Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 16:18   #421
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dzięki dziewczyny za kciuki
już po wszystkim, 4,5 - licencjat matematyki stosowanej
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 16:56   #422
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki
już po wszystkim, 4,5 - licencjat matematyki stosowanej
Gratulacje!
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 17:04   #423
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki
już po wszystkim, 4,5 - licencjat matematyki stosowanej
Gratulacje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 18:07   #424
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki

już po wszystkim, 4,5 - licencjat matematyki stosowanej

Super! Gratuluje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 08:37   #425
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziękuję wszystkim
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:17   #426
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki
już po wszystkim, 4,5 - licencjat matematyki stosowanej
Gratuluję



Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2014-06-28 o 09:18
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 21:23   #427
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez marta448 Pokaż wiadomość
Mam go, dobrze usuwa hybrydę ale dla mnie niemiłosiernie śmierdzi i za bardzo wysusza, ale ja jestem przyzwyczajona do lepszych płynów np z Eco więc mi może nie pasować
Kupiłam go wczoraj i odrazu wypróbowałam i stwierdzam ze nie jest zły a zapach mi nie przeszkadza , jestem akrylowa i uwielbiam zapach liqidu więc zapach tego płynu nie jest dla mnie niczym drażniącym

Edytowane przez calineczka99
Czas edycji: 2014-06-28 o 21:24
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 07:44   #428
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
Kupiłam go wczoraj i odrazu wypróbowałam i stwierdzam ze nie jest zły a zapach mi nie przeszkadza , jestem akrylowa i uwielbiam zapach liqidu więc zapach tego płynu nie jest dla mnie niczym drażniącym
No dlatego właśnie pisałam że to ja ja nie lubię jak mi płyn do hybryd śmierdzi, dlatego kolejny muszę kupić jakiś inny
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 10:36   #429
alanula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witajcie hybrydoholiczki Parę słów o mnie. Mam na imię Ania, zabawę z hybrydami zaczęłam jakieś 2 miesiące temu no i oczywiście przeczytałam Wasze wszystkie posty. Moim zdaniem to kopalnia wiedzy, za którą Wam dziękuję. Postaram się trochę udzielać a w tygodniu wrzucę swoje wzorniki i prace, bo czekam na paczkę z cosmetic zone. Pozdrawiam Was serdecznie
alanula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 11:50   #430
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witaj alanula. Jakich marek uzywasz?
Czekamy na zdjecia
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 20:32   #431
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Kochane,czy któraś z was używała lakierów hybrydowych Eclair?
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 21:22   #432
alanula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Co do lakierów to mam cosmetic zone, semilaci, top i bazę gelish i z bluesky.
alanula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:41   #433
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Kochane,czy któraś z was używała lakierów hybrydowych Eclair?
Pierwsze słyszę
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 06:39   #434
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

jestem po uzyciu Mr. White i Indigo.
Boska jest ta biel! faktycznie jedna cienka warstwa kryje perfekcyjnie. mam porownainie do bieli z Cz bo kumpela mi pozyczyla. 2warstwy cz nie sa tak biale jak jedna mr. white. a jedna wartwa cz nie byla w pelni kryjaca.


kurcze ale nie wychodzi mi idealny french. czy przy hybrydach moge stosowac paski do frencha? oczywiscie lrzed utwardzeniem bym je odklejala.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 07:58   #435
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jestem po uzyciu Mr. White i Indigo.
Boska jest ta biel! faktycznie jedna cienka warstwa kryje perfekcyjnie. mam porownainie do bieli z Cz bo kumpela mi pozyczyla. 2warstwy cz nie sa tak biale jak jedna mr. white. a jedna wartwa cz nie byla w pelni kryjaca.


kurcze ale nie wychodzi mi idealny french. czy przy hybrydach moge stosowac paski do frencha? oczywiscie lrzed utwardzeniem bym je odklejala.
Goldika, chyba gdzieś kiedyś na forum czytałam, że można, ale lepiej poczekaj na odpowiedź tych bardziej doświadczonych

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Przed chwilką dzwonił do mnie kuier, więc będę miała w końcu bazę i top z gelisha mam nadzieję, że się nie zawiodę
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 08:22   #436
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę
znalazłam je tutaj
http://www.sklep.eclair-nail.com/lak...-lac-c-72.html
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 08:37   #437
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Ja obserwuję chyba ich profil na instagramie, ładne kolory, ale niestety nie testowałam więc wypowiedzieć się nie mogę.
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 09:17   #438
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jestem po uzyciu Mr. White i Indigo.
Boska jest ta biel! faktycznie jedna cienka warstwa kryje perfekcyjnie. mam porownainie do bieli z Cz bo kumpela mi pozyczyla. 2warstwy cz nie sa tak biale jak jedna mr. white. a jedna wartwa cz nie byla w pelni kryjaca.


kurcze ale nie wychodzi mi idealny french. czy przy hybrydach moge stosowac paski do frencha? oczywiscie lrzed utwardzeniem bym je odklejala.
....
paski to kiepski pomysł.bo odrywając je rozmarzesz hybryde< malując zwykłym lakierem on wysycha i nie rozmazuje się przy odrywaniu paska> najlepszy sposób to płaskim pędzelkiem do żelu zmoczonym w cleanerze przecierać linie uśmiechu
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 09:40   #439
wik5566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

no zrobiłam sobie kolor 107 (mięta) z tej bliźniaczej firmy estetiq zdaje się Ashton coś tam
Trochę narozrabiałam z bazą i lakierem (bardzo rzadki- jestem przyzwyczajona do gęsciejszych tradycyjnych), więc gdzieniegdzie mi pouciekał. Na pewno Wam ich nie pokażę, ale ogólnie myślę, że będzie dobrze
Top eco- fajny, trochę rzadki, ale przyzwyczaję się. A i jeżeli któraś z Was by chciała to mogę zamawiać u dystrybutora i wysyłać pocztą lub paczkomatem (z mojej strony tylko koszt koperty babelkowej i znaczka/opłaty). Do mnie dystrybutor przywiózł top do domu i to bez dodatkowych opłat.

Mam pytanie jakiego oświetlenia używacie podczas robienia pazurków? Wzięłam zwykłą lampkę biurkową i nie jestem pewna czy baza gelish nie zaczęłam mi gęstnieć. a odnośnie bazy- kocham ten pędzelek
wik5566 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 11:07   #440
PAULINA1990B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej dziewczyny, wiem, że na pewno się powtórzę z pytaniami. Starałam się przeczytać jak najwięcej postów ale wszystkich to chyba z miesiąc by było mało a chciałabym juz wystartować z robieniem hybrydek doradźcie jaki zestaw najlepiej wybrać? :
1) mollon pro (baza + kolor+top)
2)mistero millno (baza+kolor+top)
3) baza gelish+ kolor estetiq+ top gelish

Z góry dziękuje za podpowiedź
PAULINA1990B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 14:25   #441
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Zgłasza się kolejna hybrydomaniaczka. Przeczytałam cały ten wątek i postanowiłam się ujawnić . Hybrydy robię klientkom w domu bo przedłużam też rzęsy. Lampę mam 36W, utwardza bardzo dobrze.

Hybrydy posiadam z Estetiq oczywiście no i jedną zakupiłam z firmy La Femme 3w1.. kompletnie nie polecam. Za 5ml dałam 40zł a muszę malować nią 3 razy żeby pokryło... . Planuję zakupić parę lakierów BN ale chyba tylko dla siebie, nie będę robić tą hybrydą paznokci klientkom.

Generalnie lubię na sobie testować. Nigdzie nie mogłam dostać hybrydy w ładnym miętowym kolorze ponieważ w hurtowniach jak tylko przyjdzie dostawa to wszystko wykupują. Nałożyłam na bazę lakier z Bell w kolorze mięty i błękitny i później nałożyłam top. Trzyma mi się od czwartku i nic się z tym nie dzieje . Wstawiam wam zdjęcia . Myślę że to dobre rozwiązanie jak brakuje nam jakiegoś koloru a chcemy akurat mieć takie paznokcie.

Teraz biorę się za zakup tych lakierów z BN no i poluję na nowe kolorki w hurtowni z Estetiq.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10300646_771477602897061_2622529040078831935_n.jpg (67,4 KB, 88 załadowań)
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 15:54   #442
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna hybrydomaniaczka. Przeczytałam cały ten wątek i postanowiłam się ujawnić . Hybrydy robię klientkom w domu bo przedłużam też rzęsy. Lampę mam 36W, utwardza bardzo dobrze.

Hybrydy posiadam z Estetiq oczywiście no i jedną zakupiłam z firmy La Femme 3w1.. kompletnie nie polecam. Za 5ml dałam 40zł a muszę malować nią 3 razy żeby pokryło... . Planuję zakupić parę lakierów BN ale chyba tylko dla siebie, nie będę robić tą hybrydą paznokci klientkom.

Generalnie lubię na sobie testować. Nigdzie nie mogłam dostać hybrydy w ładnym miętowym kolorze ponieważ w hurtowniach jak tylko przyjdzie dostawa to wszystko wykupują. Nałożyłam na bazę lakier z Bell w kolorze mięty i błękitny i później nałożyłam top. Trzyma mi się od czwartku i nic się z tym nie dzieje . Wstawiam wam zdjęcia . Myślę że to dobre rozwiązanie jak brakuje nam jakiegoś koloru a chcemy akurat mieć takie paznokcie.

Teraz biorę się za zakup tych lakierów z BN no i poluję na nowe kolorki w hurtowni z Estetiq.
Też kiedyś tak robiłam - na bazę nałożyłam zwykły lakier, na mokry położyłam jeszcze brokat i na to wszystko top - trzymało się pięknie prawie 2 tygodnie . A to był totalny eksperyment, na studniówkę siostry .
Później chciałam zrobić coś podobnego, ale z użyciem innego lakieru (zwykłego) i już nie wyszło - co pomalowałam paznokcie topem, to zanim zdążyłam wsadzić je do lampy, top zbierał się w kropelki, nie chciał całkowice pokrywać paznokcia. Próbowałam wtedy je odtłuszczać, robić po jednym paznokciu, ale i tak nic z tego. Także eksperymenty nie zawsze wychodzą [COLOR="Silver"]
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 15:57   #443
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Lakiery z bell Glam Wear przetestowane i trzymają się pięknie .

Miałam też nałożone hybrydy Cuccio jeju piękne były ale jedna kosztuje 75zł... Teraz przymierzam się do zamówienia tych BN... nadają się one do robienia hybrydy klientką czy są dość słabe? Nie chcę sobie popsuć opinii...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 16:28   #444
blondhairgirl
Przyczajenie
 
Avatar blondhairgirl
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja wczoraj ściągnęłam semilac raspberry neon. Trzymał się świetnie prawie 2 tygodnie, zdjęłam ze względu na odrost paznokcia Dałby radę jeszcze z tydzień jak nic.
Natomiast mam ciekawe spostrzeżenie. Top i bazę mam z Gelish. I z każdym kolorem przy zdejmowaniu zachowuje się inaczej. Z OPI odchodził płatkami (imo najlepiej), z CZ częściowo płatkami, a częściowo musiałam pousuwać patyczkiem, a Semilac wszystkie musiałam usuwać patyczkiem/paznokciem... Aceton rozmacza hybrydy, ale nie odchodzi ona tak ładnie jak np OPI.
u was jest podobnie?

pomalowałam też wzornik, wrzucę wieczorem
__________________
-m-
blondhairgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 16:41   #445
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez blondhairgirl Pokaż wiadomość
ja wczoraj ściągnęłam semilac raspberry neon. Trzymał się świetnie prawie 2 tygodnie, zdjęłam ze względu na odrost paznokcia Dałby radę jeszcze z tydzień jak nic.
Natomiast mam ciekawe spostrzeżenie. Top i bazę mam z Gelish. I z każdym kolorem przy zdejmowaniu zachowuje się inaczej. Z OPI odchodził płatkami (imo najlepiej), z CZ częściowo płatkami, a częściowo musiałam pousuwać patyczkiem, a Semilac wszystkie musiałam usuwać patyczkiem/paznokciem... Aceton rozmacza hybrydy, ale nie odchodzi ona tak ładnie jak np OPI.
u was jest podobnie?

pomalowałam też wzornik, wrzucę wieczorem
...
tak,kolory różnych firm różnie schodzą
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:19   #446
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Lakiery z bell Glam Wear przetestowane i trzymają się pięknie .

Miałam też nałożone hybrydy Cuccio jeju piękne były ale jedna kosztuje 75zł... Teraz przymierzam się do zamówienia tych BN... nadają się one do robienia hybrydy klientką czy są dość słabe? Nie chcę sobie popsuć opinii...
Moim zdaniem są słabe, w porównianiu np do Mollona czy nawet Estetiq, ale parę dziewczyn tu polecało
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:58   #447
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Zamówiłam sobie bazę z shellaca właśnie i jeden kolor Asphalt bo był w promocji za 39zł, a kończy mi się podobny odcień z Tiftona.

Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy z bazą gelisha którą miałam, ale paznokcie nie trzymały się dobrze. W większości było to tydzień, potem pojedyncze odpryskiwały albo odchodziła końcówka lakieru od paznokcia całym płatem.

Nie wiem co mogę robić źle, staram się brzegi dobrze zabezpieczać, to potem te brzegi odpadają. Ogólnie coraz bardziej mnie to irytuje. Mam nadzieję, że shellac pomoże. A mam tyle pięknych kolorów i chętne ciotki i koleżanki, a jak tu robić jak się tak źle trzyma? Próbowałam też utwardzać akrylem, używać primera, ale i to nie zdało za bardzo egzaminu, a tylko ściąganie było masakryczne.

Edytowane przez Hexy
Czas edycji: 2014-07-01 o 22:58
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:04   #448
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Moim zdaniem są słabe, w porównianiu np do Mollona czy nawet Estetiq, ale parę dziewczyn tu polecało
Wydaje mi się że najważniejsze to baza i top skoro mi się na tym nawet lakiery z bell świetnie trzymają, nic nie odpryskuje, pięknie się błyszczą...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 08:58   #449
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez blondhairgirl Pokaż wiadomość
ja wczoraj ściągnęłam semilac raspberry neon. Trzymał się świetnie prawie 2 tygodnie, zdjęłam ze względu na odrost paznokcia Dałby radę jeszcze z tydzień jak nic.
Natomiast mam ciekawe spostrzeżenie. Top i bazę mam z Gelish. I z każdym kolorem przy zdejmowaniu zachowuje się inaczej. Z OPI odchodził płatkami (imo najlepiej), z CZ częściowo płatkami, a częściowo musiałam pousuwać patyczkiem, a Semilac wszystkie musiałam usuwać patyczkiem/paznokciem... Aceton rozmacza hybrydy, ale nie odchodzi ona tak ładnie jak np OPI.
u was jest podobnie?

pomalowałam też wzornik, wrzucę wieczorem
Ja tez kilka dni temu pierwszy raz usuwałam semilac kolor baza i top gelish . Top spiłowałam hybryda zmiękła pouzyciu płynu ale nie odchodził płatami tylko pozostaje w całosci usuwałam metalowym kopytkiem ale dosc lekko schodziło . Zastanawiam sie nad topem semilac czy mozecie cos o nim napisac , warty zakupu ?
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 10:25   #450
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
...Nie wiem co mogę robić źle, staram się brzegi dobrze zabezpieczać, to potem te brzegi odpadają...
Być może przesadzasz z tym zabezpieczaniem. Na brzegu nie może być grubej warstwy lakieru, bo wtedy po prostu będzie się wykruszał. Spróbuj zabezpieczyć cieniutko bazą, raz kolorem i topem. Wg mnie nie powinno być lakieru od wewnętrznej strony paznokcia, choć większość preferuje tzw. zakładkę. Ewentualnie po nałożeniu lakieru zbierz nadmiar drewnianym patyczkiem, tak jakbyś czyściła paznokcie od wewnątrz.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.