Świąteczna Gorączka 2014 czyli pomysły na prezenty dla najbliższych - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 16:35   #91
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: prezent świąteczny

Można za 200 zł skomponować paletę cieni inglot, dodać do tego puder do konturowania i róż
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 10:11   #92
kamila9343
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: prezent świąteczny

Uważam że to świetny pomysł na gwiazdkowy prezent. Ja dostałam w tamtym roku całą skrzynkę z cieniami, pudrami, szminkami i tuszem do rzęs, również z douglasa. To był najlepszy prezent jaki dostałam od mojego skarba. Moze pomyśl również nad taką skrzynką.
kamila9343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 13:24   #93
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: prezent świąteczny

Cytat:
Napisane przez sara121314 Pokaż wiadomość
Ja używam tylko cieni Inglota i jestem nimi zachwycona. Myślę, że produkty tej marki idealnie nadają się na gwiazdkowy prezent
Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Można za 200 zł skomponować paletę cieni inglot, dodać do tego puder do konturowania i róż
Super, tylko jeszcze trzeba znać na tyle osobę, żeby zakupić odpowiednie cienie o odpowiedniej tonacji. Lepiej dać kartę podarunkowa do Sephory, Inglota i niech sobie osoba kupi to, co by chciała. Bo jeśli kobieta kobiecie będzie kupować cienie - ok, ma większą wiedzę i może trafić, ale faceci kompletnie się na tym nie znają i mogą mieć problem z wyborem odpowiednich.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 14:37   #94
whoyoulove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 74
Dot.: prezent świąteczny

Cytat:
Napisane przez megakat Pokaż wiadomość
Dysponuje sumą 200 zł. Czytałem że podobno cienie inglota + baza są rewelacyjne popieracie ?
mam kilka palet Inglota, są cudowne co do kolorow - najlepiej pojsc do sklepu Inglota, opisac typ urody Ukochanej, a ekspedientka przeciez pomoze dobrac osobiscie nie chcialabym dostac karty podarunkowej...
whoyoulove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 12:18   #95
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Świąteczna Gorączka 2014 czyli pomysły na prezenty dla najbliższych

Karta podarunkowa to dla mnie prezent bardziej w stylu "nie mam czasu pomyśleć, kup sobie sam/a". Ja osobiście wolę prezenty skonkretyzowane, bo dla mnie liczy się też fakt, że ktoś o mnie pomyślał, poświęcił czas na zakup. Karta jest bezpieczna, ale ja traktuję ją jako prezent na odczepnego albo dla kogoś, kogo się nie zna za dobrze.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 10:21   #96
MartaKa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Świąteczna Gorączka 2014 czyli pomysły na prezenty dla najbliższych

Witam. Właśnie przyszła mi paczka zamówiona w xxxx gdzie wybrałam piękną pościel z tygrysem dla mojego brata. Widziałam, że ma w domu tylko stare babcine pościele... szkoda mu kasy na nowe, więc dostanie coś eleganckiego. Ja już jestem z siebie zadowolona

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-12-04 o 12:30 Powód: reklama
MartaKa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 13:41   #97
weronikaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Świąteczna Gorączka 2014 czyli pomysły na prezenty dla najbliższych

Witam Drogie Wiżanki mam problem z prezentem na święta dla taty, może byście pomogły podsunąć jakiś pomysł. Tata z zawodu jest budowlańcem, jak każdy facet lubi mecz piłki nożnej i latem wędkowanie ale największą jego pasją a wręcz miłością jest muzyka. Uwielbia grać na gitarze i pianinie i sobie podśpiewywać. I właśnie coś w tym kierunku tej muzyki chciałabym mu podarować ale nie bardzo wiem co można kupić, co by sprawiło mu radość. Proszę pomóżcie
weronikaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 14:41:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.