czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-17, 14:39   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ?


hej dziewczyny ! może wiecie co nakręcić na włoski ,żeby wyszły ładne symetryczne nie duże ani nie za małe fale na włosach ? ja spróbowałam już z papilotami ,ale ich loczki są jakieś dziwne , spróbowałam też z malutkimi wałeczkami na rzepy (średnica 1,5 cm) ale one wogóle skrętu nie dały ... to czym tak właściwie można zrobić na włosach fale
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 14:39   #2
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ?

hej dziewczyny ! może wiecie co nakręcić na włoski ,żeby wyszły ładne symetryczne nie duże ani nie za małe fale na włosach ? ja spróbowałam już z papilotami ,ale ich loczki są jakieś dziwne , spróbowałam też z malutkimi wałeczkami na rzepy (średnica 1,5 cm) ale one wogóle skrętu nie dały ... to czym tak właściwie można zrobić na włosach fale
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 15:12   #3
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ?

Lokówkami ,jak mi się zdaje, można tylko zrobić podwinięcie lub wywinięcie na zewnątrz, a fale to chyba czymś co skręca włos raz pod spód a następnie na zewnątrz - ale nie wiem czy już wynaleziono takie urządzienie.
Też jestem zainteresowana jak się robi łagodne a śliczne fale.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 15:12   #4
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ?

Lokówkami ,jak mi się zdaje, można tylko zrobić podwinięcie lub wywinięcie na zewnątrz, a fale to chyba czymś co skręca włos raz pod spód a następnie na zewnątrz - ale nie wiem czy już wynaleziono takie urządzienie.
Też jestem zainteresowana jak się robi łagodne a śliczne fale.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 16:12   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ?

Droga Sergeevno
To co się wydaje czasami banalne okazuje się niezwykle trudne I tak jest właśnie z falami na włosach. Potrzebne niestety są bardzo drobne wałeczki ( najlepiej prawę mówiąc sprawdzają się metalowe),grzebyk ze szpikulcem, sprawne rączki fryzjerki lub kogoś kto ma duże pojęcie na temat zawijania włosów i odpowiednia technika.
Włoski zawija się zaczynając nad uchem, dookoła głowy i następne muszą być nawinięte idealnie równolegle w stosunku do siebie. Muszą być świetnie naciągnięte i bardzo gęste.
To nie jest proste i obawiam się, że nawet niektóre fryzjerki by sobie z tym nie poradziły.
Ja się uczyłam tego na charakteryzacji. Jest to dość czasochłonne, ale niezwykle efektowne.

Przy krótszych włosach takie fale bliżej skóry układa się po prostu grzebieniem z tłustym środkiem do stylingu i spina wsuwkami.

Jeśli masz długie włoski, to dość ładne, ale niestety nieregularne fale powstaną jak grubo, ale mocno zapleciesz wilgotne włosy w warkocz.

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 16:12   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ?

Droga Sergeevno
To co się wydaje czasami banalne okazuje się niezwykle trudne I tak jest właśnie z falami na włosach. Potrzebne niestety są bardzo drobne wałeczki ( najlepiej prawę mówiąc sprawdzają się metalowe),grzebyk ze szpikulcem, sprawne rączki fryzjerki lub kogoś kto ma duże pojęcie na temat zawijania włosów i odpowiednia technika.
Włoski zawija się zaczynając nad uchem, dookoła głowy i następne muszą być nawinięte idealnie równolegle w stosunku do siebie. Muszą być świetnie naciągnięte i bardzo gęste.
To nie jest proste i obawiam się, że nawet niektóre fryzjerki by sobie z tym nie poradziły.
Ja się uczyłam tego na charakteryzacji. Jest to dość czasochłonne, ale niezwykle efektowne.

Przy krótszych włosach takie fale bliżej skóry układa się po prostu grzebieniem z tłustym środkiem do stylingu i spina wsuwkami.

Jeśli masz długie włoski, to dość ładne, ale niestety nieregularne fale powstaną jak grubo, ale mocno zapleciesz wilgotne włosy w warkocz.

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 17:20   #7
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ?

Aguś brzmi to niezbyt sympatycznie ... poszperałam w rzeczykach do włosków mojej mamuśki i znalazłam coś fajnego...nie wiem jak to nazwać ,ale są to takie niby gładkie wałeczki , bardzo cieniutkie ,ok 8mm grubości i jest przy nich taka gumeczka która służy do tego aby jak się włoski nawinie na taki wałek to je przytrzymała...nawinęłam wałek na dłuższe i krótsze pasemko włosów (bo mam wycieniowane ) i na dłuższym ładne loczki wyszły ... nie dokońca takie jakie mi się marzą ,ale fajne...niestety jest ten problem z ich zakładaniem.
Co do warkoczyków to rok temu codziennie wieczorem sobie zaplatałam po 10-12 warkoczy na główce ,wychodziły fajne drobne loczki ,ale fryzurka mi się już znudziła ... Aguś tak przy okazji , czy wiesz może jak zrobić taką fryzurkę jak na zdjęciu ? pytałam już raz ,ale nikt nie odpowiedział...może Ty ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-17, 17:20   #8
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ?

Aguś brzmi to niezbyt sympatycznie ... poszperałam w rzeczykach do włosków mojej mamuśki i znalazłam coś fajnego...nie wiem jak to nazwać ,ale są to takie niby gładkie wałeczki , bardzo cieniutkie ,ok 8mm grubości i jest przy nich taka gumeczka która służy do tego aby jak się włoski nawinie na taki wałek to je przytrzymała...nawinęłam wałek na dłuższe i krótsze pasemko włosów (bo mam wycieniowane ) i na dłuższym ładne loczki wyszły ... nie dokońca takie jakie mi się marzą ,ale fajne...niestety jest ten problem z ich zakładaniem.
Co do warkoczyków to rok temu codziennie wieczorem sobie zaplatałam po 10-12 warkoczy na główce ,wychodziły fajne drobne loczki ,ale fryzurka mi się już znudziła ... Aguś tak przy okazji , czy wiesz może jak zrobić taką fryzurkę jak na zdjęciu ? pytałam już raz ,ale nikt nie odpowiedział...może Ty ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (29,5 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (104,1 KB, 212 załadowań)
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 14:52   #9
xxxGosiaczekxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxGosiaczekxxx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 14
Dot.: czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ?

Ja jak miałam dłuższe włosy i zakręciłam na duże wałki rzepy + pianka nadająca objętości Taft to takie włoski miałam teraz widziałam fajne na rzepy i miękkie w środku ze można spokojnie w nich spać
xxxGosiaczekxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:59   #10
colorfull x3
Raczkowanie
 
Avatar colorfull x3
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ?

a ja wam powiem że doskonale tę sztukę opanowali jedynie styliści gwiazd.
chciałabym mieć fale ale niestety nikogo z powyższego grona nie znam żeby mogli mi poradzić. (;
zrobienie fal jest trudne.
__________________

colorfull x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 21:09   #11
RossieCotton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szafa
Wiadomości: 4
Dot.: czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ?

u mnie podobny efekt dało kręcenie loków na prostownicy - jest o tym wątek tutaj wtedy najlepiej same końcówki podwijać tak i powinno być ok i przy nasadzie może trochę, żeby podnieść je trochę
RossieCotton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 13:55   #12
twarzyczka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: czym tak naprawdę zrobić ładne fale na włosach ?

super fale wychodzą jak na noc na umytych wilgotnych włosach zrobi się dobierańca, rano wystarczy rozplątać i spryskać lakierem do włosów. Efekt bardzo fajny i naturalny!
twarzyczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.