Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-08, 20:11   #1111
Snow White
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Czy ktoś może wie jakie kolory pasują dla typu wiosna kontrastowa? Podejrzewam, że mogę nią być. Byłabym wdzięczna za zdjęcia palety barw i sylwetek celebrities o takim typie urody. Z góry dziękuję
Snow White jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 21:36   #1112
Lunara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Również prosiłabym o określenie mojego typu urody

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Mam bardzo wrażliwą skóre,na początku opalam się na czerwono(łatwo ulegam oparzeniom słonecznym),lecz z czasem opalenizna nabiera bardziej brązowego koloru.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

szaro-niebieskie,tęczówki mają ciemną obwódkę,mają jasno-niebieskie plamki,brwi i rzęsy-ciemnobrązowe

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

W lato mam bardzo dużo piegów,teraz mam tylko kilka złotawych i słabowidocznych na nosie.Poza tym mam pełno pieprzyków na całym ciele.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Mam jasną cerę o lekko różowym odcieniu.Zazwyczaj rumienię się na czerwono.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Brązowe,raczej popielate.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Ciemny róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Wydaje mi się,że jest mi ładnie w brązowym,niebieskim,zielo nym i czarnym.Źle wyglądam w szarym i w białym,ogólnie źle się czuje też w żółtym i jasno-różowym.

Z góry dziękuje
Lunara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 18:04   #1113
plina2112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

up up
plina2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 18:28   #1114
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Moglby mi ktos pomoc z okresleniem mojego typu?? bylabym wdzieczna zawsze uwazalam ze jestem zima bo nawet urodzilam sie w lutym ale kiedys wyszlo mi ze niby jesien i jakos nie za bardzo teraz wiem

1. Jak się opalasz

Opalam się dosyć szybko. Na początku twarz mam dość czerwoną ale szybko przechodzi to w taki brąz czekoladowy

2. Kolor oczu

Oczy ciemnozielone. Obwódka tęczówki w kolorze szarym ciemnym a moze i taki czarny?. Na tęczówce lekkie kreseczki od miedzianych do ciemno brazowych i paru niebieskich. Oprawa oczu ten czarna. Wiekszosc i tak mysli ze mam brazowe oczy.

3. Piegi

Mam jak sie opale na nosie heh

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?

własnie problem....taka nie blada można to nazwać lekko śniada...taka ciepła zazwyczaj z lekkim różowym rumieńcem.

5. Naturalny kolor włosów

Bardzo ciemny brąz w zimie nawet wygląda na czarny. W lecie jest to głeboki ciemny kasztan.

6. Kolor ust

Ehm taki blado liliowo rozowy....

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Właściwie nie odpowiadają mi jedynie beże bo sie w nich rozmywam...no i może brązy. Dobrze sie czuje w bialym, czarnym ale inne kolory tez uwielbiam!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 21:29   #1115
paulutkowa
Zakorzenienie
 
Avatar paulutkowa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: trn . ♥
Wiadomości: 4 251
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

hm to ja tez poprosze


1. Jak się opalasz

Opalam się nawet szybko. na poczatku czerwono ale zmienia sie na brąz czekoladowy

2. Kolor oczu

Ciemny brąz ;] nawet bardzo ;d ale troszke zieleni tam tez jest

3. Piegi

nie mam ;]

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?

hm no nie wiem lekko blada ale tez ciepła.

5. Naturalny kolor włosów

Latem b. jasny blond zimna ciemniejszy

6. Kolor ust

taki troszkę ciemny rozowy....

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

ojezu nie wiem :P lubie czarny, bialy hm i inne tez nie wiem ;D
__________________






paulutkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 14:21   #1116
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Prezencik na zajączka 2 ciekawe stronki na temat typów kolorystycznych w języku angielskim.Na drugiej stronce bardzo fajnie podzielono każdy z czterech typów urody na 3 podtypy z resztą sprawdźcie same - tylko dokładnie przetrząśnijcie stronke Buźka

1. http://www.beauty-and-the-bath.com/S...-Analysis.html


2. http://trepanrr.tripod.com/color_ana...l_season_chart
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 16:44   #1117
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz

Opalam się nawet szybko. na początku czerwono ale zmienia sie na brąz czekoladowy

2. Kolor oczu

raczej zieleń z takimi jasnymi plamkami

3. Piegi

nie mam ;]

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?

raczej ciemniejszy nie wiem czy ciepły, ale często jestem blada.

5. Naturalny kolor włosów

intensywny brąz

6. Kolor ust

różowy wpadający w koralowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

nie wiem. bardzo dobrze czuję się bieli, czerni, granacie, kobalcie, malinowym, musztardowym BARDZO źle czuję w brązie i błękitnym.
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 19:58   #1118
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja też mam problem z określeniem siebie:/. Wydaje mi się, że jestem mieszanką lata z wiosną, ale mogę się mylić.

1. Jak się opalasz -baaardzo powoli, najpierw na czerwono, później tak jakby brązowieję. Mam bardzo jasną karnację o odcieniu różowym.

2. Kolor oczu - niebieskie.

3. Piegi - klka, chociaż nie wiem czy można je nazwać piegami...

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Już pisałam, że różowawy.

5. Naturalny kolor włosów - Jasny brąz, ci, których pytałam, mówili, że kasztan.

6. Kolor ust - jasnoróżowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Bardzo dobrze w jasnoniebieskim, to zresztą mój ulubiony kolor. Poza tym lubię jasne, czyste, intensywne kolory, zarówno ciepłe, jak i zimne. Nie cierpię "burych", zgaszonychj kolorów i myślę, że nie jest mi w nich dobrze.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 21:12   #1119
black&white
Zadomowienie
 
Avatar black&white
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 647
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

jeśli można...

1. Jak się opalasz

Wolno. Na złoto, przy mocnym słońcu - ładny odcień brązu. Poparzeń raczej nie miewam.

2. Kolor oczu

Raczej zielone. Z niebieskimi obwódkami. Oprawa oczu, hmm, raczej ciemna.

3. Piegi

Brak.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?

Dobre pytanie. Blada jestem, ale nie wiem czy odcień ciepły czy zimny. Zawsze miałam z tym problem.

5. Naturalny kolor włosów

Ciemny blond.

6. Kolor ust

Jasny róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze czuje się w kolorach:
- czerń
- szary
- granat
- biel
- brąz
- zieleń
- niebieski
- ładny turkus
ogólnie chłodne barwy.
definitywnie źle czuje się w:
- czerwonym
- różowym
- beżowym

bardzo was proszę o pomoc
__________________
One moment on the lips, a lifetime on the hips!

było 90. jest 75. będzie 68.
black&white jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:23   #1120
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja jeszcze nie wiem kim - czym jestem, bo nigdy się nie zastanawiałam, ale widzę, że powinnam. Więc tak:

1. Jak się opalasz - wolno, na oliwkę szybciej - powiedzmy na lekki brąz - ale nie czerwień ani nie róż

2. Kolor oczu - Oczy ciemnozielone z lekkimi złoto - zółtymi maziami przy źrenicy. Rzęsy i brwi ciemne, ale nie kruczoczarne. Wyraziste.

3. Piegi - brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? - blada, ciężko ją opalić, zimą rzadko kiedy rumień.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond

6. Kolor ust - pudrowy róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

TAK:

czarny
czerwony
zółty
szarości wszelakie
biały
ecru, beże
oranżne ciepłe - ale nie pomarańcze
fiolety - ale nie jasne

NIE:

róże
brązy
zielenie - bo blaada jestem
niebieski
turkus
złote
srebrne


HELP
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:49   #1121
Chmurnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

I ja poproszę o pomoc

1. Jak sie opalasz : na brzoskiniowo, lekko złotawo, niezbyt szybko
2.Kolor Oczy : tęczówlociemna szarosc, obódka bardzo ciemna, z oszaro-brazowa oprawą, koncowki rzes jasniejsze na koncach. brwi jak rzesy
3. Pojawiaja sie latem, jasno brazowe
4. Cera: porcelanowo biała, rzadko sie rumienie, na rozowo
5. Naturalny kolor wlosow: Bardzo jasny blond, z licznymi złotymi przeblyskami
6.Kolor ust : ciemna czerwien
7. dobrze sie czuje w czerni, szarosci, ciemnych zieleniach, bieli, ogolnie ciemych kolorach, bo nie lubie jasnych ;p

z góry dziekuje
Chmurnooka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 21:12   #1122
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam was dziewczyny i błagam o jakąś pomoc...
Uwielbiam się malować, znam tricki makijażowe ale nigdy nie zgłębiałam się w mój typ urody. Nie wiem jak go rozpoznać i które kolory napewno nie są dla mnie. Proszę pomóżcie..
Oto kilka inf na mój temat:
Cera jasna raczej brzoskwiniowa(reszta ciała ma ciemniejsza znacznie karnację), włosy naturalnie ciemnobrązowe ale farbuje, tzn. rozjaśniam je blond pasemkami, oczy niebieskie, choć wpadające w kolor zielony, cera mieszana, opalam się na brązowo, w początkowej fazie na różowo,
opalam się na jasny brąz.. a odcień opalenizny jest złotawy(później), nie posiadam piegów, naturalny kolor ust jest raczej dość soczysty-różowy, ale też bez przesady . Uwielbiam eksperymenty, ale nie wiem co mi wolno a co nie Proszę doradźcie i nie linczujcie Dodaję fotki mojej twarzy. 1 zdjecie jest bez makijazu i z mokrymi wlosami(i odrostami ktore sa pofarbowane obecnie)..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040178.jpg (20,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040377.jpg (26,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090667.jpg (16,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100817.jpg (31,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070340.jpg (24,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080953.jpg (21,7 KB, 12 załadowań)
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:25   #1123
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Niech i mi ktoś pomoże, bo mam z tym dylemat. Kiedyś wizażystka mi powiedziała,że jestem jesienią, a fryzjer że na bank nie jestem jesienią ale nie umiał powiedzieć kim...

Włosy mam ciemno brązowe.
Oczy brązowe.
Cerę bardzo jasną, ale opalam się szybko, najpierw na różowo, potem na ładny brąz
Piegów nie mam wcale.
Usta różowe.
Najlepiej się czuję w chłodnych kolorach i pastelach - co nijak się ma do jesieni.
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:26   #1124
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny i błagam o jakąś pomoc...
Uwielbiam się malować, znam tricki makijażowe ale nigdy nie zgłębiałam się w mój typ urody. Nie wiem jak go rozpoznać i które kolory napewno nie są dla mnie. Proszę pomóżcie..
Oto kilka inf na mój temat:
Cera jasna raczej brzoskwiniowa(reszta ciała ma ciemniejsza znacznie karnację), włosy naturalnie ciemnobrązowe ale farbuje, tzn. rozjaśniam je blond pasemkami, oczy niebieskie, choć wpadające w kolor zielony, cera mieszana, opalam się na brązowo, w początkowej fazie na różowo,
opalam się na jasny brąz.. a odcień opalenizny jest złotawy(później), nie posiadam piegów, naturalny kolor ust jest raczej dość soczysty-różowy, ale też bez przesady . Uwielbiam eksperymenty, ale nie wiem co mi wolno a co nie Proszę doradźcie i nie linczujcie Dodaję fotki mojej twarzy. 1 zdjecie jest bez makijazu i z mokrymi wlosami(i odrostami ktore sa pofarbowane obecnie)..
Mi się wydaje, że wiosna
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 17:57   #1125
marewasob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 45
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Proszę o pomoc przy doborze typu urody. Wydaje mi się, że jestem wiosną ale lepiej czuje sie w kolorach jesieni.
Załączam fotkę.

Bardzo dziękuję za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00081.JPG (87,1 KB, 8 załadowań)
marewasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 18:32   #1126
madcat83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam-ja też mam pewien problem z określeniam swojego "kolorotypu" . Oto moja charakterystyka:

1.Najpierw opalam się na czerwono-później moja skóra brązowieje. Moja opalenizna jest ciepła-brązowa.

2.Mam oczy w kolorze ciemnego brązu z ciemniejszą obwódką, brwi i rzęsy jasnobrązowe, raczej niezdecydowane

3.Mam dużo złotawych piegów

4.Moja cera jest raczej jasna o ciepłym, złotawym zabarwieniu. Rumienię się na czerwono

5.Naturalnie mam włosy w kolorze średniego brązu o rudozłotym odcieniu


6.Moje usta są w kolorze ciepłego różu


7.Dobrze czuje się w turkusie, czerni, ciepłym różu, bieli i granacie oraz złocie i ciemnym brązie. Dobrze wyglądam w „barwach ziemi” ale nie czuję się w nich zbyt dobrze.

Z góry dziękuję za pomoc!!

madcat83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:08   #1127
pannawu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Mój pierwszy post A czy ja bym mogła prosić o rozpoznanie mojego typu urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się szybko, odcień opalenizny najpierw jest czerwonawy ale szybko blednie na złotawo- brązowawy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Mam oczy niebieskie, tęczówki mają istotnie ciemniejszą obwódkę, kolor raczej czysty, oprawa oczu ciemna.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam piegów wcale.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
skóra jasna, ciężko jest mi określić kolor mojej skóry,
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Kolor włosów ciemny

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
czerwone


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Podobno fenomenalnie wygladam w różu, dobrze czuję się w brązach

Jakoś tak dziwnie publicznie, ale chętnie prześlę moje zdjęcie w prywatnej wiadomości, jeśli to ma pomóc.
pannawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:58   #1128
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się najpierw na czerwono. Odcien opalenizny jest ciepły złotawo brązowy.


Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy niebieskie. Oprawa oczu jasna.



Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
brązowe, jasne.


Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Odcień porcelanowy, czerwienie sie na czerwono/różowo.


Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Blond ciemny.


Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
kolor ciepły, lekki czerwony.


Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuje się w żóltym, lekkim rózu, czarnym, zielonym, . Niecierpie białego
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 23:09   #1129
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo prosze o pomoc w okresleniu typu urody, nie wiem czym dokladnie jestem wydaje mi sie, ze mam troche z zimy polodniowej, bo bardzo dobrze mi jest w czystej bieli i we wszystkich czystych i swiezych kolorach. Dodaje zdjecie, moze wam cos pomoze

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
-
opalam sie dosyc szybko, na dosyc mocny brazowy kolor, opalenizna ma kolor zlotawo-brazowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy zielone wyraziste, ze srednio zaznaczonymi obwodkami, kolor oczu jest czysty -nie maja zadnych plamek. Oprawa oczu zdecydowana ciemny braz-czern


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie mam piegow

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Skora odcien oliwkowy, rumienie sie na taki mdly czerwony


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Odcien naturalny ciemny braz taki jak na avarcie, zlotawe przeblyski


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta jasna czerwien,

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Praktycznie wszystkie, ale najlepiej czuje sie w czystej bieli,czerni i zlocie, pozniej w szarym, butelkowej zieleni, brazie, berzu, nie cierpie natomiast lodowego blekitu i wszelkiego materialowego blekitu.,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mieszany2.jpg (47,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m11.jpg (67,4 KB, 50 załadowań)
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 11:07   #1130
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cześć Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy, nie mam pojęcia jaki jestem typ, a planuję zmianę koloru włosów i nie wiem na jaki... fryzjerka proponowała mi ciepły odcień czy słusznie? załączam moje zdjęcie z dzieciństwa bo na nim najlepiej widać mój naturalny kolor włosów, moją cere i aktualne zdjęcie

1.Najpierw opalam się na czerwono, łatwo mnie słońce parzy jedyne co mogę osiagnąć to złocista, delikatna opalenizna

2.Mam oczy szarozielone, kolor chłodny, oprawy ciemnawe ale nie czarne

3.w dzieciństwie, zwłaszcza latem, miałam piegi teraz ich raczej nie mam

4.Moja cera jest raczej jasna, wręcz blada

5.Naturalnie mam włosy w takim kolorze jak na zdjęciu z dzieciństwa z żółtawymi refleksami i rudziejace na słońcu


6.Moje usta są w jasnym kolorze, różowawe.

7. Najlepiej czuję sie w kolorze khaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (41,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00733.JPG (41,0 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez nestka
Czas edycji: 2008-04-13 o 11:08 Powód: dodatek
nestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 14:27   #1131
olciak1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Też bym była wdzięczna za określenie typu urody :p
1. opalam się dość szybko, odcień opalenizny jest brązowy
2. oczy są brązowe ale wokół są bardziej zielone. Brwi i rzęsy ciemne, czarne.
3.nie posiadam piegów
4. cera raczej brzoskwiniowa rumienie sie niestety często na czerwono
5. włosy brązowe, matowe
6. usta czerwone
7. lubie różowy i niebieski myśle, że pasują do mnie te kolory
z góry dziękuje za odpowiedzi
olciak1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 14:46   #1132
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

to i ja poprosze o pomoc
zawsze wydawało mi sie ze jestem zimą ( chociaz lepiej mi w ciepłych kolorach, ale ciemne oczy włosy itp)
ostatnio koleżanka swtiwerdziła że jestem jesienią jeszcze jedna ze wisona
tak wiec sie pogubiłam bede wdzieczna za pomoc
moze moje zdjecie w avatarze też wam pomoże
1. opalam się dosyć szybko na początku z lekka czerwona potem ładny brąz
2. oczy brązowe, właściwie piwne - ciemna oprawa
3. piegów brak
4. ciezko mi określic kolor cery - raz wydaje mi sie ze jasna , innym razem wiosna-lato brzoskwiniowa. Ale podkład zawsze mam w odcieniach beżowych , unikam tych z domieszka różu
5.włosy ciemny brązowy
6. usta - na pewno nie rózowe , raczej blizej im do czerwieni. Raczej ciemne
7. dużo tego. dobrze mi w czerwonym, białym , beżu . W czarnym chyba też chociaż wygladam za ciemno. Lubie też ostre soczyste kolory. Na pewno nie najlepiej mi w niebieskim
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 20:44   #1133
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - dość szybko, na poczatku mam nawet czerwonawe plamki
. odcień jest dośc ciepły, ale jak przyrownuje miejsco opalone z nieopalonym to wpada w taki szary nawet na poczatku, a po 1-2 dniach jest brazowy


2. Kolor oczu - szarozielone, czasami niezbiesko-zielone, , mam obwodke i takie lekkie plameczki, nie mam czystej barwy oczu, jasne brwi, taki jasny braz


3. Piegi - brak


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? cieply, rumienie sie na rozowo-czerwono zarazem
5. Naturalny kolor włosów - jasny braz, mam zlotawe przeblyski

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jasny, delikatny róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, żółty, braz, zielony, czerwony, niebieski, turkusowy, biały, szary, srebrny, filetowy



POMÓŻCIe - pozdrawiam
__________________
Aleksandra 19.04.2011

Edytowane przez agus87
Czas edycji: 2008-04-13 o 20:45 Powód: .
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 13:12   #1134
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Gorąco proszę o analizę...

1. Jak się opalasz - łatwo ulegam poparzeniom słonecznym- na początku na czerwono. po kilku dniach czerwień blaknie i zostaje bardzo delikatny ciepły brąz. dlatego unikam słońca.


2. Kolor oczu - oczy szare, obwódki dookoła tęczówki ciemnoszare. dookoła źrenicy-brązowa korona
oprawa oczu jasna


3. Piegi -unikam słońca więc piegów mam niewiele. jeśli już są to na nosie-żółtawobrązowe

4. Cera - jasna skóra wpadająca w żółty. rumienię się na różowo.


5. Naturalny kolor włosów - blond z naturalnymi jaśniejszymi pasemkami w okresie letnim.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) róż


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
TAK: brąz, niebieski, zielony, czerwony
NIE: czarny, jasnożółty, biały, beż
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 10:55   #1135
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

hmm to i ja bym prosiła jeśli można...zawsze mam z tym problem jak robię test to raz wychodzi że jestem jesienią a raz że zimą

Opalanie: najpierw na różowy odcień potem przechodzi w taki złocisty odcień (patrz: zdjęcie)
Oczy: ciemnozielone, delikatna ciemniejsza obwódka
Piegi: brak
Cera: jasna, beżowa, gdy złapie troszkę słońca nabiera żółtawego odcienia, rzadko się rumienię, jeśli już to na różowo
Włosy: brązowe, popielate ( tutaj nie sugerować się zdjęciem bo farbowane)
Usta: raczej nie są blade ale trudno okreslić...bardziej skłaniałabym się ku czerwieni
KOLORY: dobrze czuję się w butelkowej zieleni,indygo,szarościac h, bieli,czerni,intensywnej czerwieni(ale takiej złamanej pomarańczem),jasnożółty,f iołkowy,intensywny róż,kawa z mlekiem
NIE : pastelom, pomarańczowemu, zieleni złamanej czymś ciepłym, nie przepadam też za niebieskim,kiepsko wyglądam w beżu
Będę wdzięczna za pomoc dla ułatwienia może 2 zdjęcia - na jednym jestem opalona. pozdrawiam Was cieplutko

Edytowane przez aussie31
Czas edycji: 2008-07-16 o 17:24
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:33   #1136
singermarla87
Raczkowanie
 
Avatar singermarla87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 320
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

to ja też poproszę

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? Opalam się dosyć szybko, najpierw na czerwono, następnie po dniu/dwóch skóra ma kolor złotawo-brązowy.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? Kolor oczu - obwódki niebieskie, reszta wpada nieco w zielony. Oprawa oczu jasna.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? Nie mam.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? Cera jasna, porcelanowa. Rumienię się na różowo.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? Naturalny kolor wlosów średni blond, połyskujący.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? Usta koralowe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Dobrze czuję się we fiolecie i zieleni, natomiast źle w różu (mam wrażenie, że uwydatnia przebarwienia cery).
singermarla87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:26   #1137
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

halo
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 10:40   #1138
izka30081990
Przyczajenie
 
Avatar izka30081990
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Hej kobitki mogłybyście pomóc mi określic mój typ urody? Kompletnie nie wiem jaki do mnie pasuje :/ Mam włosy w kolorze średni brąz, powiedziałabym że to taki trochę 'mysi' kolor, oczy zielone,przy zrenicy mają taką żółtawo-zieloną obwódkę. Moja skóra jest koloru jasno beżowego,wpadającego w róż. Dosc szybko opalam się na delikatny brąz,mam trochę ciemnobrązowych piegów. Dobrze jest mi w kolorze czarnym,różowym,niebieski m proszę o odp
izka30081990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:42   #1139
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczyny mam pytanie jak określić typ cery, tzn odcień ciepły, chłodny, beż itd.. chcę dobrze dobrać podkład ale już sama nie wiem czy wybieram odpowiednie odcienie. Mam nadzieje, że dobrze wytłumaczyłam o co chodzi
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:16   #1140
dorotao87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się cięzko, często jestem popażona, opalenizna ma delikatny złoty odcień


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy piwne, delikatne ciemne plamki na tęczówce, brwi i rzęsy jakby czarne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Mała ilość piegów, prawie niewidoczne, złotwawe


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera jasna, różowa, mam często czerwone wypieki


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

włosy ciemnobrazowe

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

nasycony czerwony, wydaje mi sie ze ciepły

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

w beżach, klasycznym czerwonym, czarnym, granacie, szarym, ciemnej zieleni, brązie, raczej stonowane kolory.

odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania

Proszę o określenie typu kolorystycznego
Chcę dodać, ze w dziecinstwie byłam blondynką. Różnych testach wychodziło mi, że jestem zimą lub wiosną.
dorotao87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.