Prace pseudostylistek II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-03, 14:04   #781
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Wiekszą część postu pominę, bo nie chce mi się tłumaczyć, sądzę że stylistki nawet początkujące wyjaśnią to lepiej...o ile będzie im się chciało nerwy tracić Poruszę dwie kwestie:

Cytat:
Napisane przez karolina_1991 Pokaż wiadomość
ok... fajnie ale weźcie pod uwagę, że klientela jest na różnym poziomie i nie wszystkie panie stać na przedłużenie sobie paznokci za te np. 70 zł i wolą poddać się takiemu zabiegowi u (jak wy to nazywacie) "pseudostylistki" i dać jej przy okazji zarobić te 25 czy 30 zł, skoro niektóre panie godzą się na coś takiego to również biorą pod uwagę to, że tanio wcale nie musi oznaczać trwale i perfekcyjnie...
Nie pojmuję, jak można dać sobie oszpecić ręce tylko dlatego, że koszt takiej imprezy wynosi 25 a nie 70 zł... Cóż, widocznie jestem jakaś dziwna z moim podejściem "albo dobrze, albo wcale"...

Cytat:
Napisane przez karolina_1991 Pokaż wiadomość
jak można nazwać kogoś "pseudostylistą" skoro dopiero się uczy i praktycznie nie ma żadnego doświadczenia? To tak jakby studenta pierwszego roku studiów nazywać magistrem... bez sensu czyż nie?
Pozdrawiam
Bez sensu by było, gdyby student pierwszego roku dowolnego kierunku ogłaszał się profesjonalistą i ekspertem- a tak czynią dziewuszki tworzące łopaty, frenche jak od linijki i pchające na pazury tonę brokatu. Do tego podpisy przy zdjęciach "mnustwo* pracy ale efekt Za***iStY co nie?"

Z mojej strony- koniec tematu.
Również serdecznie pozdrawiam.


*błąd ortograficzny był zamierzony
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:10   #782
karolina_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
haha, ten watek jest przeznaczony temu, zeby pokazac jakich paznokci NIE powinno sie robic, wszystko co znajdziemy w sieci to tu wrzucamy, zeby pokazac `tworczosc` innych, niewykwalifikowanych dziewczyn, skoro zajmujesz sie przedluzaniem paznokci powinnas przejsc kurs, po to są zeby sie czegos nauczyc ( a takze po to zebys nie miala , jak to mowisz` zalosnych komentarzy krytyki`), innaczej bez tej wiedzy zrobisz klientce/kolezance krzywde. juz nie raz slyszalysmy o przepilowanej plytce i innych bajerach =/ sorry z gory dzieki za takie cos, pozniej dziewczyny kiedy im te cuda odpandą nie wiedzą co robic z `papierkami` ktore maja zamiast pazura .
ja na przykład przeszlam kurs, ale moge wrzucic moje paznokcie sprzed i po, dla mnie to nie bedzie wstyd, bo wiem ze duzo sie nauczylam i mozna to porownac ! i przynajmniej mam ta swiadomosc ze wtedy nikogo nie skrzywdzilam, robilam pazurki sobie, raz mamie i raz kolezance i to za darmo, a teraz pracuje na drogich produktach i biore za paznokcie 35 zl ! A roznica jest ogromna przed i po kursie

prosze bardzo : moje niektore paznokcie przed kursem mega brzydalki haha
Ktoś kto chce się tym zajmować nie ma obowiązku przejścia żadnego kursu ;] to po pierwsze, a po drugie skoro wątek dotyczy "jak nie powinno robić się paznokci" to powinien mieć inny tytuł i zawierać RADY jak unikać tych BŁĘDÓW.
__________________

"Radę, którą dajesz drugiemu, zastosuj również do siebie..."


"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze..."


„Rób swoje i bądź sobą, to jest w porządku...”
karolina_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:15   #783
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez karolina_1991 Pokaż wiadomość
Ktoś kto chce się tym zajmować nie ma obowiązku przejścia żadnego kursu ;]
Szkoda, powinien mieć taki obowiązek, wtedy rynek paznokciowy by się "wyprostował". Ale również klientki powinny być bardziej wymagające- nie godzić się na chłam za niską cenę.

Cytat:
Napisane przez karolina_1991 Pokaż wiadomość
a po drugie skoro wątek dotyczy "jak nie powinno robić się paznokci" to powinien mieć inny tytuł i zawierać RADY jak unikać tych BŁĘDÓW.
Z tego co wiem, to cały wizaż jest pełen rad jak uniknąć błędów...Poza tym osoba po kursie (dobrym!) może zwrócić się o pomoc do swojej instruktorki.

Miałam się nie odzywać...cóż- PMS
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:18   #784
karolina_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Prace pseudostylistek II

Wszystko można zrozumieć , ale nie wyśmiewanie się z kogoś kto próbuje a nie ma nawet szansy na szczerą pomoc ze strony specjalisty ;]
__________________

"Radę, którą dajesz drugiemu, zastosuj również do siebie..."


"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze..."


„Rób swoje i bądź sobą, to jest w porządku...”
karolina_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:19   #785
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Prace pseudostylistek II

-owszem, nie ma takiego obowiązku.kazda z nas swietnie o tym wie, jednak widzisz, wiekszosc z nas jest juz po kursach hmmm.. ciekawe dlaczego
-sa inne watki w ktorych jest MNOSTWO RAD , wystarczy poszukac , udzielasz sie chyba w zlym watku skoro szukasz porad dotyczacych paznokci, przeszukaj sobie forum i zapewniam cie ze znajdziesz mnostwo porad w kazdym temacie, poczawszy od zakladania paznokci skonczywszy na sciaganiu ich. ja z wpisow niektorych pan dowiedzialam sie kilku rzeczy o ktorych nie dowiedzialam sie na kursie kurs nie jest jedynym zrodlem wiedzy ale jest jednym z wazniejszych w naszym HOBBY ^^
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:23   #786
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Karolina_1991... Z tego co ja pamiętam, bo było tutaj kilka prac pań z certfikatami, i salonami... To, że ktoś ma kurs, nie oznacza że od razu, ani nawet po kilku latach będzie robił piękne paznokcie, ponieważ nie każdy ma do tego talent... Wątek ma ukazać to, jak NIE POWINNO robić się paznokci... Jeżeli ktoś zdaje sobie sprawę, ze swoich niedociągnieć, czy błędów jakie robi podczas robienia paznokci, to według mnie, nie powinien ich publicznie pokazywać, a już szczególnie używać ich do reklamy swoich usług... Myślę, że gdybyś Ty była po kursie, i robiła paznokcie, czy to w domu, czy w salonie przez parę lat, to też irytowałyby Cię pseudo, bo odbierałyby Ci klientów, a robiły po pierwsze nie najlepsze paznokcie. a po drugie, czasem nawet krzywdę swoim klientkom.. A skoro ktoś robi paznokcie dość średnie, to powinien być gotowy na krytykę, czy zwrócenie uwagi... Skoro przeglądałaś wątek, to pewnie wiesz, że czasem nawet deikatne zwrócenie uwagi, czasem kończy się agresją ze strony "stylistki".
HarajukuChilli... Jasne, że nie wszystkie mamy idealnie zrobione paznokcie np. ja, bo robię je sobie sama... Ale wiem, że robię błędy, i nie jestem z nich na tyle zadowolna, by je pokazywac.

I jak to już jakaś dziewczyna powiedziała... Dlaczego ktoś, kto wydał kupę kasy na zrobienie kursu, po to by robić paznokcie dobrze, i ich nie niszczyć ma dzielić się swoją wiedzą za darmo z innymi...

Edytowane przez 201801022117
Czas edycji: 2010-06-03 o 14:26
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:24   #787
karolina_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
-owszem, nie ma takiego obowiązku.kazda z nas swietnie o tym wie, jednak widzisz, wiekszosc z nas jest juz po kursach hmmm.. ciekawe dlaczego
-sa inne watki w ktorych jest MNOSTWO RAD , wystarczy poszukac , udzielasz sie chyba w zlym watku skoro szukasz porad dotyczacych paznokci, przeszukaj sobie forum i zapewniam cie ze znajdziesz mnostwo porad w kazdym temacie, poczawszy od zakladania paznokci skonczywszy na sciaganiu ich. ja z wpisow niektorych pan dowiedzialam sie kilku rzeczy o ktorych nie dowiedzialam sie na kursie kurs nie jest jedynym zrodlem wiedzy ale jest jednym z wazniejszych w naszym HOBBY ^^
Źle zrozumiałaś nie szukam rad. Napisałam co myślę o wypowiedziach co niektórych z was a moja wypowiedź dotycząca owego wątku była odpowiedzią na "ten watek jest przeznaczony temu, zeby pokazac jakich paznokci NIE powinno sie robić" więc nie ja jestem osobą która nie wie w jakim temacie się wypowiada.
__________________

"Radę, którą dajesz drugiemu, zastosuj również do siebie..."


"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze..."


„Rób swoje i bądź sobą, to jest w porządku...”
karolina_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 14:29   #788
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Prace pseudostylistek II

to w jakim celu robisz OffTopa? O.o
lol. nie chce mi sie juz pisac, bo chyba sama nie wiesz o co ci chodzi D;
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:31   #789
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez karolina_1991 Pokaż wiadomość
Ktoś kto chce się tym zajmować nie ma obowiązku przejścia żadnego kursu ;] to po pierwsze, a po drugie skoro wątek dotyczy "jak nie powinno robić się paznokci" to powinien mieć inny tytuł i zawierać RADY jak unikać tych BŁĘDÓW.
Jesteś pewna, że skoro ktoś chce przedłużać paznokcie nie musi przejść kursu? Przejdz się do jakiegolowiek salonu kosmetycznego, czy zajmującego się urodą, i zapytaj, czy przyjmą stylistkę paznokci bez żadnego przygotowania szkolnego...
Na wizażu jest mnóstwo rad, i czego unikać przedłużając paznokcie...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:32   #790
karolina_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Prace pseudostylistek II

No ale chyba przyznasz mi rację że jest różnica pomiędzy takim podpisem zdjęcia " tak nie powinno robić się paznokci, brakuje im.... powinna zrobić.... itd." od- " o boże to jakaś masakra w życiu nie dałabym sobie czegoś takiego zrobić, hahaha, gdzie ona ma oczy" i staram się własnie wam to cały czas pokazać, że skoro są tu jakieś specjalistki to zamiast w żałosny sposób krytykować i ośmieszać inne dziewczyny to faktycznie mogłyby wypisać widoczne błędy i ewentualne porady, żeby te które się na tym nie znają mogły pojąć w czym rzecz...
__________________

"Radę, którą dajesz drugiemu, zastosuj również do siebie..."


"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze..."


„Rób swoje i bądź sobą, to jest w porządku...”
karolina_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:32   #791
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez karolina_1991 Pokaż wiadomość
Źle zrozumiałaś nie szukam rad.
Aha...czyli, jak rozumiem, osiągnęłaś poziom mistrzowski i rady nie są Ci potrzebne? A Twoje prace znalazły się w tym wątku, bo dziewczyny Ci zazdroszczą

Cytat:
Napisane przez karolina_1991 Pokaż wiadomość
Napisałam co myślę o wypowiedziach co niektórych z was
Że tak nieśmiało zapytam-czy znalazłam się w tym zaszczytnym gronie?

Na marginesie- "prawdziwa cnota krytyk się nie boi", więc co kogo obchodzi, że jego prace znalazły się w takim wątku? Skoro i tak tworzy
"zA***IstE SłItaŚnE TipSiAcZkI", ma "mnustow klijętek" i "robi to co
lubi"?


Jak to- NIE ZNA się a PRZEDŁUŻA i chwali się tym w necie? I kasę bierze za NIEWIEDZĘ? Aha- błędy w paznokciach z tego wątku nawet laik widzi (np. ja). Porad jest pełen cały wizaż- wystarczy, jak to Ana92pl napisała, użyć wyszukiwarki.

Edytowane przez Kiciunia88
Czas edycji: 2010-06-03 o 14:37
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 14:35   #792
karolina_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że skoro ktoś chce przedłużać paznokcie nie musi przejść kursu? Przejdz się do jakiegolowiek salonu kosmetycznego, czy zajmującego się urodą, i zapytaj, czy przyjmą stylistkę paznokci bez żadnego przygotowania szkolnego...
Na wizażu jest mnóstwo rad, i czego unikać przedłużając paznokcie...
Zaraz zaraz... nie zrozumiałaś... nie chodziło mi o dziewczyny które chcą się związać z tym przyszłościowo... bo to jest raczej logiczne, że prawdziwa kosmetyczka musi być po kursach, technikum lub studiach...
__________________

"Radę, którą dajesz drugiemu, zastosuj również do siebie..."


"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze..."


„Rób swoje i bądź sobą, to jest w porządku...”
karolina_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:40   #793
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez karolina_1991 Pokaż wiadomość
No ale chyba przyznasz mi rację że jest różnica pomiędzy takim podpisem zdjęcia " tak nie powinno robić się paznokci, brakuje im.... powinna zrobić.... itd." od- " o boże to jakaś masakra w życiu nie dałabym sobie czegoś takiego zrobić, hahaha, gdzie ona ma oczy" i staram się własnie wam to cały czas pokazać, że skoro są tu jakieś specjalistki to zamiast w żałosny sposób krytykować i ośmieszać inne dziewczyny to faktycznie mogłyby wypisać widoczne błędy i ewentualne porady, żeby te które się na tym nie znają mogły pojąć w czym rzecz...
Eeee... Wiesz co... Ja ostatnio na nk napisałam pani "stylistce" delikatne pytanie czy przypadkiem nie jest za dużo frencha... Nie obraziłam jej, nie ublizyłam. Nic takiego. Zadałam proste pytanie. Dostałam odpowiedz: "Spi****laj k**wo". Więc proszę, wytłumacz mi, jak ja mam traktować prace takiej pani z szacunkiem, i dawać jej dobre rady, kiedy dostaję taką odpowiedz??
I napisałaś... "skoro ktoś chcę się tym zamować"... Uznałam, że masz na myśli formę zarobkową.

Edytowane przez 201801022117
Czas edycji: 2010-06-03 o 14:43
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:40   #794
karolina_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Aha...czyli, jak rozumiem, osiągnęłaś poziom mistrzowski i rady nie są Ci potrzebne? A Twoje prace znalazły się w tym wątku, bo dziewczyny Ci zazdroszczą


Że tak nieśmiało zapytam-czy znalazłam się w tym zaszczytnym gronie?

Na marginesie- "prawdziwa cnota krytyk się nie boi", więc co kogo obchodzi, że jego prace znalazły się w takim wątku? Skoro i tak tworzy
"zA***IstE SłItaŚnE TipSiAcZkI", ma "mnustow klijętek" i "robi to co
lubi"?


Jak to- NIE ZNA się a PRZEDŁUŻA i chwali się tym w necie? I kasę bierze za NIEWIEDZĘ? Aha- błędy w paznokciach z tego wątku nawet laik widzi (np. ja). Porad jest pełen cały wizaż- wystarczy, jak to Ana92pl napisała, użyć wyszukiwarki.
To źle rozumiesz ale to pewnie wina tego PSM
Rad szukam w innych miejscach, ale na pewno nie da się ich znaleźć w jakiś (przepraszam za określenie) dziadowskich wątkach w którym motywem przewodnim jest nabijanie się, wyśmiewanie itd. itp. z dziewczyn które chcą, ale nie potrafią albo im po prostu nie zawsze wychodzi, bo nikt nie potrafi ich odpowiednio nakierować.
__________________

"Radę, którą dajesz drugiemu, zastosuj również do siebie..."


"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze..."


„Rób swoje i bądź sobą, to jest w porządku...”
karolina_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:48   #795
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez karolina_1991 Pokaż wiadomość
To źle rozumiesz ale to pewnie wina tego PSM
Rad szukam w innych miejscach, ale na pewno nie da się ich znaleźć w jakiś (przepraszam za określenie) dziadowskich wątkach w którym motywem przewodnim jest nabijanie się, wyśmiewanie itd. itp. z dziewczyn które chcą, ale nie potrafią albo im po prostu nie zawsze wychodzi, bo nikt nie potrafi ich odpowiednio nakierować.
Bo szukasz nie w tym wątku- cóż, może to też PMS?
Nikt nie potrafi ich nakierować? Och biedactwa. A wiesz, kto by umiał? Dobra instruktorka- na kursie. Poza tym dziewczyny, których prace lądują w tym wątku na dobre rady reagują w stylu "od***aj się *******ona dzi*ko, ja robię to bo lubie i mam durzo klijętek wiec spie***aj i popatsz jak sama robisz"

Freak Chic- wcale nie powinnaś pisać do tej pani. W końcu "robi to co lubi" więc na pewno "robi to dobrze". No, a poza tym zbyt długi french jest chyba "w porządku", bo owa pani nosząc go "jest sobą".

Jak tak bardzo próbuje ale jej wcale a wcale nie wychodzi- to może się do tego po prostu nie nadaje?

Edytowane przez Kiciunia88
Czas edycji: 2010-06-03 o 14:49
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:49   #796
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Karolina_1991... Od nakierowania, to jest kurs, poczucie estetyki, talent i chęć. Skoro nie odpowiada Ci ten wątek, to znajdz wątek o najgorszych "stylistkach" paznokci. Może wtedy zrozumiesz, dlaczego się śmieją z pseudo, i dlaczego więkoszość stylistek nie chce udzielać porad, co do paznokci początkującym.
Kiciunia88... pytanie zadałam jej z dobrej woli. ale fakt... te panie czują się najlepiej z tym, co robią.

Edytowane przez 201801022117
Czas edycji: 2010-06-03 o 14:52
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:49   #797
karolina_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Eeee... Wiesz co... Ja ostatnio na nk napisałam pani "stylistce" delikatne pytanie czy przypadkiem nie jest za dużo frencha... Nie obraziłam jej, nie ublizyłam. Nic takiego. Zadałam proste pytanie. Dostałam odpowiedz: "Spi****laj k**wo". Więc proszę, wytłumacz mi, jak ja mam traktować prace takiej pani z szacunkiem, i dawać jej dobre rady, kiedy dostaję taką odpowiedz??
I napisałaś... "skoro ktoś chcę się tym zamować"... Uznałam, że masz na myśli formę zarobkową.
Na pewno nie wszystkie dziewczyny odpisują " spie*****j ku**o". Poza tym wystarczyło by czasami napisać też w inny sposób mniej ironiczny albo taki w którym nie bije "ej pozjadałam wszystkie rozumy, a ty robisz badziewie i słuchaj rad specjalistki" oczywiście nie mam na myśli tego, że ty tak piszesz... Ja jak zaczynałam dostałam taką wiadomość "jezu straszne te paznokcie nawet z dopłatą bym takich nie chciała" no ale przecież to szczera opinia była i powinnam wziąć tą uwagę do serca, tylko do czego mi się ona przyda? Co innego gdyby w tej wiadomości była chociaż jedna pożyteczna rada... Dlatego czasem niektórym się nie dziwię, że się bronią przed czymś takim "rękoma i nogami"
__________________

"Radę, którą dajesz drugiemu, zastosuj również do siebie..."


"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze..."


„Rób swoje i bądź sobą, to jest w porządku...”
karolina_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:58   #798
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Więc niestety, ale panie pokazujące paznokcie powinny być przygotowane na to, że są gusta i guściki... I różni ludzie, którzy mają rózny styl wypowiedzi. Ja po takim zachowaniu współczuję klientom takiej pani... Jasne, że nia każda tak reaguje, ale więkoszość które tu pokazujemy jest przekonana o swojej boskości w przedłużaniu paznokci... A raczej robieniu tipsów.

Masz tu link, i poczytaj... https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410362... Życzę miłej lektury.

Edytowane przez 201801022117
Czas edycji: 2010-06-03 o 15:05
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 15:01   #799
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Ja nie napisałabym do nikogo "jakie paskudztwa robisz", bo to nic nie daje. Błędy w paznokciach z tego wątku widzi ktoś, kto po prostu ma poczucie estetyki- nawet jako takie. Niestety, większość dziewuszek od "za***istych tipsiaczków" na krytykę konstruktywną reaguje w sposób jaki pokazałam...

Przykro mi w takim razie, że otrzymałaś taką wiadomość. To na pewno nie były zbyt miłe. Zdarzają się jednak prace, gdzie wszystko jest źle zrobione (nie mówię o Twoich- nie wiem, które to). Do tego poza " aj em da best stajlist in da łyrld"- i... cóż, komentarz z "paskudztwami" sam się ciśnie na klawiaturę. Ja tak nie komentuję, bo nie chcę tracić czasu na wyzywanie się.

Powtórzę- chodzi o osoby, które na konstruktywną krytykę odpowiadają bluzgami.

Edytowane przez Kiciunia88
Czas edycji: 2010-06-03 o 15:15
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 15:15   #800
karolina_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Prace pseudostylistek II

Wiem to wkurza a czasami nawet bardzo, nieraz przeglądam sobie różne blogi i nie rzadko można spotkać na nich chłam, ale jeśli nie potrafi się udzielić fachowej rady to czasem lepiej ugryźć się w język
__________________

"Radę, którą dajesz drugiemu, zastosuj również do siebie..."


"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze..."


„Rób swoje i bądź sobą, to jest w porządku...”

Edytowane przez karolina_1991
Czas edycji: 2010-06-03 o 15:17
karolina_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 15:54   #801
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

Tego też trzeba się nauczyć. To tak jak by lekarz nie kończył medycyny... Poszła byś do lekarza wiedząc że się nie uczył zawodu? Bo ja nie. A dziewczyny które nie mają podstaw mogą zrobić komuś krzywdę. Później u dermatologa zjawia się pani która ma zielonego paznokcia i mówi, że "robiła sobie tipsy u 15 latki bez kursu", proszę Cię. Już nie chodzi o to, że te paznokcie nie wytrzymają długo, ale o sam fakt, że później owa klientka może mieć problem z paznokciami i wtedy nawet najlepsza stylistka nic na to nie poradzi.
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 18:35   #802
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Prace pseudostylistek II

To będzie dłuuuuuga wiadmość
Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
haha, ten watek jest przeznaczony temu, zeby pokazac jakich paznokci NIE powinno sie robic, wszystko co znajdziemy w sieci to tu wrzucamy, zeby pokazac `tworczosc` innych, niewykwalifikowanych dziewczyn, skoro zajmujesz sie przedluzaniem paznokci powinnas przejsc kurs, po to są zeby sie czegos nauczyc ( a takze po to zebys nie miala , jak to mowisz` zalosnych komentarzy krytyki`), innaczej bez tej wiedzy zrobisz klientce/kolezance krzywde. juz nie raz slyszalysmy o przepilowanej plytce i innych bajerach =/ sorry z gory dzieki za takie cos, pozniej dziewczyny kiedy im te cuda odpandą nie wiedzą co robic z `papierkami` ktore maja zamiast pazura .
ja na przykład przeszlam kurs, ale moge wrzucic moje paznokcie sprzed i po, dla mnie to nie bedzie wstyd, bo wiem ze duzo sie nauczylam i mozna to porownac ! i przynajmniej mam ta swiadomosc ze wtedy nikogo nie skrzywdzilam, robilam pazurki sobie, raz mamie i raz kolezance i to za darmo, a teraz pracuje na drogich produktach i biore za paznokcie 35 zl ! A roznica jest ogromna przed i po kursie

prosze bardzo : moje niektore paznokcie przed kursem mega brzydalki haha
Szkoda tylko że ten wątek nie nazywa się "nie róbcie takich paznokci", a dziewczyny tworzące ta twórczość nawet nie wiedzą że są obsmarowywane na jakimś forum. Z tego co wiem, jeśli wstawiamy zdjęcie na necie to nie zgadzamy się z przesyłaniem go dalej, prawda? Cóż, mogę się mylić
Kurczę! I ja się SAMA czeszę w domu? BEZ KURSU??!! No nie, na pewno zniszczę sobie włosy bo nie mam żadnego doświadczenia na papierku w tym kierunku!!!
Gratuluję przejście kursu. Jak na mnie różnicy fenomenalnej nie widać(nie obraź się ale mnie nie podobają się dziecięce naklejeczki, kiczowate kryształki) ale to kwestia gustu. Ale to tylko moja opinia i PRAWDOPODOBNIE się nie znam chociaż różnicę widać(jakąśtam), faktycznie
I gratuluję samokrytyki, pierwsza odważna. Naprawdę, super że ktoś w tym wątku MA ODWAGĘ pochwalić się swoimi dziełami
Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Wiekszą część postu pominę, bo nie chce mi się tłumaczyć, sądzę że stylistki nawet początkujące wyjaśnią to lepiej...o ile będzie im się chciało nerwy tracić Poruszę dwie kwestie:
Nie pojmuję, jak można dać sobie oszpecić ręce tylko dlatego, że koszt takiej imprezy wynosi 25 a nie 70 zł... Cóż, widocznie jestem jakaś dziwna z moim podejściem "albo dobrze, albo wcale"...
Bez sensu by było, gdyby student pierwszego roku dowolnego kierunku ogłaszał się profesjonalistą i ekspertem- a tak czynią dziewuszki tworzące łopaty, frenche jak od linijki i pchające na pazury tonę brokatu. Do tego podpisy przy zdjęciach "mnustwo* pracy ale efekt Za***iStY co(...)
Ja tam z chęcią posłucham
A dlaczego na sylwestra zamawiasz sobie superfryzurę, a na co dzień nie? Bo nie ma takiej potrzeby. Jeśli masz zaufaną koleżankę która dobrze robi paznokcie-nawet BEZ kursu-to dlaczego masz iść do salonu kosmetycznego żeby zapłacić 5 razy drożej? Taniej nie znaczy gorzej, prawda?
Zauważ jednak, że często umieszczacie tu prace bez "słitaśnych podpisików" a nie macie skrupułów żeby taką osobę oczernić, nawet jeśli tylko prosi ona o radę.
Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
-owszem, nie ma takiego obowiązku.kazda z nas swietnie o tym wie, jednak widzisz, wiekszosc z nas jest juz po kursach hmmm.. ciekawe dlaczego
-sa inne watki w ktorych jest MNOSTWO RAD , wystarczy poszukac , udzielasz sie chyba w zlym watku skoro szukasz porad dotyczacych paznokci, przeszukaj sobie forum i zapewniam cie ze znajdziesz mnostwo porad w kazdym temacie, poczawszy od zakladania paznokci skonczywszy na sciaganiu ich. ja z wpisow niektorych pan dowiedzialam sie kilku rzeczy o ktorych nie dowiedzialam sie na kursie kurs nie jest jedynym zrodlem wiedzy ale jest jednym z wazniejszych w naszym HOBBY ^^
No właśnie, dlaczego.... Każda po kursach a tyle tu waszych prac z porównaniem jak POWINNO się to zrobić że hoho..... A wy przecież tak wspaniale umiecie robić paznokietki, no nie?
Wytłumacz mi więc jaki jest sens tego wątku. Pokazujecie czego NIE robić, nie informując o tym osoby które tak robią. Troszkę nielogiczne. Skoro chcecie usunąć "zło" robienia takich "strasznych" paznokci to dlaczego nie okażecie ODROBINKI odwagi i nie powiecie tego osobom które te paznokcie robią? Nie gwaranuję że wszyscy beędą przyjaźnie nastawieni ale chociaż troszkę "polepszycie świat", jak Wasza idea głosi (czy nie ?...)
Uważaj! Zaraz prawdopodobnie ktoś rzuci się na Ciebie, bo powiedziałaś że kursy nie są najważniejsze! Sugeruję szybką ucieczkę i gratuluję trafnego użycia słowa HOBBY
Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Karolina_1991... Z tego co ja pamiętam, bo było tutaj kilka prac pań z certfikatami, i salonami... To, że ktoś ma kurs, nie oznacza że od razu, ani nawet po kilku latach będzie robił piękne paznokcie, ponieważ nie każdy ma do tego talent... Wątek ma ukazać to, jak NIE POWINNO robić się paznokci... Jeżeli ktoś zdaje sobie sprawę, ze swoich niedociągnieć, czy błędów jakie robi podczas robienia paznokci, to według mnie, nie powinien ich publicznie pokazywać, a już szczególnie używać ich do reklamy swoich usług... Myślę, że gdybyś Ty była po kursie, i robiła paznokcie, czy to w domu, czy w salonie przez parę lat, to też irytowałyby Cię pseudo, bo odbierałyby Ci klientów, a robiły po pierwsze nie najlepsze paznokcie. a po drugie, czasem nawet krzywdę swoim klientkom.. A skoro ktoś robi paznokcie dość średnie, to powinien być gotowy na krytykę, czy zwrócenie uwagi... Skoro przeglądałaś wątek, to pewnie wiesz, że czasem nawet deikatne zwrócenie uwagi, czasem kończy się agresją ze strony "stylistki".
HarajukuChilli... Jasne, że nie wszystkie mamy idealnie zrobione paznokcie np. ja, bo robię je sobie sama... Ale wiem, że robię błędy, i nie jestem z nich na tyle zadowolna, by je pokazywac.

I jak to już jakaś dziewczyna powiedziała... Dlaczego ktoś, kto wydał kupę kasy na zrobienie kursu, po to by robić paznokcie dobrze, i ich nie niszczyć ma dzielić się swoją wiedzą za darmo z innymi...


A jeśli ktoś nie jest świadomy ale chciałby wiedzieć?
To stąd ta cała agresja w wątkuJej, jeśli DOBRZE robisz paznokcie to ktoś "słaby" nie obierze ci klientów prawda? Nie masz się czego obawiać ze strony tych "pseudostylistek", bo kliencie będą wiedzieli że ty robisz paznokcie LEPIEJ, prawda? A może chodzi o zazdrość że one NIE robiły kursów i tak mają klientów? To czyste domysły oczywiście. Jeśli nie masz klientów a "ta gorsza" ma ich mnóstwo mimo gorszych paznokci to wina leży po czyjej stronie?
Wszystkich stylistek? Oczywiście że istnieją takie "przewrażliwione", ale skąd wiesz że ktoś sobie twojej rady nie weźmie do serca?

Szkoda, może ktoś poradziłby ci, jak poradzić sobie z błędami
Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że skoro ktoś chce przedłużać paznokcie nie musi przejść kursu? Przejdz się do jakiegolowiek salonu kosmetycznego, czy zajmującego się urodą, i zapytaj, czy przyjmą stylistkę paznokci bez żadnego przygotowania szkolnego...
Na wizażu jest mnóstwo rad, i czego unikać przedłużając paznokcie...
Jak sama napisałaś jest pełno rad w internecie jak samemu przedłużyć swoje paznokcie, dlaczegoby więc nie popróbowac?
Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Aha...czyli, jak rozumiem, osiągnęłaś poziom mistrzowski i rady nie są Ci potrzebne? A Twoje prace znalazły się w tym wątku, bo dziewczyny Ci zazdroszczą
Że tak nieśmiało zapytam-czy znalazłam się w tym zaszczytnym gronie?
Na marginesie- "prawdziwa cnota krytyk się nie boi", więc co kogo obchodzi, że jego prace znalazły się w takim wątku? Skoro i tak tworzy
"zA***IstE SłItaŚnE TipSiAcZkI", ma "mnustow klijętek" i "robi to co
lubi"?

Jak to- NIE ZNA się a PRZEDŁUŻA i chwali się tym w necie? I kasę bierze za NIEWIEDZĘ? Aha- błędy w paznokciach z tego wątku nawet laik widzi (np. ja). Porad jest pełen cały wizaż- wystarczy, jak to Ana92pl napisała, użyć wyszukiwarki.

A co bys powiedziała gdybyś umieszczając swoje zdjęcia na blogu, czy jakiekolwiek prace, była opisywana na jakimś forum komentarzami "jeju, jak można stworzyć coś takiego"? A zwłasza jesli weszłabyś na te forum przypadkiem. Nie bałabyś się krytyki? Nie byłoby ci przykro, że ktoś szufladkuje cię za twoimi plecami nie wiedząc nic o ty, ile musiałaś się napracować nad swoją pracą? A zwłaszcza jeśli dyskretna uwaga podpowiedziałaby ci jak zrobić np. następne zdjęcie lepiej. Teraz zastanów się nad tym i nazwij siebie w tym wątku uprzejmą....
Ojć, zapomniała że każdy kto umieszcza swoje zdjęcia w internecie jest stałym bywalcem wizażu i dość aktywnym uczestnikiem forum. No bo jak tu można nie być? To strona startowa wszystkich polaków. I następnym razem zanim zacznę robić sobie paznokcie przegrzebię cały internet pełen głównie sprzecznych rad, żeby dowiedzieć się jak to robić właściwie. A makijaż? A ciuchy? Nie wychodzę z domu dopóki tego ni e przeczytam!
Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Eeee... Wiesz co... Ja ostatnio na nk napisałam pani "stylistce" delikatne pytanie czy przypadkiem nie jest za dużo frencha... Nie obraziłam jej, nie ublizyłam. Nic takiego. Zadałam proste pytanie. Dostałam odpowiedz: "Spi****laj k**wo". Więc proszę, wytłumacz mi, jak ja mam traktować prace takiej pani z szacunkiem, i dawać jej dobre rady, kiedy dostaję taką odpowiedz??
I napisałaś... "skoro ktoś chcę się tym zamować"... Uznałam, że masz na myśli formę zarobkową.
Pewnie to blondynka, co? Blondynki są głupie baby. Brunetki to nadymane panny. Warszawiacy są grubi, Francuzi czyści, nastolatki ćpają i chclają non stop, księża to gwałciciele, a uczestniczki poniektórych wątków-święte krowy. A, no i jeszcze żaden Polak nie rusza się z domu bez łopaty. Krzywdzące to, nie? Takie przypasowanie całej grupy do jakiegoś zachowania na podstawie jednej czy dwój osób... (mam nadzieję że do przykładu z Polakami nie ma takiej osoby)
Cytat:
Napisane przez karolina_1991 Pokaż wiadomość
To źle rozumiesz ale to pewnie wina tego PSM
Rad szukam w innych miejscach, ale na pewno nie da się ich znaleźć w jakiś (przepraszam za określenie) dziadowskich wątkach w którym motywem przewodnim jest nabijanie się, wyśmiewanie itd. itp. z dziewczyn które chcą, ale nie potrafią albo im po prostu nie zawsze wychodzi, bo nikt nie potrafi ich odpowiednio nakierować.
O, nie tylko ja to widzę?
A wiesz że weszłam tu bo myślałam, że wizażanki prezentują tu własne prace z prośbami o radę a do tego mają trochę dystansu?.
...No i jak się zawiodłam

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Bo szukasz nie w tym wątku- cóż, może to też PMS?
Nikt nie potrafi ich nakierować? Och biedactwa. A wiesz, kto by umiał? Dobra instruktorka- na kursie. Poza tym dziewczyny, których prace lądują w tym wątku na dobre rady reagują w stylu "od***aj się *******ona dzi*ko, ja robię to bo lubie i mam durzo klijętek wiec spie***aj i popatsz jak sama robisz"
Freak Chic- wcale nie powinnaś pisać do tej pani. W końcu "robi to co lubi" więc na pewno "robi to dobrze". No, a poza tym zbyt długi french jest chyba "w porządku", bo owa pani nosząc go "jest sobą".
Jak tak bardzo próbuje ale jej wcale a wcale nie wychodzi- to może się do tego po prostu nie nadaje?
A uczyła cię kiedyś koleżanka na sprawdzian(albo ty sama w domu), bo nie było cię na jakiejś lekcji? Czy zawsze to musiał być nauczyciel, bo on wie lepiej?
Naprawdę? Naprawdę piszecie do wszystkich tych dziewczyn? Łał, to co ja tu robię!I faktycznie, dużo tu wypowiedzi tych, których komentujecie....
Booo?...
Aha, lepiej pozostawić ją w słodkiej niewiedzy i poobgadywać za plecami. Rany, jaka zabawa!
Nie przypaliłaś ani razu placka? A pieczesz dalej? Wiesz, nie wszyscy poddają się na starcie..
A co do tego że dana pani "jest sobą" mają niedoskonałe paznokcie-okej, tylko najpierw z ręką na sercu przyznaj że piszecie do każdej pani żeby dowiedzieć się jej opinii
Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
Tego też trzeba się nauczyć. To tak jak by lekarz nie kończył medycyny... Poszła byś do lekarza wiedząc że się nie uczył zawodu? Bo ja nie. A dziewczyny które nie mają podstaw mogą zrobić komuś krzywdę. Później u dermatologa zjawia się pani która ma zielonego paznokcia i mówi, że "robiła sobie tipsy u 15 latki bez kursu", proszę Cię. Już nie chodzi o to, że te paznokcie nie wytrzymają długo, ale o sam fakt, że później owa klientka może mieć problem z paznokciami i wtedy nawet najlepsza stylistka nic na to nie poradzi.
Co do porównania- gratulacje. Porównać osobę decydująca o czyimś ŻYCIU do tej która OZDABIA paznokcie. Następnym razem porównaj sprzedawczynią w obuwniczym do chirurga plastycznego. Brawo, błyszczysz inteligencją:ehe m: Czekam na kontyunacje, poczytam w jakiś nudny wieczór
A więc POWIEDZ IM TO! a nie oczerniaj za plecami ...
Co do dalszego tekstu-> pozostaje tylko ciągłe "powiedz jej to!!!"

I już koniec? Szybko jakoś......
A więc same chyba widzicie co chcę wam przekazać.... Po prostu wasze zachowanie momentami jest PASKUDNE. Naprawdę. Osoby mądre i 'po kursach" chyba nie tak reagują na swoje uczące się koleżanki?...
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 18:58   #803
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dziewczyno uspokoj sie... POlowa z tego co piszesz to totalne bzdury
Uczesac sie nie mozesz i to ma byc porownanie do przedluzania paznokci? Nie zbyt Ci to porownanie wyszlo... Paznokcie mozesz sobie w domu opilowac, pomalowac, ale wlosow nie przydluzysz sobie raczej w domu, ani nie zrobisz trwalej tak?
Jak z superfryzura nie musisz przydluzac paznokci na codziecn... No tak mozesz tez ponosic naturalne? A nie isc do pseudostylistki...
Takich osob jest nk pelno. Napiszesz do niej to zablokuje galerie. I wcale nie trzeba jej pisac "robisz kupe na paznokciach" wystarczy napisac jej bledy, przepilowana plytka, brak krzywej np, a ona za to Cie zablokuje i zbluzga jescze
Pseudostylistek jest tyle, ze to pozniej stylistki obrywaja za to, bo dzieki tym pierwszym roi sie od bzrud typu "akryl niszczy paznokcie", w tym pseudo moga byc dla nas "konkurencja"
I kurs nie jest tu wyznacznikiem, niektore dziewczyny bez kursu robia siwetne pazurki, a i z certyfikatami pseudo jest pelno...
Tu nie chodzi o jakies dopiekanie innym... A okreslenie pesudostylista odnosi sie do osob, ktore chwala sie czym i reklamuja, a nie maja czym, nie wiedza co to samokrytyka, nie znaja sie na tym co robia... Mysle, ze tyle w tym temacie. Ja sie nie zamierzam produkowac juz w offtopach, bo jak ktos nie rozumie, to juz musi byc glupi po prostu, bo wsyzstko juz jest pieknie wyjasnione
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:25   #804
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

HarajukuChilli... Więc tak... Jeżeli ktoś nie jest świadomy, a chciałby wiedzieć, to jest net, fora, literatura, czasopisma, i kursy. Dalej... Zastanów się, na czym polega popularność pseudostylistek.... Poszukaj sobie na forum... Bo to, co mówisz, że skoro stylistka robi świetne paznokcie, to żadna pseudo jej nie odbierze klientów jest poprostu niezapoznaniem się z tematem. Kolejne... Czy ja napisałam że wszystkich stylistek...? Hmm... Dzięki temu forum, i innym rzeczom wymienionym na początku, wiem, co robię zle... Ale zanim zaczne na tym w ogóle zarabiać skończę kurs, i to pewnie nie jeden...
Kochana, ja nie mówię, żeby nie próbować, tylko żeby nie robić krzeywdy innym, i na tym nie zarabiać...
Te stereotypy, są absurdalne... Wiesz, ja ubieram się na czarno, jestem szatanistką, i jem kotki... I nie krzywdzi mnie, kiedy słyszę coś takiego, bo się liczę że można mnie tak postrzegać... Nie mam zamiaru czytać takich odpowiedzi, jakie cytowałam wcześniej... Skąd mam wiedzieć, czy ta, albo inna pani nie wyzwie mnie, gdy będę chciała jej pomóc? Ach... I skoro "pseudo" uważają się za boskie, i świetne w materii tipsiaczków, to dlaczego ja mam nie mieć prawa do skrytykowania jej...
I nie wydaje mi się, abyś czesaniem się mogła sobie zrobić krzywdę na całe życie...
Nie rozumiem do końca, dlaczego broni się pseudo... Były na forum wypowiedzi dziewczyn po kursach, zajmujące się paznokciami od lat, chwalące się swoimi pracami, które naprawdę były świetne... A i tak jakaś pani potrafiła im napisać, że sama zrobiłaby lepiej. I proszę nie mówić, że jeżeli same poświęciłybyście kupe kasy, czasu i cierpliwości, aby doprowadzić swoją pasję do perfekcji, to nie byłybyście złe, że jakaś "pseudo" pisze, że sama zrobiłaby lepiej...
Uczące się koleżanki... Pseudostylistka, to nie osoba ucząca się. Ona jest przekonana o tym, że robi najlepsze paznokcie.
Na koniec HarajukuChilli... Zaprzeczasz sama sobie... Najpierw porównujesz bez problemu przedłużanie paznokci do czesania włosów, a potem oburzasz się na koleżankę, która chce obrazowo wyjaśnić, na czym polega fach pseudostylistki...

Edytowane przez 201801022117
Czas edycji: 2010-06-03 o 19:43
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:58   #805
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Prace pseudostylistek II

HarajukuChilli pitu pitu cos tam
po pierwsze dziewucho opamietaj sie bo sama zaprzeczasz temu co napisalas D=
"Jak na mnie różnicy fenomenalnej nie widać(nie obraź się ale mnie nie podobają się dziecięce naklejeczki, kiczowate kryształki) ale to kwestia gustu. Ale to tylko moja opinia i PRAWDOPODOBNIE się nie znam chociaż różnicę widać(jakąśtam), faktycznie"
no to widać czy nie widać szczerze mowiac nie interesuje mnie twoja opinia, robie to co MNIE sie podoba ^^ i ewentualnym klientkom ....... no coz, stylistka ktora sie na tym zna zauwazy roznice w moich pracach
wiesniara ktora ma krotkie paznokcie z zapuszczonym brudem napisze wlasnie tak jak ty. tylko tak podsumuje wszystko co napisalas. bawisz mnie dziewcznyo
aha. ps- ojej nie obraz sie ;D xDD
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!

Edytowane przez ana92pl
Czas edycji: 2010-06-03 o 20:01 Powód: wklejenie cytatu :D !
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 20:08   #806
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Prace pseudostylistek II

wiecie co.. ja tak moze nie na temat, ale... pare dni temu przyszla do mnie 16latka.. jechala na wesele i chciala strzelic sobie wypasione pazurki, pierwsze w zyciu a ze slyszala, ze nawet dobrze robie i niedrogo to sie zdecydwoala.. ok... wydluzylam na szabloniku, bo plytka mala, oczywiscie ona zastrzegla, ze nie chce szerokic (na mysli miala "wachlarze", ktorymi strasza jej kolezanki w LO, ktorym robia inne kolezanki nie majace zielonego pojecia nt. przedluzania paznokci). Chciala frencha, a ze plytka malusienka zaproponowalam przedluzone lozysko i dosc mocno usmiechnieta linie ... strzelilam taka pikna, ze saam bylam z siebie dumna i pytam czy ok? a ona kreci nosem i mowi, ze chce prosta bo tak widziala u tych samych kolezanek z wachlarzami..
Tlumacze, ze moge troche te linie zlagodzic, ale nie dam sie namowic na prosta bo to lamie wszelkie zasady dobrego smaku i ze malutka plytka i bedzie slicznie wygladac.. uff.. negocjacje trwaly chyba z 15 minut, ale oglasam wygrana a na sam koniec rzucila mi sie na szyje bo tak jej sie podobalo)
Watek o pseudo nie jest po to, zeby sie z kogos nabijac a juz wybaczcie - na pewno nie z tych pozal sie boze stylistek tylko z samych klientek,ktore decyduja sie na noszenie na swoich paznokciach takich cudacznych rzeczy i jeszcze za to placa.. no bo co tak biedna stylistka bez kursu ma zrobic..kupila zele, pedzelek i pilniki i w sumie samouk z niej, wiec jeszcze powinnysmy ja podziwiac za to, ze taka odwazna i rzuca sie na gleboka wode i dlubie przy paznokciach innych kobiet..Niektore prace nie powinny sie tutaj znalezc i moim zdaniem, niektore z wizazanek szukaja w nich bledow na sile,ale wiekszosc jest straszna - pomijajac zdobienia- wykonanie jest ponizej jakichkolwiek standardow:przepilowana plytka, zalane skorki, gorki i doliny, wszelkie krzywizny nie w tych miejscach w ktorych byc powinny!! A te tysiace zachwytnych komentarzy pod fotkami zwlaszcza na nk...
Nikt nie lubi krytyki -ja tez zdaje sobie sprawe, ze niektore moje prace sa dalekie od idealu, siostra mojego narzeczonego jest insruktorka w UK i widziala moje prace, stwierdzila, ze sa bardzo fajne, ciekawe, jest pare bledow- powiedziala jakie a ja przyjelam to z pokora i robie teraz wszystko, zeby je wyeliminowac!
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 20:15   #807
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Prace pseudostylistek II

sunniva2007 gratuluje ze przekonalas ta dziewczyne, tez mi sie tak zdarzylo kilka razy a pozniej byly mega zadowolone z mojej propozycji !

tylko zobacz: dziewczyny ktorym zwrocisz uwage od razu cie zaatakuja! nic na to nie poradzimy. tak jest i koniec.
a niektore nawet sa tak bezczelne ze sie wypowiadaja nie znajac sie na fachu. tez na to nic nie poradzimy. po to sa kursy zeby nauczyc sie jak powinny wygladac pazurki. samej raczej ciezko jest zgłębić te wszystkie tajniki
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 15:32   #808
__Tinkerbell__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: Prace pseudostylistek II

chcialam wyrazic moje zdanie na temat watku i pseudostylistek w nim figurujacych. otoz sama jestem poczatkujaca (nawet smialabym rzec bardzo poczatkujaca) w zyciu nie bralam i jak narazie nie wzielabym pieniedzy za jakiekolwiek wykonane przeze mnie paznokci bo wiem ze do idealu bardzo im daleko.cwiczyc naturalnie trzeba wiec zazwyczaj wykorzystuje siostre, mame, przyjaciolki i moje wlasne dlonie. prace owszem ukazuje swiatlu dziennemu ale nie na nk po to zeby sie pochwalic: patrzcie jaka ze mnie stylistka, ZROBILAM SUPER TIPSIACZKI i w ogole jestem fajna bo sie tym zajmuje, wraz z cennikiem :super promocja 40 zl !! zalozylam swoj wlasny watek na wizazu opisujac swoj przypadek i proszac o rady i ot co dziwne dziewczyny nie pisaly mi : boze jakie PASKUDY NIGDY BYM TAKICH NIE CHCIALA , zwracaly jedynie uwage no to co razi w oczy i koniecznie trza poprawic i jestem im za to cholernie wdzieczna bo z setu na set robie coraz to lepsze paznokcie wlasnie dzieki ich radom. a wiec nie chodzi w tym watku o wysmiewanie poczatkujacych (moich prac jako poczatkujacej tu nie znalazlam chociaz moglyby sie spokojnie nadawac)bo zaznaczylam ze nie biore za to kasy bo sie ucze!! tu sie znajduja zdjecia prac dziewuch, ktore nie majac pojecia o prawidlowym przedluzaniu oglaszaja sie super tipsiarami i robia krzywde w celach zarobkowych nie przyjmujac do siebie ani slowa krytyki!!
__Tinkerbell__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 15:43   #809
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Harajuku Chillii- całego Twojego posta cytować nie będę, odniosę się tylko do Twoich wypowiedzi na temat moich wypowiedzi...

A dlaczego na sylwestra zamawiasz sobie superfryzurę, a na co dzień nie? Bo nie ma takiej potrzeby. Jeśli masz zaufaną koleżankę która dobrze robi paznokcie-nawet BEZ kursu-to dlaczego masz iść do salonu kosmetycznego żeby zapłacić 5 razy drożej? Taniej nie znaczy gorzej, prawda?

Cóż, ja jestem taka wybredna i próżna, że na co dzień mam ładnie ułożone włoski, i do fryzjera chodzę raz na miesiąc a nie raz na pół roku. Paznokcie też mam odpierniczone na co dzień (naturalki, tak na marginesie)...Cóż, widocznie mam taką potrzebę...Taniej nie znaczy gorzej- w większości wypadków jednak panienki, które na co dzień "nie czują potrzeby"aby wyglądać na zadbane, stosują się do zasady " nieważne jak wygląda, ważne że tanio"...Cóż...kwestia gustu

Zauważ jednak, że często umieszczacie tu prace bez "słitaśnych podpisików" a nie macie skrupułów żeby taką osobę oczernić, nawet jeśli tylko prosi ona o radę.

Nie przypominam sobie, żeby jakaś z dziewczyn, których prace tu umieszczono, prosiła o radę... Oczernianie, cóż za mocne słowo...dodaj jeszcze "dyskryminację"- będzie zabawniej. Tak! Zgadza się! "dyskryminuję" pazury które nie spełniają żadnych norm (chyba że mówimy o normach dla "narzędzia do podnoszenia i przenoszenia materiałów sypkich"- nazywanego potocznie "łopatą").

A co bys powiedziała gdybyś umieszczając swoje zdjęcia na blogu, czy jakiekolwiek prace, była opisywana na jakimś forum komentarzami "jeju, jak można stworzyć coś takiego"? A zwłasza jesli weszłabyś na te forum przypadkiem. Nie bałabyś się krytyki? Nie byłoby ci przykro, że ktoś szufladkuje cię za twoimi plecami nie wiedząc nic o ty, ile musiałaś się napracować nad swoją pracą? A zwłaszcza jeśli dyskretna uwaga podpowiedziałaby ci jak zrobić np. następne zdjęcie lepiej. Teraz zastanów się nad tym i nazwij siebie w tym wątku uprzejmą....

Cóż, ja jestem tak wredna, niemiła i przemądrzała, że krytykę jak i szufladkowanie mam w głębokim poważaniu. ( Ba, powiem więcej- lubię jak się mnie "ocenia po wyglądzie"!) Jak już pisałam "prawdziwa cnota krytyk się nie boi", że tak zacytuję klasyka. Jeżeli ktoś uważa, że robi cudeńka, to co go obchodzi, że kilka babek z neta nabija się z jego pracy? Ich problem- ja robię swoje i podoba mi się to...A jeżeli ktoś jest taaaki wrażliwy- niech nie wystawia fotek w necie...

Ojć, zapomniała że każdy kto umieszcza swoje zdjęcia w internecie jest stałym bywalcem wizażu i dość aktywnym uczestnikiem forum. No bo jak tu można nie być? To strona startowa wszystkich polaków. I następnym razem zanim zacznę robić sobie paznokcie przegrzebię cały internet pełen głównie sprzecznych rad, żeby dowiedzieć się jak to robić właściwie. A makijaż? A ciuchy? Nie wychodzę z domu dopóki tego ni e przeczytam!

Gdyby panienki umieszczające swoje "prace" paznokciowe w necie były stałymi bywalczyniami podforum pazurkowego na wizażu, to ten wątek nie miałby racji bytu- nie byłoby czego tu wklejać. Niestety, nie jest to strona startowa wszystkich Polaków, nad czym ubolewam... Jak nie wiesz jak się umalować czy ubrać, by wyglądać korzystnie, to najwyżej popełnisz "zbrodnię na estetyce", która oprócz dziwnych spojrzeń przechodniów nie spowoduje niczego więcej... Zabieranie się za stylizację bez przygotowania może mieć dużo tragiczniejsze skutki...

I dalej- hmmm...jak Ty jesteś takim połączeniem Matki Teresy z Kalkuty z Dalajlamą, to może podejmij się pisania do ty pań? Gwarantuję, że po 2 wiązankach jakie otrzymasz- odechce Ci się.

Nie przypaliłaś ani razu placka? A pieczesz dalej? Wiesz, nie wszyscy poddają się na starcie..

Nie, nie przypaliłam- mam służbę od gotowania. Poza tym- gdybym przypaliła, to nie chwaliłabym się fotorelacją z tego z podpisem- "dużo pracy, ale efekt za***isty, prawda"?


I znowu nie wytrzymałam...
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 15:57   #810
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
I znowu nie wytrzymałam...

Oddychaj głęboko Wdech wydech
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 18:58:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.