Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 14:37   #571
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

[QUOTE=redeyes;19588247]Widać efekty
Ja właśnie jakiś czas temu zmyłam Renee z włosków i nie jestem zadowolona w ogóle z efektów! włosy są takie same jak były przed dekolorem, może troszeńkę jaśniejsze, ale liczyłam na jakiś ładny średni brąz, a nie ciemną czekoladę. [QUOTE]
o kurcze.... ja robie dekolor w tym tygodniu. mam nadzieje,ze pozbede się ciemnych włosów!!!
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:16   #572
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

[QUOTE=magda1302;19593804][QUOTE=redeyes;19588247]Widać efekty
Ja właśnie jakiś czas temu zmyłam Renee z włosków i nie jestem zadowolona w ogóle z efektów! włosy są takie same jak były przed dekolorem, może troszeńkę jaśniejsze, ale liczyłam na jakiś ładny średni brąz, a nie ciemną czekoladę.
Cytat:
o kurcze.... ja robie dekolor w tym tygodniu. mam nadzieje,ze pozbede się ciemnych włosów!!!
będziesz musiała po prostu kilka razy powtórzyć zabieg. ja dzisiaj robię to jeszcze raz, jutro i pod wieczór kładę farbę mam nadzieję, że coś wyjdzie
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 16:45   #573
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej. Na fotce widać mój naturalny kolor włosów i brwi, nie zamazałam też całej twarzy, żeby było widać karnację.Naszła mnie ostatnio faza na jasny, popielaty blond. Nie jakiś zupełnie platynowy, ale jasny, robiłam dzisiaj Garnier Color Naturals 111, lekko mi rozjaśnił - wyszedł średni blond z odcieniem mahoniu (wcześniej miałam raczej ciemny blond położony na rudy). Ponieważ Garnier CN nie zniszczył mi włosów, mam zamiar potraktować je rozjaśniaczem EO (też Garnier CN), a na to położyć znowu GCN 111, czyli superjasny popielaty blond.
Czy to ma szansę wyjść i czy będzie mi jako tako pasować do karnacji?
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 08:21   #574
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
Ok kobietki, pokażę Wam teraz jak wyglądają moje włoski. Śmieszne jest to, że w świetle dziennym fryzurka jest jasna a w normalnym pokojowym - ciemna. Faktycznie mi pociemniały ale na szczęście końce tak do 4cm, które wczoraj ścięłam i mam krótkie włoski I pomyśleć, że 2 tygodnie temu miałam czarne spalone a dziś mam jaśniejsze i mięciutkie Co prawda są trochę żółtawe a moje powinny być w odcieniu szarego blondu, ale poczekam na nie teraz

Do osób robiących dekolor - kupcie maskę nawilżającą, albo najlepiej potem nałóżcie balsam Nivea albo coś na włosy, bo się Wam przesuszą. Ja nakładam oliwkę z oliwek teraz, żeby trochę wróciły do siebie...

Fotki: przed dekolorem, po dekolorze i farbie, nowa fryzurka po kolejnym dekolorze.
jasniejsze super efekt
jaki szampon bedzie mia ł neutralne ph? bo takim musze umyc ja dzis umawiam sie do fryzjerki albo sama robie boje sie ze sama nierówno zrobie tzn moja mama bo chyba to trzeba jak farbe do włosów?...paczuszka juz jest dzis jade po farbę i działam boje sie zeby nie sciemniały

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
Hej. Na fotce widać mój naturalny kolor włosów i brwi, nie zamazałam też całej twarzy, żeby było widać karnację.Naszła mnie ostatnio faza na jasny, popielaty blond. Nie jakiś zupełnie platynowy, ale jasny, robiłam dzisiaj Garnier Color Naturals 111, lekko mi rozjaśnił - wyszedł średni blond z odcieniem mahoniu (wcześniej miałam raczej ciemny blond położony na rudy). Ponieważ Garnier CN nie zniszczył mi włosów, mam zamiar potraktować je rozjaśniaczem EO (też Garnier CN), a na to położyć znowu GCN 111, czyli superjasny popielaty blond.
Czy to ma szansę wyjść i czy będzie mi jako tako pasować do karnacji?
witam zamiesc post na metamorfozach tam dziewczyny robia super stymulacje z fryzurami,kolorami napewno pomoga dobrac ekstra odcień pasujacy do karnacji.
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:27   #575
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny, a czy mogę dłużej na włosach potrzymać Renee Blanche? 30 minut? bo chcę lepszy efekt, a dziś robię 3, ostatnią dekoloryzację.. jak mi nie usunie tej czerni to chyba dam sobie stryczka
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:43   #576
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczyny ale dlaczego wy robicie tym RB? Przeciez Chantal jest lepszy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:50   #577
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
dziewczyny ale dlaczego wy robicie tym RB? Przeciez Chantal jest lepszy
żebym ja to wcześniej wiedziała.. :[ a tak, to co mi pozostaje? już za późno
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 12:10   #578
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja słyszałam,ze chantal i renee opierają sie na tej samej zasadzie i ze nie ma różnicy
siedze z renee na głowie i mam nadzieje,ze za kilka minut powitam moj nowy piekny kolorek ;D potem farbowanie... oby sie udało !
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:22   #579
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Zasada moze i ta sama ale sklad pewnie troche sie rozni. Zreszta na forum wyraznie widac ze jednak Chantal bardziej sluzy - ja przynajmniej zauwazylam taką tendencję jak sama szukałam dekoloru
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:43   #580
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
ja słyszałam,ze chantal i renee opierają sie na tej samej zasadzie i ze nie ma różnicy
siedze z renee na głowie i mam nadzieje,ze za kilka minut powitam moj nowy piekny kolorek ;D potem farbowanie... oby sie udało !
też tak byłam nastawiona, a nic nie wyszło.. ale dziś robię 3 próbę
pochwal się jak zmyjesz z włosów renee
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:03   #581
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no więc sama nie wiem co mam myśleć...
zdjęcie nr 1 - włosy przed
zdjęcie nr 2 - włosy po renee blanche
zdjęcie nr 3 - farbą, której użyłam po dekoloryzacji (jasny blond, rozjaśniający o 4 tony)
zdjęcie nr 4 - włosy PO (nie dokończyłam prostowania,dlatego ta fala na głowie )
zdjęcie nr 5 - odrosty PO

może na zdjęciach nie widać, ale po dekoloryzacji włosy miałam rudo-kasztanowe, widocznie jaśniejsze , po nałożeniu farby rozjaśniły mi się odrosty, ale z tyłu jakieś takie znów ciemne są ;/
co teraz z tym zrobić?

Edytowane przez magda1302
Czas edycji: 2010-05-27 o 14:05
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 14:40   #582
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
no więc sama nie wiem co mam myśleć...
zdjęcie nr 1 - włosy przed
zdjęcie nr 2 - włosy po renee blanche
zdjęcie nr 3 - farbą, której użyłam po dekoloryzacji (jasny blond, rozjaśniający o 4 tony)
zdjęcie nr 4 - włosy PO (nie dokończyłam prostowania,dlatego ta fala na głowie )
zdjęcie nr 5 - odrosty PO

może na zdjęciach nie widać, ale po dekoloryzacji włosy miałam rudo-kasztanowe, widocznie jaśniejsze , po nałożeniu farby rozjaśniły mi się odrosty, ale z tyłu jakieś takie znów ciemne są ;/
co teraz z tym zrobić?
powiedz mi coś o tej farbie rozjaśniającej, jaka firma.. czy nie niszczy włosków, itp
ja tam widzę tylko odrosty u Ciebie rozjaśnione, ale możesz zdekoloryzować jeszcze raz to może zobaczysz lepsze efekty.. a jeżeli chcesz się pozbyć pozostałej czerni to użyj renee + szampon do częściowego usunięcia.
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:56   #583
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
powiedz mi coś o tej farbie rozjaśniającej, jaka firma.. czy nie niszczy włosków, itp
ja tam widzę tylko odrosty u Ciebie rozjaśnione, ale możesz zdekoloryzować jeszcze raz to może zobaczysz lepsze efekty.. a jeżeli chcesz się pozbyć pozostałej czerni to użyj renee + szampon do częściowego usunięcia.
farba nie zniszczyła mi włosów nic a nic, podobnie jak dekoloryzacja
na focie widać jaka to firma Wellaton. Rozjasnia włosy niby o 4 tony.
nie chce dekoloryzowac jeszcze raz,bo uzyłam całe opakowanie na to, a kupować kolejne i kolejne... to już wolę pojsc do fryzjera, który mnie nieźle skasuje, bo na to samo wyjdzie a przynajmniej efekt będzie widoczny
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 18:02   #584
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

zrobiłam w miarę równo końcówki o jakies 0,5 tonu ciemniejsze foto z lampa wiec inny efekt będzie w dziennym swietle dąze do 4 foto
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 21:06   #585
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ifrit ładnie Ci wzielo. Co teraz planujesz robic?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 22:00   #586
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

własnie... nie wiem odczekam chwile a pozniej hmmm moze skusze sie jeszcze raz musze zneutralizować ta "nutke" zółtosci albo jakas extra super rozjasniajacą farbe

mysle o refleksach lub pobawic sie w chantal color peel jeszcze raz
tylko ze mam jasne po dekoloryzacji a po farbie ciemnieja foto ostatnie zaraz po ściągnieciu farby...
1- takie mam ( foto zaraz po spaniu hehe)
2-podobny kolorek
3-do takiega dąze
4-zaraz po sciagnieciu farby
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-05-28 o 07:24
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 07:42   #587
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
no więc sama nie wiem co mam myśleć...
zdjęcie nr 1 - włosy przed
zdjęcie nr 2 - włosy po renee blanche
zdjęcie nr 3 - farbą, której użyłam po dekoloryzacji (jasny blond, rozjaśniający o 4 tony)
zdjęcie nr 4 - włosy PO (nie dokończyłam prostowania,dlatego ta fala na głowie )
zdjęcie nr 5 - odrosty PO

może na zdjęciach nie widać, ale po dekoloryzacji włosy miałam rudo-kasztanowe, widocznie jaśniejsze , po nałożeniu farby rozjaśniły mi się odrosty, ale z tyłu jakieś takie znów ciemne są ;/
co teraz z tym zrobić?
DEKOLOROZYATORY ŚCIĄGAJĄ NA JEDNEJ SESJI - JEDNĄ WARSTWĘ PIGMENTU RÓWNOMIERNIE NA CAŁEJ DŁUGOŚCI... czyli, wiadomo że odrosty były farbowane mniej razy niż końcówki, które są o wiele starsze od odrostów... Przy czarnych długich włosach prawdopodobnie dekolor na końce trzeba będzie dawać podczas kilku sesji, żeby wyciągnął dalsze warstwy pigmentu które oblepiają włosy...

Możesz też je obciąć, np do linii brody bądź ramion. Sądzę, że to by Ci ułatwiło sprawę, oszczędziło mnóstwo pieniędzy i nerwów. Wtedy do rozjaśnienia pozostaną Ci te młodsze i zdrowsze włosy.

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
własnie... nie wiem odczekam chwile a pozniej hmmm moze skusze sie jeszcze raz musze zneutralizować ta "nutke" zółtosci albo jakas extra super rozjasniajacą farbe

mysle o refleksach lub pobawic sie w chantal color peel jeszcze raz
tylko ze mam jasne po dekoloryzacji a po farbie ciemnieja foto ostatnie zaraz po ściągnieciu farby...
1- takie mam ( foto zaraz po spaniu hehe)
2-podobny kolorek
3-do takiega dąze
4-zaraz po sciagnieciu farby
Śliczne!!!!!!!!! Ahhhhhh żeby mnie taki kolorek wyszedł ahhhhhhhhh!
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:12   #588
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hej

mam problem :/ byłam wczoraj u fryzjera na malowaniu włosów i wyszedł mi zbyt ciemny kolor, czy jest jakaś szansa na szybsze rozjaśnienie włosów przynajmniej o 1 ton ?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

zastanawiam się nad kupieniem szmponetki z jaśniejszym kolorem. coś to da ? czy włosy mogą mi jeszcze bardziej sciemniec ?
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 13:58   #589
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez margot1991 Pokaż wiadomość
hej

mam problem :/ byłam wczoraj u fryzjera na malowaniu włosów i wyszedł mi zbyt ciemny kolor, czy jest jakaś szansa na szybsze rozjaśnienie włosów przynajmniej o 1 ton ?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

zastanawiam się nad kupieniem szmponetki z jaśniejszym kolorem. coś to da ? czy włosy mogą mi jeszcze bardziej sciemniec ?
Idź z reklamacją, niech w ramach tego ściągną Ci te 1-2 tony.

Jeśli chcesz na własną rękę, to też musisz kupić dekoloryzator. Zafarbowanie farbą o tony niższą nic nie da, najprawdopodobne jest to, że włosy wychwycą ciemny pigment znowu co Ci je przyciemni, ewentualnie nic nie zmieni...

Codziennie używaj szamponu przeciwłupieżowego, i nakładaj podgrzewane suszrką maski - to spiera farbę błyskawicznie.
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 14:25   #590
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Szafranowa: czasami mam ogromną ochote je ściąć i mieć mniej problemu. Ale uwielbiam długie włosy i nie wyobrażam sobie ich nie mieć a poza tym jak je obetne to będą mi się bardziej falowały i będę musiała częściej i wiecej prostownicy używać..
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 15:03   #591
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
Szafranowa: czasami mam ogromną ochote je ściąć i mieć mniej problemu. Ale uwielbiam długie włosy i nie wyobrażam sobie ich nie mieć a poza tym jak je obetne to będą mi się bardziej falowały i będę musiała częściej i wiecej prostownicy używać..
Tak, tylko wiesz, ja też miałam takie długie jak Ty. Straciłam je bo chciałam ściągnąć z nich kolor, to że fryzjer mi je spalił pasemkami to jedno ale przed tym wcale nie wyglądały lepiej, właśnie przez te dekoloryzacje.
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 15:08   #592
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
Tak, tylko wiesz, ja też miałam takie długie jak Ty. Straciłam je bo chciałam ściągnąć z nich kolor, to że fryzjer mi je spalił pasemkami to jedno ale przed tym wcale nie wyglądały lepiej, właśnie przez te dekoloryzacje.
na formę moich włosów dekoloryzacja nie zadziałała w ogóle. żadnych strat nie zauważyłam Ściąc chciałabym tylko dlatego, że łatwiej i szybciej doszłabym do jasnych włosów no ale brak mi odwagi.. i szkoda..
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 15:54   #593
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
na formę moich włosów dekoloryzacja nie zadziałała w ogóle. żadnych strat nie zauważyłam Ściąc chciałabym tylko dlatego, że łatwiej i szybciej doszłabym do jasnych włosów no ale brak mi odwagi.. i szkoda..
W każdym razie po prostu uważaj, po każdym zabiegu daj im parę dni odpoczynku - maski, olejki. Długie włosy są stare, maja swój limit wytrzymałości
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 16:39   #594
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez margot1991 Pokaż wiadomość
hej

mam problem :/ byłam wczoraj u fryzjera na malowaniu włosów i wyszedł mi zbyt ciemny kolor, czy jest jakaś szansa na szybsze rozjaśnienie włosów przynajmniej o 1 ton ?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

zastanawiam się nad kupieniem szmponetki z jaśniejszym kolorem. coś to da ? czy włosy mogą mi jeszcze bardziej sciemniec ?
nic nie nakładaj, bo tylko ściemnieją. poczekaj. nie wiem czym malowałaś, ale jeżeli to był szampon, to kolor może bardzo zjaśnieć po paru myciach. kiedyś pofarbowałam u fryzjera jakimś średnim brązem- wyglądał jak czarny, ale tylko do pierwszego mycia, a po tygodniu, był wręcz za jasny
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 18:06   #595
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
W każdym razie po prostu uważaj, po każdym zabiegu daj im parę dni odpoczynku - maski, olejki. Długie włosy są stare, maja swój limit wytrzymałości
wiem, wiem
teraz zaczełas pisać o ścięciu i myśle o tym od paru godzin
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 18:19   #596
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
wiem, wiem
teraz zaczełas pisać o ścięciu i myśle o tym od paru godzin
powiem Ci, że ja też choć i tak skróciłam wiele w ostatnim czasie, jakieś 30 cm, a miałam do pasa..
ale myślę nad skróceniem do ramion, choć zniszczonych włosów jako tako nie mam

a co do dekoloryzacji to zupełnie zadowolona nie jestem.. tyle kasy w błoto puściłam dziś nałożyłam szamponetkę i zobaczymy czy zjaśnieje.. oby!
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 19:24   #597
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
powiem Ci, że ja też choć i tak skróciłam wiele w ostatnim czasie, jakieś 30 cm, a miałam do pasa..
ale myślę nad skróceniem do ramion, choć zniszczonych włosów jako tako nie mam

a co do dekoloryzacji to zupełnie zadowolona nie jestem.. tyle kasy w błoto puściłam dziś nałożyłam szamponetkę i zobaczymy czy zjaśnieje.. oby!
ja zniszczonych tez nie mam,ale potrzebuje zmiany... wolałabym zmienic kolor,ale jak mówisz.. wyrzuciłam kase w błoto ;/
daj znać czy zjaśniało, 3mam kciiuki
moze i ja bym się na szamponetke jeszcze skusiła?
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 19:53   #598
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
ja zniszczonych tez nie mam,ale potrzebuje zmiany... wolałabym zmienic kolor,ale jak mówisz.. wyrzuciłam kase w błoto ;/
daj znać czy zjaśniało, 3mam kciiuki
moze i ja bym się na szamponetke jeszcze skusiła?
okej, dzięki słyszałam, że szamponetka zawsze zmywa się i przez to rozjaśnia delikatnie włosy
jakby co to weź z garniera - color&shine, delikatna jest
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:13   #599
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
okej, dzięki słyszałam, że szamponetka zawsze zmywa się i przez to rozjaśnia delikatnie włosy
jakby co to weź z garniera - color&shine, delikatna jest
ja już nie wiem czego mam użyc, żeby rozjaśnić włosy.. bez rozjaśniacza się nie obejdzie??
zapamietam tego garniera
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 07:55   #600
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Zrób jeszcze raz dekoloryzjację. Niestety bez rozjaniania ani farb rozjasniajacych się nie obejdzie. Zależy jaki chcesz miec kolor wlosow - jest ciemniejszy blond wystarczy pewnie jeszcze raz zrobić dekolor i na to nalozyc jakąś farbkę, jesli chcesz miec jakas platynkę to niestety musisz pewnie kilka razy nakladac farbe

edit: zauwazylam w Twoim podpisie ze karmel - sam dekolor powinien dać Ci karmel, jesli nie to podejrzewam ze farba 1-2 razy załatwi sprawe

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-05-29 o 07:56
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.