Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 23:27   #691
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze to taki uniwersalny produkt ktory mozesz uzywac jak chcesz i gdzie chcesz).Jako roz,cienie,brazer, rozswietlacz...


aaaa moj podklad znika w zastraszajacym tempie-niedlugo bede musiala znowu zamowic-te podklady za $9 sa male...
Znow Ci dziekuje Nawet nie strasz, bo zamowilam dwie formuly i obie za 9$. Ale trudno, nie wiem nawet czy mi Lumiere bedzie odpowiadac wiec chyba lepiej zaryzykowac powtorne zakupy niz strate duzych pieniedzy.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 23:33   #692
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Znow Ci dziekuje Nawet nie strasz, bo zamowilam dwie formuly i obie za 9$. Ale trudno, nie wiem nawet czy mi Lumiere bedzie odpowiadac wiec chyba lepiej zaryzykowac powtorne zakupy niz strate duzych pieniedzy.

Lepiej zamowic te za $9 gdy nie jestes pewna czy Ci bedzie pasowac.
Tu w usa wszystko jest duze takze moze tylko dla mnie sa te podklady troche za male objetosciowo

Przyzwyczailam sie do wielkich opakowan za niska cene
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 09:31   #693
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Lepiej zamowic te za $9 gdy nie jestes pewna czy Ci bedzie pasowac.
Tu w usa wszystko jest duze takze moze tylko dla mnie sa te podklady troche za male objetosciowo

Przyzwyczailam sie do wielkich opakowan za niska cene
Zazdroszcze latwego dostepu do tych wszystkich cudow
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 13:26   #694
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny jak radzicie sobie z korektorami mineralnymi ? Mam niebieski EDM i wydaje mi sie ze przebija sie przez podkład, cos robie nie tak jak powinnam. Leci jeszcze zielony do mnie (o ile przyleci) i jesli jesli kryje tak samo delikatnie jak niebieski, to nie poradzi sobie z naczynkami
Macie jakis trick na lepsze krycie i kombinacje z podkładami, by nie przebijało? ..

Jako ze mineraly EDM nie matuja u mnie na dlugo, wzielam mieszanke dry-flo z jedwabiem, dodalam troszke najciemniejszego podkładu jaki mialam + rozswietlacz mineralny pink light EDM i mam swietny jedwabny finishing powder
Dla cer mieszanych wspaniały Podobnie jak przy pudrach Clinique, najlepszy efekt daje "wklepanie" go rękoma w skore twarzy...

Jutro przyleci do mnie skwalan Ciekawe jak bedzie sie sprawował pod mineralami...

A lumiere tez w koncu wysłalo probki
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 04:42   #695
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Zazdroszcze latwego dostepu do tych wszystkich cudow
Fakt-duzy mamy tu wybor-nie narzekam

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak radzicie sobie z korektorami mineralnymi ? Mam niebieski EDM i wydaje mi sie ze przebija sie przez podkład, cos robie nie tak jak powinnam. Leci jeszcze zielony do mnie (o ile przyleci) i jesli jesli kryje tak samo delikatnie jak niebieski, to nie poradzi sobie z naczynkami
Macie jakis trick na lepsze krycie i kombinacje z podkładami, by nie przebijało? ..

Jako ze mineraly EDM nie matuja u mnie na dlugo, wzielam mieszanke dry-flo z jedwabiem, dodalam troszke najciemniejszego podkładu jaki mialam + rozswietlacz mineralny pink light EDM i mam swietny jedwabny finishing powder
Dla cer mieszanych wspaniały Podobnie jak przy pudrach Clinique, najlepszy efekt daje "wklepanie" go rękoma w skore twarzy...

Jutro przyleci do mnie skwalan Ciekawe jak bedzie sie sprawował pod mineralami...

A lumiere tez w koncu wysłalo probki
Ja z korektorami nie jestem zbyt obeznana-swoj korektor nakladam na mokro pedzelkiem do korektora-ale ja nie mam kolorowego takze niewiem czy by przebijal?
moze sproboj nalozyc korektor na mokro? Moze wtedy lepiej wtopi sie w skore i bedzie mniej widoczny?
skwalan tez mnie kusi
fajnie ze bedziesz miala probki lumiere


Wklejam co mialam dzisiaj na twarzy-nalozylam jak zwykle filtr-podklad LMB Lumiere i puder wykanczajacy Lumiere Sand FF.Cera nie bardzo bo przed samym okresem.
Aha nakladalam pedzlem skosnym na szybko bo sie spieszylam(moj kabuki musze uprac).Wydaje mi sie ze kabuki daje lepszy efekt

Aha-testuje takze cienie Lumiere-sa nawet fajne-szczegolnie odcien salmon-niewiem czy bede uzywac odcienia pepermint patti-stwierdzilam ze podkresla on moje cienie pod oczami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lumsand copy copy.jpg (56,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lumiereandsand.jpg (49,7 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-03-03 o 05:14
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 13:40   #696
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Przyszły probki lumiere, zaskakujaco szybko... wybralam 8 odcieni i z tego co widze ani jednym nie trafiłam... Najblizszy Fairly light EDM wydaje sie byc Light Medium Cool, brakuje mu jedynie, bardzo istotnej dla mnie, kapki zolci..bo na twarzy wpada w roż. Krycie VV bardzo srednie, w porowaniu do formuły Intensive EDM.
Oferta Lumiere zatem nie dla mnie...

Ale mam skwalan, bardzo fajny Dluga data przydatnosci - do 2010. Olejek, ale bardzo szybko sie wchłania, pozostawiajac na twarzy cos w rodzaju silikonowej warstweki.. swietny jako baza pod podklady EDM

Teraz tylko modlic sie by przesyłka z EDM dotarła Dwie opcje do wyboru : 13 $ i 40 $ Wzielam znowu niepewne 13, no coz...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 13:48   #697
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Jakie masz odcienie Lumiere oprocz LMC?
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 14:05   #698
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Jakie masz odcienie Lumiere oprocz LMC?
Light Neutral
Light Medium Neutral
Fairly Light Golden
Fairly Light Warm
Fairly Light Beige
Light Beige
Light Medium Beige

Wszystkie Veena Velvet
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 14:34   #699
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

I jak wyglada fairly light warm? Bardzo jasny pewnie?
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 15:08   #700
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Przepraszam za jakosc zdjecia, ale mam problem z aparatem. Kolory wyszly o ton ciemniejsze

flw, jest ciut ciemniejszy od light beige
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (56,6 KB, 96 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 15:34   #701
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziwne, a niby powinien byc jasniejszy. Bardzo ciekawa jestem jak on wyglada na skorze. Bo tak sama mysle, czy nie zamowic jasniejszych probek od lmw.
Beige u ciebie tez wygladaja inaczej. U mnie takie czerwonawe.
A neutral jaki odcien maja?
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 15:52   #702
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Dziwne, a niby powinien byc jasniejszy. Bardzo ciekawa jestem jak on wyglada na skorze. Bo tak sama mysle, czy nie zamowic jasniejszych probek od lmw.
Beige u ciebie tez wygladaja inaczej. U mnie takie czerwonawe.
A neutral jaki odcien maja?
Neutral wydaje sie byc pozbawiony nadmiaru zolci. Nie zauwazylam akcetow czerwieni w tych podkladach... dla mnie sa po prostu zolte... light medium cool sie wyroznia, poniewaz ma cos szarego, zoltego i rozowego w sobie...

Light Beige -> golden fair intensive EDM
Light Medium Cool -> zblizony do multi task/ fairly light EDM

Jak dostane paczke z EDM, tam znowu wzielam probki, wiec porownam z innymi, moze znajda sie jeszcze jakies odpowieniki.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:22   #703
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Sheer rozowy??

On jest calkowicie transparentny na buzi. A w pojemniczku bialy.

Wrobel zamowilas duze opakowania? Na jakie kolory sie zdecydowalas?
Ja jeszcze nie wiem do konca. Mam dziwny kolor buzi i szyji. Jakos ten sam puder w 3 dniach wyglada inaczej.
Nie wiem od czego to zalezy.
Zamówiłam Light Medium Warm w wersji Veena Velvet i Cashmere 9gram i inne drobnostki.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 23:00   #704
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak radzicie sobie z korektorami mineralnymi ? Mam niebieski EDM i wydaje mi sie ze przebija sie przez podkład, cos robie nie tak jak powinnam. Leci jeszcze zielony do mnie (o ile przyleci) i jesli jesli kryje tak samo delikatnie jak niebieski, to nie poradzi sobie z naczynkami
Macie jakis trick na lepsze krycie i kombinacje z podkładami, by nie przebijało? ..
Psycha ja niestety mam spore doświadczenie z korektorami Mam stały rumień i zielony to u mnie codzienność.
Moja "metoda" polega na tym, że nakładam bardzo cieniutką warstewkę, w razie potrzeby nawet dwie lub trzy, dokładnie rozporowadzam, na to idzie "zwykły" korektor mineralny i na to jeszcze podkład. Wtedy nic nie przebija, ani korektor ani czerwoności
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 15:09   #705
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja chyba zamowie duze opakowanie light warm jesli sie zdecyduje na Lumiere. LMW jest ciupenke ciemniejszy od mojej szyji i przez to twarz zawsze wyglada ciemnej i jakos szaro bezowo (ktora bez makijazu i tak w ogole jest ciemniejsza od szyji). Filtr niestety albo stety wcala mi nie rozjasnia podkladu.
A gdzie na ich stronce jest cos napisane o skladach?

Edit: Znalazlam i jest tam mica. A ja wlasnie rozmyslam nad mineralnymi filtrami.
Sa jakies pudry mineralne bez mici i talku?

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-03-05 o 16:07
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:39   #706
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja chyba zamowie duze opakowanie light warm jesli sie zdecyduje na Lumiere. LMW jest ciupenke ciemniejszy od mojej szyji i przez to twarz zawsze wyglada ciemnej i jakos szaro bezowo (ktora bez makijazu i tak w ogole jest ciemniejsza od szyji). Filtr niestety albo stety wcala mi nie rozjasnia podkladu.
A gdzie na ich stronce jest cos napisane o skladach?

Edit: Znalazlam i jest tam mica. A ja wlasnie rozmyslam nad mineralnymi filtrami.
Sa jakies pudry mineralne bez mici i talku?
Mi sie wydaje ze chyba mozna mineralne podklady stosowac na mineralne filtry( w kazdym razie tak jak napisalam na biochemii ja nie zmierzam rezygnowac z Lumiere).

A do filtrow mineralnych mam wiekszy dostep i sa tansze



Dziewczyny watek cos ucichl-testowalyscie cos nowego?
Ja nadal wierna Lumiere-tylko ze wieczko od podkladu mi peklo w 2 miejscach mimo ze nic z nim nie robilam hehe .

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-03-09 o 19:26
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 18:53   #707
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja wciaz mysle nad Lumiere i jesli nawet mozna na fitry mineralne to sie zastanawiam czy nie bedzie lepiej miec plynny podklad i go mieszac z filtrem i dopiero nakladac. Wtedy przynajmniej niczego nie zetre. Ostatnio niestety Lumiere na moim filtrze kiepsko wyglada juz po paru godzinach. Jest coraz cieplej i moja buzia bardzo szybko sie nagrzewa (problem naczynkowej cery) i wtedy widac puder. Ze swieceniem moge dac sobie rade, zawsze mam bibulki przy sobie. Ale po paru godzinach musze praktycznie przetrzec twarz mocniej zeby puder zanikl. Tak nie moze byc.

Roz Lumiere ktory zamowilam dla mnie kompletnie sie nie nadaje. Kolor mi sie podoba, jest bardzo intensywny, ciemny, bo taki chcialam wyprobowac, ale nie potrafie go nalozyc, bo jest sypki. Zawsze nierowno mi wychodzi.

Za to do sheer bardzo sie przekonalam. Uzywam nawet na plynne podklady i naprawde polepsza makijaz.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:15   #708
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja wciaz mysle nad Lumiere i jesli nawet mozna na fitry mineralne to sie zastanawiam czy nie bedzie lepiej miec plynny podklad i go mieszac z filtrem i dopiero nakladac. Wtedy przynajmniej niczego nie zetre. Ostatnio niestety Lumiere na moim filtrze kiepsko wyglada juz po paru godzinach. Jest coraz cieplej i moja buzia bardzo szybko sie nagrzewa (problem naczynkowej cery) i wtedy widac puder. Ze swieceniem moge dac sobie rade, zawsze mam bibulki przy sobie. Ale po paru godzinach musze praktycznie przetrzec twarz mocniej zeby puder zanikl. Tak nie moze byc.

Roz Lumiere ktory zamowilam dla mnie kompletnie sie nie nadaje. Kolor mi sie podoba, jest bardzo intensywny, ciemny, bo taki chcialam wyprobowac, ale nie potrafie go nalozyc, bo jest sypki. Zawsze nierowno mi wychodzi.



Za to do sheer bardzo sie przekonalam. Uzywam nawet na plynne podklady i naprawde polepsza makijaz.
No mi tez sie wydaje ze u mnie Lumiere bedzie sie nadawal bardziej na jesien, zime-tez zauwazylam ze cera mi sie troche zaczyna swiecic pod koniec dnia.
Mozliwe ze na lato sprawdzi sie u mnie podklad Monave(mam sporo probek. no i EDM

Co do plynnych podkladow-monave ma takie podklady mineralne(cream i liquid)ciekawe jakie sa?Musze poszukac opinii

http://www.monave.com/catalog/cosmet...ons-426-1.html
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 20:21   #709
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A ja na Meow czekam juz ponad miesiąc.................. ......................... .....
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 20:57   #710
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wróbel a pisałaś do nich? I czy dostałaś od nich maila o wysyłce?

Bo do mnie zamówienie doszło w ciągu 10 dni (już drugie, tym razem dla koleżanki).
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:31   #711
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
A ja na Meow czekam juz ponad miesiąc.................. ......................... .....
Ja juz odkladam na zamowienie wiec sieniemartw, w razie czego jestem chetna do wspolnych zakupow
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:37   #712
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Mam pytanie czy podkład mineralny Mary Kay jest rzeczywiście naturalny (mineralny)?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:40   #713
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No mi tez sie wydaje ze u mnie Lumiere bedzie sie nadawal bardziej na jesien, zime-tez zauwazylam ze cera mi sie troche zaczyna swiecic pod koniec dnia.
Mozliwe ze na lato sprawdzi sie u mnie podklad Monave(mam sporo probek. no i EDM

Co do plynnych podkladow-monave ma takie podklady mineralne(cream i liquid)ciekawe jakie sa?Musze poszukac opinii

http://www.monave.com/catalog/cosmet...ons-426-1.html
Plynne mineralne podklady...brzmi niezle. Tez jestem ciekawa.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 06:59   #714
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja juz odkladam na zamowienie wiec sieniemartw, w razie czego jestem chetna do wspolnych zakupow
No jesli Lumiere na lato sie nie nadaja dla czrnego Elfa , który ma sucha skore, to boje sie , ze dla mnie tym bardziej, więc Meow by sie przydały. CHyba napisze z reklamacją, choc nie wiem czy uwzglednią......: (

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Wróbel a pisałaś do nich? I czy dostałaś od nich maila o wysyłce?

Bo do mnie zamówienie doszło w ciągu 10 dni (już drugie, tym razem dla koleżanki).
.

Sorry, ze jeden post pod drugim, ale dopiero teraz zauwazyłam info Hanneke

No wlasnie jeszcze nie pisałam, czekałam, czekalam bo najtansza opcje przesyłki chyba wzięłam, nie pamietam dokladnie, ale chyba zaraz napiszę.

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-03-10 o 09:21
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 08:26   #715
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wróbel to napisz do nich koniecznie Miesiąc to stanowczo za długo, ja też brałam najtańszą przesyłkę i nie miało to specjalnie wpływu na czes dostawy. Oni zawsze też wysyłają shipment notification na dzień, dwa przed wysyłką. Jeżeli to dostałaś to pewnie niestety nasza kochana poczta pożarla Twoją paczuszkę A jeżeli nie to ochrzań ich porządnie
Ja tak miałam z EDM czekałam strasznie długo a się okazało, że wysłali chyba z 5 dni po zamówieniu tylko droga zajęła parę tyg. Nawet mnie przeprosili, chociaż to nie była ich wina


Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy podkład mineralny Mary Kay jest rzeczywiście naturalny (mineralny)?
Chyba żadna z nas nie używała minerałów Mary Kay Dlatego jeżeli możesz podaj skład wtedy będzie można powiedzieć czy są naturalne czy nie
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 11:07   #716
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

widziałam go na allegro i stronie firmowej ale skubańcy składu nie podają.
W zestawie jest z takim fajnym pędzlem..
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 12:37   #717
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No i mam druga

Fotka z otwartym podkładem to mieszanka ktora sporzadzilam
Zielony korektor jest swietny, bedzie to ostatnie zamowienie.. chce jeszcze pedzle

Testowalam tez ostatnio lumiere... niestety nie dla mnie, dzieje sie u mnie to co u Agnieszki z EDM
Pozostane jednak przy EDM

Kolory roznia sie, zaleznie od formuł, co widac na przykładzie Fairly light : wersja intensive vs. semi matte

Znalazlam dla siebie az kilka odcieni, ktore roznia sie jedynie w pudełku.. chyba ze ja slepa jestem
- fairly light
- sunkissed beige
- light medium
- multi task
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (57,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (55,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (51,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.JPG (46,8 KB, 36 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 22:14   #718
slonko0519
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Jak dla mnie ten nowy puder mineralny Mary Kay jest bardzo fajny.Używam,a nigdy dotąd nie lubiłam pudrów bo było je widać na twarzy,ten jest inny,zresztą podkłady też mają super
Posiadam katalog produktów, ale tam jeszcze nie ma tego pudru gdyż dostałam go nim puder wszedł na rynek.Tak więc nie znam składu.Ale jeśli jest potrzeba to mogę zdobyćProszę tylko napisać.

P.S. Z tego co wiem to już nie ma zestawów z pędzlem bo się wyczerpały,no chyba że z allegro,a co do jakości nie byłabym pewna
Pozdrawiam!
slonko0519 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 16:22   #719
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość

Znalazlam dla siebie az kilka odcieni, ktore roznia sie jedynie w pudełku.. chyba ze ja slepa jestem
- fairly light
- sunkissed beige
- light medium
- multi task
No właśnie - i jak tu się zdecydować? Jak dla mnie fairly light, light medium i multi task też się prawie niczym nie różnią, (sunkissed beige nie brałam, przekonana o własnej "chłodności", choć może powinnam). Witaj w klubie ślepych

Koniec końców zamówiłam pełnowymiarowe opakowanie Multi Tasku, skuszona tym, że na stronie piszą, iż tego odcienia używałaby Liv Tyler. Nie ma to jak marketing.
Wzięłam też Meow Munchkins - Sleek oraz Frisky Sphynx w formule PP. Na teraz Sleek jest w sam raz, latem będę je chyba mieszać.

Gdy już zdecydowałam się na podkłady, postanowiłam przetestować pudry wykańczające. No i klops. Mam próbkę Lumiere, Silk Ivory, ale nie podchodzi mi ta firma, teraz dostałam jeszcze Meow, Top Cat. Testuję, testuję, ale chyba przestanę, bo oba pachną... jakby to powiedzieć... zoo, niemytą klatką dla zwierząt, kocią szczyną (w przypadku Meow to jeszcze uzasadnione ), w każdym razie mam odruch wymiotny i nawet patrzeć w lustro mi się odechciewa. Oba składają się głównie z jedwabiu (silk powder), więc przestrzegam Panie o wrażliwszych nosach przed tym składnikiem. Chyba że tylko ja tak je odbieram
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:05   #720
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Sunkissed Beige to Fairly light w wersji na lato, kiedy cera nabiera delikatnej opalenizny... jesli chcesz probke, to podaj adres na PW
Meow tez mnie interesuja.. ale nie mam pojecia jak z tym paypalem..przekierowywuje automatycznie? Czy zleca sie przelew osobno?



No i leci do mnie ostatnie zamowienie EDM z pędzlami Ostatnie dwa dotarły w ciagu 14 dni, minus dwa dni na realizacje. Mam nadzieje ze i trzecia pacza dotrze.


Custom Kits: Personal Custom Kit - Full
brush: New Flat Top Brush
brush: Long Handled Kabuki
concealer: Mint Color Corrector 6g
brush: Angled Blush Brush
foundation: (Beige) Beige-Sunkissed Fair Semi-Matte
foundation: (Beige) Beige-Fairly Light Matte

Concealers: Sunlight Color Corrector 2.5g

Custom Kits: Free Sample Makeup Kit
foundation: (Buff) Buff-Fairly Light Neutral 2.5g Intensive
foundation: (Buff) Buff-Light Neutral 2.5g Intensive
foundation: (Golden) Golden-Light 2.5g Intensive
blush or face color: Once and Again 2.5g
concealer: Sunlight Color Corrector 2.5g
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.