Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 10:36   #1
La_lunia
Przyczajenie
 
Avatar La_lunia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 19

Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)


Ale konstruktywnie

Edytowane przez La_lunia
Czas edycji: 2011-03-01 o 10:37
La_lunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 12:20   #2
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Plasko, usmiech prosty ( czy taki jest ladny ? ) , a przede wszystkim od zdjecia az bije czerwienia od przepilowania plytki. Ksztalt nieladny, niekwadratowy kwadrat. Ja odsylam na kurs, bo brak tu wiedzy teoretycznej.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 12:58   #3
La_lunia
Przyczajenie
 
Avatar La_lunia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 19
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Oczywiście, wiem,że brakuje mi umiejetności, ale na podstawie zdjecia nie można ocenić wiedzy teoretycznej bo taką posiadam i zgadzam sie z Tobą w 60% To prawda, że usmiech słabiutki - z lenistwa użyłam tipsy french, przytarte sa do mięsa - fakt, przedtem mialam całe pokryte ciemnym żelem i go zpiłowałam, potem nakleiłam tipsy french, ale nie podobały mi się, więc znów je zpiłowałam, stad taki efekt Ale co do "płaskości" wiekszych krogulców nie chciałbym mieć
Co do kursu...wiem, ze niektóre panie nie moga odżałować wydanych na nie pieniedzy, stąd taka złośćIle mozna sie nauczyć na 2 dniowym kursie...Moje zdanie jest takie, że "praktyka czyni mistrza", a teorię zdobyłam juz dawno, chociazby godzinami siedząc u stylistek po kursie, które robiły mi paznokcie i podpytując je o to czy o tamto, tak z czystej ciekawości, nawet nie przypuszczając, że kiedys będę się w to bawić. Ale chyle czoło przed wiekszościa stylistek na wizaz, które są prawdziwymi artystkami
La_lunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 13:05   #4
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Pomysl fajny tylko radzilabym zeby frencz nie zaczynal sie od polowy paznokcia.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 13:12   #5
La_lunia
Przyczajenie
 
Avatar La_lunia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 19
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Racja ale ja zawsze gdzieś uderzę paznokciem i jest awaria: paznokiec pęknięty w połowie samym żelem tego nie załatam , więc zaklejam tipsem i dlatego tak to wychodzi

Bo jak uratowac takie paskudne pękniecie? Nawet jak to zakleje tipsem clear to przeciez spod niego i żelu i tak widać pęknięcie...Chyba tylko kamuflaż...

Edytowane przez La_lunia
Czas edycji: 2011-03-01 o 13:32
La_lunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 17:16   #6
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Mozesz robic sam zel a frencz namalowac recznie, cos za cos. Trzeba sobie radzic tak jak sie umie
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 18:57   #7
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

jak można spiłowując tipsa tak sobie zniszczyć płytkę??? moim zdaniem albo zwyczajnie zerwałaś poprzednią masę, albo nieźle piłowałaś tym pilnikiem.... ogólnie popełniasz wszystkie błędy jakie idzie: paznokcie są płaskie, przepiłowana płytka, prosty french (proponuję użycie tipsów z głębokim uśmiechem i tunelem od razu a najlepszym wyjściem jest użycie białego żelu), brak kształtu (albo kwadrat albo migdał), przydałby się cover.... nie wiem co jeszcze.... po Twoich paznokciach od razu widać że nie posiadasz wiedzy teoretycznej... paznokcie krogulcze??? paznokieć powinien mieć stres który chroni przed złamaniami... paznokcie będą Ci się łamać i zapowietrzać, a Ty nie będziesz wiedziała dlaczego... no nic... rób jak chcesz, ja polecam Ci dobry kurs pozdrawiam i życzę wytrwałości
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 08:55   #8
La_lunia
Przyczajenie
 
Avatar La_lunia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 19
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Jak juz pisałam - mam wiedzę teoretyczną, której nie mozna ocenić na podstawie zdjęcia
Nic mi się nie zapowietrza ani nie odpada ( za wyjątkiem typowych wypadków, które zdażały mi sie równie często z żelem zakładanym przez profesjonalistkę) a tipsy zakładam sobie samodzielnie od 4 miesięcy. A czerwone przestały być po 2 dniach.
Absolutnie nigdy nie zrobie większej krzywej C, punk stresu też na swoim miejscu: 1/3 paznokcia od skórek Co do uśmiechu...naturalne paznokietki tez nie mają takiego "od ucha do ucha"...
Na taka zabawę jak kurs naprawde nie mam czasu. jak ktos wyzej napisał - trzeba mieć soś za coś mam nieidealne paznokcie (ale tego w 100% stylistka tez mi zawsze nie zagwarantuje) ale zawsze "pomalowane" (w stosunku do naturalnych) i nie mam odrostów (w stosunku do profesjonalnie założonych tipsów)
Ale będę się doskonalić...tylko za jakiś czas - bo tego co mam na paznokciach nie mam zamiaru teraz piłować
La_lunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 10:22   #9
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Konstruktywnia: kciuk jest zupełnie płaski, nie widzę tam minimalnego łuku, tipsy są krzywo przyklejone, o estetyce nie mówię, bo na takim etapie zaawansowania o tego typu rzeczach raczej się nie dyskutuje. W każdym bądź razie idąc taką ścieżką zrobisz sobie ogromne kuku na paznokciach, bo kiedyś stwierdzisz że jednak już nie chcesz nosić przedłużonych paznokci, a od przepiłowywania paznokci płytka będzie tak osłabiona, że nie będziesz w stanie zapuścić nawet 1mm wolnego brzegu. Ale skoro twierdzisz że znasz teorie, to jeszcze przekuj ją w praktyke a wtedy będzie można porozmawiać.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 14:57   #10
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

no cóż, zgadzam się z opiniami moich poprzedniczek :P zastanawia mnie tylko nazwa wątku ' krytykujcie' no ok tylko z tego to ja widze to nie bardzo tą krytykę chcesz przyjąć :P a to akurat by ci się przydało bo robisz podstawowe błedy, które musisz poprawić. Pozdrawiam
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 15:54   #11
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

z takim nastawieniem daleko nie zajdziesz powodzenia życzę
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 17:27   #12
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Mnie sie wydaje, ze liczylas na pochlebne komentarza, jak to super nie robisz paznokci

plytka wyglada strasznie, nie rozumiem tego

Cytat:
przytarte sa do mięsa - fakt, przedtem mialam całe pokryte ciemnym żelem i go zpiłowałam, potem nakleiłam tipsy french, ale nie podobały mi się, więc znów je zpiłowałam, stad taki efekt Ale co do "płaskości" wiekszych krogulców nie chciałbym mieć
jakich krogulcow?

jak bedziesz co 5 minut kleic i spilowywac tipsy z paznokci toza chwile nie bedziesz ich miala wcale ..... moje nawet po zrywaniiu tak nie wygladaly....


skoro oczekujesz ''krytyki'' to jap okornie przyjmij i mmoze zwroc uwage na to jakie bledy sa Ci wytykane, abys mogla nad tym popracowac i umiec odpowiednio paznokcia przedluzyc, bo nakleic tipsa i posmarowac zelem to zadna sztuka ....
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 20:11   #13
FEATHER1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 25
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Tak przygladam sie zdjeciu i zastanawiam sie czy przy palcu wskazujacym nie ma zapowietrzenia. Nie nakladaj zelu tak blisko skorek
Ja tak samo jak Ty jestem samoukiem, ale nawet za pierwszym razem nie przepilowalam tak plytki. Musisz to robic delikatnie i ostroznie. Zmatowienie plytki nie polega na spilowaniu polowy grubosci pazurka
Tak samo jak jedna z kolezanek linie frenchu powinnas zrobic ciut nizej aby lozysko paznokcia wydawalo sie dluzsze.
Nie mozna ciagle odrywac tipsow i przyklejac na nowo bo niszczysz swoje paznokcie. Musisz dokladnie zastanowic sie co chcesz widziec na swoich paznokciach (chodzi mi o wzor). a jak nie masz pomyslu to zrob zwykle tipsy bez wzoru i jak juz beda gotowe to pomaluj zwyklym lakierem. wtedy jak Ci sie odwidzi kolor czy cos innego mozesz smialo zmyc zmywaczem (tylko bezacetonowym)
Dam Ci taka mala i skromniutka rade, nie bede pisac zebys poszla na kurs bo ja sama go nie zrobilam z powodow finansowych. Kup sobie palucha do cwiczen i pocwicz na nim troche, to zawsze cos i przede wszystkim nie zniszczysz swojej plytki tylko tego palucha
FEATHER1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 20:42   #14
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Ech... Naprawdę uważasz, że kurs jest Ci do niczego nie potrzebny? Powiem szczerze, jak dla mnie te paznokcie mają zero estetyki. Paznokcie płaskie, mają jakiś dziwny, nieokreślony kształt... Zastanawiam się tez, co takiego fajnego jest w prostym frenchu. To wcale nie poprawia wyglądu dłoni... Co z tego, że, jak twierdzisz, posiadasz wiedzę teoretyczną, skoro nie potrafisz (nie chcesz) jej wykorzystać? Rozumiem, że praktyka czyni mistrza, ale z tego co piszesz, upierasz się przy swoim, pomimo że dziewczyny piszą szczerą prawdę. Musiałaś bardzo mocno piłować masę, skoro paznokieć jest w takim stanie. Ja nie widzę tutaj żadnego punktu stresu, paznokieć jest całkiem płaski...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 12:55   #15
kinderkowa18
Raczkowanie
 
Avatar kinderkowa18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Grecja
Wiadomości: 75
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Na początek może być ale uważaj by nie zrobić sobie krzywdy .Zawsze możesz poczytać na necie oraz zaobaczyć jak to się robi.Zawsze możesz wybrać sie na kurs o ile Cię stać i nie trwa on 2 dni około 6 dni.Wiem i tak nie jest to dużo ale zawsze możesz ćwiczyć w domku.Tylko delikatnie z piłowaniem...pewnie dlatego Ci pękaja albo dajesz za mały rozmiar Tipsika.Ja tak samo Ćwicze w domu,narazie nie mam ukończonego kursu a pani stylistka,powiedziała bym najpierw na koleżankach poćwiczyła a później zawitała na kursie.Podam Ci stronke z której kupuje żele i tam oczywiście pisze jak nakładać żele itp. a więc www. z d o b i e n i a . pl napisałam tak by nie zniknął link.Maja super,żele i ciekawe promocje i oczywiście tam znajdziesz jak można nakładać żel.Pozdrawiam.Czekam na dalsze foteczki i uważaj na piłowanie byś krzywdy sobie nie zrobila.
__________________
Nie patrz na piękno,lecz w serce człowieka,bo serce zostaje,a piękno uieka.


Ładnaś ty dziewczyna,
Trzeba cię szanować,
Włożyć do słoika
I zamarynować!!!
kinderkowa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:17   #16
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

ja niestety zgadzam się z poprzedniczkami i również odsyłam na kurs, a kursy wcale nie trwają 2 dni...
paznokcie są płaskie, nie ma linii uśmiechu, skórki powycinane-ale chyba bolało...i przepiłowane...
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 14:41   #17
martaskladak
Przyczajenie
 
Avatar martaskladak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Musisz sporo jeszcze poćwiczyć . idz na kurs tam wszystkiego sie dowiesz o tym jak wystylizowac paznokcia .
__________________
Marta..Siedlce
martaskladak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 18:32   #18
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

a mi się podoba
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 10:33   #19
chocolatestorm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ZielonaGóra
Wiadomości: 8
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Nie są takie złe

I nie słuchaj tych lasek które Cię na kurs wysyłają Są mądre tylko i wyłącznie dlatego że go ukończyły Same nie pamiętają jakie miały początki

Sama doświadczyłam na własnych paznokciach u profesjonalistki że wcale nie były takie IDEALNE a mianowicie po 2 dniach zaczęły mi odpadać ;] To że się kurs ukończy nie znaczy że będą paznokcie typu cud miód i orzeszki ) To praktyka czyni mistrza a wiedzę teoretyczną równie dobrze można poznać z internetu )

Ćwicz ! To podstawa I użyj kamuflażu tak aby nie było widać przepiłowanej płytki paznokcia i popracuj nad kształtem żeby każdy paznokieć był taki sam A co do tipsów które mają górki i ciul wie co tam jeszcze to ja też takich nie lubię mi się absolutnie takie nie podobają ja swoje naturalne paznokcie mam całkiem płaskie więc dlaczego na tipsie mam taką warstwę żelem budować ?? więc popieram cię

Pozdrawiam i czekam na kolejne pazurki )

Edytowane przez chocolatestorm
Czas edycji: 2011-03-12 o 10:34
chocolatestorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 12:11   #20
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Cytat:
Napisane przez chocolatestorm Pokaż wiadomość
Nie są takie złe

I nie słuchaj tych lasek które Cię na kurs wysyłają Są mądre tylko i wyłącznie dlatego że go ukończyły Same nie pamiętają jakie miały początki

Sama doświadczyłam na własnych paznokciach u profesjonalistki że wcale nie były takie IDEALNE a mianowicie po 2 dniach zaczęły mi odpadać ;] To że się kurs ukończy nie znaczy że będą paznokcie typu cud miód i orzeszki ) To praktyka czyni mistrza a wiedzę teoretyczną równie dobrze można poznać z internetu )

Ćwicz ! To podstawa I użyj kamuflażu tak aby nie było widać przepiłowanej płytki paznokcia
swietna rada - ja bym jednak radzila tej plytki NIE przepilowywac, czego nauczy sie jak bedzie chciala (obojetnie czy na kursie czy z netu czy z fachowej literatury), a kolezanka mysli ze pozjadala wszystkie rozumy


osobiscie znam osoby ktore bez kursu robia swietn paznokcie i prawdlowo je robia, ale znam tez takie jak zaozycielka tego watku ktorym nie pomoze nic procz kursu gdzie ogarniety instruktor wybije wszelkie bledy z glowy


i popracuj nad kształtem żeby każdy paznokieć był taki sam A co do tipsów które mają górki i ciul wie co tam jeszcze to ja też takich nie lubię mi się absolutnie takie nie podobają ja swoje naturalne paznokcie mam całkiem płaskie więc dlaczego na tipsie mam taką warstwę żelem budować ?? więc popieram cię
rece opadaja .... plaski paznokiec odpadnie / zlamie sie/ podejdzie powietrzem/ wlasnie dlatego ze jest plaski!! ta gulka jak to pieknie fachowo (nie ma jak wiedza teoretyczna ) nazwalyscie sa po to by uchronic naturalny rowniez paznokiec od urazow, nie mowiac o tym ze gdy przedluzony pazurek jest PRAWIDLOWO zbudowany to nie odpadnie ani sie nie zlamie


a na koniec dodam, ze strasznie irytujace jest nazywanie przedluzownych paznokci pospolicie TIPSAMI



Pozdrawiam i czekam na kolejne pazurki )
rowniez pozdrawiam..
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 13:26   #21
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

brawo choco! nie ma to jak rada jakże profesjonalnej koleżanki tipsiary!!! jak nie masz o czymś pojęcia to po prostu się nie wypowiadaj!!!
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 20:08   #22
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Cytat:
Napisane przez chocolatestorm Pokaż wiadomość
Nie są takie złe

I nie słuchaj tych lasek które Cię na kurs wysyłają Są mądre tylko i wyłącznie dlatego że go ukończyły Same nie pamiętają jakie miały początki

Sama doświadczyłam na własnych paznokciach u profesjonalistki że wcale nie były takie IDEALNE a mianowicie po 2 dniach zaczęły mi odpadać ;] To że się kurs ukończy nie znaczy że będą paznokcie typu cud miód i orzeszki ) To praktyka czyni mistrza a wiedzę teoretyczną równie dobrze można poznać z internetu )

Ćwicz ! To podstawa I użyj kamuflażu tak aby nie było widać przepiłowanej płytki paznokcia i popracuj nad kształtem żeby każdy paznokieć był taki sam A co do tipsów które mają górki i ciul wie co tam jeszcze to ja też takich nie lubię mi się absolutnie takie nie podobają ja swoje naturalne paznokcie mam całkiem płaskie więc dlaczego na tipsie mam taką warstwę żelem budować ?? więc popieram cię

Pozdrawiam i czekam na kolejne pazurki )
Obejrzyj sobie więcej filmików na YT, lub kup kolejny kurs na dvd, z gotowym do wydruku dyplomem ukończenia tego, jakże prestiżowego kursu, bo z tego co piszesz wynika, że nauczyłaś się z nich tylko robienia tipsów... Swoją drogą, powiedz mi, co to za kursy, bo tipsów jeszcze nie potrafię robić, a napewno by mi się ta wiedza przydała. Umiem tylko kupić tipsy, i przykleić.
Wiesz... Ta niepotrzebna warstwa żelu, która jest tak niepotrzebna, jednak tworzy kształt paznokcia, i chroni go przed tym, aby na drugi dzień, przy podcieraniu pupy Ci te... Tipsy... Nie odpadły.

Taaaaa... Nie no, super pomysł z tym ukrywaniem przepiłowanego paznokcia pod kamuflażem... Muszę to zastosować!
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 23:16   #23
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

FreakChic no ja też muszę no bo przecież to logiczne, że najpierw przepiłowywujemy sobie płytkę a potem to ukrywamy maskedem .. ;P

ludzie błagam was nie piszcie takich głupot jeśli się na tym nie znacie !!
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 07:14   #24
chocolatestorm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ZielonaGóra
Wiadomości: 8
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

CO wy sie tej laski czepiacie ?? jej paznokcie robi co tylko chce;] nikomu krzywdy nie robi tylko sobie to po pierwsze po drugie nie mialam na mysli pierw przepiluj plytke potem naloz kamuflaz tylko dziewczyna prtzepilowala sobie juz ta plytke i zeby to efektowniej wygladalo piwinna zakryc ja tak czy nie ??
chocolatestorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 07:16   #25
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Wyrzuć białe tipsy... zainwestuj w kamuflaż, i piłując paznokcie nie dociskaj pilnika do płytki, tylko delikatnie przesuwaj...
to moje rady na początek.
A jeśli chcesz pomocy od nas musisz uwierzyć,że to nie zAWIść a chęć niesienia pomocy, jesli posluchasz , za rok bedziesz smigac fajne pazurki
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 12:30   #26
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Cytat:
Napisane przez chocolatestorm Pokaż wiadomość
CO wy sie tej laski czepiacie ?? jej paznokcie robi co tylko chce;] nikomu krzywdy nie robi tylko sobie to po pierwsze po drugie nie mialam na mysli pierw przepiluj plytke potem naloz kamuflaz tylko dziewczyna prtzepilowala sobie juz ta plytke i zeby to efektowniej wygladalo piwinna zakryc ja tak czy nie ??
Tego się czepiamy, bo od tego jesteśmy. Dziewczyna chciała znać nasze zdanie, to ma. Jakoś nie widzę sensu w głaskaniu kogoś po główce, i mówieniu "Tak, śliczne, tylko troszkę takie krzywe... Ale bardzo ładne". Przecież to się mija z celem.
Kolejne... Co ma efektowniej wyglądać w tym przypadku? Brak prawidłowej budowy paznokcia? Krzywo przyklejone tipsy?
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 06:14   #27
chocolatestorm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ZielonaGóra
Wiadomości: 8
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Co ma efektowniej wyglądać w tym przypadku? Brak prawidłowej budowy paznokcia? Krzywo przyklejone tipsy?

pokaż swoje pierwsze paznokcie to pogadamy
chocolatestorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 08:08   #28
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Cytat:
Napisane przez chocolatestorm Pokaż wiadomość
pokaż swoje pierwsze paznokcie to pogadamy
A gdzie jest napisane że to są pierwsze paznokcie autorki?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 08:54   #29
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

Cytat:
Napisane przez chocolatestorm Pokaż wiadomość
pokaż swoje pierwsze paznokcie to pogadamy
Autorka wyraznie napisała, że "tipsy zakłada sobie od 4 miesięcy".... W tempie, jakim je zmienia, już wiele razy miała okazję poćwiczyć. Ja swoich pierwszych prac nie dokumentowałam, bo wydawało mi się to bez sensu.
Bardziej by mnie ciekawiły Twoje całkiem płaskie naturalki.
Jeżeli Ty uważasz, że spiłowana do mięsa płytka nie jest taka zła, a paznokcie tutaj zaprezentowane są estetyczne, to znaczy, że jednak masz małą, lub żadnej wiedzy teoretycznej na temat przedłużania paznokci. Jak dziewczyna pisze, że ona nigdy żadnej krzywej C nie zrobi, to znaczy, że nigdy te paznokcie nie będą dobrze wyglądały, i że coś jest nie tak z jej poczuciem estetyki... A to, według mnie, jest w tym zawodzie najważniejsze, i jeżeli się tego nie posiada, to i ogromna wiedza teoretyczna nie pomoże.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 15:45   #30
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 75
Dot.: Zaczynam swoja przygodę. Krytykujcie:)

autorka postu dała tytuł ' krytykujcie ' czyli chyba podejrzewała że pochwał nie usłyszy, tylko to co robi źle. oczywiście wiadomo, że jednemu nauka przychodzi szybciej drugiemu wolniej ale chyba po to tutaj wstawiamy zdjęcia aby poznać opinię innych ?
no a że niestety nie ma tutaj czego chwalić to chyba nie nasza wina. jak komuś nie pasuje krytyka innych i uważa, że wszystko robi dobrze to uważam, że zbędne jest wstawianie tutaj zdjęć.
to tyle z mojej strony
monioloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.