Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-01, 08:26   #2521
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Madeleine13 Pokaż wiadomość
Dziękuję za cenną odpowiedź!
Naprawdę ułatwiła mi decyzję chociaż nadal się trochę waham ponieważ mam okazje wykonać zabieg milesmanem, który wykonuje pielęgniarka dyplomowana, specjalistka w zakresie depilacji laserowej lub zabieg light sheerem który wykonuje Pani kosmetolog.
Mam nadzieję że Pani kosmetolog też ogarnia temat!

Jeszcze wielkie dzięki DevilInside!
Ja polecam Beauty Laser w Gdyni http://www.beautylaser.pl/index_pl.html (nie wiem czy moge tu tak podawać pełne nazwy). Pracują na Light Sheer Duet. Panie są bardzo miłe i dokładne. Nie miałam okazji depilować się innym laserem a z tego jestem zadowolona. W końcu pozbyłam się uciążliwego owłosienia, chociaż nie powiem, trzeba się liczyć z kilkoma zabiegami na daną partię ciała, żeby był efekt. No i liczy się systematyczność
__________________
10.12.2014r. Nagor 365cc EHR dr I.G.
19.12.2014 usta 0,5ml Juvederm Smile
13.01.2015 usta 0,5ml Juvederm Smile
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 17:26   #2522
AgnesElka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

polecam metodę

Edytowane przez AgnesElka
Czas edycji: 2014-11-11 o 19:23
AgnesElka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 17:30   #2523
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AgnesElka Pokaż wiadomość
[...]
Gdzie z tym spamem?! Za reklame sie placi!!!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 18:27   #2524
naczelnabrunetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 52
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a czym jest ten LS DESIRE? jakie ma właściwości których zwykły LS/LS DUET nie mają?
__________________
naczelnabrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 18:36   #2525
AgnesElka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W poniedziałek idę na zabieg depilacji ud, jestem już po depilacji łydek. Wreszcie są bez włosów, metoda super, bo usuwa włosy na zawsze. Do tego mają najnowszy model lasera LightSheer.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2014-11-09 o 22:02 Powód: podejrzenie reklamy
AgnesElka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 19:57   #2526
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AgnesElka Pokaż wiadomość
W poniedziałek idę do Body Karma Laser Technology na zabieg depilacji ud, jestem już po depilacji łydek. Wreszcie są bez włosów, metoda super, bo usuwa włosy na zawsze. Do tego mają najnowszy model lasera LightSheer. Poleciłam też koleżance ten zabieg i dostałam zniżkę 50%.
A w jakim odstępie robiłaś łydki?Piszesz, że po dwóch zabiegach już nie masz włosków... wg mnie jeszcze niestety odrosną. W krótkim czasie efekty są super, ale nie da się tak w 100% wszystkiego wyniszczyć (włosy w różnej fazie wzrostu, jasne włoski).
__________________
10.12.2014r. Nagor 365cc EHR dr I.G.
19.12.2014 usta 0,5ml Juvederm Smile
13.01.2015 usta 0,5ml Juvederm Smile
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:15   #2527
eumo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam. Zaczynam poważnie rozważać skorzystanie z depilacji laserowej. Będzie to mój pierwszy raz. Na pierwszy ogień pójdą pachy.

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-11-13 o 23:18 Powód: reklama
eumo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 13:35   #2528
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eumo Pokaż wiadomość
Witam. Zaczynam poważnie rozważać skorzystanie z depilacji laserowej. Będzie to mój pierwszy raz. Na pierwszy ogień pójdą pachy.
Super! Jeśli masz pieniądze, to będzie to dobra decyzja. Robiłam i nie żałuję, co więcej - już powoli przymierzam się na uda
Jakbyś miała jakieś pytania, to pisz!

P.S. Jestem trochę rozczarowana moimi pachami. Widzę 5 włosków :P No tak mnie denerwują, że sobie nie wyobrażacie. Przy następnej serii na bikini chyba się ładnie uśmiechnę po kilka strzałów na paszki.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2014-11-14 o 13:39
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 20:10   #2529
epiLaser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Od 10 lat zajmuje się depilacją laserową Jeśli chcecie pytajcie chętnie odpowiem. Pamiętajcie, tylko medyczny laser diodowy jest skuteczny i daje trwałe efekty. Wybierajcie sprawdzone kliniki.
epiLaser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 14:28   #2530
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
A te promocje też w Rzeszowie? Jeśli tak, to proszę o nazwę salonu
W salonie Annestetic na bernardyńskiej w rzeszowie od 17 do 22 listopada są dni otwarte i pierwszy zabieg laserem na bikini pachy lub wąsik jest gratis. A salon mogę naprawdę polecić, ponieważ posiadają w pełni profesjonalną obsługę i najlepsze sprzęty.
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 17:13   #2531
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
W salonie Annestetic na bernardyńskiej w rzeszowie od 17 do 22 listopada są dni otwarte i pierwszy zabieg laserem na bikini pachy lub wąsik jest gratis. A salon mogę naprawdę polecić, ponieważ posiadają w pełni profesjonalną obsługę i najlepsze sprzęty.
Dzięki za info!
Ale na ich stronie nie ma żadnej informacji :/ Wiesz może jakie są warunki tej promocji? Tzn. np. pierwszy zabieg gratis, jeśli wykupisz cały pakiet albo coś w tym stylu?

A tak swoją drogą, czy można wymiennie depilować tę samą partię ciała LS i Vectusem?
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 17:28   #2532
magddaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ostatnio sama stanęłam przed wyborem lasera, zrobiłam wywiad w internecie i wśród znajomych które miały już zabiegi i zdecydowanie efekty po depilacji laserem diodowym LightSheer są najlepsze. Kooleżanka po 4 zabiegach na łydki nie ma już praktycznie włosków
W Poznaniu ten laser mają w kilku miejscach jednak cenowo najkorzystniej wychodzi salon [reklama] (telefonicznie wypytywałam o promocje pakietowe) robię 3 partie - nogi i bikini jestem już po 2 zabiegu i jestem bardzo zadowolona.
[reklama]

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2014-11-19 o 20:04
magddaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 20:02   #2533
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą, czy można wymiennie depilować tę samą partię ciała LS i Vectusem?
Tez sie nad tym zastanawiałam i na logike biorąc to raczej tak, sama chciałam dokończyć zabieg na Vectusie,a wcześniej miałam LS.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 09:09   #2534
epiLaser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja przez 9 lat pracowałam na Lightsheer i efekty są super to prawda. Warto jednak podkreślić że Vectus jest jeszcze bardziej udoskonaloną technologią. Można robić rzeczy po staremu ale czasem to strata czasu i większy wydatek.
epiLaser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 09:36   #2535
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czyli mówicie,że VECTUS lepszy ???

Robiła któraś nogi - łydki albo uda? Jakie efekty? Jak długo utrzymuje się efekt ???
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:43   #2536
Ania5578
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a ja jestem zwolenniczką sprawdzonych metod Light Sheer jest na rynku kupe lat jest mega sprawdzony i chyba nie zdecydowalabym sie na nic innego. Jestem już po serii na bikini teraz zamierzam zrobić pachy i łydki. Ja robiłam zabiegi w Łodzi w salonie Laser Delux - super dziewczyny, duża wiedza. Wiem że firma jest prawie w każdym większym mieście więc możecie sprawdzić czy nie działają u Was ! Jest ktoś może z Łodzi i chciałby spiknąć się ze mną na tą promocję z przyjaciółką? Mogę kogoś polecić dostanie na dzień dobry 20 % na zabiegi ??
Ania5578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 16:18   #2537
HelenaOtto
Przyczajenie
 
Avatar HelenaOtto
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: łodź
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

U mnie zabie wykonany był laserem w body karma. Ogólne wrażenie to POZYTYWNE zaskoczenie! Świetna obsługa, Panie bardzo konkretne i miłe.
Troszkę bolało, odczuwałam takie ukłucia pod pachami ale na brodzie za to było lepiej.
Na następny zabieg idę z początkiem grudnia. Zastanawiam się nad bikini, tutaj chyba zastosuję jakies znieczulenie ;-)
ktoś już robił bikini wcześniej używając znieczulenia?
HelenaOtto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 17:21   #2538
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez HelenaOtto Pokaż wiadomość
ktoś już robił bikini wcześniej używając znieczulenia?
Ja robiłam 2 razy ze znieczuleniem i raz bez. Może nie wyłam z bólu, ale było okropnie Nie wiem, czy zdecydowałabym się jeszcze raz bez znieczulenia.
Wtedy pani zaproponowała dużą głowicę, a do niej nie można mieć emli. LSD wcale nie jest bezbolesny, jak to reklamują, a jeśli dodać do tego małą głowicę przy bikini głębokim to już w ogóle sama przyjemność

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez sie nad tym zastanawiałam i na logike biorąc to raczej tak, sama chciałam dokończyć zabieg na Vectusie,a wcześniej miałam LS.
Też mi się tak wydaje zwłaszcza, że długość fali podobna. Pani w salonie stwierdziła, że nie ma z tym żadnych problemów, ale raczej wątpliwe, żeby była zorientowana Jedyne wyjście to sprawdzić na sobie - umówiłam się na zabieg na pachy i porównam efekty z LS.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 17:24   #2539
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje zwłaszcza, że długość fali podobna. Pani w salonie stwierdziła, że nie ma z tym żadnych problemów, ale raczej wątpliwe, żeby była zorientowana Jedyne wyjście to sprawdzić na sobie - umówiłam się na zabieg na pachy i porównam efekty z LS.
Tylko ja sie tak zastanawiam, czy w salonie z Vectusem będa im potrzebne informacje jaką moca i długoscią fali robili mi wczesniej, czy tez nie... bo ja tego nie wiem, nie patrzałam im w dokumenty w LS
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 18:29   #2540
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez HelenaOtto Pokaż wiadomość
U mnie zabie wykonany był laserem w body karma. Ogólne wrażenie to POZYTYWNE zaskoczenie! Świetna obsługa, Panie bardzo konkretne i miłe.
Troszkę bolało, odczuwałam takie ukłucia pod pachami ale na brodzie za to było lepiej.
Na następny zabieg idę z początkiem grudnia. Zastanawiam się nad bikini, tutaj chyba zastosuję jakies znieczulenie ;-)
ktoś już robił bikini wcześniej używając znieczulenia?
Ja robiłam głębokie bikini i chyba na początku ze dwa razy miałam znieczulenie (to były ciepłe letnie dni). Pozostałe razy robiłam bez znieczulenia i było ok. Jak już masz mniej włosków to bólu też mniej.
__________________
10.12.2014r. Nagor 365cc EHR dr I.G.
19.12.2014 usta 0,5ml Juvederm Smile
13.01.2015 usta 0,5ml Juvederm Smile
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 19:36   #2541
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko ja sie tak zastanawiam, czy w salonie z Vectusem będa im potrzebne informacje jaką moca i długoscią fali robili mi wczesniej, czy tez nie... bo ja tego nie wiem, nie patrzałam im w dokumenty w LS
A po co? Vectus ma system pomiaru melaniny i na tej podstawie jest dobierana moc, więc na pewno nie jest potrzebne takie info.
A długość fali w przypadku lasera diodowego jest stała w przeciwieństwie do IPLa

Tylko ja już miałam podobną depilację laserem Quantel Derma (medyczny diodowy z automatycznym doborem mocy) i nie było efektów... No ale na pierwszy darmowy zabieg pójdę, a potem zadecyduję co dalej

Edytowane przez zlooosnica89
Czas edycji: 2014-11-20 o 19:37 Powód: dopisek
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 19:50   #2542
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
A po co? Vectus ma system pomiaru melaniny i na tej podstawie jest dobierana moc, więc na pewno nie jest potrzebne takie info.
A długość fali w przypadku lasera diodowego jest stała w przeciwieństwie do IPLa

Tylko ja już miałam podobną depilację laserem Quantel Derma (medyczny diodowy z automatycznym doborem mocy) i nie było efektów... No ale na pierwszy darmowy zabieg pójdę, a potem zadecyduję co dalej
Tak, wiem, ale sie zastanawiałam nad tym
Ale racja
To musze teraz tylko zadzwonic tam, sprawdzic wczesniej cennik i umówić sie. Mam nadzieje, ze nie bedzie akurat drozej niz w LS
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 20:54   #2543
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No i co tu wybrać.. Jedne polecają LIGHT SHEER DUET, inne VECTUS ...

A któraś może polecić jakiś doobry salon w RZESZOWIE, gdzie mogłabym się udać i nie będzie droogo ? [oprócz salonu Annestetic]
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 21:15   #2544
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
A któraś może polecić jakiś doobry salon w RZESZOWIE, gdzie mogłabym się udać i nie będzie droogo ? [oprócz salonu Annestetic]
Robiłam jeden zabieg na pachy w Salonie Medycyny Estetycznej na Granicznej i byłam zadowolona.
Panie kilka razy przeprowadzały próbę za każdym razem większą mocą, bo nie miałam żadnych podrażnień i nie były pewne, czy zadziała na moje włoski. Widać, że nie było to na odwal się.
Co do efektów, to trudno mi się wypowiedzieć, bo miałam na pachy tylko 2 zabiegi (ale pierwszy się właściwie nie liczy). Ceny raczej standardowe, ale mi udało się załapać na letnią promocję.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 21:38   #2545
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurcze no już ponad rok myślę nad tym... Koleżanka robiła w Laser Cosmetics Salon na Okrzei łydki i pachy no i mówiła, że nieźle... Ja szukam kogoś to zrobił na nogi przynajmniej 3 - 4 zabiegi i może się wypowiedzieć o którymś z Rzeszowskich salonów Bo chciałabym się już tam zdecydować pod koniec grudnia
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 09:05   #2546
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Dzięki za info!
Ale na ich stronie nie ma żadnej informacji :/ Wiesz może jakie są warunki tej promocji? Tzn. np. pierwszy zabieg gratis, jeśli wykupisz cały pakiet albo coś w tym stylu?

A tak swoją drogą, czy można wymiennie depilować tę samą partię ciała LS i Vectusem?
Wejdź sobie na ich Fb tam widziałam informację o tym, ale dokładnych warunków nie znam
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 12:30   #2547
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ania5578 Pokaż wiadomość
a ja jestem zwolenniczką sprawdzonych metod Light Sheer jest na rynku kupe lat jest mega sprawdzony i chyba nie zdecydowalabym sie na nic innego. Jestem już po serii na bikini teraz zamierzam zrobić pachy i łydki. Ja robiłam zabiegi w Łodzi w salonie Laser Delux - super dziewczyny, duża wiedza. Wiem że firma jest prawie w każdym większym mieście więc możecie sprawdzić czy nie działają u Was ! Jest ktoś może z Łodzi i chciałby spiknąć się ze mną na tą promocję z przyjaciółką? Mogę kogoś polecić dostanie na dzień dobry 20 % na zabiegi ??
Przyblizysz na czym polega promocja? Ja bede w Lodzi na Swieta i jakos miedzy swietami a sylwestrem chcialam zrobic sobie kolejny laser.
Robilam i Ls i Vectusem, w Estetiko na Kopernika. Tam mi sie podobalo
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 12:57   #2548
Ania5578
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

trzeba polecić nowego klienta wtedy ja otrzymam 50% zniżki na zabieg a Ty 20 %. Firma działa w całej Polsce więc można kogoś polecić do innego miasta. Zgadałam się już z laską z Torunia może ktoś inny też będzie szukał...
Ania5578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 13:30   #2549
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chooolera, że też Laser Delux nie ma w Rzeszowie...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 16:22   #2550
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Wejdź sobie na ich Fb tam widziałam informację o tym, ale dokładnych warunków nie znam
Nie mam Fb, ale zadzwoniłam do nich.
Dla zainteresowanych depilacją w Rzeszowie - pierwszy zabieg na pachy, bikini klasyczne lub jakieś części twarzy jest bezpłatny bez żadnych zobowiązań. Rejestracja jest tylko do jutra, ale można się umówić na dowolny termin.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.