Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 12:45   #3361
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia i kotka to witajcie w klubie bo ja nie dość że tak mam całe życie, że jak koleżeństwo to tylko z facetami to do dziś nie mam żadnej koleżanki bliższej a co dopiero przyjaciółki- kogoś takiego nigdy nie miałam...a jak myślałam że mam to dwie wsadziły mi nóż w serce bo przespały się z moim ówczesnym chłopakiem więc całe towarzycho w diabli!
Niestety taka jest smutna prawda że w dzisiejszych czasach zdaje się, że tylko takie forumowe znajomości mają prawo bytu. Ale może to i lepiej?
Przynajmniej człowiek może popisać o wszystkim i się wygadać.
Także dziewczyny po maluśkim!

Ale ja naprawdę uważam że nasza kicia jest śliczna, nic nie słodzę. I widać nie tylko ja tak uważam bo przecież jej facet za nią szaleje Ma gust chłopak...

Mój Tż z którym jestem 7 lat- w ten weekend rocznica! uważa że lepiej mi było w ciemnych włoskach, ale jak sam zaraz dodaje twierdzi tak bo jest zazdrosny że inni się oglądają. Zna mój twardy charakter i dobrze wie, że wolałabym się rozstać niż na siłę zmieniać pod jego dyktando.
Dlatego jestem blondi i inaczej bym nie umiała. Kompromis mamy na tle długich włosków, za nic nie pozwoliłby mi ściąć Także zawsze idzie się dogadać, grunt to żeby rano spojrzeć w lustro i nie uciec z krzykiem, albo pomyśleć makijaż się zrobi i heja!
Wiadomo ładne włoski, figura i zrobione pazurki pomagają , bo dużo do roboty nie zostaje-cieszyć się życiem!
A zazdrośnicom co je spotykamy
I chodzić z podniesionym czołem.


Jowitka nie mam czasu szukać tych farbek ale ja kilka stron temu komuś proponowałam z nowej serii palette, bo je znam.
Poszukaj kochanie.
Albo wklej tutaj jakieś propozycje a ja ci napiszę co zrobić żeby kolor był wierny-w końcu mamy offtopowo


Ewcia mam taki pomysł że może teraz na podkładzie byś spróbowała tą n&e 532 perłowy popielaty? mam przeczucie że ona będzie pięknie wychodzić, nie chce ktoś spróbować?
A w ogóle to myślę że dobrze by ci było we włoskach do ramion z grzywką na bok-na ukos tylko jak byś miała ochotę się pobawić to zrobiłabyś sobie fryzurki i wkleiła nam zdjęcia buzi
-z kręconymi włosami może być prostownicą lub lokówką
-z wyprostowanymi włoskami
Mam wrażenie że te fryzury będą dla ciebie świetne bo na tym zdjęciu z kokiem-upięciem? pięknie wyglądałaś!

A w ogóle przypomniałam sobie z zajęć czemu nie lubiłam farb londy... właśnie dlatego że jakby kolor brał nie równo- zupełnie jakby gdzie niegdzie był mix ton a gdzie niegdzie na włosach sama farba- tak jak wyszło koleżance na poprzedniej stronie. I nawet jak macie równiutki podkład to londa właśnie wychodzi tak jakby pasemka?refleksy? i najczęściej przebija niebieski, żółty kolor lub fioletowy.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-26 o 12:59
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:56   #3362
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej dziewczyny.. hehe chyba do Was wróce, bo mam kryzys.. mój mysi szary ciemny blond odrost niemalze 3centymetrowy woła o farbę..

i mam dwa rozwiązania. albo zrobic cos w odcieniu odrostu- a juz sprawdziłam, ze palette color&gloss 7-0 wychodzi mi idealnie albo zostac przy farbowaniu na blond ale nie poziom 9/10, tylko 7. Dałabym jeszcze włosom odpoczac i odrosnac az do przyszłych wakacji. bo ścięłam bardzo krótko-jak dla mnie- na wysokosc ust. i czuje sie okropnie z tym. a tak chociaz kolor bede miała jakis normalny.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:06   #3363
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej mysiu
Wracaj do nas.
Może właśnie blond na poziomie 7 to jest TO dla ciebie?
Ja mam zdanie że naturalne kolory włosów są rzadko na tyle piękne żeby mogły być samowystarczalne. Zazwyczaj nawet płukanka, toner cokolwiek jest w stanie podciągnąć nam te nijakie włoski i rozświetlić buzię.
Oczywiście każdy ma swoje zdanie i są tacy co cenią naturalne piękno...
Odrosty to zmora prawda, ale można się przyzwyczaić.
Kochana jak już tak ścięłaś to pół sukcesu bo ja bym nie dała rady...a co takiego się wydarzyło że aż tak musiałaś skrócić?
Jest aż tak tragicznie że nie dasz rady tych włosów wyciągnąć maskami?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:21   #3364
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jak na razie to trzymam tą deluxe od 15 min na odrostach i są straszne takie kurczakowato zółto-rude
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:23   #3365
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

bunny, słonce , no ubzdurało mi się, ze sa dramatyczne. fakt, troche były zmęczone, ale tragicznie to nie było i jeszcze pomyślałam, ze jak zetne mocno, to blizej bede miała odrosnietych naturalnych. głupia, głupia byłam, teraz żla mi tyłek ściska, ale trudno. odrosną. najgorsze były sucharkowe konce po dekolorze, ale teraz praktycznie calutki ściełam, wiec juz wiecej scinac nie musze.

moj kolor naturalny jest całkiem ładny, bardzo błyszczący, popielaty ciemny blond. ale nie wiem, czy jak całosc zrobie na taki, to bede zadowolona. chyba najbezpiecnziej byłoby stopniowo schodizc i zamiast wczesniej kłądzionej miesznaki 9.1 plus 8, dac 9.1 plus 7. Jak myslisz?

zal mi tych włosków.. oj zal. łądne były całkiem. ale teraz to i tak nic juz nie pomoze. teraz tylko kolor moze poprawic sytuację.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:25   #3366
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia i kotka to witajcie w klubie bo ja nie dość że tak mam całe życie, że jak koleżeństwo to tylko z facetami to do dziś nie mam żadnej koleżanki bliższej a co dopiero przyjaciółki- kogoś takiego nigdy nie miałam...a jak myślałam że mam to dwie wsadziły mi nóż w serce bo przespały się z moim ówczesnym chłopakiem więc całe towarzycho w diabli!
Niestety taka jest smutna prawda że w dzisiejszych czasach zdaje się, że tylko takie forumowe znajomości mają prawo bytu. Ale może to i lepiej?
Przynajmniej człowiek może popisać o wszystkim i się wygadać.
Także dziewczyny po maluśkim!


Mój Tż z którym jestem 7 lat- w ten weekend rocznica! uważa że lepiej mi było w ciemnych włoskach, ale jak sam zaraz dodaje twierdzi tak bo jest zazdrosny że inni się oglądają. Zna mój twardy charakter i dobrze wie, że wolałabym się rozstać niż na siłę zmieniać pod jego dyktando.
Dlatego jestem blondi i inaczej bym nie umiała. Kompromis mamy na tle długich włosków, za nic nie pozwoliłby mi ściąć Także zawsze idzie się dogadać, grunt to żeby rano spojrzeć w lustro i nie uciec z krzykiem, albo pomyśleć makijaż się zrobi i heja!
Wiadomo ładne włoski, figura i zrobione pazurki pomagają , bo dużo do roboty nie zostaje-cieszyć się życiem!
A zazdrośnicom co je spotykamy
I chodzić z podniesionym czołem.



Ewcia mam taki pomysł że może teraz na podkładzie byś spróbowała tą n&e 532 perłowy popielaty? mam przeczucie że ona będzie pięknie wychodzić, nie chce ktoś spróbować?
A w ogóle to myślę że dobrze by ci było we włoskach do ramion z grzywką na bok-na ukos tylko jak byś miała ochotę się pobawić to zrobiłabyś sobie fryzurki i wkleiła nam zdjęcia buzi
-z kręconymi włosami może być prostownicą lub lokówką
-z wyprostowanymi włoskami
Mam wrażenie że te fryzury będą dla ciebie świetne bo na tym zdjęciu z kokiem-upięciem? pięknie wyglądałaś!
ja też nigdy nie miałam przyjaciółki od serca niestety. Zawsze lepiej się dogadywałam z facetami
tak jest dziewczyny
chodzic z głową do góry i koniec kropka
mój TŻ też jest o mnie strasznie zazdrosny także wiem jak to jest
To gratulacje jak to 7 rocznica szczęścia

no myślę, że ta 532 byłaby dobrym rozwiązaniem, najważeniejsze żeby było chłodno jasno i żeby przykryła podkładową żółc
no dziś myję włoski, więc jutro pobawię się i wkleję zdjęcie w wyprostowanych i potem kręconych
dziękuję za miłe słowa nie pomyślcie sobie, że brak mi skromności czy coś, ale moim zdaniem właśnie ładnie mi w tym koku, podniesionym u nasady co na 3 zdjęciu
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:29   #3367
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia i kotka to witajcie w klubie bo ja nie dość że tak mam całe życie, że jak koleżeństwo to tylko z facetami to do dziś nie mam żadnej koleżanki bliższej a co dopiero przyjaciółki- kogoś takiego nigdy nie miałam...a jak myślałam że mam to dwie wsadziły mi nóż w serce bo przespały się z moim ówczesnym chłopakiem więc całe towarzycho w diabli!
Niestety taka jest smutna prawda że w dzisiejszych czasach zdaje się, że tylko takie forumowe znajomości mają prawo bytu. Ale może to i lepiej?
Przynajmniej człowiek może popisać o wszystkim i się wygadać.
Także dziewczyny po maluśkim!

Ale ja naprawdę uważam że nasza kicia jest śliczna, nic nie słodzę. I widać nie tylko ja tak uważam bo przecież jej facet za nią szaleje Ma gust chłopak...

Mój Tż z którym jestem 7 lat- w ten weekend rocznica! uważa że lepiej mi było w ciemnych włoskach, ale jak sam zaraz dodaje twierdzi tak bo jest zazdrosny że inni się oglądają. Zna mój twardy charakter i dobrze wie, że wolałabym się rozstać niż na siłę zmieniać pod jego dyktando.
Dlatego jestem blondi i inaczej bym nie umiała. Kompromis mamy na tle długich włosków, za nic nie pozwoliłby mi ściąć Także zawsze idzie się dogadać, grunt to żeby rano spojrzeć w lustro i nie uciec z krzykiem, albo pomyśleć makijaż się zrobi i heja!
Wiadomo ładne włoski, figura i zrobione pazurki pomagają , bo dużo do roboty nie zostaje-cieszyć się życiem!
A zazdrośnicom co je spotykamy
I chodzić z podniesionym czołem.
no to nie jesteśmy same, widać taki nasz los... ale nie jest tak źle bo w końcu spotkałyśmy się na forum !!! ach te "koleżaneczki" ... bunny sama też przeżyłam coś podobnego... ale na szczęście chłopak okazał się wierny i nic nie zrobił
to zdrowie wszystkich ślicznych blondyneczek ! bunny kochana
ja z moim 3 lata
i masz racje z tym: "Także zawsze idzie się dogadać, grunt to żeby rano spojrzeć w lustro i nie uciec z krzykiem, albo pomyśleć makijaż się zrobi i heja!
Wiadomo ładne włoski, figura i zrobione pazurki pomagają , bo dużo do roboty nie zostaje-cieszyć się życiem!
A zazdrośnicom co je spotykamy
I chodzić z podniesionym czołem. "
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 13:31   #3368
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia jak najbardziej możesz dać tak 9.1 z 7 bo da ci to takie 8.1-7.1
w zależności jak ci włosy biorą.
Kurcze najgorzej to pochopnie ściąć właśnie...ja jednak jestem za stopniowym ścinaniem zniszczonych partii np. na 2-3 razy, a w tym czasie maskowanie tego puchu np. odkryłam że świetnie działa krem odbudowujący loreala- stosuję co drugi dzień na końce zamiast jedwabiu.
Plus jest taki że nie przetłuszcza mi włosów, można na nim modelować włosy wtedy chroni, głowa mnie nie swędzi i nie obciąża. A włosy jakby piły ten krem w rezultacie końce są jakby sklejone i zniszczonych końcówek nie ma
I tak można czekać w spokoju do ścięcia.
No i krem nie wysusza jak jedwab bo nie ma alko w składzie.


Ewcia no nie ma co udawać skromniachy jak się wie, że w czymś jest dobrze. Wtedy to już hipokryzja blee...

Kotka ja nie miałam takiego szczęścia, mój ex okazał się ch..jem, więc pożegnałam całą trójkę.
Ale obecny Tż to chyba ten jedyny. Oby.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-26 o 13:36
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:33   #3369
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

i GRATULACJE 7 latek super! to pewnie będzie libacja a właśnie dlaczego na chłopaka mówicie TŻ ??? bo nie wiem o co chodzi
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:35   #3370
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Bunny czyli jedwab-biosilk na końce po myciu to nie jest dobry pomysł??

a powiedz mi ten spray do włosów jest dobry czy nie??
http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1246893777.jpg

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
i GRATULACJE 7 latek super! to pewnie będzie libacja a właśnie dlaczego na chłopaka mówicie TŻ ??? bo nie wiem o co chodzi
ja z moim dwa w listopadzie
TŻ- to Towarzysz życia
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:43   #3371
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja to kupiłam sobie ampułkę kerastase vita-ciment i jak mi przyjdzie to zrobię,a dzisiaj kupiłam jeszcze odżywkę bez spłukiwania Joanny mam nadzieje ze dobra: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-rumianek.html używał ktoś???

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

sorki to nie tamta tylko ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-21364-rec-414025.htm

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Bunny czyli jedwab-biosilk na końce po myciu to nie jest dobry pomysł??

a powiedz mi ten spray do włosów jest dobry czy nie??
http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1246893777.jpg

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------


ja z moim dwa w listopadzie
TŻ- to Towarzysz życia

biosilk ma ale jedwab z joanny nie wiec jest bezpieczniejszy ja go używam i jestem zadowolona tu link https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wa-wersja.html

dzięki za to TŻ bo mnie zastanawiało hehe
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 13:45   #3372
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

O nie dziewczyny tym razem przegięłyście Wykupiłyście cały asortyment skandynawskiego z palett.I czym ja teraz zrobię podkład?Jak zawsze były cale polki u mnie w miasteczku,tak tym razem amba Dlaczego ja go nie przywiozłam ze sobą Potrzebuje jej naprawdę bo już przetrzymałam odrost i mam już 5 tygodni odrost a do niemiec (do domu)jadę za tydzień i już bym chciała mieć to zrobione.No nic lecę szukać dalej.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:50   #3373
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia jedwab biosilka spoko, tylko ja mam tak, że jak dam na całe włosy to na drugi dzień przyklap i łeb swędzi mnie jakby uczulał. I muszę lecieć myć głowę, a tak myje co 3-4 dni. Poza tym mam fioła na punkcie ochrony termo a wydaje mi się że nie jestem w stanie rozprowadzić kropli jedwabiu po całości żeby chronił wszystkie włosy i w rezultacie część włosów dostaje od prostownicy Wolę spraye lub właśnie kremy.
Nie widzę tego spraya bo szafa ma przerwę tech. Ale mogę ci polecić z dove i loreale.

Kotka te odżywki joanny na końce są spoko, lubię tez serię makową do farbowanych. Mają wodnistą konsystencję i nie obciążają nawet jak ci się więcej da-naprawdę dobre polskie tanie kosmetyki.

Adzi07 jakby co mam jedną farbę skandynawski w domu, mogę komuś wysłać pocztą za grosze na priv. Bo ja już jej nie będę używać- stosuję A10 a po 100 miałam widoczne przejście które w ciągu 2 mcy mi się wyrównało. Także jak ktoś w potrzebie to pisać.
Poza tym zmieniają opakowania i dlatego mogą być opóźnienia w asortymencie.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-26 o 13:58
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:04   #3374
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
.

Kotka te odżywki joanny na końce są spoko, lubię tez serię makową do farbowanych. Mają wodnistą konsystencję i nie obciążają nawet jak ci się więcej da-naprawdę dobre polskie tanie kosmetyki.
no właśnie kupiłam żeby spróbować tylko 4,50 a pisało ze do rozjaśnianych i bez spłukiwania... ale zastanawiałam się bo jeszcze była inna miód cytryna... ale wzięłam ten len,rumianek
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:07   #3375
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia jedwab biosilka spoko, tylko ja mam tak, że jak dam na całe włosy to na drugi dzień przyklap i łeb swędzi mnie jakby uczulał. I muszę lecieć myć głowę, a tak myje co 3-4 dni. Poza tym mam fioła na punkcie ochrony termo a wydaje mi się że nie jestem w stanie rozprowadzić kropli jedwabiu po całości żeby chronił wszystkie włosy i w rezultacie część włosów dostaje od prostownicy Wolę spraye lub właśnie kremy.
Nie widzę tego spraya bo szafa ma przerwę tech. Ale mogę ci polecić z dove i loreale.

Kotka te odżywki joanny na końce są spoko, lubię tez serię makową do farbowanych. Mają wodnistą konsystencję i nie obciążają nawet jak ci się więcej da-naprawdę dobre polskie tanie kosmetyki.

Adzi07 jakby co mam jedną farbę skandynawski w domu, mogę komuś wysłać pocztą za grosze na priv. Bo ja już jej nie będę używać- stosuję A10 a po 100 miałam widoczne przejście które w ciągu 2 mcy mi się wyrównało. Także jak ktoś w potrzebie to pisać.
Poza tym zmieniają opakowania i dlatego mogą być opóźnienia w asortymencie.
Dziękuje kochana ale lecę jeszcze do dwóch sklepów i jak nie będzie to chętnie skorzystam.

A co do przyjaciółek to ja właśnie taka mam.Ukochana jak siostra(w zasadzie to jest nas 3) ale jesteśmy porozrzucane po świecie.Właśnie dlatego wylądowałam w Polsce nie planowano bo przyjaciółka mnie potrzebowała.Ciesze się ze ja mam.Widzicie jak to jest wy macie mężów,facetów a ja nie mam do tego szczęścia.Za to przyjaciółki takie co w ogień by wskoczyły.
Trzeba będzie się tu spodkac dziewczyny któregoś wieczorku i może coś nie coś ?
Bunny gratuluje takiego szczęścia.

Mysia M mi się najbardziej podobałaś w tym kolorku 7 co mieszałaś dwie farbki.Tak piękny naturalny kolorek miałaś.

Kotka Zauroczyłaś nas.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:10   #3376
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kerastase to naprawde dobra seria - odbujduje kazdy wlos. Kazdy! Raz po Palecie poszly mi 3 cm wlosow (mialam piekne ciecie chemiczne ) Koncowki odpadaly same z siebie - teraz przeprowadzam testy wytrzymalosci i jak ciagne cos tam pojdzie (moze 0.5 cm) a wtedy bez dotykania wlosy padaly na ziemie i mnie maska z tej seri uratowala. Zastanawia mnie to bo przeczytalam sklad i w tym skladzie nic specjalnego nie ma - silikony, emolienty i te hydrolizowane proteiny, ktore mam tez w Gliss Kurze, wiec obecnie ze wzgledu na cene pozostane jednak przy Gliskurze ale Kerastase wspominam bardzo dobrze. Nie wiem, moze lepszej jakosci skladniki do tej maski wkladaja.

co do ciecia wlsosow to zgadzam sie z Bunny i szczerze mowiac po tym rozpoznaje dobrego fryca - jak chce wszystko sciac bo zniszczone to sie nie zna - blond wlosy, nawet te naturalne zawsze sa podniszczone, i uwazam, ze o ile maskami, olejami czy kremami da sie te zniszczenia zamaskowac to wystarczy podciac te najbardziej suche koncowki. Jak mi sie trafil pare razy dobry fryzjer - a widac po cieciu, jak sie wlosy ukaldaja dobrze przez nawet 3 tygodnie po cieciu to fryzjer dobry - to nigdy nie scial wiecej niz 2 cm, chyba ze na wyrazne wlasne zyczenie. Rozumiem Mysie - tez najchetniej bym dala cale zniszczenia pod noz zeby nie musiec maskowac, ale na szczescie ostatnio fryzjerka mnie przekonala ze 1 cm czy 2 co 2-3 miesiace wystarczy.
Powodzenia mysia z tym poziomem 8 - jak cos znajdziesz dobrego z nieprofesjonalnych farb to daj znac - z tego co widzialam to 8 jest naprawde niewiele :/
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:16   #3377
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

ja z moim dwa w listopadzie
witaj w klubie, u mnie też mija 2 lata w listopadzie :P
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:17   #3378
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hi mysia m jak urlopik sie udal
Co do farbowania to mysle zebys zostala narazie przy blondzie,dosyc troche przechodzilas do niego.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:21   #3379
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny wygląda na to ze my w większości długodystansowe
A tak serio mi się szykuje mega balanga od jutra bo w sobotę mam urodziny(nie zdradzę wam które!), w niedzielę rocznicę więc wiecie...
Jak wrócę to wam odpisze na wasze wątpliwości
A jakby się któraś w weekend jakimś cudem nudziła to niech wychyli za mnie strzemiennego
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 14:21   #3380
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Kotka Zauroczyłaś nas.
bo to jak mały kociaczek :P


a co do keratase uważam że ta ampułka pomaga bo włosy dość długo mi się nie łamały,a teraz znowu się lamią i dlatego do niej wracam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:27   #3381
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wklejam zdjęcia w świetle dziennym bez flesza z telefonu zdolniacha ze mnie w nakładaniu równomiernym co? przypominam ze miałam pasemka i są one widoczne na zdjęciach choć w realu się tak w oczy nie rzucają
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:36   #3382
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wasieńka całkiem nieźle
Teraz wygląda jak balejaż z blondów.
Z czasem kolor ci się wyrówna.
Myślę że tobie to n&e brałoby odrost samo bo naturalny masz średni blond- oceniam po brwiach.
Ładnie, możesz spokojnie wyjść do ludzi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:36   #3383
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
biosilk ma ale jedwab z joanny nie wiec jest bezpieczniejszy ja go używam i jestem zadowolona tu link https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wa-wersja.html

dzięki za to TŻ bo mnie zastanawiało hehe
nie ma za co
dla mnie ten z joanny jest trochę za gęsty i jakoś mi się źle rozprowadza na włosach
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:38   #3384
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wasienka superancko
Blond Bunny dzięki Kochana cofnę się kilka stronek

o dziewuszki wklejam wam jeszcze foto. robione przed chwilką, doradźcie troszke zamglone (rączka drgnęła) ale mam nadzieję że widać
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:38   #3385
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia jedwab biosilka spoko, tylko ja mam tak, że jak dam na całe włosy to na drugi dzień przyklap i łeb swędzi mnie jakby uczulał. I muszę lecieć myć głowę, a tak myje co 3-4 dni. Poza tym mam fioła na punkcie ochrony termo a wydaje mi się że nie jestem w stanie rozprowadzić kropli jedwabiu po całości żeby chronił wszystkie włosy i w rezultacie część włosów dostaje od prostownicy Wolę spraye lub właśnie kremy.
Nie widzę tego spraya bo szafa ma przerwę tech. Ale mogę ci polecić z dove i loreale.
no właśnie ten do którego dałam link to jest z dove taki w pomarańczowej butelce
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:39   #3386
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wasieńka całkiem nieźle
Teraz wygląda jak balejaż z blondów.
Z czasem kolor ci się wyrówna.
Myślę że tobie to n&e brałoby odrost samo bo naturalny masz średni blond- oceniam po brwiach.
Ładnie, możesz spokojnie wyjść do ludzi
daleko mi jeszcze do średniego blondu ja mam taki b. ciemny blond i brwi tez mam takiego, na fotach może tego nie widac, ale fakt, odrosty ktore mi przez tydzien odrosly zafarbowaly sie na ten sam kolor chyba
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:41   #3387
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
witaj w klubie, u mnie też mija 2 lata w listopadzie :P
szczęściawidzisz jak się trafiło
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:42   #3388
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
szczęściawidzisz jak się trafiło
ja jestem z 5-go
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:45   #3389
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
o dziewuszki wklejam wam jeszcze foto. robione przed chwilką, doradźcie troszke zamglone (rączka drgnęła) ale mam nadzieję że widać
no ja dalej upieram się przy ciemnych kochana

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ja jestem z 5-go
a ja 4
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:47   #3390
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia w świetle dziennym bez flesza z telefonu zdolniacha ze mnie w nakładaniu równomiernym co? przypominam ze miałam pasemka i są one widoczne na zdjęciach choć w realu się tak w oczy nie rzucają
odrost super! tylko te pozostałości po balejażu jednak widać ... z czasem zetniesz i bedzie ok.... a ja swoje "pozostałośći" po brązie z paleta potraktowałam rozjaśniaczem to teraz się łamią
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.