Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 08:08   #4621
Lynsey Wells
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 19
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Caterinca, no właśnie mam mniejszy problem - z krótszymi to było dużo zabawy z prostownicą i suszeniem. Ale nie mówię, że długie są całkiem bezproblemowe, bo tak nie jest. Ale często chodzę w kitce, bo lubię i robię warkocz na noc, to rano jak go rozpuszczę to takie jakby fale mam.

ewela11, kiedyś na początku przygody z rozjasnianiem robiłam tylko pasemka u góry. Ale koniec końców zaczęły mi się już potem zlewać i zdecydowałam się na całość z brązem i blondem. Aaa, no i teraz mam klika jasnych od góry. Ale sama nie wiem czy był to dobry pomysł, bo jak chcę mieć naturalne, to już raczej całe.
ps. b. ładnie Ci w tej fryzurze co masz na metamorfozach

pzdr
Lynsey Wells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 08:28   #4622
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ja nie farbuje od stycznia i nadal się trzymam! Przyznam,że mam dużo szczęścia, bo praktycznie nie widac za bardzo moich odrostów na codzień. (naturalny mam z poziomu 8 popielaty a farbowane tez podobnie, lekko jaśniejsze ale bradzo naturalnie to wszystko wyglada). ALE...

poszlam do fryzjera, żeby podciąć włosy. W tych salonach światła są po prostu koszmarne, wygłądało to tak, jakbym miała czarne odrosty i ZIELONE włosy! Oczywiście fryzjer zaplanował od razu, co i jak mi zafarbuje ..ale ja się nie dałam. Było ciężko, ale NIE.

Uf, nie idę do fryzjera już..
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 08:37   #4623
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Przeszła mi na razie ochota na ścięcie, chyba dotrwam do końca mojego celu z długimi włosami Do grudnia nie daleko hehe a potem skrócę o 5 cm... potem jeszcze 5... i będzie już ładnie na prosto
Super, że są nowe dziewczyny w Naszym wątku zawsze to więcej osób, które potrafią zmotywowac
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 09:15   #4624
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Jasne że super że nas coraz więcej wkońcu " w kupie siła" heheh;P
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 11:38   #4625
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Zgadzam się Angelka

Wiecie co właśnie sobie siedzę z WAXem na głowie--> Folia+ręcznik zawinięty w turban Śmiesznie wyglądam

Kurcze nie rosną mi chyba po tym szybciej włoski ale są po spłukaniu takie gładkie
A może trzeba dłużej stosować? Ja jakieś 3tyg tego używam


Dziś tak popatrzyłam jak miałam nieumyte włoski i nie wiem ale wydaje mi się, że jak są świeżo umyte to o wiele mniej widać te odrosty.
A jak 2dni nie umyję to bardzo widać różnicę. Następnym razem zrobię zdjęcie właśnie na nieumytych i Wam pokażę


A wiecie co widziałam kilka dni temu w sklepie kasjerkę, młoda dziewczyna i też widać, że wraca do naturalnych. Włosy za ramion, tlenione jasne blond, a odrosty ciemny blond. I jak mnie olśniło jaka różnica w hyyymm,j akości tych włosów. Te farbowane takie spalone, martwe a te odrosty takie piękne błyszczące Dodam, że miała już z15cm odrostu
Super, że tyle osób wraca do naturalnych
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 11:44   #4626
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Hmm może ta dziewczyna jest na naszym wątku hehe
Ja również widziałam, że jest różnica w widoczności odrostów
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 11:53   #4627
shana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 493
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Hej,
nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam swoje pytanie ale w końcu chcę tak jakby wrócić do naturalnego koloru...

Otóż jakieś dwa miesiące temu zafarbowałam się po raz pierwszy na taki karmelkowy kolor. Teraz pojawiły się odrosty a nie chcę znów farbować się na ten karmel tylko chcę mieć brąz. Nie wytrzymam z zapuszczaniem odrostów to jest pewne, dlatego chciałabym zafarbować włoski kolorem jak najbardziej podobnym do mojego... Jestem zielona w kwestii farbowania i farb do włosów także proszę o poradę.
Jaką farbę powinnam wybrać? Nie wiem czy jasny brąz czy ciemny, czy jakieś popielate odcienie czy inne

Załączam zdjęcie moich naturalnych włosów oraz farbowanych. Dodam, że teraz są one ciemniejsze, ten rudy odcień zmył się nieco i mam bardziej brązowe niż rude...

Z góry dziękuje za pomoc.
shana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 12:47   #4628
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Lynsey Wells, tak, dokładnie o takie ścięcie mi chodzi, takie bardziej może ekstrawaganckie, ale jeszcze pomyślę
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 13:37   #4629
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

SHANA uważam, że Twój naturalny kolor jest ... piękny... lepiej Ci w nim niż w karmelkowym.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 13:48   #4630
Caterinca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 110
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

SHANA jestem tego samego zdania, sliczny masz kolorek i strasznie ci pasuje ile ja bym dała by miec taki kolor ah
jesli chodzi o kolorek to wydeje mi sie ze sredni braz-jest taki, bo ciemny wyjdzie ci prawie czarny a to juz za mocny odcien dla ciebie, najlepiej garniera sredni braz, ma ten kolor ladne refleksy wiec bedzie prawie jak naturalny i ladnie powinny ci odrosnac i wiecej nie farbuj

Edytowane przez Caterinca
Czas edycji: 2010-05-07 o 13:50
Caterinca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:46   #4631
calippo
Raczkowanie
 
Avatar calippo
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 36
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witam serdecznie! to mój debiut, od kilku miesięcy śledzę ten wątek, i jest super widzę, że nie tylko ja mam takie problemy z włosami. Postanowiłam napisć.

Otuż miałam bardzo zniszczone włosy, wiecie tak standardowo jak u wszystkich na ogół. Najpierw rozjaśniałam dłuższy czas, potem na ciemno się zrobiłam. Aż moje piękne grube gęste włosy zrobiły się sianowate, no i ciągle te odrosty i z powrotem farba.

Powiedziałam sobie dość tego! Wracam do moich naturalnych...

Od września 2009 niefarbuję, czyli już 8 miesięcy minęło mam 9 cm właśnych ślicznych włosków, w odcieniu ciemnego blądu reszta jest w kolorze ciemny brąz

Jestem z siebie dumna i co najlepsze teraz mi ten odrost wogóle nie przeszkadza, nawet mi sie podoba

Pozdrawiam wszystkie włosomaniaczki!!!

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

acha dziewczyny z problemem rozdwajających się końcówek!!

Polecam naprawdę strzyżenie gorącymi nożyczkami. To takie na kabelek z wysoką temperaturą, tną na gorąco żeby zamknąć łuskę włosa i zapobiec rozdwajaniu.

Mało jest jeszcze salonów wyposażonych w taki sprzęt, bo jest on bardzo drogi, ale jak się dobrze poszuka to się znajdzie.

Ja byłam w salonie Milord w Warszawie al. Jana Pawłą za złotymi trasami, zapłaciłam 100 zł. Ale polecam naprawdę warto, włoski są bardziej elastyczne, i mikękkie. no i jak narazie niewidać rozdwojonych końcówek A do tej pory to już dwa tygodnie po obcięci widziałam. Podobno przy regularnym stosowaniu cięcia gorącymi nożyczkami czyli tak co 2-3 miesiące można całkowicie pozbyć się tych strasznych rozdwojonych końcówek

Edytowane przez calippo
Czas edycji: 2010-05-07 o 18:11
calippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 18:52   #4632
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witamy wszystkie nowo zapuszczajace
sol4ever - tez mam takie wrazenie na przetluszczonych duzo bardziej widac, jakby kolor tych farbowanych robi sie intensywniejszy. Do tego bardziej sie robi widoczna roznica w konsystencji wlosow.
Niestety zauwazylam ze naturalne jako ze nie sa wysuszone latwiej sie przetluszczaja. Walka z przetluszczaniem odwraca moja uwage od odrostu . Narazie testuje szampon dla dzieci plus rozne ziolka zamiast odzywek, zobaczymy...
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:15   #4633
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lynsey Wells Pokaż wiadomość
Caterinca, no właśnie mam mniejszy problem - z krótszymi to było dużo zabawy z prostownicą i suszeniem. Ale nie mówię, że długie są całkiem bezproblemowe, bo tak nie jest. Ale często chodzę w kitce, bo lubię i robię warkocz na noc, to rano jak go rozpuszczę to takie jakby fale mam.

ewela11, kiedyś na początku przygody z rozjasnianiem robiłam tylko pasemka u góry. Ale koniec końców zaczęły mi się już potem zlewać i zdecydowałam się na całość z brązem i blondem. Aaa, no i teraz mam klika jasnych od góry. Ale sama nie wiem czy był to dobry pomysł, bo jak chcę mieć naturalne, to już raczej całe.
ps. b. ładnie Ci w tej fryzurze co masz na metamorfozach

pzdr
Dzięki. Byłam dzis u fryzjera i fryzjerka zrobila mi kilka pasemek z gory tak zeby nie bylo widac odrostow. Reszta nie ruszona zobaczymy jak szybko beda rosly mi wlosy.
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 00:56   #4634
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Hej dziewczyny !

Można się przyłączyć ? Może z Wami powracanie do naturalnego koloru będzie łatwiejsze.

Po pierwsze chciałam napisać, że podziwiam Was za wytrwałość. Sama wiem co to znaczy.

Nie ukrywam, że liczę też na poradę. Otóż... mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Ostatni raz włosy farbowałam na czarno ok. 10 miesięcy temu. W międzyczasie ścinałam je, prostowałam... Obecnie mam odrost ok. 10 cm. Wiem, że wygląda to okropnie, ale jakoś się trzymam. Pod koniec sierpnia tego roku mój brat się żeni i przyznam, że chciałabym jakoś wyglądać na tym ślubie. I tu proszę Was o radę - co zrobić ? Może by tak końcówki podciąć i pofarbować włosy na kolor zbliżony do mojego naturalnego koloru (tylko, że znowu farbowanie...) ? Nie wiem już sama. Ścinać na krótko nie chcę, a włosy mam tak do połowy szyi. Dodam, że myślałam o jakimś upięciu włosów, ale nie wiem czy coś ta się zrobić z taką długością... Pomóżcie !

PS Przepraszam, że piszę o tej porze.

Edytowane przez GirlOfDeath
Czas edycji: 2010-05-08 o 00:57
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 08:08   #4635
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

GirlOfDeath, pewnie, że można, witaj

z chęcią bym Ci pomogła z tym upięciem, ale ja nigdy nie spinam włosów w nic innego niż w kucyka chociaż i tak chodzę w rozpuszczonych, więc nie mam doświadczenia żadnego
Hermit również farbowała na czarno włosy, przeglądnij sobie 1 czy dwie strony wcześniej, ma spory odrost i nie poddała się
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 11:36   #4636
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witam ponownie Jak już pisałam chyba 2-3 strony wcześniej - wracam do naturalnego z czarnych włosów, a mój naturalny to chłodny blond

Zrobiłam eksperyment i kupiłam super super super blond, żeby wypróbować czy choć trochę rozjaśni czerń do brązu. Na szczęście 1. nie był to rozjaśniacz, 2. położyłam farbę na pasemko włosów a nie całe.

Zero efektu. Już chyba bardziej zdejmuje farbę szampon przeciwłupieżowy i maski na włosy.

I tak mam krótkie włosy, ale chyba czeka mnie albo konsekwentne podcinanie co 2 tygodnie albo ścięcie jeszcze bardziej i po prostu zapuszczanie praktycznie od zera.

Co sądzicie o krótkich włoskach u kobiet? np takich jak na tych obrazkach. Zdziwiło mnie, że Adriana Lima ścięła się tak krótko, ale to pewnie po ciąży. I wcale nie wygląda źle I bardzo podoba mi się urok tej dziewczyny z czarno-białego zdjęcia Co sądzicie?
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 11:46   #4637
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Teraz mam taką fryzkę. I muszę powiedzieć, że do blond odrostów i tak są za długie, bardzo widać różnicę. Niestety też ta fryza nie ma takiego uroku kiedy jest jednokolorowa, czarna, nie widać cięcia. Co doradzicie?
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 12:12   #4638
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Poczytałam sobie Wasz wątek i poczytałam też inne dotyczące farbowania i stwierdzam, że chyba jednak nie ufarbuję się i zostawię na głowie swój naturalny kolor. Nie jest piękny, ale z drugiej strony, włosy mam krecone (i suche), rosną mi dość szybko i jeśli będe czesto katowac je farbą to przestana być w jakikolwiek sposób ładne. Co z tego, że beda rude, jesli po pół roku będę wyglądac jak rudy wypłosz z suchą szopą na głowie...Więc najbliższa wizytę u fryzjera poswięcę pewnie na jakąś fajną regenerację zamiast na farbowanie jak planowałam Pozdrawiam Was ciepło. Będe tu czesto zaglądać, żeby mi głupie pomysły nie przychodziły do głowy.
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 14:49   #4639
Lynsey Wells
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 19
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
Teraz mam taką fryzkę. I muszę powiedzieć, że do blond odrostów i tak są za długie, bardzo widać różnicę. Niestety też ta fryza nie ma takiego uroku kiedy jest jednokolorowa, czarna, nie widać cięcia. Co doradzicie?
Szafranowa, a może póki jeszcze odrost nie jest taki megaśny, to zaczesuj włosy do tyłu (te przednie, nie wiem czy masz grzywkę) i noś czarną opaskę pod kolor włosów. Chodzi mi o taką elastyczną, materiałową. Podobnie jak ma ta modelka w załączniku. No i tak umiejscowioną bliżej czoła...
A aa może podrasujesz trochę tego swojego boba coś na styl tej piosenkarki. O tak mi teraz do głowy przyszło:

trzymajcie się dziewczyny
Lynsey Wells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 15:29   #4640
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lynsey Wells Pokaż wiadomość
Szafranowa, a może póki jeszcze odrost nie jest taki megaśny, to zaczesuj włosy do tyłu (te przednie, nie wiem czy masz grzywkę) i noś czarną opaskę pod kolor włosów. Chodzi mi o taką elastyczną, materiałową. Podobnie jak ma ta modelka w załączniku. No i tak umiejscowioną bliżej czoła...
A aa może podrasujesz trochę tego swojego boba coś na styl tej piosenkarki. O tak mi teraz do głowy przyszło:

trzymajcie się dziewczyny
też tak pomyślałam. Niestety grzywka jest krótka więc póki nie odrośnie o jakieś 2cm chyba będę musiała nosić opaski, niezbyt je lubię ale mus to mus.
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 18:04   #4641
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Dziewczyny przede mną dłuuuuga droga... Najpierw miałam czarne (naturalne blond), później dekolor na brąz, rozjaśnianie na żółty, które pokryłam rudym... Myślicie, że jak ten rudy się wypłucze to mogę położyć (tzn. fryzjerka) coś w zbliżonym odcieniu do naturalnych czy wyjdzie żółty??? Załączam zdjęcia naturalnych i dzień po farbowaniu (w przeczywistości są trochę jaśniejsze):



PS jeżeli nie do takiego naturalnego to możecie mniejwięcej podpowiedzieć do jakiego??? Bo sprany rudy będzie wyglądał fatalnie...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 18:38   #4642
Caterinca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 110
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

fryzjerka ci doradzi napewno cos co nie zrobi z ciebie kanarka
gdybys sama robila to bylo by to bardzo mozliwe ale fryzjer to jednak fryzjer(chyba )
Caterinca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 19:00   #4643
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

witam
ja już po wracaniu do naturalnego, chociaż chciałam to wróciłam, ale i nie..
mój naturalny kolor to ciemny blond- mysi tzw.. zaczęłam robić blond pasemka, ale wiadomo jak to jest.. odrosty, odrosty i w końcu masz włosy blond już całe.. siostra zaczeła uczyć się na fryzjerkę, potrzebowała modela na farbowanie całych włosów.. mówię spoko, pójdę i pofarbujesz mi na całość odcień coś jak mój mysi blond i będę znów "naturalna".. jednak na miejscu pomyliły im sie tubki i pach- czarny! (dwa tygodnie przed studniowką!) koszmar, płacz, lament! do studniówki wytrzymałam.. ale tuż po akcja odbarwianie.. po nalożeniu "wybielacza" na głowie miałam wszystkie kolory tęczy od brązy, poprzez rudy, aż do kaczo żółtych i po prawie białe.. na tak przygotowane włosy nałożyalm jakiś ciemny blond-wyszedł jakiś sraczowaty w pomarańcz blyszczący..no to kupilam jakiś laskowy orzech czy coś, wyszedł łady.. taki karmelowy, toffi..ale ładny był przez chwilę, kilka myć i juz żołty.. no to nalożyłam jakiś taki, ze na obrazku wyglądał jak mój naturalny, wyszedl ładny zimny ciemny blond.. mówię UFFF! ale zaczął sie zmywać i mial zielona poświatę, z tym już nie mogłam nic zrobić.. i wtedy zaczęło się WRACANIE do naturalnego koloru, 2 lata!!! koszmar, ale udało się.. tyle tylko, że pod wpływem tych wszystkich jazd wlosowych zmienił mi sie naturalny kolor włosów.. już nie mam mysiego blondu, a ciemny brąz...z blondynki, szatynka sie stałam
w każdym razie! można! życzę Wam powodzenia, wytrwalości i tego by Was juz w życiu nie pokusilo farbowanie! hehe
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 19:08   #4644
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
GirlOfDeath, pewnie, że można, witaj

z chęcią bym Ci pomogła z tym upięciem, ale ja nigdy nie spinam włosów w nic innego niż w kucyka chociaż i tak chodzę w rozpuszczonych, więc nie mam doświadczenia żadnego
Hermit również farbowała na czarno włosy, przeglądnij sobie 1 czy dwie strony wcześniej, ma spory odrost i nie poddała się
Dziękuję za odpowiedź. Chyba najlepiej będzie jak przejdę się do mojej fryzjerki i zapytam się co by tu zrobić. Mam jeszcze trochę czasu, więc pomyśli się.
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 19:36   #4645
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ale Nas tu już dużo i ile wpisów! Nie nadążam za Wami Ładne włoski macie
Witam nowe i te "stare" naturalniaczki
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm






Edytowane przez Exquise
Czas edycji: 2010-05-08 o 19:38
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 21:32   #4646
malusienka
Raczkowanie
 
Avatar malusienka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 299
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

jej, ale nas się dużo zrobiło witam wszystkie nowe laseczki

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Niestety zauwazylam ze naturalne jako ze nie sa wysuszone latwiej sie przetluszczaja. Walka z przetluszczaniem odwraca moja uwage od odrostu . Narazie testuje szampon dla dzieci plus rozne ziolka zamiast odzywek, zobaczymy...
nie przesadź też z ziółkami, niektore lubią przesuszyć a wtedy wiadomo... problem się nasila. wiesz co, spróbuj sobie kłaść na łepek Glorię emulsję. mi też włosy się przetłuszczały a od kiedy odżywkuję sobie rownież skórę głowy wszystko wróciło do normy
__________________
Aśka

szczęście polega na tym, całe szczęście, by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
...

Pidżama Porno
no risk - no fun

malusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 21:34   #4647
reggeneracja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 20
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witam wszystkich!
Dawno mnie tu nie było.Chyba aż całe 2 dni.
Jak widzę nasze skromne grono się powiększyło(oby tak dalej: ))
Muszę się przyznać-zmyłam dzisiaj czarną farbę dekoloryzatorem, żeby mój odrost nie rzucał się w oczy.
Tymczasem mam brąz i odrost prawie niewidoczny z czego się cieszę, bo to było moim zamierzeniem.
Teraz spokojnie i bez poczucia, że będę rzucała się w oczy mogę dumnie zapuszczać włosy
__________________
Teraz jako Danuva.
reggeneracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 21:54   #4648
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez reggeneracja Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Dawno mnie tu nie było.Chyba aż całe 2 dni.
Jak widzę nasze skromne grono się powiększyło(oby tak dalej: ))
Muszę się przyznać-zmyłam dzisiaj czarną farbę dekoloryzatorem, żeby mój odrost nie rzucał się w oczy.
Tymczasem mam brąz i odrost prawie niewidoczny z czego się cieszę, bo to było moim zamierzeniem.
Teraz spokojnie i bez poczucia, że będę rzucała się w oczy mogę dumnie zapuszczać włosy
a jakim dekoloryzatorem?
jak bardzo wysuszył włosy?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 05:13   #4649
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malusienka Pokaż wiadomość
nie przesadź też z ziółkami, niektore lubią przesuszyć a wtedy wiadomo... problem się nasila. wiesz co, spróbuj sobie kłaść na łepek Glorię emulsję. mi też włosy się przetłuszczały a od kiedy odżywkuję sobie rownież skórę głowy wszystko wróciło do normy
Dziekuje za rade, chetnie wyprobowalabym ta emulsje ale nie mieszkam w Polsce ani nie mam mozliwsoci odwiedzenia Ojczyzny poki co, a rodzinka mi raczej nie wysle - potrafia tylko obiecywac ze wysla . Chyba poprostu znowu zaczne je myc raz dziennie bo nie widzie innego wyjscia
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:32   #4650
reggeneracja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 20
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
a jakim dekoloryzatorem?
jak bardzo wysuszył włosy?
Użyłam tego dekoloryzatora. http://www.kosmetykifryzjerskie.skle...ow-2x100g.html
Włosów nie wysuszył ani trochę, czym byłam nieco zszokowana, ale jakże pozytywnie.
Jedynym minusem jest paskudny zapach, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.
__________________
Teraz jako Danuva.
reggeneracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.