ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 11:46   #61
paulaa93
Przyczajenie
 
Avatar paulaa93
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 28
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
moze nie wszystkie-bo moczopedna dalej jest a pije ja nie tylko do posilkow-caly czas zielona pije...nauczylam sie...a rozne rozniste mam...lisciaste, z ananasem, pigwa, jasminem, cytryna, grejfrutem.... czerwona tez slodze, a dziala-do kibelka sie lata nie pije kawy - nie nauczylam sie- wiec uwielbiam cherbatę... a nieslodzonej nie tkne...juz wystarczy ze sobie odmawiam 10000 innych rzeczy
nie wszystko się da lubić ja na przykłada nie napije się nie słodkiej kawy ble nawet rozpuszczalna z mlekiem muszę posłodzić chociaż jedna łyżeczkę

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

w niedługim czasie przeprowadzam się do własnego mieszkania i będę urządzać sypialnie i potrzebuje rady wybrałam dwa zestawy mebli i oba mi sie podobaja i nie wiem które wybrać jak myślicie ??

http://www.abra-meble.pl/sypialnia.html
jedna to sypialnia PIK a druga sypialnia MALAGA
paulaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 11:53   #62
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

nic nie wiem na temat reakcji cukru z cherbatka jakos zyje jak widac a poniewaz wogole w lutym nie jem slodyczy troche cukru jest potrzebne a do reala mam 35 km i rozwalone auto-poslizg byl...
paula mi sie osobiscie te ciemne podobaja bardzo jasnych takich nie lubie
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 11:58   #63
paulaa93
Przyczajenie
 
Avatar paulaa93
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 28
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

ok dzięki za rade muszę się dobrze zastanowić nad tym które wybrać bo przecież co roku ich nie będe wymieniać więc musza mi się naprawde podobać
paulaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 12:26   #64
pawianus1234
Raczkowanie
 
Avatar pawianus1234
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

też podobają mi sie ciemne
pawianus1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 15:07   #65
paulaa93
Przyczajenie
 
Avatar paulaa93
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 28
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

mówiecie że te ciemne hmm....a do jakiego koloru ścian by pasowało??
paulaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 15:40   #66
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

do kawowego
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 16:04   #67
pawianus1234
Raczkowanie
 
Avatar pawianus1234
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

znajomi maja taki jasny fioletowy (liliowy? nie wiem jak to nazwac). wygląda z takimi meblami dosyc fajnie
pawianus1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 16:20   #68
paulaa93
Przyczajenie
 
Avatar paulaa93
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 28
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

no może fajnie wyglądać rzeczywiście, mi bardziej podobały się te jaśniejsze meble może dlatego że wymyśliłam sobie ściany w pokoju beż z brązem no ale jeszcze troche z tymi meblami narazie tylko ogladam bo mieszkanie będę miała dopiero maj- czerwiec to może do tego czasu jeszcze coś znajdę Teraz wynajmuje z moim nażeczonym i to strasznie dłóżo kasy idzię więc postanowiliśmy wziąść kredyt i kupić mieszkanie
paulaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 16:37   #69
Nikita28
Raczkowanie
 
Avatar Nikita28
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 302
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Ja ci nie pomogę, bo ja mam wszystko w mieszkaniu białe + dodatki w czerni i turkusie W brązie jest jedynie podłoga
Wszelkie inne kombinacje kolorystyczne juz mi bokiem wyszły wiec nie umiem być obiektywna
__________________
For Your Lashes
Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Kraków
http://foryourlashes.blogspot.com/

motocyklistka od 21.06.2012 - Kawasaki ER5
Nikita28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 17:50   #70
paulaa93
Przyczajenie
 
Avatar paulaa93
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 28
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

dziewczyny co myślicie na temat kisielku albo budyniu?????
paulaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:29   #71
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Witam Was Dziewczęta widzę, ze była dyskusja odnośnie słodzenia herbatki i ja osobiście zgadzam się z tym, że lepiej nie słodzić. Ja tego nie robię i można zrezygnować z cukru na przykład przez przypadek oduczyłam mojego TŻ, ja nie słodziła, jemu się nie chciało też jakos po ten cukier i teraz nie słodzi i jest mi wdzięczny za to ale jak już musicie to polecam Wam produkt jakim jest stewia przeczytajcie info: http://stewia.info.pl własnie widziałam, że w Almie jest w promocji za 12zł za 200 tabletek (normalnie kosztowało 20) więc warto nad tym pomyśleć

co do mebelków - i jedne i drugie są ładne, ale ja jestem za jaśniejszymi. a ogólnie tak jak Nikita28 uwielbiam pokoje w bieli... lub w kolorze bordowym

jeśli chodzi o kisiel/budyń... patrząc na te etykietki - nie zawiera za dużo kalorii (jak na słodycz), więc od czasu do czasu można sobie na to pozwolić - zwłaszcza kisiel, tylko jak najmniej cukru ale to moja opinia

moje dzisiejsze menu, ciekawa jestem Waszego zdania. Wiem, ze brakuje jednego posiłku,który powinien znaleźć się między 15 a 21, ale byłam wtedy na szczepieniu (ile stresu!!) i potem na bilardzie, no i tak późno się zrobiło, wcześniej nie czułam glodu, dopiero jak wróciłam, stad też sporawa kolacja

9:30 - parówka drobiowa z keczupem + kawałek chlebka pumpernikiel
12 - trochę lodów (taka ochota na słodycze, ze nie mogłam się oprzeć) + koktajl bananowy
15 - kurza noga + suróweczki
21 - kawałek chlebka pumpernikiel + plasterek szynki z indyka + kawałek sera topionego (nieduzy, ale jednak) + pomidor + serek danio light śmietankowy

czekam na Wasze opinie i porady
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 22:25   #72
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Paula kisiel i budyń z torebki są" be "w trakcie odchudzania.
Popatrz na skład tych produktów,jedno i drugie zawiera mączki,skrobię i dodatki smakowe.Żadnych wartości odżywczych dla organizmu.Ot, po prostu krochmal zabarwiony i uperfumowany.Aby smakował musisz dodać cukru a to jest niewskazane.
Budyń może jest lepszy bo gotuje się go na mleku/wapń/ ale to co do tego mleka dodajesz to puste kalorie.

Jeśli już potrzebujesz coś słodkiego to zrób sobie sałatkę owocową/banan,kiwi,jabłko,mandary nki itp/. Albo sam banan widelcem rozgnieć na papkę i zmieszaj z przygotowaną wcześniej kaszką kuskus.Będziesz miała namiastkę budyniu.

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Koleżanko aza3994 paróweczki są też "be"i to nie tylko dla odchudzających się ale i ogólnie dla wszystkich. Może lepiej kawałek makrelki,tuńczyka z puszki?To przynajmniej jest czyste mięso/białko/ a w paróweczce mięsa jest kilka procent zaledwie.Reszta to kasza manna,kukurydziana,sojowa ,tłuszcz i różne rzeczy nie mające nic wspólnego z mięsem.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Paula nie chcę się wtrącać w prywatne sprawy ale branie wspólnego kredytu z narzeczonym to nie jest dobry pomysł.
Kredyt będzie na wiele lat a jeśli zdarzy się tak,że ktoś inny Ci się spodoba to będą duże problemy bo kredyt musi być spłacony.
Przemyśl to jeszcze.Masz dopiero 20lat.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 22:26   #73
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

ja tez sie zgadzam ze herbaty nie powinno sie slodzic ja z 3 oduczylam sie na 1 lyzeczke cukru postep
prowki-ble
lody i koktail bananowy? mnostwo kalorii pustych...
serek topiony? smaczny ale na kolacje lepiej jakis bialy...
salatka owocowa jak najbardziej-ale nie na wieczor...owoce maja mnostwo cukru...
kisiel i budyn? nie odzywam sie bo ja czasem lubie goracy kubek wciagnac pewnie nie zdrowe ale jak ssie to zapycha
moje dzisiejsze jedzenie;
grahamka z szynka i musztarda
pare lyzek zupy pieczarkowej
2 nalesniki z powidlami plus szkl mleka
aktimel
goracy kubek
pol makreli
garsc sloneczniku
niezle...za malo wody ostatnio pije..,.tzreba sie poprawic
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 23:57   #74
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

yl plesniowy, przepraszam za pomylke, chociaz tak czy siak, wiem, ze to bie najlepszy wybor na kolacje...

co do parówek... nie to, ze ich bronie, ale czy te z wysokim skladem miesa tez sa takie beee? ogolnie rzeczywiscie raczej unikam, ale nie samym serem czlowiek zyje i niestety bardzo lubie od czasu do czasu na sniadanie zjesc taka paroweczke gotowana ... wiec czy to jest az taki grzech jezeli wybieram te przynajmniej >80% miesa ?
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 07:14   #75
paulaa93
Przyczajenie
 
Avatar paulaa93
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 28
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Paula kisiel i budyń z torebki są" be "w trakcie odchudzania.
Popatrz na skład tych produktów,jedno i drugie zawiera mączki,skrobię i dodatki smakowe.Żadnych wartości odżywczych dla organizmu.Ot, po prostu krochmal zabarwiony i uperfumowany.Aby smakował musisz dodać cukru a to jest niewskazane.
Budyń może jest lepszy bo gotuje się go na mleku/wapń/ ale to co do tego mleka dodajesz to puste kalorie.

Jeśli już potrzebujesz coś słodkiego to zrób sobie sałatkę owocową/banan,kiwi,jabłko,mandary nki itp/. Albo sam banan widelcem rozgnieć na papkę i zmieszaj z przygotowaną wcześniej kaszką kuskus.Będziesz miała namiastkę budyniu.

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Koleżanko aza3994 paróweczki są też "be"i to nie tylko dla odchudzających się ale i ogólnie dla wszystkich. Może lepiej kawałek makrelki,tuńczyka z puszki?To przynajmniej jest czyste mięso/białko/ a w paróweczce mięsa jest kilka procent zaledwie.Reszta to kasza manna,kukurydziana,sojowa ,tłuszcz i różne rzeczy nie mające nic wspólnego z mięsem.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Paula nie chcę się wtrącać w prywatne sprawy ale branie wspólnego kredytu z narzeczonym to nie jest dobry pomysł.
Kredyt będzie na wiele lat a jeśli zdarzy się tak,że ktoś inny Ci się spodoba to będą duże problemy bo kredyt musi być spłacony.
Przemyśl to jeszcze.Masz dopiero 20lat.
on bierze sam na siebie nie razem bo wiem że może być różnie

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

ja też lubie parówki zjeść od czasu do czasu na ciepło chociaż też wiem że są z samego tłószczu <ble> ale cóz przecież nie można się katować niewiedomo jak i żyć na samych serkach bo tak sie chyba nie da
paulaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 08:10   #76
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Jedzenie samych serków też byłoby błędem.Organizm potrzebuje mięsa w jak najczystszej postaci.Pewnie ,że nic się nie stanie jak od czasu do czasu zje się parówkę ale lepiej ich unikać.
Zamiast parówek lepsza wędzona makrela czy inna ryba,udko najlepiej bez skóry,mięso samemu upieczone czy ugotowane w domu.
Producenci oszukują co do zawartości mięsa w wyrobach mięsnych.
Kontrole przeprowadzane prawie zawsze wykrywają,że mięsa jest znacznie mniej niż producent deklaruje.
I nawet w odchudzaniu organizm potrzebuje tłuszczu.Ale dobrego,tego zawartego w olejach roślinnych,orzechach,pest kach dyni czy słonecznika,sezamu i innych roślin ,które zawierają tłuszcz.
Ale ten w parówkach to nie jest wskazany bo to są mielone skóry z drobiu,skórki wieprzowe,wymiona krowie ,takie odpadowe różne.
Do tego dodane różne mączki kukurydziane,sojowe,barwn iki,aromaty,konserwanty,m nóstwo glutaminianu sodu ,trochę mięsa mielonego gorszej jakości i to wpakują w te osłonki paróweczek.Smacznego!:brz ydal:

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

agafisia w Twoim wczorajszym menu zupełnie nie ma warzyw.
Kilka łyżek zupy pieczarkowej?Były tam jakieś warzywa czy to chińska zupka z torebki?

Przy odchudzaniu muszą być warzywa.W dużej ilości,najlepiej do każdego posiłku.Nawet teraz zimą mamy ich dużo:marchew,pietruszka,c ebula,kapusta /żywa i kiszona/seler ,por,buraki,kiszone ogórki.To tylko przypomnienie części z nich bo jeszcze są pomidory,papryka,sałata z tym,że te są teraz dosyć drogie i wcale nie takie zdrowe bo hodowane w szklarniach na sztucznych nawozach.
Ale z tych krajowych można skorzystać i jeść jako surówki czy gotowane.

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Są też dla nie mających czasu na skrobanie i tarkowanie gotowe mrożonki warzywne,warzywa na patelnię mieszanki albo zapakowane jednym rodzajem np.brokuł,kalafior.

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Jeszcze przypomnę o sokach warzywnych,wielowarzywnyc h albo sam pomidorowy.

JEDZCIE WARZYWKA DZIEWUSZKI ,BĘDZIECIE MIAŁY ŁADNE BUŹKI
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 08:44   #77
pawianus1234
Raczkowanie
 
Avatar pawianus1234
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Kilka dni bez mięsa też nie zaszkodzi Byłam kiedyś na diecie warzywno-owocowej przez 5 dni. Super się po niej czułam. Lekko

Co do parówek, kisieli i budyniów zgadzam się z poprzedniczkami. Nic dobrego. Polecam jakiś owoc, gdy weźmie ochota na coś słodkiego. Albo jakiś serek 0 % tłuszczu. W biedronce są pyszne (wiem, że to niezdrowe, ale raz w tygodniu nie zaszkodzi

Mój wczorajszy jadłospis:
owsianka z rana
jabłko
cukinia z curry i papryka
łosoś pieczony z marynowaną dynią

i sporo herbatki ! wiem, że to nie za dużo ale nawet nie czułam się specjalnie głodna.

Jutro dzień ważenia
pawianus1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 09:25   #78
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

u mnie spadek wagi niewielki - 63,5kg, wiec tylko 0,5 przez ten tydzien ... ale nie narzekam, bo najwazniejsza jest sylwetka... wiadomo, ze przy cwiczeniach rosna miesnie, wiec cos tez waza a widze roznice w figurze, mam w sumie bardziej plaski brzuszek i szczuplejsze nogi swoja droga macie jakies fajne cwiczenia na boczki? sa moja zmora, ogolnie jak z przodu wygladam jeszcze jeszcze to tylem... mam strasznie niezgrabna dolna czesc plecow no i te boki ...
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 09:37   #79
paulaa93
Przyczajenie
 
Avatar paulaa93
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 28
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Cytat:
Napisane przez aza3994 Pokaż wiadomość
u mnie spadek wagi niewielki - 63,5kg, wiec tylko 0,5 przez ten tydzien ... ale nie narzekam, bo najwazniejsza jest sylwetka... wiadomo, ze przy cwiczeniach rosna miesnie, wiec cos tez waza a widze roznice w figurze, mam w sumie bardziej plaski brzuszek i szczuplejsze nogi swoja droga macie jakies fajne cwiczenia na boczki? sa moja zmora, ogolnie jak z przodu wygladam jeszcze jeszcze to tylem... mam strasznie niezgrabna dolna czesc plecow no i te boki ...
no niestety nie znam żadnych ćwiczeń na boczki a też je mam, ja mam orbitreka do ćwiczeń i zastanawiam się czy ćwicząc na nim schudne też z brzuch czy tylko z nóg? a wogule to mam zamiar schudnąć z brzucha, ud no i te boczki


mój wczorajszy jadłospis:
grachamka z wędliną + zielona herbata
pulpeciki w sosie pomidorowym + surówka
jogurt o%
grahamka z serem białym chudym + szklanka kefiru
paulaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 11:06   #80
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Paula, tez mam orbitreka biegam sobie na nim pol godzinki, potem sporo brzuszkow i troche cwiczen "ogolnych" i na koniec rozciaganie wychodzi ponad godzinka cwiczen i powiem Ci, ze przy regularny treningu najwieksza roznice widze w brzuchu, pupie i nogach
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:13   #81
paulaa93
Przyczajenie
 
Avatar paulaa93
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 28
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Cytat:
Napisane przez aza3994 Pokaż wiadomość
Paula, tez mam orbitreka biegam sobie na nim pol godzinki, potem sporo brzuszkow i troche cwiczen "ogolnych" i na koniec rozciaganie wychodzi ponad godzinka cwiczen i powiem Ci, ze przy regularny treningu najwieksza roznice widze w brzuchu, pupie i nogach
ja też ćwicze 30 minut ale jak mówisz że jeszcze robisz brzuszki i witać efekty to też muszę zacząć, a jakąś szczegulna diete utrzymujesz czy poprostu zdrowo się odrzywiasz????
paulaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:20   #82
Nikita28
Raczkowanie
 
Avatar Nikita28
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 302
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Cytat:
Napisane przez paulaa93 Pokaż wiadomość
mój wczorajszy jadłospis:
grachamka z wędliną + zielona herbata
pulpeciki w sosie pomidorowym + surówka
jogurt o%
grahamka z serem białym chudym + szklanka kefiru
jesteś na prostej drodze do spowolnienia metabolizmu taka dieta. Tu chyba nawet nie ma 1000 cal. Śniadanie i podwieczorek twój to za mało nawet jak na śniadanie. Nabial 0% jest gowno warty bo nie zawiera prawie nic odzywczego, nie mówiąc o tym ze witaminy niektóre wymagają obecności tłuszczu zeby sie przyswoic.

Do śniadania dodaj jabłko i jajko, do obiadu jakieś węgle o niskim indeksie glikemicznym: np pól torebki ciemnego ryżu, kaszy gryczanej lub jeczmiennej, podwieczorek masz fatalny.... Jak już to jogurt normalny z płatkami migdalowymi, zurawiną lub jakimś owocem plus picie. W kolacji zmień ser chudy na chociaż półtłusty, na grahamke daj łyzeczkę oliwy, kefir ok ale dodaj chociaż 0,5 szklanki warzyw surowych lub suszonych.
__________________
For Your Lashes
Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Kraków
http://foryourlashes.blogspot.com/

motocyklistka od 21.06.2012 - Kawasaki ER5
Nikita28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 14:34   #83
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

nie stosuje konkretnych diet, bo po prostu najczesciej nie mam czasu i mozliwosci, zeby sie trzymac planu i spozywac tylko produkty wytyczone... statam sie zdrowo odzywiac, ale jem wiekszosc rzeczy, tylko te "bee" w malych ilosciach oczywiscie zrezygnowalam z bialego pieczywa, ryzu i makaronu na "ciemne" odpowiedniki rzeczywiscie, Twoje menu jest ubogie w warzywa i owoce i ogolnie jest ubogie dodaj do posilkow pomidora, salate albo nawet do podwieczorku marchewke moje dzisiejsze jedzonko:
9:30 kromka pumpernikiela z szynka z indyka i pomidorkiem
12 koktajl bananowy + jablko
14;30 ryba z surowkami
17 jogurt z ziarnami
21 serek wiejski z pomidorem + kawalek pumpernikiela

chodze spac kolo 1 dlatego tak pozno ostatni posilek i zastanawiam sie, czy jest wystarczajacy po treningu ? czy lepiej byloby cos zmienic? u mnie na kolacje odpada np piers kurczaka z warzywami, bo wieczorem to za duzo ...
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:18   #84
angelus_diabolus
Przyczajenie
 
Avatar angelus_diabolus
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bradford
Wiadomości: 4
Smile Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Witam
Ja w pażdzierniku urodziłam córcie, przytyłam w ciązy prawie 25 kg, gdy zaczełam sie odchudzac, tak miesiąc po porodzie, ważyłam 68kg.
Moja walka zaczeła sie od I fazy diety białkowej, a dalej zaczełam juz sama wprowadzac sobie inne posiłki, skorzystałam tylko z tej fazy uderzeniowej, na tą chwile waże 57kg przy wzroscie 164cm, jeszcze 2-3kg chciałabym mniej
Jem normalnie w małych ilosciach, ograniczam tylko smażone, panierki i tłusty nabiał. Saram sie kupowac chude sery i mleko, a tak poza tym moja dieta nie rózni sie niczym od tego co jedza moi domownicy
dodam jeszcze ze cwicze od stycznia 8min na posladki, 8min na brzuszek jedno rano drugie wieczorem i czuje się fantastycznie.
__________________
Illic qua angelus perfectus diabolus suscipio


https://wizaz.pl/akcje/pantene/wygra...es/banerek.jpg[/URL]
angelus_diabolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 17:17   #85
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

aza uwielbiam ser plesniowy parowki ble-bo widzialam kiedys jak je robia i choc lubilam-to juz nie jem na boczki hula-hop albo twisterek... modeluja...a z ciekawosci-co to jest pumpernikiel?
grubella-wiem ze zero wzryw... nieraz po prostu nie da rady chinskich zupek nie jem-ta byla moja z mnostwem pieczarek grzybkow lesnych(sama zbieralam) marchewa pietrucha seler i ziemniaczki na nalesnika mialam ochote, a potem ryba na kolacje...jakos nie bylo ani checi ani czasu na warzywa dzis nadrobilam kupa surowki do obiadu z kapusty czerwonej papryki czosnku i zjadlam 5 pomidorow marynowanych wielkosci ping ponga... na razie zero owocow...moze pomarancza zjem soki warzywne-nie moge na nie patrzec, pomidorowy uwielbiam ale to samo-przejadlam sie nim...
dzis juz mam 22 dien bez slodyczy... za 6 dni po miesiacu sie zwaze i zmierze i zjem batonika
moje wymiary na 1 luty:
165/ 64 kg 28 lat
talia 77 cm
brzuch 88 cm
biodra 100 cm
udo 59 cm
tyle... ile chce schudnac? najpierw 2 kilo, potem 2 i moze jeszcze 1... tyle mi wystarczy...chce schudnac zdrowo-po malu ale zdrowo-jesc wszystko ale z umiarem...po ostrym miesiacu widze roznice wizualnie ale jestem ciekawa jak to wyjdzie w cm i kg... baaaaaaaaaaaaardzo wolno chudne...

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

nikita masz niewiele mniejsze wymiary od moich a az 7 kilo mniej??? szok...moze mam wage popsuta...albo kosci ciezkie te wymiary twoje ze stycznia i taka waga? cos ze mna jest nie tak

Edytowane przez agafisia
Czas edycji: 2013-02-22 o 19:59
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 20:56   #86
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
aza uwielbiam ser plesniowy parowki ble-bo widzialam kiedys jak je robia i choc lubilam-to juz nie jem na boczki hula-hop albo twisterek... modeluja...a z ciekawosci-co to jest pumpernikiel?
grubella-wiem ze zero wzryw... nieraz po prostu nie da rady chinskich zupek nie jem-ta byla moja z mnostwem pieczarek grzybkow lesnych(sama zbieralam) marchewa pietrucha seler i ziemniaczki na nalesnika mialam ochote, a potem ryba na kolacje...jakos nie bylo ani checi ani czasu na warzywa dzis nadrobilam kupa surowki do obiadu z kapusty czerwonej papryki czosnku i zjadlam 5 pomidorow marynowanych wielkosci ping ponga... na razie zero owocow...moze pomarancza zjem soki warzywne-nie moge na nie patrzec, pomidorowy uwielbiam ale to samo-przejadlam sie nim...
dzis juz mam 22 dien bez slodyczy... za 6 dni po miesiacu sie zwaze i zmierze i zjem batonika
moje wymiary na 1 luty:
165/ 64 kg 28 lat
talia 77 cm
brzuch 88 cm
biodra 100 cm
udo 59 cm
tyle... ile chce schudnac? najpierw 2 kilo, potem 2 i moze jeszcze 1... tyle mi wystarczy...chce schudnac zdrowo-po malu ale zdrowo-jesc wszystko ale z umiarem...po ostrym miesiacu widze roznice wizualnie ale jestem ciekawa jak to wyjdzie w cm i kg... baaaaaaaaaaaaardzo wolno chudne...

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

nikita masz niewiele mniejsze wymiary od moich a az 7 kilo mniej??? szok...moze mam wage popsuta...albo kosci ciezkie te wymiary twoje ze stycznia i taka waga? cos ze mna jest nie tak
a ja mam taką samą wagę, wzrost jak Ty, nie powiem Ci dokładnie w wymiarach, ale na pewno w biodrach mam 90, więc też w sumie spora różnica... ale jestem pod wrażeniem, że udaje Ci się wytrzymać bez słodyczy ja niestety nie daję rady, niby nie jem, jem zdrowo, mniej, ale jakiegoś cukierasa czasem spożyję i nic ze sobą nie mogę zrobić, chociaż powtarzam sobie "minuta w ustach, godzina w żołądku, całe życie w biodrach" to się czasem powstrzymam :P owoce staraj się jeść wcześniej, bo to jest jednak cukier... Polecam jedzenie jednego jabłka dziennie, z własnego doswiadczenia wiem, że pomaga w oczyszczeniu jelit i brzuszek jest bardziej płaski a pumpernikiel... to taki fajny chlebek ciemny, razowy, bardzo smaczny i pożywny
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 21:11   #87
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

tak tak z tymi owocami to sama pisalam ale czasem tez nie da rady glodna bylam wiec 2 pomarancze o 17 jak ide o 23 spac nic mi nie zrobily ten pumpernikiel brzmi jak jakies smakowite ciasto ja nosze rozmiar ciuchow 38/40 ale jak zmierzylam sie w najszerszym miejscu pupy to mi wyszlo 100...zawsze mialam odstajacy tylek i spory.... dobrze ze mezowi sie podoba :P miedzy talia a pupa ponad 20 cm roznicy... sporo...
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 08:45   #88
pawianus1234
Raczkowanie
 
Avatar pawianus1234
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

-1,5 kg
jupi jupi!
pawianus1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 11:06   #89
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

agafisia wybacz, wiec ze sie powtarzam, czlowiek nie da rady spamietac, co kto pisze :P ale masz z tego co widze figure klepsydry, wiec jest fajnie a przynajmniej mnie sie podoba, gdy jest duza roznica miedzy talia a pupcia tez bym tak chciala a niestety nie ma tak fajnie :p

gratulacje spadku wagi, super
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 11:41   #90
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: ZaCzYnAmY OdChUdZaNiE- Ku PiĘkNeJ FiGuRzE

niezle to wyglada, ale ciezko spodnice i spodnie dobrac zawsze w pasie odstaja
1,5 kg fajnie fajnie ja o tym marze za 5 dni
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.