Kosmetyki Essence - część XI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-03, 21:44   #3241
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Który?
true love takiego mi brakowało w mej kolekcji
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 21:46   #3242
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że niektóre kosmetyki są u nich tańsze. Poza tym widziałam tam ostatnio maski do włosów Kallos i Stapiz (to akurat na Solcu), a także kosmetyki do włosów Joanna Professional - dla mnie to ciekawy asortyment. Mają tańsze niż gdzie indziej wody toaletowe i perfumowane. Aha, i mają zmywacze Essence te owocowe - nigdzie indziej ich nie widziałam. Poza tym obsługa jest miła, a ostatnio bardzo podoba mi się promocja "10zł za każde wydane 40zł", dzięki czemu kupiłam sobie bazę i błyszczyk Bell za jedyna 7zł.
A to akurat nie jest mój target.Chociaż promo pt. 10zł za wydane 40zł jest niezłe.
Ale i tak się jutro przejadę i żeby nie robić offtopu sprawdzę jak tam na Solcu się szafa Essence prezentuje
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 21:51   #3243
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nuzia Pokaż wiadomość
Hura ! Mam już wszystko co chciałam z VL <róż, lakiery, rozświetlacz>

UWAGA DZIEWCZYNY Z LUBLINA !!!!

W Naturze na Świętoduskiej jest cała limitka (uzupełniona dziś przy mnie ok. 13.00)
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
w Olimpie w DN tez jest praktycznie cala limitka. staly ze 4 osławione róże ale nie kupilam, jakos mnie ta zelowa formula nie przekonuje.. nie lubie paluchami nakladac rózu. zdecydowanie wole pędzelkiem i roz w kamieniu..
moglby mi ktos wyjasnic fenomen tego rozu, bo nie rozumiem zachwytow...
Ha! Czyli jednak panie naturzanki mogą zamawiać dokładki
Bo jakiś czas temu toczyła się dyskusja, jak to jest rozwiązane i czy w ogóle możliwe
Cały ból polega chyba tylko na tym, że nigdy nie wiadomo, czy dokładka będzie zamówiona, czy niekoniecznie
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakby kogos interesowało - drogeria HEBE Warszawa Jerozolimskie.Jest limitka Black and White nie wiem z jakiej paczki
Może to w ramach tej 'posezonowej' wyprzedaży limitek, o której wspominała tu jedna z Wizażanek...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 23:00   #3244
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie, czy nie można byłoby dosypać trochę tych wiórków z pudru do tuszu i jaki byłby efekt...
a może masz jakiś stary tusz,a by sprawdzić?

Cytat:
Napisane przez spoil Pokaż wiadomość
Co do macania. Mnie to strasznie denerwuję, ale dziwi mnie również to dlaczego nie ma testerów? Ja czytam wasze opinie nt danego produktu i kupuję lub nie. Co mają zrobić osoby, które idę do sklepu kupić sobie odpowiedni tusz? Brać w ślepo, bo tani?
a masz testery tuszu np. Heleny Rubinstein? A nawet gdy jest przetestowałabyś go na sobie? Bo przecież w tuszu szczoteczka ma duże znaczenie, a jednorazowe są inne niż te w tuszach. Okej, ja czasem idę z własnym pędzlem i tak testowałam np. meteoryty ( i dobrze, bo gdybym je kupiła bez testów bym mocno żałowała). Ale przetestowania tuszu nie ma innej możliwości niż zakupienie go i potestowanie w warunkach domowych. Podobnie z kremami czy odżywkami. Po kilu próbach możemy powiedzieć jedynie czy nie uczula (a i to nie zawsze) i czy podoba nam się konsystencja, zapach.. No i z opiniami o tuszach też jest różnie- przykładowo mama, bratowa i ja- każda z nas lubi inny tusz- u mnie i bratowej Dior Iconic był kiepski, a mojej mamy to ulubiony tusz, miałam też tusz (hmm, zapomniałam jaka to była firma- złote opakowanie, dostępny chyba tylko w Douglasie) u mnie był słaby, oddałam mamie, dla mamy był jeszcze gorszy, a u mojej bratowej sprawdził się znakomicie, z kolei moja Bratowa oddała mi tusz L'oreala- dla u mojej mamy odpadł po pierwszym teście, a u mnie spowodował, że kupiłam teraz inny tej firmy i w końcu jestem zadowolona (no zobaczymy za kilka tygodni czy tak będzie). Albo tusze z max factora- bardzo chwalone, a mi i mojej mamie w ogóle nie pasują, mimo wielu prób.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Zależy od miejsca i od osoby przy kasie. Ja w pewnym D kupowałam tylko konturówkę z całe 4,99 i dostałam jakąś potrójną próbkę Clinique..... Kiedyś przy każdych zakupach dostawałam próbki zapachów, ale... tylko męskich Notorycznie

BTW a jak tam sytuacja w daglasach? Co obecnie jest tam z Essence?
A to prawda, że z próbkami w Douglasie różnie bywa- gdy dostaję próbka, która na nic mi się przyda, to dziękuję za nią serdecznie. Próbki perfum biorę chętnie- to dla mnie wielka przyjemność testować perfumy, a gdy mi nie podpasują moja mama chętnie je testuje. A męskie testuję albo na sobie (Hypnose Homme są genialne, pięknie się na mnie rozwijają, o wiele lepiej niż damskie-kupione w pośpiechu na lotnisku, bo tylko one mnie kiedyś zaczarowały w odróżnieniu od damskich, które mnie odrzuciły), a jeśli są bardziej męskie- chętnie testujemy je na Tż (no chyba, że to męski, czerwony JOOP- śmierdziel wszechczasów).
A w Douglasie, w Krakowie w Bonarce (info sprzed hmm, 3 godzin) króluje wciąż I love..

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że niektóre kosmetyki są u nich tańsze. Poza tym widziałam tam ostatnio maski do włosów Kallos i Stapiz (to akurat na Solcu), a także kosmetyki do włosów Joanna Professional - dla mnie to ciekawy asortyment.
Kallosa bardzo lubiłam i używałam namiętnie (włącznie z szamponami), ale Joanny Professional jednka nie poelcam- ładnie pachnie w opakowaniu, jednak działanie ma o wiele gorsze od Kallosa i Tigi.. W sumie, nie ma sensu kupować Ale co włosy to inne upodobania
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 00:03   #3245
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

A byla juz mowa w watku o nowosciach styczniowych?
Miedzy innymii kremy tonujace

Edit: nie wiem z jakiej przyczyny nie moge wkleic tego linku
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik

Edytowane przez hanusia505
Czas edycji: 2011-12-04 o 00:11
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 02:24   #3246
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ale że będą znowu pół szafy wymieniać czy tylko dokładać coś?
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 07:32   #3247
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Pewnie chodzi o nowości serii MySkin
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 08:02   #3248
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Na raptem 6 produktów nie będą wywalać połowy szafy . Jeżeli chodzi o My Skin, to nie mamy się czym martwić. Ciekawi mnie, gdzie znajdą miejsce dla Pure Skin, bo chętnie wypróbowałabym Spot Killera.
Myślicie, że Natura nas uraczy Crystalliced? Wątpie, żeby było LotS, bo niby na przełomie grudnia i stycznia ma być Circus Circus, a Legendy Nieba są zapowiedziane na styczeń. Chyba, że dostaniemy z jakimś mega opóźnieniem którąś z tych, w marcu na przykład.
Wczoraj w niesieciowej drogerii znalazłam dwa kremy z zeszłorocznej edycji za 3, 50zł. Warto kupić granat albo mandarynkę? Ładnie pachną czy raczej chemicznie?
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-12-04 o 09:04
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 10:21   #3249
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ale efekt Wow, w życiu bym nie pomyślała, że to będzie taki cud



NioseWamPicie - niech żyją placki!

Ale muszę się pochwalić, że opanowałam w końcu różyk z VL - daje niesamowity efekt

Co do "próbowania" kosmetyków, to rąsie opadają - kupiłam w Douglasie zaklejoną (!) szminkę z śladem zębów - jak to się stało, nie mam pojęcia. Przeżyłam wstrząs. No ale nie wpadłam na to, by odklejać taśmę w celu sprawdzenia stanu produktu...

A co do próbek w Douglasach - raz na jakiś czas wybieram się do Rybnika po zakupy essencowe do ww sklepu. Jak już jadę, to kupuję sporo, bo mam daleko, a po kilka produktów jechać nie będę. No i niestety, jestem zawiedziona, nikt do mnie nie podejdzie, nie pomoże, nie doradzi, nawet musiałam bardzo długo czekać przy kasie, bo mimo braku ruchu, nikt do mnie nie raczył podejść. Nie zaproponowano mi też wyrobienia karty. A co do próbek - raz dostałam maciupeńką próbkę balsamu AA.
Nie wiem, czy to dlatego, że kupuję tylko Essence?
Byłam już w innych Douglasach i coś takiego nigdy mnie nie spotkało, 100% zadowolenia. Douglasowi w Rybniku jednak mówię nie.
Aaaa i na moich oczach (ekspedientki i ochroniarza też) laska otworzyła sobie błyszczyk z Balleriny i testowała go sobie - właśnie w Douglasie w Rybniku.
Ja w moim douglasie zawsze jakieś próbki dostanę, o pomoc się też pytają (chociaż ja czasem lepiej wiem, co mogą mieć, niż pani która się pyta ).
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 10:22   #3250
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Na przeciwko Smyka.Tam jest chyba obok KFC(jest jeszcze?) byłam tam dziś i nie zauważyłam.W każdym razie zawsze było.Ale tak, w okolicach Kruczej.
Fajna ta "biedronkowa" drogeria.Ecotoolsy też mają ale mały wybór.Fajnie by było jakby więcej ich otworzyli.
Dokładnie, to te okolice. Od siebie mogę jeszcze dodać, że jest pomiędzy przystankiem autobusowym DH Smyk w stronę Pragi a właśnie KFC.

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo.
A KFC też nie wiem czy jeszcze jest, było tam od zawsze ale nie daję głowy, że nadal jest.
KFC jest nadal w okolicy


[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30870037]dla mnie fenomen tego różu polega na czerwonawym kolorze, przez co wygląda jak naturalny rumieniec zawstydzonej dziewicy lub rosyjskiej carycy, która właśnie wróciła z przejażdżki po zimnej Moskwie i weszła do ciepłego pałacu. Róż jest transparentny i widać spod niego fakturę skóry (w moim przypadku, bom niepodkładowa) - kolejny plus dla naturalności efektu. Utrzymuje się bardzo długo, nie blaknie, nie ściera się. To mój pierwszy w życiu róż, który nakładam paluchami i okazało się, że nie mam z tym najmniejszego nawet problemu, bo nie zastyga szybko i można go ładnie rozetrzeć. Nie robi plam, nie jest tępy przy aplikowaniu... Jeśli jeszcze jakieś zalety mi się przypomną to dopiszę Nie zastanawiaj się tylko bierz ten różyk, jeśli Ci naprawdę nie podpasuje, to na bank znajdzie się chętna do przechwycenia go z Twoich łapek [/QUOTE]


Normalnie padłam genialny opis


Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że niektóre kosmetyki są u nich tańsze. Poza tym widziałam tam ostatnio maski do włosów Kallos i Stapiz (to akurat na Solcu), a także kosmetyki do włosów Joanna Professional - dla mnie to ciekawy asortyment. Mają tańsze niż gdzie indziej wody toaletowe i perfumowane. Aha, i mają zmywacze Essence te owocowe - nigdzie indziej ich nie widziałam. Poza tym obsługa jest miła, a ostatnio bardzo podoba mi się promocja "10zł za każde wydane 40zł", dzięki czemu kupiłam sobie bazę i błyszczyk Bell za jedyna 7zł.
Mają sporo właśnie ciekawych kosmetyków nie tylko do włosów, ale i do ciała. Jest sporo jakichś tam ekologicznych chyba. Są kosmetyki zarówno z niższych półek cenawych jak i tych wyższcych, duże różnorodność. No i te promocje, co tydzień jest właśnie promocja na jakiś typ kosmetyku, np. na maskary, tusze, kredki itp.


Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Myślicie, że Natura nas uraczy Crystalliced? Wątpie, żeby było LotS, bo niby na przełomie grudnia i stycznia ma być Circus Circus, a Legendy Nieba są zapowiedziane na styczeń. Chyba, że dostaniemy z jakimś mega opóźnieniem którąś z tych, w marcu na przykład.
Wczoraj w niesieciowej drogerii znalazłam dwa kremy z zeszłorocznej edycji za 3, 50zł. Warto kupić granat albo mandarynkę? Ładnie pachną czy raczej chemicznie?
Nie strasz mnie ona musi być! Jedyna którą chcę całkowicie w całości i już ją uwielbiam mimo, że nie widziałam słoczy nawet...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 10:29   #3251
spoil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
a może masz jakiś stary tusz,a by sprawdzić?

a masz testery tuszu np. Heleny Rubinstein? A nawet gdy jest przetestowałabyś go na sobie? Bo przecież w tuszu szczoteczka ma duże znaczenie, a jednorazowe są inne niż te w tuszach. Okej, ja czasem idę z własnym pędzlem i tak testowałam np. meteoryty ( i dobrze, bo gdybym je kupiła bez testów bym mocno żałowała). Ale przetestowania tuszu nie ma innej możliwości niż zakupienie go i potestowanie w warunkach domowych. Podobnie z kremami czy odżywkami. Po kilu próbach możemy powiedzieć jedynie czy nie uczula (a i to nie zawsze) i czy podoba nam się konsystencja, zapach.. No i z opiniami o tuszach też jest różnie- przykładowo mama, bratowa i ja- każda z nas lubi inny tusz- u mnie i bratowej Dior Iconic był kiepski, a mojej mamy to ulubiony tusz, miałam też tusz (hmm, zapomniałam jaka to była firma- złote opakowanie, dostępny chyba tylko w Douglasie) u mnie był słaby, oddałam mamie, dla mamy był jeszcze gorszy, a u mojej bratowej sprawdził się znakomicie, z kolei moja Bratowa oddała mi tusz L'oreala- dla u mojej mamy odpadł po pierwszym teście, a u mnie spowodował, że kupiłam teraz inny tej firmy i w końcu jestem zadowolona (no zobaczymy za kilka tygodni czy tak będzie). Albo tusze z max factora- bardzo chwalone, a mi i mojej mamie w ogóle nie pasują, mimo wielu prób.
MNie tylko chodziło o szczoteczkę. Ona ma dla mnie kluczowe znaczenie podczas kupowania tuszu o którym nie czytałam na necie.
spoil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 11:34   #3252
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Wczoraj w niesieciowej drogerii znalazłam dwa kremy z zeszłorocznej edycji za 3, 50zł. Warto kupić granat albo mandarynkę? Ładnie pachną czy raczej chemicznie?
Warto, zapachy są bardzo ładne. Używam teraz ten a mandarynką.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 11:49   #3253
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Jak wiadomo, róż z VL jest bardzo trwały i podobno dość trudno go zmyć z opuszek palców - jeśli nakłada się go palcami (tak piszą dziewczyny, które go mają, ja nie mam, więc opieram się na opiniach), zatem czy nie barwi trwale pędzla? Przyznam się, że bałabym się nakładać go pędzlem, właśnie ze względu na plamy nie-do-usunięcia.
szczerze mówiąc to nie wiem, używam do tego starego pędzla z czarnym włosiem więc nie jestem w stanie powiedzieć czy barwi pędzel, zresztą ja czyszczę wszystkie pędzle zaraz po użyciu.
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 12:33   #3254
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja używam pędzla z Moonlight i nie zauważyłam, żeby róż VL go barwił.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:34   #3255
liz95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał bo ostatnio tu nie zaglądam tak często ale w GLIWICACH w Forum wstawili 2 szafę !! <jupi> I limitka Vampires Love wczoraj była jeszcze prawie pełna
liz95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:40   #3256
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez spoil Pokaż wiadomość
MNie tylko chodziło o szczoteczkę. Ona ma dla mnie kluczowe znaczenie podczas kupowania tuszu o którym nie czytałam na necie.
ale często przecież są albo testery samych szczotek lub ich rysunek

a jeszcze co do barwienia- raz próbowałam nałożyć róż LG gąbeczką i no cóż, nie udało mi się jej odprać, mimo iż umyłam ją od razu po aplikacji

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2011-12-04 o 14:44
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:53   #3257
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Niusy z drogerii HEBE na Solcu W-wa-nie ma VL ale jest Black and White-2 białe lakiery, jeden czarny, kilka perłowych, po kilka cieni oraz grube kredki do oczu ale pojedyncze.
I u nich maskara I Love Extreme kosztuje wyjściowo 7zł z groszami więc 7 z groszami minus te 20% daje faktycznie 6 z groszami.Uważam, że to świetna cena.
Poza tym fakt mają większy wybór Ecotoolsów sporo do bronzera, składane kabuki oraz zestaw do oczu.Wszystkie po 49zł.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:18   #3258
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny, gdzie mogę kupić Essence, Catrice, etc w Niemczech? W DMach? Konkretnie chodzi mi o Monachium
Z gory dziękuję za odp.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:20   #3259
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie mogę kupić Essence, Catrice, etc w Niemczech? W DMach? Konkretnie chodzi mi o Monachium
Z gory dziękuję za odp.
Essence napewno jest w DM ale Catrice chyba dopiero mają wprowadzać z tego co się orientowałam.
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 15:26   #3260
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie mogę kupić Essence, Catrice, etc w Niemczech? W DMach? Konkretnie chodzi mi o Monachium
Z gory dziękuję za odp.
Catrice jest chyba w rossmannach w Niemczech.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:51   #3261
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Catrice i Essence widziałam kiedyś w 'Ihr Platz'
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:51   #3262
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie mogę kupić Essence, Catrice, etc w Niemczech? W DMach? Konkretnie chodzi mi o Monachium
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Catrice jest chyba w rossmannach w Niemczech.
W Rossmannach nigdy nie widziałam za to często trafia się Essence w Rossach. Catrice w Monachium jest (wg storefindera na stronie Catrice) w czterech DMach, w drogeriach Müller oraz Ihr Platz. W tych drogeriach zwykle również mają Essence
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 16:39   #3263
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja używam paluchów do różu VL, ale paskudnie je barwi i chyba zacznę używać czegoś innego

A, i u mnie w drogerii w małej miejscowości cały stand VL był nienaruszony i złapałam 3 róże i 2 rozświetlacze Kocham je. Dosłownie. Róż idealnie się nadaje na usta i trzyma się naprawdę długo. Rozświetlacz mojej mamie bardzo przypadł do gustu-idealnie podkreśla jej karnację. Zmiażdżyła go sobie, bo woli sypkie i jest zadowolona. Teraz jak pokazałam jej Circus, to chyba będzie chciała kolejny
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977

Edytowane przez paradiso perduto
Czas edycji: 2011-12-05 o 18:03
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 17:00   #3264
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Jejku, Dziewczyny!
Serdecznie dziękuję za wielką pomoc!

Akurat mam okazję sobie coś "zamówić", tylko że to wyszło tak nagle i ja obłęd w oczach No i z zamiarem zakupów wysyłam mojego biednego brata, który naprawdę się nie orientuje (wydrukowałam mu zdjęcia i napisałam instrukcję, np.: gdzie ma sprawdzić jaki to kolor). Zobaczymy co z tego wyjdzie

Jeszcze raz dziękuję zlotqo, NioseWamPlacki, alevE, buffy249!
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 17:05   #3265
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Uwaga, mam głupie pytanie :P

który rozświetlacz: VL czy CC jest bardziej podobny do AOH?

Ja się kompletnie nie znam, ale na moje AOH świetnie się wywiązuje ze swojego zadania, rewelacyjnie się w nim czuję

ps. gdzie w Cieszynie polskim znajdę essence?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 17:07   #3266
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja nie wiem co zrobię z rozświetlaczem z VL, bo nawet jak dziś maznęłam się za ciemnym jak dla mnie podkładem i nałożyłam rozświetlacz ten to i tak zamiast rozświetlić to mi przybrązowił policzki (pomimo ciemnego podkładu) Chyba będzie jako brązer rozświetlający na lato, co prawda się nie opalam, ale w lato lubię sobie taki brązerem świecącym musnąć policzki.

Mam nadzieję, że jak uda mi się dorwać ten z Crystaliced to mnie nie rozczaruje.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-12-04 o 17:16
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 19:34   #3267
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Uwaga, mam głupie pytanie :P

który rozświetlacz: VL czy CC jest bardziej podobny do AOH?

Ja się kompletnie nie znam, ale na moje AOH świetnie się wywiązuje ze swojego zadania, rewelacyjnie się w nim czuję

ps. gdzie w Cieszynie polskim znajdę essence?


Wg mnie AOH to AOH, jednak się różni od innych
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 20:07   #3268
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość

Jeszcze raz dziękuję zlotqo, NioseWamPlacki, alevE, buffy249!
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 20:13   #3269
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Niusy z drogerii HEBE na Solcu W-wa-nie ma VL ale jest Black and White-2 białe lakiery, jeden czarny, kilka perłowych, po kilka cieni oraz grube kredki do oczu ale pojedyncze.
To są kredki do ust, nie do oczu.

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Uwaga, mam głupie pytanie :P

który rozświetlacz: VL czy CC jest bardziej podobny do AOH?

Ja się kompletnie nie znam, ale na moje AOH świetnie się wywiązuje ze swojego zadania, rewelacyjnie się w nim czuję
Jeśli chodzi o wykończenie to CC, ale kolor jednak inny.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co zrobię z rozświetlaczem z VL, bo nawet jak dziś maznęłam się za ciemnym jak dla mnie podkładem i nałożyłam rozświetlacz ten to i tak zamiast rozświetlić to mi przybrązowił policzki (pomimo ciemnego podkładu) Chyba będzie jako brązer rozświetlający na lato, co prawda się nie opalam, ale w lato lubię sobie taki brązerem świecącym musnąć policzki.
Strasznie to dziwne, ja jestem bardzo blada a w ogóle nie daje on u mnie koloru. Używam po prostu jako rozświetlacz na kości policzkowe.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 20:31   #3270
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ale efekt Wow, w życiu bym nie pomyślała, że to będzie taki cud



NioseWamPicie - niech żyją placki!

Ale muszę się pochwalić, że opanowałam w końcu różyk z VL - daje niesamowity efekt

Co do "próbowania" kosmetyków, to rąsie opadają - kupiłam w Douglasie zaklejoną (!) szminkę z śladem zębów - jak to się stało, nie mam pojęcia. Przeżyłam wstrząs. No ale nie wpadłam na to, by odklejać taśmę w celu sprawdzenia stanu produktu...

A co do próbek w Douglasach - raz na jakiś czas wybieram się do Rybnika po zakupy essencowe do ww sklepu. Jak już jadę, to kupuję sporo, bo mam daleko, a po kilka produktów jechać nie będę. No i niestety, jestem zawiedziona, nikt do mnie nie podejdzie, nie pomoże, nie doradzi, nawet musiałam bardzo długo czekać przy kasie, bo mimo braku ruchu, nikt do mnie nie raczył podejść. Nie zaproponowano mi też wyrobienia karty. A co do próbek - raz dostałam maciupeńką próbkę balsamu AA.
Nie wiem, czy to dlatego, że kupuję tylko Essence?
Byłam już w innych Douglasach i coś takiego nigdy mnie nie spotkało, 100% zadowolenia. Douglasowi w Rybniku jednak mówię nie.
Aaaa i na moich oczach (ekspedientki i ochroniarza też) laska otworzyła sobie błyszczyk z Balleriny i testowała go sobie - właśnie w Douglasie w Rybniku.
jesteś pewna że ta szminka ze śladem zębów nie pochodziła z żadnej limitowanej wampirzej edycji ?
ja pozdrawiam tych ludzi, skoro już kosmetyki otwierają nie tylko po to by sobie macać i wysmarować mordy swe cudowne , ale żeby się najeść ...
gdzieee zmierza ten świat ?

nie mogę różu z VL dopaść nigdzie w Waw, obawiam się ze będzie jak z Blossoms.. tez się nie udało
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.