Kremy BB a narastający trądzik. POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 10:30   #1
mihrimah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17

Kremy BB a narastający trądzik. POMOCY


Witam

Sprowadza mnie do Was pewien uciążliwy problem. Otóż mam cerę tłustą z predyspozycjami do niedoskonałościami. Stosuję antykoncepcję hormonalną i wszystko było ok dopóki nie zaczęłam używać kremów BB.
Najpierw stosowałam krem:

Niemniej jednak zaczęło mnie strasznie po nim wysypywać na twarzy.. oczywiście po każdym zmyciu makijażu stosowałam maseczki oczyszczające. Postanowiłam więc przerzucić się na ten krem:

Ta sama sytuacja. W końcu w Rossmanie wpadłam na to cacko:

Oczywiście producent zapewniał, że owy krem idealnie nadaje się dla osób uprawiających sport, nie zatyka porów etc. Niemniej jednak historia nadal się powtarza.

Stąd moja prośba do Was. Kochane, jakiego kremu, jakiego podkładu mogę użyć abym nie miała aż takich peryturbacji z trądzikiem? Mam 21 lat i nie wyobrażam sobie aby chodzić bez makijażu, ponieważ mam bardzo jasną [wręcz niezdrowo bladą] cerę i spore cienie pod oczami. Jak nakładam korektor pod oczy i ten owy krem matując go jeszcze sypkim pudrem nabieram pewności siebie i w ogóle inaczej wygląda moja twarz.. proszę o porady.
mihrimah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 12:11   #2
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: Kremy BB a narastający trądzik. POMOCY

Moim zdaniem to albo: nie wykonujesz poprawnie demakijażu albo powinnaś wypróbować lepsze marki o składach wyższej jakości.
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 14:30   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Kremy BB a narastający trądzik. POMOCY

oczyszczanie ze szczoteczka.

podklad do cery tradzikowej /tlustej.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 18:06   #4
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Kremy BB a narastający trądzik. POMOCY

A musi być koniecznie podkład? One zwykle zapychają, a te drogeryjne niestety przeważnie mają jakieś silikony w składzie. Ja preferuję zestaw krem matujący bądź nawilżający z filtrem, a na to puder mineralny. To najmniej pryszczogenny zestaw. Ale jak chcesz podkład, to spróbuj szczęścia w aptece i kup kup krem tonujący do cery trądzikowej. Ja używałam już Pharmaceris, Biodermy i Iwostinu i wszystkie dawały radę. Z tym że ten ostatni jest dość ciemny, więc nie będzie ci pasował do cery.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 01:14   #5
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Kremy BB a narastający trądzik. POMOCY

Również proponuję Ci podkład z Pharmaceris do cery trądzikowej oraz Vichy d/c z niedoskonałościami, możesz najpierw wypróbować próbkę i zobaczyć jak będzie + dokładny demakijaż wieczorem i pielęgnacja odpowiednimi kosmetykami
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-03 02:14:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.