Włosy Falowane-jak Je Ujarzmić??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-23, 09:16   #1
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Talking

Włosy Falowane-jak Je Ujarzmić???


Kochane ja wiem, że już wiele na ten temat było ale przekopałam archiwum, przejrzałam kwc i dalej nic niewiem
Mam włosy falowane tzn. kręcą się gdzieś od połowy, do tego sie puszą bo rozjaśniane, oczywiście mogę nakładać wałki ale z tym dużo roboty, najlepsze efekty widać jak ugniatam je lekko ręką wtedy fajne loki się formują, no i teraz niewiem co w nie wgniatać???? sun silk odpada.Może poradzicie cosik fajnego podkreślającego skręt????? bo wizja prostowania włosów mnie odstrasza.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 09:42   #2
poziomka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 35
Dot.: Włosy Falowane-jak Je Ujarzmić???

mi troche pomagają odżywki bez spłukiwania, ładniej i bardziej naturalnie podkreslają loki niż pianki i żele, ale niestety za kilka godzin znowu mi się puszą. teraz mam odżywkę bez spłukiwania z dove choć jest do włosów farbowanych na kręcone jest całkiem dobra. mam podobny problem i ktoś doradził mi własnie kosmetyki z serii Matrix dla włosów kręconych.
poziomka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.