Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 11:07   #3181
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja właśnie dzisiaj użyłam po raz pierwszy dwóch pędzelków Bdellium z TEGO zestawu (do bronzera i do korektora):
ten do bronzera zeżarł mi jakoś straszliwie dużo proszku (mam Lily Lolo) ale rozprowadził kosmetyk cudownie i bez smug. Co prawda bronzer jest wyjątkowo jasny i trudno byłoby zrobić nim sobie kuku, ale i tak doceniam.
ten do korektora pomógł cudnie ukryć różne różności, świetnie wspomógł aplikację i lekkie roztarcie kosmetyku (akurat w roli korektora użyłam próbki podkładu, który okazał się dla mnie za żółty, więc niezbyt zgodnie z przeznaczeniem )
będę relacjonować na bieżąco.

najdziwniejsze wydają mi się pędzle do oczu, są straszliwie duże a 787B jeszcze taki rozcapierzony
na razie uprałam, bo śmierdziały po wyjęciu z pudełeczka i obserwuję. użyję w weekend, żeby nie straszyć w razie czego na ulicy
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 16:54   #3182
assia_j
Przyczajenie
 
Avatar assia_j
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Minerals Pokaż wiadomość
Naprawdę polecam BD990 rewelacyjnie nakłada róż i wystarczy jedno pociągniecie pędzlem I mam pędzel z którego nie wypada włosie, co w innych często mnie denerwuje...

A orientujesz się jaka jest różnica między tymi zielonymi 990B, a tymi czarnymi 990S, czy 990M?? Na pewno rączka jest dłuższa i linie generalnie inne, ale czy nakładanie jest takie samo? Jaki Ty masz??? Ten czarny, czy zielony?
assia_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 08:34   #3183
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez assia_j Pokaż wiadomość
A orientujesz się jaka jest różnica między tymi zielonymi 990B, a tymi czarnymi 990S, czy 990M?? Na pewno rączka jest dłuższa i linie generalnie inne, ale czy nakładanie jest takie samo? Jaki Ty masz??? Ten czarny, czy zielony?

Nie orientuję się jaka jest różnica bo mam jeden z nich, tzn ten zielony i jestem z niego zadowolona bardzo i nie oddam nikomu
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 18:57   #3184
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny, zastanawiam się czy warto kupować te pędzle:
http://allegro.pl/pedzel-do-pudru-mi...712306582.html
http://allegro.pl/elf-studio-pedzel-...704745683.html

Teraz używam Hakuro H51 i SM (po 2 latach użytkowania i początkowym katowaniu suszarką zaczyna się rozcapierzać...)
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 20:23   #3185
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się czy warto kupować te pędzle:
http://allegro.pl/pedzel-do-pudru-mi...712306582.html
http://allegro.pl/elf-studio-pedzel-...704745683.html

Teraz używam Hakuro H51 i SM (po 2 latach użytkowania i początkowym katowaniu suszarką zaczyna się rozcapierzać...)
Mam ten pędzel z ELFa i na początku nakładałam nim sypkie minerałki ale zdecydowanie do minerałów wolę Hakuro. ELFem dobrze nakłada się podkład płynny. Pędzel nie chłonie tak dużo podkładu i do płynnych polecam. Z czasem po kilku użyciach rączka się obluzowała ale niestety ten problem miało już kilka dziewczyn.

Edytowane przez Nanusia76
Czas edycji: 2012-10-14 o 20:25
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 09:07   #3186
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Nanusia76 bardzo dziękuję za odpowiedź
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:49   #3187
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A ja jeszcze nad tym pędzlem dumam... Teraz pojawiły się jeszcze flat topy Mario Luigi i widzę, że w porównaniu z SM mają większą średnicę i krótsze włosie. Czy któraś z Was ma doświadczenie z tymi pędzlami (Mario)?
http://allegro.pl/mario-luigi-pedzel...727965727.html

Edytowane przez maga.pol
Czas edycji: 2012-10-25 o 16:51
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 17:44   #3188
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Historia będzie krótka, otóż... naszło mnie Naszło mnie konkretnie na pędzlak typu round kabuki i mam niezłą zagwozdkę. Bardzo podoba mi się hakuro h 52, ale jak widzę cenę lancrone f 54 to jakoś tak milej mi się patrzy na tego drugiego

W związku z tym pytanie- czy one są zbliżone do siebie, bo po zdjęciach na aukcjach widzę podobieństwo, z tym, że martwi mnie że lancrone będzie czymś na kształt hakuro h 51, (którego średnio lubię) tyle że z zaokrąglonym włosiem...
Pomóżcie, proszę, jeśli któraś ma jakiekolwiek porównanie to ślicznie proszę o opinię
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 18:18   #3189
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja mam ten pędzelek Lancrone, kupiłam go jak szukałam "kulki" do podkładu mineralnego, też wahałam się czy wybrać ten pędzel czy Hakuro h52, jako, że Lancrone był tańszy to skusiłam się na niego, ostatecznie leży gdzieś w kącie nieużywany, nie spełnił moich oczekiwań ma małą bardzo zbitą główkę, jest o wiele bardziej nabity niż flat z EDM czy Bdellium Tools i znacznie mniejszy, niby miał być okrągły ale to jest bardziej taki flat tylko z zaokrąglonym brzegiem, trzeba się nim strasznie namachać przy makijażu i przez tą zbitość nie jest przyjemny w używaniu. Takie mam subiektywne odczucia co do tego pędzla

jako,że okazał się niewypałem nadal szukałam odpowiedniej "kulki", bałam się że Hakuro h52 może być takim samym niewypałem więc wybrałam h54 i nie żałuję, jest fantastyczny do podkładu mineralnego, mięciutki ale jednocześnie zbity (nie za bardzo), krycie podkładu aplikowanego tym pędzlem jest bardzo zbliżone do aplikacji flatem, ale jest bardziej delikatny dla buzi.
Ogólnie to polecam h54
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 19:25   #3190
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
ja mam ten pędzelek Lancrone, kupiłam go jak szukałam "kulki" do podkładu mineralnego, też wahałam się czy wybrać ten pędzel czy Hakuro h52, jako, że Lancrone był tańszy to skusiłam się na niego, ostatecznie leży gdzieś w kącie nieużywany, nie spełnił moich oczekiwań ma małą bardzo zbitą główkę, jest o wiele bardziej nabity niż flat z EDM czy Bdellium Tools i znacznie mniejszy, niby miał być okrągły ale to jest bardziej taki flat tylko z zaokrąglonym brzegiem, trzeba się nim strasznie namachać przy makijażu i przez tą zbitość nie jest przyjemny w używaniu. Takie mam subiektywne odczucia co do tego pędzla

jako,że okazał się niewypałem nadal szukałam odpowiedniej "kulki", bałam się że Hakuro h52 może być takim samym niewypałem więc wybrałam h54 i nie żałuję, jest fantastyczny do podkładu mineralnego, mięciutki ale jednocześnie zbity (nie za bardzo), krycie podkładu aplikowanego tym pędzlem jest bardzo zbliżone do aplikacji flatem, ale jest bardziej delikatny dla buzi.
Ogólnie to polecam h54


Kochana, nawet nie wiesz jak mi pomogłaś, dziękuję Czyli jednak nie ma co patrzeć na zachęcającą cenę- skuszę się zatem na hakuro. A h54 już mam i też bardzo sobie chwalę, jednak chciałam spróbować czegoś z delikatnie innym kształtem, bo h 54 to właśnie taka typowa kuleczka.

Dzięki jeszcze raz
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 18:46   #3191
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Help!
Dziewczyny, doradźcie, potrzebuję pędzla do różu/bronzera, najchętniej HAKURO. Macie jakieś typy? Tyle tego jest..
No i jeszcze jedno pytanie - czy do bronzera i różu używacie tego samego pędzla, czy zmieniacie? Bo nie wiem czy muszę dwa kupować, czy jeden wystarczy, a na filmikach różnie dziewczyny robią...
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 19:25   #3192
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Help!
Dziewczyny, doradźcie, potrzebuję pędzla do różu/bronzera, najchętniej HAKURO. Macie jakieś typy? Tyle tego jest..
No i jeszcze jedno pytanie - czy do bronzera i różu używacie tego samego pędzla, czy zmieniacie? Bo nie wiem czy muszę dwa kupować, czy jeden wystarczy, a na filmikach różnie dziewczyny robią...
Gorąco polecam skośny pędzel do różu H24 . Ale zaznaczam, że nakładam nim tylko róż. Pędzla do broznera jeszcze się nie dorobiłam
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 00:56   #3193
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Help!
Dziewczyny, doradźcie, potrzebuję pędzla do różu/bronzera, najchętniej HAKURO. Macie jakieś typy? Tyle tego jest..
No i jeszcze jedno pytanie - czy do bronzera i różu używacie tego samego pędzla, czy zmieniacie? Bo nie wiem czy muszę dwa kupować, czy jeden wystarczy, a na filmikach różnie dziewczyny robią...
Ja do różu używam Hakuro H21 i jest super, mięciutki ,fajnie się pierze , włos się nie odbarwia,łatwo stopniuje nasycenie koloru - polecam. Tym pędzlem nakładam też bronzer ale rzadko to robię . Jeżeli nakładam bronzer to mam jakiś tam mały kabuki Elfa z serii bambusowej.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Nanusia76 bardzo dziękuję za odpowiedź
Bardzo proszę
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 08:45   #3194
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Chyba właśnie na 21 się zdecyduję Dzięki!
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:16   #3195
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Gorąco polecam skośny pędzel do różu H24 . Ale zaznaczam, że nakładam nim tylko róż. Pędzla do broznera jeszcze się nie dorobiłam
Też uważam, że h24 jest super. Naturalnego włosia jak w h21 z zasady nie lubię. Kłuje mnie, szybciej się niszczy. Do bronzera używam skośnego pędzla maestro, jest cienki i dzięki temu można precyzyjnie konturować a później rozcierać innym.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 08:56   #3196
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja do pudru od pewnego czasu używam Bdellium Tools Green Bambu 990B i jestem zadowolona do bronzera też go stosuje

Minerals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 15:39   #3197
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Minerals Pokaż wiadomość
Ja do pudru od pewnego czasu używam Bdellium Tools Green Bambu 990B i jestem zadowolona do bronzera też go stosuje

Bdellium Tools w ogóle zapowiada się bardzo ciekawie. Mam dwa flat topy: Green Bambu 957 i Studio Line 957S. I ostatnio siegam po nie częściej niż inne moje nabytki. Porównać je mogę do Hakuro H50S, tylko bardziej cieszą oczy (jasna zieleń i żółty), ale ja w ogóle mam słabość do kolorowych pędzli.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 10:34   #3198
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Witam Zamówiłam właśnie swoje pierwsze próbki podkładów mineralnych (z EDM i Meow) i w związku z tym szukam pierwszego pędzla dla laika ;-) po przejrzeniu forum waham się między 50 a 51 Hakuro, z tego, co przeczytałam wynika, że 51 daje możliwośc uzyskania lepszego krycia, a zależy mi na uzyskaniu właśnie takiego efektu. Brać Hakuro 51 czy może zaproponujecie mi coś innego? Jeśli minerały nie sprawdzą się u mnie, planuję używać tego pędzla do podkładu płynnego, z Waszych opinii wynika, że wybrany przeze mnie pędzel nadaje się i do tego typu 'mazidła'. Hakuro 51 to dobry wybór?
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 12:16   #3199
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Witam Zamówiłam właśnie swoje pierwsze próbki podkładów mineralnych (z EDM i Meow) i w związku z tym szukam pierwszego pędzla dla laika ;-) po przejrzeniu forum waham się między 50 a 51 Hakuro, z tego, co przeczytałam wynika, że 51 daje możliwośc uzyskania lepszego krycia, a zależy mi na uzyskaniu właśnie takiego efektu. Brać Hakuro 51 czy może zaproponujecie mi coś innego? Jeśli minerały nie sprawdzą się u mnie, planuję używać tego pędzla do podkładu płynnego, z Waszych opinii wynika, że wybrany przeze mnie pędzel nadaje się i do tego typu 'mazidła'. Hakuro 51 to dobry wybór?
Mam H51, jest super zarówno do minerałów jak i podkładów płynnych (kilka razy miałam okazję się malować revlon color stay i efekt świetny, ale po minerałach już do tradycyjnych podkładów nie wrócę ) także spokojnie możesz go kupować, nie będziesz żałować.
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 13:34   #3200
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja zamierzam zakupić pędzel kabuki do mojego pierwszego w życiu podkładu mineralnego. Czytałam, że w sumie prawidłowo powinien być to pędzel z naturalnego włosia, a nie syntetycznego, jednak podobno te drugie wcale nie ustępują naturalnym.

Widziałam na KWC wiele pozytywnych opinii na temat pędzli z syntetycznym włosiem(min. Pixie, Everyday Minerals, LancrOne itp.) i zaczęłam zastanawiać się, co wybrać. Sztuczne włosie na pewno też wychodzi taniej.

U mnie jednak jest jeszcze jeden ważny problem- mam cerę naczynkową, trądzikową i wrażliwą. Zakupując taki pędzel, chcę przyłożyć szczególną uwagę do tego, aby włosie dodatkowo nie podrażniało mi twarzy.
Jak myślicie co wybrać w moim przypadku?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 15:46   #3201
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja zamierzam zakupić pędzel kabuki do mojego pierwszego w życiu podkładu mineralnego. Czytałam, że w sumie prawidłowo powinien być to pędzel z naturalnego włosia, a nie syntetycznego, jednak podobno te drugie wcale nie ustępują naturalnym.

Widziałam na KWC wiele pozytywnych opinii na temat pędzli z syntetycznym włosiem(min. Pixie, Everyday Minerals, LancrOne itp.) i zaczęłam zastanawiać się, co wybrać. Sztuczne włosie na pewno też wychodzi taniej.

U mnie jednak jest jeszcze jeden ważny problem- mam cerę naczynkową, trądzikową i wrażliwą. Zakupując taki pędzel, chcę przyłożyć szczególną uwagę do tego, aby włosie dodatkowo nie podrażniało mi twarzy.
Jak myślicie co wybrać w moim przypadku?
Dla mnie wchodzą w grę tylko syntetyki, bo są o wiele delikatniejsze. Miałam pędzel z włosia wiewiórki, potem z kozy i dopiero kiedy dostałam do rąk pędzel syntetyczny, poznałam co to znaczy miękkość i delikatność. Może istnieją delikatne pędzle naturalne, ale nie interesuje mnie szukanie ich, skoro jest tyle delikatnych syntetyków. Na dodatek kozi pędzel śmierdział, zapach ulotnił się dopiero po kilku myciach.
Mój pierwszy syntetyk to był flat top EDM, potem dokupiłam ten sam model Pixie. To są chyba najpopularniejsze modele wśród początkujących. Nie widzę między nimi większej różnicy i bardzo lubiłam oba, dopóki nie zaczęłam powiększać kolekcji o Hakuro i ostatnio Bdellium Tools.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 16:20   #3202
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Pierwszy raz słyszę, że minerały powinno się nakładać pędzlem z naturalnego włosia... Oczywiście, że syntetyczne są o wiele delikatniejsze, a do tego trwalsze, a ceny są porównywalne. Najdeliatniejsze pędzle jaki miałam to pędzle z Lucy Minerals, polecam do wrażliwej, naczynkowej cery!
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 17:17   #3203
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Co do pędzli z włosia naturalnego do kosmetyków mineralnych to przeczytałam o tym na jakimś portalu kosmetycznym. Ale w każdym razie dziękuję Wam za odpowiedź, rozwiałyście moje wątpliwości. Będę już wiedziała jak i czego szukać
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 18:45   #3204
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Mam H51, jest super zarówno do minerałów jak i podkładów płynnych (kilka razy miałam okazję się malować revlon color stay i efekt świetny, ale po minerałach już do tradycyjnych podkładów nie wrócę ) także spokojnie możesz go kupować, nie będziesz żałować.
Dziękuję za odpowiedź Mam nadzieję, że i u mnie minerały się sprawdzą i zapomnę o klasycznych podkładach

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

TŻ mnie ubiegł i zamówił mi pędzel z Sunshade Minerals - czytam właśnie opinie i mam nadzieję, że moja będzie równie pochlebna
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:11   #3205
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Mam nadzieję, że i u mnie minerały się sprawdzą i zapomnę o klasycznych podkładach

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

TŻ mnie ubiegł i zamówił mi pędzel z Sunshade Minerals - czytam właśnie opinie i mam nadzieję, że moja będzie równie pochlebna
Mam pędzle z Sunshade Minerals i jak dla mnie nie dobiegają jakością od EDM (SM ma może mniej geste włosie od EDM ale poza tym niczym się nie różnią. Polecam też ecotoolsy (które kocham).

Nie wyobrażam sobie nakładania minerałów pędzlami z włosia naturalnego.
Uwielbiam pędzle syntetyczne dla mojej wrażliwej wręcz alergicznej cery są zbawienne.
Nie podrażniają, nie uczulają są b. delikatne i co najważniejsze nie ździerają podkładu z twarzy co zdarzało się przy pędzlach z włosia zwierzęcego.

Do tego idealnie przenoszą puder czy podkład z pudełka na twarz -proszki nie wchodzą we włosie, nic się nie pyli oddają na twarz tyle proszku ile pobraliśmy z pudełka.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 11:50   #3206
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja mam dwa flat topy; jeden jakiś no name z ebaya za 3,5 dolara coby sprawdzić, czy w ogolę tak ścięte włosie mi odpowiada. Po mojej aprobacji, zamówiłam także ten od edm. Mam także pędzel ecotools do bronzera, który naprawdę świetnie się sprawdza przy podkładach i szczerze, to nie bardzo rozumiem, jak takim gigantem można malować poliki, nie robiąc plam, a konturując wszystko ładnie... Ale ja od razu zakupiłam go przeznaczeniem do podkładu Szczerze, to chyba nawet wolę go od flat topa. Mam też mini kabuki z zestawu ecotoolsa, który wg mnie totalnie do podkładu się nie sprawdza i używam go do... bronzera :p
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 23:19   #3207
Rywka
Zakorzenienie
 
Avatar Rywka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Frankenstein
Wiadomości: 3 548
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Czy któraś kupiła i już przetestowała flat topy Mario Luigi z Allegro i może podzielić się wrażeniami?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kd3.jpg (39,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2xplaski1.jpg (48,7 KB, 8 załadowań)
__________________


Rywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 13:02   #3208
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny jak się spisuje Pixie fioletowy? Macie porównanie tego pędzla do SM albo Hakuro?
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 14:58   #3209
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak się spisuje Pixie fioletowy? Macie porównanie tego pędzla do SM albo Hakuro?
Chodzi o flat topa? Dla mnie on jest bardzo podobny do flat topa EDM. W porównaniu z Hakuro H50 wychodzi mi, że: mają taką samą długość włosia, ale H50 ma większą średnicę, jest bardziej zbity i gęsty. Włosie Pixie łatwiej się ugina w kontakcie ze skórą. No i Hakuro jst strasznie żarłoczny, gdyby nie to, byłaby to moja ulubiona marka.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 18:58   #3210
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chodzi o flat topa? Dla mnie on jest bardzo podobny do flat topa EDM. W porównaniu z Hakuro H50 wychodzi mi, że: mają taką samą długość włosia, ale H50 ma większą średnicę, jest bardziej zbity i gęsty. Włosie Pixie łatwiej się ugina w kontakcie ze skórą. No i Hakuro jst strasznie żarłoczny, gdyby nie to, byłaby to moja ulubiona marka.
Dokładnie, chodziło mi o flat topa Mam Hakuro H51 i szukam czegoś mniej zbitego, czegoś w stylu flat topa Sunshade. Mój Hakuro również pobiera dość dużo proszku.
Skoro Pixie jest zbliżony do EDM, to do Sunshade pewnie też, bo to chyba pędzle od jednego producenta. Chyba się skuszę na Pixie.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.