blada twarz???:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-25, 11:01   #1
wiedzma24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11
GG do wiedzma24

blada twarz???:)


Kolejnym moj problem (przynajmniej dla mnie jest to pewnien dyskonfort) jest to iz twarz mam conajmniej o 2-3 tony jasniejsza od reszty koloru ciala-jest to dla mnie problem poniewaz jest to naprawde widoczne np na basenie na ktory czesto uczeszczam-wydaje mi sie ze moze miec to swoja przyczyne w tym ze mam juz ponad 20 lat i moja cera z tlustej z tendencja do wypryskow zamienila sie w mieszana -(tj.wypryski pojawiaja sie zcasem na pliczkach i pod nosem zas skora pod oczami i na czole i kolo brwi czesto sie przesusza-)nie stosuje zadnych raczej kremow w obawie ze wyskocza mi peyszcze jedynie na te miejsca suche stosuje nawilzajace preparaty-zas na codzien myje twarz conajmniej 2razy dziennie zelem gleboko oczyszczajacym GARniera-Czysta Skora...co mam zrobic by wyrownac koloryt mojej twarzy z reszta ciala???sa moze jakies delikatne nietluste samoopalacze badz kremy lekko brazujace-ktore nie natluszcza mi mojej cery tylko wyrownaja koloryt?????
wiedzma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 08:14   #2
LiliBlue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 58
Re: blada twarz???:)

Także jestem posiadaczką cery mieszanej o jaśniejszym odcieniu na twarzy. Używam jednak kremików, bo właściwie dobrane z pewnością nie szkodzą. Co do samoopalaczy to raczej wysuszają skórę. Jednak, jeżeli chcesz być pewna, że w żadnym razie nie natłuszczą buźki, to kup preparat w piance (np. Dax Cosmetics), albo rzadką emulsję. Pozdrawiam.
LiliBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 08:47   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: blada twarz???:)

można też wsmarować samoopalacz a chwilę potem inny krem. ja tak robię. dobry skutek
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 09:55   #4
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: blada twarz???:)

wiedzma24 napisał(a):
> moja cera z tlustej z tendencja do wypryskow zamienila sie w mieszana -(tj.wypryski pojawiaja sie zcasem na pliczkach i pod nosem zas skora pod oczami i na czole i kolo brwi czesto sie przesusza-)nie stosuje zadnych raczej kremow w obawie ze wyskocza mi peyszcze jedynie na te miejsca suche stosuje nawilzajace preparaty-zas na codzien myje twarz conajmniej 2razy dziennie zelem gleboko oczyszczajacym GARniera-Czysta Skora...

tak... jakby to powiedzieć... wydaje mi się, że skóra nie zmieniła się w mieszaną, tylko w niedowilżoną. powinnaś jak najbardziej używać dobrych kosmetyków pielęgnacyjnych, oczyszczających i nawilżających, dostosowanych do cery... dobry żel, tonik i krem unormuje pracę gruczołów łojowych i odpowiednio nawilży
samoopalacze wysuszają. więc po nich tym bardziej powinnaś używać kosmetyków nawilżających (tylko nie z kwasami )
pozdrawiam
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 10:34   #5
wiedzma24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11
GG do wiedzma24
Re: blada twarz???:)

Dzięki za radę-napewno spróbujepozdrawiam
wiedzma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 10:37   #6
wiedzma24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11
GG do wiedzma24
Re: blada twarz???:)

..wypróbuje chyba ten samoopalacz-tymbardziej że idzie już latozobaczymy jakie bedą efektypozdrawiam i dzięki za radę.
wiedzma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 11:21   #7
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Re: blada twarz???:)

A może spróbuj kremu brązującego? Z tego co wiem ma taki np Ziaja-nawilżająco-brazujący i chyba Mariza(ale nie widziałam w sklepach tylko na ulotkach).Bielenda miała kiedys świetny Cracovia:brąz-nawilż ale od dawna go nie widziałam w sklepie.Są tylko brąz-półtłuste.Ale poszukaj.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-26, 12:14   #8
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: blada twarz???:)

Witaj, co do kremu brązującego Ziaji, to może troszkę zatykać pory-teraz go stosuję i poza tym moja mieszana buzia po nim świeci się dość mocno. Z tego względu używam go tylko na noc. Znalazłam jeszcze coś takiego :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2331
to kremik matujący z samoopalaczem firmy Mincer. Ten chyba bardziej by Ci odpowiadał. Znalazłam go już w sklepie i sprzedawczyni mówiła że świetnie się sprzedaje. Może wypróbuj? Aha, i jeszcze zadbaj o dobre nawilżenie buzi - to nie zaszkodzi a wręcz pomoże !
Pozdrawiam serdecznie.
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 14:20   #9
wiedzma24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11
GG do wiedzma24
Re: blada twarz???:)

Ok dzieki wielkie-napewno wypróbuje jak tylko go znajdęJeszcze tylko jedno pytanko:wiesz może ile on kosztuje?a przynajmniej w jakies ramie cenowej się mieści?bo jak powyżej 50zl to niestety nie bedę mogła sobie na niego pozwolić..pozdrawiam gorąco
wiedzma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 14:21   #10
wiedzma24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11
GG do wiedzma24
Re: blada twarz???:)

ok dzięki.pozdrawiam
wiedzma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 14:25   #11
wiedzma24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11
GG do wiedzma24
Re: blada twarz???:)

wiesz może i tak...ale obawiam sięwszelkich kremów nawilżających bo kilka razy miałam z nimi niemiłe spotkania-ale pójde za twoją radą i sprawie sobie jakiś krem nawilżający(pomimo tego że stram sie uzywać nawilżających podkładów) ..zastanawiam sie nad Garnier-czysta skóra?tam chyba jest w tej serii lekki krem amtująco nawilżający i zobaczymy jaiie tym arzem bedą tego efekty...tymczasem dzięki wielkie za odpowiedż i pozdrawiam serdecznie
wiedzma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-26, 16:33   #12
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: blada twarz???:)

wiedzma24 napisał(a):
> Ok dzieki wielkie-napewno wypróbuje jak tylko go znajdęJeszcze tylko jedno pytanko:wiesz może ile on kosztuje?a przynajmniej w jakies ramie cenowej się mieści?bo jak powyżej 50zl to niestety nie bedę mogła sobie na niego pozwolić..pozdrawiam gorąco

Tak, pytałam o cenę i kosztuje ok.16 zł. Tak więc spokojnie będzie Cię na niego stać.
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.