Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 15:25   #271
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Może się zdziwisz, ale mikę ma na pierwszym miejscu w składzie:
premium grade serecite (colorless mica), titanium dioxide, avena sativa, zinc oxide, iron oxide, magnesium stearate

Już kiedyś o tym pisałam, że mika to nie jest jakieś wielkie zło i jedyna przyczyna świecenia się przez podkłady. Według mnie trochę tu takie przekonanie na forum panuje, a to wcale nie musi tak być.

A co do wielkości próbek, to mam inne zdanie. Według mnie Lumiere daje jedne z większych próbek i nie widać tego tylko dlatego, że są pakowane do woreczków. Według mnie są niewiele mniejsze od próbek EDM, a na pewno znacznie większe od Buff'd, Joppa o LaurEss nie wspomnę.
Tez uwazam ze najwyzszy czas ma dementowanie zlej slawy miki, zupełnie niezasluzonej, nie bez powodu tylko 1% kosmetyków jej w składzie nie ma! Zla reakcja na nią to jednostkowe przypadki. Więcej ma do rzeczy zle nalozenie lub zla pielegnacja skory niz cokolwiek innego
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:27   #272
aguuska
Raczkowanie
 
Avatar aguuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 180
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dziewczyny ze względu na to, że jestem dość leniwa nie czytałam całego wątku i nie mam żadnych doświadczeń z kosmetykami mineralnymi.. ale widzę, że je bardzo zachwalacie ja całe życie używałam fluidu La Roche-Posay unifance nr 13 (BEIGE SABLE) mam cerę problematyczną, trądzikową, miejscami przesuszoną. Fluid ten niby dobrze krył, nie zapychał.. jednak nie jest idealny mam wrażenie, że przesusza mi buzię, a po kilku godzinach się świecę.. i wydaje mi się, że najwyższa pora coś z tym zrobić i postawić na kosmetyki mineralne tylko mam teraz właśnie takie pytanie do was: gdzie można je kupić? widziałam ze na allegro są ale bardzo mała oferta i jaki typ byście mi poleciły? Dodam, że kolor mojej karnacji jest ciepły wiem, że nie można tak w "ślepo" bez zobaczenia mojej twarzy ale moze jednak się uda Wam coś mi podpowiedzieć. z góry dziękuje za pomoc.
__________________
bo ja i tak zawsze robie swoje...
aguuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:59   #273
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Zacznij od edm, i od pierwszych 3 postow watku o edm cz I i za godzine bedziesz wiedziala wszystko
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 17:30   #274
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Może się zdziwisz, ale mikę ma na pierwszym miejscu w składzie:
premium grade serecite (colorless mica), titanium dioxide, avena sativa, zinc oxide, iron oxide, magnesium stearate

Już kiedyś o tym pisałam, że mika to nie jest jakieś wielkie zło i jedyna przyczyna świecenia się przez podkłady. Według mnie trochę tu takie przekonanie na forum panuje, a to wcale nie musi tak być.

A co do wielkości próbek, to mam inne zdanie. Według mnie Lumiere daje jedne z większych próbek i nie widać tego tylko dlatego, że są pakowane do woreczków. Według mnie są niewiele mniejsze od próbek EDM, a na pewno znacznie większe od Buff'd, Joppa o LaurEss nie wspomnę.
Kurde.. no to widac moje przemeczenie dzisiaj i niedokladnosc Bo weszlam na skladniki i przeczytalam poczatek "premium grade" .. i na tym skonczylam dla mnie

Moglybyscie napisac jaki kolor z podkladow Lumiere bedzie zblizony a najlepiej deko ciemniejszy od EDM Perfect w formule Intensive? No bo jak zobaczylam fotke tej dziewczyny co link wczesniej dawalam to doslownei widze siebie, moje tony, moj odcien skory.. ale podklad, ktory byl kolo niej przypasowany jak dla duzo ciemniejszej osoby [medium cool] .. wiec sama nie wiem..

http://www.lumierecosmetics.com/prod...ool-72-75.html
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-03-01 o 17:31
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 18:36   #275
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Kurde.. no to widac moje przemeczenie dzisiaj i niedokladnosc Bo weszlam na skladniki i przeczytalam poczatek "premium grade" .. i na tym skonczylam dla mnie

Moglybyscie napisac jaki kolor z podkladow Lumiere bedzie zblizony a najlepiej deko ciemniejszy od EDM Perfect w formule Intensive? No bo jak zobaczylam fotke tej dziewczyny co link wczesniej dawalam to doslownei widze siebie, moje tony, moj odcien skory.. ale podklad, ktory byl kolo niej przypasowany jak dla duzo ciemniejszej osoby [medium cool] .. wiec sama nie wiem..

http://www.lumierecosmetics.com/prod...ool-72-75.html
Anecka, ja z EDM uzywam multitasking, perfect jest ciut za jasny i z lumiere na probe zamowilam Light Med Cool - mam nadzieje, ze bedzie ok, wiec samo med cool raczej moze byc ciemne.
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 21:36   #276
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

witajcie
przeczytałam wątek i postanowiłam zamówić też próbki z Lumiere. Najbardziej chyba mi pasuje Linen i Perfect (na twarzy nie jest u mnie ani trochę różowy) z EDM, oba w formule intensive. Jak na razie wykluczyłam kategorie cool, bo mam naczynkową cerę, a szyję zółtawą. Mogłybyście polecić mi jakiś odcień podobny do tych podanych z edm?
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 21:42   #277
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny złożyłam zamówienie na kit dziesięciu cieni i oczywiście dobrałam zestaw próbek Co prawda wcześniejsze zamówienie jeszcze nie doszła, ale podobno od przybytku głowa nie boli Mam nadzieję, że któryś z kolorów okaże się trafiony, bo strzelałam w ciemno
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 21:51   #278
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
witajcie
przeczytałam wątek i postanowiłam zamówić też próbki z Lumiere. Najbardziej chyba mi pasuje Linen i Perfect (na twarzy nie jest u mnie ani trochę różowy) z EDM, oba w formule intensive. Jak na razie wykluczyłam kategorie cool, bo mam naczynkową cerę, a szyję zółtawą. Mogłybyście polecić mi jakiś odcień podobny do tych podanych z edm?
Radzę omijać Neutral, bo baaardzo szary. Dla mnie Linen EDM jest deczko za jasny, Perfect niby ok, ale jakoś brakuje mi w nim czegoś, ale generalnie jestem też neutralna w EDM i z Lumiere najbardziej pasował mi Light Beige.

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Dziewczyny złożyłam zamówienie na kit dziesięciu cieni i oczywiście dobrałam zestaw próbek Co prawda wcześniejsze zamówienie jeszcze nie doszła, ale podobno od przybytku głowa nie boli Mam nadzieję, że któryś z kolorów okaże się trafiony, bo strzelałam w ciemno
Zazdroszczę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 22:14   #279
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Zazdroszczę
Nie mogłam się powstrzymać Cienie są piękne. Zastanawiam się tylko, czy trafię z którymś z podkładów. W pierwszym zamówieniu wzięłam właśnie kilka neutrali i teraz nie jestem pewna, czy dobrze zrobiłam. Z EdM pasuje mi Light Medium( dopasowany dzisiaj )
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 22:24   #280
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Radzę omijać Neutral, bo baaardzo szary. Dla mnie Linen EDM jest deczko za jasny, Perfect niby ok, ale jakoś brakuje mi w nim czegoś, ale generalnie jestem też neutralna w EDM i z Lumiere najbardziej pasował mi Light Beige.
dziękować
no to zamówiłam:
Veena Velvet - Light Warm
Veena Velvet - Light Beige
Flawless Face - Light Golden
Flawless Face - Light Beige
Veena Silk Veil Sand

pozostaje czekać na próbki
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 22:26   #281
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
dziękować
no to zamówiłam:
Veena Velvet - Light Warm
Veena Velvet - Light Beige
Flawless Face - Light Golden
Flawless Face - Light Beige
Veena Silk Veil Sand

pozostaje czekać na próbki
Mam nadzieję, że moje rady będą pomocne i trafisz z kolorkami
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 23:03   #282
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kagan - koniecznie wklej zdjęcia próbek cieni
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 07:46   #283
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
dziękować
no to zamówiłam:
Veena Velvet - Light Warm
Veena Velvet - Light Beige
Flawless Face - Light Golden
Flawless Face - Light Beige
Veena Silk Veil Sand

pozostaje czekać na próbki
fragy a czego używasz z innych firm?
bo ja brałam te same kolory (3xrazy golden, raz beige, raz warm, wzięłam wszystkie formuły, będąc świadoma że one różnią się kolorem), sand w 3 formułach, poppy (to wina rozwielitki), sundew (wina frantic), winter silk (fruity) i sugarberry
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 13:05   #284
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
fragy a czego używasz z innych firm?
bo ja brałam te same kolory (3xrazy golden, raz beige, raz warm, wzięłam wszystkie formuły, będąc świadoma że one różnią się kolorem), sand w 3 formułach, poppy (to wina rozwielitki), sundew (wina frantic), winter silk (fruity) i sugarberry
o te niedobre dziewczyny tyle przez nie musiałaś kupić
z edm pasuje mi linen, perfect, a dziś nałożony po raz pierwszy Golden Fair jest też całkiem ok wszystko w formule intensive. jestem chyba z tej grupy kamaleonów proszkowych
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 13:08   #285
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja też dziś wzięłam próbki
dziewczyny jak się mają objętościowo w tym zestawie próbkowym?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 13:24   #286
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

jmw nie pożałujesz popp'ego!

próbki lumiere są porównywalne do edm
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 13:34   #287
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Te woreczki mogą być mylące, ale Rozwielitka prawdę mówi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 14:46   #288
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
dziękować
no to zamówiłam:
Veena Velvet - Light Warm
Veena Velvet - Light Beige
Flawless Face - Light Golden
Flawless Face - Light Beige
Veena Silk Veil Sand

pozostaje czekać na próbki
Kurcze skoro Ci Golden Fair i Perfect i Linen z EDM pasują, to nie wiem czy golden i warm z Lumiere nie będą dla Ciebie za ciepłe. Ja to bym polecała Tobie rodzinę beige przede wszystkim. Ciekawa jestem czy dobrze celuję, bo mówię bez bicia, że to tak na wyczucie mówię.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 15:04   #289
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kurcze skoro Ci Golden Fair i Perfect i Linen z EDM pasują, to nie wiem czy golden i warm z Lumiere nie będą dla Ciebie za ciepłe. Ja to bym polecała Tobie rodzinę beige przede wszystkim. Ciekawa jestem czy dobrze celuję, bo mówię bez bicia, że to tak na wyczucie mówię.
No wlasnie.. ja mam próbkę Medium Beige 2.3 i np moim zdaniem jest za duzo takiego żółtego cieplego odcienia.. wcale jakos to BEŻEM bym nie nazwala..

Frantic, a co powiesz o kolorach z COOL? Bo ja bym chyba te brała jak cos.. bo widzialam ze przy dwoch chyba pisze blue based pink .

Who can wear it- women who look best in pure white blue based pinks, reds, greens - pastels colors. You will typically have blue veins, pink toned skin, and burn easily in the sun

Z tym drugim sie u siebie zgadzam, a pierwsze totalnie nie, bo nieznosze pastelowych kolorow i zle w nich wygladam.. wiec bylabym mieszancem COOL, NEUTRAL, bo tam podają, ze najlepiej te podklady komponuja sie z kobietami ktore noszą ciemne ubrania i najlepiej w nich wygladaja..

ale z kolei przy neutralu pisze:
What it is- slightly yellow with purple undertones

wiec totalnie nie dla mnie

Sama sobie odpowiem, ze ja bym sobie typowala cool, ale co mysla uzytkowniczki podkladow Lumiere?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 15:16   #290
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No wlasnie.. ja mam próbkę Medium Beige 2.3 i np moim zdaniem jest za duzo takiego żółtego cieplego odcienia.. wcale jakos to BEŻEM bym nie nazwala..

Frantic, a co powiesz o kolorach z COOL? Bo ja bym chyba te brała jak cos.. bo widzialam ze przy dwoch chyba pisze blue based pink .

Who can wear it- women who look best in pure white blue based pinks, reds, greens - pastels colors. You will typically have blue veins, pink toned skin, and burn easily in the sun

Z tym drugim sie u siebie zgadzam, a pierwsze totalnie nie, bo nieznosze pastelowych kolorow i zle w nich wygladam.. wiec bylabym mieszancem COOL, NEUTRAL, bo tam podają, ze najlepiej te podklady komponuja sie z kobietami ktore noszą ciemne ubrania i najlepiej w nich wygladaja..

ale z kolei przy neutralu pisze:
What it is- slightly yellow with purple undertones

wiec totalnie nie dla mnie

Sama sobie odpowiem, ze ja bym sobie typowala cool, ale co mysla uzytkowniczki podkladow Lumiere?
Anecko żadna ze mnie znawczyni Lumiere, ale jeżeli beige jest dla Ciebie za żółte, to bym proponowała neutral. Miałam/mam odcienie ze wszystkich rodzin kolorystycznych, oprócz beige. Cool było by chyba zbyt cool dla Ciebie. A neutral powinien być w sam raz.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 15:48   #291
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Anecka, za wiele Ci nie pomogę, ale u mnie neutral daje taki nieco ziemisty efekt (mam medium neutral Cashmere). To chyba zasługa tych "slightly purple undertones", ale wyglądam w nim, jakbym byla chora, niewyspana .
Z kolei beige wcale nie jest beige, tylko ma mocno żółtawe tony, a medium beige wręcz wpada w pomarańcz...
Ja z Lumiere się nie polubiłam, niestety. A pokładałam wielkie nadzieje w tej marce
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 16:23   #292
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jmw nie pożałujesz popp'ego!

próbki lumiere są porównywalne do edm
no wiem, że nie pożaluję jestem wdzięczna za wszelkie zachwyty jakoś się ostatnio polubiłam z jasnymi różami, mam wrażenie że się młodziej wygląda...
I bardzo sie ciesze że próbki nie będą mikre
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 16:35   #293
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kurcze skoro Ci Golden Fair i Perfect i Linen z EDM pasują, to nie wiem czy golden i warm z Lumiere nie będą dla Ciebie za ciepłe. Ja to bym polecała Tobie rodzinę beige przede wszystkim. Ciekawa jestem czy dobrze celuję, bo mówię bez bicia, że to tak na wyczucie mówię.
hmm.. byle te goldeny i warmy nie były pomarańczowe, bo jak ciepłe, ale wciąż zółte to może się przydadzą na trochę opaloną skórę ogólnie mam dość mocno żółte tony na szyji, ale wolę nie nosić aż takiej żółci na twarzy, jakoś tak nienaturalnie wygląda wystarczy, że zneutralizuje naczynkową cerę
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 16:40   #294
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Light Beige i Fair Beige to to beżyk z ciepłymi tonami. Mi pasuje, ciemniejszych nie znam, natomiast Light neutral jest szary. Z EDM pasują mi odcienie z gamy Buff i Beige. Linen jest trochę za jasny, ale moze być. Wiele osób pisze, że Linen jest szary, ale to pikuś przy Neutralu Lumiere. Nie wiem komu on może pasować, bo jeśli ktoś ma taki odcień cery, to stara się ją choć trochę ożywić, a nie jeszcze bardziej wytrupić
Anecka daj mi swój adres na PW to Ci prześlę odsypki moich próbek Light Beige, Light Neutral i Light Cool w formule VV. Będziesz miała jakieś pojęcie o tych kolorkach.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:08   #295
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Wzięłam:
Veena Velvet - Light Golden
Veena Velvet - Fairly Light Golden
Cashmere - Light Warm
Luminesse - Fairly Light Warm
Cashmere - Light Golden
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:10   #296
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Anecka, za wiele Ci nie pomogę, ale u mnie neutral daje taki nieco ziemisty efekt (mam medium neutral Cashmere). To chyba zasługa tych "slightly purple undertones", ale wyglądam w nim, jakbym byla chora, niewyspana .
Z kolei beige wcale nie jest beige, tylko ma mocno żółtawe tony, a medium beige wręcz wpada w pomarańcz...
Ja z Lumiere się nie polubiłam, niestety. A pokładałam wielkie nadzieje w tej marce
no wlasnie.. beige jest zolty :/ to ciekawa jestem jaki jest warm

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Light Beige i Fair Beige to to beżyk z ciepłymi tonami. Mi pasuje, ciemniejszych nie znam, natomiast Light neutral jest szary. Z EDM pasują mi odcienie z gamy Buff i Beige. Linen jest trochę za jasny, ale moze być. Wiele osób pisze, że Linen jest szary, ale to pikuś przy Neutralu Lumiere. Nie wiem komu on może pasować, bo jeśli ktoś ma taki odcień cery, to stara się ją choć trochę ożywić, a nie jeszcze bardziej wytrupić
Anecka daj mi swój adres na PW to Ci prześlę odsypki moich próbek Light Beige, Light Neutral i Light Cool w formule VV. Będziesz miała jakieś pojęcie o tych kolorkach.
Wlasnie ja sie w Meow jak trup czulam.
Dominiko, podziekuje za odsypki bo wasnie chce zamowic probki akurat tych podkladow

Teraz tylko czekac do 11 na 550zł wyplaty.. wow me serce sie raduje
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:26   #297
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Kagan - koniecznie wklej zdjęcia próbek cieni
Madziu, masz to jak w banku Byleby tylko jak najszybciej doszły.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Anecka, za wiele Ci nie pomogę, ale u mnie neutral daje taki nieco ziemisty efekt (mam medium neutral Cashmere). To chyba zasługa tych "slightly purple undertones", ale wyglądam w nim, jakbym byla chora, niewyspana .
Z kolei beige wcale nie jest beige, tylko ma mocno żółtawe tony, a medium beige wręcz wpada w pomarańcz...
Ja z Lumiere się nie polubiłam, niestety. A pokładałam wielkie nadzieje w tej marce
Kasiu, nie strasz mnie Zamówiłam dwa zestawy i są to głównie beże i neutrale.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:45   #298
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Czytam co dzis napisalyscie i chyba wtopilam zamowienie probkowe buuuu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:52   #299
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Madziu, masz to jak w banku Byleby tylko jak najszybciej doszły.

Kasiu, nie strasz mnie Zamówiłam dwa zestawy i są to głównie beże i neutrale.
Kaganiku - ja właśnie czekam. Zamawiałam w piątek rano, dziś poniedziałek i nadal cisza, że zamówienie skompletowane.

Co do odcieni - nie panikuj Może będzie OK?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:56   #300
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Czytam co dzis napisalyscie i chyba wtopilam zamowienie probkowe buuuu
Ty wtopilas????
Niemozliwe!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.