piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-22, 20:52   #1
gwiazdka298
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Question

piersi


Cześć dziewczyny.Ja też w najbliższym czasie spodziewam się powiększenia moich cycusiów. Właściwie to już powinny być powiększone, ale z powodu pewnych pechowych powikłań musiałam odwołać zabieg.Teraz muszę cierpliwie (chociaż to trudne)czekać na miesiączkę, która powinna pojawić się wkrótce(mam nadzieję że nie każe mi długo czekać) i ustalić nowy termin zabiegu. Mam nadzieję że wreszcie się doczekam. Uwierzcie to przekładanie terminu to dla mnie większy stres niż sama operacja.
Mam pytanie, czy ktoś wie gdzie można zakupić specjalny biustonosz potrzebny po operacji?. Nie mam jeszcze takiego, a wiem,że klinika w ktorej mam robić zabieg nie zapewni mi takiego.
gwiazdka298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:11   #2
sunme
Przyczajenie
 
Avatar sunme
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: piersi

Witaj Gwiazdko
Zalecane przez lekarzy biustonosze po op to triumph trophy oraz może być z hanna style podaję link http://sklep.hannastyle.com.pl/go/_i...e017e5589ce553
Możesz spokojnie je kupić. Ten triumpha jest solidniejszy i nadaje się zaraz po operacji, gdyż dobrze przytrzymuje piersi. Wszystkie moje koleżanki, które robiły piersi go miały i chwaliły sobie, choc nie należy on do najbardziej urodziwych ale spełnia swoje zadanie.
Te biustonosze z hanny są delikatne ale też dobre (mogą być na zmianę) -pytałam sama lekarza i nie miał przeciwskazań co do nich. Wybór należy wiec do Ciebie. Pozdrawiam
sunme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:17   #3
sunme
Przyczajenie
 
Avatar sunme
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: piersi

Chyba za bardzo sie pospieszyłam z wklejeniem linka . To jest bardzo podobny staniczek do tego na zdjeciu tylko bez fiszbin, sorry
sunme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.