Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-28, 10:25   #181
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Soraya 3


I... są jeszcze opisy zabiegów jakie można wykonywać na tych kosmetykach, ale jako, że tego sporo i nie wiem czy Was to nie interesuje, na razie nie skanowałam. Jakby coś, krzyczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s13.JPG (59,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s14.JPG (73,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s15.JPG (66,3 KB, 10 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 10:51   #182
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
O, to jeszcze nie testowałaś jej? Dalej czekam na wrażenia, mam nadzieję, że Ci się spodoba. Mi zostało jej jeszcze tylko na 2 aplikacje A ta oczyszczająca, którą jestem zachwycona to właśnie ta błotno-algowa.
Ano jakoś tak wyszło, że jeszcze jej nie otworzyłam nawet
A że tą oczyszczającą jesteś zachwycona to już wiem. Właśnie po Twoim zachywcie przeczytałam jej opis i stwierdziłam, że to coś dla mnie Antybakteryjnej próbowałam kiedyś, bo miałam z Targowiska, ale jakoś się nie przemogłam, bo mnie szczypała strasznie i po 2 próbach puściłam dalej w świat. Z tą jakoś będę musiała przetrwać, skoro mówisz, że warto.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
I skoro te kosmetyki są opisane na stronie, to wklejam tylko cennik. Za to dokładniej poskanuję Soraya Od razu też przepraszam za jakość skanów Bielendy. Wyraźniejszy jpg wymaga co najmniej 170kb.

No to zaczynamy...
Dzięki za skany

PS A tak w ogóle kogo my to mamy Ana we własnej osobie. Miło Cię widzieć
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 11:13   #183
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A ja może w końcu się wybiorę, bo nie byłam hoho... dawno Kusi mnie i BiKor, i Kryolan (przez tę zołzę Hex ), i profesjonalna Bielenda i Norel i Bandi Za dużo tego, a kasy póki co nie odłożyłam żadnej, ale mam jeszcze miesiąc, więc powinnam coś wykombinować
Ja Ci dam zołzę Ty niedobra

Puder Kryolanu ten ryzowy ma az 60gr i tylko dumam nad odcieniem bo mam odsypke koloru TL2 a ciekawi mnie TL4 lub TL11 i tutaj Twoja wycieczka bylaby jak najbardziej wskazana


Ana,pamietasz cene tego pudru?na all jest za 37zl + przesylka wiec moze lepiej poczekac na Targi a mialam juz nic nie kupowac


Kusicielki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 11:22   #184
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ano jakoś tak wyszło, że jeszcze jej nie otworzyłam nawet
A że tą oczyszczającą jesteś zachwycona to już wiem. Właśnie po Twoim zachywcie przeczytałam jej opis i stwierdziłam, że to coś dla mnie Antybakteryjnej próbowałam kiedyś, bo miałam z Targowiska, ale jakoś się nie przemogłam, bo mnie szczypała strasznie i po 2 próbach puściłam dalej w świat. Z tą jakoś będę musiała przetrwać, skoro mówisz, że warto.

Dzięki za skany

PS A tak w ogóle kogo my to mamy Ana we własnej osobie. Miło Cię widzieć

To mam nadzieję, że Ci się spodoba, tylko teraz tak pomyślałam, że w tej antybakteryjnej oprócz zielonej glinki również dużą rolę odgrywa spirulina... Może jednak dobrze Ci ją skóra przyjmie

PS A dziękuję Jakoś tak mnie naszło

PS 2 A tu skany cennika Ziaji, o których zapomniałam


Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Ana,pamietasz cene tego pudru?na all jest za 37zl + przesylka wiec moze lepiej poczekac na Targi a mialam juz nic nie kupowac
O ile mnie pamięć nie myli to 48-50 zł. Na pewno nie mniej

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z1.JPG (78,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2.JPG (75,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z3.JPG (76,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4.JPG (99,1 KB, 11 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 11:29   #185
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
T
O ile mnie pamięć nie myli to 48-50 zł. Na pewno nie mniej


Dziekuje czyli jednak chyba zdecyduje sie na zakup przez All a moze ktoras z Was wie jak wyglada reszta kolorow pudru ryzowego?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 21:18   #186
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ja Ci dam zołzę Ty niedobra
Bo niedobra będzie naprawdę niedobra i ci Kryolanu nie sprawdzi

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Puder Kryolanu ten ryzowy ma az 60gr i tylko dumam nad odcieniem bo mam odsypke koloru TL2 a ciekawi mnie TL4 lub TL11 i tutaj Twoja wycieczka bylaby jak najbardziej wskazana
Wiesz, w sumie to Ty możesz sobie wycieczkę do Krakowa zrobić, to i przy okazji o targi zahaczysz

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
To mam nadzieję, że Ci się spodoba, tylko teraz tak pomyślałam, że w tej antybakteryjnej oprócz zielonej glinki również dużą rolę odgrywa spirulina... Może jednak dobrze Ci ją skóra przyjmie

PS A dziękuję Jakoś tak mnie naszło
Wypróbuję jednak tą błotno-algową. Błotko też kuszące jest
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 15:23   #187
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

dlaczego jak są jakieś fajne promocje to wszystko na raz, łacznie z targami
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 17:35   #188
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Witam nie bylam na zadnych targach ale wypatrzylam polecane przez Was kosmetyki na allegro mam tylko kilka pytan- czy maseczka gleboko oczyszczajaca z bielendy zweza rozszerzone pory?i zauwazylam ze sa dwie maseczki z bielendy gleboko oczyszczajace-ktora jest lepsza?ktora macie i polecacie ? czy te maseczki wogole nie beda dostepne w sklepach? znacie moze jakies profesjonalne maseczki silnie zwezajace rozszerzone pory i wyładzajace. czy maseczki algowe np ta silnie nawilzajaca jagodowa niepowoduja pryszczy?zalezy mi na tym zeby maseczka nie spowodowala pogorszenia cery tradzikowej z gory dziekuje za pomoc
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 20:05   #189
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Witam nie bylam na zadnych targach ale wypatrzylam polecane przez Was kosmetyki na allegro mam tylko kilka pytan- czy maseczka gleboko oczyszczajaca z bielendy zweza rozszerzone pory?i zauwazylam ze sa dwie maseczki z bielendy gleboko oczyszczajace-ktora jest lepsza?ktora macie i polecacie ? czy te maseczki wogole nie beda dostepne w sklepach? znacie moze jakies profesjonalne maseczki silnie zwezajace rozszerzone pory i wyładzajace. czy maseczki algowe np ta silnie nawilzajaca jagodowa niepowoduja pryszczy?zalezy mi na tym zeby maseczka nie spowodowala pogorszenia cery tradzikowej z gory dziekuje za pomoc
A którą dokładnie masz na myśli mówiąc o drugiej oczyszczającej? Tę z glinką ghassoul? A ta jagodowa to z Belnaturu?

Te maseczki nie będą dostępne w sklepach, bo to kosmetyki przeznaczone dla kosmetyczek, do gabinetów, do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 23:03   #190
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Mam na mysli dwie oczyszczajace z Bielendy a jagodowa z belnaturu nie wiem ktora z bielendy wybrac ( dwie oczyszczajace idealSkin).jedna jest z błotkiem a wdrugiej chyba dominuje zielona glinka.Ta z blotkiem to podobno silny detoks dla skory ,na allegro jest drozsza niz ta z glinką wiec sie zastanawiam czy jest lepsza
http://www.allegro.pl/item249768786_...enda_hit_.html
http://www.allegro.pl/item249768740_...a_detoks_.html
zalezy mi przede wwszytskim na zwezeniu rozszerzonych porow i wygladzeniu twarzy
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 09:15   #191
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Ana, dziękuję za skany napracowałaś się
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 10:17   #192
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Mam na mysli dwie oczyszczajace z Bielendy a jagodowa z belnaturu nie wiem ktora z bielendy wybrac ( dwie oczyszczajace idealSkin).jedna jest z błotkiem a wdrugiej chyba dominuje zielona glinka.Ta z blotkiem to podobno silny detoks dla skory ,na allegro jest drozsza niz ta z glinką wiec sie zastanawiam czy jest lepsza
http://www.allegro.pl/item249768786_...enda_hit_.html
http://www.allegro.pl/item249768740_...a_detoks_.html
zalezy mi przede wwszytskim na zwezeniu rozszerzonych porow i wygladzeniu twarzy

Maseczka błotno-algowa jest maską głęboko oczyszczającą. Ta z zieloną glinką - antybakteryjną. Podczas gdy pierwsza oczyszcza skórę (i zwęża pory, o co pytałaś), druga działa głównie antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Też ściąga rozszerzone pory, ale ich nie oczyszcza. Tak więc z tych dwóch tylko ta pierwsza jest maską oczyszczającą. Jednak Bielenda ma też drugą maseczkę działającą jak ta błotno-algowa - maseczkę z glinką ghassoul. Mam ją i na dniach zaczynam testy, dam znać jak się sprawuje. Natomiast te dwie, o których wspominałaś używam już od pół roku, w duecie. Najpierw błotno-algowa, po niej antybakteryjna. I w takiej parze obie spisują się genialnie

Maseczka Belnaturu obficie nawilża skórę, zmiękcza ją, wygładza. Ani ona, ani te powyższe nie spowodowały wystąpienia u mnie jakichś niepożądanych efektów


W ogóle przeglądam właśnie stronę Bielendy i zainteresowały mnie dwie nowości z linii Ideal Skin: maska parafinowa grejpfrutowa i krem Magic Body (przeciwko cellulitowi i rozstępom). Miałabym przez to prośbę, że gdyby któraś z Was wybierała się na targi, niech się pokręci przy aktualnym cenniku Bielendy Ja jednak rezygnuję z targów na rzecz zakupów książkowych

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ana, dziękuję za skany napracowałaś się
Nie ma za co Gdyby coś więcej było potrzeba, daj znać
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 13:38   #193
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Ja jednak rezygnuję z targów na rzecz zakupów książkowych
A na targi książki się wybierasz? Ja już nie mogę się doczekać! Znowu się obkupię i będzie mi żal, że nie mam czasu od razu wszystkiego przeczytać. Ah, ta matura.. Jak ja chciałabym być już PO.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 13:40   #194
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Maseczka błotno-algowa jest maską głęboko oczyszczającą. Ta z zieloną glinką - antybakteryjną. Podczas gdy pierwsza oczyszcza skórę (i zwęża pory, o co pytałaś), druga działa głównie antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Też ściąga rozszerzone pory, ale ich nie oczyszcza. Tak więc z tych dwóch tylko ta pierwsza jest maską oczyszczającą. Jednak Bielenda ma też drugą maseczkę działającą jak ta błotno-algowa - maseczkę z glinką ghassoul. Mam ją i na dniach zaczynam testy, dam znać jak się sprawuje. Natomiast te dwie, o których wspominałaś używam już od pół roku, w duecie. Najpierw błotno-algowa, po niej antybakteryjna. I w takiej parze obie spisują się genialnie
Kusicielko wstrętna, bo jeszcze trochę i będę obie chciała przez Ciebie


Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
W ogóle przeglądam właśnie stronę Bielendy i zainteresowały mnie dwie nowości z linii Ideal Skin: maska parafinowa grejpfrutowa i krem Magic Body (przeciwko cellulitowi i rozstępom). Miałabym przez to prośbę, że gdyby któraś z Was wybierała się na targi, niech się pokręci przy aktualnym cenniku Bielendy Ja jednak rezygnuję z targów na rzecz zakupów książkowych
Nie ma problema. Jak tylko pójdę, a mam nadzieję, że pójdę, to wezmę wszelkie możliwe ulotki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 17:05   #195
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A na targi książki się wybierasz? Ja już nie mogę się doczekać! Znowu się obkupię i będzie mi żal, że nie mam czasu od razu wszystkiego przeczytać. Ah, ta matura.. Jak ja chciałabym być już PO.
Dobrze będzie Em A wręcz bardzo dobrze
A ja na targi książki też się niestety nie wybieram Zamówienie z Merlina przyjdzie mi na 170 zł., do tego jutro planuję wydać 200 zł. w ŚK i Centrum Taniej Książki, i już więcej w tym miesiącu nie wyrobię. Pewnie w ciągu najbliższego tygodnia dowiem się jakie podręczniki akademickie pasowałoby mi sobie sprawić i już w ogóle będę spłukana


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kusicielko wstrętna, bo jeszcze trochę i będę obie chciała przez Ciebie
To już milknę Ani mru mru


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie ma problema. Jak tylko pójdę, a mam nadzieję, że pójdę, to wezmę wszelkie możliwe ulotki
O, ślicznie dziękuję To gdybyś miała jeszcze po drodze do Bi-Koru, zerknij proszę na ceny paletek w tym sezonie, ciekawi mnie czy znowu się podnieśli

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 17:20   #196
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
To już milknę Ani mru mru




O, ślicznie dziękuję To gdybyś miała jeszcze po drodze do Bi-Koru, zerknij proszę na ceny paletek w tym sezonie, ciekawi mnie czy znowu się podnieśli

Nie ma sprawy. Do Bi-Koru też się wybiorę na pewno A dziękować będziesz, jak będzie za co
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 14:58   #197
Coco trini
Raczkowanie
 
Avatar Coco trini
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Anahstasia mogłabys cos wiecej napisac o tej maseczce z Bieledy zielona glinka z seri Ideal Skin? wiem ze pisałas o niej w tym watku ale przeoczyłam masz moze porownanie z Argiletz?
__________________
POMOC DLA WANDY https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post39786455

Dziękuje za każda pomoc
Coco trini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 15:08   #198
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Coco trini Pokaż wiadomość
Anahstasia mogłabys cos wiecej napisac o tej maseczce z Bieledy zielona glinka z seri Ideal Skin? wiem ze pisałas o niej w tym watku ale przeoczyłam masz moze porownanie z Argiletz?
Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Maseczka błotno-algowa jest maską głęboko oczyszczającą. Ta z zieloną glinką - antybakteryjną. Podczas gdy pierwsza oczyszcza skórę (i zwęża pory, o co pytałaś), druga działa głównie antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Też ściąga rozszerzone pory, ale ich nie oczyszcza. Tak więc z tych dwóch tylko ta pierwsza jest maską oczyszczającą.
A co dokładnie Cię interesuje? To dopiszę
W porównaniu do zielonej glinki Argiletzu jest dużo delikatniejsza w formie, nie jest sucha tylko kremowa, nie ściąga skóry, nie zastyga, nie kamienieje i nie trzeba jej niczym zraszać, żeby zachować pewien komfort stosowania. Jednak jak wspomniałam wyżej, nie jest to stricte maseczka oczyszczająca, więc jeśli miałabym porównać działanie obu, to jest ono zwyczajnie nieporównywalne

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 15:19   #199
Coco trini
Raczkowanie
 
Avatar Coco trini
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A co dokładnie Cię interesuje? To dopiszę
W porównaniu do zielonej glinki Argiletzu jest dużo delikatniejsza w formie, nie jest sucha tylko kremowa, nie ściąga skóry, nie zastyga, nie kamienieje i nie trzeba jej niczym zraszać, żeby zachować pewien komfort stosowania. Jednak jak wspomniałam wyżej, nie jest to stricte maseczka oczyszczająca, więc jeśli miałabym porównać działanie obu, to jest ono zwyczajnie nieporównywalne

O serdecznie dziękujedzieki tobie jeszcze bardziej sie na nia napaliłam
__________________
POMOC DLA WANDY https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post39786455

Dziękuje za każda pomoc
Coco trini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 15:25   #200
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Coco trini Pokaż wiadomość
O serdecznie dziękujedzieki tobie jeszcze bardziej sie na nia napaliłam
Nie ma za co Hehe, a później jak się nie spodoba to będzie i od Ciebie, i od MagJi
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 15:36   #201
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Nie ma za co Hehe, a później jak się nie spodoba to będzie i od Ciebie, i od MagJi
Pewnie Bo już postanowione, że najbliższe targi na 100% odwiedzę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 16:03   #202
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Pewnie Bo już postanowione, że najbliższe targi na 100% odwiedzę
Super Czyli za 2 tyg. o tej porze czeka nas wielkie oglądanie katalogów
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 16:26   #203
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Super Czyli za 2 tyg. o tej porze czeka nas wielkie oglądanie katalogów
Może nawet w sobotę, bo w sobotę się wybieram.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 23:07   #204
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

No to jak tam, pochwalcie się nabytkami

Ja oczywiście nic z mojego planu nie kupiłam, bo siedze wdługach, ale TŻ się ulitował, sypnął groszem i nabyłam lakier LaFamme (była promocja-8zł) w kolorze czerwonego brudnego różu ze złotymi drobinkami i cień prasowany IB 27- to mój od dawna poszukiwany masakrycznie ciemny fiolet nie wiem jak mogłam go nie widzieć wcześniej fotki mogą być jutor jak ktoś chce.
Szkoda, że dotarłyśmy tam z MagJą późno, bo już nie było probek (jedynie z BanDi) a i zakupy robione były w już ofoliowanych do zamknięcia stoiskach
Mam katalogi:
dermalogica (mały, bez cen)
mini cennik clarena
duzy cennik clarena
ulotkę greenland
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 12:01   #205
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Jasne, że chcemy Chociaż tak na odległość oczy nacieszymy
A jak tam stoiska Bielendy, Soraya? Był Belnatur/Unique?

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:07   #206
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Bielenda była spora, Balnatur jakiś taki ciaśniutki i Soraya też duża- mieli nowe podkłady z pompką ale podobno testery ktoś ukradł więc nie dało się sprawdzić co to
fotki w tygodniu wrzucę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 23:30   #207
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

W sumie nie mam za wiele do dodania, za dużo nie zobaczyłyśmy i za wiele nie nabrałyśmy, bo jednak sobota przed 17 to nie najlepszy czas na zwiedzanie targów. W niedzielę rano byłoby pewnie jeszcze gorzej, więc następnym razem zadbam o to, żeby się wybrać w sobotę do południa
A wracając do targów, to trochę mnie rozczarowało to, że na mało którym stoisku dawali ulotki, a cenniki to już w ogóle ściśle tajne informacje. Sama mam te, co rzyrafka plus Bielendę, którą postaram się na dniach wkleić.
Ogólnie rzecz biorąc czasu miałyśmy za mało, sama w ostatniej chwili kupowałam Bielendę i leciałam po OPI i w końcu nie zdecydowałam się na IB, bo już za późno było.
A kupiłam:
- maskę algową żurawinową
- maskę w tubie błotno-algową
- lakier do paznokci OPI
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 11:42   #208
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

To z tymi cennikami to już tak było na ostatnich targach. Chociaż wtedy jak się dopytywałam to mówiono mi, że cennik owszem jest, ale mogą mi go przesłać na adres gabinetu

Dzięki Dziewczęta za wszystkie informacje To teraz czekam na opis doświadczeń z używania kosmetyków (zwłaszcza tej maski błotno-algowej

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 17:00   #209
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Anah, życzysz sobie foto jakichś papierów? bo się zgubiłam
na razie lakier na pazurku i cień (z fleszem i bez)- lakier powinien być beżowo- brudno czerwony a cień to zdjęcie z fleszem opalizujące na ten drugi i jeszcze ciemniejszy do tego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1971.JPG (92,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1972.JPG (59,5 KB, 24 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 17:15   #210
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bielenda była spora, Balnatur jakiś taki ciaśniutki i Soraya też duża- mieli nowe podkłady z pompką ale podobno testery ktoś ukradł więc nie dało się sprawdzić co to
fotki w tygodniu wrzucę
Obstawiam, że z Sorai (jak to odmienić? ) było to http://www.inermis.pl/index.php?str=prod&idp=22 Make-up sceniczny. Trochę trudno mi uwierzyć w sceniczny make-up z tej firmy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.