Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 12:42   #2281
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
W ogóle jaki najmocniejszy i najbardziej sprawdzony filtr znacie i polecacie z własnego doświadczenia, bo miałam już kilka spf 50 i nieważne że nie minęła nawet godzina chodzenia po mieście, już mnie słońce łapało mimo filtru i brązowiałam, a tego nie lubię u siebie, bo kojarzy mi się z brudem, ze skwarkami z solarium... Uwielbiam swoją bladość z okresu zimowego...
Może problem tkwi nie we filtrze, ale sposobie aplikacji. Może dajesz go po prostu za mało, stąd opalenizna.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 16:12   #2282
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Jeśli chodzi o Elinkan to tu jest jej aktualny blog:
http://www.radarzine.com/blogg/elinkan/
mnie się ona podoba zarówno w rudych jak i tych jasnych włosach : D
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 16:38   #2283
kawopijka
Raczkowanie
 
Avatar kawopijka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 227
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Skubana ładna jest Ale ładniej jej w rudych ;P
__________________
Zwariowałaś? Zachowaj trochę szaleństw na
menopauzę!


— Woody Allen
kawopijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 18:08   #2284
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość

a ja mam z kolei inny problem - odkąd zaczęłam ćwiczyć w bogu (zbroja treningowa do kendo), to skóra na dłoniach przestała być już taka gładka (w czasie treningu walczy się w takich specjalnych rękawicach-ochraniaczach). no i nie dość że mam odciski to jeszcze od nieustannego ocierania skóra na palcach zrobiła mi się ciemniejsza zamiast dłoni XVIII-wiecznej arystokratki mam łapy samuraja:/ buuu.....
Ja tak mam od mydła antybakteryjnego i płynu do dezynfekcji (używam ich w pracy). Łapy taaakie suche, skóra na "kostkach" pęka i dłonie są ciemne; takie oliwkowe wręcz. Wyglądają obrzydliwie, delikatnie mówiąc. Kremowałam je, smarowałam oliwkami, parafiną ale to bez sensu, bo kiedy je tylko w miarę nawilżę, silne detergenty i tak swoje zrobią.

Co do filtrów; jakoś ostatnio doszłam do wniosku, że jeśli chce się je stosować na poważnie, to się powinno wybrać między nimi a makijażem. Nie wiem, ale ja nakładając podkład jednak ścieram filtr (typowa niedojda) i mało co z niego zostaje. Poza tym makijaż ma u mnie trzymać się cały dzień; nie jestem w stanie go zmywać, reaplikować filtr i malować się na nowo... Tak więc w tym roku daruję sobie filtrowanie twarzy; na pełnym słońcu przebywam może maksymalnie 15 minut dziennie, więc trupem raczej nie padnę. Zainwestuję za to w kapelusz albo czapkę z daszkiem
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 18:12   #2285
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez kawopijka Pokaż wiadomość
Skubana ładna jest Ale ładniej jej w rudych ;P

a mnie się znowu kompletnie nie podoba, ale to może dlatego, że widze pełno takich klonów w Polsce => rude włosy(oczywiscie farba), jasna cera, mocno podkreslone usta i eyeliner
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 18:13   #2286
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

do suchych dłoni polecam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1 w zimę zazwyczaj mam suche ręce od częstego mycia i niedokładnego wycierania, co przy wyjściu na mróz daje nieciekawe efekty smarowałam tylko na noc grubszą warstwę i rano były jak nowe
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 19:04   #2287
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja polecam zielny krem z biedronki. Cudo za 3 zł. i pięknie pachnie i ma dobry skład.



Ja do filtrowania podchodzę z dystansem. Filtrowałam cały zeszły rok buzię rano, wychodziłam na dwór, miałam na sobie makijaż i plam nie przybyło, ani opalenizny.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 19:14   #2288
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja tak mam od mydła antybakteryjnego i płynu do dezynfekcji (używam ich w pracy). Łapy taaakie suche, skóra na "kostkach" pęka i dłonie są ciemne; takie oliwkowe wręcz. Wyglądają obrzydliwie, delikatnie mówiąc. Kremowałam je, smarowałam oliwkami, parafiną ale to bez sensu, bo kiedy je tylko w miarę nawilżę, silne detergenty i tak swoje zrobią.

Co do filtrów; jakoś ostatnio doszłam do wniosku, że jeśli chce się je stosować na poważnie, to się powinno wybrać między nimi a makijażem. Nie wiem, ale ja nakładając podkład jednak ścieram filtr (typowa niedojda) i mało co z niego zostaje. Poza tym makijaż ma u mnie trzymać się cały dzień; nie jestem w stanie go zmywać, reaplikować filtr i malować się na nowo... Tak więc w tym roku daruję sobie filtrowanie twarzy; na pełnym słońcu przebywam może maksymalnie 15 minut dziennie, więc trupem raczej nie padnę. Zainwestuję za to w kapelusz albo czapkę z daszkiem
Moja mama też tak miala w pracy od tych wszystkich rzeczy do rąk. I lekarz jej przepisał masc robiona, pozniej Ci napisze co to dokladnie jest. I teraz jej dłonie wyglądają jak nowe. A zadne inne kremy nie pomagaly
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:05   #2289
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Elinkan to tu jest jej aktualny blog:
http://www.radarzine.com/blogg/elinkan/
mnie się ona podoba zarówno w rudych jak i tych jasnych włosach : D
mi się podoba, śliczna buźka w obu wersjach. zresztą ja lubię i eyeliner i podkreslone usta, bladość i wielbię rudość, może sama się na nią skuszę bo już mi się ten mysi blondzik nudzi okrutnie. Tylko buzi takiej ładnej, delikatnej nie mam.
Chyba przerzucę się na filtry, cudownie bielą, nareszcie mam blade ręce jak je wysmaruje, tonujący isis pharmy zastąpił mi dziś podkład, nie sądziłam, że to możliwe i jestem w siódmym niebie. Oby mi się ryj nie posypał to będziemy żyć długo i szczęśliwie!
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:28   #2290
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
mi się podoba, śliczna buźka w obu wersjach. zresztą ja lubię i eyeliner i podkreslone usta, bladość i wielbię rudość, może sama się na nią skuszę bo już mi się ten mysi blondzik nudzi okrutnie. Tylko buzi takiej ładnej, delikatnej nie mam.
Chyba przerzucę się na filtry, cudownie bielą, nareszcie mam blade ręce jak je wysmaruje, tonujący isis pharmy zastąpił mi dziś podkład, nie sądziłam, że to możliwe i jestem w siódmym niebie. Oby mi się ryj nie posypał to będziemy żyć długo i szczęśliwie!
A możesz wrzucić swatcha, jak on wygląda?

Dziewczyny, dzięki za wszytkie porady odnośnie rąk. Wypróbuję z chęcią, bo aktualnie to mam wyschnięte dłonie staruszki
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:51   #2291
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A możesz wrzucić swatcha, jak on wygląda?

Dziewczyny, dzięki za wszytkie porady odnośnie rąk. Wypróbuję z chęcią, bo aktualnie to mam wyschnięte dłonie staruszki
też mam ręczną masakrę, popękała mi skóra do krrwi i co nie dotknę to boli. Jutro wrzucę obiecuję, bo muszę naładować zdjęcioroba
milk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 23:14   #2292
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
nie ma czegoś takiego jak 'najmocniejszy filtr', wszystkie fotostabilne 50+ maja taki sam poziom ochrony. ale nawet 50+ to nie bloker - przepuszcza te kilka % promieniowania uv i jeśli masz taką skórę która łatwo się opala to niestety opali się i przy filtrowaniu, może jedynie mniej.

a ja mam z kolei inny problem - odkąd zaczęłam ćwiczyć w bogu (zbroja treningowa do kendo), to skóra na dłoniach przestała być już taka gładka (w czasie treningu walczy się w takich specjalnych rękawicach-ochraniaczach). no i nie dość że mam odciski to jeszcze od nieustannego ocierania skóra na palcach zrobiła mi się ciemniejsza zamiast dłoni XVIII-wiecznej arystokratki mam łapy samuraja:/ buuu.....
Teoretycznie wszystkie powinny dawać taki sam poziom ochrony, ale zdarza się, że 50 nierówna 50, chociaż producenci deklarują najwyższy możliwy stopień ochrony. Dlatego pytam o sprawdzone typy, takie, które używacie i rzeczywiście praktycznie się nie opalacie.
Co do aplikacji to nie szczędzę sobie filtru.
A co do wyschniętych rąk to może jakaś aplikacja parafiny na noc?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:17   #2293
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
też mam ręczną masakrę, popękała mi skóra do krrwi i co nie dotknę to boli. Jutro wrzucę obiecuję, bo muszę naładować zdjęcioroba
To jak wroce do domku to wam dokladnie powiem co to moja mama miała do tych rąk.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:17   #2294
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja też mam problem z dłońmi... nie pomogły nawet leki od dermatologa, kupa kasy w błoto... ten krem Nivea SOS też niewiele zdziałał. i mam takie brzydkie, 'strupkowate' plamy na dłoniach, zdecydowanie nie są pięknie blade i arystokratyczne
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 13:15   #2295
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A zapomniałam jeszcze niezawodna maść z witaminą A!
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-490675
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:09   #2296
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Takie maści są bardzo ok wysmarowałam jedną kiedyś twarz, co prawda niewskazane do cery mieszanej, ale skóra była rano jak nowa swoją drogą zastanawiam się czy by sobie jakiegoś bloga nie założyć.. jakieś kosmetyki, recenzje itp
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:11   #2297
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mnie ta maść nie zapycha ani troche, bo jest na wazelinie ,a nie ma gliceryny i parafiny.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:14   #2298
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

No nie wiem jak z tą, ja się dermosanem wysmarowałam nie wiem tylko czy półtłustym, czy tłustym
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:37   #2299
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26473166]No nie wiem jak z tą, ja się dermosanem wysmarowałam nie wiem tylko czy półtłustym, czy tłustym[/QUOTE]

Półtłusty jest jak najbardziej ok
Parafiny,wazeliny,glicery ny,itd nie ma ale tym tłustym to raczej bym się nie odważyła,ma cale stado zapychaczy
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 15:12   #2300
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

oo, to może kupię jak mi się maśc z witaminą a skończy
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 15:54   #2301
kawopijka
Raczkowanie
 
Avatar kawopijka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 227
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość

a mnie się znowu kompletnie nie podoba, ale to może dlatego, że widze pełno takich klonów w Polsce => rude włosy(oczywiscie farba), jasna cera, mocno podkreslone usta i eyeliner
Mam koleżankę w naturalnych rudych włosach i jasnej cerze, a w takim makijażu wygląda ślicznie


Właśnie mam zamiar kupić filtr na wiosnę i się zastanawiam czy 30 wystarczy... Czy od razu 50+?
__________________
Zwariowałaś? Zachowaj trochę szaleństw na
menopauzę!


— Woody Allen
kawopijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 15:56   #2302
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

wrzucam słoczyki filtr isis pharma, dla porównania z cs i zdjęcie na skórze po posmarowaniu. jedyne co mogę mu zarzucić to lekkie osiadanie na włoskach ale to jest nic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1190791.jpg (5,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190792.jpg (23,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190795.jpg (28,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czoloo.jpg (14,5 KB, 50 załadowań)
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 16:41   #2303
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
Chyba przerzucę się na filtry, cudownie bielą, nareszcie mam blade ręce jak je wysmaruje, tonujący isis pharmy zastąpił mi dziś podkład, nie sądziłam, że to możliwe i jestem w siódmym niebie. Oby mi się ryj nie posypał to będziemy żyć długo i szczęśliwie!
to ten? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...t-spf-50-.html

musze w najbliższym czasie kupic jakąś 50 do twarzy a przerażają mnie te popularne, bo albo bielą, albo zapychają, tłuszczą się, a najlepiej wszystko naraz Nie chcę bledszej twarzy niż mam teraz
Chociaż... Moze te 2-3 razy na parę godzin użyję Babydreama, może nie zapcha, może nie bedę sie swiecic jak latarnia? nie widzi mi się zapchanie na wycieczce, gdzie pewnie jacyś prawie obcy mi ludzie będą mnie widywali bez mejkapu, podczas gdy na codzień w szkole mam zawsze w pełni "zrobioną" twarz.

ja zawsze w zimę mam masakrę na rękach, skórę mam taką suchą, szorstką i pęka mi miedzy palcami jakoś się unormowało odkąd się zrobiło ciepło, ale ostatnio znowu mi wyschły - może dlatego, że je czyściłam terpentyną
przedwczoraj przypomniałam sobie o szmatce z mikrofibry, która tak smętnie wisi u mnie w łazience. zrobiłam sobie masakrę, a nie tarłam ani mocno, ani długo. jak moja skóra to wcześniej wytrzymywała? zrobiły mi się wielkie, czerwone, łuszczące się plamy przy nosie, ani Cetaphil, ani Calendulacreme nie dały rady, wspomagałam gliceryną, też tak średnio, w końcu znalazłam (w swojej torbie, którą zawsze noszę) krem ochronny z babydream (ten co chroni przez zimnem), rano miałam malutkie zaczerwienienie chyba znajdę dla niego wiecej zastosowań, np pod oczy. na reszcie twarzy w trudnych przypadkach też, bo chyba mnie nie zapycha, a jeżeli, to nieznacznie.
a szmatka dalej będzie wisieć, albo posłuży do czyszczenia pędzli.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 17:29   #2304
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

fiasco to nie ten. ruboril to linia do naczynek chyba. mój jest uveblock. oni mają kilka linii filtrów tylko ciężko dostać, przynajmniej u mnie. teraz dopiero zauwazyłam, że na fotkach nic nie widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1190791.jpg (22,4 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-04-20 o 17:31
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 18:15   #2305
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
fiasco to nie ten. ruboril to linia do naczynek chyba. mój jest uveblock. oni mają kilka linii filtrów tylko ciężko dostać, przynajmniej u mnie. teraz dopiero zauwazyłam, że na fotkach nic nie widać
dzięki za odpowiedź w takim razie się za nim rozejrzę, może też natrafię na promocję, zauważyłam, że jak takie takie promocyjne zestawy się pojawią to zwykle są w większości aptek bo bez promocji to tak niezbyt przystępnie cenowo chyba...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 18:18   #2306
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź w takim razie się za nim rozejrzę, może też natrafię na promocję, zauważyłam, że jak takie takie promocyjne zestawy się pojawią to zwykle są w większości aptek bo bez promocji to tak niezbyt przystępnie cenowo chyba...
ich peeling glikolowy mozna dostac w dwupaku w cenie jednego, wiec pewnie maja tez jakas promocję na filtry
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 19:22   #2307
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
fiasco to nie ten. ruboril to linia do naczynek chyba. mój jest uveblock. oni mają kilka linii filtrów tylko ciężko dostać, przynajmniej u mnie. teraz dopiero zauwazyłam, że na fotkach nic nie widać
a czy on jest jakiś do cery wrażliwej czy trądzikowej może?
bo wygląda pięknie, i kolor też ma obiecujący... a potrzebuję czegoś z wysoka ochroną i tonującego
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:35   #2308
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

kurcze, dziewczyny krzyczą na innym wątku, że nieskuteczny... a taki fajny, na glicerynie, i w ogóle. kurcze chyba aż się po niego przejdę. matuje, czy trzeba czymś przysypac?
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:39   #2309
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Super ten filtr wygląda!

A ja kupiłam kolejny rozświetlacz; znalazłam drogerię z szafami Revlonu, Gosha, Pupy, Art Deco i zauroczył mnie rozświetlacz Gosha; jest to perłowo- różowa baza, w sumie podobna do rozświetlacza z TBS tylko ma inną konsystencję, bardziej silikonową. I jest odporny na pot i wodę
No mój wzrok przyciągnął podkład Revlonu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rm.html&next=1 Dziwne, ale w sklepie dostępne były 3 kolory i najjaśniejszy był jaśniejszy niż Color Stay Ivory...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:41   #2310
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

filtr rzeczywiście fajnie wygląda, ale nie wiem czy takie cuda dla mnie.. cera mieszana, świecenie, masa do zakrycia i te sprawy
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.