makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 16:45   #1261
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Anna Magdalena Pokaż wiadomość
W sumie po pierwszym szoku muszę przyznać ze nie jest brzydko, właściwie jest ok!

Załączam zdjęcia przed i po.
Zdecydowanie jedna jest wyzej tzn ta lewa (twoja lewa ;-)) ale to jest do skorygowania.

Ja jestem wlasnie w trakcie usuwanie permanentnych brwi ktore robilam w salnie Venus w Szczecinie. Omijajcie ten salon z daleka. Zrobilam tam rok temu brwi (fotki sa na watku). Pani ktora mi robila powiedziala ze robi mi najnowsza metoda wloskowa ok moze i ta metoda jest nowa ale sprzetem jakim mi robila to porazka, bo robila to recznie maczajac tzw grzebyk w barwniku. Barwnik wprowadzila mi za gleboko przez co zwykle usuwanie makijazu permanenentnego nic nie dalo, musze miec usuwane normalnie jak tatuaz. Cale szczescie ze dwa zabiegi usuwania strcza bo bym sie chyba zalamala psychicznie bo teraz po takim usuwaniu wyglada sie masakrycznie a musze z takim czyms na twarzy chodzic do pracy, ludzie sie na mnie patrza jak na dziwaka.

Na szczescie trafilam do profesjonalistki, Agnieszki lesniewskiej z Polic do ktorej czekalam prawie rok. Niestety w tym roku jeszcze nie bede sie cieszyc nowymi brewkami bo musi minac minimum 8 tyg na wygojenie sie tego usuwania ale zapisana juz jestem na styczen i nie moge sie doczekac. Na pewnoe sie pochwale
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 16:31   #1262
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witajcie wizażanki! Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad makijażem permanentnym. Chciałabym kreskę na górnej powiece, moja siostra zaś bardzo byłaby zainteresowana brwiami. Jako, że mieszkam w Zabrzu to zainteresowana jestem ofertą salonu z Gliwic (metoda piórkowa) http://www.permanentny.agencja-gi.pl...FQQeZwod_xFgpg
Jeśli któraś z Was może coś powiedzieć na ten temat byłabym bardzo wdzięczna!
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:28   #1263
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny brwi

Nielegalna zobacz koniecznie sytronke Wioli Drozdz.
www.makeupstyl.pl
Jest doskonala, artcha z permanentnega, a brwi piorkowe cudne robi. Masz zdjecia w galerii.
polecam.
akolor
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:03   #1264
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: makijaż permanentny brwi

brwi metoda piórkową właśnie robi sie takim sprzetem czyli tak jakby długopis a zakonczony szeregiem igieł.nie ma nic tu wspólnego z maszyna elektryczna tylko jest to metoda w pełni ręczna i trzeba mieć duze wyczucie by na odpowiednia głebokość wpuścić barwnik
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:35   #1265
lucky_m1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Zajrzyjcie na stronkę www.ltl-elite.pl , tam jest sporo zdjęć, filmów i informacji o makijażu permanentnym. Można się sporo dowiedzieć
lucky_m1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:15   #1266
crafty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 19
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej!!mam pytanko-zrobilam sobie brwi permanentnie tydzien temu dokladnie,zluszczyly mi sie juz prawie i tylko jest taki problem ze tego makijazu permanentnego prawie wcale nie widac!!nie wiem czy tak ma byc??
crafty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 04:16   #1267
Kinia891204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż pernamentny?

hej! jestem nowa na ty forum... chciałabym zrobić sobie trwały makijaż ust... lecz mój problem polega na tym że nie wiem czy istnieje coś takiego jak ROZJAŚNIANIE ust makijażem trwałym? nie lubię swoich krwistoczerwonych ust... makijaż trwały to dla mnie "ostatnia deska ratunku"... proszę was o odpowiedzi
Kinia891204 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 22:21   #1268
marciatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Magunia1234 Pokaż wiadomość
Wreszcie udalo mi sie zrobic zdjecie. Prosze o wskazowki co moge zrobic z ta brwia

Mam dokładnie to samo Napiszesz czy już poradziłaś sobie z tym problemem i jak? Ja na dodatek mam czarne brwi idące w grafitowy kolor ( a robiłam pół roku temu) chociaż miały być brązowe. Myślę o całkowitym usunięciu tego ochydnego makijażu, próbowałam peeligów, żeby chociaż trochę mi to się rozjaśniło ale nic nie pomogło Słyszałam o kremie Dermasal który niby usuwa tatuaże ale boje się ,że wypadną mi po nim brwi:/ Do tej babki, kóra robiła mi brwi nawet nie chcę się odzywać bo jeszcze mi cos gorzej spieprzy Jestem załamana...

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Aischa83 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie jedna jest wyzej tzn ta lewa (twoja lewa ;-)) ale to jest do skorygowania.

Ja jestem wlasnie w trakcie usuwanie permanentnych brwi ktore robilam w salnie Venus w Szczecinie. Omijajcie ten salon z daleka. Zrobilam tam rok temu brwi (fotki sa na watku). Pani ktora mi robila powiedziala ze robi mi najnowsza metoda wloskowa ok moze i ta metoda jest nowa ale sprzetem jakim mi robila to porazka, bo robila to recznie maczajac tzw grzebyk w barwniku. Barwnik wprowadzila mi za gleboko przez co zwykle usuwanie makijazu permanenentnego nic nie dalo, musze miec usuwane normalnie jak tatuaz. Cale szczescie ze dwa zabiegi usuwania strcza bo bym sie chyba zalamala psychicznie bo teraz po takim usuwaniu wyglada sie masakrycznie a musze z takim czyms na twarzy chodzic do pracy, ludzie sie na mnie patrza jak na dziwaka.

Na szczescie trafilam do profesjonalistki, Agnieszki lesniewskiej z Polic do ktorej czekalam prawie rok. Niestety w tym roku jeszcze nie bede sie cieszyc nowymi brewkami bo musi minac minimum 8 tyg na wygojenie sie tego usuwania ale zapisana juz jestem na styczen i nie moge sie doczekac. Na pewnoe sie pochwale
Czy mogłabyś napisać jakim sposobem go usuwasz bo szukam skutecznego ?
marciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 09:10   #1269
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: makijaż permanentny brwi

witam ja robilam brwi w Sharley-u w Warszawie rok temu..
myslalam ze efekt potrzyma sie nieco dluzej ze tak jak tu wszyscy pisali ze ok 3-5 lat.. minal rok a moje brwi co prawda wciaz są ale strasznie blade.. stracily ba barwie z 60 -70 % .. dobrze ze swoich brwi nie depiluje calych tylko w miejscu gdzie jest permanentny zapuscilam swoje brwi i dlatego nie jest zle ale jakby teraz swoje brwi zgolila czy wydepilowala to by ten permanentny byl prawie niewidoczny.. i jakby tego bylo malo w prawej brwi wyluszczyl sie zo zera barwnik na ok 2-3 milimetry.. takze mam taka jakby przerwe w brwi .. mialam robiony tam zabieg i korekte po 2-3 tygodniach juz dokladnie nie pamietam po jakim czasie ale taka korekta powinna byc wlasnie po roku bo wtedy dzieja sie z brawiami rozne rzeczy.. chyba ze tak nie powinno sie dziac i ktos mi te brwi poprostu zle wykonal..no ale taki salon jak sharley to juz nie powinien sobie na takie bledy pozwalac.. pol roku wybieralam salon i w koncu wybralam najdrozszy i najbardziej reklamowany..nie bylam tez zadowolona z pani ktora te brwi mi robila gdyz ja chcialam efekt takich teatralnych brwi ktore by szly bardzo wysoko do gory i mocno opadaly a ona mi namalowala standardowe takie jak maluja wszystkim..pozniej po moich prosbach bardzidej je wzbila w gore i przekonywala ze w takich bedzie mi idealnie.. teraz mam wrazenie ze ona poprostu innego ksztaltu nie umiala malowac bo to taka masowka sharlejowa hehe jak patrze na zdjecia kobiet ktore tam robily to wszystkie maja ten sam ksztalt.. przy tym moim zabiegu pani jeszcze caly czas narzekala ze tak ciezko mi te brwi zrobic bo krew sie mocno lala.. ale to przeciez nie moja wina ze mam taka naczynkowa cere.. a ona dalej klula i narzekala ze juz 40 min mi robi, krew sie leje ze ona nic nie widzi a chce juz isc do domu bo jestem jej ostatnia klientka.. mialam ochote wyjsc z tamtad ale przeciez nie moglam.. bardzo zle to wspominam.. choc generalnie i tak bylam zadowolona i jestem i kazdemu polecam.. ja mialam bardzo rzadkie brwi ktore wogole nie chcialy sie ukladac w zaden fajny ksztalt.. ciagle siedzialam rano malujac brwi na twarzy kredka lub cieniem.. balam sie chodzic na basen saune czy w wakacje nad morze bo brwi mio sie poprostu zmywaly i wygaldalam okropnie.. teraz tego problemu nie mam .. choc po roku musze niedlugo znowu pomyslec zeby zrobic po raz kolejny brwi ale napewno nie w sharley.. takze osoby ktore planuja zrobic brwi namawiam zeby przejrzaly najpierw nie kilka ale dziesiatki zdjec osob ktore robily sobie taki zabieg u danej osoby zeby wiedziec ze ta osoba ma dobra reke i zrobi wam ksztalt jaki wy chcecie a nie jaki ona chce.. i prosze tez o odpowiedziec kogos doswiadczonego w mojej sprawie mianowicie czemu zaledwie po roku moje brwi wyblakly az tak bardzo ? czy to normlane ? i czemu w jednym miejscu calkowicie barwnik zniknal ? dziekuje i pozdrawiam wszystkie permanentne laski
p.s. zalaczam moje 2 zdjecia gdzies ok pol roku po makijarzu permanentym brwi .. samo zobaczcie na ksztalt..typowy sharley.. i zobaczcie jakie mam juz wyblakniete ( zaledwie po ok 6 miesiach ) buzia
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 09:12   #1270
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: makijaż permanentny brwi

ahhh i nie zwracajacie uwagi na moje kurze lapki jestem wlasnie po botoxie i juz ich nie ma hehe botox polecam ale to juz historia na inny watek teraz mysle o troche wypuklejszych ustach
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 12:37   #1271
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez marciatka Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś napisać jakim sposobem go usuwasz bo szukam skutecznego ?
Ja usuwam w salonie za pomoca preparatu Revju czy jakos tak sie pisze. Jestem po 2 takich zabiegach i zostal cien jak narazie, koncowki troche ciemniejsze ale juz na tym moge zrobic nowe brewki, na ktore jestem zapisane na koniec stycznia 2010 ;-)
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 17:57   #1272
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam,

proszę o wypowiedzi osób, które robiły makijaż permanentny u Pani Anity Boroń z Łodzi? czy polecacie?
Iam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 18:37   #1273
marciatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

A jaki jest koszt takiego zabiegu jednego? I czy ktoś może wie gdzie to można zrobić w Gdańsku? Będę wdzięczna za każde informacje Mam na myśli usuwanie makijażu preparatem Rejuvi

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez marciatka Pokaż wiadomość
A jaki jest koszt takiego zabiegu jednego? I czy ktoś może wie gdzie to można zrobić w Gdańsku? Będę wdzięczna za każde informacje Mam na myśli usuwanie makijażu preparatem Rejuvi

Mam na myśli usuwanie makijażu preparatem Rejuvi.

Edytowane przez marciatka
Czas edycji: 2009-11-17 o 18:32
marciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 18:46   #1274
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Powiem tak. Pierwsze usuwanie jakims tam korektorem ktore nic nie dalo zaplacilam 400 zł a pozniej dwa razy po 150 zł za usuwanie tym preparatem Rejuvi. Wiec wynioslo mnie to 700 zł przy czym nie zostalo to usuniecte calkowicie bo jest cien ale prawdopodobnie na tym cieniu da sie zrobic nowe brewki. Niestety nie wiem gdzie w Gdansku to robia. Moge tylko polecic Agę z Polic k/Szczecina.
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 13:44   #1275
shent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: makijaż permanentny brwi

Kurcze jak ja zazdroszcze osobom ktorym sie brwi spraly szybko. Ja mojej mam rok, sa nadal ciemne i paskudne. Tez mi pozostaje rejuvi tylko cholera z wawy do szczecina to jest kawal drogi :/
shent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:39   #1276
tajka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam, tak czytam Wasze wypowiedzi i powiem tak: wydaje mi się, że zrobienie odpowiedniego makijażu permanentnego zalezy przede wszystkim od salonu kosmetycznego. Trzeba się kierować opiniami a nie ceną. Czasami lepiej poczekać trochę czasu i dozbierać pieniążki na dobry salon niż poźniej żałować, bo wiadomo ze nic pozniej nie mozna z tym zrobić.
Ja zrobiłam sobie brwi, miesiąć temu, dwa dni temu miałam korektę, która w sumie nie bardzo była mi potrzebna, bo w jednym tylko miejscu były braki, ale poszłam. Jestem bardzo zadowolona, każdy mi mówi ze slicznie mam zrobione. Ból znośny, trudno to nawet nazwać bólem, trzeba się tylko ok. tygodnia pomeczyć z czarnymi brwiami zanim barwnik zejdzie, ale warto, wierzcie mi. Teraz szykuje sie powoli na kreske górną. Robiłam w jednym z salonów w Poznaniu.
tajka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 07:08   #1277
Anna Magdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Polecam z całego serca salon, w którym miałam robione brwi GRATIS!

ANAMEDICA w Warszawie.

Pani była bardzo delikatna, wyglądam olśniewająco
Nie sądzę, żeby wszystkim klientkom zrobiły gratis jednak najważniejszy jest efekt końcowy, a tu wierzcie mi jestem niesamowicie odmieniona. Trudno było mi się przyzwyczaić na początku, ponieważ całe życie miałam rzadkie brwi o mysim kolorze dodam, że przy czarnych włosach. Jednak po pierwszym szoku, widzę że jest to coś więcej niż odjęcie 10 lat. Teraz nie muszę już bardzo mocno malować oka, zeby nadać mu niewielki wyraz, nawet wystarczą same brwi, a twarz ma podkreślone spojrzenie, czuję się piękna.

Edytowane przez Anna Magdalena
Czas edycji: 2009-11-24 o 07:09
Anna Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:37   #1278
Ewcia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Tajka a mozesz napisac gdzie robilas? Ja kreski robilam u pani Zych (jestem zadowolona),a teraz zastanawiam sie nad brwiami i zastanawiam sie,czy jest jeszcze jakis lepszy salon?
Dzieki za odp!
Ewcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:00   #1279
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Makijaż pernamentny?

A może w Łodzi mogłybyście polecić kogoś, kto dobrze by zrobił usta? Rozglądałam się po salonach, ale żaden nie wzbudził mojego zaufania popierwszym wrażeniu, więc szukam dobrej kosmetyczki z polecenia.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 09:29   #1280
tajka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam Ewcia.
Ja robiłam w salonie Aspazja na Lukrecjusza, u pani Joanny (młoda dziewczyna). Bardzo fachowe, indywidualne podejście, naprawdę polecam. Pozdrawiam))
tajka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 23:19   #1281
olusja
Raczkowanie
 
Avatar olusja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 102
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej, mialam robione brwi 3 dni temu, jestem jasna blondynka a kobieta zrobila mi kolor braz z czernia, wygladam strasznie!!! na dodatek mowila tez ze metoda wloskowa jest mega naturalna - u mnie wyglada to jak czarna plama!!!!!!! wszyscy sie na mnie dziwnie patrza, ponoc kolor blaknie o 50% po tygodniu czy to prawda??? jesli nie to sie załamie, brwi wcale do mnie nie pasuja.....
olusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 09:31   #1282
anystuj0702
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
GG do anystuj0702
Dot.: makijaż permanentny brwi

Nie masz co sie przejmowac bo kolorek Tobie napewno zblednie i to powiedzialabym, ze nawet o 60% . Ja wczoraj wlasnie bylam na drugiej poprawce i ciekawa jestem jak tym razem mi wyjdzie bo po pierwszym razie tego makijazu prmanentnego w ogole nie bylam zadowolona bo praktycznie go w ogole nie bylo ( blade i nie widoczne a chcialam grafitowe). Juz kobiecie powiedzialam, ze napewno pojawie sie jeszcze u niej do poprawki i to 3 raz bo nie wierze, ze mi teraz dobrze wyjdzie.....
Ps. Naprawde zazdroszcze tym kobietom, ktore rzeczywiscie sa zadowolone z takiego makijazu a na dodatek mialy tylko raz zdrobione i zadnej popraweczki......
Robilam w Gdańsku.....
Pozdrawiam
anystuj0702 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 11:46   #1283
olusja
Raczkowanie
 
Avatar olusja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 102
Dot.: makijaż permanentny brwi

mi mówiła , że tą metodą włoskową raczej nie będę potrzebowac poprawki najwyżej za 3 tygodnie,...dziekuje za pocieszenie, bardzo sie obawiam, że tak mi zostanie. No i tym kobietkom którym makijaz sie udał pozazdroscic )) buzki
olusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 18:43   #1284
shent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez olusja Pokaż wiadomość
hej, mialam robione brwi 3 dni temu, jestem jasna blondynka a kobieta zrobila mi kolor braz z czernia, wygladam strasznie!!! na dodatek mowila tez ze metoda wloskowa jest mega naturalna - u mnie wyglada to jak czarna plama!!!!!!! wszyscy sie na mnie dziwnie patrza, ponoc kolor blaknie o 50% po tygodniu czy to prawda??? jesli nie to sie załamie, brwi wcale do mnie nie pasuja.....
ja też jestem jasną blondynką i też miał mi się niby wypłukać. Nadal mam mega ciemne brwi i je muszę codziennie się maksymalnie mocno pudrować.
Broń boże nie idź na poprawkę bo wtedy to już kolor w ogóle nie zlezie.
Oczywiście na początku jest mega dramat z ciemnością, potem ciut blednie, ale u mnie nie na tyle żebym była zadowolona.
Bardzo współczuję.
shent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 04:08   #1285
olusja
Raczkowanie
 
Avatar olusja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 102
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej! zszedł mi ten okropny kolor, teraz mam ok tylko, szkoda , że krzywo zrobione te brwi!!! jednak musze isc na poprawke..... masakra..600zł wyrzuciłam w błoto :|...
olusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 09:01   #1286
larra
Przyczajenie
 
Avatar larra
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 22
GG do larra
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez anystuj0702 Pokaż wiadomość
Nie masz co sie przejmowac bo kolorek Tobie napewno zblednie i to powiedzialabym, ze nawet o 60% . Ja wczoraj wlasnie bylam na drugiej poprawce i ciekawa jestem jak tym razem mi wyjdzie bo po pierwszym razie tego makijazu prmanentnego w ogole nie bylam zadowolona bo praktycznie go w ogole nie bylo ( blade i nie widoczne a chcialam grafitowe). Juz kobiecie powiedzialam, ze napewno pojawie sie jeszcze u niej do poprawki i to 3 raz bo nie wierze, ze mi teraz dobrze wyjdzie.....
Ps. Naprawde zazdroszcze tym kobietom, ktore rzeczywiscie sa zadowolone z takiego makijazu a na dodatek mialy tylko raz zdrobione i zadnej popraweczki......
Robilam w Gdańsku.....
Pozdrawiam
A mozna wiedziec gdzie w Gdansku? Bo sama sie wybieram...
larra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 12:18   #1287
BASTRI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

witam drogie panie!jestem drugi dzien po zabiegu trwalym-brwi.sa bardzo,bardzo ciemne i boje sie ze takie zostana,co do ksztaltu jest super cos w rodzaju megan fox tylko ten barwnik mnie przeraza!!!czy moze ktoras napisac jak dlugo sie goja i po jakim czasie moge byc juz spokojna dziekuje z gory za odpowiedz
BASTRI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 10:48   #1288
olusja
Raczkowanie
 
Avatar olusja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 102
Dot.: makijaż permanentny brwi

BASTRI - mi zszedł barwnik po niecałym tygodniu, cos ok 6 dni takze sie nie przejmuj
olusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 13:53   #1289
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez tajka81 Pokaż wiadomość
Witam, tak czytam Wasze wypowiedzi i powiem tak: wydaje mi się, że zrobienie odpowiedniego makijażu permanentnego zalezy przede wszystkim od salonu kosmetycznego. Trzeba się kierować opiniami a nie ceną. Czasami lepiej poczekać trochę czasu i dozbierać pieniążki na dobry salon niż poźniej żałować, bo wiadomo ze nic pozniej nie mozna z tym zrobić.
Ja zrobiłam sobie brwi, miesiąć temu, dwa dni temu miałam korektę, która w sumie nie bardzo była mi potrzebna, bo w jednym tylko miejscu były braki, ale poszłam. Jestem bardzo zadowolona, każdy mi mówi ze slicznie mam zrobione. Ból znośny, trudno to nawet nazwać bólem, trzeba się tylko ok. tygodnia pomeczyć z czarnymi brwiami zanim barwnik zejdzie, ale warto, wierzcie mi. Teraz szykuje sie powoli na kreske górną. Robiłam w jednym z salonów w Poznaniu.
zgadzam się w 100%. Gdybym dopiero teraz decydowała się na makijaż permanentny i poczytała Wasze wrażenia, to bym w życiu się na to nie zdecydowała....
Aż dziw bierze, ze jest tak dużo negatywnych opinii.

Mam zrobione kreski górne i dolne - nie wygląda to sztucznie, nie ma opcji że kolor chce przykryć pudrem - jest super. Mam ciemne włosy (choć naturalnie jestem blondynką), więc brwi trzeba było jakoś trwale przyciemnić, henna szybko schodziła, a z kredką wiecie jak to jest - tu sie rozmarze, tu będzie krzywo...

I też miałam w cenie makijazu nawet dwie korekty bo wiadomo, że jak skóra sie łuszczy to barwnik nie rozejdzie się równomiernie itd - skorzystałam tylko z jednej, a jak przyszłam drugi raz to nie było co poprawiać.

Jestem z Katowic, więc jeżeli byście chciały namiar to dajcie znać.
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 21:30   #1290
Monik2700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez adamn7 Pokaż wiadomość
Mogę polecić salon IGA w gdańsku.Jak będziesz zainteresowana zdjęciami, meila
Witam, jestem z Gdanska, znam salon Iga, p. Jadzie rowniez, moze mi Pani podeslac zdjecia dziela tego salonu? Pozdrawiam.
Monik2700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.