BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 12:31   #2671
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

z tego co mi wiadomo to obie misshe maja te same kolory... mialam probki PC i RS 23 i niczym sie nie roznily pod wzgledem koloru ... wiec pewnie z 21 tez tak bedzie...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:54   #2672
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
jamestown, a nakladasz pod Misshe jakis krem? Sprobuj tak.
Naloz jakis niezbyt tlusty krem, odczekaj, az sie wchlonie, a potem Missha
U mnie na kremie (mam nr 21) naklada sie super, gladziutko, krem daje jej poslizg. Pewnie na skorze bez kremu tez by mi sie tepo nakladala...
U mnie Missha nie szarzeje, ani nie rozowieje z czasem. Dodam, ze mam sniada cere.
Oczywiscie, zawsze uzywam kremu.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja nakładam na krem ziaji na palce wyciskam trochę bb i rozsmarowuję na palcach a potem nimi całą buzię tak jak kremem
Twarz się odznacza, bo nie ten odcień... za mało żółty.
U mnie odcien by uszedl, ale za ciemny. Potrzebuje czegos o 2 tony jasniejszego. Czytalam mniej wiecej na biezaco watek i z tego, co pamietam nic jasniejszego nie ma. Chyba wiec skoncze swoja przygode z bb creamami na Misshy .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-12-21 o 13:10
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:15   #2673
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

dzięki viki1988 miałam możliwosc przetestowania misshy SR 23.
Pierwsze wrażenia są takie, że bardzo przyjemnie się ją rozprowadza i daje naturalniejszy efekt niż PC. Jeśli miałabym wybierac to zdecydowanie wygrywa missha SR
tak jak PC 23 była mega różowa tak SR jest beżowa nie ma w niej ani odrobiny zółci i jest dla mnie za ciemna
teraz tak myślę nad wypróbowaniem misshy SR21
mimo, że potrzebuję żółci to beż przeżyję, różowości niet
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:29   #2674
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

tak spodobała mi się ta missha SR, że pragnę przetestowac 21
ma może któras z was próbke na zbyciu?
prosze o PW napewno się dogadamy
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:02   #2675
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23906652]Oczywiscie, zawsze uzywam kremu.



U mnie odcien by uszedl, ale za ciemny. Potrzebuje czegos o 2 tony jasniejszego. Czytalam mniej wiecej na biezaco watek i z tego, co pamietam nic jasniejszego nie ma. Chyba wiec skoncze swoja przygode z bb creamami na Misshy .[/QUOTE]

a czego używasz normalnie? jakie odcienie, firmy?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 23:00   #2676
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny, jakie daty/kody mają Wasze Elemongi z aukcji 1+1? mój ma 2010/10/12 na kartoniku i JM 046 na opakowaniu i nie wiem czy jest po terminie?...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 23:02   #2677
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie daty/kody mają Wasze Elemongi z aukcji 1+1? mój ma 2010/10/12 na kartoniku i JM 046 na opakowaniu i nie wiem czy jest po terminie?...
To data produkcji. Świeżutki.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 23:15   #2678
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
To data produkcji. Świeżutki.
uff kamień mi spadł z serca. dziękuję!
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 01:43   #2679
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a czego używasz normalnie? jakie odcienie, firmy?
Jakis czas temu uzywalam Face Fabric Armaniego. W palecie jest bardzo jasny bez, ktory pasowal mi jesli chodzi o stopien jasnosci. Kolorystycznie jednak moglo byc lepiej bo wolalabym cos bardziej zoltego. Poza tym Armani bardzo slabo kryje. Mimo to, jest to najjasniejszy podklad jaki spotkalam i choc krycie slabe i odcien do konca nie ten to niestety nic innego nie ma.
Teraz uzywam jakiegos swojego quasi-mineralnego mixa, ktory sklada sie z najjasniejszego mineralu EDM, czyli korektora i roznych innych rzeczy, ktore nawrzucalam. Mix i tak jest jednak za ciemny.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:28   #2680
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23919948]Jakis czas temu uzywalam Face Fabric Armaniego. W palecie jest bardzo jasny bez, ktory pasowal mi jesli chodzi o stopien jasnosci. Kolorystycznie jednak moglo byc lepiej bo wolalabym cos bardziej zoltego. Poza tym Armani bardzo slabo kryje. Mimo to, jest to najjasniejszy podklad jaki spotkalam i choc krycie slabe i odcien do konca nie ten to niestety nic innego nie ma.
Teraz uzywam jakiegos swojego quasi-mineralnego mixa, ktory sklada sie z najjasniejszego mineralu EDM, czyli korektora i roznych innych rzeczy, ktore nawrzucalam. Mix i tak jest jednak za ciemny.[/QUOTE]

rozumiem, że używałaś najjjaśniejszego czyli nr 8 - white ?
biały jak mąka
swatche wszystkich kolorów:
http://mymakeupreviews.blogspot.com/...ce-fabric.html

dla mnie nr 1 pale i nr 2 porcelain są za ciemne niestety
Teraz męczę Clarins Everlasting nr 103 Ivory (najjaśniejszy) i jest prawie ok z jasnością
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2010-12-22 o 09:32
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 11:05   #2681
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a ja znowu będę zachwyca się misshą SR
ten BBC daje taki sliczny naturalny efekt, wytrzymuje cały dzien, matuje i kryje! cudo!
tylko ten kolor
musiałam pomalowac szyje bronzerem zeby nałozyc 23
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 11:22   #2682
tusia71
Raczkowanie
 
Avatar tusia71
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 58
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Witam,
Jestem tu nowa, właśnie przymierzam się do kupienia mojego pierwszego BB kremu, zastanawiam się nad SKIN79 Super Plus BB Cream Triple Functions, ale mam cerę naczynkowa, dość wrażliwą, boje się że krem mnie podrażni.
Czy może któraś z Was ma już doświadczenia związane z tym kremem?
tusia71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:14   #2683
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

recenzja BB kremu na noc -> - HANSKIN Magic BB Night Cream -

desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:30   #2684
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
z tego co mi wiadomo to obie misshe maja te same kolory... mialam probki PC i RS 23 i niczym sie nie roznily pod wzgledem koloru ... wiec pewnie z 21 tez tak bedzie...
hmm szkoda bo dla mnie byłby idealny różowawy i jasność pomiędzy #13 a #21... ale chyba i tak sobie fundnę próbkę

Ps. Twój blog uzależnia
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 14:37   #2685
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

To ja podzielę się wrażeniami odnośnie moich ostatnich nabytków
BB Magic Balm Etude House: już o nim trochę wcześniej pisałam, opakowanie to słoiczek odkręcany, dołączony pędzelek. Najbardziej podoba mi się kolor, ładny beż z odrobiną różu, dla mojej cery bardzo pasuje. Konsystencja przyjemna, dobrze się rozsmarowuje, ale krycie mniejsze niż np. Missha PC. Po pewnym czasie podkreśla skórki. To co mnie najbardziej drażni to zapach, bardzo silny, do godziny wyczuwalny po nałożeniu na twarz. Nie jest to przyjemny zapach jak w przypadku Misshy. Za to pędzelek bardzo fajny, stosuję do innych BB i daje bardzo naturalny efekt. Ogólnie oceniam na 4.

Missha Shiny, to coś jak Missha PC, tylko z delikatnym brokatem, na zdjęciu nie dało się tego uchwycić. Na twarzy brokat widać tylko w mocnym świetle, wtedy ładnie rozświetla twarz. Więcej nic nie mogę napisać, bo na razie go nie używam. Kolor tak jak widać, bardzo szary

SKIN79 The Oriental Perfect Cover: korektor, na razie oceniam go bardzo dobrze. Przede wszystkim genialnie dopasowuje się do koloru twarzy: na zdjęciu widać jak wygląda po wyciśnięciu, a jak zmienia kolor po rozsmarowaniu. U mnie nałożony pod oczy wygląda bardzo naturalnie, dobrze się wchłania i na razie mnie nie podrażnił. Stosuję głównie pod oczy, bo przy BB już na twarzy nie mam co tuszować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (30,9 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (90,2 KB, 130 załadowań)
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 14:46   #2686
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
To ja podzielę się wrażeniami odnośnie moich ostatnich nabytków
BB Magic Balm Etude House: już o nim trochę wcześniej pisałam, opakowanie to słoiczek odkręcany, dołączony pędzelek. Najbardziej podoba mi się kolor, ładny beż z odrobiną różu, dla mojej cery bardzo pasuje. Konsystencja przyjemna, dobrze się rozsmarowuje, ale krycie mniejsze niż np. Missha PC. Po pewnym czasie podkreśla skórki. To co mnie najbardziej drażni to zapach, bardzo silny, do godziny wyczuwalny po nałożeniu na twarz. Nie jest to przyjemny zapach jak w przypadku Misshy. Za to pędzelek bardzo fajny, stosuję do innych BB i daje bardzo naturalny efekt. Ogólnie oceniam na 4.

Missha Shiny, to coś jak Missha PC, tylko z delikatnym brokatem, na zdjęciu nie dało się tego uchwycić. Na twarzy brokat widać tylko w mocnym świetle, wtedy ładnie rozświetla twarz. Więcej nic nie mogę napisać, bo na razie go nie używam. Kolor tak jak widać, bardzo szary

SKIN79 The Oriental Perfect Cover: korektor, na razie oceniam go bardzo dobrze. Przede wszystkim genialnie dopasowuje się do koloru twarzy: na zdjęciu widać jak wygląda po wyciśnięciu, a jak zmienia kolor po rozsmarowaniu. U mnie nałożony pod oczy wygląda bardzo naturalnie, dobrze się wchłania i na razie mnie nie podrażnił. Stosuję głównie pod oczy, bo przy BB już na twarzy nie mam co tuszować
Czy ten korektor pod oczami po pewnym czasie nie podkreśla linii itp. , bo kolorek jest śliczny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 15:08   #2687
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy ten korektor pod oczami po pewnym czasie nie podkreśla linii itp. , bo kolorek jest śliczny
no niestety u mnie się trochę zbierał w zmarszczkach, ale ja mam tak, że każdy korektor mi wchodzi, bo mam tak zbudowane, że tak powiem oko, po tacieJak chcesz to mogę Ci podesłać próbeczkę
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 16:15   #2688
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Hej

Jestem tu nowa, jakieś 2 godzinki temu przeczytałam o tych BB kremach i bardzo mnie to zaintrygowało.
Nic z tego wszystkiego nie rozumiem ale mam nadzieję, że czytając to forum co nieco pojmę
Patrzyłam sobie na allegro czy jakieś są ale pewnie ich ceny są trochę wyższe no ale zauważyłam, że nie przy wszystkich jest kolor więc rozumiem, że nie wszystkie służą jako podkłady ?
Ja mam cerę tłustą, ostatnio często wyskakują mi niespodzianki, nos przetłuszcza mi się niemiłosiernie jak w sumie cała strefa T (od września tak mam, wcześniej też mi się przetłuszczała ale nie tak mocno) no i mam karnację bardzo jasną, szyja lekko żółta. Obecnie stosuje minerały z Lucy oraz do pielęgnacji kosmetyki z Lush.
Ten mnie interesuje nawet ale widzę, że kolory są pewnie dość ciemne (http://allegro.pl/skin-food-peach-sa...377277380.html)
Podam jako przykład : http://allegro.pl/shills-cherry-blos...373885399.html czy SHILLS to kolor czy po prostu ten krem nie ma koloru ?
Sorry, że wszystkie akurat od jednego sprzedawcy ale chyba nikt inny na allegro nie ma tych kremów, to nie jest reklama ale po prostu chciałam zapytać bo Wy się na tym znacie a ja jak na razie nie za bardzo

Aha i jeszcze czy mogłabym prosić link do sklepu gdzie można np nabyć próbki bo ten link w pierwszym poście mi nie działa , kupujecie może je na ebay'u ?
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2010-12-22 o 16:17
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 17:14   #2689
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja nie o bb, bo czekam na zaginionego aloesa... ale dostałam coś, a nie mam pojęcia co to...
To jest z Face Shop i wygląda jak jakieś kwadratowe waciki, a z drugiej strony mają watę, z 1 siateczkę jakby...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 17:35   #2690
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

jestem po pierwszych testach i Missha PC chyba mnie zapycha, po wieczornym demakijazu mialam gule i kilka niespodzianek
za to elemong dzis swietnie sie sprawdzil i mysle ze sie polubimy a dobrze sie sklada bo leci do mnie druga tuba ba zamawialam z jedna Wizazanka na spolke 1+1
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:53   #2691
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Chyba za wcześnie pochwaliłam misshę PC.
Odstawiam ją na razie bo mam podejrzenia, że jednak mnie zapycha. Wracam do Elemonga, chociaż mógłby być troszkę ciemniejszy...

Może któraś chce na wymianę misshę, mam 20ml pudełeczko używane lekko ponad tydzień?
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:59   #2692
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Chyba za wcześnie pochwaliłam misshę PC.
Odstawiam ją na razie bo mam podejrzenia, że jednak mnie zapycha. Wracam do Elemonga, chociaż mógłby być troszkę ciemniejszy...

Może któraś chce na wymianę misshę, mam 20ml pudełeczko używane lekko ponad tydzień?
Mi ok wszystkie bb kremy w sensie, nie zapychają, nie podrażniają.
Najbardziej lubię Misshę PC 13 i Oriental [chyba skin79 ]. Elemong jest całkiem całkiem, ale za ciemny i zbyt podobny do zwykłego fluidu.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:02   #2693
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no niestety u mnie się trochę zbierał w zmarszczkach, ale ja mam tak, że każdy korektor mi wchodzi, bo mam tak zbudowane, że tak powiem oko, po tacieJak chcesz to mogę Ci podesłać próbeczkę
Naprawdę Oj to bardzo bym chciała

Mogę się zrewanżować innymi próbkami BB

Przyznam, że miałabym ochotę wyciągnąc u Ciebie jeszcze próbeczkę tego fioletowego BB Ma śliczny jak widzę kolorek

Ja mam:
Missha PC 21
Missha Signature 23
Missha Vita (moisture)
Lioele Beyond (wersja bez filtrów)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:03   #2694
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Naprawdę Oj to bardzo bym chciała

Mogę się zrewanżować innymi próbkami BB

Przyznam, że miałabym ochotę wyciągnąc u Ciebie jeszcze próbeczkę tego fioletowego BB Ma śliczny jak widzę kolorek

Ja mam:
Missha PC 21
Missha Signature 23
Missha Vita (moisture)
Lioele Beyond (wersja bez filtrów)
No pewnie, nie ma problemuwiesz, że ja kupowałam po Twoich rekomendacjach, więc mam prawie wszystkie co tynie mam tylko lioeleTen fioletowy faktycznie kolor genialny, ale to jest takie jakby masełko, twarde, a jak się pomizia to robi się miękkie, myślę, że też da się próbaska z niego zrobić Piszę PW
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:29   #2695
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
No pewnie, nie ma problemuwiesz, że ja kupowałam po Twoich rekomendacjach, więc mam prawie wszystkie co tynie mam tylko lioeleTen fioletowy faktycznie kolor genialny, ale to jest takie jakby masełko, twarde, a jak się pomizia to robi się miękkie, myślę, że też da się próbaska z niego zrobić Piszę PW
super
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:52   #2696
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
super
Wygrzebałam tego fioletowego łyżeczką, ma taką fajną konsystencję, że chce się go zjeść myślę,że może Ci on pasować, dla mnie trochę ma małe krycie, jak na zimę. I ten zapach, dla mnie psuje całe dobre wrażenie
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 21:01   #2697
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
To ja podzielę się wrażeniami odnośnie moich ostatnich nabytków
BB Magic Balm Etude House: już o nim trochę wcześniej pisałam, opakowanie to słoiczek odkręcany, dołączony pędzelek. Najbardziej podoba mi się kolor, ładny beż z odrobiną różu, dla mojej cery bardzo pasuje. Konsystencja przyjemna, dobrze się rozsmarowuje, ale krycie mniejsze niż np. Missha PC. Po pewnym czasie podkreśla skórki. To co mnie najbardziej drażni to zapach, bardzo silny, do godziny wyczuwalny po nałożeniu na twarz. Nie jest to przyjemny zapach jak w przypadku Misshy. Za to pędzelek bardzo fajny, stosuję do innych BB i daje bardzo naturalny efekt. Ogólnie oceniam na 4.

Missha Shiny, to coś jak Missha PC, tylko z delikatnym brokatem, na zdjęciu nie dało się tego uchwycić. Na twarzy brokat widać tylko w mocnym świetle, wtedy ładnie rozświetla twarz. Więcej nic nie mogę napisać, bo na razie go nie używam. Kolor tak jak widać, bardzo szary

SKIN79 The Oriental Perfect Cover: korektor, na razie oceniam go bardzo dobrze. Przede wszystkim genialnie dopasowuje się do koloru twarzy: na zdjęciu widać jak wygląda po wyciśnięciu, a jak zmienia kolor po rozsmarowaniu. U mnie nałożony pod oczy wygląda bardzo naturalnie, dobrze się wchłania i na razie mnie nie podrażnił. Stosuję głównie pod oczy, bo przy BB już na twarzy nie mam co tuszować
Ten korektor jest przeznaczony głownie do oczu czy można też się ciapnąć na resztę twarzy?
Kolor wydaje się fajny,taki żółty.
Nie wiem czy dobrze kojarzę ale czy ta orientalna seria nie jest czasem do skóry dojrzałej?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 21:23   #2698
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Ten korektor jest przeznaczony głownie do oczu czy można też się ciapnąć na resztę twarzy?
Kolor wydaje się fajny,taki żółty.
Nie wiem czy dobrze kojarzę ale czy ta orientalna seria nie jest czasem do skóry dojrzałej?
raczej jest przeznaczony do całej twarzy, ta seria chyba ma jakieś właściwości przeciwzmarszczkowe jeżeli dobrze kojarzę, ale nie wiem bo jakoś te inne produkty mnie nie zainteresowały. O tym korektorze czytałam, że jest dla skóry z piegami, syfkami, bliznami, skóry suchej ze zmarszczkami i szczególnie polecany na cienie pod oczami(i właśnie do tego go używałam i radzi sobie z nimi świetnie) Generalnie, największą zaletą jest chyba to dopasowanie do cery. Próbowałam go na Tżcie i przybrał inny odcień(minimalnie), a po wyciśnięciu z tubki jest dość ciemny, widać tą różnicę na zdjęciach.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 21:29   #2699
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja nie o bb, bo czekam na zaginionego aloesa... ale dostałam coś, a nie mam pojęcia co to...
To jest z Face Shop i wygląda jak jakieś kwadratowe waciki, a z drugiej strony mają watę, z 1 siateczkę jakby...
To sa waciki Dostalam je w Faceshopie do zakupow. Nic nadzwyczajnego, waciki jak waciki

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
raczej jest przeznaczony do całej twarzy, ta seria chyba ma jakieś właściwości przeciwzmarszczkowe jeżeli dobrze kojarzę, ale nie wiem bo jakoś te inne produkty mnie nie zainteresowały. O tym korektorze czytałam, że jest dla skóry z piegami, syfkami, bliznami, skóry suchej ze zmarszczkami i szczególnie polecany na cienie pod oczami(i właśnie do tego go używałam i radzi sobie z nimi świetnie) Generalnie, największą zaletą jest chyba to dopasowanie do cery. Próbowałam go na Tżcie i przybrał inny odcień(minimalnie), a po wyciśnięciu z tubki jest dość ciemny, widać tą różnicę na zdjęciach.
Strasznego mi smaka robisz na ten korektor ... jak on kryje wypryski? Dobrze sie trzyma? Tuszuje?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 22:13   #2700
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Wygrzebałam tego fioletowego łyżeczką, ma taką fajną konsystencję, że chce się go zjeść myślę,że może Ci on pasować, dla mnie trochę ma małe krycie, jak na zimę. I ten zapach, dla mnie psuje całe dobre wrażenie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.