Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 09:47   #721
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Pewnie, kuś dalej

A jeszcze odnośnie zapachów mi się przypomniało, że mój mąż dzieli damskie zapachy na 4 grupy xD
"Uch, nie!" - i tu właśnie ostatnio ta Venezia
" Nic nie czuję" - największa grupa, m.in. Gucci II
" Ujdzie" - moje Coco, Be delicious DKNY
"O, nawet fajne" - jak na razie zarezerwowane wyłącznie dla Les Belles de Ricci, tych niebieskich.
Niektóre zapachy po czasie mu migrują, taki "znawca"... i np. Cabotine de Gres jego mamy (sesese) najpierw było, że ujdzie, a teraz zdecydowanie nie, otwierać okno!
Haha kuszę, a co . Wy też co chwilę czymś mnie kusicie .
A tak serio, uważam że warto wypróbować . Wszystko z tej serii przynajmniej dla mojej cery było idealne, a serum rewelacyjne Z wszystkich wcześniej używanych to oceniam jako najlepsze i do tego cena znośna (180 zł. bodajże, przy vipach 144 zł.). Pojemności nie pamiętam, ale spora, mi starczyła na długo.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:00   #722
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Ja ma cerę mieszaną w kierunku suchej i u mnie na nosie robi saharę, widać suche placki, czego nie widać z innym podkładem ani bez! jak dla mnie tragedia
szkoda,że jesteśmy wśród tych co się nim nie zachwycają
szansę mu jeszcze dam,bo tylko raz go nałożyłam.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam Dziewczyny, jesteście jak zawsze pomocne - wezme masło

I jeszcze jedno pytanie dotyczące serii hypo - warto krem do stóp brać? Mam zazwyczaj przesuszoną skórę na stopach.
chyba Hola ma z tej serii krem do stóp.Ja po ich żurawinowym kremie do stóp nie miałam ochoty na dalsze próby-nie podszedł mi również do rąk.

ja ze swojej strony polecam balsam do ciała z serii sweet kupiłam go dla córki i innego nie używam,lecę już 3 opakowanie.Wygrał z masełkiem z serii hypo
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:07   #723
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
chyba Hola ma z tej serii krem do stóp.Ja po ich żurawinowym kremie do stóp nie miałam ochoty na dalsze próby-nie podszedł mi również do rąk.

ja ze swojej strony polecam balsam do ciała z serii sweet kupiłam go dla córki i innego nie używam,lecę już 3 opakowanie.Wygrał z masełkiem z serii hypo
Na Holi Oli odpowiedz czekam

No powiem, ze ten do rak z hypo tak sobie nawilza, wcale nie mam komfortu nawilzonej skóry rąk.

Ale seria sweet ma chyba intensywny zapach? Bo mnie chodzi o jak najmniej inwazyjny, aby nie zabił zapachu perfum ani sie z nimi nie gryzł
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:14   #724
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na Holi Oli odpowiedz czekam

No powiem, ze ten do rak z hypo tak sobie nawilza, wcale nie mam komfortu nawilzonej skóry rąk.

Ale seria sweet ma chyba intensywny zapach? Bo mnie chodzi o jak najmniej inwazyjny, aby nie zabił zapachu perfum ani sie z nimi nie gryzł
nie
bardzo delikatny,wyczuwalny na skórze w pierwszych minutach po nałożeniu.Szybko się wchłania,no i co najistotniejsze wyczuwalnie nawilża.

jeszcze balsam z serii sweet dla kobiet w ciąży kupiłam(w ciąży nie jestem)przez wzgląd na skład i również polecam,choć balsam dla dzieci bardziej mi odpowiada i przy nim zostanę.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:15   #725
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
tyle zachwytów o nim przeczytałam,że poleciałam i kupiłam.Spodziewałam się dużo,dużo więcej.
Szału mnie nie ma-a szkoda
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
co twarz to opinia, moim zdaniem jest o wiele lepszy niż wiele wysoko półkowych podkładów a kosztuje grosze
a jak z kolorami? Są jakieś jasne?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:17   #726
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

w PL nie, ale na all są. Ja ma ten 47 i mi obecnie pasuje, ale ja się smaruję samoopalaczem i jestem w kolorze Shiseido sun 40
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:21   #727
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
nie
bardzo delikatny,wyczuwalny na skórze w pierwszych minutach po nałożeniu.Szybko się wchłania,no i co najistotniejsze wyczuwalnie nawilża.

jeszcze balsam z serii sweet dla kobiet w ciąży kupiłam(w ciąży nie jestem)przez wzgląd na skład i również polecam,choć balsam dla dzieci bardziej mi odpowiada i przy nim zostanę.
No w sumie niektórzy mają taka skórę, ze dla dzieci balsamy im bardziej odpowiadają. Ja np. z zeli kupuję J&J Bedtime, bo on chyba jako jedyny nie wysusza mi skóry

Bedę musiała w S. pomacac tą serie Sweet
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 10:24   #728
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość

Pozdrawiam Was kochane i caly czas podczytuje.. Na razie nie mam jeszcze mocy pisac, ale licze na to ze niedlugo zaczne normalnie funcjonowac
Milego wieczorku
trzymaj sie zaglądaj do nas

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Korzystajac ze do nowego roku duzo nie zostało, a tym samym do odwyku kliknełam sobie własnie w dougim online ETK Excess
Mam nadzieję, ze bedzie rownie fajny jak ETK zwykły

\
mam nadziej ze będzi Ci odpowiadał dla mnie ideał obok givenchy
co do lancomowych tusz to jakos sie z nimi nie polubiłam miniatury super a pełnowymiarowe

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość

Dostałam też dwie próbki maski Korresa z różą - i to jest, proszę Państwa, Moja Maska. Cuda mi czyni na twarzy.
Jedno małe ale: nie do dostania poza Sephorą chyba. czy może źle widzę i da się to kupić gdzieś u nas online? Na truskawie nie ma, i nawet, kurczę, na ebay'u niekoniecznie...
miałam te maseczkę o której piszesz, bardzo lubiłam

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A pokażesz dokładnie, która to maska do twarzy? Chyba kiedyś już Hola Ola ją zachwalała
pamięc idealna


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co bardziej poelcacie z P&R z hypoalergicznej: balsam do ciała, który nie pozostawia tłustej warstwy, czy masło ciała? Bo mam dylemat co wziać - co lepiej i dłużej nawilża?
Nie zależy mi aby szybko sie wchłaniał, bo i tak na noc się smaruję.
balsam i masło
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A co do Armaniego, nie wiem, czy było. Melduję, że w warszawskiej Arkadii są zestawy upominkowe - z tuszem ETK (tym w czarnym opakowaniu, chyba klasyk) za 165 zł oraz podkładem Maestro w kol. 5.5 za chyba 299 zł (jaka szkoda, bo chciałam sobie kupić ten podkład, ale jaśniejszy )
a co wchodzi w skład zestawu upominkowego aramniego?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
szkoda,że jesteśmy wśród tych co się nim nie zachwycają
szansę mu jeszcze dam,bo tylko raz go nałożyłam.


chyba Hola ma z tej serii krem do stóp.Ja po ich żurawinowym kremie do stóp nie miałam ochoty na dalsze próby-nie podszedł mi również do rąk.

ja ze swojej strony polecam balsam do ciała z serii sweet kupiłam go dla córki i innego nie używam,lecę już 3 opakowanie.Wygrał z masełkiem z serii hypo
hipo do stóp nie miałam, tzn próbkę i ok, ale najlepszy z p&r wg mnie do stóp to z serii home spa

mnie ten dziecinny tez odpowiada ale bardziej jdenak wole balsam z serii hipoalergicznej
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:27   #729
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
a jak z kolorami? Są jakieś jasne?
no własnie są strasznie jasne mi mama podkład w ciemno kupowała,bo rossa nie miałam chwilowo pod ręką,a bałam się,że szybko podkłady pójdą.
Poprosiłam o zakup beige(swój ulubiony podkład mam w odcieniu beige i tym się zasugerowałam) i jest o 2 tony za jasny.Jak go porównałam do swojego podkładu to makabra
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:29   #730
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie dotyczące serii hypo - warto krem do stóp brać? Mam zazwyczaj przesuszoną skórę na stopach.

To wprawdzie nie Pat&Rub, ale jest to świetny i niedrogi kremik
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:29   #731
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
w PL nie, ale na all są. Ja ma ten 47 i mi obecnie pasuje, ale ja się smaruję samoopalaczem i jestem w kolorze Shiseido sun 40
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
no własnie są strasznie jasne mi mama podkład w ciemno kupowała,bo rossa nie miałam chwilowo pod ręką,a bałam się,że szybko podkłady pójdą.
Poprosiłam o zakup beige(swój ulubiony podkład mam w odcieniu beige i tym się zasugerowałam) i jest o 2 tony za jasny.Jak go porównałam do swojego podkładu to makabra
niestety dla mnie zwykle większość jest za ciemna, ale rzeczywiscie, widziałam w recenzjach, że na all są jaśniejsze, tyle, ze akurat teraz nie ma, sprawdzałam
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 10:33   #732
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mam nadziej ze będzi Ci odpowiadał dla mnie ideał obok givenchy
co do lancomowych tusz to jakos sie z nimi nie polubiłam miniatury super a pełnowymiarowe


a mnie ten givenchy wkurzaostatnio po dłuższej przerwie się nim malowałam i on chyba kurcze już zasychaa przecież we wrześniu go kupiłam...
Nigdy więcej testowania innych,potulnie wracam do ukochanego lankomiaka

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
niestety dla mnie zwykle większość jest za ciemna, ale rzeczywiscie, widziałam w recenzjach, że na all są jaśniejsze, tyle, ze akurat teraz nie ma, sprawdzałam
ale sprawdz sobie nude 47 i beige 55-na moje oko są jasne,choć ja to średniak,więc co ja mogę wiedzieć o naprawdę jasnych podkładach
W każdym razie byłam zaskoczona "jasnością"tego mojego.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:33   #733
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Mój też zaczyna gruździć
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:34   #734
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mój też zaczyna gruździć
no i właśnie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:40   #735
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

anakazar, mówisz o tym balsamie: http://www.patandrub.pl/sklep/p-149-...cy-skore-mamy/ ? Mi by się właśnie taki przydał, ale mam totalną nadwrażliwość na zapachy teraz i prawie każdy balsam mnie wkurza, bo za mocno pachnie...

A w temacie P&R jeszcze: polecacie peeling do ust? Bo zastanawiam się nad nim a jako alternatywa kusi mnie jeszcze SugarLips: http://www.aromatella.pl/p/186/1594/...naturalne.html
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:41   #736
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Z maila od P&R:

"Dziś zachęcamy do rozdawania całusów i świętowanie Dnia Pocałunków!
Aby kompleksowo pobudzić endorfiny, w naszym sklepie internetowym udostępniliśmy całą ofertę PAT&RUB LIPS w specjalnej cenie.
Zapraszamy do wyboru swojego ulubionego Błyszczyka, Balsamu lub Pilingu do Ust, spośród apetycznych smaków: różanego, pomarańczowego lub kawowego. Nasza promocja trwa do 2 grudnia 2012.
29 listopada 2012 od godziny 19:00 do 24:00, zapraszamy na andrzejkowe poszukiwania w www.patandrub.pl. Zdjęcia kosmetyków naturalnych PAT&RUB oznaczone czarnym kotem, będą dostępne z super rabatem [-50%]."
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:44   #737
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
a mnie ten givenchy wkurzaostatnio po dłuższej przerwie się nim malowałam i on chyba kurcze już zasychaa przecież we wrześniu go kupiłam...
Nigdy więcej testowania innych,potulnie wracam do ukochanego lankomiaka

-
ja lancomaików nie lubię a givenchy śmiga jak marzenie...



Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
anakazar, mówisz o tym balsamie: http://www.patandrub.pl/sklep/p-149-...cy-skore-mamy/ ? Mi by się właśnie taki przydał, ale mam totalną nadwrażliwość na zapachy teraz i prawie każdy balsam mnie wkurza, bo za mocno pachnie...

A w temacie P&R jeszcze: polecacie peeling do ust? Bo zastanawiam się nad nim a jako alternatywa kusi mnie jeszcze SugarLips: http://www.aromatella.pl/p/186/1594/...naturalne.html
tan balsam jest bdb jesli zapachy Ci nie podchodza to zwróć uwage na serie hipoalergiczna - bardzo delikatne zapachy, balsam ma delikatniejszy zapach od tego dla mam

peeligi fajne ale moce zapachy i smaki i nie dla mnie ...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:47   #738
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a co wchodzi w skład zestawu upominkowego aramniego?
Tusz lub podkład, ładna, spora kosmetyczka, i jakieś 3 próbki (m.in. coś z pielęgnacji, i chyba błyszczyki).
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:52   #739
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Z maila od P&R:

"Dziś zachęcamy do rozdawania całusów i świętowanie Dnia Pocałunków!
Aby kompleksowo pobudzić endorfiny, w naszym sklepie internetowym udostępniliśmy całą ofertę PAT&RUB LIPS w specjalnej cenie.
Zapraszamy do wyboru swojego ulubionego Błyszczyka, Balsamu lub Pilingu do Ust, spośród apetycznych smaków: różanego, pomarańczowego lub kawowego. Nasza promocja trwa do 2 grudnia 2012.
29 listopada 2012 od godziny 19:00 do 24:00, zapraszamy na andrzejkowe poszukiwania w www.patandrub.pl. Zdjęcia kosmetyków naturalnych PAT&RUB oznaczone czarnym kotem, będą dostępne z super rabatem [-50%]."
Ale super))
__________________
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 11:01   #740
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Tusz lub podkład, ładna, spora kosmetyczka, i jakieś 3 próbki (m.in. coś z pielęgnacji, i chyba błyszczyki).

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Z maila od P&R:

"Dziś zachęcamy do rozdawania całusów i świętowanie Dnia Pocałunków!
Aby kompleksowo pobudzić endorfiny, w naszym sklepie internetowym udostępniliśmy całą ofertę PAT&RUB LIPS w specjalnej cenie.
Zapraszamy do wyboru swojego ulubionego Błyszczyka, Balsamu lub Pilingu do Ust, spośród apetycznych smaków: różanego, pomarańczowego lub kawowego. Nasza promocja trwa do 2 grudnia 2012.
29 listopada 2012 od godziny 19:00 do 24:00, zapraszamy na andrzejkowe poszukiwania w www.patandrub.pl. Zdjęcia kosmetyków naturalnych PAT&RUB oznaczone czarnym kotem, będą dostępne z super rabatem [-50%]."
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:06   #741
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
anakazar, mówisz o tym balsamie: http://www.patandrub.pl/sklep/p-149-...cy-skore-mamy/ ? Mi by się właśnie taki przydał, ale mam totalną nadwrażliwość na zapachy teraz i prawie każdy balsam mnie wkurza, bo za mocno pachnie...

A w temacie P&R jeszcze: polecacie peeling do ust? Bo zastanawiam się nad nim a jako alternatywa kusi mnie jeszcze SugarLips: http://www.aromatella.pl/p/186/1594/...naturalne.html
jego zapach też jest delikatny,ale bardziej przyjemny niż ten dla dzieci.Jeden i drugi szybko znika(przynajmniej z mojej skóry)


jeszcze z p&r kocham mleczko do demakijażu(ogólnie mleczek niecierpie) i tonik z serii aox
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja lancomaików nie lubię a givenchy śmiga jak marzenie...




to się cieszę,że Ci śmiga

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość



Holuś to co kupujesz?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:09   #742
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Mail z Douglasa:
"Najlepszym wynagrodzeniem dla pracy naszego zespołu jest zadowolenie klientów, aby je osiągnąć staramy się sprostać wszelkim Waszym oczekiwaniom. Miło nam jest poinformować, że od dzisiaj rusza nowa, długo wyczekiwana funkcja w naszym sklepie internetowym - wybór próbek, dołączanych do każdego zamówienia. Przetestuj z douglas.pl nowości i bestsellery ze świata makijażu, pielęgnacji i zapachu! Tylko teraz - 4 próbki gratis!"

O ile zrozumiałam, mozna pokazac palcem konkretną rzecz z listy, imo fajnie.
Plus 10% zniżki online na kod: PREZENTY84

No i własnie wymyślam, co bym mogła chcieć. Chyba czarną, miękką kredkę, ale naprawdę mięciutką. Co byście polecały? Zawsze łapałam khol z Bourjois (bez pędzelka z drugiej strony), ale chyba go wycofali, nigdzie nie widzę - może coś polecicie?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:10   #743
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Kurcze Laski, ja chyba muszę dodac ten wątek an czarna liste, bo pójde pod kosciół przez Was
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:10   #744
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja lancomaików nie lubię a givenchy śmiga jak marzenie...





tan balsam jest bdb jesli zapachy Ci nie podchodza to zwróć uwage na serie hipoalergiczna - bardzo delikatne zapachy, balsam ma delikatniejszy zapach od tego dla mam

peeligi fajne ale moce zapachy i smaki i nie dla mnie ...

Właśnie chciałabym taki typowy na rozstępy, porównując składy obu widzę, że ten Sweet ma jakieś składniki uelastyczniające i przeciwko rozstępom.
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:12   #745
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
jego zapach też jest delikatny,ale bardziej przyjemny niż ten dla dzieci.Jeden i drugi szybko znika(przynajmniej z mojej skóry)


jeszcze z p&r kocham mleczko do demakijażu(ogólnie mleczek niecierpie) i tonik z serii aox


to się cieszę,że Ci śmiga

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------



Holuś to co kupujesz?
Anusia mnie włąsnie za mało te balsamy z serii sweet nawilżały trwale ze tak powiem, za to balsam hipo

a nie znaju jeszcze
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:14   #746
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurcze Laski, ja chyba muszę dodac ten wątek an czarna liste, bo pójde pod kosciół przez Was
Są gorsze wątki

A tymczasem kolejna sposobność na zakupy:

dzień darmowej dostawy
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2012-11-28 o 11:24
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:18   #747
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Mail z Douglasa:
"Najlepszym wynagrodzeniem dla pracy naszego zespołu jest zadowolenie klientów, aby je osiągnąć staramy się sprostać wszelkim Waszym oczekiwaniom. Miło nam jest poinformować, że od dzisiaj rusza nowa, długo wyczekiwana funkcja w naszym sklepie internetowym - wybór próbek, dołączanych do każdego zamówienia. Przetestuj z douglas.pl nowości i bestsellery ze świata makijażu, pielęgnacji i zapachu! Tylko teraz - 4 próbki gratis!"

O ile zrozumiałam, mozna pokazac palcem konkretną rzecz z listy, imo fajnie.
Plus 10% zniżki online na kod: PREZENTY84

No i własnie wymyślam, co bym mogła chcieć. Chyba czarną, miękką kredkę, ale naprawdę mięciutką. Co byście polecały? Zawsze łapałam khol z Bourjois (bez pędzelka z drugiej strony), ale chyba go wycofali, nigdzie nie widzę - może coś polecicie?
Ale to jest wazne dopiero od 5 grudnia

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Są gorsze wątki

dzień darmowej dostawy
Wiesz, ja głownie w stacjonarnych robię zakupy, albo przez kogoś, jak nie ma dostepu, więc internetowe mnie niezbyt kuszą

Chociaż ciagnie mnie do Asosa, bo pare rzeczy już mi sie podobało stamtad - głownie z blogów modowych. Ale nie wiem jak tam jest, jaką walutą sie tam płaci.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:20   #748
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale to jest wazne dopiero od 5 grudnia
Od teraz do 5 grudnia
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:22   #749
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Czy w którejkolwiek wrocławskiej perfumerii dostanę perfumy Habanita Molinard???
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:23   #750
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale to jest wazne dopiero od 5 grudnia

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



Wiesz, ja głownie w stacjonarnych robię zakupy, albo przez kogoś, jak nie ma dostepu, więc internetowe mnie niezbyt kuszą

Chociaż ciagnie mnie do Asosa, bo pare rzeczy już mi sie podobało stamtad - głownie z blogów modowych. Ale nie wiem jak tam jest, jaką walutą sie tam płaci.
Ja miałam kiedyś megafazę na Asosa Kupuje się tam bardzo miło i przyjemnie, ustawiam zawsze walutę na funty, płacę Paypalem, przesyłka darmowa.
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.