Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-22, 20:26   #1411
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Już się chyba pokutangowały to i cicho na wątku, witam wieczorowo
szczególnie ja, chyba jak wloze teściowej stopery do uszu

Witam również wieczorowo

nieciekawie się dzieje na świecie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 20:31   #1412
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Dzisiaj była i głupawka i poważne tematy, ale nie mogłam sobie odpuścić TEGO






Stefka nagrała piosenkę o naszej dzisiejszej Gwieździe wiem, wiem słowa nie pasują, ale co tam, Aleks na pewno z wypiekami na twarzy słuchałby, jakby np. Never mu śpiewała Ale, Ale, Alejandro....
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 20:35   #1413
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

witam wieczorkiem uśmiałam się jak Was dzisiaj czytałam, nie mogłam nadążyć z nadrabianiem
u mnie dziś nie ma takiej opcji jak kutango zjadłam chyba coś nieświeżego albo to skutek uboczny antybiotyku, który teraz muszę brać i jest mi niedobrze
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 20:38   #1414
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6333099 6]Wstawiam foty mojego antydna - zakupy z ostatnich jakichś dwóch miesięcy.

Na ostatniej fotce zdjęcie paletki cieni Too Faced. Jest niekompletna dzięki mojej siedmioletniej siostrzenicy, która kiedyś dobrała się do niej pod moją nieuwagę i cyrklem (!) wydłubała niektóre kolory. Przyniosła mi swoje dzieło i mówi: 'zobacz ciocia usunęłam ci te najbrzydsze cienie'
Sama jej to pokazałam, bo pięknie one pachną czekoladą, chciałam żeby dziecko obczaiło takie cuda no i mam [/QUOTE]



[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6333578 1]W sumie masz rację. Teraz dzwonił maż do swojej cioci, to ona i jej maż sa w domu, ale kuzyn i kuzynki na mieście, bo pracuja. Dużo nie trzeba żeby się znaleźć w niewłaściwym miejscu o złym czasie [/QUOTE]

Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 20:52   #1415
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Mam swój pierwszy raz za sobą, rozdziewiczyłam Lunę i ...hmmm no tylka mi nie urwało dziwne to jakieś takie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 20:56   #1416
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

W niemieckim D. jest gratis 15 ml Glamglow gravitymud, tej fioletowej której jeszcze nie ma u nas

W ogóle mam mętlik w głowie w związku z planowaniem mojego M. Mam tyle pytań, czy to, co planuję ma sens
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:07   #1417
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Oooooooooo losie...... Na infolinię S. się nie dodzwoniłam, w S. stacjo nie przyjęły zwrotu, co było do przewidzenia. zebrałam opieprz od kierowniczki, że w takiej sytuacji mam odesłać z reklamacją, bo zamówienie jest niepełne. Wściekłam się i zaczęłam awanturować, we 3 na mnie naskoczyły i wychodziłam z S. w asyście ochrony.
Napisałam na fejsie, czekam na odpowiedź.
to jest skandaliczne!!! masakra jakaś!!! co to k........ trzeci świat jakis?? : pala: ja p..... jak babsztyle nie były pewne czy prawdę mówisz to mogłyu zadzwonić na infolinię potwierdzić czy taka sytuacja miała miejsce i w 3 minuty byłoby po problemie czy ludzie są tacy głupi czy jak??? współczuję naprawdę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 21:09   #1418
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Dziewczyny! Miałam dzisiaj niespodziewany wyjazd i jestem padnięta. Zaraz idę spać, ale powiedzcie, proszę, jakie postępy w sprawie boxa??? Nie przebiję się przez te dzisiejsze 30 stron, ledwo żyję
Ja dzisiaj dostałam swoje zamówienie - oczywiście bez boxa i bez tego wczorajszego zestawu 5 mini. I bez słowa wyjaśnień, przeprosin czy czegokolwiek. Chyba nie muszę mówić, jak bardzo jestem wkurzona
Napiszcie, czy coś Wam odpisali i czy ktoś miał podobną sytuację
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:18   #1419
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
UWAGA, WĄTEK! RELACJA Z PIERWSZEGO UŻYCIA WODY MUSUJĄCEJ EISENBERG!

Użyłam jej do zmycia makijażu razem z Clarisoniciem. Po pierwsze- z pompki wychodzi mało produktu. Potrzeba 3-4 pompek minimum. To już mi się nie podoba- jest szansa, że będzie miało wydajny

Po drugie- śmierdzi chemicznie. Jest taki jeden zapach domestosa (chyba żółtego), którego nie znoszę, ten pachnie dokładnie tak samo.

Produkt się nie pieni. Rzeczywiście przez sekundę czuć coś takiego jakby lekko gazowaną wodę na skórze, potem nie ma tego uczucia.

Zmył makijaż prawidłowo, ale skóra nie piszczy od czystości.

Podsumowując pierwsze wrażenie: szału na mnie nie wywarł, za 89 zł jest ok, ale nie wiem jeszcze czy jest coś więcej wart
zapiszę żeby nie koniecznie kupować

Niteczka witaj

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Już się chyba pokutangowały to i cicho na wątku, witam wieczorowo
ja jeszcze nie zaczęłam na razie piję drugiego browarka

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mam swój pierwszy raz za sobą, rozdziewiczyłam Lunę i ...hmmm no tylka mi nie urwało dziwne to jakieś takie
bluźnisz siostro

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Miałam dzisiaj niespodziewany wyjazd i jestem padnięta. Zaraz idę spać, ale powiedzcie, proszę, jakie postępy w sprawie boxa??? Nie przebiję się przez te dzisiejsze 30 stron, ledwo żyję
Ja dzisiaj dostałam swoje zamówienie - oczywiście bez boxa i bez tego wczorajszego zestawu 5 mini. I bez słowa wyjaśnień, przeprosin czy czegokolwiek. Chyba nie muszę mówić, jak bardzo jestem wkurzona
Napiszcie, czy coś Wam odpisali i czy ktoś miał podobną sytuację
wszyscy tak mają jak Ty S ma niby je dosłać w ciągu w 14 dni ale napisz do nich maila bo wiesz jak to w nimi.....

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Średniawkowo dziękujemy

A ktoś używał już masek damskich poza Anoli? Będą jakieś recenzje ?
mówimy o eisenbergowych maskach? ja mam tą maskę

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P2157062

i no nie jest najgorsza ale tyłka nie urywa
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:20   #1420
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie zaczęłam na razie piję drugiego browarka

wszyscy tak mają jak Ty S ma niby je dosłać w ciągu w 14 dni ale napisz do nich maila bo wiesz jak to w nimi.....
Ja chyba też sięgnę zaraz po coś mocniejszego...
Ale mają dosłać i boxy, i te miniatury? Mam nadzieję, że tak, bo to by było nierówne traktowanie klientów Już im wysmażyłam maila na wszystkie możliwe adresy. Szkoda, że tak późno mogłam dopiero
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:24   #1421
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
W niemieckim D. jest gratis 15 ml Glamglow gravitymud, tej fioletowej której jeszcze nie ma u nas

W ogóle mam mętlik w głowie w związku z planowaniem mojego M. Mam tyle pytań, czy to, co planuję ma sens
ale fajny gratis brałabym
ważne żeby to dla Ciebie miało sens bo to Ty tam będziesz mieszkać i ty się tam masz dobrze czuć

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja chyba też sięgnę zaraz po coś mocniejszego...
Ale mają dosłać i boxy, i te miniatury? Mam nadzieję, że tak, bo to by było nierówne traktowanie klientów Już im wysmażyłam maila na wszystkie możliwe adresy. Szkoda, że tak późno mogłam dopiero
mają boxy dosłać. miniatur już chyba nie bo dzisiaj S stwierdziła że to był błąd systemu z tymi wczorajszymi miniaturami i nie będą tego dosyłać tylko boxy ...
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 21:27   #1422
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale fajny gratis brałabym
ważne żeby to dla Ciebie miało sens bo to Ty tam będziesz mieszkać i ty się tam masz dobrze czuć

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------



mają boxy dosłać. miniatur już chyba nie bo dzisiaj S stwierdziła że to był błąd systemu z tymi wczorajszymi miniaturami i nie będą tego dosyłać tylko boxy ...

Chciałabym w kuchni białe płytki z połyskiem ale boję się, że każdy syf będzie na tym widać W ogóle mam taki mętlik, chociaż niby wszystko wiem co, gdzie, jak, jakie kolory bazowe
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:32   #1423
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mają boxy dosłać. miniatur już chyba nie bo dzisiaj S stwierdziła że to był błąd systemu z tymi wczorajszymi miniaturami i nie będą tego dosyłać tylko boxy ...
Co za chamstwo!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:44   #1424
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
szczególnie ja, chyba jak wloze teściowej stopery do uszu

Witam również wieczorowo

nieciekawie się dzieje na świecie



witamy wieczorowo, witamy

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dzisiaj była i głupawka i poważne tematy, ale nie mogłam sobie odpuścić TEGO






Stefka nagrała piosenkę o naszej dzisiejszej Gwieździe wiem, wiem słowa nie pasują, ale co tam, Aleks na pewno z wypiekami na twarzy słuchałby, jakby np. Never mu śpiewała Ale, Ale, Alejandro....

Ojj kiedyś się słuchało . ale jądro ale ale jądroooo .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:44   #1425
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
UWAGA, WĄTEK! RELACJA Z PIERWSZEGO UŻYCIA WODY MUSUJĄCEJ EISENBERG!

Użyłam jej do zmycia makijażu razem z Clarisoniciem. Po pierwsze- z pompki wychodzi mało produktu. Potrzeba 3-4 pompek minimum. To już mi się nie podoba- jest szansa, że będzie miało wydajny

Po drugie- śmierdzi chemicznie. Jest taki jeden zapach domestosa (chyba żółtego), którego nie znoszę, ten pachnie dokładnie tak samo.

Produkt się nie pieni. Rzeczywiście przez sekundę czuć coś takiego jakby lekko gazowaną wodę na skórze, potem nie ma tego uczucia.

Zmył makijaż prawidłowo, ale skóra nie piszczy od czystości.

Podsumowując pierwsze wrażenie: szału na mnie nie wywarł, za 89 zł jest ok, ale nie wiem jeszcze czy jest coś więcej wart

Używam od 3 dni .....2 razy dziennie. Woda musująca według mnie nie śmierdzi nic a nic. Fakt pompka mało daje produktu ale dla mnie to zaleta. Na skórę oczyszczoną micelem używam 2 lub 3 pompek i rozmasowuje po twarzy, trzymam minutę albo dwie i zmywam. Bardzo podoba mi się efekt po zmyciu. W moim przypadku uspakaja skórę mam wrażenie że pory są dobrze oczyszczone. Na razie jestem mile zaskoczona pozytywnymi początkowymi wrażeniami.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:45   #1426
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Muszę powiedzieć, że chyba jesteśmy z Rudkiem tandeciarzami, bo podoba nam się tani Armani Zostają obydwie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:46   #1427
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Padam

Mam jutro rodzinną wyprawę, dlatego Anoli już dzisiaj składam Ci życzenia urodzinowe, dużo szczęścia i wszystkiego co sobie wymarzysz

Pozostałym dobrej nocy
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:47   #1428
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zapiszę żeby nie koniecznie kupować

Niteczka witaj

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------


ja jeszcze nie zaczęłam na razie piję drugiego browarka

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------



bluźnisz siostro

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



wszyscy tak mają jak Ty S ma niby je dosłać w ciągu w 14 dni ale napisz do nich maila bo wiesz jak to w nimi.....

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------


mówimy o eisenbergowych maskach? ja mam tą maskę

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P2157062

i no nie jest najgorsza ale tyłka nie urywa

chluśniem bo uśniem
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:48   #1429
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mam swój pierwszy raz za sobą, rozdziewiczyłam Lunę i ...hmmm no tylka mi nie urwało dziwne to jakieś takie
no co Ty? Z czym uzyłaś luny?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 21:50   #1430
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że chyba jesteśmy z Rudkiem tandeciarzami, bo podoba nam się tani Armani Zostają obydwie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wyczochrałabym tego kota jak Seba majty Armaniego
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:50   #1431
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Chciałabym w kuchni białe płytki z połyskiem ale boję się, że każdy syf będzie na tym widać W ogóle mam taki mętlik, chociaż niby wszystko wiem co, gdzie, jak, jakie kolory bazowe
na ścianę tak? czy na podłogę? na podlogę białego nie polecam bo wszystko widać miałam takie na poprzednim mieszkaniu i ciągle były urąbane. teraz mam takie szaro-niebieskawe o niejednorodnej teksturze i nic nie widać polecam mam teraz meble w kuchni białe z połyskiem i jestem zadowolona wiadomo że jak wypaprasz burakiem to widać ale palce się nie odznaczają. Moja mama ma czarne z połyskiem i masakra. Ciągle ze ścierą biega bo każdy ślad palca zaraz widać więc białe znacznie lepsze

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-07-22 o 21:51
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:50   #1432
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że chyba jesteśmy z Rudkiem tandeciarzami, bo podoba nam się tani Armani Zostają obydwie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale boski kot Torebki też superowe, zostaw dwie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:54   #1433
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


witamy wieczorowo, witamy

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------




Ojj kiedyś się słuchało . ale jądro ale ale jądroooo .
o mamo

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Co za chamstwo!
no chamstwo dlatego ja swojej przesyłki chyba nie odbieram

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że chyba jesteśmy z Rudkiem tandeciarzami, bo podoba nam się tani Armani Zostają obydwie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
supcio a koteł jaki majestat
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:54   #1434
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
wyczochrałabym tego kota jak Seba majty Armaniego
Aaaahhahahahaha A wiesz co? Czy majty Seby już na miejscu to się okaże, bo zaraz wychodzę z domu
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale boski kot Torebki też superowe, zostaw dwie
Ma jeszcze bliźniaka, ale czarno- białego Zostawiam, dziękuję za rozgrzeszenie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:55   #1435
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


mówimy o eisenbergowych maskach? ja mam tą maskę

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P2157062

i no nie jest najgorsza ale tyłka nie urywa
Si, ale o innych:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajacy/P2227006 tę już mam ale się boję bo Anoli pisała, że jej czerwone kropeczki powyskakiwały i jest szansa, że od tego

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ujaca/P1881037 ta czeka na przelew
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:55   #1436
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
chluśniem bo uśniem
chluśniem! już trzeciego leszka otwarłam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:55   #1437
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
na ścianę tak? czy na podłogę? na podlogę białego nie polecam bo wszystko widać miałam takie na poprzednim mieszkaniu i ciągle były urąbane. teraz mam takie szaro-niebieskawe o niejednorodnej teksturze i nic nie widać polecam mam teraz meble w kuchni białe z połyskiem i jestem zadowolona wiadomo że jak wypaprasz burakiem to widać ale palce się nie odznaczają. Moja mama ma czarne z połyskiem i masakra. Ciągle ze ścierą biega bo każdy ślad palca zaraz widać więc białe znacznie lepsze
Na ścianę między szafkami białe szkło. Płytki na podłogę teraz nie wiem jakie, ale coś wykminię no i meble planuję biały połysk
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:55   #1438
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Używam od 3 dni .....2 razy dziennie. Woda musująca według mnie nie śmierdzi nic a nic. Fakt pompka mało daje produktu ale dla mnie to zaleta. Na skórę oczyszczoną micelem używam 2 lub 3 pompek i rozmasowuje po twarzy, trzymam minutę albo dwie i zmywam. Bardzo podoba mi się efekt po zmyciu. W moim przypadku uspakaja skórę mam wrażenie że pory są dobrze oczyszczone. Na razie jestem mile zaskoczona pozytywnymi początkowymi wrażeniami.
o. No to się jednak nad tym może zastanowię
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:59   #1439
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Aaaahhahahahaha A wiesz co? Czy majty Seby już na miejscu to się okaże, bo zaraz wychodzę z domu

Ma jeszcze bliźniaka, ale czarno- białego Zostawiam, dziękuję za rozgrzeszenie
czekam na raport siostro

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
chluśniem! już trzeciego leszka otwarłam
Ja to dziś jakies parcie na kutango mam, chyba przez tą pełnię .Martus ia to dobrze tam ma teraz, pewnie lezy z nogami rozłożonymi jak na za piętnaście trzecią, a ja co? Palec grzebalec tylko
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 22:08   #1440
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Si, ale o innych:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajacy/P2227006 tę już mam ale się boję bo Anoli pisała, że jej czerwone kropeczki powyskakiwały i jest szansa, że od tego

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ujaca/P1881037 ta czeka na przelew
a to tych nie miałam niesteyt

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Na ścianę między szafkami białe szkło. Płytki na podłogę teraz nie wiem jakie, ale coś wykminię no i meble planuję biały połysk
no ja nie polecam jasnych płytek w kuchni, chyba że w jakieś "maziaje" żeby się to zlewało z brudem chyba że lubisz ciągle sprzątać ale białe meble polecam, ja jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
czekam na raport siostro

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------



Ja to dziś jakies parcie na kutango mam, chyba przez tą pełnię .Martus ia to dobrze tam ma teraz, pewnie lezy z nogami rozłożonymi jak na za piętnaście trzecią, a ja co? Palec grzebalec tylko
jak Ty już coś napiszesz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 19:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.