Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-16, 19:56   #2941
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Astora nie cierpię, za MF też nie przepadam, ale i tak mają pomarańczowe te podkłady albo ciemniejące
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 20:45   #2942
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny kupiłam dziś sobie strój kąpielowy w kolorze arbuzowego różu i taaaak pięknie wygląda na bladym ciałku

Chyba jeszcze fajniej podkreśla bladość niż czarny...Przynajmniej tak mi się wydaje

Nie lubię różu, ale ten odcień mnie zachwycił...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 21:20   #2943
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam dziś sobie strój kąpielowy w kolorze arbuzowego różu i taaaak pięknie wygląda na bladym ciałku

Chyba jeszcze fajniej podkreśla bladość niż czarny...Przynajmniej tak mi się wydaje

Nie lubię różu, ale ten odcień mnie zachwycił...

fotki
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 21:35   #2944
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
fotki
Na ten czas mogę pokazać tylko takie słabej jakości:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1268761083


Pokazałabym na ciele jeszcze, ale raz nie mam się czym chwalić a dwa mam aparat tylko w tel. do czwartku
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:39   #2945
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Astora nie cierpię, za MF też nie przepadam, ale i tak mają pomarańczowe te podkłady albo ciemniejące
to pozostaje iść na solarę przed imprezą i wtedy łatwiej dopasujesz sobie podkład
ale na poważnie to ładny kolor ma armani lasting nr.2- taki porcelanowy beż jest taki leciutki, krycie jak na taką konsystencję też ma dobre, a z korektorem to cały dzień się trzyma.
ale i cena jest ładna- ponad 200zł.

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Na ten czas mogę pokazać tylko takie słabej jakości:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1268761083
fajny ten kolorek i krój też właśnie sama poluję na jakiś kostium...
dla bladych osobiście polecam głęboką zieleń
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:40   #2946
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
dla bladych osobiście polecam głęboką zieleń
Ja teraz właśnie mam zwrot ku butelkowej, arystokratycznej, głębokiej zieleni (w ubiorze), a do tego fuksjowa lub pomarańczowa pomada

A co do moich testów mineralnych pod znakiem Pixie, to i kolor Ailive 0 i 1 sprawują się bardzo dobrze. Oczywiście kolor 0 bardziej mi pasuje. Podkłady te są bardzo delikatne (ta formułą jest raczej matująca niż kryjąca), więc obydwa kolory ładnie się wtapiają w twarz i matują (przynajmniej u mnie) na dobrych parę godzin. Po pierwszych testach jestem nader zadowolona
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 18:47   #2947
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja teraz właśnie mam zwrot ku butelkowej, arystokratycznej, głębokiej zieleni (w ubiorze), a do tego fuksjowa lub pomarańczowa pomada
Popieram - szmaragd i fuksja to jest to
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 19:28   #2948
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja teraz właśnie mam zwrot ku butelkowej, arystokratycznej, głębokiej zieleni (w ubiorze), a do tego fuksjowa lub pomarańczowa pomada

A co do moich testów mineralnych pod znakiem Pixie, to i kolor Ailive 0 i 1 sprawują się bardzo dobrze. Oczywiście kolor 0 bardziej mi pasuje. Podkłady te są bardzo delikatne (ta formułą jest raczej matująca niż kryjąca), więc obydwa kolory ładnie się wtapiają w twarz i matują (przynajmniej u mnie) na dobrych parę godzin. Po pierwszych testach jestem nader zadowolona
Ahhh taaak... Butelkowa zieleń... uwielbiam!

A co do Pixie... mam flat topa z tej firmy i jestem mega zadowolona!

Poza tym dzisiaj byłam w aptece i poprosiłam o próbkę Pharmacerisa 01, bez krzty nadziei na otrzymanie jej, a tu nagle takie zdziwienie bo oprócz Pharmacerisa (niestety w odcieniu 03, bo 01 nie zostało dostarczone... ale nic nie szkodzi) dostałam próbkę podkładu La Roche-Posay Unifiance w odcieniu 01 Pani w aptece też bledziutka brunetka, z uśmiechem podsumowała naszą rozmowę, że Polska to nie kraj dla bladolicych Aaaale to było miłe! Jutro będę testować


Ach zapomniałabym! Polecam Wam też odcień zgaszonej maliny... dzisiaj kupiłam sobie bluzkę w takim kolorze z dość dużym dekoltem i jak pięknie się jasna skóra odcina... mmm ♥

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-03-17 o 19:30
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 07:25   #2949
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja wielka fanka czerni kupiłam wczoraj piękną butelkową bluzeczkę i fioletową koszulę
i planuję jeszcze zielone bikini.
w ogóle, wczorajsze zakupy zaliczam do udanych, bo kupiłam czerwoną pomadkę z inglota za 20 zł, a kolor świetnie pasuje do mojej cery i wygląda zabójczo
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:13   #2950
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja bardzo lubię magentę i czerwień w każdym wydaniu.

Do zieleni butelkowej się przymierzam, ale nie wiem, czy będzie mi pasować. W sumie cały czas nie jestem pewna, czy mam ciepły, czy zimny typ kolorystyczny (tak się to nazywa?).
Jak patrzę na nadgarstek, to żyłki są zielonkawe, ale np. białko oka mam bardzo jasne, białe (ktoś pisał, że to cecha typu zimnego).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:05   #2951
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, aż się dziwię, że Wam dobrze w zieleni Ja wyglądam w niej jak zgniły trup, który spędził tydzień w jeziorze

I kurczę, żyły mam bardziej zielone niż niebieskie, w sumie są turkusowe Oczy mam wiecznie czerwone. A jestem ewidentnie zimnym typem

A tak jeszcze chciałam zapytać. Czy tylko mnie podkład EDM Ivory żółcieje na twarzy?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 13:59   #2952
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Popieram - szmaragd i fuksja to jest to


Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ahhh taaak... Butelkowa zieleń... uwielbiam!

A co do Pixie... mam flat topa z tej firmy i jestem mega zadowolona!

A z flat topa od nich to i ja jestem maksymalnie zadowolona

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
ja wielka fanka czerni kupiłam wczoraj piękną butelkową bluzeczkę i fioletową koszulę
i planuję jeszcze zielone bikini.
w ogóle, wczorajsze zakupy zaliczam do udanych, bo kupiłam czerwoną pomadkę z inglota za 20 zł, a kolor świetnie pasuje do mojej cery i wygląda zabójczo
Ja też jestem wielką miłośniczką czerni i dopiero od niedawna zaczynam odkrywać inne piękne kolory Teraz lubię i głębokie, nasycone odcienie i przeciwnie, "świteziańskie" pastele. Ale prawda jest taka, że nadal strasznie ciężko byłoby mi wyjść z domu bez chociaż jednego czarnego elementu stroju
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:11   #2953
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość

Do zieleni butelkowej się przymierzam, ale nie wiem, czy będzie mi pasować. W sumie cały czas nie jestem pewna, czy mam ciepły, czy zimny typ kolorystyczny (tak się to nazywa?).
Jak patrzę na nadgarstek, to żyłki są zielonkawe, ale np. białko oka mam bardzo jasne, białe (ktoś pisał, że to cecha typu zimnego).
żeby się przekonać musisz przymierzyć coś w tym kolorze jakby ci się z butelkową nie udało to spróbuj z miętą albo innymi odcieniami zieleni, bo warto mieć coś zielonego w szafie.
jeśli nie wiesz, jakim jesteś typem to zrób sobie ten test:
http://moda.na14.pl/joomla1/index.ph...uiz&Itemid=138
albo zapytaj wizażanek. obie możliwości są bardzo pomocne

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość

Ja też jestem wielką miłośniczką czerni i dopiero od niedawna zaczynam odkrywać inne piękne kolory Teraz lubię i głębokie, nasycone odcienie i przeciwnie, "świteziańskie" pastele. Ale prawda jest taka, że nadal strasznie ciężko byłoby mi wyjść z domu bez chociaż jednego czarnego elementu stroju
moja lista zakupów na sezon wiosna/ lato była dosłownie czarna, nie wliczając czerwonej pomadki i lakieru
ale poprosiłam o stwierdzenie, jakim jestem typem kolorystycznym i pomyślałam, że może kupić coś kolorowego, w czym mi dobrze. i nie żałuję
tak jak mówisz, dzień bez czerni to dzień stracony

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

dziewczyny, możecie mi pomóc?
bo nikt mi nie odpisał, a chciałabym jakoś wyeksponować moje bladolice kości policzkowe, żeby były tak maksymalnie widoczne, a nie wiem, jaki mam kształt twarzy:/
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post17940645

jyyli,nie tylko tobie żółcieje. teraz nie używam, ale miałam z tym problemy.
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:05   #2954
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
jeśli nie wiesz, jakim jesteś typem to zrób sobie ten test:
http://moda.na14.pl/joomla1/index.ph...uiz&Itemid=138
albo zapytaj wizażanek. obie możliwości są bardzo pomocne
Ja też zrobiłam ten test i wyszło mi, że nie jestem żadnym typem kolorystycznym
Ale to nie wina testu, pytania są tam bardzo konkretne, ale wina tego, że ja sama nie potrafię określić czy cerę mam żółtą, złotą czy beżową...Zwłaszcza, że jak miałam pofarbowane na czarno włosy, to byłam pewna, że mam cerę różową...Wszystko potwierdza tezę, że jakimś mieszańcem się stałam
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:12   #2955
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja też zrobiłam ten test i wyszło mi, że nie jestem żadnym typem kolorystycznym
Ale to nie wina testu, pytania są tam bardzo konkretne, ale wina tego, że ja sama nie potrafię określić czy cerę mam żółtą, złotą czy beżową...Zwłaszcza, że jak miałam pofarbowane na czarno włosy, to byłam pewna, że mam cerę różową...Wszystko potwierdza tezę, że jakimś mieszańcem się stałam
mam dokładnie to samo
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:16   #2956
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

aja jestem latem! pasują mi diamenty przynajmniej tak gdzieś wyczytałam
ale piszę na kilku stronach że jest to chłodny typ urody, a ja cerę mam zdecydowanie żółtawą, to przecież nie walnę na buźkę różowego podkładu. Kurczę no nie wiem, dziewczyny znacie się choć trochę na tym ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:56   #2957
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam Chciałabym kupić podkład Revlon Colorstay Mineral Mousse i zastanawiam się nad odcieniami 010 i 020. Cerę mam jasną, na poziomie 100 LP Max Factor, tylko że zdecydowanie bardziej żółtą.
Czy któraś z was miała te odcienie?
Nieśmiało proszę o jakiegoś swatcha, jeśli to możliwe.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:18   #2958
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
aja jestem latem! pasują mi diamenty przynajmniej tak gdzieś wyczytałam
ale piszę na kilku stronach że jest to chłodny typ urody, a ja cerę mam zdecydowanie żółtawą, to przecież nie walnę na buźkę różowego podkładu. Kurczę no nie wiem, dziewczyny znacie się choć trochę na tym ?
no tak, lato jest zimne. ale skoro cerę masz żółtą... to może źle ci wyszło, że jesteś latem?

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

ruda3d,natrix ale chodzi wam o mieszańca zimny- ciepły? czy zima- lato albo wiosna- jesień?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 21:40   #2959
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

W związku z tematem zieleń+fuksja...to straszydło poniżej to ja z wczorajszego Dnia Św. Patryka

No ja jestem pod tym względem mieszańcem, że mam ciemne włosy, brąz, pod światło mam tam niby rudawe refleksy. Oczy piwne, ciemna oprawa. Kolor ust dosyć intensywny, ale różowawy. A cera... z tym jest kłopot, bo taka jakoby delikatnie żółtawa, może nawet i z lekka "ziemista". Za młodu szybko się opalałm (oczywiście nie było to zamierzone działanie, tylko efekt niewiedzy filtrowej. Ale miałam wtedy 15 lat ) i to od razu na heban. Ale znów najlepiej się czuję w różu do policzków typowo zimnym różowym i w ogólnie w intensywnych barwach, potrzebuję kontrastów. Ale i pastle czasem mi pasują...

Wiem, że to nie na to miejsce, ale może coś doradzicie? (Poniższym foto się czasem nie sugerujcie, bo to w sztucznym świetle)

Najśmieszniejsze jest to, że sama jestem po kursie wizażu i nigdy nie miałam problemu z ocenianiem typów kolorystycznych innych osób Ba, dopóki miałam czarne włosy, to byłam niezbicie przekonana, że jestem zimą Ale jak wróciłam do naturalnego koloru włosów, to sprawy się pokomplikowały, cera się cieplejsza wydaje jakby... Ech no, mieszaniec i tyle

Może założę wątek i poproszę o pomoc w określeniu mojej kolorystyki? W rezultacie nie spędza mi to snu z powiek, ale fajnie by było jednak zasięgnąć języka
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 21:56   #2960
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Natrix ja Tobie niestety nie pomogę,. bo się kompletnie na tym nie znam, ale powiem jedno: masz fantastyczny kolor skóry!

I uroda chyba nieco podobna do mojej. Tylko, żebym tak jasną skórę miała...aaach
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:02   #2961
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

natrix- dla mnie jesteś zimą...
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:35   #2962
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Natrix ja Tobie niestety nie pomogę,. bo się kompletnie na tym nie znam, ale powiem jedno: masz fantastyczny kolor skóry!

I uroda chyba nieco podobna do mojej. Tylko, żebym tak jasną skórę miała...aaach
Dziękuję za miłe słowa Ale to flesz poszedł i dlatego takam porcelanowa. W rzeczywistości jestem naprawdę bardziej żółtawa.

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
natrix- dla mnie jesteś zimą...
Tak sądzisz? Mimo tej żółtawej, "ziemistej" cery (na zdjęciu tego nie wdać, powinnam bez make-upu wstawić...)? Też mi się wydaje, że najbliżej mi do zimy, tylko ta cera ciepława mnie tak zmyliła
Dzięki!

Sorry Dziewczynki, że Was tak epatuję swoimi zdjęciami, ale to tylko dlatego, że sama już nie potrafię być obiektywna.
Na pierwszym zdjęciu mam farbowane, oczywiście, włosy, ale fotka robiona jest w świetle dziennym bez lampy błyskowej. I tu wyglądam (moim zdaniem) na typową zimę. A na drugim (też w normalnym świetle) mam swój kolor włosów i wyglądam już jakoś cieplej... (ale makijaż i tak przekłamuje)

Dzięki Dziewczynki za wszelkie porady i obiecuję, że to już koniec fotosów, off-topu i dręczenia Was moim typem kolorystycznym!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:51   #2963
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

natrix a może jesień?
W końcu te rudawe refleksy we włosach...

Mnie wyszło, że właśnie jesień jestem, ale we wszelkich brązach i pomarańczach wyglądam trrrragicznie! Ruletka...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:56   #2964
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
no tak, lato jest zimne. ale skoro cerę masz żółtą... to może źle ci wyszło, że jesteś latem?

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

ruda3d,natrix ale chodzi wam o mieszańca zimny- ciepły? czy zima- lato albo wiosna- jesień?
nie, no mnie za każdym razem wychodziło "nie jesteś tym typem"
a że ja właśnie też się totalnie nie znam, to nie wiem czy jestem mieszańcem czy po prostu źle odpowiadałam na pytania...
naturalnie mam rudawy ciemny blond, mam szaro-niebieskie oczy, cerę jasną o ciepłym odcieniu, dużo piegów (wszędzie ), kiedyś opalałam się bardzo źle, teraz na starość trochę lepiej (może po prostu wiem, jak to robić z umiarem i bez oparzeń?)...
myślę że przez analogię "mojej kolorystyki" do kolorystyki pory roku mogłabym być jesienią - ale to czysto intuicyjna spekulacja
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:59   #2965
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja też się pogubiłam... Pisałyście o rozpoznawaniu ciepłych i zimnych typów po odcieniach żył na rękach. To teraz mi powiedzcie, jakim typem jestem, skoro na jednym nadgardtku mam żyły zielononiebieskie, a na drugim fioletowoniebieskie
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 23:04   #2966
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rabu, no właśnie, cho*era wie Mam te rudawe refleksy i żółtawą cerę, ale z drugiej strony ciemną oprawę oczu i ogólnie dość intensywną kolorystykę
Ale dużo z tego, co pisałaś o sobie tyczyło się i mnie, więc, tak jak już napomknęłam kiedyś, wydaje mi się, że mogę być podobnym do Ciebie typasem

Na obecną chwilę uznam, że jestem połączeniem zimy z jesienią i przestanę nad tym deliberować
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 23:09   #2967
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Natrix - bardzo piękne zdjęcia, masz wspaniałą urodę.
Na tym pierwszym zdjęciu w powyższym poście masz cudowny makijaż! Boski po prostu Jak to szminka, jeżeli mogę spytać?
Co do typu urody - dla mnie jesteś zimą
Ja sama też nie umiem siebie określić
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 23:39   #2968
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Na obecną chwilę uznam, że jestem połączeniem zimy z jesienią i przestanę nad tym deliberować
To może jesień-lato?? Chociaż też wolę jesień-zima no i masz rację... Na tym zakończmy Ale warto wkleić zdjęcie na forum "kolorystycznych rozpoznawaczek". Tam dziewczyny chyba pomogą bardziej niż my tutaj

Ja też kiedyś szalałam na ten temat, ale teraz jakoś już nie przykładam uwagi do tego jakim typem kolorystycznym jestem... Wiem w jakich kolorach jest mi dobrze, w jakim makijażu i dodatkach. Jest w miarę okej, a to chyba najważniejsze

Chciałabym jedynie sprawić by moje brwi były cieńsze bo czasami patrząc w lusterko mówię sobie "cześć Breżniew" Chociaż mogę się mylić... Szczegół. To chyba jakaś chwilowa obsesja... Nie ruszam ich bo zepsuję

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-03-18 o 23:41
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 23:42   #2969
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

wow dziewczyno piękna cera taka gładziutka , no śliczna
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 23:58   #2970
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Nie ruszaj! Masz śliczne brwi
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.