Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-26, 09:26   #1861
zielonejab³uszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejab³uszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

hej dziewczyny, ju¿ zupelnie pogubilam sie w tym wszystkim...
mam ciemnobr±zowe w³osy, chcia³abym uzyskaæ kolor miedziany, ciemny rudy ale tylko na parê myæ. czy w ogole jest sens robiæ to szamponem koloryzuj±cym? bêdzie co¶ widaæ? jesli tak, to czy zejdzie to po paru myciach? co polecacie?
zielonejab³uszko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-26, 21:06   #1862
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Na moich w³osach szamponetki s± max do 10 myæ, chociaz zazwyczaj schodz± nawet wczesniej ) Ale ostatni szampon koloryzujacy robi³am we wrzesniu i do tej pory mam skutki wiêc jak chcesz zeby sie dlugo utrzymalo to szampon bedzie ok ) poza tym szamponetke tez mozna odnawiaæ
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-26, 21:16   #1863
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka¿ wiadomo¶æ
W takim razie muszê dok³adniej poszukaæ A maj± jaki¶ ciemniejszy br±z? Ja mam z natury ¶redni br±z i lubiê je przyciemniaæ.
Delia ma kawowy br±z na pewno

Cytat:
Napisane przez zielonejab³uszko Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny, ju¿ zupelnie pogubilam sie w tym wszystkim...
mam ciemnobr±zowe w³osy, chcia³abym uzyskaæ kolor miedziany, ciemny rudy ale tylko na parê myæ. czy w ogole jest sens robiæ to szamponem koloryzuj±cym? bêdzie co¶ widaæ? jesli tak, to czy zejdzie to po paru myciach? co polecacie?
Jak masz ciemny br±z to wiêkszo¶æ szamponetek tylko poblask miedziany Ci da. ¯adna nie da rady rozja¶niæ w³osów.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-27, 15:53   #1864
201707171013
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 053
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Delia ma kawowy br±z na pewno
Brzmi ciekawie
201707171013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 05:30   #1865
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka¿ wiadomo¶æ
Brzmi ciekawie
Te¿ tak s±dzê. W wakacje go pewnie u¿yjê. Nigdy nie mia³am ciemnych w³osów wiêc wolê w roku szkolnym nie ryzykowaæ :P
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 12:18   #1866
201707171013
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 053
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Dzisiaj kupi³am szamponetkê Delii 'czarna kawa', kawowego br±zu nie by³o. Wieczorem u¿yjê. Rzeczywi¶cie szamponetki Delii s± w Rossmannie. Pomyli³y mi siê z Marionem, a to Marionu nie ma. Moja mama u¿ywa szamponetki Delii, tylko, ¿e kolor 'rudy' i te¿ sobie chwali, wychodzi jej ³±dny, ¿ywy kolor.

Je¶li chcecie, to dam zdjêcie przed i po.
201707171013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-28, 15:12   #1867
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj kupi³am szamponetkê Delii 'czarna kawa', kawowego br±zu nie by³o.
Bo kawowego br±zu nie ma, pomyli³am nazwy. Wybacz. Mia³am na my¶li czarn± kawê

Cytat:
Je¶li chcecie, to dam zdjêcie przed i po.
Pewnie, ¿e chcemy
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 16:04   #1868
201707171013
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 053
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Bo kawowego br±zu nie ma, pomyli³am nazwy. Wybacz. Mia³am na my¶li czarn± kawê



Pewnie, ¿e chcemy
Nie ma sprawy

Ok, to jutro, zamieszczê, jak ju¿ bêd± wyprostowane i u³o¿one
201707171013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-04, 15:58   #1869
PauQa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Zdecydowa³am siê na co¶ w stylu ciemna czekolada.
Która szamponetka najd³u¿ej nie chce siê zmyæ, a po której nie zrobi± mi siê rude w³osy, tylko czekoladowe ?
prosze o pomoc ;d
PauQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-05, 08:21   #1870
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PauQa Poka¿ wiadomo¶æ
Zdecydowa³am siê na co¶ w stylu ciemna czekolada.
Która szamponetka najd³u¿ej nie chce siê zmyæ, a po której nie zrobi± mi siê rude w³osy, tylko czekoladowe ?
prosze o pomoc ;d
Br±zów nigdy nie mia³am, ale tak my¶lê, ¿e wszystko co ma w nazwie "kasztanowy" itd. bêdzie siê zmywa³o na rudo, bo to ciep³y odcieñ. Szuka³abym nazw wskazuj±cych na to, ¿e dany br±z bêdzie w zimnym odcieniu.

A co do szamponetek to one jednak z zasady siê zmywaj± :P Tak¿e jak ma d³ugo byæ na wlosach to mo¿e farba od razu? xD Generalnie to im dlu¿ej [ nie ponad 50 minut! ] trzymasz szamponetkê na w³osach tym d³u¿ej kolor siê na nich trzyma. Ale przy br±zach ³atwo w ten sposób o czarny kolor na g³owie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-05, 08:26   #1871
DesirableKiss
Przyczajenie
 
Avatar DesirableKiss
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 21
GG do DesirableKiss
Question Znacie jakie¶ dobre szamponetki ?????

Heya Szukam jakiej¶ dobrej szamponetki tz. 24 mycia czy jakiekolwiek inne. W sumie chodzi mi o ³adny kolor - ciemny br±z . Bardzo chcia³abym mieæ taki g³êboki kolor a brak mi odwagi na normaln± farbe :P Mog± byæ inne fajne kolory tylko takie które dobrze widaæ np. blond na pasenka .... Jakie¶ pomys³y ?
DesirableKiss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 09:33   #1872
niunia1369
Przyczajenie
 
Avatar niunia1369
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Znacie jakie¶ dobre szamponetki ?????

wtam . owszem sa rozne szamponetki , robia teraz nawet farby normalne , ale mzona uzyskac stopien zmywalnosci czyl;i jak szamponetki .ja w swoim neidlugim jeszzce zyciu uzywalam szamponetki dwa razy . raz farbowalm tyl wlosow a drugi raz robilam pasemka . Tylko pasemek szamponetka robic nei radze poniewaz przy kazdym myciu wlosow kolor bedzie sie stopniowo zmywal a nasze pasemka zmywajac sie zakoloryzuja reszte wlosow . Jak sie decydowac na szamponetki to lepiej albo na calosc wlosow albo na tyl .robiac sobie machoniowe pasemka tak mi sie wlasnie dzialo . pod rugie nei jest powiedziane ze kolor utrzyma sie 24 mycia czy troche wiecej .moj kolor z szamponetkowych pasemek zlazl mi na inne wlosy i trzymal sie rok ale nei tak rownomiernie tlyko gdzie nigdzie byl ten kolor na wlosach nei wygladalo to zbyt ladnie . trzecia rzecz jest taka ze kolor jaki uzyjesz po kazdym myciu mzoe nabierac innych odcieni moje pasemka byly machoniowe a z czasem zrobily sie pomaranczowe .Najwieksza zaleta szamponetek jest chyba to ze nei niszcza wlosow jak farby .oczywiscie jak sie je stosuje nagminnie to moga wystepowac takie same efekty jak po farbowaniu tlyko ze po dluszszym czasie.
Jezeli chpodzi o marki szamponetek to sa rozne wystrczy sie zapytac kogos w sklepie czy drogeri .ja uzuwalam pallet instant colour. I nei bylam z neij zadowolona ale czytalam opinie tu na forum na jej temat i wiele dziewczyn ja sobie chwalilo .tez musisz patzrec na stan swoich wlosow ale szamponetke to na kazde mozna .Tez zalezy jaki jest twoj wyjsciowy kolor wlosow
Zycze powodzenia .Z szamponetkami zawsze mozna probowac nie niszczac przy tym wlosow ;]
niunia1369 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-05, 16:06   #1873
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 693
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DesirableKiss Poka¿ wiadomo¶æ
Heya Szukam jakiej¶ dobrej szamponetki tz. 24 mycia czy jakiekolwiek inne. W sumie chodzi mi o ³adny kolor - ciemny br±z . Bardzo chcia³abym mieæ taki g³êboki kolor a brak mi odwagi na normaln± farbe :P Mog± byæ inne fajne kolory tylko takie które dobrze widaæ np. blond na pasenka .... Jakie¶ pomys³y ?
Sama chcê siê na samym pocz±tku wakacji zafarbowaæ na jaki¶ ³adny ciemny br±zik, na 24mycia i mój wybór pad³ na Joannê.
Ma jedne z lepszych recenzji na KWC (oprócz Mariona, ale jego w moim mie¶cie nigdzie nie mogê dostaæ, bo jest ciê¿ko dostêpnyyyy..)
Wiêc zdecydowa³am siê na JOANNA MULTI SOFT COLOR "czekoladowy br±z" nie bêdê trzymaæ d³ugo na w³osach, ¿eby nie wyszed³ czarny. A mój normalny kolor w³osów to taki sredni br±zik

W za³±czniku zamieszczam zdjêcie. CZEKOLADOWY BR¡Z to ten trzeci Bardzo mi siê podoba
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (52,4 KB, 51 za³adowañ)
__________________
Czy nie lepiej by³oby, zamiast têpiæ z³o, szerzyæ dobro?


Exly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-05, 17:33   #1874
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DesirableKiss Poka¿ wiadomo¶æ
Heya Szukam jakiej¶ dobrej szamponetki tz. 24 mycia czy jakiekolwiek inne. W sumie chodzi mi o ³adny kolor - ciemny br±z . Bardzo chcia³abym mieæ taki g³êboki kolor a brak mi odwagi na normaln± farbe :P Mog± byæ inne fajne kolory tylko takie które dobrze widaæ np. blond na pasenka .... Jakie¶ pomys³y ?
Wiesz, te szamponetki na 24 zmycia u mnie w ogóle nie schodz±. Lepiej najpierw sprawd¼ jak te na 6-8 zmyæ siê sp³ukuj±. Bo mo¿e siê okazaæ, ¿e ta na 6-8 trzyma siê ponad 24 zmycia (;

A co do robienia blondu szamponetk±, to to nie wyjdzie. Szamponetka NIE ROZJA¦NIA w³osów, wiêc blondu ni± nie uzyskasz.

Co do widocznych kolorów to mo¿e jaka¶ czerwieñ, rudy? Zawsze wychodz±, nawet na ciemnych w³osach. Tyle, ¿e na bardzo ciemnych jedynie jako poblask, ale i tak bardzo ³adny
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-06, 16:02   #1875
onnas
Przyczajenie
 
Avatar onnas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 3
Wink Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

ehhh...czytam i czytam...
Mój "problem" wygl±da tak drogie panie ;p :
Otó¿.
Bardzo d³ugo mia³am w³osy czarne, które by³y efektem oczywi¶cie u¿ywania farb o nazwach "ciemny br±z" (wrrrr) W koñcu postanowi³am ¿e tak d³u¿ej byæ nie bêdzie! mia³am swoje odrosty o odcieniu ¶redniego br±zu . Posz³am na ¶ci±ganie koloru do fryzjera. Powiedzmy ¿e co¶ tam zesz³o ale by³am w ciapki. Dos³ownie. Trochê rudego, trochê czarnego, br±zowego i nawet czerwonego. Za kilka dni posz³am do innego fryzjera, ten potraktowa³ mnie rozjasnieczem w ca³osci i po³o¿y³ farbe br±z z capuccino. Wysz³y ³adne i jednolite, za to bardzo zniszczone (bo i wcze¶niej by³y zniszczone- od lat prostujê w³osy) Teraz farba siê wyp³uka³a. S± rude. Chce jaki¶ br±z- nie czarny, ale nie chce niszczyæ ju¿ tych biednych w³osi±tek. Dodam zdjêcie tego jak wygl±dam teraz. Co mi mo¿ecie doradziæ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (126,1 KB, 41 za³adowañ)
onnas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-06, 16:46   #1876
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez onnas Poka¿ wiadomo¶æ
ehhh...czytam i czytam...
Mój "problem" wygl±da tak drogie panie ;p :
Otó¿.
Bardzo d³ugo mia³am w³osy czarne, które by³y efektem oczywi¶cie u¿ywania farb o nazwach "ciemny br±z" (wrrrr) W koñcu postanowi³am ¿e tak d³u¿ej byæ nie bêdzie! mia³am swoje odrosty o odcieniu ¶redniego br±zu . Posz³am na ¶ci±ganie koloru do fryzjera. Powiedzmy ¿e co¶ tam zesz³o ale by³am w ciapki. Dos³ownie. Trochê rudego, trochê czarnego, br±zowego i nawet czerwonego. Za kilka dni posz³am do innego fryzjera, ten potraktowa³ mnie rozjasnieczem w ca³osci i po³o¿y³ farbe br±z z capuccino. Wysz³y ³adne i jednolite, za to bardzo zniszczone (bo i wcze¶niej by³y zniszczone- od lat prostujê w³osy) Teraz farba siê wyp³uka³a. S± rude. Chce jaki¶ br±z- nie czarny, ale nie chce niszczyæ ju¿ tych biednych w³osi±tek. Dodam zdjêcie tego jak wygl±dam teraz. Co mi mo¿ecie doradziæ?
Po pierwsze- daj w³osom odpocz±æ. One ju¿ do¶æ przesz³y. Od¿ywiaj je dobrymi maskami, naft±, olejami itd. A za jaki¶ miesi±c, albo dwa najlepiej na³ó¿ na w³osy jak±¶ hm mo¿e szamponetkê jak chcesz zmywalny kolor, o barwie ja¶niejszej ni¿ ta, któr± chcesz uzyskaæ.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-06, 17:35   #1877
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Z autopsji ostro¿nie mogê poleciæ szamponetkê Marion, g³upie 3z³ (i to nieca³e). U¿y³am dzi¶ Orzechowego br±zu (nie jest specjalnie ciemny, czyli nie jest czarnym br±zem, bardziej jest to jasny (do ¶redniego) br±z). Nie sugeruj siê zdjêciem na opakowaniu, nie ma nic wspólnego z rzeczywisto¶ci±.

Aplikacja mnie zachwyci³a po prostu nak³adasz na w³osy i spieniasz. Przyjemnie pachnie

Nigdy nie u¿ywa³am szamponetek (nawet nie wiem, dlaczego ) , zazwyczaj aplikujê trwa³e farby. Nawet kupi³am ju¿ kolejne opakowanie mojej ulubionej Nutrisse, ale denerwuj± mnie ekspresowe odrosty (w³osy rosn± mi jak oszala³e), wiêc póki co zabawi³am siê szamponetk±

Dlatego popieram, po dekoloryzacjach (mia³am tak w styczniu :P dekoloryzacja + farba jednego dnia, po 2 dniach inna farba) przyda siê w³osom co¶ ³agodnego .
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-07, 05:55   #1878
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Ja ju¿ wielkokrotnie poleca³am szamponetki Marion. Obecnie na glowie mam mieszankê porzeczkowej czerwieni Joanny i tycjanu Marion
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-07, 09:35   #1879
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Chatul, a jak szybko spieraj± Ci siê, dla porównania do Marion, szamponetki Joanny?
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 19:48   #1880
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Poka¿ wiadomo¶æ
Chatul, a jak szybko spieraj± Ci siê, dla porównania do Marion, szamponetki Joanny?
Zale¿y ile je trzymam itd. Ale mnie siê wszystko na w³osach d³ugo trzyma. A Marion akurat fajnie siê zmywa- tj, kolor staje siê coraz bledszy, ale ca³y czas jest taki jak na pocz±tku. Po prostu nasycenie siê zmniejsza. Tj, ¿adnych dziwnych kolorów podczas zmywania siê szamponetek nie uzyska³am.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-08, 10:48   #1881
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Chcia³am zg³osiæ, ¿e szamponetka Delii zmy³a mi siê po ok. 5 myciach i po tym czasie nie zosta³o ¿adnego ¶ladu koloru. No ale to te¿ zale¿y od w³osów.

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2009-05-08 o 10:50
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-08, 11:09   #1882
Donczuczo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 10
GG do Donczuczo
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witam Was

Chcia³am siê was poradziæ który szampon jest lepszy Loreal Casting Creme Gloss Pralina czyJoanna Multi Soft Color Czekoladowy Br±z 27 ? zastanawiam siê czy wystarczy kupiæ tani± joanne czy do³o¿yæ wiêcej do loreala. Mam naturalny kolor w³osów ale chcia³am jakiej¶ chwilowej odmiany i zale¿y mi na tym by nie zniszczy³o mi moich w³osów. Doradzcie co¶, kto¶ ich stosowa³ i ma jakie¶ do¶wiadczenie z tymi produktami ? z góry dziêki za odpowied¼.

Pozdrawiam ;*
Donczuczo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-08, 12:16   #1883
201707171013
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 053
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Donczuczo Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was

Chcia³am siê was poradziæ który szampon jest lepszy Loreal Casting Creme Gloss Pralina czyJoanna Multi Soft Color Czekoladowy Br±z 27 ? zastanawiam siê czy wystarczy kupiæ tani± joanne czy do³o¿yæ wiêcej do loreala. Mam naturalny kolor w³osów ale chcia³am jakiej¶ chwilowej odmiany i zale¿y mi na tym by nie zniszczy³o mi moich w³osów. Doradzcie co¶, kto¶ ich stosowa³ i ma jakie¶ do¶wiadczenie z tymi produktami ? z góry dziêki za odpowied¼.

Pozdrawiam ;*
Z tego co wiem, to to jest farba.
201707171013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-08, 19:16   #1884
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Donczuczo Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was

Chcia³am siê was poradziæ który szampon jest lepszy Loreal Casting Creme Gloss Pralina czyJoanna Multi Soft Color Czekoladowy Br±z 27 ? zastanawiam siê czy wystarczy kupiæ tani± joanne czy do³o¿yæ wiêcej do loreala. Mam naturalny kolor w³osów ale chcia³am jakiej¶ chwilowej odmiany i zale¿y mi na tym by nie zniszczy³o mi moich w³osów. Doradzcie co¶, kto¶ ich stosowa³ i ma jakie¶ do¶wiadczenie z tymi produktami ? z góry dziêki za odpowied¼.

Pozdrawiam ;*
Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego co wiem, to to jest farba.
Te¿ mi siê tak wydaje.
Ale na Twoim miejscu bym wybra³a szamponetkê Joanny. To porz±dna firma i do tego w przeciwieñstwie do L'Oreala nie testuje na zwierzêtach
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-08, 20:25   #1885
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

A z joanny co s±dzicie o kawowym br±zie do 8myæ??Planujê sobie sprawic taki kolorek w wakacje,zastanawiam siê jak wypadnie na w³osach ciemny blond,czy idealnie jak na opakowaniu.Mam niebieksie oczy,bêdzie mi pasowaæ?A i jak siê zmywa itp.
Gosia_14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-09, 07:36   #1886
onnas
Przyczajenie
 
Avatar onnas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

no macie racjê, wezmê co¶ z Marionu. Martwiê siê tylko tym, ¿e po tej mojej ca³ej dekoloryzacji i rozja¶niaczu kolor wyp³ucze siê po 1 myciu
Ale fakt, nie chcê tych w³osów niszczyæ. I pewnie siê Wam wydaje ze s± te moje w³osiêta bardzo wyczerpane-otó¿ nie, bo chocia¿ ci±gle co¶ z nimi robie- farbujê, prostujê to ca³y czas u¿ywam profesjonalnych od¿ywek. Wax i jakie¶ olejki to nic w porównaniu z mask± IDRA - polecam! Regeneruje w³osy ekspresowo!
onnas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-09, 16:17   #1887
T42
Raczkowanie
 
Avatar T42
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 256
....

====

Edytowane przez T42
Czas edycji: 2014-04-07 o 15:57
T42 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-09, 17:31   #1888
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 250
GG do Monii07
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hej
Chcia³am spytac czy po miniêci czasu farbowania szamponetk± powinno siê ca³± farbê sp³ukac? A¿ do czystej wody?
Nie sp³ucze to ca³ego koloru?
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-09, 20:05   #1889
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Sp³ukujesz mniej wiêcej tak jak g³owê po myciu, do¶æ dok³adnie. Nie bój siê, szampon tak od razu nie zejdzie. Nie czekaj jednak do ca³kowicie czystej wody, bo siê raczej nie doczekasz, kolor bêdzie schodzi³ przy ka¿dym myciu i wtedy woda bêdzie równie¿ kolorowa.
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-10, 06:39   #1890
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez T42 Poka¿ wiadomo¶æ
Pytanie - jak± szamponetk± uda mi siê uzyskaæ takie odcienie?
Szukaj ciemnych blondów, mo¿e to by tak wysz³o. Ale koniecznie potrzebne s± Ci ciep³e odcienie.

Cytat:
Napisane przez Monii07 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Chcia³am spytac czy po miniêci czasu farbowania szamponetk± powinno siê ca³± farbê sp³ukac? A¿ do czystej wody?
Nie sp³ucze to ca³ego koloru?
Nie sp³uczesz ca³ego koloru. I sp³ukuj przynajmniej 5 minut. Jak po tym czasie nadal bêdzie kolorowa woda to mo¿esz sobie odpu¶ciæ. Ja przy Marion nigdy nie doczeka³am siê czystej wody prosto po koloryzacji, za to przy Joannie bez problemu.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.