jaką farbę wybrac, prosze pomożcie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-29, 12:23   #1
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Red face

jaką farbę wybrac, prosze pomożcie:)


Sprawa wyglada tak, że odczuwam silną potrzebę zmiany ale zeby niee zrobic sie w balona, plan zmiany mocno weryfikuje W mojej główce zakiełkował pomysł zeby sobie kolor zmienic, tyle ze mam 20 lat, fajny ogólnie kolor naturalny włosow i nie chciałabym się wiąazac na stałe z farbowaniem Bardzo boje sie odrostów- że będzie to wygladało niechlujnie i nieładnie jak nie będę na bieżąco poprawiała efektów farbowania. Teoretycznie niezzłym pomysłem byłby szampon 24 mycia- z tym ze myje wlosy dośc często i zalezy mi na efekcie utrzymującym sie dłuzej niz miesiąc.... Moze wy znacie jakies farby które trzymają sie nieżźle na włosach, ale jednoczesnie "spłukują sie" tak ze odrosty są mniej widoczne?
Mam nadzieje ze opisałam wszystko jasno i że ktos mi pomoze;P
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 12:31   #2
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: jaką farbę wybrac, prosze pomożcie:)

Szampony koloryzujące do 24 myć czasami potrafią być tak trwałe, że nie spłukują się do końca. Ja tak zaczynałam swoją przygodę z farbowaniem. Teraz rozjaśniam włosy, bo ciężko mi wyjść z tego przez odrosty i wrócić do naturalnego koloru włosów. Naturalny mam blond, nie za jasny ale też nie ciemny. Jakiś taki popielaty. Ale z perspektywy czasu, gdybym kilk alat temu miała takie myślenie jak teraz, w życiu bym nie zafarbowała włosów szamponem do 24 myć. Człowiek głupi był. Przemyśl czy na pewno tego chcesz, skoro piszesz, że masz fajny kolorek. Może inna zmiana, np. cięcia czy sposobiu czesania? Albo delikatne płukanki?
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 12:55   #3
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: jaką farbę wybrac, prosze pomożcie:)

generalnie to moich włosow sie nic nie trzyma Probowalam henna, w waakacje farbowalam szamponem na 24 mycia.... I jesli chpdzi o henne to po ok. 3 myciach nie było po niej śladu, a kolor 24 mycia zszedł po ok miesiącu własnie. Być może przyczyną jest to że mam włosy brązowe, nie rozjaśniam ich tylko szamponetka przyciemniałam, a henna nadawałam im takich rudawych refleksów... Efekt za każdym razem bardzo mi sie podobał- zmiana moze nie była bardzo gwałtowna ale zawsze jakaś była tyle ze na bardzo krótko...
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 21:46   #4
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: jaką farbę wybrac, prosze pomożcie:)

wbrew pozorom farby nie sa tez zbyt trwale, nie mowie tu oczywiscie o odrostach, chodzi o to ze po kilku myciach kolor i tak sie splukuje i matowieje, nie wiem wiec czy chodzi ci o taka zmiane, lepiej nadawac refleksy plukankami i szamponetkami niz farbowac, poniewaz i tak bedziesz musiala to robic co najmniej co miesiac by ustrzec sie przed odrostem i matowoscia wlosa
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.