Fryzury, a częstość mycia włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-22, 10:19   #1
Croft
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Thumbs up

Fryzury, a częstość mycia włosów


Cześć, mam pytanie, które zawsze mnie interesowało, a odpowiedzi nigdy nie dostałem. Od małego układałem sobie fryzury, na początku żel, potem pasta & lakier itd. Gdzieś rok temu, a mam 18 zauważyłem, że moje włosy są strasznie suche i poniszczone. Myłem je codziennie i codziennie męczyłem toną pasty do włosów i poprawiałem flachą lakieru. Nie o dziw zauważyłem potem, że pojawił mi się łupież. Ktoś powie, że gorzej jak kobieta, ale to liceum i wiadomo dziewczyny . Do rzeczy, ograniczyłem to wszystko, teraz jestem obcięty na zapałkę myje je co 2 dzień i chce dojść w ten sposób do 7 dni bo chce, żeby były zdrowsze itd. Póki są krótkie to ok, ale mi włosy rosną szybko i kiedy będą dłuższe nie chce chodzić w fryzurze Biebera z 2010 tylko je zaczesywać itd. Używając także w tym celu lakieru, past etc. Teraz setno, bo kiedy zacznę je układać tymi bajerami nie mogę się tak kłaść spać bo skóra mi nie będzie oddychać co = łupież. Jak zdjąć ten lakier, pastę, nie używając przy tym szamponu? Bo jak napisałem chce je przyzwyczaić do mycia raz w tygodniu.

Liczę na szybką pomoc
Croft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 21:20   #2
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Fryzury, a częstość mycia włosów

Inaczej niż przez umycie to tych środków do stylizacji nie usuniesz - no chyba że istnieje jakieś wietrzenie włosów Nawet szczotką/grzebieniem nie usuniesz tego. Poza tym dziewczyny chyba wolą miękkie, czyste włosy niż jakieś nieumyte, z pozostałościami żelu czy lakieru.

A jak się boisz, że się bardzo poniszczą od tych wszystkich zabiegów, kup dobrą odżywkę i niewysuszający szampon.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 06:41   #3
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Fryzury, a częstość mycia włosów

Nie wiem czy masz świadomość ,ale męska owłosiona skóra głowy wydziela dużo więcej łoju niż u kobiet o niezbyt ładnym zapachu. Nie wyobrażam sobie męskiej głowy niemytej przez tydzień....Mam siostrzeńców w wieku licealnym i wiem o czym mówię....Moim zdaniem chłopcy w tym wieku codziennie powinni myć włosy podczas kąpieli. No chyba że masz bardzo suchą skórę głowy, nie przetłuszcza Ci się w ogóle w co wątpię w tym wieku..
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-24 07:41:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.