Isotrex i moje wątpliwości:( - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 16:37   #151
werka123012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Isotrexin

Po ilu godzinach trzeba zmyc ten ISOTREXIN?
werka123012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 16:45   #152
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: Isotrexin

gdy go używałam zostawiałam na całą noc i rano zmywałam
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM


martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:29   #153
pochakontas 26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Isotrex duży problem

ja mam ten sam problem poprostu mam na buzi katastrofe czerwone plamy piekace buzia sciagnieta tak ze nie moge sie usmiechac;( wszystko piecze i szczypie i o nalozeniu podkladu nie ma mowy bo wyglada jak bym miala jeden wielki strup na buziile to potrwa przed tym smarowalam buzie izotrexinem i nie mialam takich skotkow a podobno jest silniejszy bo ma dwa antybiotyki a izotrex tylko jeden.klupilam balsam Atopin kosztuje ok 41 zl dermatolog mi go poradzil ale nie jest zbyt dobry bo mam wrazenie ze powstaja mi nowe krostki po zastosowaniu tego balsamu inie wiem juz co mam robic pomozcie prosze,aha i dostalam tabletki zamiennik Djany oc-35 zle sie czuje po tym mam straszne plamienia i psychicznie na mnie zle dzialaja juz tyle lat sie lecze i wciaz nie znalazlam cudownego leku jestem zalamana juz .............
pochakontas 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 12:00   #154
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Isotrex duży problem

Hej
smaruję się isotrexinem od kilku dni, mam pytanie odnośnie tego co dzieje się z maścią po nałożeniu na skórę - po wysuszeniu robi się taka powłoczka, jak chce posmarować kremem (cetaphil) to ta powłoczka złazi - czy u was też tak jest? po jakim czasie nałożyc krem? mnie dermatolog powiedziala ze po 20 min, ale może za krótko?
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 00:15   #155
pikpok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 57
Dot.: Isotrex duży problem

zaraz oszaleje!!!jestem tu zeby sie wyzalic..uwazajcie na dermatologów!!!!!Nie jestem dermatologiem płace za wizyty, wykupuje naabożnie recepty a pozniej co ja sie dowiaduje!!!!!!??juz od zeszlych wakaji kiedy bylo olbrzymie słońce a to był maj,czyli rok mija, doktor przeipsał mi isotrexin nie wspomniał nawet p kremie z filtrem.. mam pytanie dla ogólnego podsumowania czy przy uzywaniu od tamtego roku maja do dzis co wieczór powinnam równoczesnie uzywac filtrów.jeszcze przekonywał mnie ze powinnam isc na solarium!!!i tak tez zrobiłam!!!podcza kurcji isotrexinem......pozniej zmieniłam lekarz iposzłam do innego dowalil mi tylko skinoren na rano tez codziennie i kremach tez nic nie wspomnial.......i kogo ma słuchac????!!!!!!
pikpok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 07:24   #156
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Isotrex duży problem

Absolutnie nie idź na solarium! mnie dermatolog zabroniła nawet przebywać na ostrym słońcu i powiedziała że najlepiej by było zacząc kurację na jesien.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 13:25   #157
anitkamyyy
Raczkowanie
 
Avatar anitkamyyy
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 113
Dot.: Isotrex duży problem

Witam!
Byłam w poniedziałek u dermatologa bo na mojej twarzy pojawiły się ciężkie do zdefiniowania "coś". Nic na to nie pomagało, już myślałam, że to liszaj płaski. Ale jak się okazało to podobno jakieś brodawki (nic fajnego). Lekarz przepisał mi Clindacne i Isotrex. Pierwszego mam używać codziennie rano, a wieczorem na zmianę - jednego wieczora Clindacne, a drugiego Isotrex (dopóki twarz się nie przyzwyczai do Isotrexu). Później mam stosować Isotrex codziennie wieczorem. Do mycia twarzy mam Cetaphil. Zastanawia mnie czy dobrym kremem osłonowym będzie emulsja z tej samej serii cetaphil MD, bo też posiadam (przepisał mi to poprzedni dermatolog, bo sądził, ze po prostu złuszcza mi się skóra ).

Piszcie bardziej doświadczeni, bo teraz nadchodzi lato. Wiem, że o smażeniu się plackiem na plaży mogę zapomnieć ale jakie kremy z filtrm najlepiej wybierać? Jakie podkłady do twarzy są dobre przy takiej kuracji?? Bo od czerwca zaczynam pracę i jakoś musze wyglądać wśród ludzi
Pomóżcie!!!
anitkamyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 07:34   #158
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Isotrex duży problem

cetaphil krem jest bardzo dobry, poleciła mi go dermatolog
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:04   #159
anitkamyyy
Raczkowanie
 
Avatar anitkamyyy
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 113
Dot.: Isotrex duży problem

No tak, ale nie wiem czy cetaphil ma jakieś filtry??
wie ktoś coś więcej odnośnie tego??
anitkamyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 13:33   #160
calineczka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Isotrex duży problem

hej mam takie pytanko wczoraj dermatolog przepisal mi na moj tradzik - na noc brevoxyl ta masc a tano smarowac Isotrexem, dzisiaj dopiero pierwszy raz posmarowalam sie tym zelem.Ale jak przeczytalam , ze na solarium nie mozna isc... wlasnie bo co??
i ze pojawiaja sie biale plamy, to musze go odstawic.. za tydzien siostry wesele a jak mi sie cos zrobi to umre chyba... w takiej sytuacji moge isc do solarium? jesli tylko raz posmarowalam sie isotrexem
calineczka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 17:56   #161
Justysia5554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Isotrex duży problem

witam chciałabym zapytać po jakim czasie od kiedy przestanę stosować ISOTREX mogę pójść na solarium??? Pozdrawiam serdecznie.
Justysia5554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 19:52   #162
Justysia5554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

witam) chciałabym zapytać po jakim czasie od kiedy przestanę stosować ISOTREX mogę pójść na solarium??? Pozdrawiam serdecznie.
Justysia5554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 21:51   #163
paulinkaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnica/Gorzow Wlkp.
Wiadomości: 47
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Roznie zalecaja, ale po 5/6 miesiacach.
paulinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 11:44   #164
olimpijjja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
GG do olimpijjja Send a message via Skype™ to olimpijjja
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

odświeżam wątek
dermatolog przepisała mi isotrex ale na ramiona na których od lat mam brzydką, czerwoną wysypkę. zaraz po rozpoczęciu smarowania wysypka ta troche sie zmniejszyła i przybladła ale wraz z upływem czasu zaczęly mi sie pojawiać czerwone, swędzące i bolące placki narazie zaprzestalam stosowania, aczkolwiek chciałabym je kontynuwoać. czy takie bolące złuszczanie sie skóry jest normalne? i czy któraś z was stosowała tą maść na ramiona?
__________________
zaczytana w www.pokolenieikea.com
olimpijjja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:13   #165
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Dostałam isotrex na przebarwienia. Nie chciałam łykać izoteku. Posmarowalam na noc 3 razy i nie podoba mi się. Ściągnięta skóra, świecąca, a dziś normalnie płatkami suchymi mi złazi. Od dwoch dnia na noc tylko krem którego do tej pory używałam. Robię przerwę. Muszę w sobtę wyglądać jak cżłowiek a nie jak nieopierzony kurczak. I póki co to plamy stają się bardziej wyraźnie. Jedyne pocieszenie, to że wyskoczyły mi 3 intruzy i nic wiecej.
jomic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:15   #166
Karolka122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Isotrex duży problem

Ja załatwiłam sprawę tak. Mam Isotrex i troszkę faktycznie się zdarzało, że skóra się łuszczyła, była blada - trudno. Ale teraz robię to tak (za co mnie pewnie zlinczują). Jak widzę, że skóra zaczyna robić się sucha po wieczornym Isotrexie, nakładam rano równeiż Isotrex cieniutko i na to samoopalacz z Kolastyny. I powiem Wam, ze po wielu zmaganiach moja buźka wygląda całkiem nieźle, po 3 tygodniach używania. Żel świetny i nie muszę używać tych niszczących tabletek retinoidalnych.

Karolka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 18:49   #167
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
ISOTREX żel, jak to się stosuje?

Witam

Czy ISOTREX żel stosuje się punktowo, czy na całą twarz ? Bo na ulotce jest napisane, że punktowo a mi Pani kosmetyczka, z tego co tak zrozumiałem, to powiedziała, że na całą twarz.

Pozdrawiam
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 12:09   #168
jaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

mi też przepisała początkowo na zmiany, a następnie na całą twarz. Ale mam inne pytanie dot isotrexu... a mianowicie: dermatolog przepisała mi ten lek jako przygotowanie do zabiegu mikrodermabrazji. powiedziała, że to dobrze otworzy i przygotuje skórę. cos mi się nie wydaje, zeby podrazniona twarz miała być bazą do mikrodermabrazji...;/ tym bardziej, że moje zmiany są juz praktycznie wyleczone. czekam na odpowiedź. Z góry dziękuję
jaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 19:43   #169
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Po zimowej kuracji isotrexem (zadziwiajaco dobre efekty) przyszła kolej na epiduo. Zużyłam chyba 3 opakowania i znów na jesień wróciłam do istorexu. Teraz jest inaczej niż za pierwszym razem. Nic się nie łuszczy, nie mam przesuszonej skóry, podrażnionej. Stosuję codziennie (chyba ze zapomnę). Na dzień krem nawilżająco-matujący - od dłuższego czasu ten sam. Generalnie - nie narzekam
__________________

jomic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 00:51   #170
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Możecie mi powiedzieć na ile starcza Wam jedna tubka? Bo ja dostałam receptę tylko na jedną i jak widzę 30g ma mi starczyć na ramiona+przedramiona przez 3 miesiące
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 20:04   #171
gohai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

jestem totalnie przerażona, dermatolog dziś mi przepisała to i myślałam a co mi tam użyje.. a potem poczytałam.. i nie wiem co robić.. zwłaszcza że ja mam czerwone placki już tz nie wiem od czego ale mam na to maść która działa cuda ale i tak głupia znów się dorobiłam czerwonej twarzyczki wiec od nowa się smaruje
hmm myśle by zaryzykować mimo że w pt sylwester ;( ;( ale dam mało i bede omijać szerokim łukiem wszystkie czerwone placki na mej twarzy, ale i tak się strasznie boje
gohai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 09:25   #172
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

jak sądzicie : czy isotrex pomoże na czarne zaskórniki, rozszerzone pory ?
i już nie wiem...zostawiać go na całą noc ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 16:47   #173
slave_of_rock
Raczkowanie
 
Avatar slave_of_rock
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: laptop na kolanach:)
Wiadomości: 80
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
jak sądzicie : czy isotrex pomoże na czarne zaskórniki, rozszerzone pory ?
i już nie wiem...zostawiać go na całą noc ?
Chyba powinien, bo właśnie na to go dostałam od Pani doktor. Póki co stosuję 3 dni, co wieczór (jako lekarka kazała) na całą noc i jest leciuteńka suchość ale brak zaczewienienia i złuszczania, nawet pieczenia brak.

Kilka lat temu miałam pryszcze i krótko powiem: czego to ja nie miałam na mojej twarzy? Uspokoiło się jak dojrzałam. Teraz trafiłam do lekarki z podejrzeniem liszaja i usłyszałam, że moja cera jest w stanie "tragicznym" ( ostra przesada, z tonu pani doktor wynikało że tylko cyjanek może mi pomóc).

Trochę przeraża mnie wizja ciężkiej izotrexowej terapii (oprócz tego dostałam Duac i Lorinden C - punktowo, w przyszłym tygodniu wyjazd do Paryża muszę jakoś na zdjęciach wygladać ) - poobserwuję i postaram się zanotować spostrzeżenia.

Właściwie to jako odpowiedź na pytanie powyżej zacytuję fragment ulotki od leku:
"Lek Isotrex ma postać żelu do stosowania miejscowego. Lek zawiera subrancję czynną izotretynoninę (stereoizomer tretynoiny), która reguluje wzrost i róznicowanie naskórka. Izotretynoina podawana miejscowo prawdopodobnie działa podobnie jak tretynoina. Tretynoina pobudza odnowę naskórka, zmniejsza nadmierne rogowacenia naskórka i wspomaga jego złuszczanie zapobiegajac w ten sposób tworzeniu sie zmian na skórze. Tretynoina posredniczy w wytwarzaniu komórek łojowych naskórka o mniejszej spoistosci. Prawdopodobnie ułatwia to usuwanie zaskórników i zapobiega wytwarzaniu się nowych zaskórników."
__________________
"thrown to the wolves in the minds of your enemies
in the minds of your enemies
and i'm stone in the eyes of your foolishness (...)
and i'm nothing more than a line in your book"


Edytowane przez slave_of_rock
Czas edycji: 2011-03-21 o 21:54
slave_of_rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 15:56   #174
Izuskaxdd
Raczkowanie
 
Avatar Izuskaxdd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 432
GG do Izuskaxdd
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Ja używam Isotrex od kilku dni i jak na razie nic mi się nie robi. Żadnego łuszczenia, przesuszenia. Nic a nic.
Mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak niektóre tutaj piszecie.
Po jakim czasie można zauważyć jakąś poprawę?
Izuskaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:39   #175
slave_of_rock
Raczkowanie
 
Avatar slave_of_rock
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: laptop na kolanach:)
Wiadomości: 80
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Zgłaszam się ponownie aby złożyć relacje z terapii isotex'em.

Nie jest dobrze. Tzn. skóra nie łuszczyła mi się ani przez moment, nie była nawet sucha. Niestety w maju pojawiło się słońce, którego nie byłam w stanie całkowicie uniknąć (mimo, że nosiłam czapki, kapelusze i używałam filtrów) i dostałam ostrej reakcji alergicznej... na powiekach. Ku ścisłości tychże powiek nie smarowałam maścią, choć za każdym razem gdy aplikowałam Isotrex piekły mnie właśnie oczy.

Chodziłam dwa tygodnie z zapuchniętymi powiekami jakby maltretował mnie mąż albo dziecko nie dawało spać w nocy (nie mam ani męża ani dziecka). Nie mogłam posmarować twarzy już niczym bo po wszystkim miałam zaczerwienione spojówki i zapuchnięte powieki. Jedyne co moja cera jakoś akceptowała to Alantan i Linomag (coś musiałam dawać bo na powiekach zrobiły mi się przesuszone skorupy, tak, że moja mimika była ograniczona a oczu praktycznie nie mogłam bezboleśnie zamknąć). Reszta twarzy wyglądała normalnie ale jak tylko kładłam Isotrex bolały oczy. Po jakimś czasie zaczęła mi sie złuszczać skóra na skroniach ale wtedy już całkiem zrezygnowałam z Isotrexu.

Teraz jest jakieś 2 tygodnie po jego odstawieniu i zaczynałam wyglądać normalnie ale zaryzykowałam i nieśmiało posmarowałam twarz kremem Soraya (matujacym, boje sie że po długim stosowaniu Alantanu znowu mnie spryszczy).... i znowu się zaczęło. Tylko, że tym razem chyba jeszcze dostałam zapalenia spojówek (wkótce wizyta u rodzinnego bo pani dermatolog ma kolejkę do lipca a wtedy mogę już nie mieć oczu).

Mam tylko nadzieję, ze cudowny lek pt. "Isotrex" nie wywołał we mnie alergii na wszystkie kremy (którą to alrgię ma moja mama), bo mnie w życiu nic nie uczuliło.

Zobaczymy.
__________________
"thrown to the wolves in the minds of your enemies
in the minds of your enemies
and i'm stone in the eyes of your foolishness (...)
and i'm nothing more than a line in your book"

slave_of_rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 20:10   #176
Spencer21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Stosuje Isotrex w żelu już 4 tydzień i niestety nie widzę żadnej poprawy. Trądzik jak i był tak i jest skóra wogóle nie jest podrazniona (smaruje codziennie na noc). Ogólnie nie widać Żadnych zmian na skórze, może z wyjątkiem tego że trądzik trochę się nasilił. Mam pytanie po jakim czasie u was widoczne były jakiekolwiek zmiany?
Spencer21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 13:02   #177
majeczk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 169
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Dziewczyny pamietajcie o wysokim (50 SPF) filtrze jak stosujecie retinoidy
majeczk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 15:00   #178
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Cytat:
Napisane przez Spencer21 Pokaż wiadomość
Stosuje Isotrex w żelu już 4 tydzień i niestety nie widzę żadnej poprawy. Trądzik jak i był tak i jest skóra wogóle nie jest podrazniona (smaruje codziennie na noc). Ogólnie nie widać Żadnych zmian na skórze, może z wyjątkiem tego że trądzik trochę się nasilił. Mam pytanie po jakim czasie u was widoczne były jakiekolwiek zmiany?
No to mnie trochę przeraziłaś... Wiem, ze każda skóra jest inna ale no...
Stosuję isotrex codziennie wieczorem od dwóch tygodni.. i już sama nie wiem. Początkowo nic się nie działo (no może oprócz kolejnych syfów...) ale od jakichś dwóch dni, przemywam twarz rano i wieczorem sokiem z miąższu z aloesu. I zauważyłam, że jest lekka poprawa, ale niestety kolejne syfki też są. Dodatkowo zażywam Tetralysal. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że za niedługo zaczyna mi się basen, a przecież malować się specjalnie nie będę... Jak myślicie, długo jeszcze będę musiała czekać na koniec wysypu?
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 17:35   #179
camille1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Hej dziewczyny

Kurcze, ja Isotrex używam od maja i mnie wysypuje na twarzy regularnie, nie sa to koszmarne pryszcze,ale pojawiaja sie - jedne znikają i powstają kolejne. Byłam na kontroli u pani dermatolog w lipcu i powiedziala, ze mam nie przerywac kuracji, bo to normalna reakcja. Widocznie tyle syfu miałam pod skórą i prędzej czy później wybiłoby się to. Na końcu kwietnia 2012 r. biore slub i boje sie ze nie zdaze pokonać tych prycholi, tym bardziej, ze chcialabym isc jeszcze pozniej na mkrodermabrazje

Pozdrawiam Was
camille1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 15:58   #180
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

ja mam teraz isotrex a do nawilżania metronidazol a do tego jeszcze do łykania antybiotyk
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-21 15:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.