Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 21:26   #3061
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Kupiłam garnier color naturals 111
Chyba rzeczywiście potrzebuję zafarbować te odrosty bo zdaje się nie rozumiem instukcji
Na opakowaniu jest napisane, że mieszankę farbującą uzyskuje się poprzez połączenie kremu koloryzującego mleczka utleniającego w stosunku 1:1,5. Co to znaczy? Czy znaczy to że jeśli zmieszam cały krem i całe mleczko (czyli 1:1) nie będzie koloru tylko rozjaśnienie?

Farbuję włosy pierwszy raz. Czy potrzebuję tego grzebyczka do farby?
Czy to dobry pomysł żeby najpierw zrobić próbne pasemko?
Czy tak jak jest na instrukcji, wystarczy trzymać 25 na odrostach i 5 min na całości? Mam mysie ale ciemne włosy.

Chyba sie boję, chlip.
Z tego co pisało już tu kilka dziewczyn opakowania garniere color naturals się zmieniły.. nie wiem jaka jest teraz zawartość ale ja zawsze mieszałam ze sobą całe dwie tubki. Jeżeli masz widoczny odrost a resztę kurczakowych włosów (bo tak chyba pisałaś ) to na odroście potrzymaj 25-30 min i później jeszcze ok 25 min na całości. Ja bym tak zrobiła, ale oczywiście wszystko zależy od tego jak rozjaśnia się Twój naturalny odrost i jak bardzo żółte/rude masz długości..Może wstaw foto będzie łatwiej doradzić A co do grzebyczka to indywidualna sprawa Ja osobiście używam takowego jedynie do odrostów


Cytat:
Napisane przez z!elOna Pokaż wiadomość
Witam, piszę w tym wątku poraz pierwszy...
Miałam kiedyś blond włosy ale robione u fryzjera rozjaśnaiczem.

Teraz mam ciemniejszy blond... zrobiłam garnierem kolor blond taka mulatka na opakowaniu... BEZNADZIEJA kolor okropny i bardzo ciemny... teraz zszedł i mam włosy szaro, buro, zielone :/ Okropność.
Garniera uzywałam kilka razy od blondu, rudego po jasny brąz.
Uzywałam z blondów - Beżowy blon 9,13

Ostatnio kupiłam kolor Super Jasny Popielaty Blond 111 oraz Superjasny Beżowy Blond 113 zrobiłam test na alergię na ręce dodam ze pierwszy raz i po 111 szczypała mnie skóra i wokoł zrobiła się dośc spora czerwona plama. Po 113 nic! ale ona trochę ciemniejsza raczej jest a ja musze rozjasnić włosy. Dziś kupiłam kolor nr 10 Bardzo Bardzo Jasny blond iii podobnie... też szczypie.

Czy WY robiłyście taki test i czy to normalne że przy tych blond farbach skóra szczypie? Bo ja już nie wiem jaka kupować, żeby bylo dobrze. Jeśli sie odważę zrobić farbę to zamieszczę fotki, ale obawiam się że może nic z tego nie wyjść:/


Pozdrawiam serdecznie
Interesujące jest to co napisałaś Muszę przyznać, że nigdy nie robiłam takich testów skórnych..Ale też nigdy nie podrażniła mnie żadna farba (a używałam też m.in garniere naturals 111). A co do 113 to myślę, że nie jest znowu taka ciemna
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-23 o 21:33
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:37   #3062
z!elOna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 44
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ale ogólnie farby rozjasniające włosy szczypia trochę podczas farbowania, prawda? tyle że nigdy nie sprawdzałam czy szczypie bez wody... czyli tak jak się test robi też 1 raz robiłam ten test i się zdziwiłam bo zawsze kupowalam i robiłam i już z tym że ostatnio mam chopla na punkcie alergii dlatego tak mnie coś podkusiło żeby zrobić.
z!elOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:41   #3063
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczynki jestem po...nałożyłam wellaton 12,1 trzymałam na odroście 20 min potem przeczesałam na całość i w sumie 50 min mysle niech sie dzieje co chce wkońcu świat do odważych nalezy i......jak narazie jest super wogóle nie widze w tym sztucznym świetle różnicy między odrostem a pozostałymi włosami,hmm mało tego zero fioletu na tych pasemkach które były po rozjasniaczu...kurcze już nie moge doczekać sie jutra jako to bedzie w świetle dziennym....hmm poczekamy zobaczymy co do kondycji włosków ok wiadomo troszke przesuszone ale błyszczące i mięciutkie......a kolor jasny blond między ciepłym a popielatym nie siwy fajny blondzik!fotki będe jutro!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:51   #3064
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=EwCiA000;17395219]
Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
12 zł + balsam utleniający też tak na 3 razy to koszt 20 zł. No to zostaje ci strona lokikoki.pl

dzieki bardzo chyba kupię
ale jesli mogę to pomęczę cię jeszcze trochę
mam kupić jedną tubkę tego ultra jasnego srebrnego blondu 100ml i jedną tubkę tej wody w kremie 12%??
tylko tak się zastanawiam co ta farbka zrobi z moimi najjaśniejszymi włosami?? a na jakie ty kładłaś??;*
na rozjaśnione (takie jak teraz) i mimo to nie zrobiły się szare ale widzisz nigdy nic nie wiadomo każdy ma inne kłaki ja ufam

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Wystarczy opcja "znajdź wszystkie posty użytkownika" lub "przeszukaj w wątku"
Użyłam Prosalonu ale niestety źle rozmieszałam proporcje bo instrukcja była cała po francusku chociaż to polska farba! Teraz się waham (mam drugą tubkę) bo nie wiem czy to oxydant poszczypał mi całą głowę i narobił strupków czy to efekt złej proporcji oxydantu z farbą bo jak już doczytałam jest to farba rozjaśniająca... Na pewno nie zrezygnuję z profesjonalnych bo są dobre a Prosalonu super wydajna.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Dziewczyny a co to dokładnie znaczy: farba rozjaśniająca do pracy od 6 poziomu wzwyż...
powyżej 6 tonów rozjaśniana kochana

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Laseczki a wiecie co wykombinowałam na mój odróżniający się odrost Już dawno kupiłam farbkę natural&easy 522 srebrzysty jasny blond, miałam ją użyć ale nie było o niej zbyt wielu komentarzy, wahałam się no i tak wybrałam jednak tego l'oreala 10.21..I teraz żeby odrost jeszcze mniej rzucał się w oczy, zrobiłam sobie u góry wzdłuż samego przedziałka, i jeszcze jedną warstwę pod nim, taki mini baleyage właśnie tym natural&easy Wyszło super, fajnie zlało się to wszystko z tymi moimi starymi pasemkami rozjaśniaczem, teraz mam taki dziecięcy blondzik na głowie Jutro wstawię fotkę w świetle dziennym. Aha chciałam jeszcze dodać, że mogę tą farbkę w odcieniu 522 spokojnie polecić dziewczynom z jasnym żóltkiem na główce (ale raczej nie z jasnym rudym-z tym farba może sobie nie poradzić), na pewno wyjdzie fajnie chłodno tak srebrzyście jak obiecuję producent
fajnie wychodzi ja kładłam choć one są delikatne lepsze do przyciemniania niz do rozjaśniani ale kto wie
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 07:15   #3065
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dziewczynki jestem po...nałożyłam wellaton 12,1 trzymałam na odroście 20 min potem przeczesałam na całość i w sumie 50 min mysle niech sie dzieje co chce wkońcu świat do odważnych należy i......jak narazie jest super wogóle nie widze w tym sztucznym świetle różnicy między odrostem a pozostałymi włosami,hmm mało tego zero fioletu na tych pasemkach które były po rozjasniaczu...kurcze już nie moge doczekać sie jutra jako to bedzie w świetle dziennym....hmm poczekamy zobaczymy co do kondycji włosków ok wiadomo troszke przesuszone ale błyszczące i mięciutkie......a kolor jasny blond między ciepłym a popielatym nie siwy fajny blondzik!fotki będe jutro!
No dawaj fotki kochana bo już doczekać się nie mogę!!! Widzę że ten wellaton rudości ładnie pokrywa. Pisali że żółknie ale od czego są płukanki Kedud86 ma zawsze ładny blondzik po nim i płukance
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-02-24 o 08:13
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 07:56   #3066
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=superedzia;17408013][QUOTE=EwCiA000;17395219]
na rozjaśnione (takie jak teraz) i mimo to nie zrobiły się szare ale widzisz nigdy nic nie wiadomo każdy ma inne kłaki ja ufam

no widzisz ty kładłaś na takie jasne, dlatego sie zastanawiam co z tymi moimi najciemniejszymi, czy je złapie
a co myślisz o tym wellatonie 12/1??

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
właśnie kupiłam farbke wellaton 12,1 zobaczymy jak wyjdzie,zrobie dziś albo jutro niewiem czy wytrzymam już mnie kusi...
a na jakie ty włoski kładłaś ten wellaton 12/1??;*
bo zastanawiam się nad nim ale nie wiem czy chwyci moje włoski...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 08:00   #3067
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

a na jakie ty włoski kładłaś ten wellaton 12/1??;*
bo zastanawiam się nad nim ale nie wiem czy chwyci moje włoski...
Naprawdę wystarczy cofnąć się parę stron i zobaczyć zdjęcia...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 09:00   #3068
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
[/COLOR]
powyżej 6 tonów rozjaśniana kochana[COLOR="Silver"]
też taka była moja pierwsza myśl, ale przewertowałam instrukcję prosalonu(bo Kachuli pewnie o jej fragment chodziło) i stwierdziłam, że chodzi jednak o to, że superblondy powinny być stosowane od ciemnego blondu do jasnego. O ile poziomów rozjaśnisz to zasługa głownie oxydantu-przynajmniej tak jest napisane w tym podręczniku.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:31   #3069
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Znowu cały wątek przeglądałam i... Albo teraz kupię wellaton 12/0 lub 12/1 albo palete c10 lub c12. Nie wiem co mi te rudości rozjaśni. Prosalon zostawię na później jak już uzyskam jakikolwiek jasny blond.
HopeMagda czekam na foteczki!!!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:50   #3070
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

to moje zdjęcia ja jestem zadowolona pozbyłam sie rudego może nie jest do końca super ale cudów nie mozna oczekiwac miałam rozjaśniane tylko farbami z ciemnego koloru wiec jak dla mnie moze być,pierwsze dwa zdjęcia w domku kolejne dwa na dworze...myśle ze jak nałoże za jakiś czas ponownie ten sam odcień to sie juz napewno wyrówna.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:58   #3071
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
to moje zdjęcia ja jestem zadowolona pozbyłam sie rudego może nie jest do końca super ale cudów nie mozna oczekiwac miałam rozjaśniane tylko farbami z ciemnego koloru wiec jak dla mnie moze być,pierwsze dwa zdjęcia w domku kolejne dwa na dworze...myśle ze jak nałoże za jakiś czas ponownie ten sam odcień to sie juz napewno wyrówna.
Pasemka nie chwyciły Ci na niebiesko? Chyba że to wina aparatu...
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 13:22   #3072
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
to moje zdjęcia ja jestem zadowolona pozbyłam sie rudego może nie jest do końca super ale cudów nie mozna oczekiwac miałam rozjaśniane tylko farbami z ciemnego koloru wiec jak dla mnie moze być,pierwsze dwa zdjęcia w domku kolejne dwa na dworze...myśle ze jak nałoże za jakiś czas ponownie ten sam odcień to sie juz napewno wyrówna.
no ja uważam, że super sobie ta farba poradziła. Wg. mnie bomba
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:22   #3073
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Pasemka nie chwyciły Ci na niebiesko? Chyba że to wina aparatu...
zdjęcia robiłam telefonem,nie mam nic niebieskiego i siwego tak jak po garnier 111 jest o niebo lepiej zobaczymy jak bedzie sie zmywać...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:43   #3074
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No elegancko! Ale ja chyba wybrałabym 12/0 na początek bo jednak o te pasemka (a mam ich duużo) trochę bym się obawiała. Kurde... Palette czy wellaton.... palette czy wellaton...
A ile w welatonie woda ma bo palette to 12% i się trochę boję. Aha i jak z wydajnością farby? Tzn jedno opakowanie zużyłaś czy dwa?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:47   #3075
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No elegancko! Ale ja chyba wybrałabym 12/0 na początek bo jednak o te pasemka (a mam ich duużo) trochę bym się obawiała. Kurde... Palette czy wellaton.... palette czy wellaton...
A ile w welatonie woda ma bo palette to 12% i się trochę boję. Aha i jak z wydajnością farby? Tzn jedno opakowanie zużyłaś czy dwa?
jak dla mnie opakowanie jedno zużyłam nawet duzo jak na moje krótkie włoski acha i trosze mnie szczypało ale woda chyba 9%naprawde mi sie podoba zdjecia troszke przekłamuja są jasniutkie i odrost sie nie wyróznia z reszta, a miałam tak półtora centymeta,zero siwego i niebieskiego a bałam sie o te rozjańione mi tak złapia jak po garnierze...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:50   #3076
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja dzisiaj wybieram się na zakupy z zamiarem kupienia farby, ale już sama nie wiem czy Wellaton czy Palette co lepiej pokryje te złoto rude włosy..
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:14   #3077
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja też miałam jechać ale nadal jestem w kropce.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

i ten sam problem...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:38   #3078
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kachula82 gdybym ja miała już takie włosy jak Ty to bym ich teraz nawet nie ruszała ja się tylko martwię żeby nie wyszło gorzej.. :/
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:39   #3079
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No elegancko! Ale ja chyba wybrałabym 12/0 na początek bo jednak o te pasemka (a mam ich duużo) trochę bym się obawiała. Kurde... Palette czy wellaton.... palette czy wellaton...
A ile w welatonie woda ma bo palette to 12% i się trochę boję. Aha i jak z wydajnością farby? Tzn jedno opakowanie zużyłaś czy dwa?

HopeMAGDA no super ładny kolorek jak na pierwszyraz farbowania...
Kachula82 teraz mam ten sam dylemat... palette lub wellaton

pamietacie jeszcze to? elunia_r rozjasniała własnie tymi odcieniami włosy...miała pasemka i swoje ciemne ale pomimo to wyszły jej żółte(po szamponie podobno wpadły w chłodny).. link do stronki z jej fotkami, ja chciałabym uzyskać jednolity w miare kolor. Wiem że to nie ten sam przypadek i różnie to wychodzi, ale...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...226083&page=57
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-24 o 15:57
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 15:56   #3080
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny też mam ten sam problem co Wy;*
palette czy wellaton, tylko nie wiem czy wellaton sobie poradzi z moimi włoskami;(
a palette czysty blond nie mogę nigdzie dostąc jak na razie
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:57   #3081
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Kachula82 gdybym ja miała już takie włosy jak Ty to bym ich teraz nawet nie ruszała ja się tylko martwię żeby nie wyszło gorzej.. :/
Kochana na fotkach i mi się mój kolor podoba ale w realu to wygląda tak jakbym całą górę jak od miski pofarbowała rudym a dół jasnym blondem...:brzyda l: Każdy mi mówi czemu sobie dwukolorową głowę zrobiłam Dobrze, że teraz zima i czapkę się nosi, nawet w sklepach nie ściągam i grzeję sie jak cholerka. Ale robić się będzie cieplej i chciałabym coś normalnego na głowie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:59   #3082
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

swoją drogą ciekawe jakie elunia_r teraz ma włoski i jak jej idzie dalej z rozjasnianiem..(str.57) robiła własnie wellatonem 12.1 i palette c10
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-24 o 16:00
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:24   #3083
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja polecam naprawde wellaton 12,1 .....pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wybieram się na zakupy z zamiarem kupienia farby, ale już sama nie wiem czy Wellaton czy Palette co lepiej pokryje te złoto rude włosy..
ja polecam wellaton ale wybór należy do ciebie ja też miałam rudawe i ładnie rozjaśniła co do pallet nie ufam czytając forum dużo osobom zniszczyła włosy,jakoś nie mam do niej przekonania a wellaton wczoraj wypróbowałam i zadowolona jestem...i nawet odrost sie nie odróżnia od pozostałych.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:50   #3084
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
wiem wiem
ale sama powiedz szczerze czy chciałoby Ci sie przeglądać 100 stron??
Szczerze? To usiadłam kiedyś wieczorem i przejrzałam caluśki wątek bo bardzo mnie wciągnął
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:03   #3085
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Szczerze? To usiadłam kiedyś wieczorem i przejrzałam caluśki wątek bo bardzo mnie wciągnął
Ja cały wątek to już przejrzałam ze trzy razy ze względu na fotki właśnie

Kuuuurcze zaraz wychodzę a się jeszcze nie zdecydowałam ale to nic najwyżej wrócę z pustymi rękoma
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:17   #3086
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=superedzia;17408013]
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

fajnie wychodzi ja kładłam choć one są delikatne lepsze do przyciemniania niz do rozjaśniani ale kto wie
No właśnie u mnie bardzo rozjaśniła Pewnie dlatego, że kładłam już na bardzo jasne włosy (a trzymałam godzinę) dlatego polecam dziewczynom które chcą zakryć żółtko po jakimś nieudanym farbowaniu a przy tym mieć jasne srebrzyste włoski Za chwilkę postaram się wstawić foto ale niestety nie udało mi się zrobić w świetle dziennym z braku czasu.

HOPEmagda super bardzo ładnie, teraz jeszcze raz położysz i będziesz śliczną blondyneczką
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-24 o 17:18
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:18   #3087
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Szczerze? To usiadłam kiedyś wieczorem i przejrzałam caluśki wątek bo bardzo mnie wciągnął
no ja własnie teraz też jestem w trakcie...tylko wiesz większość dziewczyn tutaj ma mniej wiecej rowny kolor, chyba że odrost się wyróżnia, a ja mam kilka kolorów na głowie, dlatego aż tak mi zależy na tym abyście zerknęły na zdjęcia moich włosów i napisały która farba będzie dla mnie najlepsza
to nie dla tego że mi się nie chce przeszukiwać wątku;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:21   #3088
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no ja własnie teraz też jestem w trakcie...tylko wiesz większość dziewczyn tutaj ma mniej wiecej rowny kolor, chyba że odrost się wyróżnia, a ja mam kilka kolorów na głowie, dlatego aż tak mi zależy na tym abyście zerknęły na zdjęcia moich włosów i napisały która farba będzie dla mnie najlepsza
to nie dla tego że mi się nie chce przeszukiwać wątku;*
No to przecież już chyba wszystkie Ci doradzałyśmy co byśmy kładły naszym zdaniem Teraz decyzja należy do Ciebie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:21   #3089
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
to jeszcze palette
Ładny kolorek, mozesz powiedziec ktory to odcien A jak wyglada w swietle dziennym?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:40   #3090
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No to przecież już chyba wszystkie Ci doradzałyśmy co byśmy kładły naszym zdaniem Teraz decyzja należy do Ciebie
no wiem, ale nie umiem się zecydować, chyba najlepszym rozwiązaniem będzie przejrzeć cały wątek i wybrać się do sklepu i zobaczyć na żywo te farby...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.