Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 20:00   #571
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
kasetka 17, wkłady 49, pomadki 76
Dziękuję bardzo
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:17   #572
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ponowię pytanie z przed paru dni - czy jest ktoś zainteresowany 1/2, 1/3 pigmentu Later lub planuje ten pigment kupić i jest chętny żeby się podzielić?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:22   #573
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ponowię pytanie z przed paru dni - czy jest ktoś zainteresowany 1/2, 1/3 pigmentu Later lub planuje ten pigment kupić i jest chętny żeby się podzielić?
ja myśle nad Later i The Family Crest ale musiałbym je obejrzeć

edit: po zdjęciach w necie chce tylko The Family Crest ktoś chciałby 1/3 są dwie do oddania, zostawiam sobie 1/3
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-10-31 o 20:33
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:27   #574
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

dziewczyny, a ja mam na zbyciu nowe produkty z kolekcji Disney

- blyszczyk hot house
- blyszczyk wicked ways
- róż bite of an apple

oraz szminke pro longwear perpetual flame

moze ktos chce?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:43   #575
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
kasetka 17, wkłady 49, pomadki 76
Ja kupowałam nową kasetkę quada po 16zł

Macie jakieś fajne propozycje z czym łączyć Nocturnelle
Rany ale się rozpasałam zakupowo-maczkowo, dopiero co kupiłam cztery wkłady i już chcę trzy następne strasznie :mdeleje: .Przecież Patina,Sketch i Ricepaper są mi absolutnie niezbędne
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 23:35   #576
Mutya
Przyczajenie
 
Avatar Mutya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

To tak jak u mnie, kupiłam paletkę czwórkę i 2 wkłady- Satin Taupe i Ricepaper, tak na dobry początek, a już marzę o kolejnych... Muszę sprawdzić na żywo Naked Lunch i All that glitters... MAC UZALEŻNIA!!!!
Mutya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 12:35   #577
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Witajcie

Nie byłam w stanie przebrnąć przez wszystkie 4 części wątków o kosmetykach MAC Przepraszam więc jeśli jestem "niedoczytana"

Chciałam się dowiedzieć, czy istnieje wśród Was jakaś organizatorka zakupowa MAC-a?
Bardzooo chciałabym dorwać wodę FIX+ ale nie mam jak Jestem z okolic Katowic. Przeszukałam Allegro, też nie ma a z zagranicznych stron nie mogę nic kupować niestety. Jeżeli ktoś może mi pomóc to bardzo proszę o PW, żeby nie wprowadzać bałaganu w postach.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 12:53   #578
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ponowię pytanie z przed paru dni - czy jest ktoś zainteresowany 1/2, 1/3 pigmentu Later lub planuje ten pigment kupić i jest chętny żeby się podzielić?
Ja bym wzięła 1/3 chętnie

A tak w dzisiejszym, nostalgicznym klimacie:

Przekopuję właśnie blog http://colorstorycollections.blogspot.com/ i czytam sobie o starych kolekcjach MACa. Mam dziwne wrażenie (ale to tylko moja własna opinia), że te starsze kolekcje lata 2004/05/06 i wcześniejsze były jakoś lepiej zrobione, z lepszym pomysłem. Wiele bym dała, żeby poMACać lub chociaż obejrzeć je wszystkie na swatchach (m.in. Tease me!, Taste Tease, Lingerie i wiele, wiele innych ) Żałuję, że mam tak mało lat i moja MAComania zaczęła się stosunkowo późno, bo czytając opisy to było kilka kolekcji które wykupiłabym w całości

A może ktoś z Was ma jakieś stare skarby typu dawno wypuszczony cień, lub zna strony ze zdjęciami takich kolekcji, chętnie pooglądam

Shade
najbliższy MAC jest w Krakowie, w Galerii obok dworca PKP, z Katowic to nie tak daleko nawet pociągiem, w razie jeśli nie znajdzie się żadna pomocna dusza

Zakupów MAC jako takich nie organizujemy, bo MAC nie wysyła do Polski, pozostają jedynie wspólne zakupy ze stronek typu ACW, ale na to są osobne wątki

Ja się chętnie pozbędę wkładu All That Glitters, bo kupowałam w ciemno i okazało się, że jest zbyt złoty dla mnie
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-11-01 o 13:10
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 14:34   #579
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ja się chętnie pozbędę wkładu All That Glitters, bo kupowałam w ciemno i okazało się, że jest zbyt złoty dla mnie
a ja z chęcią go przygarnę!
indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 16:16   #580
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hej dziewczyny. To mój pierwszy post w tym temacie więc proszę o wyrozumiałość, bo jeszcze nie przebrnęłam przez wszystkie wątki
Naoglądałam się filmików na youtube o kosmetykach MAC i chyba dopadła mnie ta choroba co Was Pościągałam sobie zdjęcia Waszych paletek no i mam problem bo przeprowadziłam się niedawno do Krakowa a tu jest MAC Byłam ostatnio w Galerii Krakowskiej, obsługiwała mnie bardzo miła pani, która wytłumaczyła co i jak, ile kosztują cienie itp. tylko...nie zapytałam czy oni mają jakieś promocje. Jakieś obniżki na święta albo po świętach? Orientujecie się czy jest szansa na jakąś fajną cenę cieni (wkładów) + paletki "czwórki" (ewentualnie tej dużej, bo obawiam się, że na 4 cieniach może się nie skończyć skoro moja lista już teraz liczy ok.10)
Aha, i może jeszcze drugie pytanie. Na początek wybrałam sobie Patinę, Expensive Pink, Satin Taupe oraz Naked Lunch, ale może Wy polecicie mi coś lepszego? Mam zielone oczy, brązowe włosy, ciepłą karnację i chciałabym wybrać 4 stosunkowo różne cienie, chociaż wiem, wiem, każdy jest piękny i unikatowy, ale wolałabym, żeby jednak różniły się między sobą bardziej niż tylko odcieniem
Może wziąć sobie z róży ten Expensive Pink, z fioletów Satellite Dreams lub Nocturnelle? Proszę o radę MACowiczki

Edytowane przez Olecha
Czas edycji: 2010-11-01 o 16:17
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 16:31   #581
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. To mój pierwszy post w tym temacie więc proszę o wyrozumiałość, bo jeszcze nie przebrnęłam przez wszystkie wątki
Naoglądałam się filmików na youtube o kosmetykach MAC i chyba dopadła mnie ta choroba co Was Pościągałam sobie zdjęcia Waszych paletek no i mam problem bo przeprowadziłam się niedawno do Krakowa a tu jest MAC Byłam ostatnio w Galerii Krakowskiej, obsługiwała mnie bardzo miła pani, która wytłumaczyła co i jak, ile kosztują cienie itp. tylko...nie zapytałam czy oni mają jakieś promocje. Jakieś obniżki na święta albo po świętach? Orientujecie się czy jest szansa na jakąś fajną cenę cieni (wkładów) + paletki "czwórki" (ewentualnie tej dużej, bo obawiam się, że na 4 cieniach może się nie skończyć skoro moja lista już teraz liczy ok.10)
Aha, i może jeszcze drugie pytanie. Na początek wybrałam sobie Patinę, Expensive Pink, Satin Taupe oraz Naked Lunch, ale może Wy polecicie mi coś lepszego? Mam zielone oczy, brązowe włosy, ciepłą karnację i chciałabym wybrać 4 stosunkowo różne cienie, chociaż wiem, wiem, każdy jest piękny i unikatowy, ale wolałabym, żeby jednak różniły się między sobą bardziej niż tylko odcieniem
Może wziąć sobie z róży ten Expensive Pink, z fioletów Satellite Dreams lub Nocturnelle? Proszę o radę MACowiczki
Witamy nową koleżankę w naszym kolorowym świecie.:roza :
Ku ubolewaniu wszystkich MAC nie ma posezonowych wyprzedaż/promocji/obniżek. Dziewczyny ,które mieszkają za granicą mogą jeszcze powalczyć w outletach, lub jeśli ktoś zawodowo zajmuje się wizażem i ma na to papiery może sobie wyrobić kartę do której w różnych krajach przypisane są różne rabaty. Z tego co pamiętam w PL jest to 20%.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość

Może wziąć sobie z róży ten Expensive Pink, z fioletów Satellite Dreams lub Nocturnelle? Proszę o radę MACowiczki
Moje ukochane 4 Naked Lunch, Satin Toupe, Vibrant Grape i Shale (wart obejrzenia!!!!! kolor uniwersalny pasuje chyba wszystkim)

P.S. W Galerii KRK polecam panią Anię Kornecką -świetnie doradzi i nie wćiśnie "byle czego" tak jak w innych salonach.

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2010-11-01 o 16:34
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 16:47   #582
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Witamy nową koleżankę w naszym kolorowym świecie.:roza :
Ku ubolewaniu wszystkich MAC nie ma posezonowych wyprzedaż/promocji/obniżek. Dziewczyny ,które mieszkają za granicą mogą jeszcze powalczyć w outletach, lub jeśli ktoś zawodowo zajmuje się wizażem i ma na to papiery może sobie wyrobić kartę do której w różnych krajach przypisane są różne rabaty. Z tego co pamiętam w PL jest to 20%.
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------


Moje ukochane 4 Naked Lunch, Satin Toupe, Vibrant Grape i Shale (wart obejrzenia!!!!! kolor uniwersalny pasuje chyba wszystkim)

P.S. W Galerii KRK polecam panią Anię Kornecką -świetnie doradzi i nie wćiśnie "byle czego" tak jak w innych salonach.

Dziękuję za miłe powitanie O tych rabatach dla wizażystów słyszałam. Szkoda, że dla zwykłych śmiertelników nie przewidują takich atrakcji Co do obsługi to ja rozmawiałam z taką panią o czarnych włosach, a przynajmniej bardzo ciemnych. Kiedy podeszła i zapytała czy może mi pomóc a ja powiedziałam, że chcę po prostu zobaczyć te sławetne cienie i nic póki co nie kupię, to uśmiechnęła się i powiedziała, że oczywiście, ok, zaprasza. Byłą bardzo miła. Żadnego focha, strzelania oczami, nic! Przez moment nie okazała, że szkoda jej czasu na mnie skoro i tak nic nie kupię. Bardzo mi się to spodobało, bo jak się idzie np. do sephory i mówi, że się tylko ogląda, to pani stoi obok i wzdycha i stęka, że jak można sobie sprawdzić odcień szminki na ręku skoro się jej nie kupi :/ Ah, szkoda gadać. Nie dość, że "wpadłam" przez youtube, teraz znalazłam Wasz wątek to jeszcze pani MACowa nie odstrasza od kupna. Oj, mój portfel będzie jeszcze płakał...
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:00   #583
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Ah, szkoda gadać. Nie dość, że "wpadłam" przez youtube, teraz znalazłam Wasz wątek to jeszcze pani MACowa nie odstrasza od kupna. Oj, mój portfel będzie jeszcze płakał...
fakt, w porównaniu z Sephorą
i jeszcze niczego nie grzeją na półkach.

Witaj w wątku Olecha
Promocji rzeczywiście nie robią, ale zdarzają się niespodzianki - jak na ostatnie październikowe urodziny MAC przy zakupach za określoną kwotę losowało się kosmetyk gratis (przynajmniej w Krk)
Kiedyś mieli też ponoć taką akcję z okazji "nocy zakupów" w GK (ale się nie załapałam wtedy).

Ale za to dostaje się zaproszenia na makijaż przy zakupie 3 produktów (więc zakupy lepiej robić większe co jakiś czas )

W krakowskim MACu są chyba 3-4 dziewczyny o ciemnych włosach , ale wszystkie świetne
No i największą zaletą krakowskiego MACa jest to, ze limitowane kolekcje nie znikają w tak zastraszającym tempie jak w Warszawie czy Wrocławiu
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:37   #584
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
No i największą zaletą krakowskiego MACa jest to, ze limitowane kolekcje nie znikają w tak zastraszającym tempie jak w Warszawie czy Wrocławiu
Prawda Ja właśnie w Krk ustrzeliłam swojego Pearlglide'a sporo po dacie wejścia kolekcji, czy zestaw pigmaków w styczniu z zeszłorocznej Holiday'owej
BTW nigdzie w necie nie widzę recenzji mini-zestawów z Tartana, Christine nie ma, spectra też nie, Karla tym bardziej, a nie polegam już na starych swatchach danych kolorów, bo niby repromote a wygląda inaczej, przeważnie gorzej

Olecho Z fioletów Nocturnelle koniecznie, z niebieskości Deep Truth i coś miłego do rozświetlania Naked Lunch właśnie, albo Hush (bardzo lubię ).

Iindywidumm to zapraszam na PW
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-11-01 o 17:44
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:03   #585
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Aha, i może jeszcze drugie pytanie. Na początek wybrałam sobie Patinę, Expensive Pink, Satin Taupe oraz Naked Lunch, ale może Wy polecicie mi coś lepszego? Mam zielone oczy, brązowe włosy, ciepłą karnację i chciałabym wybrać 4 stosunkowo różne cienie, chociaż wiem, wiem, każdy jest piękny i unikatowy, ale wolałabym, żeby jednak różniły się między sobą bardziej niż tylko odcieniem
Może wziąć sobie z róży ten Expensive Pink, z fioletów Satellite Dreams lub Nocturnelle? Proszę o radę MACowiczki
witamy!
odnośnie promocji juz dziewczyny odpowiedziały.
co do kolorków, ładny zestawik sobie wybrałaś. Ja bym dodała i Nocturnelle i Satellite Dreams. N. to klasyka wśród fioletów, a SD ślicznie wybija tęczówkę.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:06   #586
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hej Ja z kosmetykami MAC nie jestem niestety specjalnie zaznajomiona, bo jeszcze nie mogę sobie za często pozwolić na wieksze wydatki -mój zbior jest o taaaaki malutki Ale ostatnio często Was podczytuję

Mam pytnie do Was bo wiem, że się dobrze znacie. Bardzo podoba mi się na zdjęciach szminka z Tartan Tale - Full Fuchsia. Jetem akurat zupełnie spłukana i chcialabym żebyście mi poradziły. Czy warto kupić tą szminke bo to kolor orginalny i ciężko będzie drugi raz o taki odcien jesli chodzi o MAC czy można ją odpuścić (czy Girl abut Town to będzie odpowiednik Full Fuchsia czy jednak to coś innego?).

I jeszcze jedno: planuję kupić jakąs szminkę w odcieniu takiej wciekłej żywej czerwieni (nie chodzi mi raczej o eleganckie bordo tylko bardzo żywą czerwien). Ma ktoraś z Was może Lady Danger? Wydaje mi się ,że ten odcien będzie ok ,ale nie jestem pewna. Tak wogóle to polecacie serię matowych szminek? Nie wysuszają ust?

__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:29   #587
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

I jeszcze przy okazji (bo ostatnio przewinęła się taka dyskusja) dat produkcji, terminu produktów i kodów info o oznaczeniach koncerny EL (czyli w tym MACa)

http://www.vivawoman.net/2007/11/29/...auty-products/

i przelicznik kodów
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.com/site/datecal...nglishhomepage



Kleopatre
odnośnie szminek, to też zastanawiałam się, czy Girl about Town nie jest zbyt podobna do FF (mają nawet to samo wykończenie
a z żywej czerwieni to może Lady Bug?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:31   #588
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Mam pytanie ile kosztuje pedzel nr 187? i on się nadaje do rozprowadzania podkładu pro longwear? lub który do tego podkładu byście poleciły? Bo jak miałam testowany podkład w MACu to Pan z Maca nakładał mi go takim fajnym pędzlem i mówil ze właśnie do tego podkładu jest idealny i nie pamietam jaki to był..;/
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:46   #589
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ok. 200 zł. 187 nadaje się do rozprowadzania płynnych podkładów ( i nie tylko do tego ) czyli m.in. ProLongwear Ja miałam nim nakładany Select i też dawał fajny efekt
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 18:51   #590
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
I jeszcze przy okazji (bo ostatnio przewinęła się taka dyskusja) dat produkcji, terminu produktów i kodów info o oznaczeniach koncerny EL (czyli w tym MACa)

http://www.vivawoman.net/2007/11/29/...auty-products/

i przelicznik kodów
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.com/site/datecal...nglishhomepage



Kleopatre
odnośnie szminek, to też zastanawiałam się, czy Girl about Town nie jest zbyt podobna do FF (mają nawet to samo wykończenie
a z żywej czerwieni to może Lady Bug?
To by było dobrze, jakby były podobne (przynajmniej dla mnie) Najwyżej udam sie do sklepu jak wyjdzie Tartan Tale i porównam z Girl abut Town..
Też się zastanawiałam nad Lady Bug. A Lady Danger nie polecasz?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 19:06   #591
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
Mam pytanie ile kosztuje pedzel nr 187? i on się nadaje do rozprowadzania podkładu pro longwear? lub który do tego podkładu byście poleciły? Bo jak miałam testowany podkład w MACu to Pan z Maca nakładał mi go takim fajnym pędzlem i mówil ze właśnie do tego podkładu jest idealny i nie pamietam jaki to był..;/
A może to był 130? Pamiętasz może długość białego włosia? Jak tylko nieco dłuższe od czarnego to 130, jak sporo dłuższe to 188/187.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:51   #592
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
To by było dobrze, jakby były podobne (przynajmniej dla mnie) Najwyżej udam sie do sklepu jak wyjdzie Tartan Tale i porównam z Girl abut Town..
Też się zastanawiałam nad Lady Bug. A Lady Danger nie polecasz?
Niestety Lady Danger nie znam - ja dopiero ostatnio się tak wkręciłam w mocne szminki i tej jeszcze chyba nie oglądałam/testowałam

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A może to był 130? Pamiętasz może długość białego włosia? Jak tylko nieco dłuższe od czarnego to 130, jak sporo dłuższe to 188/187.
Mnie nakładano go ostatnio właśnie 130 , więc może wszyscy w MACach tak robią

A tak na marginesie to Pro Longwear to w moim przypadku porażka. Strasznie ściąga mi skórę (prawie jak taka oldshoolowa maseczka z białka ), po kilku godzinach uwidacznia zmarszczki (a myślałam, że takowych nie mam - chyba tylko przy tym podkładzie) i ogólnie to jakoś tak postarza, nie wiem o co chodzi
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 07:57   #593
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

tak to chyba też był 130 Ja na początku byłam bardzo zadowolona zPro Longwear bo faktycznie na mojej twarzy utrzymuje się ppraktycznie cały dzień, a mój dzień jest bardzo aktywny bo uczelnia+ treningi, ale ostatnio zaczął wydawać mi się zbyt różowy<mam odcien NW20>, i nie lubie tego że tak szybko zastyga na twarzy, a ten facet w MACu tak fajnie i przyjemnie mi go rozprowadzał tym pędzelkiem i potrzebuję dobrego nawilżacza pod ten podkład.Testował ktoś z was te z MACa?
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:39   #594
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

dla wielbicieli bladych usteczek ciężko dostepna pomadka Equality szuka nowego domku
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 17:23   #595
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

no i jak? Był ktoś w Polsce dziś w Mac'u i widział TT? Jak cenowo to wyglada, jak kosmetyki?
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 17:54   #596
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

MAC MINERALIZE SKINFINISH NATURAL MDIUM - szuka domu
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 18:18   #597
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

u mnie TT pokazalo sie dzis w dougim online... ja oczywiscie przegapilam ... ale ceny ehhh... tez niezle ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 18:20   #598
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
no i jak? Był ktoś w Polsce dziś w Mac'u i widział TT? Jak cenowo to wyglada, jak kosmetyki?
o 13 we Wrocławiu kolekcji dalej nie było bo dzwoniłam

Mam pytanie może przegapiłam gdzieś takie informacje po ile są palety do czwórek i do róży ?
__________________
MOJA WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338589

Edytowane przez misiaczek187
Czas edycji: 2010-11-02 o 18:31
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:04   #599
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaczek187 Pokaż wiadomość
o 13 we Wrocławiu kolekcji dalej nie było bo dzwoniłam

Mam pytanie może przegapiłam gdzieś takie informacje po ile są palety do czwórek i do róży ?
Do czwórek 16zł a do róży chyba tyle samo co 15-stki(55zł),ale mogę się mylić
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:38   #600
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Do czwórek 16zł a do róży chyba tyle samo co 15-stki(55zł),ale mogę się mylić
zgadza się, 55zł
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.