fonatanna alkoholowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-30, 10:59   #1
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518

fonatanna alkoholowa


Dziewczyny co myślicie o fontannach alkoholowych na weselu,zastanawiam się czy na moim weselu takiej nie wynająć
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:32   #2
die_Verliebte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 23
Dot.: fonatanna alkoholowa

Cześć, ostatnio oglądałam takie fontanny. Ciekawie to wygląda ale moim zdaniem to niepotrzebny wydatek. Z takiej fontanny leci najpewniej jakiś likier, czy inny alkohol, który nie jest wódką, a znaczna część gości pije właśnie wódkę. Nie wiem ilu śmiałków byłoby,którzy by z tego skorzystali. Poza tym, zapytałam chłopaka, co o tym myśli i powiedział: i co, miałbym przy tym stać z kubkiem i czekac aż mi naleci?masakra. Osobiście wybrałabym fontannę czekoladową, ale o gustach się nie dyskutuje
die_Verliebte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:31   #3
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: fonatanna alkoholowa

U nas na weselu będzie tylko czekoladowa fontanna, alkoholowa wydaje mi się niepraktyczna. Wszelkie alkohole - wódka, wina, drinki będą na stołach głównych lub dodatkowych.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 22:45   #4
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: fonatanna alkoholowa

Cytat:
Napisane przez die_Verliebte Pokaż wiadomość
Cześć, ostatnio oglądałam takie fontanny. Ciekawie to wygląda ale moim zdaniem to niepotrzebny wydatek. Z takiej fontanny leci najpewniej jakiś likier, czy inny alkohol, który nie jest wódką, a znaczna część gości pije właśnie wódkę. Nie wiem ilu śmiałków byłoby,którzy by z tego skorzystali. Poza tym, zapytałam chłopaka, co o tym myśli i powiedział: i co, miałbym przy tym stać z kubkiem i czekac aż mi naleci?masakra. Osobiście wybrałabym fontannę czekoladową, ale o gustach się nie dyskutuje
Na moim weselu będzie sporo ludzi którzy piją drinki,wino albo likiery,mało jest osób ktore piją czystą wódkę .I tak się zastanawiam czy brać barmana czy lepiej 2 lub 3 fontanny alkoholowe
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 23:06   #5
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: fonatanna alkoholowa

U nas bedzie drink bar i barmani beda mieli rowniez wlasnie fontanne alkoholowa podswietlana wiec jak sie sprawdzi powiem dopiero za rok
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 21:35   #6
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: fonatanna alkoholowa

Cytat:
Napisane przez die_Verliebte Pokaż wiadomość
Cześć, ostatnio oglądałam takie fontanny. Ciekawie to wygląda ale moim zdaniem to niepotrzebny wydatek. Z takiej fontanny leci najpewniej jakiś likier, czy inny alkohol, który nie jest wódką, a znaczna część gości pije właśnie wódkę. Nie wiem ilu śmiałków byłoby,którzy by z tego skorzystali. Poza tym, zapytałam chłopaka, co o tym myśli i powiedział: i co, miałbym przy tym stać z kubkiem i czekac aż mi naleci?masakra. Osobiście wybrałabym fontannę czekoladową, ale o gustach się nie dyskutuje
ale tam w komplecie są takie kieliszki z czekolady...inna sprwa , że mało gości faktycznie pije u nas poncze
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 19:21   #7
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: fonatanna alkoholowa

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o fontannach alkoholowych na weselu,zastanawiam się czy na moim weselu takiej nie wynająć
W zeszłym roku byliśmy na weselu gdzie była fontanna z czekoladą i alkoholowa.
Czekoladka pychota, frajda ale to oczywiscie największe wziecie ma u dzieci. Owoce, pianki i inne słodkosci nadziewane na patyczki i do dzióbka pychotka. Niestety nieporęczne bo czekoladą łatwo można sie umazać. Nawet PM była poplamiona czekoladką (oczywiscie sama siebie nie ubrudziła tylko któreś z dzieci ją upaćkało).
Alkoholowa fontanna to była żubrówka wymieszana juz z sokiem jabłkowym. Oczywiscie alkohol ciepły i wywietrzały. Mi i innym gościom to nie smakowało i mało kto podchodził do "wodopoju"

My nie planujemy takich atrakcji na naszym weselu. W miejscu gdzie robimy balangę na sali jest prawdziwa fontanna z pluskającą wodą
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 21:12   #8
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: fonatanna alkoholowa

A spotkaliście się na weselu z plastikowymi fontannami alkoholowymi?

Zastanawiałam się czy nie zakupić takiej za ok 200zł na all i wlać tam jakiś trunek winko czy wermuta...
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 08:50   #9
clara099
Raczkowanie
 
Avatar clara099
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 331
Dot.: fonatanna alkoholowa

Fontanna czekoladowa TAK, alkoholowa NIE
Tak jak któraś napisałam wyżej... co to za atrakcja wywietrzały i ciepły alkohol?
__________________
Moje ślubne inspiracje
clara099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 14:25   #10
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: fonatanna alkoholowa

Tez byłam parę dni temu u dekoratora i z narzeczonym ogladaliśmy te fontanny i wygladały super , dlatego w pierwszej chwili wydawało mi się , że chcę obie ale mój TŻ nie był zachwycony i delikatnie próbował mnie odwieść od tego pomysłu. I miał rację. Ta alkoholowa to tak jak juz kilka z was wspomniało - alkohol zwietrzały i ciepły szału nie robi. A czekolada? nie ma co kryć - przyciagnie wszystkie dzieci i pewnie niektórych dorosłych także. Z ta różnicą , że dorosły sie umyje a dzieci z brudnymi łapkami mogą pobrudzic wszystko i wszystkich dookoła
Jesli juz bym myslała o takich dodatkowych atrakcjach to chciałabym podświetlana fontanne ale z wodą - będąca tylko i wyłącznie dekoracją.
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 22:13   #11
ktrn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 33
Dot.: fonatanna alkoholowa

Lepiej mieć na pewno barmana niż fontannę alkoholową ciepły alkohol 200 razy przepłynięty poprzez fontannę traci swoje walory smakowe, zapachowe i techniczne hehe.

Fontanna czekoladowa jest fajne ale jednak można się porządnie nabrudzić i za cenę samej fontanny można wiele rzeczy bardziej atrakcyjnych zrobić, myślę, że warto mieć jakiś słodki stolik szwedzki oprócz ciastek, ale stanowczo odradzam fontanny
ktrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.