Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 16:14   #691
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Ja dlatego zrobiłam te ciemne pasemka aby rozmyć żółć i wydaje mi się ,że się udało. No ale faktycznie szampon sprawi ze tm gdzie masz bardzo jasne będą niebieskawo-lodowate a żółte tylko pociemnieją.
iskaa, bardzo ladny masz kolor!! Jak do niego doszlas? mialas najpierw tez pasemka rozjasniaczem? Ja nie mam żóltych tylko rudawe..miedziane takie..;/ umylam wlasnie wlosy szamponem fioletowym i trzymalam 5 minut, zobacze jak wyschna czy to cos dalo.. ale juz widze ze te rozjasniane pasemka wczesniej sa niebieskawe..
p.s. bedziesz nadal farba farbowac czy robic balejaz rozjasniaczem?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:27   #692
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Z natury to ja mam ciemny brąz , więc rozjaśniecz to u mnie zawsze wchodzi w grę. całe odrosty rozjaśniaczem potraktowałam , a że tego miedzianego płysku pozbyć się nie mogłam poszłam do fryzjera nakazałam mu zrobić pasemka cieniutkie na tych rozjaśnianych brązem. I teraz będe robić tak zawsze.

Co by nie było i tak musisz coś z tym odrostem zrobić bo szampon fioletowy nie poradzi sobie no i złapie niebiskawo reszte włosków.
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:29   #693
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Aha dziewczyny ja również jak Kachula jestem zadowolona z maski Gloria Użyłam jej dziś pierwszy raz, trzymałam 8min i spłukałam, włosy po wysuszeniu są miękkie, gładkie, w słoneczku lśnią Jestem nawet trochę zaskocozna bo myślałam, że jak użyję maski bez silikonów to ona odkryje prawdziwe oblicze moich włosów i aby zobaczyć jakiś efekt będę musiała używać jej przynajmniej ze 2tyg a tu proszę po jednym razie już coś widać Dotychczas używałam maski Loreala Matrix do farbowanych, która jak wiadomo ma mnóstwo silikonów i mogę szczerze powiedzieć, że włosy po Glorii wyglądają tak samo dobrze jak po Matrixie a nawet są mniej obciążone Także polecam bo cena aż sama się prosi o kupno (zapłaciłam w auchan 6zł za 200ml).
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:34   #694
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Tyle miałam nauczek ,z tymi włosami ,że już nigdy nie zrobie całych = balejaż zawsze wychodzi ładnie i nie ma niespodzianek przynajmniej u mnie.
Dziwne to takie trochę że jak się pofarbuje na ten ala miedziano-żóltawy kolor to ta buzia taka nie do poznania się robi różowo-prosiaczkowata - nienawidze tego efektu ! pzdr. Kochaneczko trzymam kciuki!
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:13   #695
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Po prostu jak będziesz teraz myć włoski zmocz wacik szamponem Joanny i namocz sam przedziałek. Lub jeśli wolisz płukankę to wpuść kilka kropel na swoją ulubioną odżywkę, rozmieszaj w jakiejś miseczce i nałóż to na przedziałek.

A co do Twojego kolorku to ja bym na Twoim miejscu powyciągała sobie kilka pasemek wzdłuż przedziałka i zrobiła albo wellatonem 12/1 albo tym czym ja robię zawsze natural&easy 522 to znacznie rozjaśniło by ten rudawy efekt i wyglądało naturalnie
dzieki snowhitee! wyprobuje to z szamponem(mam rossmanowski ale tez mi pasuje choc wysusza troche..)
Ja mialam przed chwila ten szampon na 5 minut na calych wlosach ale wsiekszosc dawalam na odrost no i jest lepiej!! troche mniej rażące są juz te rudawe odrosty!! teraz zrobily sie jakby takie biszkoptowe bardziej a nie miedziane. Ciut sie zgasily! ale nastepnym razem zrobie tak jak mi radzilas- tylko na odrost szamponem.
a co do pasemek.. myslalam o tym, zeby albo isc do fryzjera i zeby rozjasnil mi kilka pasm z wierzchu albo samemu. Mam w domu farbe Garniera bardzo jasny beżowy blond moze tym? jak mozesz to opisz prosze jak robisz sobie te pasemka i moze wstawisz fotki jakie masz wloski po samej farbie a jakie po farbie i pasemkach?
Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Z natury to ja mam ciemny brąz , więc rozjaśniecz to u mnie zawsze wchodzi w grę. całe odrosty rozjaśniaczem potraktowałam , a że tego miedzianego płysku pozbyć się nie mogłam poszłam do fryzjera nakazałam mu zrobić pasemka cieniutkie na tych rozjaśnianych brązem. I teraz będe robić tak zawsze.

Co by nie było i tak musisz coś z tym odrostem zrobić bo szampon fioletowy nie poradzi sobie no i złapie niebiskawo reszte włosków.
no mysle o tych pasemkach o ktorych pisala wyzej snowhitee.. moze to by cos dalo? ale ogolnie to zamierzam robic tak- 1 raz pasemka na odrostach u fryzjera, a pozniej np. 2 razy farbuje sama farba, no i pozniej znowu pasemka rozjasniaczem na odroscie- dosc gesto i ze 2 razy farbka. Co o tym myslisz? zawsze to juz bardziej przygotowany wlos na farbe.. a jak widac moje wlosy maja duzo tego czerwonego barwnika;/
Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Tyle miałam nauczek ,z tymi włosami ,że już nigdy nie zrobie całych = balejaż zawsze wychodzi ładnie i nie ma niespodzianek przynajmniej u mnie.
Dziwne to takie trochę że jak się pofarbuje na ten ala miedziano-żóltawy kolor to ta buzia taka nie do poznania się robi różowo-prosiaczkowata - nienawidze tego efektu ! pzdr. Kochaneczko trzymam kciuki!
tak balejaz mi tez zawsze ladnie wychodzil, nigdy nie bylo rozczarowania. a z ta różową buzią to masz rację! bez tapety ani rusz!! ale powiem Ci, ze jak teraz troszke ochlodzil mi sie ten kolor to i buzka mniej rozowa! (bez tapety)serio! zrobie zdjecia i Wam pokaze
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:42   #696
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
dzieki snowhitee! wyprobuje to z szamponem(mam rossmanowski ale tez mi pasuje choc wysusza troche..)
Ja mialam przed chwila ten szampon na 5 minut na calych wlosach ale wsiekszosc dawalam na odrost no i jest lepiej!! troche mniej rażące są juz te rudawe odrosty!! teraz zrobily sie jakby takie biszkoptowe bardziej a nie miedziane. Ciut sie zgasily! ale nastepnym razem zrobie tak jak mi radzilas- tylko na odrost szamponem.
a co do pasemek.. myslalam o tym, zeby albo isc do fryzjera i zeby rozjasnil mi kilka pasm z wierzchu albo samemu. Mam w domu farbe Garniera bardzo jasny beżowy blond moze tym? jak mozesz to opisz prosze jak robisz sobie te pasemka i moze wstawisz fotki jakie masz wloski po samej farbie a jakie po farbie i pasemkach?
1-wsze foto zaraz po farbowaniu odrostów stockholmem, 2-gie po zrobieniu pasemek natural&easy 522, a 3-cie jakieś 2tyg po tych całych farbowaniach

Pasemka robię tak jak fryzjerka mi baleyage (no tylko mniej udolnie ), robię dwa rządki wzdłuż przedziałka (z jednej i z drugiej jego str) i przeplatam szydełkiem i wciągam co drugie pasmo, podkładam tekturkę z folią aluminiową (akurat taką zwykłą spożywczą ) maluję smaruję farbą (obficie) i zawijam. Ten 522 trzymam godzinę, w między czasie podgrzewam od czasu do czasu suszarką. Z wierzchu to nie problem sobie samemu powyciągać i zrobić naprawdę

Co do tego beżu Garniera to nie wiem czy będzie się wystarczająco wyróżniał Chyba postawiłabym na coś bardziej srebrzystego, właśnie ten natural&easy 522 moim zdaniem jest idealny do tego typu rzeczy. Nic innego Ci nie podpowiem bo tylko nim robiłam te pasemka i wiem, że fajnie wychodzą.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:05   #697
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee - piękne masz te włoski , i to sama je robisz - szok. Pewnie masz naturalne włoski też blond?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

dziewczyny po czym poznajecie jaki macie typ urody, czytam ,że np lato - co to znaczy -a ja jaki mam typ urody ?
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 19:10   #698
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A może mogłybyście mi dziewczyny doradzić

Mam teraz włosy w takim kolorze jak w załączniku, czy jest szansa wyciągnąć z tego blond czy muszę jeszcze odczekać i stopniowo schodzić do blondu?
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:22   #699
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witajcie Blondyneczki
nie było mnie przez weekend i miałam sporo do czytania uff

tak więc:

Kachula super, że jesteś zadowolona z włosków podpinam się pod poprzedniczkami, że nie farbujemy wlosków dla facetów tylko dla siebie
chyba jednak coś w tym jest, że po ciemnych farbach włoski odżywają

Snowhite
cudny masz ten kolorek

Mysia m hehe rzeczywiście jesteś naszym wątkowym guru , jak dobrze miec Ciebie w naszym gronie


Dzisiaj wracałam pociągiem z Pruszcza Gd miałam jeszcze trochę czasu więc postanowiłam zajrzeć do miejscowej zwykłej drogerii i okazało się, że mieli tam niezły arsenał farb kupiłam wellaton 12/1 (jutro farbuję i od razu zdam relację) a najlepsze, że mieli promocję i zapłaciłam tylko jakieś 12 zł (gdzie w naturze ostatnio była za 14) była tam też garnier belle color 111 za 19zł. trochę żałuję,że i jej nie wzięłam, bo miałabym na następne farbowanko tym bardziej, że ją już cięzko gdziekolwiek dostac. Ale za tydzień będę tamtędy przejazdem więc wstąpię po nią

edit
Kochaneczka nie martw się, nie zawsze rezultat jest taki jak chcemy. Następnym razem wyjdzie tak jak będziesz tego chciala. Trzymam kciuki
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-05-10 o 19:28
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:31   #700
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
snowhitee - piękne masz te włoski , i to sama je robisz - szok. Pewnie masz naturalne włoski też blond?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

dziewczyny po czym poznajecie jaki macie typ urody, czytam ,że np lato - co to znaczy -a ja jaki mam typ urody ?
Dziękuję bardzo Tak swoje mam średni blond. No robię sama co zrobić, szkoda mi już wydawać 150-200zł na fryzjera. Ale w sumie nie jest źle, nawet mi to wychodzi, tyle że jak mówię sobie sama to tylko z wierzchu i po boczkach przy skroniach ale tyle wystarcza akurat

A co do typów urody to jest o tym wątek nawet, wpisz sobie w wyszukiwarkę "typ urody" czy coś takiego i powinno wyskoczyć
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:44   #701
mania265
Przyczajenie
 
Avatar mania265
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Unhappy Białe włosy!! Jaki blond?

Witam. Mam ogromny problem. Zafarbowałam moje włoski na kolor garnier 111 superjasny popielaty blond czy cos takiego i wyszły mi prawie całe białe a gdzie miałam jasne moje włosy to wyszły niebieskie. nie wiem jaki odcień mam teraz dac na włosy abym miała ładny naturalny blond. z obawy przed żółtymi włosami kupiłam farbe tylko o ton ciemniejszą od poprzedniej i nic !! włosy znowu niebieskie i jasne jak sie patrzy! nie pasuje mi ten kolor włosy są siwee Prosze doradźcie mi jaka mam kupić farbe bo uprzedzam nie chce mieć żółtych włosów. Dziekuje za odpowiedzi!
mania265 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 19:48   #702
cadbury
Raczkowanie
 
Avatar cadbury
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: Białe włosy!! Jaki blond?

Spokojnie. Ja po farbowaniu garnierem 111 też mam w niektórych miejscach niebieskie włosy ale po 2-3 myciach po niebieskim odcieniu nie ma już śladu. Zostają jasne włosy A co do białych włosów to niestety nie wiem, bo mi wychodzą jasne ale nie białe. Może kolor nie będzie się tak rzucał w oczy po kilku myciach.

Edytowane przez cadbury
Czas edycji: 2010-05-10 o 19:50
cadbury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:51   #703
mania265
Przyczajenie
 
Avatar mania265
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Białe włosy!! Jaki blond?

Cytat:
Napisane przez cadbury Pokaż wiadomość
Spokojnie. Ja po farbowaniu garnierem 111 też mam w niektórych miejscach niebieskie włosy ale po 2-3 myciach po niebieskim odcieniu nie ma już śladu. Zostają jasne włosy
To że ten niebieski sie spłuka to ja wiem tylko jaki kolor mam teraz kupić żeby je przyciemnic troszeczke bo wygladam jak babcia
mania265 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 20:45   #704
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny ale sie rozpisalyscie...

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
Raczej tak.

Pod spodem efekty na moich wlosach.
1. i 2. odrosty. (efekt bardziej ten z 1 zdjecia)
3. 4. 5. odcien uzyskany na bialych pasmach po rozjasniaczu.
Bardzo ladnie wyszly wlosy Tak mysle ze gdybym przytrzymala farbe 10.21 do 50 minut to moze jeszcze by mi rozjasnialy,hmm zastanowie sie jeszcze nad tym castingiem 1021 ale narazie czekam na wellaton z PL

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Może dlatego, że nikt nie ma ochoty na dyskusje z trollem ???
Tu się niby dopytujesz a na innym wątku mądrzysz na temat kolorów
Kolejny klon Jasnowłosej aka Johnw57. Zgodnie z odgórnymi zaleceniami Twoje posty zostają usunięte.
Do widzenia [bo wiem, że nie odpuścisz i znowu założysz tu konto ].
A dlaczego nie ma bana? A tak po za tym trzeba miec niezly tupet naprawde,to bedzie jej chyba z 12/3 klon
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny moje kochane wiem, że to nie za bardzo na temat, ale chciałabym się Was poradzić i proszę, żeby to nie była opinia tylko jednej osoby, ale kilku bardzo Was proszę.
Chcę ściąć włosy, ale nie wiem która fryzura najbardziej do mnie pasuje i którą wybrać...więc proszę o radę, wklejam swoje zdjęcie jako pierwsze a potem 4 zdjęcia z fryzurami...czekam na opinie;*
Ja niewidze Cie w krötkiej fryzurze,raczej w dluzszych wlosach.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
poproszę marmurowy z kryształkami swarowskiego
To na ten pomnik ToTyLkoJa2 bedzie musiala zbierac cale zycie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Witajcie!
tak jak obiecałam wczoraj- wstawiam fotki po wellatonie 12/1, trzymalam 4o-45 min. od nalozenia calosci, a pozniej 10 min. na calosc. Kurcze, jestem troche zalamana, wczoraj tego nie widzialam ale dzisiaj.. na zdjeciach- rudo- blond jestem w dodatku z ciemnymi pasemkami robionymi kiedys farba, ktorych wellaton nie rozjascil Sama nie wiem co mam myslec juz sie zastanawiam nad nastepnym farbowaniem.. i czy aby nie lepszy byl gesty balejaz rozjasniaczem? pomozcie prosze..! jeszcze nie mylam wlosow od wczoraj ale zaraz mam zamiar. teraz nie wiem czy uzywac plukanki flor illum, bo te pasemka rozjasniane juz maja popielaty odcien, a odrosty są znowu w rudy.. i bądź tu mądry ;/
czekam na ocene.
2 pierwsze fotki przed farbowaniem, reszta po (zdjęcia robione przy oknie- bez lampy)
Nie jest tak wcale zle,odczekaj troche i spröbuj jeszcze raz zafarbowac,moze tym razem zlapie.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
1-wsze foto zaraz po farbowaniu odrostów stockholmem, 2-gie po zrobieniu pasemek natural&easy 522, a 3-cie jakieś 2tyg po tych całych farbowaniach

Pasemka robię tak jak fryzjerka mi baleyage (no tylko mniej udolnie ), robię dwa rządki wzdłuż przedziałka (z jednej i z drugiej jego str) i przeplatam szydełkiem i wciągam co drugie pasmo, podkładam tekturkę z folią aluminiową (akurat taką zwykłą spożywczą ) maluję smaruję farbą (obficie) i zawijam. Ten 522 trzymam godzinę, w między czasie podgrzewam od czasu do czasu suszarką. Z wierzchu to nie problem sobie samemu powyciągać i zrobić naprawdę

Co do tego beżu Garniera to nie wiem czy będzie się wystarczająco wyróżniał Chyba postawiłabym na coś bardziej srebrzystego, właśnie ten natural&easy 522 moim zdaniem jest idealny do tego typu rzeczy. Nic innego Ci nie podpowiem bo tylko nim robiłam te pasemka i wiem, że fajnie wychodzą.
Ladny efekt uzyskalas,ale to dosyc troche roboty samemu robic
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-10 o 20:57
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:23   #705
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A ja dziś ścięłam nieco włosków. Prawie jak nie w ogóle o połowę.
Mam teraz jakby boba do szyi z przodem nieco dłuższym. Najgorsze jest to, że obejrzałam znowu włoski i szczerze to powinnam się obciąć na 3mm i może wtedy było by ok. Mam strasznie popalone i pourywane wręcz po tylu rozjaśnianiach. W życiu takich nie miałam! Na długo zostanę teraz wierna ciemnemu blondowi lub jak naprawdę obsesja mi nie przejdzie podążę do gorzkiej czekolady

Wiecie co mi fryzjerka powiedziała? Że ten mój kolor jest taki... dziwny. Podchodzi pod zieleń. Też mi się tak wydawało ale myślałam, że to np jarzeniówki w sklepie (w Auchan się przyglądałam) i taki efekt dają lub sztuczne światło ogólnie ale jednak Tż miał rację mówiąc, iż mam dziwny kolor. Nie chce się tak szybko znowu farbować ale chyba nie będę miała wyjścia. Tyle, że ciężko znaleźć dobre coś bez amoniaku o kolorze ciemny blond, nie wpadający w rudy. Dlatego właśnie myślę nawet o jasnym brązie lub po prostu ciemnym i już.
A myślałam, że z ciemnym kolorem będzie łatwiej.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:33   #706
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mania265 Pokaż wiadomość
To że ten niebieski sie spłuka to ja wiem tylko jaki kolor mam teraz kupić żeby je przyciemnic troszeczke bo wygladam jak babcia
Ale chcesz je przyciemnić dalej w chłodnej tonacji czy raczej ciepłej? Bo jeśli w zimnej to może natural&easy 532 perłowy jasny popielaty blond a jeśli w cieplejszej to powinnaś postawić na jakieś beże z tym, że to dopiero jak wypłuczę Ci się ta popiel po 111 bo inaczej jakaś zielona niespodzianka może wyjść może garnier color naturals 9.13 beżowy blond. W załączniku zdj obydwu farb.

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale sie rozpisalyscie...






Ladny efekt uzyskalas,ale to dosyc troche roboty samemu robic
No troszkę jest ale samo wyciągnięcie i maźnięcie pasemek to kwestia 5min, bardziej nie lubię siedzieć z tym wszystkim na głowie godzinę No ale coś za coś
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 07:11   #707
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuję bardzo za pomoc
mi się najbardziej podoba fryzurka z ostatniego zdjęcia i ta pierwsza fryzurka-ta najkrótsza, ale boję się aż tak bardzo ścinać włosy...
a ta ostatnia Wam się nie widzi??

mysia m dobrze zrozumiałam, że mam jak to napisałaś bardzo ładne rysy, ale ta fryzura którą teraz mam tego nie oddaje??
bo nie za bardzo zrozumiałam, a może Ty byś mi poleciła jakąś fajną fryzurkę??

aha dziewczyny jeszcze jedno, jak uważacie jaki mam typ urody i kształt twarzy, bo nie umiem się określić??:P
Dobrze zrozumiałas Jestes śliczną dziewczyną o wyrazistych rysach, ale fryzurka powoduje, ze gaśniesz. Wybierz coś o wyraźnej linii z pazurkami. I nie obrax sie.. ale mnie sie zdaje, ze Twój kolor włosów jest troszke za jasny i zlewa sie z karnacją. Wklejam kilka zdjęc, moze cos Ci sie spodoba. Mysle, ze fajnie bys wyglądała w krótszych naczapierzonych fryzurkach, tak seksownie

Cytat:
Napisane przez natasha325 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was robiła z czarnego farbowanego na blond? i czy ktoś może robił samodzielnie dekoloryzację?
Ja robiłam sama - eclair clair z Loreala. Potem pare farb rozjasniajacych w odcieniu blondu naturalnego a potem farbowanie zwykłymi blondami po całosci. Trwało to od wrzesnia 2009 do stycznia 2010 nim stałam sie pełnowymiarowa blondynką. Przeszłam przez wszystkie kolory teczy i meke z rudym nim uzyskałam wymarzony kolor. Jeśli nie masz jakiegokolwiek doswiadczenia w tej branzy, masz długie włosy albo choc troche sie boisz- nie ryzykuj i idz do fryzjera. Osobiscie polecam watek o dekoloryzacji na wizazu , ale czesc 1. Jest w niej wsyztsko, co powinnas wiedziec o samodzielnej dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Witajcie!
tak jak obiecałam wczoraj- wstawiam fotki po wellatonie 12/1, trzymalam 4o-45 min. od nalozenia calosci, a pozniej 10 min. na calosc. Kurcze, jestem troche zalamana, wczoraj tego nie widzialam ale dzisiaj.. na zdjeciach- rudo- blond jestem w dodatku z ciemnymi pasemkami robionymi kiedys farba, ktorych wellaton nie rozjascil Sama nie wiem co mam myslec juz sie zastanawiam nad nastepnym farbowaniem.. i czy aby nie lepszy byl gesty balejaz rozjasniaczem? pomozcie prosze..! jeszcze nie mylam wlosow od wczoraj ale zaraz mam zamiar. teraz nie wiem czy uzywac plukanki flor illum, bo te pasemka rozjasniane juz maja popielaty odcien, a odrosty są znowu w rudy.. i bądź tu mądry ;/
czekam na ocene.
2 pierwsze fotki przed farbowaniem, reszta po (zdjęcia robione przy oknie- bez lampy)
no faktycznie cos złotorudawy.. Jak masz odwage rób wellatonem jeszcze raz, a jak nie to moze spróbuj z joanny szlachetna perłe na 15 minut? Ktos pisała, ze pomaga na 'te' sprawy.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-06 o 12:43
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 10:45   #708
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczęta, właśnie pomalowałam włoski farbą wellaton 12/1
efekt widzicie na zdjęciach.
pierwsze 3 zdjęcia przy oknie bez lampy, ostatnie z lampą.
Końcówki włosów mam jaśniejsze (pozostałości po pasemkach) reszta ładny blond. Nawet mi się podoba, ale to jeszcze nie jest to co chcę. Odrost trochę się pożółcił, może dlatego, że trzymałam 40 min na odroście 10 na całości, ale jak na pierwszy raz to bałam się dłużej. Moze na zdjęciach tego nie widac, ale końcówki włosów tak po długości ok 6 cm są jeszcze pozostałościami po rozjaśniaczu i dlatego w rzeczywistości są jasniejsze (jak to pasemka) dlatego kolor nie jest równy, denerwują mnie moje włosy od spodu: niby nakładam tam farbę na samym początku, a i tak pozostają ciemniejsze. Chyba pozostaje mi iśc do fryzjera na wyrównanie koloru, ale to za jakiś miesiąc.

Oto fotki
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 10:49   #709
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kachula miałam Ci napisać, to co prawda nie jest szampon koloryzujący ale farba, jest niedroga i podobno całkiem dobra, tego koloru używa moja koleżanka i bardzo go sobie chwali Zresztą Londy z tej samej serii tylko w kolorze czarnym używa moja babcia i też ma co do niej pozytywne odczucia Na początku może wyjść trochę ciemniej ale po 2-3myciach kolor robi się taki jak powinien być no i nie mam mowy o jakiejś rudej poświacie. Mowa o Londa Color 25 ciemny popielaty blond.

Jowitka śliczne włoski i jakie jaśniutkie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-11 o 10:51
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 10:58   #710
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, właśnie pomalowałam włoski farbą wellaton 12/1
efekt widzicie na zdjęciach.
pierwsze 3 zdjęcia przy oknie bez lampy, ostatnie z lampą.
Końcówki włosów mam jaśniejsze (pozostałości po pasemkach) reszta ładny blond. Nawet mi się podoba, ale to jeszcze nie jest to co chcę. Odrost trochę się pożółcił, może dlatego, że trzymałam 40 min na odroście 10 na całości, ale jak na pierwszy raz to bałam się dłużej. Moze na zdjęciach tego nie widac, ale końcówki włosów tak po długości ok 6 cm są jeszcze pozostałościami po rozjaśniaczu i dlatego w rzeczywistości są jasniejsze (jak to pasemka) dlatego kolor nie jest równy, denerwują mnie moje włosy od spodu: niby nakładam tam farbę na samym początku, a i tak pozostają ciemniejsze. Chyba pozostaje mi iśc do fryzjera na wyrównanie koloru, ale to za jakiś miesiąc.

Oto fotki
ojej jakie ladne wloski!!! dlaczego mi tak nie wyszlo?( pokaz prosze tez wlosy jakie mialas przed farbowaniem- jaki masz kolor swoich naturalnych??i czy mialas duze odrosty?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:07   #711
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Oto moje włosy po skandynawskim ( podkład ) i po srebrzystym jasnym blondzie 522 .
Przepraszam za jakość,ale to telefon
Są trochę żółte... Ale 3 razy użyłam już fioletowego szampony i jest lepiej niż na zdjęciu
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!

Edytowane przez PannaCola
Czas edycji: 2010-05-11 o 11:10
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:01   #712
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Dobrze zrozumiałas Jestes śliczną dziewczyną o wyrazistych rysach, ale fryzurka powoduje, ze gaśniesz. Wybierz coś o wyraźnej linii z pazurkami. I nie obrax sie.. ale mnie sie zdaje, ze Twój kolor włosów jest troszke za jasny i zlewa sie z karnacją. Wklejam kilka zdjęc, moze cos Ci sie spodoba. Mysle, ze fajnie bys wyglądała w krótszych naczapierzonych fryzurkach, tak seksownie .
dziękuję za miłe słowa a co do koloru to powiem Ci, że bardzo dobrze się czuję w takim kolorku, ale chciałabym bardziej wyrównany i chłodny, na takim efekcie mi zależy ale teraz po zimie dlatego taka blada jestem tak normalnie to nie mam takiej jasnej karnacji a mogłabys mi napisać jaki mam kształt twarzy i jakim jestem typem kolorystycznym?? bardzo proszę
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:05   #713
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
ojej jakie ladne wloski!!! dlaczego mi tak nie wyszlo?( pokaz prosze tez wlosy jakie mialas przed farbowaniem- jaki masz kolor swoich naturalnych??i czy mialas duze odrosty?

Kochaneczka nie mam fotek wyjściowego koloru w normalnym swietle, ale znalazłam cos takiego (tylko tu nie widac odrostu, ale był już ok. 1 centymetra). Zdjęcie robione na dworze, podczas ekspozycji na słońce, stąd taki mocno złotawy kolor. W rzeczywistości włoski były bardziej takie jasno słomkowe, przy odrostach trochę zrudziałe od WAXa.
Naturalne mam taki średni mysi blond, dość dobrze się rozjaśnia, ale zawsze jakiś taki cieplejszy odrost mi się robi, po drugim farbowaniu już jest w porządku.

Kolor jeszcze nie jest taki jaki być powinien, denerwują nie włoski od spodu, są bardziej żółte niż te u nasady. W dodatku te końcówki -pozostałości po balejażu. Kolor nie jest równy, ale następnym razem poprosze koleżankę (fryzjerkę) albo pójdę na wyrównanie koloru do salonu
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:14   #714
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka, przeoczyłam Twój post.. Dzięki za komplementy Poza tym.. ja tu tylko sprzatam

Ewcia
, trudno powiedziec do końca jaki masz kształt buzi, bo fotka jest nie całkiem od przodu, ale stawiałabym na trójkątny pyszczek Przypominasz kotka Jak mozesz daj lepsze zdjęcie.
Co do koloru, moze faktycznie bardziej stalowy, będzie bardziej twarzowy. No i najważniejsze dobrze sie czuc w swoich włoskach.
Pamiętaj, ze zdjecie nigdy do konca nie odda rzeczywistości. Ktos moze zle wygladac na zdjeciu, a na zywo to intrygująca osoba.
A bledzizna to nie wyrok

Ja własnie zrobiłam odrosty mieszanką 8 plus 9.1, ale tym razem 9.1 nie z nutrissa, bo mi wysuszał włosy, tylko z color naturals. Na razie mokre. Tym razem nie robiłam tez szamponem Joanny.. jestem ciekawa czy wyszły bardzo rude
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:27   #715
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Jowitka, przeoczyłam Twój post.. Dzięki za komplementy Poza tym.. ja tu tylko sprzatam

Ewcia, trudno powiedziec do końca jaki masz kształt buzi, bo fotka jest nie całkiem od przodu, ale stawiałabym na trójkątny pyszczek Przypominasz kotka Jak mozesz daj lepsze zdjęcie.
Co do koloru, moze faktycznie bardziej stalowy, będzie bardziej twarzowy. No i najważniejsze dobrze sie czuc w swoich włoskach.
Pamiętaj, ze zdjecie nigdy do konca nie odda rzeczywistości. Ktos moze zle wygladac na zdjeciu, a na zywo to intrygująca osoba.
A bledzizna to nie wyrok
zaraz wstawię wyraźniejsze zdjęcie a jeżeli chodzi o typ urody??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:47   #716
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Snowhite dziękuję ale ja chyba machnę się ciemną czekoladą, czekoladowym brązem czy jak tam bo patrzyłam w necie dużo, patrzyłam i na tzw "make overze" i najlepiej pasuje mi ciemny kolor ala czekolada. Mam oczki szare jak Megan Fox i własnie jej kolorek mi się podoba (zdj nr 2). Ona tez za ciemnej karnacji nie ma i moje oczy ma a brwi to i tak zawsze kredką malowałam na ciemniejsze.
Znalazłam jeszcze jakąś gwiazdę z USA (szlag wie jej imię) i też ma mój kolorek (załączam fotę nr 1). Ogólnie korci mnie brąz a do blondu szybko nie wrócę. Zresztą chcę używać tylko szamponów na 24-28 myć, tak jak kiedyś bo dzięki temu nawet po palette do blondu doszłam w 3 balejaże. (obejrzałam sobie swoje fotki w albumie). To są uroki nie używania farb a szamponów. Na razie coś wątek dla brązowo-włosych jest taki cichy ale trzeba będzie go rozkręcić Zaglądać tu będę bo może czasem moje doświadczenia komuś coś pomogą.

I Jowitka ale jaśniutkie te Twoje włoski!!! I jeszcze ci się nie podoba?! Mnie bardzo!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:47   #717
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a to zdjęcie;*
a mysia czym mogę robic włosy, żeby był chłodne, lodowe, a nie takie ciepłe i żółtawe...??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-05-11 o 14:50
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:50   #718
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no faktycznie cos złotorudawy.. Jak masz odwage rób wellatonem jeszcze raz, a jak nie to moze spróbuj z joanny szlachetna perłe na 15 minut? Ktos pisała, ze pomaga na 'te' sprawy.
hej mysiu!
nie chce robic drugi raz farbą boje sie ze to dobije moje wlosy, są z natury bardzo cienkie. Moze ewentualnie ta szlachetna perła.. a to jest mocna farba? ile % woda?
Juz nie wiem co mam z tymi kudłami robic...

pokazuje fotki z dizisaj, po trzymaniu fioletowego szmponu tylko na odrostach. Fotki z lampa i bez, przy roznym oswietleniu.
"efekty"poniżej..
p.s. a o takim blondzie marzę! jak ma ta babka na ostatnim zdjeciu!
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:00   #719
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja bym na Twoim miejscu jeszcze raz położyła Wellaton, jestem na 99% pewna że wtedy wyszłoby tak jak chcesz
A za miesiąć jak będą odrosty to będziesz musiała jakoś inaczej kombinowac skoro Wellaton za pierwszym razem nie rozjaśnia Ci tak jak trzeba
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:10   #720
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja bym na Twoim miejscu jeszcze raz położyła Wellaton, jestem na 99% pewna że wtedy wyszłoby tak jak chcesz
A za miesiąć jak będą odrosty to będziesz musiała jakoś inaczej kombinowac skoro Wellaton za pierwszym razem nie rozjaśnia Ci tak jak trzeba
hmm.. no wlasnie.. cholera wie co wtedy z tymi odrostami.. moze zaryzykuje jeszcze raz z tym wellatonem.. ale jeszcze sie zastanowie.. najpierw na pasemku sprobuje. a jak beda odrosty za miesiac to pewnie do fryzjera pojde zeby mi zrobil gęsto pasemek na odrostach, na wodzie 3% tak jak ostatnio mi zrobila. No cóż chyba jestem skazana na pasemka. Mysle, ze to bez sensu farbowac 2 razy wlosy farbą, jesli nie łapie za pierwszym razem to trudno- gęsty balejaz i za pierwszym razem jest efekt. Na to ewentualnie jakis toner i tyle.
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.