Może mi ktoś doradzi??? Proszę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-30, 18:06   #1
Delissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40

Może mi ktoś doradzi??? Proszę...


Chodzi mi o kolor włosów. Jestem naturalną jasną szatynką. Taki jasno-mysi kolor. Mam oliwkowe oczy, bardzo jasną cerę. Ostatnio przez 4-5 lat rozjaśniałam włosy do jasnego blondu. Było bardzo ok. Ale zniszczyły się-nie wypadają mi ale są okropnie suche-wydaje się, że zwykła iskra od zapałki by spowodowala zniszczenia na mojej głowie. W styczniu wpadłam na pomysł by przestać je rozjaśniać tylko pofarbować (oczywiscie bez rozjaśniacza) je na ciemniejszy kolor-dlatego ciemniejszy bo ten wcześńiejszy blond przebija...Fryzjerka doradziła mi kasztan. Ale nie mogę się dotąd przestawić, i coś mi się wydaje, że to jest nie do końca kolor dla mnie-przytłacza mnie. Jakie są Wasze rady-czy to jest odpowiedni kolor? a może jakiś brąz? Nie chcę kłaść na swoją głowę kilka kolorów i metodą prób i błędów wybrać najlepszy. Najpierw chciałabym zasięgnąć rady kogoś kto się na tym zna.
__________________
Magdalena
Delissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 18:13   #2
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Może mi ktoś doradzi??? Proszę...

a masz może jakąś fotkę ??
karyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 18:37   #3
Delissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Może mi ktoś doradzi??? Proszę...

Owszem mam, tylko w blondzie w ciemnych nie-próbowałam ją dodać ale chyba nie dam rady przeskoczyć tych, chyba z kosmosu wziętych, ograniczeń rozmiarów fotek.
__________________
Magdalena
Delissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 23:28   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Może mi ktoś doradzi??? Proszę...

Wystarczy jak zmniejszysz w Paintcie.Jesli zakladasz watek na Metamorfozach musisz zalaczyc zdjecie,regulamin.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.