peeling-krem-maska AA - jak uzywacie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-05, 12:01   #1
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon

peeling-krem-maska AA - jak uzywacie???


hej!!! mam pytanko odnosnie tego produktu, bo ani na ulotce, ani na opakowaniu nie ma szczegolowych instrukcji uzycia. jest napisane, ile razy w tyg dla jakiej cery i jak dlugi czas trzymac na twarzy, ale nie ma nic o tym, czy na mokro, czy sucho, czy caly czas pocierac, czy nie . ja stosuje tak, wnioski wyciagnelam z nazwy specyfiku. skoro jest napisane, ze krem - to na sucha skore ( w sumie chyba lepiej sie rozprowadza), skoro napisane ze peeling - maska to robie tak: nakladam i masuje przez chwile, az skora sie lekko zarumieni, a potem zostawiam na 10 min (zazwyczaj podczas kapieli). inaczej sobie jakos nie wyobrazam, bo stosujac sie do ulotki, trzeba stosowac przez 10 do 15 min, a tak dlugiego czasu pocieraia sobie nie wyobrazam!!! chyba zdarlabym skore . ale na KWC w opiniach o tym peelingu takie glosy chyba czytalam, ze pocierac tak dlugo!!! ja sobie jakos tego nie wyobrazam. napiszcie jak stosujecie. a swoja droga, to duzy blad AA, ktora uwazalam za solidna firme, ze nie podaje szczegolow stosowania, cokolwiek zlozonego produktu i niespotykanego czesto! poza tym to bardzo dobry peeling i jestem z niego bardzo zadowolona. pozdrawiam
a swoja droga to dopadl mnie dzis szaa wizazowy!!! to juz moj 3 post dzis!!!
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 13:57   #2
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Re: peeling-krem-maska AA - jak uzywacie???

też ostatnio zaopatrzyłam się w to cudo i nadal mam takie same watpliwosci więc chętnie się poducze od kogoś

podciągam
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.