Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 10:17   #571
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Masełka pojawiły się w sprzedaży gdzieś z miesiąc temu chyba. Jest kilka wersji zapachowych -> http://www.floslek.pl/polska/kosmety...NATURAL%20BODY
Poziomka&truskawka pachnie cudownie, owocowo, soczyście, intensywnie - po prostu lato w pudełku konsystencja gęsta, ale nie zbita, dobrze się rozprowadza, pozostawia delikatną warstewkę na skórze, ale nie lepi się, ani nie maże. Zapach zostaje na piżamie. A nawilżenie jest bardzo dobre. Nie dla ekstremalnie suchej skóry, ale naprawdę odczuwalne.
Wersji wanilia&czekolada użyłam tylko raz. Pachnie niestety dość delikatnie i czuję raczej delikatne kakao z pianką niż czeko&wanilię.. ale zapach ładny. Właściwości nawilżające chyba podobne do tego pierwszego.
Dziękuję Nosku za obszerną odpowiedź

Przy okazji, mogłabyś napisać jak się spisują maski Biovax...widziałam wcześniej że je masz, szczególnie ważne dla mnie jest, żeby nie obciążały moich delikatnych i cienkich włosów...
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 10:23   #572
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dziękuję Nosku za obszerną odpowiedź

Przy okazji, mogłabyś napisać jak się spisują maski Biovax...widziałam wcześniej że je masz, szczególnie ważne dla mnie jest, żeby nie obciążały moich delikatnych i cienkich włosów...
Maski Biovax to obowiązkowy element mojej pielęgnacji włosowej. Szczególnie lubię tę do włosów ciemnych (fioletową) i do włosów suchych i zniszczonych (pomarańczową), mniej spodobała mi się ta do włosów osłabionych (latte, błękitna) - ona moje włosy właśnie trochę obciążała. Lubię te maski, bo dają porządne, dogłębne nawilżenie włosa, a nie tylko efekt wizualny. Włosy są miękkie, ale nie rozmiękczone i sianowate. Dostają przy okazji takiej fajnej lekkości i mięsistości, przez co prezentują się naprawdę lepiej. Też mam dość cienkie włosy i obciążenia nie zauważyłam, a niektóre maski (jak np. Kallos Latte) dają u mnie taki efekt. Maska do włosów ciemnych dodatkowo wyciąga fajne refleksy. Kiedyś używałam profesjonalnego L'oreala ale jak poznałam Biovax i kilka innych masek, tzw. "hitów Wizażu" to szybko się z L'orealem pożegnałam.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 10:33   #573
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

slodka_kiciunia krem do rąk greenland i kosmetyki dr. hauschka kupiłam w aptece internetowej eskulap (ceny całkiem przystępne), la mer w Douglasie (miałam wprawdzie zniżkę urodzinową 10%, ale i tak cena kremu jest bandycka), l'occitane w sklepie firmowym w Warszawie, pai (małe słoiczki) to moje nowe odkrycie - znalazłam przypadkowo w internecie sklep angielski z kosmetykami eko (paiskincare) i zamówiłam zestaw próbek, które dostałam błyskawicznie w tym ładnym woreczku (krem nawilżający i cleanser do demakijażu). Pięknie pachną, bez szkodliwych składników, dopiero raz użyłam kremu nawilżającego (szybko się wchłania, dobrze nawilża). Natomiast serum z wit. C zawdzięczam Czarnemu Elfowi kupiłam na amazon, ma super składniki, bez zapachu, cena przystępna, dobrze się wchłania, dzieki czemu od razu mogę nakładać krem na dzień i jestem z niego ogólnie bardzo zadowolona

CzernyElf Serum - jak wyżej jest świetne, jeszcze raz dziękuję Zużyłam prawie pół buteleczki, jeszcze nie zmieniło koloru, ani zapachu. Wszystko OK. Przede wszystkim genialne składniki i sam fakt, że jest fresh made

fozzi dziekuję bardzo przy okazji też jestem fanką babydreamów

esterr diacneal wycofują niestety (założyłam osobny wątek na ten temat na forum biochemia kosmetyczna). Serum z wit. C - patrz wyżej
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2010-11-26 o 10:37
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 10:41   #574
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Maski Biovax to obowiązkowy element mojej pielęgnacji włosowej. Szczególnie lubię tę do włosów ciemnych (fioletową) i do włosów suchych i zniszczonych (pomarańczową), mniej spodobała mi się ta do włosów osłabionych (latte, błękitna) - ona moje włosy właśnie trochę obciążała. Lubię te maski, bo dają porządne, dogłębne nawilżenie włosa, a nie tylko efekt wizualny. Włosy są miękkie, ale nie rozmiękczone i sianowate. Dostają przy okazji takiej fajnej lekkości i mięsistości, przez co prezentują się naprawdę lepiej. Też mam dość cienkie włosy i obciążenia nie zauważyłam, a niektóre maski (jak np. Kallos Latte) dają u mnie taki efekt. Maska do włosów ciemnych dodatkowo wyciąga fajne refleksy. Kiedyś używałam profesjonalnego L'oreala ale jak poznałam Biovax i kilka innych masek, tzw. "hitów Wizażu" to szybko się z L'orealem pożegnałam.
Dziękuję Nosku
Czy te maski podobne są do Waxa jeśli o konsystencję chodzi?
Ja już przerobiłam większość "wizażowych hitów" ale efekty były średnie, dopiero gdy zaczęłam używać Kerastase (a zapierałam się rękami i nogami że nigdy nie kupię ) jestem naprawdę zadowolona z wyglądu włosów. Wcześniej przetestowałam sporo linii profesjonalnych, kosmetyków drogeryjnych, aptecznych i wysokopólkowych i długo nie mogłam trafić na produkty, służące moim włosom...

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
esterr diacneal wycofują niestety (założyłam osobny wątek na ten temat na forum biochemia kosmetyczna). Serum z wit. C - patrz wyżej
Dziękuję Sicilio
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:46   #575
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
moje nowe nabytki
Sicilio, świetna aktualizacja. Możesz coś więcj powiedzić o tym serum, kupiłaś je za 19$? ile wyszła wysyłka i jak długo czekalaś na dostawe? Jakie jest w porównaniu do tego z BU?
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 15:39   #576
201607111629
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Sicilia z Babydreami nie jestem tu odkrywcza, czasami najprostsze rozwiąznia okazują się najlepsze.( chyba nawet kiedyś u ciebie je podpatrzyłam- dziękuję)
noseknosek i esterr fajne aktualizacje

acha, co to za vatika?
201607111629 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 16:04   #577
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Sicilio, świetna aktualizacja. Możesz coś więcj powiedzić o tym serum, kupiłaś je za 19$? ile wyszła wysyłka i jak długo czekalaś na dostawe? Jakie jest w porównaniu do tego z BU?
Z karty razem z przesyłką ściągnęło mi jakieś 80 zł. Przyszło całkiem szybko (ok. 1,5 -2 tygodnie od zamówienia). To serum ma moim zdaniem lepszy skład niż z BU, jest świeżo robione przed wysyłką, więc prawie jak z BU. Serum z BU ma glycol propylenowy, który uważany jest za niezbyt "organic", a hydrolat cytrynowy jest konserwowany parabenami (wiem, że niewielka ilość ich tam jest, ale jednak zawsze). Nu fountain ma taki skład: Purified Water, 20% L-Ascorbic Acid, Magnesium Sulfate, Glycerin. Prostszego bym nie wymyśliła, dlatego tak mi się spodobało. Do tego wygodnie się aplikuje, szybko wchłania, wygładza buzię i od razu można nakładać krem. Obecnie to moje ulubione serum z wit. C, a trochę ich już przerabiałam

fozzi ja tu cały czas coś od kogoś podpatruję, po to jest to forum
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2010-11-26 o 16:05
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 18:34   #578
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
slodka_kiciunia krem do rąk greenland i kosmetyki dr. hauschka kupiłam w aptece internetowej eskulap (ceny całkiem przystępne), la mer w Douglasie (miałam wprawdzie zniżkę urodzinową 10%, ale i tak cena kremu jest bandycka), l'occitane w sklepie firmowym w Warszawie, pai (małe słoiczki) to moje nowe odkrycie - znalazłam przypadkowo w internecie sklep angielski z kosmetykami eko (paiskincare) i zamówiłam zestaw próbek, które dostałam błyskawicznie w tym ładnym woreczku (krem nawilżający i cleanser do demakijażu). Pięknie pachną, bez szkodliwych składników, dopiero raz użyłam kremu nawilżającego (szybko się wchłania, dobrze nawilża). Natomiast serum z wit. C zawdzięczam Czarnemu Elfowi kupiłam na amazon, ma super składniki, bez zapachu, cena przystępna, dobrze się wchłania, dzieki czemu od razu mogę nakładać krem na dzień i jestem z niego ogólnie bardzo zadowolona
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie. Szukam czegoś bardzo delikatnego, bez szkodliwych substancji, fragrance free i bez olei, silikonów i capryli jako krem do twarzy
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 18:46   #579
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Sicilia-b sie ciesze ze Ci przypadlo do gustu
-ja tez jestem maniaczka jak najprostszych skladow
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 22:14   #580
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Z karty razem z przesyłką ściągnęło mi jakieś 80 zł. Przyszło całkiem szybko (ok. 1,5 -2 tygodnie od zamówienia). To serum ma moim zdaniem lepszy skład niż z BU, jest świeżo robione przed wysyłką, więc prawie jak z BU. Serum z BU ma glycol propylenowy, który uważany jest za niezbyt "organic", a hydrolat cytrynowy jest konserwowany parabenami (wiem, że niewielka ilość ich tam jest, ale jednak zawsze). Nu fountain ma taki skład: Purified Water, 20% L-Ascorbic Acid, Magnesium Sulfate, Glycerin. Prostszego bym nie wymyśliła, dlatego tak mi się spodobało. Do tego wygodnie się aplikuje, szybko wchłania, wygładza buzię i od razu można nakładać krem. Obecnie to moje ulubione serum z wit. C, a trochę ich już przerabiałam
dzięki za wyjaśnienie, wiesz może jaką role pełni tu siarczek Mg?
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 15:16   #581
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
dzięki za wyjaśnienie, wiesz może jaką role pełni tu siarczek Mg?
Czytałam kiedyś, że magnesium sulfate ma działanie antyseptyczne, ale nie wiem, czy tak właśnie jest w tym serum. Na tyle sie nie orientuję.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 17:41   #582
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Sicilia-b sie ciesze ze Ci przypadlo do gustu
-ja tez jestem maniaczka jak najprostszych skladow
Z pogrubionym się zgodzę - w końcu jesteś Edytko (mogę po imieniu ?) moją siostrą w problemach twarzowych.

A Edytko - znasz krem do twarzy dla cery suchej? Bo ostatnio takową mam.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 03:19   #583
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Z pogrubionym się zgodzę - w końcu jesteś Edytko (mogę po imieniu ?) moją siostrą w problemach twarzowych.

A Edytko - znasz krem do twarzy dla cery suchej? Bo ostatnio takową mam.
Pewnie ze mozesz po imieniu

Co do suchej skory-probowalas kremow z Avene lub Biodermy?One maja kremy dla cery wrazliwej i suchejDobre tez sa olejki do twarzy jezeli masz b sucha skoreMoj ulubiony to Rosa mosqueta oil
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:02   #584
oleeencja
Rozeznanie
 
Avatar oleeencja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 674
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dziewczyny ja mam ogólne suche włosy jaką doradzicie mi maskę do włosów, która jest dobra z tych drogeryjnych i nie ma zbyt wielu slsów? a i jeszcze toniki do cery mieszanej bo mi się właśnie kończy z perfecty ale nie jestem z niego zadowolona ;p
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce!
-ćwiczyć holenderski
-nie marudzić
-pokonać swojego lenia
-być bardziej cierpliwa!



Myśl pozytywnie!
oleeencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:13   #585
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Pewnie ze mozesz po imieniu

Co do suchej skory-probowalas kremow z Avene lub Biodermy?One maja kremy dla cery wrazliwej i suchejDobre tez sa olejki do twarzy jezeli masz b sucha skoreMoj ulubiony to Rosa mosqueta oil
Edytko, zastanawiam się (po testach próbek od Pani Wioli ) nad kosmetykami organic. Zamierzam całkowicie wykończyć to co mam i przejść na organiczne kosmetyki Bo po próbkach (Lavera dokładnie) zauważyłam poprawę.
A olejek to Aurbery niech zgadnę? Zainteresuję się na pewno olejkami - kremy mają za dużo zapychaczy jak dla mnie.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:43   #586
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Edytko, zastanawiam się (po testach próbek od Pani Wioli ) nad kosmetykami organic. Zamierzam całkowicie wykończyć to co mam i przejść na organiczne kosmetyki Bo po próbkach (Lavera dokładnie) zauważyłam poprawę.
A olejek to Aurbery niech zgadnę? Zainteresuję się na pewno olejkami - kremy mają za dużo zapychaczy jak dla mnie.
Ja tez po zmianie na organic i mineralne podklady zauwazylam wieeeelka poprawe-a olejek to tak Aubrey organics
Powodzenia z dobieraniem pielegnacji
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:47   #587
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja tez po zmianie na organic i mineralne podklady zauwazylam wieeeelka poprawe-a olejek to tak Aubrey organics
Powodzenia z dobieraniem pielegnacji
Przyda się
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:51   #588
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez oleeencja Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam ogólne suche włosy jaką doradzicie mi maskę do włosów, która jest dobra z tych drogeryjnych i nie ma zbyt wielu slsów? a i jeszcze toniki do cery mieszanej bo mi się właśnie kończy z perfecty ale nie jestem z niego zadowolona ;p
bezapelacyjnie maska z biovaxu, regenerująca do włosów suchych i zniszczonych. jest dla mnie świetna, coś w końcu zregenerowało moje włosy i mogę mówić, że jestem z nich zadowolona

edit: nie zawiera slsu, ani parabenów. oparta na naturalnych skladnikach
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem



Edytowane przez Julkaaa777
Czas edycji: 2010-11-28 o 16:52
Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 23:24   #589
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Minęło pół roku odkąd wklejałam ostatnio swój cały zbiór. Nie ma wielu zmian, bo znalazłam już sporo kosmetyków, które są moimi faworytami i które muszę mieć mieć już na stałe.

1. twarz - pianka, demakijaz, peelingi, maska
2. twarz - krem pod oczy, złuszczające, codzienne, nocne, gojące, filtr
3. włosy - szampon, odzywka, pianka, lakier, woda do układania, mgiełka Saponics
4. ciało - 2x żel p/prysznic, żel intymny, peeling, płyn do ząbków i pasta
5. różne - 2x antyperspirant, oliwka i zasypka do depilacji, krem do stóp, filtr i oliwka do ciała
6. zapasy - szampon, pasty i płyn do ząbków, kremy, żel do mycia twarzy, antyperspirant, mgiełka do włosów

Przez półtora roku odwyku ilość moich kosmetyków zmniejszyła się ponad 2 razy, ale ostatnio zużywanie jakś stanęło w miejscu. Chciałabym mieć jeszcze o połowę mniej tego wszystkiego.
miłego oglądania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz-demakijaz.jpg (864,2 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz-kremy.jpg (841,0 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (889,7 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mycie-zabki.jpg (888,3 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozne.jpg (841,0 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapas.jpg (903,4 KB, 182 załadowań)

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2010-12-01 o 21:37
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 09:54   #590
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Aktualizacja listopadowa

(9 kosmetyków dostałam)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7189.JPG (107,7 KB, 352 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-12-01 o 09:57
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 10:22   #591
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Aktualizacja listopadowa

(9 kosmetyków dostałam)
O, a ciekawe kto Ci robi takie prezenty. Tez bym chciala.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 10:27   #592
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
O, a ciekawe kto Ci robi takie prezenty. Tez bym chciala.
2 kosmetyki od Hexxany, olejek z Barbry wygrałam w inych konkursie na FB, odżywkę z Avonu dostałam za zamówienie (za 1 zł, ale nie dostać nie mogłam po spełnieniu warunków), a żele Nivei to przy okazji zakupów z tatą
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 11:01   #593
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Co to jest ta duza przezroczysta butelka Eveline z rozowym kwiatkiem? Tonik?
Poprosze krociutka recenzje...
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 11:19   #594
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Co to jest ta duza przezroczysta butelka Eveline z rozowym kwiatkiem? Tonik?
Poprosze krociutka recenzje...
To jest płyn micelarny, jeszcze nie używałam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 17:12   #595
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Pozwolę sobie zrobić małą aktualizację, szczególnie po sporych zakupach w Lidlu...


Już widzę aktualizację po grudniu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3309.JPG (377,7 KB, 306 załadowań)
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 17:54   #596
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 212
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie zrobić małą aktualizację, szczególnie po sporych zakupach w Lidlu...


Już widzę aktualizację po grudniu!
Co powiesz o tych kosmetykach z Lidla ? Czy warto je kupić, działają coś ?
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 10:14   #597
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

[1=f154c2744ba0c8b7d0fb1b5 23e73ac052b4c9473_6387eeb 28dd5f;23515089]Co powiesz o tych kosmetykach z Lidla ? Czy warto je kupić, działają coś ?[/QUOTE]
I ja poproszę o opinie - szczególnie nt. żelu aloesowego.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Aktualizacja listopadowa

(9 kosmetyków dostałam)
Fajny zbiorek, zwłaszcza że "prezentowy" Możesz już coś powiedzieć o produktach Barbra? Widziałam dobre opinie nt. tego micela i zmywacza do paznokci a sama miałam tylko odżywkę do paznokci tej firmy i polecam!
Co to jest w tej małej tubce - odżywka do rzęs? Czy ty także chwalisz odżywkę Biovax?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 10:54   #598
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

[1=f154c2744ba0c8b7d0fb1b5 23e73ac052b4c9473_6387eeb 28dd5f;23515089]Co powiesz o tych kosmetykach z Lidla ? Czy warto je kupić, działają coś ?[/QUOTE]
Też jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Fajny zbiorek, zwłaszcza że "prezentowy" Możesz już coś powiedzieć o produktach Barbra? Widziałam dobre opinie nt. tego micela i zmywacza do paznokci a sama miałam tylko odżywkę do paznokci tej firmy i polecam!
Co to jest w tej małej tubce - odżywka do rzęs? Czy ty także chwalisz odżywkę Biovax?
Płynu jeszcze nie używałam.

Tonik do zmywania paznokci jest bardzo delikatny, przez co kiepsko radzi sobie ze zmywaniem lakieru, zwłaszcza ciemnego czy intensywnego Do zmywania jasnych lakierów czy odżywek będzie ok, ale ja musze kupić drugi, mocniejszy zmywacz (z acetonem Isany).
Plusem jest ładny zapach. Nie wyszusza paznokci - zostawia delikatną warstewkę na paznockiach (mam nawyk szczotkowania paznokci po zmywaniu, więc dla mnie jest ona zbyteczna )

Serum z mirrą użyłam kilka razy, jeszcze nie wiem czy działa czy nie.

W małej tubce to krem do rzęs - nie wiem czy działa, bo trzeba używać min. 30 dni, a mi kilku się znudziło

Maska Biovax robi straszne siano z włosów. Nie polecam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 11:00   #599
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie zrobić małą aktualizację, szczególnie po sporych zakupach w Lidlu...


Już widzę aktualizację po grudniu!
Ale fajna aktualizacja, zwłaszcza kosmetyki z Lidla
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 11:07   #600
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Widzę, że nie ma co się rzucać na ten zmywacz, tylko zostać przy sprawdzonej Isanie;-)
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.