Stosowanie Diacnealu - refleksje - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 19:19   #1801
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem co się dzieje ?
Diacnealu używałam wiosną tego roku i byłam bardzo zadowolona.
Teraz znów postanowiłam do niego wrócić i normalnie porażka
Od pierwszego uzycia zrobiły mi się poskórne grudki, robią się małe czerwone swędzące plamki, na których pojawiajaą się swędzące pryszzcyki ..... co to może być ?
no ale skóra tez sie zmienia jezeli nie są to ropne zmiany, tylko tak jak mówisz plamki, to moze przegięlaś z częstotliwością? Jak często używasz diacnealu? może znów należało wprowadzac go stopniowo? tak sobie tylko gdybam.... no ale ewidentnie coś cię podrażniło. Nakładasz na noc, a na dzień filtry? spróbuj odstawić na parę dni i obserwuj skorę

właśnie mija mój drugi rok z diacnealem bardziej używam go w charakterze odmładzacza, ale jako że mam skórę mieszaną (przed diacnealem tłustą) to słuzy mi podwojnie ale zaskorników nie zlikwidowal, mogę powiedzieć ze zmniejszył. generalnie wyrównał koloryt, wygładził, rozjaśnił skórę.
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 19:32   #1802
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
no ale skóra tez sie zmienia jezeli nie są to ropne zmiany, tylko tak jak mówisz plamki, to moze przegięlaś z częstotliwością? Jak często używasz diacnealu? może znów należało wprowadzac go stopniowo? tak sobie tylko gdybam.... no ale ewidentnie coś cię podrażniło. Nakładasz na noc, a na dzień filtry? spróbuj odstawić na parę dni i obserwuj skorę

właśnie mija mój drugi rok z diacnealem bardziej używam go w charakterze odmładzacza, ale jako że mam skórę mieszaną (przed diacnealem tłustą) to słuzy mi podwojnie ale zaskorników nie zlikwidowal, mogę powiedzieć ze zmniejszył. generalnie wyrównał koloryt, wygładził, rozjaśnił skórę.
no właśnie użyłam tylko raz..... pryszzcyki mnie swędzą i nie są ropne, raczej takie jak przy uczuleniu.....
Wczoraj na noc posmarowałam buzię Avene Cicalflat i jest troszkę lepiej....
Narazie go odstawię ale normlanie wygląda to jak uczulenie
A tak lubię Diacneal .... a raczej lubiłam

Zrobie przerwę do piątku i dam mu jeszce jedną szansę - jak nie to leci do kosza lub na wymiankę
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 19:42   #1803
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
no właśnie użyłam tylko raz..... pryszzcyki mnie swędzą i nie są ropne, raczej takie jak przy uczuleniu.....
Wczoraj na noc posmarowałam buzię Avene Cicalflat i jest troszkę lepiej....
Narazie go odstawię ale normlanie wygląda to jak uczulenie
A tak lubię Diacneal .... a raczej lubiłam

Zrobie przerwę do piątku i dam mu jeszce jedną szansę - jak nie to leci do kosza lub na wymiankę
Nie wyrzucaj, ja się z Tobą na coś wymienie Może kolejnym razem spróbuj użyć go tylko na newralgiczne miejsca, tam gdzie jest największa potrzeba

A może używałaś czegoś jeszcze, coś nowego, nie sprawdzonego? i stąd to podraznienie....
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 19:46   #1804
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Nie wyrzucaj, ja się z Tobą na coś wymienie Może kolejnym razem spróbuj użyć go tylko na newralgiczne miejsca, tam gdzie jest największa potrzeba

A może używałaś czegoś jeszcze, coś nowego, nie sprawdzonego? i stąd to podraznienie....
uzyłam go na strefę T, tam , gdzie mam troszkę zaskórników i podskórnych grudek....
Hmm..... używam tylko nowego żelu antybakteryjnego Ziaji

Zobaczymy..... może to jakiś przypadkowy wysyp.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 20:19   #1805
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

jeżeli krostki swędzą, to oznacza to uczulenie?
bo ja sobie zdałam teraz sprawę, że może jestem uczulona na żel do twarzy, którego używam.. bo po nim zauważyłam większy wysyp i właśnie część tych pryszczków mnie swędziała bardzo
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 20:25   #1806
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
jeżeli krostki swędzą, to oznacza to uczulenie?
bo ja sobie zdałam teraz sprawę, że może jestem uczulona na żel do twarzy, którego używam.. bo po nim zauważyłam większy wysyp i właśnie część tych pryszczków mnie swędziała bardzo

A jakiego żelu używasz ? bo może ja tez na żel jestem uczulona, zaczęłam używać Ziaji Med Antybakteryjnego

Takie swędzące krostki kiedyś miałąm przy uczuleniu na balsam wyszzcuplający, dostałąm w aptece Hydrocortizon i przeszło....
Dlatego mysle, że to jakieś uczulenie..... mam nadzieje,że nie na Diacneal

Czy coś z tego mogło mnie uczulić ?

Substancje aktywne: alantoina, ekstrakt z lukrecji, kompleks proteinowo-cynkowy, prowitamina B5 (D-panthenol), witamina surfaktantów
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2009-12-02 o 20:33
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 20:40   #1807
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

miałam teraz na próbę z Iwostninu z serii zielonej do cery trądzikowej chyba.
purritin czy jakoś tak.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 20:48   #1808
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

żel sobie też narazie odpuszcze, bo to może jego zasługa
A Diacneal wypróbuję w piątek....

no niestety uczulenie nie znika
posmarowałam pryszczyki i miejsca swędzące maścią sterydową - może pomoże .....
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2009-12-03 o 20:01
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 17:37   #1809
cheloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 263
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Witam
przeczytałam prawie cały wątek, zgodnie z Waszymi radami ułożyłam sobie wstępny plan (gdyby ktoś chciał go skomentować, byłabym wdzięczna ):
1 wieczór- diacneal
2 wieczór - nawilżanie
3 wieczor - effaclar k
4 wieczór - acne derm
5 wieczór - nawilżanie
6 wieczór- znowu diacneal

wybrałam taka kolejność ponieważ acne derm i diacneal jest mocniejszy dlatego zaraz po nim jest nawilżanie (a moze wyrzucić acnederm albo effaclar?- problem mam z bliznami po trądziku, zaskórnikami, podskórnymi pryszczami) Nie mam cery wrażliwej, wcześniej zużylam tubkę acne derm, ale średnio pomagał (ponoć dobry na te blizny, dlatego teraz tez mam go zamiar używać). Obecnie, nieco ponad tydzień używałam samego diacneal'u codziennie wieczorem (hm, może trochę za często), dobrze się przyjął, jedynie okolice skrzydełek nosa są bardzo wrazliwe i zaczerwienione, dlatego omijam je na razie.

do nawilżania mam obecnie AA cera wrażliwa krem półtłusty, zakupiłam emusję Avene 50+, ale chcę tez kupić LRP active c- i tu mam pytanie: czy to ma być ten "zwykly" Active C czy Active C XL? wydaje mi się, że ten bez XL, bo chyba bez sensu byłoby kłaść filtr na krem z filtrem? (ale lepiej się upewnić, ten krem jest dość drogi)
Ech, mam nadzieję, żę do lata zdążę doprowadzić się do jako takiego wyglądu
cheloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 15:52   #1810
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Jak na mój gust to trochę tego za dużo, tych anty-specyfików.

A nawilżanie bym dawała na dzień wraz z filtrem (w kremie nawilżającym, bo kremy typowo filtrowe mają skłonność do zapychania - uważaj), a na noc walka z niedoskonałościami.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:37   #1811
tigzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 56
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Drogie Wizazanki
Czytajac Wasze opinie o Diacnealu postanowilam rozpoczac kuracje w celu pozbycia sie pryszczy i blizn po nich (nie jest to tradzik tylko zazwyczaj duze, glebokie, krosty) Nurtuje mnie jednak to, czy rozpoczynajac kuracje retinaldehydem i kwasem glikolowym, ktore maja dzialanie przeciwzmarszczkowe, moja skora nie przyzwyczai sie do nich i juz zawsze bede musiala uzywac specyfikow opartych na tych substancjach czynnych, aby moja skora nie byla podatna na tworzenie zmarszczek?? Mam 24 lata i sadze, ze to chyba jednak troche za wczesnie na preparaty przeciwzmarszczkowe..??? Poza tym, ze czesto wyskakuja mi pryszcze i zostaja po nich pasukudne blizny, jestem zadowolona ze stanu mojej skory (jesli chodzi o starzenie sie)i boje sie, ze jak juz zaczne stosowac takie preparaty, to juz zawsze ich bede musiala uzywac...i tylko przyspieszam etap ''wejscia w kremy przeciwzmarszczkowe''...?
Pozdrawiam
tigzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 15:22   #1812
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

gonia, Twoja skóra tak zareagowała, bo widocznie tym razem jest zbyt cienka, zeby ją złuszczac diacnealem. Zamiast masci sterydowej zafunduj jej zwykłe ukojenie kremem oilatum dla niemowląt- dostępny w aptekach na przemian z emolium. Emolium na noc, bo dosc tłusty, ale wyrówna barierę lipidową. Masz oznaki alergii na tle atopowym.

Diacneal polecałam zawsze moim klientkom nawet z bardzo dużymi zmianami skórnymi i przy regularnym oczyszczaniu- raz na miesiac i codziennym smarowaniu się preparatem na noc po około 3 miesiacach były naprawde ogromne rezultaty a po pół roku cera była gładka. To dla mnie specyfik numer jeden wsrod ogólnie dostepnych preparatów do skóry problemowej. Sprawdza sie tez doskonale przy zmianach głebokich, gdzie trądzik tworzy przetoki i blizny.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:59   #1813
JoannaOne EuUsCom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 35
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Witajcie!

Edytowane przez JoannaOne EuUsCom
Czas edycji: 2019-05-27 o 19:37
JoannaOne EuUsCom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:56   #1814
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

A ja mam tylko jedno pytanie

Jeśli w maju odstawię Diacneal (na czas letni) to jak najlepiej go przechowywać do jesieni? Wystarczy w szafce czy lepiej ulokować w lodówce między serem a sałatą ?
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:13   #1815
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
A ja mam tylko jedno pytanie

Jeśli w maju odstawię Diacneal (na czas letni) to jak najlepiej go przechowywać do jesieni? Wystarczy w szafce czy lepiej ulokować w lodówce między serem a sałatą ?
Uwazam,ze jak zostawisz go w ciemnej szafce ktora nie bedzie narazona na zmiany temperatur itd. to spokojnie go przechowasz a kiedy go otwieralas?bo to tez wazne
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 19:03   #1816
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Uwazam,ze jak zostawisz go w ciemnej szafce ktora nie bedzie narazona na zmiany temperatur itd. to spokojnie go przechowasz a kiedy go otwieralas?bo to tez wazne
Mam go z wymiany, więc dokładnie nie mam pewności. Podobno 1,5 miesiąca temu
Może bezpieczniej wsadzić do lodówki. Jeśli znów będą upały tego lata
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:32   #1817
Agressiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Avene Diacneal - pytanie

Mam problem i bardzo proszę wizażanki o pomoc
Po przeczytaniu pozytywnych opinii (na wizażu oczywiście;]) o Diacneal'u z Avene postanowiłam go kupić. I tu mam rozterkę, planuje kupić na allegro (z powodu ceny), jednak zastanawia mnie jedna rzecz. Na aukcji zdjęcie Diacneala wygląda tak: http://primarylasercenter.com/images...e%20lotion.jpg, a dotąd zawsze spotykałam się z standardowym opakowaniem Diacneala, białym z rdzawymi napisami.

Czy jest to nowa/stara wersja opakowania?
Czy ma te same właściwości?
Jeśli nie, to czym się różnią?

Niestety nie potrafię nigdzie znaleźć takich informacji. Będę baaaaardzo wdzięczna za pomoc.
Agressiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:49   #1818
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Avene Diacneal - pytanie

Cytat:
Napisane przez Agressiva Pokaż wiadomość
Mam problem i bardzo proszę wizażanki o pomoc
Po przeczytaniu pozytywnych opinii (na wizażu oczywiście;]) o Diacneal'u z Avene postanowiłam go kupić. I tu mam rozterkę, planuje kupić na allegro (z powodu ceny), jednak zastanawia mnie jedna rzecz. Na aukcji zdjęcie Diacneala wygląda tak: http://primarylasercenter.com/images...e%20lotion.jpg, a dotąd zawsze spotykałam się z standardowym opakowaniem Diacneala, białym z rdzawymi napisami.

Czy jest to nowa/stara wersja opakowania?
Czy ma te same właściwości?
Jeśli nie, to czym się różnią?

Niestety nie potrafię nigdzie znaleźć takich informacji. Będę baaaaardzo wdzięczna za pomoc.

Przede wszystkim kupowalabym z pewnego zrodla aby miec pewnosc,ze jest wszystko OK.
Pokaz link do akucji,napisz do Sprzedajacego o zrodlo pochodzenia/date waznosci itd.nie kupuj w ciemno
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 22:05   #1819
Agressiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Avene Diacneal - pytanie

http://www.allegro.pl/item995313621_..._zel_50ml.html

Jak widać na aukcji są oba zdjęcia. Pisałam już w tej sprawie do sprzedającego, czekam na odpowiedź.

Sprzedawca raczej pewny. Też nie kupowałabym w ciemno, dlatego próbuje się upewnić.

Już nawet pomijam fakt tej aukcji, dalej po prostu nurtuje mnie to czym się różnią (jeśli w ogóle) oba produkty
Agressiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 22:14   #1820
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Avene Diacneal - pytanie

Cytat:
Napisane przez Agressiva Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item995313621_..._zel_50ml.html

Jak widać na aukcji są oba zdjęcia. Pisałam już w tej sprawie do sprzedającego, czekam na odpowiedź.

Sprzedawca raczej pewny. Też nie kupowałabym w ciemno, dlatego próbuje się upewnić.

Już nawet pomijam fakt tej aukcji, dalej po prostu nurtuje mnie to czym się różnią (jeśli w ogóle) oba produkty
Moze to tylko kwestia liftingu opakowania aukcja wyglada ok
Zobaczymy co Ci odpisza ale bardziej bym sie zastanawiala gdyby taka roznica byla na zdjeciach real foto a tak to tylko zapożyczone z sieci...
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:28   #1821
barto17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 33
GG do barto17
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cześć, jestem tu nowy, jak widać. Mam pytanie, otóż stosuję Skinoren i wyleczyłem częściowo mordkę. Chciałem przejść na coś łagodniejszego od ów specyfiku i zastanawiam się nad kupnem Diacnealu. Ale nie wiem czy kupować (bo już w sumie maj) a leczę przebarwienia(Skinoren+Ph armaceris W). Proszę o radę. POZDRAWIAM WAS DROGIE PANIE
barto17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 08:04   #1822
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez barto17 Pokaż wiadomość
Cześć, jestem tu nowy, jak widać. Mam pytanie, otóż stosuję Skinoren i wyleczyłem częściowo mordkę. Chciałem przejść na coś łagodniejszego od ów specyfiku i zastanawiam się nad kupnem Diacnealu. Ale nie wiem czy kupować (bo już w sumie maj) a leczę przebarwienia(Skinoren+Ph armaceris W). Proszę o radę. POZDRAWIAM WAS DROGIE PANIE
Po to masz ten wątek. Chociaż go przejrzyj. Czy kupować na lato: temat wałkowany mnóstwo razy. Dużo osób przerywa kurację w okresie od czerwca do końca sierpnia.

Pamiętaj o filtrze.
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón

Edytowane przez Trawa_cytrynowa
Czas edycji: 2010-04-26 o 10:05
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:04   #1823
barto17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 33
GG do barto17
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziekuje za odpowiedz
No to niech sobie moja skora odpocznie te 3 miesiace. Mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle z jej stanem po odstawieniu lekow

filtr jasna sprawa, bez niego czuje sie niekomfortowo osaczony przez slonce (troche chore)

a moze macie jakis godny polecenia dermokosmetyk "zwalczjacy" niedokonalosci na lato (sry za wtracenie ale jak juz jestem)
Pozdrawiam
barto17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:04   #1824
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez barto17 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz
No to niech sobie moja skora odpocznie te 3 miesiace. Mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle z jej stanem po odstawieniu lekow

filtr jasna sprawa, bez niego czuje sie niekomfortowo osaczony przez slonce (troche chore)

a moze macie jakis godny polecenia dermokosmetyk "zwalczjacy" niedokonalosci na lato (sry za wtracenie ale jak juz jestem)
Pozdrawiam
Skoro i tak stosujesz filtry, to może Effaclar K? Ewentualnie Effaclar Duo, aczkolwiek ja wolę ten pierwszy. Jest z kwasami, ale delikatnymi i przy odpowiedniej ochronie (filtry 50+) może być nawet na lato. Powinien podtrzymać efekt osiągnięty przez Twoje leki. A najlepiej to zajrzyj tutaj i opisz swoją cerę i dotychczasową pielęgnację. to coś się doradzi
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:40   #1825
barto17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 33
GG do barto17
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziękóweczka, już napisałem i czekam z niecierpliwością na poradę
barto17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 15:17   #1826
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Diacneal (lipiec,sierpień)

Witajcie panie i panowie...

Parę dni temu skończyłam tubkę diacnealu...i nie wiem czy kupować kolejną

Czy stanie się coś złego jeśli będę się smarowała nim co 2-3 dni na noc i na dzień filtry ? Ktoś testował ? (opalać się nie zamierzam, już dawno temu przeszłam na samoopalacze
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 18:34   #1827
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Diacneal (lipiec,sierpień)

Cytat:
Napisane przez martynabcm Pokaż wiadomość
Witajcie panie i panowie...

Parę dni temu skończyłam tubkę diacnealu...i nie wiem czy kupować kolejną

Czy stanie się coś złego jeśli będę się smarowała nim co 2-3 dni na noc i na dzień filtry ? Ktoś testował ? (opalać się nie zamierzam, już dawno temu przeszłam na samoopalacze
Ja przez całe poprzednie lato maziałam się Diacneal'em, na dzień oczywiście filtr 50+ i żadnych negatywnych efektów nie zauważyłam a stosowałam codziennie na noc
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 13:25   #1828
barto17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 33
GG do barto17
Talking Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

mam pytanie, czy Diacneal i Bioderma AKN mat spf 30 to dobre połączenie na lato czy kiepskie? oczywiście nigdzie nie wyjeżdżam, opalać się nie zamierzam.
pozdraiwam!
barto17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 20:35   #1829
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Moim zdaniem kiepskie.

Jeżeli już musisz, to spf50+ jest konieczny, ale to że w tym sezonie skóra nie będzie podrażniona, czy też nie pojawią sie przebarwienia, to nie znaczy że możesz ich uniknąć. Urokiem czy też przekleństwem retinoidów i kwasów jest działanie z opóźnieniem.
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 23:09   #1830
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

subskrybuję
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.