ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 21:06   #661
pina39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Matrix farby

witam mam pytanie pracuje na Matrix farbach 4 lata,i niedawno weszły tubki farb z większą pojemnością 90ml,czy ktoś pracuje na tych farbach i zauważył ze te farby z większą pojemnością zaczęły strasznie śmierdzieć i włosy są matowe proszę o wszystkie opinie na ten temat pozdrawiam
pina39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 10:20   #662
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: odrosty, a matrix color sync

Cytat:
Napisane przez sandraa_sane Pokaż wiadomość
Witam, czy macie jakiś sposób na pozbycie się odrostów przy farbowaniu włosów Matrixem color sync?
Wiem, że to niby nie jest farba, ale słyszałam że za którymś użyciem odrosty też łapią kolor, ale nie wiem ile w tym prawdy?
Jak wy radzicie sobie z odrostami używając tego produktu?
to jest koloryzacja ton w ton wiec jesli masz odrosty na tym samym poziomie, na ktorym farbujesz lub jasniejsze to sync je pokryje

jezeli sa ciemniejsze to neistety
musialabys je rozjasnic najpierw
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 16:14   #663
pina39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
farby matrix

witam mam pytanie czy ktos moze udzielic mi informacji na temat farb matrix pracuje od 3 lat na tej marce i były ok do mometu kiedy zwiekszyli pojemnosci tubek farby na 90ml,zauwazyłam ze kolory sa matowe i bardzo smierdza czekam na odp czy ktos tez zauwazył zmiane
pina39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 18:52   #664
wirka13
Przyczajenie
 
Avatar wirka13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 4
Dot.: farby matrix

zapach zmienił sie radykalnie , niestety na minus ;/
innych zmian nie zauważyłam
__________________
Zapuszczam włoski
50(ciach , ciach) 47-50-52-54-56-58-60

Dieta
63-61-59-57
wirka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 20:06   #665
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: odrosty, a matrix color sync

Hej
mam pytanko chciała bym zafarbować włosy na jakiś ładny jasny braz, nie czrarny ani bardzo ciemny brąz i mam pytanie czy odpowiednia była by farba 6N lub 5G czy może ktoś farbował tymi kolorkami? i jaki do tego oxydant 3% czy 6%? włosy ostatnio farbowałam innoa 5,3 jasny złocisty brąz ale wyszedł dosyc ciemno, teraz po wypłukaniu mam średni brąz. Prosze o odpowiedź
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 10:03   #666
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: odrosty, a matrix color sync

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Hej
mam pytanko chciała bym zafarbować włosy na jakiś ładny jasny braz, nie czrarny ani bardzo ciemny brąz i mam pytanie czy odpowiednia była by farba 6N lub 5G czy może ktoś farbował tymi kolorkami? i jaki do tego oxydant 3% czy 6%? włosy ostatnio farbowałam innoa 5,3 jasny złocisty brąz ale wyszedł dosyc ciemno, teraz po wypłukaniu mam średni brąz. Prosze o odpowiedź
hejuważaj z tymi "N" bardzo ciemno wychodzą.Farbowałam 8N i na pojedynczym pasemku wyszedł ciemny bardzo ciemny blond.Na całości włosów z wodą 6%wyszedł mi niemal czarny.Od wczoraj szoruję ostro włosy,trochę się sprał do powiedzmy...jestem teraz szatynką Farbę kladłam na odrosty w kolorze mysi blond) i mocno rozjasnione blond włosy.
Zawiodłam się.
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 10:12   #667
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: Matrix farby

Cytat:
Napisane przez pina39 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie pracuje na Matrix farbach 4 lata,i niedawno weszły tubki farb z większą pojemnością 90ml,czy ktoś pracuje na tych farbach i zauważył ze te farby z większą pojemnością zaczęły strasznie śmierdzieć i włosy są matowe proszę o wszystkie opinie na ten temat pozdrawiam
hej, nie jestem fryzjerką, ale za to stałą klientką salonów matrixa.Do tej pory miałam zawsze robione bardzo jasne blondy.Kolor wychodził pełen blasku.Wczoraj samodzielnie połozyłam farbę wdomu.Postanowilam wrócić do naturalnego koloru.Połozyłam 8N o poj.90 z wodą 6%.Pomijam fakt, że włosy miałam niemal czarne...
rzeczywiście, ku mojemu zdziwieniu włosy wcale nie błyszczą,tak jak do tej pory po każdorazowym jej uzyciu.Dodatkowo pomimo umycia z kilkanaście razy pod rząd, zapach charakterystyczny dla tej farby utrzymuje się wciąż na włosach.Cała dzisiejszą noc zastanawiałam się co jest nie tak?
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 10:37   #668
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: Matrix farby

Cytat:
Napisane przez pina39 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie pracuje na Matrix farbach 4 lata
mam do Ciebie wielką prośbę!
nabyłam dwa odcienie blondów N, 8N i 10N.Na całość włosów polozyłam 8N z oxy 6.Teraz chciałabym zrobić małe refleksy 10N.kupiłam chyba za sałaby oxydant do niego (9%).Próbowałam na pasemku i włosy wychodzą kiepsko, tzn za słabo rozjaśnione. Czy mogę do farby socolor matrixa zastosować oxydant 12%ale innej firmy.Nie szczególnie opłaca mi się złozyć zamówienie na allegro,koszt dostawy kurireskiej jest kilkakrotnie wyższy od ceny 90ml oxydantu.W pobliskim sklepie fryzjerskim nie prowadzą matrixa

A może polecisz mi jakąkolwiek inną, dobrą farbę która pozwoli mi uzyskać jasne refleksy na moim (niestety niezamierzonym) baaardzo ciemny blondzie po 8N.

Z góry dzięki!pozdr
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 07:50   #669
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Matrix farby

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
hej, nie jestem fryzjerką, ale za to stałą klientką salonów matrixa.Do tej pory miałam zawsze robione bardzo jasne blondy.Kolor wychodził pełen blasku.Wczoraj samodzielnie połozyłam farbę wdomu.Postanowilam wrócić do naturalnego koloru.Połozyłam 8N o poj.90 z wodą 6%.Pomijam fakt, że włosy miałam niemal czarne...
rzeczywiście, ku mojemu zdziwieniu włosy wcale nie błyszczą,tak jak do tej pory po każdorazowym jej uzyciu.Dodatkowo pomimo umycia z kilkanaście razy pod rząd, zapach charakterystyczny dla tej farby utrzymuje się wciąż na włosach.Cała dzisiejszą noc zastanawiałam się co jest nie tak?
widocznie masz porowate wlosy i barwnik glebiej wniknal nie ma stresu bo porowate wlosy rownie jak mocno chlona barwniki tak samo szybko je oddaja nie ma stresu- kolor napewno sie spierze. mi moje 8n zjasnialo przynajmniej o 1-2 tony( kierujac sie paleta matrixa). jesli chcesz przyspieszyc wyplukiwanie szamponem przeciwlupierzowym- polecam elseve mi pomagal matowe wlosy pewnie sa dlatego pewnie ze pigment za bardzo wniknal i jeszcze oblepil wlos i jest go nadmiar mialam tak samo w przypadku pasm przyciemnianych z czasem sie wyplukaly i zaczely aksamitnie blyszczeca co do zapachu mi sie trzymal tydzien przy codziennym myciu wlosow obecnie jestem 1,5 miesiaca po farbie i jestem baaardzo zadowolona

co do wyplukiwania przeciwłupieżowym szamponem to polecam po myciu splukac wlosy szkla wodu z lyzka octu winnego cytrynowego lub octem jablkowym z kamisu.szampon przeciwlupiezowy ma wysokie ph i powoduje otworzenie sie lusek na wlosie. kwasna woda je domknie po wymywaniu pigmentu i nablyszczy. z doswiadczenia powiem ze dziala zawsze po farbie plukam woda z octem a efekt czuc juz podczas szlukiwania pod palcami- wlosy robia sie sliskie.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 09:13   #670
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: Matrix farby

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
widocznie masz porowate wlosy i barwnik glebiej wniknal nie ma stresu bo porowate wlosy rownie jak mocno chlona barwniki tak samo szybko je oddaja nie ma stresu- kolor napewno sie spierze. mi moje 8n zjasnialo przynajmniej o 1-2 tony( kierujac sie paleta matrixa). jesli chcesz przyspieszyc wyplukiwanie szamponem przeciwlupierzowym- polecam elseve mi pomagal matowe wlosy pewnie sa dlatego pewnie ze pigment za bardzo wniknal i jeszcze oblepil wlos i jest go nadmiar mialam tak samo w przypadku pasm przyciemnianych z czasem sie wyplukaly i zaczely aksamitnie blyszczeca co do zapachu mi sie trzymal tydzien przy codziennym myciu wlosow obecnie jestem 1,5 miesiaca po farbie i jestem baaardzo zadowolona

co do wyplukiwania przeciwłupieżowym szamponem to polecam po myciu splukac wlosy szkla wodu z lyzka octu winnego cytrynowego lub octem jablkowym z kamisu.szampon przeciwlupiezowy ma wysokie ph i powoduje otworzenie sie lusek na wlosie. kwasna woda je domknie po wymywaniu pigmentu i nablyszczy. z doswiadczenia powiem ze dziala zawsze po farbie plukam woda z octem a efekt czuc juz podczas szlukiwania pod palcami- wlosy robia sie sliskie.
pocieszyłas mnie-dzieki wielkie! kolor nie wyszedł tragiczny, całkiem naturalny, jednak liczyłam na rozjasnienie choć o jedn ton i rozświetlenie.No cóż, liczę że się wypłucze-wczoraj zaopatrzyłam sie w szampon przeciwłupiezowy:rolleyes : spróbuje też płukanki z octu.
Sęk w tym, że chciałam zrobić sobie maleńkie refleksy jasniejszym blondem, mam nadzieję że uda mi się dokończyć te zamiary.Za tydzień położę drobne pasemka.Zobaczymy.Dam znać, może komuś się przyda
pozdrawiam
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 10:48   #671
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Matrix farby

nie ma co sie martwic bo kolor ciemniejszy polozony na rozjasnione wloski zawsze mocniej lapie i zawsze sie spiera troche bardziej niz z natyralnych wlosow poczekaj z 2 tyg troche je poregeneruj i poloz na to jasne nawet jak nie zobaczysz znaczacej roznicy zaraz po farbie to gwarantuje ze za max pol miesiaca utlenia sie jeszcze prawie 2gie tyle nadmiar pigmentu sie wypluka je jeszcze troche od warunkow atmosferycznych sie utlenia
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2011-11-28 o 10:49
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 10:54   #672
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: Matrix farby

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nie ma co sie martwic bo kolor ciemniejszy polozony na rozjasnione wloski zawsze mocniej lapie i zawsze sie spiera troche bardziej niz z natyralnych wlosow poczekaj z 2 tyg troche je poregeneruj i poloz na to jasne nawet jak nie zobaczysz znaczacej roznicy zaraz po farbie to gwarantuje ze za max pol miesiaca utlenia sie jeszcze prawie 2gie tyle nadmiar pigmentu sie wypluka je jeszcze troche od warunkow atmosferycznych sie utlenia
tak zrobię
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 15:38   #673
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: odrosty, a matrix color sync

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
hejuważaj z tymi "N" bardzo ciemno wychodzą.Farbowałam 8N i na pojedynczym pasemku wyszedł ciemny bardzo ciemny blond.Na całości włosów z wodą 6%wyszedł mi niemal czarny.Od wczoraj szoruję ostro włosy,trochę się sprał do powiedzmy...jestem teraz szatynką Farbę kladłam na odrosty w kolorze mysi blond) i mocno rozjasnione blond włosy.
Zawiodłam się.
O no to faktycznie nie ciekawie
A co myślicie o kolorze 6Nw?? neutralny ciepły brąz?? czy wychodzi ciemny?? i jaki do tego oxydant? bo nie wiem jak sie go dobbiera, jaki sie stosuje zazwycza? 3?6?
Dziękuje
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 13:35   #674
pina39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: farby matrix

witam a długo pracujesz na matrixie nam poprostu te farby nie leza wogule siwizny nie pokrywaja dobrze jak wczesniej to robily a smrud jest okropny masakra
pina39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 16:22   #675
Dajana1989
Przyczajenie
 
Avatar Dajana1989
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 12
Thumbs down Matrix socolor którą wybrać żeby troszkę rozjaśnić włosy

Witam... proszę poradźcie mi która farbę matrix'a z serii socolor mam wybrać żeby rozjaśnić te pomarańczowe pasma...i żeby wyglądały jak te w kolorze blond...na początku takie pomarańczowe pasma mi się podobały, ale jednak wolałabym ich mieć mniej...zastanawiam się nad kolorem popielato-fioletowym 10AV, bądź nad super rozjaśniającym blondem 11N czy 11A i ultra rozjaśniającym blondem UL-N....proszę o poradę, który z nich wybrać żeby mieć kolor zbliżony do tych ładnych blond pasemek, które gdzieniegdzie widać na zdjęciu...i który Oxydant użyć do tego...ilu procentowy? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam
Dajana1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 18:12   #676
aaniaa87k
Raczkowanie
 
Avatar aaniaa87k
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 70
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Hej dziewczyny
Juz od dluzszego czasu bawie sie fabami matrixa i ciegle szukam takiego zestawienia aby wyszedl sredni zimny braz. Poki co nie udalo mi sie go uzyskac :-/.
Probowalam juz polaczenia 5N + 6N, osamo 6A oraz 5N+6A. Najblizszy idealowi byl ostatni zestaw ale jak wspominala dark01 kolor Ash ma odbicie (głownie na czubku glowy) lekko zielonkawo-blondowato- blotniste i niestety tak bylo jak uzyszlam samego 6A, w poloczeniu z 5N bylo troszke mniejsze.
Macie pomysl jak uzyskac typowy zimny braz bez rudego ani blotnistego polotu?
aaniaa87k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 11:45   #677
jstock
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

ja zafarbowałam sobie włosy farba w odcieniu 4M matrix socolor do dziś nie moge sie pozbyc tego koszmaru z mojej głowy dekoloryzowałam już włosy 4 razy jaśnieje minimalnie po czym rudzieje nie wiem jak sobie z nią poradzić a nie chcę już farbować włosów chce wrócić do swojego naturalnego brązu próbuje ja od czasu do czasu zakamuflować szamponetkami ale to skutkuje na około tydzień i potem znów to samo była bym juz nawet skłonna zafarbować włosy farbą podobną do mojego naturalnego koloru ale sama nie wiem jaka farbę wybrać aby potem nie było widac mi za bardzo odrostów. Mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz.
jstock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 09:10   #678
caramelle2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

cześć dziewczyny! mam do Was wielką prośbę, chcę zamówić sobie ColorSync 6A ale nie jestem pewna jak one wychodzą. Przeczytałam ten wątek od początku i różnie się wypowiadacie co do Ash. Darko1 pisała, że to trochę hardcore i że są bure i błotniste, ja mam odrost właśnie taki bury/popielaty więc myślę, że taki odcień najbardziej do mnie pasuje (skoro mam takie naturalne). Może któraś miła wizażanka mogłaby dołączyć zdjęcie z podobnym kolorem jak 6A, bo jakoś nie umiem go sobie wyobrazić. I czy wystarczy 1 opakowanie na włosy za łopatki, niezbyt cienkie ale też nie za grube. Byłabym Wam baardzo wdzięczna
caramelle2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 10:27   #679
caramelle2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

to znowu ja czy to jest popielaty brąz? czy coś podobnego wyjdzie mi po 6A? A jak nie to może pomieszać złocisty z ashem? podoba mi sie złocisty połysk ale żeby nie było w tym rudości ani czerwieni i żeby się spierał bez rudych tonów. help!
https://polki.pl/uroda_wlosy_galeria...r_01_page_no=4

http://www.modnefryzury.eu/tag/fryzura-zima-2011/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imagesCALZ1ZHY.jpg (9,9 KB, 35 załadowań)
caramelle2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 11:11   #680
caramelle2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez aaniaa87k Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Juz od dluzszego czasu bawie sie fabami matrixa i ciegle szukam takiego zestawienia aby wyszedl sredni zimny braz. Poki co nie udalo mi sie go uzyskac :-/.
Probowalam juz polaczenia 5N + 6N, osamo 6A oraz 5N+6A. Najblizszy idealowi byl ostatni zestaw ale jak wspominala dark01 kolor Ash ma odbicie (głownie na czubku glowy) lekko zielonkawo-blondowato- blotniste i niestety tak bylo jak uzyszlam samego 6A, w poloczeniu z 5N bylo troszke mniejsze.
Macie pomysl jak uzyskac typowy zimny braz bez rudego ani blotnistego polotu?
zależy mi dokładnie na tym samym efekcie, mogłabyś dołączyć zdjęcie? jestem bardzo ciekawa jak Ci to wyszło chyba spróbuję 5N + 6A tylko nie wiem czy 2 opakowania za jednym razem się zużyją czy może po połowie z każdego odcienia?
caramelle2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 12:35   #681
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Hej,
teraz na all kupisz pojemność 90ml, czyli powiększona i ona Ci starczy (sama mam taką długość wlosów i starczyła w zupełności).
Co do odcienia- one wychodzą ciemniejsze anizeli na próbniku (palecie) matrixa.Albo wybierz jasniejszy, albo możesz się nieco rozczarować gdy zmyjesz farbę a kolor będzie ciemniejszy od zamierzonego.Ostatnio coraz wiecej osób potwierdza moje spostrzeżenia.
Powodzenia w poszukiwaniach wymarzonego koloru
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 13:06   #682
caramelle2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Nugatttowa dziękuję za odp Właśnie mam wielki problem z wyborem odcienia, zawsze wydaje mi się, że będzie odpowiedni a wychodzi czarny.. Po dekoloryzacji chciałam je troszkę przyciemnić i wyrównać, kupiłam jakiś brąz i wyszedł czarny, no i przez jakiś czas farbowałam na czarno i po pół roku znowu je rozjaśniłam. Nie chciałam,żeby kolejne rozjasnienie się zmarnowało więc poszłam tym razem do fryzjera (artego poziom 5 - średni brąz) i co? Znowu czerń! Właśnie minęły 2 miesiące, wypłukało się i mam teraz włosy w paski: odrosty mysie trochę jasniejsze od reszty w kolorze nieokreślonego brązu z rudym połyskiem w słońcu, na wysokości ucha najjaśniejszy kolor a końcówki prawie czarne! Wydałam pełno kasy na te włosiska i zaczynam tego żałować, bo co z tego, że nie są już czarne skoro są masakrycznie zniszczone i różnokolorowe Spróbuję jeszcze tym Martixem coś zdziałać a jak sie nie uda to się chyba opitolę na łyso!
caramelle2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 13:28   #683
asiaf91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

CZEŚĆ. dziewczyny co sądzicie o kolorze 9M mokka + woda 6%? moj naturalny to sredni blond aczkolwiek dlugo farbowalam jasniejszymi i teraz mam kolor jasny blond
asiaf91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 15:27   #684
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cześć.W zeszłym roku na bardzo bardzo jasny blond miałam kładziony własnie ten odcień.Tyle że nie w trwałej farbie a color sync.Baaaardzooo podbity czerwienią!tzn.niby blond, ale ma mase czerwieni.Kolor lsnił, ale dla mnie "od zawsze blondyny" było to nielada wyzwanie, bo kolor miał czerwoną poświatę.Chyba juz nigdy nie wróciłabym do tego odcienia.Jezeli nie lubisz rudości to daruj sobie wogóle mokki.Miałam tez i podwójną mokkę -ta z koleii wyszła szarawo +ta nieszczęsna poświata czerwieni.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez caramelle2009 Pokaż wiadomość
Nugatttowa dziękuję za odp Właśnie mam wielki problem z wyborem odcienia, zawsze wydaje mi się, że będzie odpowiedni a wychodzi czarny.. Po dekoloryzacji chciałam je troszkę przyciemnić i wyrównać, kupiłam jakiś brąz i wyszedł czarny, no i przez jakiś czas farbowałam na czarno i po pół roku znowu je rozjaśniłam. Nie chciałam,żeby kolejne rozjasnienie się zmarnowało więc poszłam tym razem do fryzjera (artego poziom 5 - średni brąz) i co? Znowu czerń! Właśnie minęły 2 miesiące, wypłukało się i mam teraz włosy w paski: odrosty mysie trochę jasniejsze od reszty w kolorze nieokreślonego brązu z rudym połyskiem w słońcu, na wysokości ucha najjaśniejszy kolor a końcówki prawie czarne! Wydałam pełno kasy na te włosiska i zaczynam tego żałować, bo co z tego, że nie są już czarne skoro są masakrycznie zniszczone i różnokolorowe Spróbuję jeszcze tym Martixem coś zdziałać a jak sie nie uda to się chyba opitolę na łyso!
daj spokój z tym opitoleniem sie na łyso))
wiem przez co przechodzisz!ja jestem blondyną, ale mam ostatnio niemiłe doświadczenia z fryzjerami, a o tym że kasują jak za zboże nie wspomnęwzięłam ostatnio włosy w swoje ręce i kupiłam farby matrixa.Wszystko byłoby ok, gdyby nie odcień blond (8n) nie wyszedł jak baaardzo ciemny brąz.Miałam załamkę, teraz pomału z tego wychodzę.Ale ze swojego i znajomych doświadczeń ostrzegam, że wychodzą dość ciemno. Powiem Ci, ze próbowałam najpierw farby na małym pasemku włosów zanim połozyłam na calość-wyszło całkiem ok.Ale... na całości rany julek.Szoruję już chyba z kilkanascie dni.
Trzymaj się
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:56   #685
caramelle2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

hmm to może ja użyję 8n i wyjdzie mi taki jaki chcę czyli średni/ciemny brąz poczekam, może ktoś jeszcze mi doradzi. powodzenia w "szorowaniu", w końcu się zmyje
caramelle2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 08:47   #686
frida3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witajcie.

Proszę doradźcie
Moj naturalny kolor włosów to ciemny blond ( odrost) , reszta rozjaśniona na bardzo , bardzo jasny blond
Ostatnio kupiłam MATRIX 10AV woda MATRIX 9%(3 tyg) i zrobiłam odrosty
( fakt nie trzymałam 45 min a 35 bo bałam się, że na bardzo jasnych końcówkach wyjdą fioletowe)...ale
Nie byłam zadowolona z efektu , odrost wyszedł taki bardzo, bardzo ciepły blond...

Teraz zastanawiam się, czy nie użyć na odrost matrix 10AV z wodą 12% ( trzymać 45 min) a potem nałożyć colorSync pomieszany 10A z 10V ( pół na pół) aby ujednolicić kolor na całej długości ..?????

PROSZĘ DORADŹCIE
frida3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 10:11   #687
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
Cześć.W zeszłym roku na bardzo bardzo jasny blond miałam kładziony własnie ten odcień.Tyle że nie w trwałej farbie a color sync.Baaaardzooo podbity czerwienią!tzn.niby blond, ale ma mase czerwieni.Kolor lsnił, ale dla mnie "od zawsze blondyny" było to nielada wyzwanie, bo kolor miał czerwoną poświatę.Chyba juz nigdy nie wróciłabym do tego odcienia.Jezeli nie lubisz rudości to daruj sobie wogóle mokki.Miałam tez i podwójną mokkę -ta z koleii wyszła szarawo +ta nieszczęsna poświata czerwieni.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------


daj spokój z tym opitoleniem sie na łyso))
wiem przez co przechodzisz!ja jestem blondyną, ale mam ostatnio niemiłe doświadczenia z fryzjerami, a o tym że kasują jak za zboże nie wspomnęwzięłam ostatnio włosy w swoje ręce i kupiłam farby matrixa.Wszystko byłoby ok, gdyby nie odcień blond (8n) nie wyszedł jak baaardzo ciemny brąz.Miałam załamkę, teraz pomału z tego wychodzę.Ale ze swojego i znajomych doświadczeń ostrzegam, że wychodzą dość ciemno. Powiem Ci, ze próbowałam najpierw farby na małym pasemku włosów zanim połozyłam na calość-wyszło całkiem ok.Ale... na całości rany julek.Szoruję już chyba z kilkanascie dni.
Trzymaj się
przypomnialo mi sie mam jeszcze jeden pomysl jak mocniej zmyc kolorek z wlosow przypomnialam sobie o tzw: kapieli rozjasniajacej czyli oxydant+ szampon+ odzywka zmieszane wszystko w stosunku 1:1:1 i sie wmasowuje we wlosy ciagle masujac przez 10 min, splukuje i na koniec neutralizuje sie ph np: woda z octem nie pamietam tylko czy na mokro sie to robi czy sucho zaraz poszukam a co do % to wydaje mi sie ze 6 % by bylo odpowiednie by lekko zmyc kolor zawsze mozna za jakis czas powtorzyc i chyba lepiej by bylo niz na raz za mocnym oxydantem potraktowac sobie wlosy



edit: mokre wlosy musza byc:P
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2011-12-14 o 10:15
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 20:47   #688
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
przypomnialo mi sie mam jeszcze jeden pomysl jak mocniej zmyc kolorek z wlosow przypomnialam sobie o tzw: kapieli rozjasniajacej czyli oxydant+ szampon+ odzywka zmieszane wszystko w stosunku 1:1:1 i sie wmasowuje we wlosy ciagle masujac przez 10 min, splukuje i na koniec neutralizuje sie ph np: woda z octem nie pamietam tylko czy na mokro sie to robi czy sucho zaraz poszukam a co do % to wydaje mi sie ze 6 % by bylo odpowiednie by lekko zmyc kolor zawsze mozna za jakis czas powtorzyc i chyba lepiej by bylo niz na raz za mocnym oxydantem potraktowac sobie wlosy



edit: mokre wlosy musza byc:P
hej ja bym tego na wlosy nie połozyła,nie ma mowy.To dopiero cuda mogą się pojawić.Ja szoruję szamponem p.łupiezowym i powiem Ci, że kolor fajnie się wypłukuję, bo równomiernie.Aaa i co by nie powiedzieć, kolor jest bardzo naturalny.Z tym, że jak dla mnie za ciemny.Ale nie wyszedł zielono,fioletowo czy jeszcze jakoś inaczej beznadziejnie.Ja osobiście narzekam, że jest jedynie za ciemny.Mam zamiar za dwa dni połozyć jaśniejsze refleksy 10n.
W każdym razie, gdybym osobiscie spierniczyła sobie na maksa!!! wlosy, to szukała bym pomocy u fryzjera.Żal tak niszczyć włosiory eksperymenatmi w domu.
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 20:59   #689
frida3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez frida3 Pokaż wiadomość
Witajcie.

Proszę doradźcie
Moj naturalny kolor włosów to ciemny blond ( odrost) , reszta rozjaśniona na bardzo , bardzo jasny blond
Ostatnio kupiłam MATRIX 10AV woda MATRIX 9%(3 tyg) i zrobiłam odrosty
( fakt nie trzymałam 45 min a 35 bo bałam się, że na bardzo jasnych końcówkach wyjdą fioletowe)...ale
Nie byłam zadowolona z efektu , odrost wyszedł taki bardzo, bardzo ciepły blond...

Teraz zastanawiam się, czy nie użyć na odrost matrix 10AV z wodą 12% ( trzymać 45 min) a potem nałożyć colorSync pomieszany 10A z 10V ( pół na pół) aby ujednolicić kolor na całej długości ..?????

PROSZĘ DORADŹCIE

Naprawdę nikt nie farbował odrostów 10AV z oxyd 12%?
Doradźcie
frida3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 12:11   #690
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
hej ja bym tego na wlosy nie połozyła,nie ma mowy.To dopiero cuda mogą się pojawić.Ja szoruję szamponem p.łupiezowym i powiem Ci, że kolor fajnie się wypłukuję, bo równomiernie.Aaa i co by nie powiedzieć, kolor jest bardzo naturalny.Z tym, że jak dla mnie za ciemny.Ale nie wyszedł zielono,fioletowo czy jeszcze jakoś inaczej beznadziejnie.Ja osobiście narzekam, że jest jedynie za ciemny.Mam zamiar za dwa dni połozyć jaśniejsze refleksy 10n.
W każdym razie, gdybym osobiscie spierniczyła sobie na maksa!!! wlosy, to szukała bym pomocy u fryzjera.Żal tak niszczyć włosiory eksperymenatmi w domu.
podobno ta technika az tak nie niszczy wlosownie raz dekoloryzacja u fryzjera jest dla nich gordzym doswiadczeniem- fryzjerzy z zasady chca jednorazowo dekoloryzowac i raczej robi sie to od razu wyzszym stezeniem niz 2 razy rozcienczonym 6% utleniaczemy baaardzo zadko spotykalam sie z czyms takim ze fryzjerka planowala 2 lub wiecej wizyt co jakis czas by stopniowo dekoloryzowac wlosy a miedzy kolejnymi zabiegami zabiegi odbudowy aby jednorazowo ich nie zniszczyc.chyba dlatego ze wiekszosc klientek chca JUZ TERAZ miec pozadany efekt a intensywnosc kuracji sama sobie dozujesz bo mozna dac mala wode i krorko trzymac a ewentualenie za jakis czas powtorzyc jesli sie nie spierze kolor tak jak chcemy biorac pod uwage ze dodatkowo rozienczasz sporo utleniacz to tym bardziej nie powinno byc strachu ale skoro ladnie sie spiera to dobrze jeszcze jakis czas i pewnie porzadnie zjasnieja
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.