suknia OMBRE ślubna !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-30, 12:44   #1
BotiNoque
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11

suknia OMBRE ślubna !!


Hej dziewczyny, planujemy ślub na 2016 rok. Jest jeszcze trochę czasu - ale powoli szukam inspiracji. Pod lupę wzięłam suknie ślubne. Jestem osobą zwykle wyróżniającą się, lubię ubierać się i wyglądać trochę 'na przekór', i moim zdaniem źle czułabym się cała na biało w tym ważnym dniu.

Myślałam od dawna tylko nad detalami - biała sukienka - a do tego dodatki w kolorze (buty, bukiet, jakaś wstążka). Najbardziej odpowiada mi kolor 'zgniłej' zieleni , ale gdzie ja znajdę takie buty???

Ostatnio natknęłam się na sukienki ombre... albo takie, z kolorowymi halkami od spodu i się zakochałam!

Co myślicie o takiej sukience dla panny młodej? Pytam, bo mam dość konserwatywną rodzinę - jeżeli wybrałam bym sukienkę ombre - to przechodzącą w delikatne kolory, halki od spodu też byłyby ewentualnie w pastelowych kolorach

Czy można gdzieś taką sukienkę w ogóle zobaczyć? 'wymacać'? bo mimo wszystko wolałabym zobaczyć ją najpierw na sobie, gdzieś przymierzyć - a nie od razu iść do krawcowej boję się, że jednak efekt końcowy może mi się nie spodobać, widziałyście gdzieś takie cuda?? Za tą z malinowym dołem dałabym się chyba pochlastać zdjęcie czwarte (!)


KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE!

Kilka fotek

















BotiNoque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 13:07   #2
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Ja bym się nie sugerowała rodziną, ale własnymi odczuciami i tym jak się czuję w sukni. Musisz się liczyć z tym, że niektórzy będą kręcić nosem i mówić, że to nie suknia ślubna a kreacja np. na Oscary.
Na pewno w lepszych salonach takie mają więc po prostu idź i przymierz. Zobaczysz czy widzisz w tym siebie, jak się czujesz, no i jak wygląda to w przełożeniu na Twój budżet.
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 13:39   #3
BotiNoque
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ja bym się nie sugerowała rodziną, ale własnymi odczuciami i tym jak się czuję w sukni. Musisz się liczyć z tym, że niektórzy będą kręcić nosem i mówić, że to nie suknia ślubna a kreacja np. na Oscary.
Na pewno w lepszych salonach takie mają więc po prostu idź i przymierz. Zobaczysz czy widzisz w tym siebie, jak się czujesz, no i jak wygląda to w przełożeniu na Twój budżet.
no właśnie w okolicznych salonach takich nie ma i jak pytam o takie, to Panie przewracają oczami, jakbym sobie coś uroiła

dlatego pytam czy jest sens jeździć gdzieś dalej, bo chciałabym taką koniecznie przymierzyć i zobaczyć jak wygląda na żywo.
BotiNoque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 13:44   #4
lolitka696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

moja koleżanka miała wprawdzie białą suknie, ale za to kobaltowe szpilki oraz biżuterie w tym odcieniu, wyglądało klasycznie i oryginalnie
lolitka696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 14:38   #5
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Piękne te propozycje sukienek
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 15:00   #6
BotiNoque
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Cytat:
Napisane przez lolitka696 Pokaż wiadomość
moja koleżanka miała wprawdzie białą suknie, ale za to kobaltowe szpilki oraz biżuterie w tym odcieniu, wyglądało klasycznie i oryginalnie

kurczę, mi się jakoś żaden z takich 'łatwo dostępnych' kolorów nie podoba kobaltowe szpilki, czerwone czy bordowe - całkiem łatwo znaleźć, a ja jak zwykle mam chrapkę albo na zielone, albo żółte, pomarańczowe
BotiNoque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 15:31   #7
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

To nie tylko twoja rodzina, u nas po prostu ludzie tacy są Nie konserwatywni to chyba złe słowo - maja przewaznie drobnomieszaczański gust - mało kreatywny,, niechętny do nowinek ,przywiazany do tego co widizeli wczesniej, do tego co sie kojarzy z tradycją i bogactwem- nawet jezeli to imitacja albo zwykla tandeta to wola plastykowe złoto niż coś autentycznego ale nietypowego ("wydziwnionego" )

Chyba o tym pisałam zreszta na moim watku (tym w podpisie ,zapraszam ) irytuje mnie to zwłascza jak sie czepiaja czyichś wyborów -im nikt nie każe sie tak ubierac ! Suknia to wybór panny młodej- chyba że sie obnaża to moga interweniowac - ale kolory ???

Suknie piękne zwłaszca te ombre - są takie delikatne,

Ale na zdjecia Paryż , u nas to pewnie nie do dostania
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 15:41   #8
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Podoba mi się suknia ze zdjęcia nr 3. Jest zjawiskowa!!
Postawiłabym jednak na klasykę i dodatki w kolorze, może szmaragdowym (jest bardziej dostępny niż zgniła zieleń).
Kolorową halkę możesz uszyć sama, to najtańsza opcja
Sprawdź też: w http://www.atelier.nadolnej.pl/propo...slubnych/zazz/ oraz sklepy Royal Splendor.

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2015-01-30 o 15:43
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 16:38   #9
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

o tym czy kreacja będzie klasyczna czy nowoczesna czy ekstrawagancka decyduje przede wszystkim krój. farbowanie, zwłaszcza delikatne, nie zmienia charakteru sukienki aż tak bardzo (bo chyba, że rzeczywiście wybierasz pawie pióra i mocne kolory).

widziałam jedną pannę młodą w cieniowanej kiecce - biel z gołębią szarością i wyglądało to bardzo stylowo. wesele było w stylu mocno romantycznym, sukienka delikatna, "baletnicowa", a spod sukienki wystawały srebrne sandałki. plus bukiet z niezapominajek.
pięknie to razem wyglądało, choć wyobrażam sobie tego rodzaju kiecki również w nieco bardziej zdecydowanych ramach.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 17:06   #10
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

nawet fajne no moze poza tym zdjeciem w gorach.

W Paryzu jest teraz moda na czerwone suknie slubne, a przynajmniej w takim kolorze paraduja panny mlode co robia sesje zdjeciowa nad Sekwana.

A styl najbardziej mi sie kojarzy z firma nafnaf. http://www.mademoisellefutile.com/20...resse-naf-naf/
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 19:58   #11
Natshow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Cytat:
Napisane przez BotiNoque Pokaż wiadomość
kurczę, mi się jakoś żaden z takich 'łatwo dostępnych' kolorów nie podoba kobaltowe szpilki, czerwone czy bordowe - całkiem łatwo znaleźć, a ja jak zwykle mam chrapkę albo na zielone, albo żółte, pomarańczowe
sprawdź bialebuty.com.pl -tam mozesz zamowić dowolnie wybrane buty, wysokość obcasa jaki chcesz, kolor podeszwy i co najważniejsze- materiał i kolor jaki chcesz, od skóry naturalnej po satynę itp. Aaaa i co najlepsze, buty możesz odesłać w ciągu 14 dni jak nie będą Ci się podobać! Sama korzystam z ich usług więc polecam
Natshow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 20:03   #12
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Śliczne są coś innego niż klasyczna biel
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 03:17   #13
emily1990
Raczkowanie
 
Avatar emily1990
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 180
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Piękne są te suknie i zdecydowanie bardzo oryginalne! Nie sugerowałabym się w tym przypadku rodziną, to jest Twój dzień i jedyna okazja, żeby założyć wymarzoną suknię ślubną.
Niestety na żywo nigdy się nie spotkałam z sukniami ombre. Może spróbuj podzwonić do największych salonów z sukniami ślubnymi i zapytać czy mają takie do przymiarki.
__________________
www.emilys-closet.com
emily1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 16:13   #14
BotiNoque
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Cytat:
Napisane przez emily1990 Pokaż wiadomość
Piękne są te suknie i zdecydowanie bardzo oryginalne! Nie sugerowałabym się w tym przypadku rodziną, to jest Twój dzień i jedyna okazja, żeby założyć wymarzoną suknię ślubną.
Niestety na żywo nigdy się nie spotkałam z sukniami ombre. Może spróbuj podzwonić do największych salonów z sukniami ślubnymi i zapytać czy mają takie do przymiarki.

No chyba będę musiała tak zrobić mam nadzieję, że gdzieś je dorwę, i to nie na drugim końcu świata

i dobry pomysł z tymi butami 'na życzenie' ile taka przyjemność kosztuje?
BotiNoque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 16:54   #15
morphifry
Raczkowanie
 
Avatar morphifry
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 58
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

O kurde... Ta biała z błękitnym ombre u dołu jest cudowna, na tym zdj gdzie panna młoda się odwraca, nie mam pojęcia gdzie takie coś znaleźć, ale krawcowa raczej by taką uszyła, prawda? Trzymam kciuki i życzę powodzenia w znalezieniu idealnej dla Ciebie
morphifry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:01   #16
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 362
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Ładne są, szczególnie ta druga od góry po lewej. Poszłabym w takiej, nie patrząc na rodzinę.
BTW ja również nie szłam w klasycznej bieli i welonie tylko w różu i w diademie, co 10 lat temu też dla niektórych było szokiem
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 20:55   #17
Mesmery
Raczkowanie
 
Avatar Mesmery
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 36
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
W Paryzu jest teraz moda na czerwone suknie slubne, a przynajmniej w takim kolorze paraduja panny mlode co robia sesje zdjeciowa nad Sekwana.

Hyhy, wyprzedziłam paryżanki? Osiem lat temu szłam do ślubu w czerwonej sukni

BotiNoque - to Ty masz się dobrze w tym czuć i jeszcze lepiej wyglądać. Nie zastanawiaj się, co ludzie powiedzą. A niech gadają!

A co do sukienek - kolorowa halka - tak, ombre - nie (moim zdaniem w 2016 będzie już zupełnie niemodne).
__________________
Świeżutki blog
Mesmery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 14:19   #18
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

O. Nie widziałam jeszcze takich sukni. Mnie się bardzo podobają. Sama bym z takiej poszła.

4 zdjęcie. <3

Nie sugeruj się tym co powie rodzina, ale swoimi odczuciami.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 15:34   #19
winstone
Raczkowanie
 
Avatar winstone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Cytat:
Napisane przez BotiNoque Pokaż wiadomość
Coś pięknego Dla takiej sukni mogłabym nawet ten ślub wziąć!
winstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 13:24   #20
olusia_82
Raczkowanie
 
Avatar olusia_82
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 128
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
To nie tylko twoja rodzina, u nas po prostu ludzie tacy są Nie konserwatywni to chyba złe słowo - maja przewaznie drobnomieszaczański gust - mało kreatywny,, niechętny do nowinek ,przywiazany do tego co widizeli wczesniej, do tego co sie kojarzy z tradycją i bogactwem- nawet jezeli to imitacja albo zwykla tandeta to wola plastykowe złoto niż coś autentycznego ale nietypowego ("wydziwnionego" )

Chyba o tym pisałam zreszta na moim watku (tym w podpisie ,zapraszam ) irytuje mnie to zwłascza jak sie czepiaja czyichś wyborów -im nikt nie każe sie tak ubierac ! Suknia to wybór panny młodej- chyba że sie obnaża to moga interweniowac - ale kolory ???

Suknie piękne zwłaszca te ombre - są takie delikatne,

Ale na zdjecia Paryż , u nas to pewnie nie do dostania
zgadzam się. ja sama na swoim ślubie niby postawiłam na swoim, ale poszłam na lekkie kompromisy i z dzisiejszej perspektywy bardzo żałuję, że nie zrobiłam tego zupełnie po swojemu.
jedyne zdanie, z którym bym się w tej sytuacji liczyła, poza własnym, to zdanie przyszłego męża
nikogo ważniejszego od niego i Ciebie tego dnia być po prostu nie może.
olusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 15:19   #21
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Ta prosta z brzoskwiniowym ombre, drugie zdjęcie Ląduje w folderze, zdobędę ją choćbym miała ją szyć na zamówienie!

I osobiście uważam, że Panna Młoda powinna mieć suknię taką, jaka jej się podoba nawet gdyby była kolorowa jak papuga. To jest jej dzień, a nie matek, ciotek, babek i innych przekupek, które do wszystkiego muszą wtrącić swoje 3 grosze. Nie mam zamiaru iść na żadne kompromisy, bo niby z jakiej racji?
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 21:05   #22
kikaa1986
Raczkowanie
 
Avatar kikaa1986
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Świetne te suknie.
Sama szyłam swoją, choć była zdecydowanie bardziej tradycyjna, przynajmniej w kwestii kolorystyki
Gdyby ktoś był zainteresowany: znam i podzielę się namiarem na świetną krawcową z Wrocławia, z wieloletnim doświadczeniem w szyciu ślubnych kreacji. Z innych miast niestety nie znam.

kika
__________

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

jeszcze kilka pięknych inspiracji dla miłośniczek ombre:

http://www.annaisbridal.pl/slub-ombre/

kika
_____________

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-06-01 o 13:41 Powód: link
kikaa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 15:22   #23
danapl1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Witam!Pracuję w salonie sukien ślubnych i osobiście szyję suknie.Ostatnio uszyłam suknie ombre. Jest piękna.Dzisiaj mierzyła ją jedna z klientek i się zakochała!!!
danapl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 10:24   #24
svetta
Raczkowanie
 
Avatar svetta
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 110
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

przepiękne są te suknie.
kupiłabym sobie taką spódnicę (tylko nie z bielą oczywiście) na takie "zwykłe" wielkie okazje jak opera, czyjś ślub itp.
dajcie znać, jeśli znalazłybyście gdzieś coś takiego też nie tylko dla PM
svetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 17:12   #25
idealne_my
Raczkowanie
 
Avatar idealne_my
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 89
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Te suknie są zjawiskowe. Ja bym się raczej nie przejmowała opinią krewnych. Jednym będzie się to podobać, innym nie bardzo. Ważne aby czuć się dobrze w swojej ślubnej kreacji (:
idealne_my jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 13:34   #26
chwasciki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Dokładnie - ta z błękitnym dołem jest boska. Jeśli zdecydujesz się na coś w tym stylu to koniecznie wstaw nam zdjęcie Pozdrawiam
chwasciki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 10:53   #27
marta_julia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 21
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Mi się podoba ta z łososiowym dołem - jest boska! Mój ślub w maju, więc też intensywnie poszukuje. Dzięki za inspiracje Pochwal się jak zdobędziesz tę wymarzoną suknię!
marta_julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 08:43   #28
klaudiuszz
Raczkowanie
 
Avatar klaudiuszz
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 84
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

tak mi przyszło do głowy, że na stronach z polskimi projektantami (ja myślę o trzech - o tym znanym sklepie na s po z angielską nazwą, o niemieckim sklepie na DW i o polskim sklepie na pa)
są osoby, które szyją śliczne tiulowe spódnice.
dwie z tych firm są na pewno bardzo godne polecenia, widziałam ich produkty i uważam, że są majstersztykiem.
Może odezwij się do nich i zapytaj, czy by Ci czegoś takiego nie uszyli na zamówienie.
klaudiuszz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 17:00   #29
Bercy
Raczkowanie
 
Avatar Bercy
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 49
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Możemy już uznać, że wesele jest dla gości, skoro wszyscy się przy tym upierają niech będzie, ale suknia to wyłącznie twój wybór i jeśli masz takie widzi mi się, to możesz się ubrać nawet na czarno i ciotkom nic do tego
Co do sukienek ombre, to też najbardziej podoba mi się ta z malinowym kolorem, od zawsze miałam słabość do tego koloru. Jest świetna Nie mam pojęcia, gdzie taką znaleźć. Też podpisuję się pod prośbą, abyś się pochwaliła zdobyczą, o ile ją znajdziesz a tego Ci właśnie życzę
Bercy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 15:44   #30
Ikatasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Dot.: suknia OMBRE ślubna !!

Suknie ombre piękne! Nawet się nie zastanawiaj tylko szukaj ale nie w salonach ślubnych, bo tam to robione wszystko na jedną modłę. Ja długo szukałam czegoś oryginalnego i znalazłam swoją sukienkę w butiku z kreacjami projektantów. Wszyscy się zachwycali! Pomimo, iż daleko jej było do ślubnej tradycyjnej kreacji. To było 1,5 roku temu, teraz na pewno jest większy wybór.
Ikatasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-26 14:48:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.