Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-17, 18:37   #1741
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Britney jest łysa, więc będziesz na topie:d
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 19:25   #1742
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
po dekoloryzacji, 3 rozjasnianiach, 4 farbowaniu(w ciagu 3 miesiecy) jeszcze zyja o dziwo nawet błyszczą trochę, po tej masakrze, którą im zafundowalam wiem, mam bzika, wiem, doigram się jak mi powypadają i będe musiała lansować modę na łyse gotki



Ale musisz mieć mocne włosy,moje by tego nie przetwały ,a Twoje na zdjęciach wcale nie wyglądają na zniszczone
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 19:33   #1743
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość


Ale musisz mieć mocne włosy,moje by tego nie przetwały ,a Twoje na zdjęciach wcale nie wyglądają na zniszczone
nie mam pojęcia dlaczego tak jest, nie mam z natury gładkich wlosow jak Azjatki, falujace i nie jakos specjalnie grube, kosmetykow profesjonalnych do wlosow nie uzywam, jak dla mnie 60 za maske to troche duzo, w sumie to wlosy mialam bardziej zniszczone, gdy uzywalam regularnie prostownicy, a nie mialam jakiejs bazarowej, tylko efalocka

doigram sie kiedys z tymi eksperymentami
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 21:34   #1744
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Truskawkowa, masz obłędny avatar ślicznie Ci w blondzie, ale ja wolałam Cię w czarnych włosach, bo mam obsesję na punkcie typu Królewny Śnieżki (sama jestem naturalną blondynką... i boje się farbować )

znów mam masakrę na twarzy i zamiast blada to ja różowa jestem idę sobie zaaplikować jakąś maseczkę
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 09:47   #1745
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dziewczęta, ostatnio dawno mnie tu nie było i teraz nadrabiam zaległości w czytaniu. Mam pytanie dość nietypowe. Ostatnio stwierdziłam że mam zbyt mało bizuterii - właściwie wcale a przeciez odpowiednio dobrana biżuteria też mogłaby ładnie podkreślić bladość i szlachetne rysy... Co o tym myslicie? Ostatnio zamówiłam z Avonu - grubą,masywna bransoletę z czarnymi kryształami jeszcze jej nie mam ale juz nie mogę się doczekać! Myslę że bladą cerę pięknie podkresli czerń i ewent. srebro.

Podobają mi się bardzo naszyjniki z drobnymi czarnymi koralikami
A Wy co o tym sądzicie? Nosicie takie ozdoby?
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 09:55   #1746
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Moonlight Pokaż wiadomość
Truskawkowa, masz obłędny avatar ślicznie Ci w blondzie, ale ja wolałam Cię w czarnych włosach, bo mam obsesję na punkcie typu Królewny Śnieżki (sama jestem naturalną blondynką... i boje się farbować )
Ja też mam strasznego stracha przed położeniem farby na włosy. Nie chodzi mi o to, że zniszczy włosy - moja mama regularnie farbuje i ma bardzo błyszczące, zdrowe włosy(a suszy suszarką, używa lokówki czy czegoś tam, co jakiś czas robi trwałą odbijającą włosy od skóry głowy), ale boję sie, że będę wyglądać brzydko, że będe musiała farbować odrosty, nie wróće do blondu jak mi się znowu zachceTaki cykor ze mnie:/
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 10:04   #1747
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Moonlight Pokaż wiadomość
znów mam masakrę na twarzy i zamiast blada to ja różowa jestem idę sobie zaaplikować jakąś maseczkę
A mi się cała twarz strasznie łuszczy i nie mam pojęcia dlaczego
Stosuje tylko Acne Derm na noc,a na dzień krem nawiliżający ,więc nie powinnam mieć takich problemów

Zrobiłam sobie peeling kawowy (pierwszy raz w życiu nałożyłam go na twarz,więc zobaczymy co będzie ),a teraz siedzę sobie z maseczką nawiliżającą

maja55 ja też jestem cykor jeśli chodzi o farbowanie
Ale o wiele bardziej od farbowania niszczy mi włosy suszenie suszarką,pewnie dlatego,że są już z natury bardzo suche
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 10:09   #1748
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Red face Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
A Wy co o tym sądzicie? Nosicie takie ozdoby?
Ja niestety cały czas zapominam o dodatkach do stroju
Aktualnie marzą mi się fioletowe,czerwone i turkusowe korale
Strasznie mi się podobają korale Trinny w "Jak się nie ubrać" ,zawsze ma super dodatki
I zgadzam się ozdoby też mogą podkreślać bladość

Przeoraszam za off-top i 2 posty pod rząd
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 10:22   #1749
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja ogólnie zawsze muszę mieć coś na szyi (w uszach rzadko) i uwielbiam moje czerwone korale w połączeniu z czerwonymi ustami bardzo łądnie podkreśla bladość
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 10:38   #1750
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dziewczyny, mam klika pytań odnośnie dermacolu:

czy 211 i 212 bardzo różnią się "jasnością"??który jest lepszy dla cery baaardzo jasnej, ale (wydaje mi się) lekko żółtawej??
aha, i czy dobrze kryje?? (nie pryszcze tylko przebarwienia itp)

Z góry ogromnie dzekuję za odp, wiem że pewnie w którymś poście bym to znalazla, ale tyle tego jest, a wyszukiwarka konkretnie nie odpowie

jeszcze zaączyłam swoje foto, ale wydaje mi się że kolory są tu troche sfałszowane...

Edytowane przez radioheadka
Czas edycji: 2007-02-19 o 20:30
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:14   #1751
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ale masz śliczne oczy

Mi kiedyś kobieta w drogerii tłumaczyła,że 211 i 212 różnią się odcieniem ,tzn.211 jest bardziej żółty,a 212 różowy Ale do końca nie wiem jak to jest
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 11:42   #1752
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Ale masz śliczne oczy

Mi kiedyś kobieta w drogerii tłumaczyła,że 211 i 212 różnią się odcieniem ,tzn.211 jest bardziej żółty,a 212 różowy Ale do końca nie wiem jak to jest
odwrotnie
211 jest jaśniejszy, bo chłodniejszy - różowawy, natomiast 212 jest odrobinę ciemniejszy i bardziej żółty
chociaż teraz, jak jestem i do jednego i do drugiego za jasna, nawet 211 wpada na mojej twarzy lekko w żółty
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:05   #1753
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja też mam strasznego stracha przed położeniem farby na włosy. Nie chodzi mi o to, że zniszczy włosy - moja mama regularnie farbuje i ma bardzo błyszczące, zdrowe włosy(a suszy suszarką, używa lokówki czy czegoś tam, co jakiś czas robi trwałą odbijającą włosy od skóry głowy), ale boję sie, że będę wyglądać brzydko, że będe musiała farbować odrosty, nie wróće do blondu jak mi się znowu zachceTaki cykor ze mnie:/
no właśnie o to chodzi nie że włosy się strasznie zniszczą tylko, że już nigdy nie wrócę do swojego koloru. poza tym dla mnie farbowanie to za droga zabawa. mam długie włosy i musiałabym kupić 3 farby. potem farbowanie odrostów... a włosy rosną mi szybko więc często bym musiała się w to bawić (nienawidze odrostów! są straszne...)

mam ostatnio ochotę na rudości... albo ciemny, zimny brąz... mrau tylko mój blondzik jest bardzo ładny, popielaty i mi go szkoda

jezu, jak ja okropnie wyglądam dalej mam różowe placki podrażnionej skóry (po czym?! przecież nic szczególnego nie robiłam z twarzą). i jeszcze milion suchych skórek... więc nawet z podkładem wyglądałabym dziwnie
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 10:26   #1754
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam klika pytań odnośnie dermacolu:

czy 211 i 212 bardzo różnią się "jasnością"??który jest lepszy dla cery baaardzo jasnej, ale (wydaje mi się) lekko żółtawej??
aha, i czy dobrze kryje?? (nie pryszcze tylko przebarwienia itp)

Z góry ogromnie dzekuję za odp, wiem że pewnie w którymś poście bym to znalazla, ale tyle tego jest, a wyszukiwarka konkretnie nie odpowie

jeszcze zaączyłam swoje foto, ale wydaje mi się że kolory są tu troche sfałszowane...
Kup 211. Mam oba i 212 jes ciemniejszy dosc sporo - jak dla mnie na lato lub po zaaplikowaniu samoopalacza. Tez jestem zolta i balda. ( )
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 12:48   #1755
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja właśnie kupiłam 211 i dobrze zrobiłam 212 byłby zdecydowanie za ciemny, skoro ten jest idealny... tylko tak się zastanawiam, na jak długo, bo od kilku miesięcy nie używałam filtrów. I jeśli teraz zrobię się jeszcze jaśniejsza, bo znowu zaczęłam się nimi smarować, to już nie wiem, co oprócz mąki mi zostanie
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:57   #1756
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Co tu dzisiaj taka cisza??
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 20:05   #1757
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja jestem jeszcze bardziej wypryszczona niż byłam kilka postów wcześniej
będę wychodzić z torbą papierową na głowie - krycie lepsze niż dermacol
......chyba się dermatolog kłania.....

z nowości - mam swój wyczekany mus z avona, kolor nude - tonacja podobna jak rimmel recover czyli ciepło żółto bezowa, ale jaśniejszy niż 100, i chyba odrobinę się adaptuje (albo to sugestia), matujący (taki aksamitny), dla suchej cery nie polecam, i dla suchych skórek też nie - bo pewnie będzie trudno go rozprowadzić, jest dość gęsty.... błyszczałam się później niż zwykle - więc plus dla niego, krycie ok - ale i tak moje pryszczochy potraktowałam dermacolem jako kortektorem
po pierwszym użyciu jest dla mnie ok - zobaczymy co będzie później....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 06:58   #1758
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cześć dziewczyny Ja ostatnio mam już dość pracy, wkurzają mnie ludzie na poczcie, gdzie pracuję Wczoraj np. nawet nie zdążyłam nic zjeść w pracy, taki był ruch Jakby wszyscy w jedym dniu nagle się zwalili na pocztę z całego miasta

Wczoraj nawaliłam na twarz dosłownie tonę Iwostinu aż wyglądałam jak z białym tynkiem na twarzy. Specjalnie się tak zbieliłam, żeby wyglądać odstraszająco Dziś zrobię tak samo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 08:39   #1759
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Ja ostatnio mam już dość pracy, wkurzają mnie ludzie na poczcie, gdzie pracuję Wczoraj np. nawet nie zdążyłam nic zjeść w pracy, taki był ruch Jakby wszyscy w jedym dniu nagle się zwalili na pocztę z całego miasta
Gdyby nie monopol Poczty Polskiej pewnie też wolelibyśmy chodzić gdzie indziej .
Gdyby Poczta Polska działała na zasadach rynkowych nie "płakałaby" z powodu nadmiaru klientów, pewnie wręcz przeciwnie .

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wczoraj nawaliłam na twarz dosłownie tonę Iwostinu aż wyglądałam jak z białym tynkiem na twarzy. Specjalnie się tak zbieliłam, żeby wyglądać odstraszająco Dziś zrobię tak samo
No jest chociaż jeden plus .
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 08:48   #1760
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Gdyby nie monopol Poczty Polskiej pewnie też wolelibyśmy chodzić gdzie indziej .
Gdyby Poczta Polska działała na zasadach rynkowych nie "płakałaby" z powodu nadmiaru klientów, pewnie wręcz przeciwnie .


No jest chociaż jeden plus .
Eh ja już mam dość tej poczty, ale muszę wytrzymać do lipca aż mi umowa się skończy
A dziś znów zrobię sobie na twarzy "białe szaleństwo"
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 08:56   #1761
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Eh ja już mam dość tej poczty, ale muszę wytrzymać do lipca aż mi umowa się skończy
A dziś znów zrobię sobie na twarzy "białe szaleństwo"
Isa, pracujesz na poczcie w Krakowie?
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 09:15   #1762
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Isa, pracujesz na poczcie w Krakowie?
pod Krakowem, w Skawnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 15:26   #1763
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a mnie wyskoczyło jakies paskudztwo na policzku do tego mam totalny przesusz nie wiem od czego i nawet grube warswy Xerialu nie działają, moja twarz wyglada masakrycznie - cała zaczerwieniona.. a ja jestem po zakupie Retinu A i Atredermu ale przez ten przesusz nie mogę ich zacząć używać...
A do tego cały dzien dzis siedzę w pracy, na dworze mróz a ja jutro pojadę w teren wiec twarz znów dostanie porcje niekorzystnej pogody.. co skonczy sie jeszcze większym podrażnieniem.... ech piecze mnie wszytsko i ścoiaga jakby skóra wstąpiła się o dwa numery a do tego kupiony DermaCos - krem półtłusty nic nie daje i dzis go do kosza wyrzucę choc pomaziałam się nim tylko dwa razy...mam dośc

ech od razu lepiej człowiekowi jak sie wyżali
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 16:53   #1764
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a mnie wyskoczyło jakies paskudztwo na policzku do tego mam totalny przesusz nie wiem od czego i nawet grube warswy Xerialu nie działają, moja twarz wyglada masakrycznie - cała zaczerwieniona.. a ja jestem po zakupie Retinu A i Atredermu ale przez ten przesusz nie mogę ich zacząć używać...
A do tego cały dzien dzis siedzę w pracy, na dworze mróz a ja jutro pojadę w teren wiec twarz znów dostanie porcje niekorzystnej pogody.. co skonczy sie jeszcze większym podrażnieniem.... ech piecze mnie wszytsko i ścoiaga jakby skóra wstąpiła się o dwa numery a do tego kupiony DermaCos - krem półtłusty nic nie daje i dzis go do kosza wyrzucę choc pomaziałam się nim tylko dwa razy...mam dośc

ech od razu lepiej człowiekowi jak sie wyżali
Niki, rzeczywiscie masz nieciekawa sytuacje
A probowalas lagodzic suchosc skory "od srodka"? Mysle o preparatach zawierajacych olej z nasion wiesiolka, np. oeparol. Moze by pomogl , na te straszna suchosc i przede wszystkim, na nadwrazliwosc
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:02   #1765
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kattarina łykam własnię Capivit HydroControl.. ale jak skoncze to opakowanie to poszukam rzeczywiscie czegoś nowego bo on nic nie daje

dzis teraz po umyciu twarzy jestem różowa jak prosiaczek... a już tak sie cieszyłam z mojej bladości
nie wyobrazam sobie jutrzejszego dnia całego na mrozie, postaram sie nałożyc na skóre tyle kremu ile sie da ( do momentu kiedy bedzie juz odpadał od twarzy) i chyba pozostało mi tylko mieć nadzieję, ze jakoś to przeżyje

w weekedn chyba sobie jakies maseczki z oliwy z oliwek zaaplikuje... chyba nic tłustszego nie ma... a mnie juz nic nie zaszkodzi... bo gorzej wyglądała moja skóra tylko wtedy gdy poparzyłam ją zorackiem

i dziękuje Kattarino za wsparcie...
od poniedziałku bede szukac po aptekach czegoś mego nawilżającego i mega łagodzącego.. niestety wczesniej nie dam rady się urwać
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:14   #1766
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Nikito, oliwa z oliwek nie jest najlepszym pomysłem, z tego co kojarzę - wysusza (wbrew swojej olejowatości). Spróbuj kupić lipobazę lub nanobazę, naprawdę przydatne w takich chwilach.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:25   #1767
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Polecam Lipobase.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:51   #1768
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Klania się kolejna blado, bladolica...
tylko że mam problem
bo bardzo chciałabym zaakceptować moją bledzinę... {Jestem prawie biała jakbym brała kompiele w Vanish'u :/}ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż nie stane się mulatką Nie chcę niszczyć cery solarką, samoopalaczami, balsamami brązującymi i całą resztą...
Tylko, że po prostu NIE POTRAFIĘ kiedy patrze w lutro marzy mi się delikatnie opalona buźka...
Gdyby jeszcze moja cera była ładna jakoś bym to zniosła... Ale nie dość że mam białą buźkę to przy wysokich/nieskich temperaturach, wysiłku fizycznym, kiedy się zawstydzam, stresuje, denerwuje itp itd wyglądam o tak--->

Jak mam siebie zaakceptować
bo jak dalej tak pójdzie to nie wytrzymam i pójdę na solarium... (na którym strace fortune i prawie nic się nie opale... jedyne co, to bedę czerwona... typowe jaśniutkie lato...)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:07   #1769
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Myślę, że każdy po przeczytaniu tego wątka oszaleje na punkcie bladości, więc zapraszam do lektury. A odpowiedź na Twoje pytanie pewnie nie raz się przewinie.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:10   #1770
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

No to czas porzucić Starego człowieka, który nie może
zmieniam lekture i mam nadzieję, że coś pomoże
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.