Na jaki zabieg najlepiej sie wybrać ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-04, 18:51   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Na jaki zabieg najlepiej sie wybrać ????


Doradzcie mi na jaki zabieg mam sie wybrać do kosmetyczki.
Mam cere mieszaną z małymą ilością wyprysków (chociaz w niektórych dniach jest ich troche więcej,ale żadziej), mam 16 lat i chce sie wybrać na jakiś tani relaksujący i odżywczy (na oczyszczającym niedawno byłem )zabieg z masażem kosmetycznym twazy oczywiście.Czekam na wasze propozycje podajcie mi jakieś fajne zbiegi na których byliście i wam sie podobały , albo jakiś o którym słyszeliście.I jeszcze jedno pytanko na koniec czy zabieg z maską gipsową jest przyjemny i dlamnie by pasował ??????
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-05, 10:32   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Na jaki zabieg najlepiej sie wybrać ????

hejka i jak nikt nie pomoze?????????
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-05, 12:17   #3
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: Na jaki zabieg najlepiej sie wybrać ????

Nie oczekuj setek propozycji, skoro nie ma możliwości oceny Twojej twarzy via I-net. Po to jest kosmetyczka, żeby po analizie buźki i Twoich zachcianek zasugerować odpowiedni zabieg.
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-06, 13:18   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Na jaki zabieg najlepiej sie wybrać ????

Dla 16-letniej kobiety polecam zabiegi normalizujące pracę gruczołów łojowych (tym bardziej ,że miewasz wypryski), świetnym zabiegiem polecanym niezależnie od wieku są algi (maska gumowa z alg). Zabieg z termomodelażem (z maską gipsową jest przeznaczony dla cer dojrzałych).Możesz oczywiście skorzystać z dobrodziejstwa masażu twarzy , szyi , dekoltu (ten zabieg wcale nie jest zarezerwowany dla starszych osób)- warunkiem jest jednak brak stanów zapalnych na skórze.Kosmetyczka może zaproponować Ci także zabiegi nawilżające , dotleniajace , antystresowe, polecam także zabiegi na ciało - peeling , masaż , okłady z błota, z alg , z glinek itp. oraz manicure i pedicure. Młodość zdobi , ale gdy kobieta już jako nastolatka nabiera pewnych nawyków pielęgnacyjnych to w późniejszym wieku zaprocentuje.
Musisz liczyć się z tym ,że zabiegi kosmetyczne nie są tanie (dlatego nastolatki zwykle odwiedzają kosmetyczkę tylko w celu oczyszczania cery , a kosmetyczka może się troszkę zdziwić ,że chciałabyś skorzystać z innych zabiegów, nie daj się zbyć twierdzeniem ,że nastolatki mogą korzystać tylko z oczyszczania cery - to nie jest prawdą.)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-06, 13:36   #5
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: Na jaki zabieg najlepiej sie wybrać ????

Mercix to facet....[img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-06, 17:59   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Na jaki zabieg najlepiej sie wybrać ????

Sorry Mercix ,że wzięłam Cię za kobietę - to chyba dlatego ,że panowie niezbyt czesto zadają pytania na tym forum , a najczęściej bywającym tu facetem jest Złośliwiec.
Odpowiedź na pytanie jest jednak prawie taka sama - dlaczego mężczyźni nie mieliby dbać o swój wygląd?!No może tylko sposób dbania o ciało trochę bym inny poleciła - zamiast wszelkich mazidełek w gabinecie dla Ciebie zalecam siłownię,pływanie, rolki czy jakiś inny sport. Raczej nie wyobrażam sobie faceta wylegującego się na fotelu kosmetycznym. Tak więc zabiegi takie jak polecałam , z tym ,że raczej krótkie a efektywne.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.