Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-16, 23:55   #4141
maroonia
Rozeznanie
 
Avatar maroonia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 646
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy obniżka 30% na różową lunę jest tylko online czy stacjonarnie też?
Cześć widziałam tez stacjonarnie[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------



Ja w tkmaxx ustrzelilam ostatnio spray dodający tekstury i objętości na sucho z serii big Sexy Hair za 55 zł normalna cena (a kosmetyki niedostępne niestety w pl) to ok 100 zł w przeliczeniu jestem zadowolona, a zapach ma boski
maroonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 06:04   #4142
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
ola...a pamiętasz numer tego cienia collistar co to taki fajny jest...polecałaś już kiedyś go...taki różowawy...pliss

Collistar "Italian Beauty" 27 - Rosa Lucia

Po zachwytach Oli wykupiłam kiedyś cały zapas w Douglasie
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 06:16   #4143
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Potrzebuję wsparcia xD
już trzeci raz dodałam (po czym usunęłam) do koszyka na hair 2 go 5in1 i PHD odżywkę ==" ilość produktów do włosów na wannie mnie straszy za każdym razem gdy idę siku
w Twoim stylu znow 20%bedzie to moze poczekaj
Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy obniżka 30% na różową lunę jest tylko online czy stacjonarnie też?
stacjonarnie też. ale ja i tak kupilabym online w sumie - punkty payback, zawsze jakis kod na gratis dziala, a probki mozna sobie wybrac, a nie dostac podklad murzynski
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50681161]Jakos mi ciezko w to uwierzyc po jednym uzyciu. Chyba jestem czlowiekiem malej wiary .[/QUOTE]
ja tez, ale moze sie nie znamy na życiu
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja tam wierze Kiedy zrobił mi cos takiego jakis azjatycki olejek, ale mialam tylko próbke i zgubiłam opakowanie
a to pech
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:56   #4144
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Mnie też zależy na objętości, ale jeśli chodzi o 5in1, to nie tędy droga.
Bardzo ładnie mi dociąża włosy, wyglądają naprawdę świetnie, ale objętości objętości absolutnie nie dodaje (mnie nawet odejmuje). Dużo lepiej pod tym kątem sprawował się spray ochronny bambusowy z Alterny - polecam.
Mam odwrotnie Dużo objętości, zero dociążenia. Włosy wyglądają jak po każdym innym silikonowym produkcie, czyli lekki przesusz i sianko na końcach. Brakuje mi takiej mięsistości włosów - jeśli wiecie co mam na myśli. Na razie nie jestem zachwycona, ale ostateczny werdykt jeszcze nie zapadł.

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
update w temacie jadu z węża
to działa!!! dziś posmarowałam się dziś rano pierwszy raz i moje bruzdy nosowo -wargowe znikły bez śladu a line na czole są ledwie widoczne...to są jakieś czarty mary...oczywiście produkt działa tylko doraźnie...efekt trzyma się ok. 8 godzin...wystarczy tylko kropelka...już zamówiłam drugie opakowanie, mam ten
http://www.skinchemists.com/skincare..._store=default

i można znaleźć taniej...np. w amazonie

wypróbuję jeszcze jakieś inne...pewnie coś z azjatyckich syn-ake ...w każdym razie już wiem, że te kosmetyki zostaną ze mną na dłużej...
Miałam kilka próbek syn-ake - nie zauważyłam żadnego działania.


Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy obniżka 30% na różową lunę jest tylko online czy stacjonarnie też?
Ja kupiłam stacjonarnie
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 08:59   #4145
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a ja właśnie lubię staniki Intimissimi
fakt, że każdy jeden muszę wozić do ichniej krawcowej na dopasowanie, ale... na szczęście nie mam daleko
natomiast ubolewam, że u nich najmniejsze majtki (to chyba Ski) są na mnie za duże
Zazdroszczę, u mnie to nie do pomyślenia .
Triumph ma dość dużą rozmiarówkę (choć to zależy od modelu), a u nich mam rozmiar gaci 42 .

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
ola...a pamiętasz numer tego cienia collistar co to taki fajny jest...polecałaś już kiedyś go...taki różowawy...pliss
Mimbla podała dokładne namiary

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Collistar "Italian Beauty" 27 - Rosa Lucia

Po zachwytach Oli wykupiłam kiedyś cały zapas w Douglasie
Ja mam tylko 2 sztuki . Na szczęście różnią się nieco między sobą ilością złotych żyłek, więc to prawie, jakbym miała 2 różne .


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mam odwrotnie Dużo objętości, zero dociążenia. Włosy wyglądają jak po każdym innym silikonowym produkcie, czyli lekki przesusz i sianko na końcach. Brakuje mi takiej mięsistości włosów - jeśli wiecie co mam na myśli. Na razie nie jestem zachwycona, ale ostateczny werdykt jeszcze nie zapadł.
Jeśli chodzi o LP, to a na razie użyłam jedynie szamponu i odżywki Restore oraz Instant Texture Mist.
Wrażenia z użycia Restore raczej pozytywne - szampon dobrze się pieni, odżywka wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie. Co do innych efektów działania trudno mi powiedzieć, bo na wilgotne włosy użyłam następnie Instant Texture Mist, więc nie wiem co w efekcie finalnym jest zasługą szamponu i odżywki, a co tego preparatu stylizującego . Pierwsze określenie, jakie po zakończeniu układania fryzury przyszło mi do głowy, to właśnie mięsistość włosów. Po wysuszeniu i wyprostowaniu włosów efekt jest taki, że są one dociążone i nie puszą się, no i są dość błyszczące. Nie zauważyłam wprawdzie jakiejś spektakularnej objętości, ale włosy nie są tak oklapnięte. Chociaż nie są tak miękkie, jak wtedy gdy ograniczę się tylko do umycia, nałożenia odżywki i wysuszenia, ale też nie zauważyłam, żeby były specjalnie szorstkie czy sklejone.
Jedyne, co mnie trochę zdziwiło to to, że dziś rano miałam trochę poodgniatane włosy po nocy i musiałam je trochę przejechać prostownicą. Włosy myłam wczoraj rano, wyprostowałam je, wilgoci wczoraj w powietrzu nie było, więc normalnie nie powinno być następnego dnia potrzeby ruszania czegokolwiek, a jednak dziś po obudzeniu się widziałam, że zrobiły mi się załamania i włosy nie były ani proste ani falowane (czasem falują mi się jak na przykład pójdę spać z wilgotnymi włosami).
Jeszcze jedna rzecz - trochę nie podoba mi się atomizer w Instant Texture Mist, bo rozpyla preparat trochę zbyt dużym i skoncentrowanym strumieniem. Osobiście wolę delikatną mgiełkę. Zobaczymy - może tylko pierwsze psiknięcia takie były .

Generalnie na razie jestem na tak. Ciekawa jestem, jak pozostałe produkty się sprawdzą.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 09:51   #4146
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
U mnie ph 5 w 1 dodaje trochę objętości
Mialam jakis azjatycki ślimaczy krem , kompletnie nic nie robił
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ze slimaka cos mialam, ale nie widziałam zadnych efektów, no i troche mnie obrzydzało, wiec w końcu wywaliłam

ze ślimakiem to trzeba trafić...pierwszy ślimak nic nie robił...i poszedł do kosza...dopiero drugi ślimak ze ślimakiem na 2pozycji w składzie...robi dobrze...a, że obrzydliwy jest to fakt śluz się ciągnie ze słoika
nie poddawać się

ja zawsze świruję jak wiosna idzie...odstawiam retinole i teraz mam poczucie, że ta moja pielęgnacja to taka bez sensu będzie....będę się mazać parafiną ze złotego słoika....
tak więc szukam czegoś co choć cokolwiek działa...i cieszę się, że znalazłam te węże...szkoda, że tak późno...są na rynku od kilku lat...jakaś chyba opóźniona jestem ...

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mam odwrotnie Dużo objętości, zero dociążenia. Włosy wyglądają jak po każdym innym silikonowym produkcie, czyli lekki przesusz i sianko na końcach. Brakuje mi takiej mięsistości włosów - jeśli wiecie co mam na myśli. Na razie nie jestem zachwycona, ale ostateczny werdykt jeszcze nie zapadł.



Miałam kilka próbek syn-ake - nie zauważyłam żadnego działania.




Ja kupiłam stacjonarnie
to współczuję...ze wąż nie działa... nie że kupiłaś lunę stacjonarnie...choć może też powinnam...może stężenie nie było dość silne...a może Ty nie masz zmarszczek
ja wyglądam jak po jakimś zabiegu wypełniania

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Collistar "Italian Beauty" 27 - Rosa Lucia

Po zachwytach Oli wykupiłam kiedyś cały zapas w Douglasie

dziękuję
u mnie jest
a jaki efekt on daje...uwielbiam różowe, różowo/złote i mam ich miliony...

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
w Twoim stylu znow 20%bedzie to moze poczekaj

stacjonarnie też. ale ja i tak kupilabym online w sumie - punkty payback, zawsze jakis kod na gratis dziala, a probki mozna sobie wybrac, a nie dostac podklad murzynski

ja tez, ale moze sie nie znamy na życiu

a to pech
pewnie masz rację z tym online...
ale kusi mnie aby iść stacjonarnie i sprawdzić tą legendarną obsługę
wstyd się przyznać ale nie byłam jeszcze u siebie w Wałbrzychu...tu u nas w miejscowych syforach wszystko tańsze...zresztą i tak kupuję głownie na lotniskach...
pójdę z małą to będzie dla pań z obsługi prawdziwy test
dadzą mi wszystko co mają i jeszcze trochę aby się nas w końcu pozbyć

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez maroonia Pokaż wiadomość
Cześć widziałam tez stacjonarnie[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------



Ja w tkmaxx ustrzelilam ostatnio spray dodający tekstury i objętości na sucho z serii big Sexy Hair za 55 zł normalna cena (a kosmetyki niedostępne niestety w pl) to ok 100 zł w przeliczeniu jestem zadowolona, a zapach ma boski
dzięki

zakładam sobie bana na ten sklep...zawsze znajdę tam tyle okazji, że wychodzę doładowana torbami jak wielbłąd...a jeżdżę tam w każdą niedzielę perfumy jakie tam można znaleźć w tym dużo już wycofanych i ciężkich do zdobycia...i w jakich cenach

Edytowane przez becca
Czas edycji: 2015-03-17 o 09:27
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 09:58   #4147
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
ze ślimakiem to trzeba trafić...pierwszy ślimak nic nie robił...i poszedł do kosza...dopiero drugi ślimak ze ślimakiem na 2pozycji w składzie...robi dobrze...a, że obrzydliwy jest to fakt śluz się ciągnie ze słoika

OMG, zwizualizowałam sobie i teraz to juz na pewno nie kupie ponownie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 10:23   #4148
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Mnie wystarczą moje slimaki, ktore mi masowo lażą po posesji
Nie można sie tego pozbyć. Trochę ciepła i juz pojedyncze sztuki wylaża.
W poprzednich latach bywaly takie ranki ze wychodząc do pracy musialam uważac gdzie stopy stawiam, zeby tych obrzydlistw nie rozdeptac i nie zniszczyć sobie pantofelkow
Zapraszam do slimakowego SPA
Poukladam Was na leżaczkach, poobkładam slimaczkami i bedziecie pięknieć w oczach
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2015-03-17 o 12:57
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 10:57   #4149
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mnie wystarczą moje slimaki, ktore mi masowo lażą po posesji
Nie można sie tego pozbyć. Trochę ciepła i juz pojedyncze sztuki wylaża.
W poprzednich latach bywaly takie ranki ze wychodząc rano do pracy musialam uważac gdzie stopy stawiam, zeby tych obrzydlistw nie rozdeptac i nie zniszczyć sobie pantofelkow
Zapraszam do slimakowego SPA
Poukladam Was na leżaczkach, poobkładam slimaczkami i bedziecie pięknieć w oczach

Chyba nie skorzystam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 11:11   #4150
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mnie wystarczą moje slimaki, ktore mi masowo lażą po posesji
Nie można sie tego pozbyć. Trochę ciepła i juz pojedyncze sztuki wylaża.
W poprzednich latach bywaly takie ranki ze wychodząc rano do pracy musialam uważac gdzie stopy stawiam, zeby tych obrzydlistw nie rozdeptac i nie zniszczyć sobie pantofelkow
Zapraszam do slimakowego SPA
Poukladam Was na leżaczkach, poobkładam slimaczkami i bedziecie pięknieć w oczach
nie ma sie co smiac, ktos juz to robi
klik
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 11:23   #4151
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie ma sie co smiac, ktos juz to robi
klik
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 11:24   #4152
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie ma sie co smiac, ktos juz to robi
klik
O matko jedyna
Niedługo to baby będą wsadzały łeb do ula żeby wypełnić jadem zmarszczki
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 12:26   #4153
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mnie wystarczą moje slimaki, ktore mi masowo lażą po posesji
Nie można sie tego pozbyć. Trochę ciepła i juz pojedyncze sztuki wylaża.
W poprzednich latach bywaly takie ranki ze wychodząc rano do pracy musialam uważac gdzie stopy stawiam, zeby tych obrzydlistw nie rozdeptac i nie zniszczyć sobie pantofelkow
Zapraszam do slimakowego SPA
Poukladam Was na leżaczkach, poobkładam slimaczkami i bedziecie pięknieć w oczach



tez mam takie ślimakowe Spa
ale ja taka wrażliwa nie jestem...lubię przyrodę
winniczki ładne są

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie ma sie co smiac, ktos juz to robi
klik

mi najbardziej przeszkadzałoby to ich ruszanie...nie lubię jak coś po mnie łazi...i dlatego zostaję przy śluzie ze słoika...wprawdzie jest trochę obrzydliwy ale przynajmniej się nie rusza

swoją drogą za szczyt obrzydliwości uważam pedikiur gdzie rybki obgryzają stopy

te same rybki... wiele stóp

kiedyś spróbowałam...na swoje usprawiedliwienie mam, że byłam na kacu i chyba nie do końca wiedziałam co robię...na samo wspomnienie jeszcze mnie trzepie...

Edytowane przez becca
Czas edycji: 2015-03-17 o 12:39
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 12:42   #4154
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5068841 8]O matko jedyna
Niedługo to baby będą wsadzały łeb do ula żeby wypełnić jadem zmarszczki [/QUOTE]
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 12:44   #4155
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
OMG, zwizualizowałam sobie i teraz to juz na pewno nie kupie ponownie
ale ja nadal będę próbować Cię zachęcić...wkładam palec do słoika i nagle dzwoni telefon...idę przez całe mieszkanie...a mój palec jest ciągle połączony ze słoikiem....pasmem śluzu
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 12:57   #4156
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

U mnie niestety nie ma ladnych winniczkow tylko takie oslizgle czarne slimory bez domków. Wszystko w ogrodzie zeżerają .

Nie chcecie mojego spa to nie
Tak to jest, cudze chwalicie itd .
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 13:12   #4157
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

ja tych rybek bym nie mogla, juz pomijajac higiene to mam MEGA wrazliwe stopy i takie laskotki, ze niestety przy pierwszym ruchu bym zadeptala wszystkie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 13:36   #4158
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tych rybek bym nie mogla, juz pomijajac higiene to mam MEGA wrazliwe stopy i takie laskotki, ze niestety przy pierwszym ruchu bym zadeptala wszystkie
Hahaha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 14:03   #4159
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
U mnie niestety nie ma ladnych winniczkow tylko takie oslizgle czarne slimory bez domków. Wszystko w ogrodzie zeżerają .

Nie chcecie mojego spa to nie
Tak to jest, cudze chwalicie itd .
Przyślę do Ciebie moją przyjaciółkę, spacery z nią bywają koszmarem, bierze w rękę każdego takiego ślimaka, co go na drodze napotka i przenosi go na trawnik. Brrr.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 14:31   #4160
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Przyślę do Ciebie moją przyjaciółkę, spacery z nią bywają koszmarem, bierze w rękę każdego takiego ślimaka, co go na drodze napotka i przenosi go na trawnik. Brrr.
Ja na wiosnę przenoszę żaby przez ulicę Mój narzeczony o dziwo mi pomaga.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 15:18   #4161
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

DOstałam odpowiedź z hair 2 go w sprawie braku paczki. Okazało sie tak jak przewidywałam, ze paczka zagineła, bo powinna byc u mnei w piątek. Powiedzieli, ze będa reklamować u DPD to, a dzisiaj mieli mi wysłać druga paczkę i ze przepraszają za zainstniała sytuację.
Mam nadzieję, ze druga dojdzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 15:32   #4162
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
DOstałam odpowiedź z hair 2 go w sprawie braku paczki. Okazało sie tak jak przewidywałam, ze paczka zagineła, bo powinna byc u mnei w piątek. Powiedzieli, ze będa reklamować u DPD to, a dzisiaj mieli mi wysłać druga paczkę i ze przepraszają za zainstniała sytuację.
Mam nadzieję, ze druga dojdzie
A dostałas jej numer i wiesz ze była na pewno wysłana?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 15:42   #4163
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A dostałas jej numer i wiesz ze była na pewno wysłana?
Numer dostałam dopiero dzisiaj wraz z mailem wyjasniajacym, wklepałam ja strone sledzenia DPD i kompletnie nic nie wyskoczyło. Czyzby faktycznie w tym burdelu nie wyslali? Jesli tak, to po co sciemniaja i zwalaja wine na DPD ze zaginęła???
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 16:25   #4164
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Numer dostałam dopiero dzisiaj wraz z mailem wyjasniajacym, wklepałam ja strone sledzenia DPD i kompletnie nic nie wyskoczyło. Czyzby faktycznie w tym burdelu nie wyslali? Jesli tak, to po co sciemniaja i zwalaja wine na DPD ze zaginęła???

Kto to wie, powinien byc choc numer podjęcia chyba. W koncu DPD skanuje paczki. No i sorki, ale kto wysyła 2 raz kosmetyki za kilka stów nie mając pojecia o losie paczki???

A czemu ludzie tak robią to nie wiem, jak mi ktos mowi, ze paczka zagineła, to od razu robie sie podejrzliwa. Mi sie wydaje, że zrzucając wine na kogos innego wydaje im sie, że jest po sprawie Popularna jest jeszze wersja, że wysłali do kogoś innego ewentualnie

Ja ostatnią mialam nieprzyjemnosc na allegro z kłamcą stulecia, ba... nawet wszechczasów. Co ja sie nasłuchałam bajeczek to masakra. Kobita chyba miała jakies mylne przeświadczenie, że prawda ją zabije, inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyc. Kłamstwo za kłamstwem. Nawet na koniec wydaje mi sie, że spreparowała "dowód" przelewu zeby mnie przekonać o zwróconej kasie Polazłabym na policje, ale w sumie nie wiem czy miałam z czym bo ten dowód to była kopia historii z mbanku, gdzie sobie moim zdaniem podmieniła dane. Zapomniała tylko biedaczka, że bank wszystko pisze w historii drukowanymi literami, a i nazwy banku odbiorcy tez nadaje automatycznie Co wiem, bo tez mam tam konto

Ja tam wole jak mi ktos napisze za zapomniał. Bez zadnego krecenia. Zdarza sie w końcu.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 16:35   #4165
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Kto to wie, powinien byc choc numer podjęcia chyba. W koncu DPD skanuje paczki. No i sorki, ale kto wysyła 2 raz kosmetyki za kilka stów nie mając pojecia o losie paczki???

A czemu ludzie tak robią to nie wiem, jak mi ktos mowi, ze paczka zagineła, to od razu robie sie podejrzliwa. Mi sie wydaje, że zrzucając wine na kogos innego wydaje im sie, że jest po sprawie Popularna jest jeszze wersja, że wysłali do kogoś innego ewentualnie

Ja ostatnią mialam nieprzyjemnosc na allegro z kłamcą stulecia, ba... nawet wszechczasów. Co ja sie nasłuchałam bajeczek to masakra. Kobita chyba miała jakies mylne przeświadczenie, że prawda ją zabije, inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyc. Kłamstwo za kłamstwem. Nawet na koniec wydaje mi sie, że spreparowała "dowód" przelewu zeby mnie przekonać o zwróconej kasie Polazłabym na policje, ale w sumie nie wiem czy miałam z czym bo ten dowód to była kopia historii z mbanku, gdzie sobie moim zdaniem podmieniła dane. Zapomniała tylko biedaczka, że bank wszystko pisze w historii drukowanymi literami, a i nazwy banku odbiorcy tez nadaje automatycznie Co wiem, bo tez mam tam konto

Ja tam wole jak mi ktos napisze za zapomniał. Bez zadnego krecenia. Zdarza sie w końcu.
Ja wiesz w tej materii nie mam zadnego doswiadczenia, bo nigdy nic u kurierów nie zgubiono dla mnie, także tłumaczenie babki przyjęłam za prawdę, ale skoro mówisz, ze mogłoby tak, ze zawalili sami ... Babka wspominała, ze dzwoniła niby do DPD i zę beda reklamację u nich składać.
Ale fakt, coś szybko się zgodizła na powtórną wysyłkę, a myślałam, ze na to trzeba czasu, ze musza ustalic, czy ja czasem nie sciemniam tez etc.
Tak czy siak, będe szczęsciliwa, az przesyłka do mnie dotrze. Jesli znowu nie, to będzie awantura już

O to miałas przeboje, współczuję. Nie wiem, ludzie chyba boją się mówić prawdę, przyznać do błedu etc.
Ja też preferuje, zeby ktoś się przyznał, niż robił ze mnie idiote, ale widzisz, róznie to bywa
Ale ta sprawa pomyślne sie na all zakończyła?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 16:50   #4166
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Czy ktos nabyl moze albo testowal podklad Marca Jacobsa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 16:53   #4167
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Czy ktos nabyl moze albo testowal podklad Marca Jacobsa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Macałam dzisiaj na ręce go, bo chciałam wziac próbke ale zarówno konsystencja jakas tępa i zapach zniechęciły mnie to wziecia probki. Głownie konsystencja. Ani trochę kremowa, tepa bardzo i anwet na ręce nie podobał mi sie efekt, wiec nie za bardzo widziałam go na twarzy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-03-17 o 16:57
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 17:03   #4168
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mam odwrotnie Dużo objętości, zero dociążenia. Włosy wyglądają jak po każdym innym silikonowym produkcie.
Ale produkty LP nie zawierają silikonów
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 17:07   #4169
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Ale produkty LP nie zawierają silikonów
Ale Kusum chyba miała na myśli, ze po 5in1 wygladja tak samo, jak po produktach z silikonami - chyba, moge sie mylić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 17:19   #4170
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja wiesz w tej materii nie mam zadnego doswiadczenia, bo nigdy nic u kurierów nie zgubiono dla mnie, także tłumaczenie babki przyjęłam za prawdę, ale skoro mówisz, ze mogłoby tak, ze zawalili sami ... Babka wspominała, ze dzwoniła niby do DPD i zę beda reklamację u nich składać.
Ale fakt, coś szybko się zgodizła na powtórną wysyłkę, a myślałam, ze na to trzeba czasu, ze musza ustalic, czy ja czasem nie sciemniam tez etc.

Tak czy siak, będe szczęsciliwa, az przesyłka do mnie dotrze. Jesli znowu nie, to będzie awantura już

O to miałas przeboje, współczuję. Nie wiem, ludzie chyba boją się mówić prawdę, przyznać do błedu etc.
Ja też preferuje, zeby ktoś się przyznał, niż robił ze mnie idiote, ale widzisz, róznie to bywa
Ale ta sprawa pomyślne sie na all zakończyła?
Wiesz wszystko jest mozliwe, ale ja bym była podejrzliwa, bo za duzo juz widziałam

A moja sprawa sie zakonczyła, babka zwróciła kase, ale długo sie z nią użerałam.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.