Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 22:44   #4231
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Patrunia ja mysle ze jak robisz tylko odrosty to tak bardzo nie niszczysz wlosow.
Wiadomo że rozjaśniacz niszczy mocniej niż farba, ale nie ma strachu przy samych odrostach.
Zreszta nasza cascada a raczej Jej fryzjerka miesza farbę z rozjasniaczem i robi Jej pasemka - i ma włosy prawie do pasa, w super stanie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:55   #4232
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie znam się na czerwieniach więc niestety nie pomoge



Ale z tyłu jak robisz? Jakieś lustro masz czy co




mysiu ja też życzę Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, radości z rodzinki, z włosków i ogólnie z zycia
A co do kotka - dzielnie go lecz i niech szybko zdrowieje
z tylu hmm jakby tu wytlumaczyc nie mam zadnego lustra dodatkowego, poprostu tak wyciagam ta warstwe wlosow do gory i przebieram szydelkiem i wyciagam pasemka ciezko tak to wyjasnic piszac Ale da sie

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Skoro Deluxe 100 i Syoss nie łapia Ci wlosow, zadna farba nie da Ci sama takiego efektu, zostaje rozjasniacz, no chyba że chcesz przejść na ciemniejszy poziom
Ciemniejszego na pewno nie chce a jak myślisz, która z farbek jest mocniejsza deluxe 100 czy palette E20 - superjasny blond?? A apropo rozjaśniacza to co myślisz o tym z joanny do malowania całych włosów?? dziekuje za zainteresowanie[/QUOTE]

ja kiedys kiedys a wlasciwie to mama mojego TZ'ta robila mi pasemka wlasnie tym rozjasniaczem Joanny do calych wlosow Kolor byl zawsze jasniutki, rozjasniaczowy ale kondycja wlosow jednak nie bardzo Widze roznice odkad robie jedna farba na pewno
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 06:17   #4233
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Wstawać, wstawać - co to za spanie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie nie na temat,ale muszę szybko wiedzieć miałyście może do czynienia z mandatami z fotoradaru????
wystawionymi przez Straż Miejską??
Na zdjęciu twarz jest zamazana i z Tżtem nie jesteśmy pewni kto jest na tym zdjęciu
zdjęcie jest z lipca więc nie pamiętamy
Wiesz.. z tymi fotoradarami to różnie jest (patrz załącznik ). Są ludzie którzy się od tego odwołują - ale to trzeba mieć nerwy i zastanowić się czy jest sens się z nimi "szarpać"

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Słonka moje kochane, wpadam tylko złozyć Wam życzenia świąteczne i noworoczne, bo jutro z samego rana jadę i nie bedzie mnie tu do 3 stycznia.

A wiec jak najwięcej radości, miłych chwil, zdrowia, kasy i pieknych włosków!!!



Nie odpisujecie nawet, bo nie przeczytam. Mam tu gorączkę przedwyjazdową.

Jeszcze mi sie kot rozchorował i musze mu dwac 3 zatrzyki dziennie. Ech.

Ale za to włoski mi się tak podobają, ze hoho! I juz nie sa za ciemne, sprały się do fajniutkiego blondu! Jupi!

papapa!
Tej to dobrze I tak pożyczę Ci wesołych świąt - może przeczytasz z opóźnieniem nadrabiając wątek

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki Nie bylo mnie 1,5 dnia i tyyyle nadrabiania Ale nadrobilam

o tak % w H&M to to co Kinga lubi najbardziej
kochana u nas balejaz to do 250zl dochodzi takze mysle ze te 120zl to jeszcze bez tragedii choc jak dla mnie i tak duzo za duzo
Wszystko też zależy od długości włosów

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Okrylam kolejna fajna odzywke (niedroga) Timotei do blond wlosków, fajnie pokrywa wlosy. Dla moich kudelkow to konieczne, musza miec mocne nawilzenie zeby sie nie puszyly
Używałam maski z tej serii i nawet mi się podobała - jak na taką lekką drogeryjną maskę może być

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Ja natomiast powaznie sie zastanawiam aby zaczac uzywac rozjasniacza na moje odrosty naturalne sredni blond,bo nie chce znowu rudosci po farbach.Z tego co pamietam pasemka mi fryzjerka moja robila zawsze proszkiem z woda 3% i wychodzily jasniutkie blond-bez zadnych zlotych refleksow,Znacie jakies rozjasniacze drogeryjne z woda 3 % ??? DOdaje fotke w sloncu moich wlosow po pasemkach blond u fryzjerki
Wody raczej żaden nie ma tak niskiej - choć pewności nie mam. Ale woda to nie problem - można rozcieńczyć albo na upartego dokupić we fryzjerskim - Joanna dużo nie kosztuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg do komendanta.jpg (94,1 KB, 18 załadowań)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 06:38   #4234
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yata dzięki

Myśle,że wpisze tam,że nie wiem kto jechal i jets wtedy 250 zł bez punktów

Chcialam napisac tam imie i nazwisko jakiegos chinczyka i napisac,ze to on prowadzil i tak by go nie znalezli przeciez,a TŻ sie ze mnie smial
przeciez to nie takie glupie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 08:16   #4235
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Mysiu. Dzieki ze po mimo tego wszyszkiego znalazlas czas i pamietalas o nas. To bardzo mile. Ja rowniez zycze Ci zdrowych i pogodnych swiat Bozego Narodzenia oraz szczesliwego Nowego Roku. No i zebys w nadchodzacym roku byla rownie zadowolona z wloskow jak teraz.
P. S . Zrowka dla koteczka.


Madzia-Lena
No kochana nie sluchasz starszych siostrzyczek to masz.
Radzily dziewczyny brac c12 ona ma wode 12% od razu by pownie sobie poradzila i wyrownala Choc nie powiem teraz tez nie ma tragdi. Dont worry. Teraz juz bedziesz wiedzic.

HopeMagda
Bardzo dobrze wyszlo ba super wyszlo.
Bardzo mi sie podoba i wloski po podcieciu jak by odrazu zrowsze wygladaja. Superrrrrrrrrrrrrrrrr
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 08:29   #4236
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A ja dziś próbowalam zrobić zdjecie swoich włosow, ale aparat mi sie wyczerpał.
Bo mam tak dziwnie, ze od miejsca gdzie mam cieniowane włosy (krótszą warstwę) ta najdłuższa warstwa strasznie mi sie wywija.
A że między nimi jest trochę różnicy, kilka cm to śmiesznie to wyglada.
I to sie tak wywija cały czas Nie do spodu, a do góry.Może to się kiedyś wygładzi

Wstawie zdjecia dopiero po fryzjerze, poki co mam tysiąc pomysłow na minute co chcę zrobić z włosami więc zdjęcia odzwierciedlające moją decyzję wstawię już po

A poza tym od kilku dni wcieram mgiełkę Radical (tą co mysia) ale tylko po myciu, nie codziennie i piję pokrzywe Pozazdroscilam mysi porostu
A tak na poważnie to wielu rzeczy na porost wypróbowałam i Radical najbardziej mi służył-miałam ampułki, ale że mam w domu mgiełkę to z niej skorzystam
A pokrzywę kiedyś piłam, potem przestałam i piję znowu.
Ale ja piję tylko kubek dziennie z jednej saszetki.
Dam znać jak tam porost, bo na razie wolny

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-18 o 08:40
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:47   #4237
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Ja natomiast powaznie sie zastanawiam aby zaczac uzywac rozjasniacza na moje odrosty naturalne sredni blond,bo nie chce znowu rudosci po farbach.Z tego co pamietam pasemka mi fryzjerka moja robila zawsze proszkiem z woda 3% i wychodzily jasniutkie blond-bez zadnych zlotych refleksow,Znacie jakies rozjasniacze drogeryjne z woda 3 % ??? DOdaje fotke w sloncu moich wlosow po pasemkach blond u fryzjerki
rozjaśniacz mozesz kupić w sklepie fryzjerskim i do tego dokupić utleniacz 3% albo na allegro, bo w drogeri to sa juz gotowe zestawy i tam masz juz utleniacz 9% albo 12% i proszek
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 10:00   #4238
madzia_lena
Przyczajenie
 
Avatar madzia_lena
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Madzia-Lena
No kochana nie sluchasz starszych siostrzyczek to masz.
Radzily dziewczyny brac c12 ona ma wode 12% od razu by pownie sobie poradzila i wyrownala Choc nie powiem teraz tez nie ma tragdi. Dont worry. Teraz juz bedziesz wiedzic.
Kochana, w a10 woda też 12 % , no ale fakt mogłam już zrobić c12 , za każdym razem jest ta nadzieja, że a nuż wyrówna się kolor, a tu znów te ciepława refleksy , chyba rozjaśniacz to jedyna szansa.

Agatau88 pisała coś jeszcze o N&E , teraz już wiem, dzięki dobrej Tygrryska co to ale dziewczyny jak patrzyłam na babeczkę ze zdjęcia to ona ma o wiele ciemniejsze włoski ode mnie , sama juz nie wiem.
Kusi mnie znowu farbowanie, ale musze dac sobie na wstrzymanie, bo już całkiem popalę włosy, ale tak to wkurza strasznie :/

Edytowane przez madzia_lena
Czas edycji: 2010-12-18 o 10:01
madzia_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:17   #4239
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Smile Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Kochana, w a10 woda też 12 % , no ale fakt mogłam już zrobić c12 , za każdym razem jest ta nadzieja, że a nuż wyrówna się kolor, a tu znów te ciepława refleksy , chyba rozjaśniacz to jedyna szansa.

Agatau88 pisała coś jeszcze o N&E , teraz już wiem, dzięki dobrej Tygrryska co to ale dziewczyny jak patrzyłam na babeczkę ze zdjęcia to ona ma o wiele ciemniejsze włoski ode mnie , sama juz nie wiem.
Kusi mnie znowu farbowanie, ale musze dac sobie na wstrzymanie, bo już całkiem popalę włosy, ale tak to wkurza strasznie :/
No wiedz nic sie nie martw nie ty pierwsza nie ost.
Mnie tez zawsze tak wyprowadzalo z rownowagi ja widzialam cieple odrosty a reszta taka sliczna chlodna i jasniutka. Opakowaniem N&E sie nie przejmuj bo bo to tylko opalowanie. Ja sama robilam metoda podkladu i na to kladlam n&e 522 i bylo tak jaaniutko ze hoho jak u ciebie na dlugosci prawda dziewczyny !???
Jak znajde wstawila bym fotki ale moj komputer potrzebuje nowy system i nie wiem czy mi sie otworzy. Jesli tak to sprobuje a jesli mi sie nie uda to postaram sie po swietach bo brat musi mi zrobic porzadek z komputerem. Narazie zostaje mi tylko telefon.


A dziewczyny musze sie pochwalic bo doszala juz anti age i czeka na mnie juz w domku w pl. Musze przyznac ze sprzedajacy spisal sie ma medal. Jeszcze nigdy nie dostalam zakupionego towaru na allegro w poltora dnia. A przesylka szla pol polski.
Swietna robota.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:41   #4240
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czesc slicznosci nie nie ja was nie opuscilam

troche mam pracy w domu robie zakupy juz swiateczne przystrajam wszystko i takie tam *******ki a choinka sobie stoi juz tydzien

mysia no tobie rowniez spokojnych rodzinych wesolych swiat bedziesz miala co nadrabiac
ja na szczescie nigdzie nie wyjezdzam chociaz bym chciala ale tak w tym roku wyszlo ze musimy zostac tutaj takze pl odwiedze dopiero na wielkanoc

juz mi glowa peka od myslenia o menu wigilijnym
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:05   #4241
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc slicznosci nie nie ja was nie opuscilam

troche mam pracy w domu robie zakupy juz swiateczne przystrajam wszystko i takie tam *******ki a choinka sobie stoi juz tydzien

mysia no tobie rowniez spokojnych rodzinych wesolych swiat bedziesz miala co nadrabiac
ja na szczescie nigdzie nie wyjezdzam chociaz bym chciala ale tak w tym roku wyszlo ze musimy zostac tutaj takze pl odwiedze dopiero na wielkanoc

juz mi glowa peka od myslenia o menu


wigilijnym

Oj tam glowa peka. Przeciez to sama przyjnosc. Ja juz nie moge sie doczekac kiedy zaczne klichcic w kuchni. A menu mam juz z mama omowione. A karpika jak dorwe. Hmmmmm mniammm
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 11:15   #4242
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
włosy rozjaśniane a pianka-farba

Witam wszystkie wizażanki
Dwa dni temu miałam rozjaśniane włosy-marzył mi się zimny blond, wyszedł no cóż.. miodowy/złoty albo po prostu żółto-rudawy. Nie pasuje on do mnie i bardzo chciałabym go zmienić.
Zainteresowały mnie nowe farby schwarzkopf w musie. Konkretniej te odcienie:

http://fl1.shopmania.org/files/zdjec...nd~5166283.jpg
i wymarzony...
http://fl1.shopmania.org/files/zdjec...nd~5166286.jpg

Jak myślicie. Czy jednolicie pokryją moje włosy? Nie będzie żadnych zieleni, przebłysków, czy o zgrozo!-brązów?

Pomocy I Dziękuję!
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:20   #4243
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj tam glowa peka. Przeciez to sama przyjnosc. Ja juz nie moge sie doczekac kiedy zaczne klichcic w kuchni. A menu mam juz z mama omowione. A karpika jak dorwe. Hmmmmm mniammm
u nas nie bedzie rybka (jeszcze niewiem jaka)ale juz przygotowana nie moglabym zabic i pozniej zjesc z taka swiadomosciaa karpika to raczej nie bedzie bo ciezko go tu dostac trzeba zamawiac w sklepie polskim no i wiadomo bedzie zywy a w belgii nie jedza karpi wiec w sklepach go nie ma
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:31   #4244
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A ja nie musze nic pichcic na szczescie Z TZ'em po rodzinkach bedziemy jezdzic I jak zwykle wroce z wieeelkim brzuchem
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:38   #4245
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A ja nie musze nic pichcic na szczescie Z TZ'em po rodzinkach bedziemy jezdzic I jak zwykle wroce z wieeelkim brzuchem
ale ci dobrze to sa uroki mlodych lat wlasnie pamietam tez tak robilam ale teraz mam swoja familie i trzeba garki gotowac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:45   #4246
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale ci dobrze to sa uroki mlodych lat wlasnie pamietam tez tak robilam ale teraz mam swoja familie i trzeba garki gotowac
no poki moge korzystam ale zdaje sobie sprawe, ze to nie bedzie trwac wiecznie

No nic teraz znikam na swiateczne zakupy

Milego dnia dziewczynki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:46   #4247
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Wpadam zlozyc wam zyczenia wesolych swiat, wymarzonych prezentow no i pieknego lsniacego blondu przez caly przyszly rok .
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:50   #4248
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Wpadam zlozyc wam zyczenia wesolych swiat, wymarzonych prezentow no i pieknego lsniacego blondu przez caly przyszly rok .
dziekuje wzajemnie tego samego
a gdzie ty sie wogule podziewasz jakos dawno nic nie pisalas?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:53   #4249
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Kochana, w a10 woda też 12 % , no ale fakt mogłam już zrobić c12 , za każdym razem jest ta nadzieja, że a nuż wyrówna się kolor, a tu znów te ciepława refleksy , chyba rozjaśniacz to jedyna szansa.

Agatau88 pisała coś jeszcze o N&E , teraz już wiem, dzięki dobrej Tygrryska co to ale dziewczyny jak patrzyłam na babeczkę ze zdjęcia to ona ma o wiele ciemniejsze włoski ode mnie , sama juz nie wiem.
Kusi mnie znowu farbowanie, ale musze dac sobie na wstrzymanie, bo już całkiem popalę włosy, ale tak to wkurza strasznie :/
To teraz już daj im spokój, a przy następnym odroście wypróbuj Palette 100 odcień skandynawski. On ma wodę tylko 9% (więc mniejszą niż w tej farbie którą teraz robiłaś..) ale jej tajemnica leży w saszetkach z aktywatorem rozjaśniania - dzięki czemu rozjaśnia aż do 6 tonów. Mnie wychodzi dokładnie tak jak na pudełku, a włosy masz jaśniejsze ode mnie lub takie same - więc powinnaś być zadowolona.
I pamiętaj farbować najpierw tył, potem boki i na końcu przód głowy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale ci dobrze to sa uroki mlodych lat wlasnie pamietam tez tak robilam ale teraz mam swoja familie i trzeba garki gotowac
Ja tam lubię porządzić się w kuchni Takie to potem miłe jak wszyscy jedzą moje wyroby i tak zachwalają, że smaczne
A karp będzie obowiązkowo - ja nie lubię, zabawa z ośćmi bardzo mnie zniechęca, ale mąż uwielbia, więc wyjścia nima
U was też tak jest, że się przygotuje górę jedzenia i później zawsze zostaje i trzeba wyjadać z lodówki póki świeże ? I przez kilka dni non stop je się to samo

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Wpadam zlozyc wam zyczenia wesolych swiat, wymarzonych prezentow no i pieknego lsniacego blondu przez caly przyszly rok .
Bardzo trafne życzenia Wzajemnie kochana i odzywaj się u nas częściej
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 11:57   #4250
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziekuje wzajemnie tego samego
a gdzie ty sie wogule podziewasz jakos dawno nic nie pisalas?
Pracuje ostatnio, a ze pracuje na kompie to juz mi sie pozniej nie chce przy nim siedziec . Dzieki caskada. Co gotujesz na swieta? Pytam, bo chcialam tesciowi cos polskiego upichcic a taka ze mnie kuchara, ze sie dopiero na emigracji gotowac nauczylam wiec z polskich dan to tylko pierogi umiem zrobic . Moze cos zaproponujesz? znajde przepis na necie i moze mi wyjdzie. Bo pierogow kleic pol dnia juz nie bede no way!

Yatta rowniez dzieki i specjalne zyczenia zdrowia dla calej rodziny dla Ciebie zebys mogla sie troche rozluznic (wiem jak to jest w takich sytuacjach, bo u mnie bylo to samo niedawno w bardzo hardkorowej wersji)

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-12-18 o 12:00
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:00   #4251
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A to mój blond - perfect mousse perłowy blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02162.jpg (89,2 KB, 92 załadowań)
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:00   #4252
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

yattamanka jedzenia po wigilii starczy jeszcze na dwa dni tylko tz strasznie wyjada a nie jest gruby
dla mnie moze byc bez karpia ale z inna smazona rybka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:02   #4253
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Tlu
Dziekujemy i wzajemnie.

Ja tak samo mam jak Yatta. Bardzo lubie siedziec wgarach i mogla bym tak bardzo dlugo. A jesli chodzi o swieta to juz w ogole stroiki ozdoby gary patelnie fuwaja u mnie. Istne szalenstwo ale bardzo to lubie. A kapik to obowiazkowo, zawsze zazna zam ze ma byc duzo jak rodzice kupija 3 to ja jeszcze potrafie dokupic i przytachac do domu. Ja to musze sie najesc raz do roku.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:04   #4254
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Yatta rowniez dzieki i specjalne zyczenia zdrowia dla calej rodziny dla Ciebie zebys mogla sie troche rozluznic (wiem jak to jest w takich sytuacjach, bo u mnie bylo to samo niedawno w bardzo hardkorowej wersji)
Dzieki

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
A to mój blond - perfect mousse perłowy blond
Mogłabyś jeszcze wrzucić zdjęcie z przed farbowania dla porównania
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka jedzenia po wigilii starczy jeszcze na dwa dni tylko tz strasznie wyjada a nie jest gruby
dla mnie moze byc bez karpia ale z inna smazona rybka
Ach wiesz.. z dwojga złego już lepiej, że ma taki apetyt widocznie bardzo dobrze gotujesz
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:11   #4255
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yatta, Adzi to moze wy cos do ugotowania zaproponujecie skoro to lubicie? Karp odpada bo tu raczej sceptycznie do karpii podchodza, no i najlepiej gdyby danie bylo proste jak budowa cepa bo z moimi zdolnosciami kucharskimi to roznie bywa .
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:11   #4256
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mogłabyś jeszcze wrzucić zdjęcie z przed farbowania dla porównania
Poprzednio farbowałam włosy na swój ślub i to był pallete mroźny blond,ale teraz zrobiły mi się odrosty (mam ciemny blond naturalny) i postanowiłam pofarbować czymś co nie zrobiło by mi zupełnie siwych włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dfec0c34a8.jpg (33,9 KB, 79 załadowań)
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl

Edytowane przez Alicja1985
Czas edycji: 2010-12-18 o 12:22
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:19   #4257
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Pracuje ostatnio, a ze pracuje na kompie to juz mi sie pozniej nie chce przy nim siedziec . Dzieki caskada. Co gotujesz na swieta? Pytam, bo chcialam tesciowi cos polskiego upichcic a taka ze mnie kuchara, ze sie dopiero na emigracji gotowac nauczylam wiec z polskich dan to tylko pierogi umiem zrobic . Moze cos zaproponujesz? znajde przepis na necie i moze mi wyjdzie. Bo pierogow kleic pol dnia juz nie bede no way!

Yatta rowniez dzieki i specjalne zyczenia zdrowia dla calej rodziny dla Ciebie zebys mogla sie troche rozluznic (wiem jak to jest w takich sytuacjach, bo u mnie bylo to samo niedawno w bardzo hardkorowej wersji)
jesli tesc to zagraniczny pan moze francuz to mysle ze kapusta z grzybami bedzie odpowiednia dla niego bo niewiem jak u ciebie ale u nas tutaj nie jedza nie znaja takiego dania pierogi wstyd sie przyznac ale kupuje w polskim sklepie tak samo jak rozne polskie ciasta gotuje kapuste z grzybami barszcz z uszkami przygotowuje cos ze sledzi jakies zawijaski salatke, smaze jakas rybke w panierce (bez karpia bywa tutaj) napewno ryba po grecku bedzie , robie rozne salatki warzywne w tym tradycyjna warzywna ,robie salatke z kurczakiem ,gotuje kompot z suszonych jablek lub suszu owocowego zalezy co znajde w sklepie
no to chyba tyle na wigilie chyba nic nie zapomnialam ..robie to co umiem i juz narazie ciagle sporzadzam liste co mozna dorzucic do tego jeszcze wiec zawsze cos moze sie zmienic....ciesze sie ze nie musze piec ciast czy lepic pierogow ide i kupuje gotowe polskie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:23   #4258
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Yatta, Adzi to moze wy cos do ugotowania zaproponujecie skoro to lubicie? Karp odpada bo tu raczej sceptycznie do karpii podchodza, no i najlepiej gdyby danie bylo proste jak budowa cepa bo z moimi zdolnosciami kucharskimi to roznie bywa .
No raczej się nie popiszę, bo to są głównie takie typowo wigilijne, czyli barszczyk z uszkami, karp właśnie, pierogi (uwielbiam choć z robieniem bywa różnie, zawsze z babcią robiłam), pieczarki takie duże obtoczone w bułce i w jajku (może nie typowo wigilijne - ale lubię i zawsze jest ) no śledzik obowiązkowo itd. Za to teściowa w zeszłym roku zrobiła krokiety - matko jakie pyszne od talerza mnie nie można było oderwać Choć z tymi krokietami to może być trochę roboty - chcesz to zapytam o przepis
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:26   #4259
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No raczej się nie popiszę, bo to są głównie takie typowo wigilijne, czyli barszczyk z uszkami, karp właśnie, pierogi (uwielbiam choć z robieniem bywa różnie, zawsze z babcią robiłam), pieczarki takie duże obtoczone w bułce i w jajku (może nie typowo wigilijne - ale lubię i zawsze jest ) no śledzik obowiązkowo itd. Za to teściowa w zeszłym roku zrobiła krokiety - matko jakie pyszne od talerza mnie nie można było oderwać Choć z tymi krokietami to może być trochę roboty - chcesz to zapytam o przepis
zaciekawily mnie te pieczarki one sa w calosci najpierw ugotowane a pozniej w panierce tej w bulce i jajku smazone??
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:27   #4260
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Powiem ci, ze myslalam nad kapusta z grzybami, jakbys znalazla gdzies fajny przepis to wklej prosze. Ja chyba taty jeszcze podpytam jak on robi (u mnie w domu gotowal tata a teraz glownie tz, taki feminizm )

Yatta - krokiety brzmia dobrze - tez z kapusta i grzybami? Niby jest troche roboty ale na pewno mniej niz z pierogami. Jak mozesz to wez przepis, jeszcze nie zdecydowalam co zrobie, ale nawet jakbym ktoregos z dan nie robila (robie tylko jedno, bo calosc chce przygotowac tesc) to sie przyda na pozniej bo mi lyso, ze nasza kuchnia nie moge sie pochwalic a przeciez jest smaczna.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-12-18 o 12:30
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.