Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-11, 21:30   #3181
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Już dawno pisałam, że Aleks tam dorabia, to mi nie wierzyłyście...

A może boxa szykują?
Tam nie ma takiej zależności. Zresztą purchabox przed chwilą był
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:30   #3182
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Okropną miałam niedzielę dzisiaj. Jakiś sąsiad z góry zalał mi balkon olejem (chyba), próbując trafić nim w psa. Nie muszę wam pisać, ze nadal jestem w szoku i mój pies również.
Olejem? Psa? Nie mam słów...

A psiak śliczny Sąsiadka ma podobnego i jest przekochany
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
odkrycie roku w kategorii "jak ułatwić sobie życie"
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:32   #3183
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Okropną miałam niedzielę dzisiaj. Jakiś sąsiad z góry zalał mi balkon olejem (chyba), próbując trafić nim w psa. Nie muszę wam pisać, ze nadal jestem w szoku i mój pies również.
Boziu, jaka śliczna lala
Zgłosiłaś to na policję? To jakiś dewiant
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:33   #3184
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
W temacie halek wyszczuplających, to popełniłam kiedyś taką w triumphie za całe 260zł. Chciałam mój rozmiar 38, ale ekspedientka doradziła 36, bo moje 38 nic nie robiło. Ostatecznie założyłam ją kilka razy pod sukienki "do stania". A teraz leży, bo się czuję w niej jak kim kardashian w stylizacjach "na parówkę"...
Właśnie, takie rzeczy są dobre do stania tylko

Mam nadzieję, że po siłowni nie będę potrzebowała takich wspomagaczy
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:35   #3185
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Okropną miałam niedzielę dzisiaj. Jakiś sąsiad z góry zalał mi balkon olejem (chyba), próbując trafić nim w psa. Nie muszę wam pisać, ze nadal jestem w szoku i mój pies również.
Jaja bym urwała. Współczuję. Nic się pieskowi nie stało?
Może ja na wsi cywilizacyjnej mieszkam, ale chociaż sąsiadów mam normalnych.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:36   #3186
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Miałaś ten różany tonik w sprayu?
Tak, koszmarek, tak samo jak rozowy micel i zielony - wszystkie piekły w oczy tak, jakbym szamponu sobie niechcacy nalała Nie polecam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:38   #3187
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, koszmarek, tak samo jak rozowy micel i zielony - wszystkie piekły w oczy tak, jakbym szamponu sobie niechcacy nalała Nie polecam.
Już prawie bym kupiła, więc dziękuję za ostrzeżenie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 21:42   #3188
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Tu to chyba nawet Szanele nie pomogą

Już się witałam z gąską w S, już miałam brać MD, ale żadna pani nie miała ochoty podejść stwierdziłam , że na jedną rękę dam klasyka a na drugą tą nową i pochodzę sobie tak po sklepie... Wyszłam z niczym, bo stwierdziłam, że mi się nie podobają nie wiem, czy mi nos oszalał, czy co
A pochwalę się, że dostałam sporą premię do 1 wypłaty, więc aż wypada to jakoś zmaterializować
Idę nadrabiać
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Okropną miałam niedzielę dzisiaj. Jakiś sąsiad z góry zalał mi balkon olejem (chyba), próbując trafić nim w psa. Nie muszę wam pisać, ze nadal jestem w szoku i mój pies również.
Nie udało mu się mam nadzieję w psiaka trafić. Piękny jest
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:47   #3189
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

A propos spalania podczas jogi - wszystko zależy od jej rodzaju. Zajęcia z tą kobitką to joga hormonalna, mało dynamiczna połączona z relaksem, więc może trochę przesadziła, ale nie za wiele .

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tam nie ma takiej zależności. Zresztą purchabox przed chwilą był
Dlaczego purchabox?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:49   #3190
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Gratulacje



Nie udało mu się mam nadzieję w psiaka trafić. Piękny jest
Nie trafił w psa. Najgorsze, że nie wiem z którego mieszkania. Dziś ochroniarz nie ogarniał monitoringu. Ale jutro będę się kontaktować z administratorem o pokazanie nagrań. Może coś będzie widać. Bo jeśli nie to nie mam jak tego sprawdzić. A nie chcę, żeby to komuś uszło płazem. Czy w tej sytuacji w ogóle jeszcze mogę zgłosić to na policję? Zatarłam już wszystkie ślady.
Głowa mnie tak bolała dziś że szok. Ja albo TŻ mogliśmy wejść w ten olej, poślizgnąć się na kafelkach i nawet zabić. Nikt z nas na początku nie wiedział co to jest. Dopiero jak zaczęłam sprzątać. Olej mógł być wrzący. Albo jakiś kwas... Nawet nie chcę o tym myśleć.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:57   #3191
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dlaczego purchabox?
Nazwa by Nikkolaa chyba Był z tydzień temu box do zakupów w D z jakimś starymi mini - coś tam Erisa, jakiś żel pod prysznic, kremik C... 5 rzeczy co już dawno były jako gratisy w D - zebrali resztki i zrobili boxa

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Nie trafił w psa. Najgorsze, że nie wiem z którego mieszkania. Dziś ochroniarz nie ogarniał monitoringu. Ale jutro będę się kontaktować z administratorem o pokazanie nagrań. Może coś będzie widać. Bo jeśli nie to nie mam jak tego sprawdzić. A nie chcę, żeby to komuś uszło płazem. Czy w tej sytuacji w ogóle jeszcze mogę zgłosić to na policję? Zatarłam już wszystkie ślady.
Głowa mnie tak bolała dziś że szok. Ja albo TŻ mogliśmy wejść w ten olej, poślizgnąć się na kafelkach i nawet zabić. Nikt z nas na początku nie wiedział co to jest. Dopiero jak zaczęłam sprzątać. Olej mógł być wrzący. Albo jakiś kwas... Nawet nie chcę o tym myśleć.
Najlepiej zrobić zdjęcie w takiej sytuacji. Oczywiście możesz, a nawet powinnaś zgłosić
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 21:59   #3192
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Nawet wtedy gdy nie wiem kto to zrobił i wymyłam ten cholerny balkon? Opamiętanie przyszło później jak mi trochę złość minęła.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:59   #3193
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nazwa by Nikkolaa chyba Był z tydzień temu box do zakupów w D z jakimś starymi mini - coś tam Erisa, jakiś żel pod prysznic, kremik C... 5 rzeczy co już dawno były jako gratisy w D - zebrali resztki i zrobili boxa
Nikt nie pisał, że dostał coś przeterminowanego w tym boxie .
A D i S mają takie miniatury, jakie dostaną od producenta czy dystrybutora.
Czasem przetrzymane dłużej.
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-09-11 o 22:02
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:05   #3194
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kupiłam halkę modelującą figurę, wytrzymałam w niej pół godziny .
Generalnie nie jest źle, noszę rozmiar 36/38, tylko wyhodowałam brzuch. Byłam w lipcu przez tydzień na urlopie z jogą i miałam nadzieję się go pozbyć. Jednak pyszne jedzenie nam serwowano. Jadłam w przekonaniu, że ćwicząc 3-4 godz. dziennie spalę zbędne kalorie. Ostatniego dnia instruktorka powiedziała nam, że godzina jogi to utrata 38 kalorii .
Mysle, ze troche wiecej tych kalorii spalilas. Najwazniejsze, ze fajnie spedzilas czas. Jadlas dobre jedzenie. No a skora na pewno sie uelastycznila i organizm doceni Twoj trud
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:06   #3195
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nikt nie pisał, że dostał coś przeterminowanego w tym boxie .
A D i S mają takie miniatury, jakie dostaną od producenta czy dystrybutora.
Czasem przetrzymane dłużej.
Nie pisałam, że przeterminowane (choć często w D to się zdarza ), tylko użyłam nazwy tutaj używanej na tamten gratis.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1473627851195.jpg (80,8 KB, 39 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:09   #3196
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mysle, ze troche wiecej tych kalorii spalilas. Najwazniejsze, ze fajnie spedzilas czas. Jadlas dobre jedzenie. No a skora na pewno sie uelastycznila i organizm doceni Twoj trud

I tej wersji się trzymajmy .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:09   #3197
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Nawet wtedy gdy nie wiem kto to zrobił i wymyłam ten cholerny balkon? Opamiętanie przyszło później jak mi trochę złość minęła.
Nie moge sobie wyobrazic, ze ktos chcialby skrzywdzic maluszka. Moze komus przypadkiem sie ten olej wylal? Chyba, ze slyszalas jakies chlusniecie? Mam nadzieje, ze nagranie z monitoringu wyjasni te sytuacje.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:14   #3198
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Nawet wtedy gdy nie wiem kto to zrobił i wymyłam ten cholerny balkon? Opamiętanie przyszło później jak mi trochę złość minęła.
Warto zgłosić, że taka sytuacja miała miejsce i jeszcze możesz popytać sąsiadów - wszyscy niby nic nie widział, ale pewnie ktoś wie Wtedy się bardziej trzymają na baczności tacy, którzy robią te szkody
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:16   #3199
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Nie moge sobie wyobrazic, ze ktos chcialby skrzywdzic maluszka. Moze komus przypadkiem sie ten olej wylal? Chyba, ze slyszalas jakies chlusniecie? Mam nadzieje, ze nagranie z monitoringu wyjasni te sytuacje.
No jak przypadkiem? Słyszałam jak coś się polało, wybiegłam na balkon ale oczywiście nikogo w oknie ani na balkonie już nie było.
Ludzie są straszni.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 22:18   #3200
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie pisałam, że przeterminowane (choć często w D to się zdarza ), tylko użyłam nazwy tutaj używanej na tamten gratis.
To określenie stosujemy na tym wątku niemal od początku dla produktów przeterminowanych, nie siejmy zamętu.
A jako stała klientka D, stwierdzam, że po kilku latach zakupów ostatnio po raz pierwszy dostałam starocie, więc pogrubione, wg moich doświadczeń, to nadużycie.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:30   #3201
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
To określenie stosujemy na tym wątku niemal od początku dla produktów przeterminowanych, nie siejmy zamętu.
A jako stała klientka D, stwierdzam, że po kilku latach zakupów ostatnio po raz pierwszy dostałam starocie, więc pogrubione, wg moich doświadczeń, to nadużycie.
Ja bardzo mało zamawiam tam, miałam już stary żel (nie gratis) oraz stary samoopalacz (gratis)
Nazwa purchabox była tylko używana do tego gratisu i nie wymyśliłam jej ja - użyłam po raz pierwszy :P
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 23:18   #3202
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
To określenie stosujemy na tym wątku niemal od początku dla produktów przeterminowanych, nie siejmy zamętu.
A jako stała klientka D, stwierdzam, że po kilku latach zakupów ostatnio po raz pierwszy dostałam starocie, więc pogrubione, wg moich doświadczeń, to nadużycie.
to może być NIEpurchabox, lepiej ?
nazwa jest mojego autorstwa. Chlostac się nie będę, bo to był wpis z przymrużeniem oka.

Ja z D. mam inne doświadczenie, większość rzeczy to purchawy, szczególnie z kodu niespodzianka czy też za wydanie opinii o produkcie

Witam się

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
No jak przypadkiem? Słyszałam jak coś się polało, wybiegłam na balkon ale oczywiście nikogo w oknie ani na balkonie już nie było.
Ludzie są straszni.
współczuję przeżyć, brak słów. Niektórym to brakuje wyobraźni i empatii

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie spodobało mi sie kilka rzeczy ale czy ja ich potrzebuje

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



wracamy w czwartek, powiem tylko, ze ciężkie jest życie madżesti w luksusie co chwile tylko jeść pod pysk podkładają , drinkowac trzeba, na plaże latać i sie opalać, na zakupy chodzić . Ciężki żywot
biedactwo , wypoczywaj
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 23:47   #3203
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

MACowe dziewczyny a tojest coś nowego czy stara jakaś limitka i gdzie to dostać ?

https://instagram.com/p/BKNex17g_Xr/
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 04:59   #3204
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Aniyam piękne te szminy - coś cytowanie nie działa
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 05:09   #3205
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Okropną miałam niedzielę dzisiaj. Jakiś sąsiad z góry zalał mi balkon olejem (chyba), próbując trafić nim w psa. Nie muszę wam pisać, ze nadal jestem w szoku i mój pies również.


---------- Dopisano o 06:09 ---------- Poprzedni post napisano o 06:05 ----------

Zła jestem, nie mogę dogadać się z TŻem, jak zawsze idzie o jego sweet family, mi ręce już opadają. On za moimi plecami im pomaga, po tych wszystkich akcjach przedweselnych, za to wszystko co mu powiedziały, że mu nie pomogą, bo to jego wesele, on teraz pędzie, psuje stosunki między nami, ale nie widzi tego, uważa, że wszystko zawsze jest moją winą.
Wczoraj cały dzień byłam sama, pojechał do dziadków, spędził tam 4 h. Tak serio, to w tygodniu nawet tyle czasu mi nie poświęca.
W sobotę poszłam spać o 21:20, a wczoraj o 20:55, bo nie miałam co robić....
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 05:34   #3206
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

annaszel Co za głupi sąsiad -daj znać co widać na monitoringu.

---------- Dopisano o 06:34 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Octawiaaa- współczuję przeżyć z Tż i jego rodzinką - niestety Ty nic nie poradzisz, dopóki on sam tego nie zauważy i nie zrozumie - musisz być silna i walczyć o swoje
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 06:09   #3207
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Dzień dobry

Pytanie na dziś: dostarczą boxa z atrakcjami czy bez?

Miłego dnia
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 06:10   #3208
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Glinek nie można stosować z Luną .
Napisz jutro o kolejnej .
jak potestuję to napiszę

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie spodobało mi sie kilka rzeczy ale czy ja ich potrzebuje

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



wracamy w czwartek, powiem tylko, ze ciężkie jest życie madżesti w luksusie co chwile tylko jeść pod pysk podkładają , drinkowac trzeba, na plaże latać i sie opalać, na zakupy chodzić . Ciężki żywot
no nikt nie mówił że arystokracja ma lekko i przyjemnie

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
etam, jak dobrze skrojone, to nieźle takie etui maskują to i owo
ja lubię wzorki, a mam nadwagę, brzuch pociążowy, piersi średniowymiarowe (34f/32ff freya), 170cm
zawsze w Z. można odesłać, ja tak robię z 3/4 rzeczy, a jeśli płaci się przez Paypala albo Przelewy24, to b szybko zwracają

najlepiej taki krój na mnie wygląda:
https://www.zalando.pl/derhy-tambour...1c08a-k11.html

ale to się trzeba trochę namierzyć sukienek, by wyczuć swoje besty

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

ooo, to może taka dla Ciebie amyz

wydaje sie dobra, na mały wzrost:

https://www.zalando.pl/derhy-cantal-...1c06s-c11.html

dzięki za pomoc

Xminor gratuluję premi!!!

annaszel co za wariat tam u Ciebie mieszka w bloku dobrze że psince nic powaznego się nie stało mam nadzieję ze znajdziesz tego kogoś a policja raczy zainterweniować



nadrobiłam dzień dobry poniedziałkową porą
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 06:15   #3209
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Witam się poniedziałkowo
Jak zwykle nie mam siły, ledwo się wyrobiłam i jeszcze mam kiepski humor

Nic mi się ostatnio nie układa, a jeszcze wczoraj miałam spięcie z tztem



Czy tylko mi Wizaz kiepsko chodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 06:15   #3210
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

cytowanie się zepsuło

Oktawia na pewno jakoś się ułoży a czemu nie pojechałaś z nim do jego dziadków? byście mogli spędzić trochę czasu razem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.