GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 10:12   #1561
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

To jakaś kpina ten czerwcowy Glossybox! Jestem bardzo rozczarowana! Żaden produkt nie przypadł mi do gustu! Wciskanie zalegającego badziewia na magazynie za jedyne 5 dych Przykro mi gdy patrzę na zagraniczne boxy Śmieszna miniatura tuszu i 1 g marnej jakości różu, krem na zmarszczki oraz spray, który mogę dostać w każdym Rossmannie za 9,90! Gdzie ta ekskluzywność??? Chetnie podpisze się pod jakąś petycją Idea sama w sobie fajna, z chęcią subskrybowałabym nadal ale nie chcę dostawać ochłapów!

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Masz może coś innego niż ja? Jak dotąd widziałam dwa pudełka w tym własne i jestem ciekawa jakie będą różnice.
Mam dokładnie to samo co Ty tylko róż jest w innym odcieniu
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:16   #1562
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Nie chodzi tu o petycje czy odezwy, ale o merytoryczny mail z uwagami co do zawartości pudełka. Myślę, że nie ma niczego niestosownego w opisaniu załodze Glossy naszych refleksji i życzeń odnośnie otrzymywanych przez nas produktów. W końcu płacimy za te boxy po 50zł miesięcznie, więc uważam, ze dobrze byłoby podjąć próbę dialogu z firmą, zamiast od razu rezygnować z subskrypcji. I tak waśnie zrobię. Nie wydaje mi się, żeby ekipa Glossy czytała wątek na Wizażu, najlepiej otwarcie i nie anonimowo przedstawić im swoje racje. A nuż coś ugramy, w końcu klient płaci i ma prawo wymagać.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:19   #1563
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Nie chodzi tu o petycje czy odezwy, ale o merytoryczny mail z uwagami co do zawartości pudełka. Myślę, że nie ma niczego niestosownego w opisaniu załodze Glossy naszych refleksji i życzeń odnośnie otrzymywanych przez nas produktów. W końcu płacimy za te boxy po 50zł miesięcznie, więc uważam, ze dobrze byłoby podjąć próbę dialogu z firmą, zamiast od razu rezygnować z subskrypcji. I tak waśnie zrobię. Nie wydaje mi się, żeby ekipa Glossy czytała wątek na Wizażu, najlepiej otwarcie i nie anonimowo przedstawić im swoje racje. A nuż coś ugramy, w końcu klient płaci i ma prawo wymagać.
Dokładnie Tak zamierzam zrobić, ponieważ idea bardzo mi się podoba i nie chciałabym rezygnować, ale z drugiej strony trochę szkoda mi tych 50 zł, za które mogłabym kupić sobie coś wartościowego.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:23   #1564
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Nie chodzi tu o petycje czy odezwy, ale o merytoryczny mail z uwagami co do zawartości pudełka. Myślę, że nie ma niczego niestosownego w opisaniu załodze Glossy naszych refleksji i życzeń odnośnie otrzymywanych przez nas produktów. W końcu płacimy za te boxy po 50zł miesięcznie, więc uważam, ze dobrze byłoby podjąć próbę dialogu z firmą, zamiast od razu rezygnować z subskrypcji. I tak waśnie zrobię. Nie wydaje mi się, żeby ekipa Glossy czytała wątek na Wizażu, najlepiej otwarcie i nie anonimowo przedstawić im swoje racje. A nuż coś ugramy, w końcu klient płaci i ma prawo wymagać.
Pewnie, że niczego niestosownego nie ma. Tylko ja zakładam, że skoro ktoś najpierw pisze, że będzie miał w ofercie marki z najwyższej półki, a potem wkłada do pudełka coś co stoi na dolnej półce w Rossmanie to chyba wie co robi. Ja mówię za siebie, fakt, że jestem dość "bezwzględną" konsumentką i jak mi coś nie pasi i widzę, że ktoś mnie robi w przysłowiowy wałek, to daje sobie spokój.
To jest wolny rynek, klient za handlowcem chodzić nie powinien, moim zdaniem.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:39   #1565
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Oczywiscie, masz rację - w dzisiejszych czasach "klient nasz pan" powinno być traktowane dosłownie, z racji dużej konkurencji na rynku i możliwości porzucenia przez konsumenta jednej firmy na rzecz drugiej. Problem w tym, że na polskim rynku póki co nie ma drugiej firmy działającej na takiej zasadzie, jak Glossy Box. Próby były, ale nieudane. Sama idea działania firmy podoba mi się, lubię niespodzianki, chciałabym więc przynajmniej podjąć próbę pokazania im, czego oczekuje ich klient. Takie jest moje prawo, a jeśli nie da to efektów - po prostu zrezygnuję z ich usług. Też jestem wymagajacą klientką, ale czuję potrzebę wypowiedzi w kwestii, która mi nie odpowiada. Myślę, że im więcej osób zrobi podobnie, tym większa jest szansa, ze coś się zmieni.
Również nie sądzę, żeby Glossy nie było świadome tego, co wkłada klientkom do pudełek - dla nich zapewne marki, którymi nas częstują, też do ekskluzywnych nie należą. Takie udaje im się zdobyć, ale nasza w tym głowa i interes, żeby postarali się bardziej.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:42   #1566
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Oczywiscie, masz rację - w dzisiejszych czasach "klient nasz pan" powinno być traktowane dosłownie, z racji dużej konkurencji na rynku i możliwości porzucenia przez konsumenta jednej firmy na rzecz drugiej. Problem w tym, że na polskim rynku póki co nie ma drugiej firmy działającej na takiej zasadzie, jak Glossy Box. Próby były, ale nieudane. Sama idea działania firmy podoba mi się, lubię niespodzianki, chciałabym więc przynajmniej podjąć próbę pokazania im, czego oczekuje ich klient. Takie jest moje prawo, a jeśli nie da to efektów - po prostu zrezygnuję z ich usług. Też jestem wymagajacą klientką, ale czuję potrzebę wypowiedzi w kwestii, która mi nie odpowiada. Myślę, że im więcej osób zrobi podobnie, tym większa jest szansa, ze coś się zmieni.
Również nie sądzę, żeby Glossy nie było świadome tego, co wkłada klientkom do pudełek - dla nich zapewne marki, którymi nas częstują, też do ekskluzywnych nie należą. Takie udaje im się zdobyć, ale nasza w tym głowa i interes, żeby postarali się bardziej.
OK, przyjmuję Twoje argumenty ale ich nie podzielam
Będę podczytywać ten wątek i oby Wam się udało wywalczyć co chcecie.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:48   #1567
dannu
Rozeznanie
 
Avatar dannu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 869
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Oczywiscie, masz rację - w dzisiejszych czasach "klient nasz pan" powinno być traktowane dosłownie, z racji dużej konkurencji na rynku i możliwości porzucenia przez konsumenta jednej firmy na rzecz drugiej. Problem w tym, że na polskim rynku póki co nie ma drugiej firmy działającej na takiej zasadzie, jak Glossy Box. Próby były, ale nieudane. Sama idea działania firmy podoba mi się, lubię niespodzianki, chciałabym więc przynajmniej podjąć próbę pokazania im, czego oczekuje ich klient. Takie jest moje prawo, a jeśli nie da to efektów - po prostu zrezygnuję z ich usług. Też jestem wymagajacą klientką, ale czuję potrzebę wypowiedzi w kwestii, która mi nie odpowiada. Myślę, że im więcej osób zrobi podobnie, tym większa jest szansa, ze coś się zmieni.
Również nie sądzę, żeby Glossy nie było świadome tego, co wkłada klientkom do pudełek - dla nich zapewne marki, którymi nas częstują, też do ekskluzywnych nie należą. Takie udaje im się zdobyć, ale nasza w tym głowa i interes, żeby postarali się bardziej.
podpytywałam o box czerwcowy gdyż chciała zacząć subskrypcję, ale widzę, że to pudełko to jakaś porażka i cieszę się, że się wstrzymałam. co do powyższego to podzielam Twój punkt widzenia i chęć dialogu - pewnie też tak zrobiłąbym - trzymam kciuki i czekam na wyniki
dannu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 10:49   #1568
inex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nad Morzem...
Wiadomości: 72
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

witam, widzę, że wielkie rozczarowanie panuje na forum, parę minut temu dostałam swoją przesyłkę i zaczne może od plusów bo jest ich mniej... duży plus za pojemność kremu do twarzy 30ml to dużo, ja z chęcia go przetestuję jestem po 30. wiec ok, plus za sól morską ostatnio chciałam ja kupić, to tyle z plusów, a co dalej.... róż o dziwo kolor mi pasuje, ale nie powala, mydło - bez komentarza, tusz- nie przepadam za ta firmą...gdyby chociaz jeden produkt był luksusowy, mniej bym sie czepiała.
inex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:06   #1569
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Zajrzałam na profil Glossy na fb i widzę, że jest sporo pozytywnych opinii co do zawartości box'a... Nie wiem w końcu - czy ja się czepiam? Skoro inni są zadowoleni... Może źle zrozumiałam obietnice Glossy co do tych "ekskluzywnych produktów"...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:17   #1570
dannu
Rozeznanie
 
Avatar dannu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 869
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

cytując z ich profilu na fb "Każdy członek Glossybox otrzymuje eleganckie, pięknie zapakowane pudełko Glossybox, zawierające pięć specjalnie wybranych próbek luksusu. Ich zakres jest bardzo szeroki od gorących kolorowych pomadek po produkty do pielęgnacji ciała i włosów. Macie pewność, że co miesiąc otrzymacie produkt luksusowej marki lub specjalny nowy produkt, który będziecie mogli wypróbować jako pierwsi.". trudno powiedzieć, że wszystkie pięć próbek w czerwcowym boxie jest próbkami luksusu...
dannu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:25   #1571
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Masz może coś innego niż ja? Jak dotąd widziałam dwa pudełka w tym własne i jestem ciekawa jakie będą różnice.
Mam to samo. Jedyne co to dostałam mydło kibica ukrainy, z ukraińską flagą a nie polską...
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 11:33   #1572
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Zajrzałam na profil Glossy na fb i widzę, że jest sporo pozytywnych opinii co do zawartości box'a... Nie wiem w końcu - czy ja się czepiam? Skoro inni są zadowoleni... Może źle zrozumiałam obietnice Glossy co do tych "ekskluzywnych produktów"...
To jest zadziwiające! Nie wiem skąd tak pozytywne opinie? Może w polskim społeczeństwie pokutuje przekonanie, że "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda"? Ale jakie darowane? Recenzji na blogach przybywa, a tam opinie są zbieżne z tymi na wizażu.


Moim zdaniem pudełko powinno być wypchane po brzegi takimi próbkami jak ta probkami perfum z czerwcowego boxa, żadna łaska można je dostać za darmochę w każdej perfumerii, a może nóż widelec któraś z Nas by się skusiła na pełnowymiarową wersję.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2012-06-11 o 11:44
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:52   #1573
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

No właśnie - jakiż to "darowany koń", skoro płacimy za niego 50zł, a to wcale nie tak mało... Cieszyć mogę się z wszelkich DARMOWYCH próbek, jakie dostaję przy różnych okazjach, ale te w pudełku nie są gratis, my je po prostu kupujemy, więc i mamy prawo chcieć spełnienia obietnic. Dotyczy to też próbki zapachu z czerwcowego pudełka - gdyby była to miniaturka, to wszystko ok. Ale taką próbkę moge dostać w każdej perfumerii, na życzenie lub do zakupów...

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Dostałam niestety koszmarnie pomarańczowy róż, którego nigdy nie użyję. Zastanawiam się, po co te profile piękności - w swoim mam wyraźnie zaznaczone, że mam porcelanową karnację, informacja znana jest ekipie Glossy od kilku miesięcy. Policzyłam orientacyjną wartość produktów w pudełku - wychodzi około 85zł, więc znacznie mniej, niz w poprzednich. Z całego box'a podoba mi się spray Toni&Guy i pojemność kremu Clareny - choć myślę, że będzie dla mnie za mocny - mimo 28 lat nie potrzebuję "rozkurczania zmarszczek jak botoks".
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:55   #1574
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
No właśnie - jakiż to "darowany koń", skoro płacimy za niego 50zł, a to wcale nie tak mało... Cieszyć mogę się z wszelkich DARMOWYCH próbek, jakie dostaję przy różnych okazjach, ale te w pudełku nie są gratis, my je po prostu kupujemy, więc i mamy prawo chcieć spełnienia obietnic. Dotyczy to też próbki zapachu z czerwcowego pudełka - gdyby była to miniaturka, to wszystko ok. Ale taką próbkę moge dostać w każdej perfumerii, na życzenie lub do zakupów...
Może chodzi również o świadomość konsumencką? Wizażanki czy też blogerki kosmetyczne testują różnego rodzaju produkty, można powiedzieć bardziej "wyszukane" niż taka przeciętna Polka. Maja większą wiedzę o markach, promocjach czy akcjach marketingowych. Może również z tego powodu stąd te pochlebne opinie na FB? Dzięki takim opiniom, ekipa GB wie, że mogą wcisnąć dosłownie wszystko do tego GB, mydło, masło i powidło
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2012-06-11 o 11:59
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 12:35   #1575
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

No nic, napisałam maila do Glossy, mam nadzieję, ze udało mi się jasno i kulturalnie wyrazić moje zastrzezenia, poleciłam także lekturę wątku na Wizażu. Zobaczymy.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 12:38   #1576
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Też włąsnie mi przyszło pudełko, chyba jeszcze dam mu szansę w lipcu i koniec.

Ucieszył mnie róż, bo był idealnie w takim kolorze jak chciałam sobie kupić, i moze sie zdziwicie ale mydło. Raczej nie używam produktów do stylizacji włosów więc spray będzie leżał, krem super, ale pewnie oddam komuś20 lat starszemu, tuszu i próbki perfum nawet nie skomentuje.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 13:30   #1577
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
No nic, napisałam maila do Glossy, mam nadzieję, ze udało mi się jasno i kulturalnie wyrazić moje zastrzezenia, poleciłam także lekturę wątku na Wizażu. Zobaczymy.

Również napisałam maila, mam nadzieję, że asze uwagi nie przejdą bez echa!

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Dostałam odpowiedź od GB, fajnie że tak szybko zareagowali. Nie bardzo zrozumieli mnie, albo ie chcieli zrozumieć. Nie przyczepiałam się do rozmiaru produktów, tylko do ich pseudoekskluzywości Zapewnili mnie, że postarają się bardziej Sama nie wiem czy kliknąć "anuluj"
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 14:30   #1578
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja nie dostałam jeszcze odpowiedzi, ale poczekam cierpliwie, bo mój mail był długi i dość szczegółowy. Mam nadzieję, że na serio przemyślą to, co tam napisałam, tym bardziej że nie czepiałam się pojemności, obsługi czy czasu dostawy. Napisałam przede wszystkim o tym, że oczekiwałam czegoś innego - że produkty zawarte w box'ach nie są luksusowe, przynajmniej większość z nich. A to jednak trochę wbrew obietnicom, jakie nam złożono.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 14:32   #1579
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Do mnie również dotarł Glossy... Wstawiłam notkę na blog. Bardzo wpadł mi w nos zapach Właśnie obwąchuję nadgarstki i się zachwycam
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 15:08   #1580
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

A ja mam pytanie z innej beczki Jeżeli temat już był poruszany na innym wątku lub wymaga założenia osobnego to z góry przepraszam Jak wykorzystujecie pudełka z Glossy? Wyrzucacie czy macie na nie jakiś swój pomysł?
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:13   #1581
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki Jeżeli temat już był poruszany na innym wątku lub wymaga założenia osobnego to z góry przepraszam Jak wykorzystujecie pudełka z Glossy? Wyrzucacie czy macie na nie jakiś swój pomysł?
Ja nie wyrzucam - są zbyt ładne ale jeszcze nie wymyśliłam na nie zastosowania...
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:15   #1582
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki Jeżeli temat już był poruszany na innym wątku lub wymaga założenia osobnego to z góry przepraszam Jak wykorzystujecie pudełka z Glossy? Wyrzucacie czy macie na nie jakiś swój pomysł?
Mam trzy pudełka, nie wyrzucam ich. Są estetyczne, sztywne i trwałe. Trzymam w nich moje kosmetyki, lakiery do paznokci, jakieś mniejsze mazidła, maseczki itp.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:52   #1583
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja pudełka też używam, kładę tam różności, tylko ubolewam, że lakiery do paznokci na stojąco się nie mieszczą...

Wybielona opinia:

Heh, po raz pierwszy nie bardzo wiem, czy się cieszyć z pudełka, czy nie bardzo.. Kilka produktów mnie ucieszyło, nie powiem... Krem Clarena, dziewczyny, on jest PRZECIWzmarszczkowy, a nie NA zmarszczki. Przeciwdziała im, więc śmiało można używać, jak najbardziej! Jakby się miało zmarszczki, to już trochę za późno na takie kremy... A ten 'botox' to 'chłyt marketingowy' i tyle, a macie tam peptydy, kolagen i kwas hialuronowy, same fajne rzeczy.

Zaciekawiła mnie ta sól do włosów... nie bardzo wiem jednak, do jakich włosów Ci ona? Jak ja swoje wygładzam i prostuję to też się nada?

Mydełko glicerynowe - taki eco-produkt. Jak w USA dostają, to jakoś nie marudzą...

YR - no, nijak się ma to do 'eksluziv'... i promocja -30%? Ostatnio dostałam od nich -40% więc tak sobie. Nie użyję tuszu, bo mam rzęsy doczepiane... ale może to jakiś fajny tusz?

Róż mineralny - na oko, to nie mój kolor... ale spróbuję. U mnie kolor Peachy Glow, może jako bronzer bardziej , niż róż...

Perfumy - mocne są, psiknęłam trochę i cały czas intensywnie. Produkt dodatkowy, więc nie ma co narzekać - produkt tak samo dodany do zakupów, jak w perfumerii...


A swoją drogą: miało być eco - jest, miało być coś z kolorówki - jest, miał być zapach - jest...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 16:38   #1584
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki Jeżeli temat już był poruszany na innym wątku lub wymaga założenia osobnego to z góry przepraszam Jak wykorzystujecie pudełka z Glossy? Wyrzucacie czy macie na nie jakiś swój pomysł?
Ja trzymam w moim próbki. klik

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość

Zaciekawiła mnie ta sól do włosów... nie bardzo wiem jednak, do jakich włosów Ci ona? Jak ja swoje wygładzam i prostuję to też się nada?
On ma dawać efekt pofalowanych włosów, jak po wyjściu z morza, więc jeśli lubisz proste to nie polecam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 16:44   #1585
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Jasne, że krem Clareny jest przeciwzmarszczkowy, ale jednak adresowany do klientek powyżej 30-35 roku życia, ja pewnie go sobie sprawdzę, ale Glossy ma chyba sporo młodszych klientek, ponizej 20-stki nawet, więc nie widzę sensu stosowania dosć silnych przeciwstarzeniowych kremów na skórę gładką i młodą. Takie produkty też mogłyby być dobierane do profilu piękności klientek - jeśli Glossy widzi, że dziewczyna ma lat 20, to mogłoby wysłać jej po prostu dobry nawilżacz czy maseczkę, starszym klientkom krem przeciwzmarszczkowy i wszystko byłoby ok.
Wypróbowałam sól morską w sprayu - daje niezły efekt i ładnie pachnie, ale jednak Surf Spray Bumble&Bumble pozostaje dla mnie najlepszym produktem tego typu. Pełnowymiarowego Tony&Guy nie kupię.
A co do mydełka - fajne, kolorowe, choć ja akurat nie lubię glicerynowych. Ale jest ok, z tym, ze zamawiając "exclusive" nie chciałabym otrzymywać mydła za 10zł, bo to żaden luksus, raczej produkt impulsowy, po który sięgam w drogerii - niedrogi i zdecydowanie z niskiej półki.

Edytowane przez Make_up_Mouse
Czas edycji: 2012-06-11 o 16:46
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:07   #1586
Styllaa
Raczkowanie
 
Avatar Styllaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 92
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Kurcze Dziewczyny.. gdybym zamawiała polskie pudełeczko to byłabym bardzo rozczarowana. Same kremy

Subskrybuje boxa holenderskiego i w ostatnim było 6 produktów w tym 5 pełnowymiarowych no ale... też mnie nie powałił :
- Zoeva - Wodoodporna kredka do oczu z olejem z nasion bawełny, olejkiem jojoba i witaminą E (4,20e, full)
- Garnier BB Cream (9,99e, full)
- Gliss Kur - Odżywcza pianka regenerująca włosy (7,49e , full)
- Dr Van Der Hoog - Oczyszczające chusteczki do demakijażu. Wyprodukowane w 95% z naturalnych składników mają delikatnie usunąć makijaż, nadmiar sebum oraz inne zanieczyszczenia. W opakowaniu mamy 25 chusteczek (4,99e, full)
- NO-AD - Balsam po opalaniu z wyciągiem z aloesu, witaminami A, C i E, o zapachu kokosowym. Do stosowania na całe ciało oraz twarz po każdej ekspozycji na słońce. Pojemność produktu to 100ml (4,99e, full) PIĘKNIE PACHNIE KOKOSEM
- Max Factor - Masterpiece Max High Volume & Definition Mascara, miniaturka ma 5,3ml natomiast produkt pełnowymiarowy 7,2ml i kosztuje 15,99e.

Natomiast z wcześniejszego pudełka jestem bardzo zadowolona :
- Yves Saint Laurent - Mascara Volume Effet Faux Cils Shocking, próbka ma 2ml. Pełnowymiarowy tusz ma 6,4ml i kosztuje ok. 30e
- Indola - Innova Hydrate Bi- Phase Conditioner - Odżywka do włosów, miniaturka ma 50ml natomiast oryginalny wymiar to 250ml i cena ok. 14,25e.
- Essie - Lakier do paznokcie (9,99e, full)
- Robert Piguet - Trzy próbki perfum (Fracas, Bandit i Baghar). Każda fiolka ma po 8ml, natomiast pełnowymiarowe perfumy mają po 100ml i kosztują ok. 125e każde.
- H2O PLUS - SPA Hand and Nail Cream - bezzapachowy krem do rąk i paznokci z morskimi ekstraktami, wyciągiem z jedwabiu, witaminą E i aloesem. Miniaturka ma 15ml natomiast krem pełnowymiarowy 244ml i kosztuje ok. 16e.

koszt 12,50 e.
__________________
MÓJ <3

Najlepsze jeszcze przed nami!


Zapuszczam włoski:
11.02 - Olejowanie, Humavit V i Z
04.07 - CP
13.07 - 03.08 - Jantar
15.07 - 12.10 - Drożdże






Styllaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:11   #1587
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Styllaa Pokaż wiadomość
Kurcze Dziewczyny.. gdybym zamawiała polskie pudełeczko to byłabym bardzo rozczarowana. Same kremy

Subskrybuje boxa holenderskiego i w ostatnim było 6 produktów w tym 5 pełnowymiarowych no ale... też mnie nie powałił :
- Zoeva - Wodoodporna kredka do oczu z olejem z nasion bawełny, olejkiem jojoba i witaminą E (4,20e, full)
- Garnier BB Cream (9,99e, full)
- Gliss Kur - Odżywcza pianka regenerująca włosy (7,49e , full)
- Dr Van Der Hoog - Oczyszczające chusteczki do demakijażu. Wyprodukowane w 95% z naturalnych składników mają delikatnie usunąć makijaż, nadmiar sebum oraz inne zanieczyszczenia. W opakowaniu mamy 25 chusteczek (4,99e, full)
- NO-AD - Balsam po opalaniu z wyciągiem z aloesu, witaminami A, C i E, o zapachu kokosowym. Do stosowania na całe ciało oraz twarz po każdej ekspozycji na słońce. Pojemność produktu to 100ml (4,99e, full) PIĘKNIE PACHNIE KOKOSEM
- Max Factor - Masterpiece Max High Volume & Definition Mascara, miniaturka ma 5,3ml natomiast produkt pełnowymiarowy 7,2ml i kosztuje 15,99e.

Natomiast z wcześniejszego pudełka jestem bardzo zadowolona :
- Yves Saint Laurent - Mascara Volume Effet Faux Cils Shocking, próbka ma 2ml. Pełnowymiarowy tusz ma 6,4ml i kosztuje ok. 30e
- Indola - Innova Hydrate Bi- Phase Conditioner - Odżywka do włosów, miniaturka ma 50ml natomiast oryginalny wymiar to 250ml i cena ok. 14,25e.
- Essie - Lakier do paznokcie (9,99e, full)
- Robert Piguet - Trzy próbki perfum (Fracas, Bandit i Baghar). Każda fiolka ma po 8ml, natomiast pełnowymiarowe perfumy mają po 100ml i kosztują ok. 125e każde.
- H2O PLUS - SPA Hand and Nail Cream - bezzapachowy krem do rąk i paznokci z morskimi ekstraktami, wyciągiem z jedwabiu, witaminą E i aloesem. Miniaturka ma 15ml natomiast krem pełnowymiarowy 244ml i kosztuje ok. 16e.

koszt 12,50 e.

ehh też bym była zadowolona. A tymczasem i u mnie opinia na temat czerwcowego Glossy. Róż mnie strasznie zawiódł - kolor fajny, ale tylko w pudełku, na skórze ledwo go widać
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:13   #1588
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Styllaa Pokaż wiadomość
Kurcze Dziewczyny.. gdybym zamawiała polskie pudełeczko to byłabym bardzo rozczarowana. Same kremy

Subskrybuje boxa holenderskiego i w ostatnim było 6 produktów w tym 5 pełnowymiarowych no ale... też mnie nie powałił :
- Zoeva - Wodoodporna kredka do oczu z olejem z nasion bawełny, olejkiem jojoba i witaminą E (4,20e, full)
- Garnier BB Cream (9,99e, full)
- Gliss Kur - Odżywcza pianka regenerująca włosy (7,49e , full)
- Dr Van Der Hoog - Oczyszczające chusteczki do demakijażu. Wyprodukowane w 95% z naturalnych składników mają delikatnie usunąć makijaż, nadmiar sebum oraz inne zanieczyszczenia. W opakowaniu mamy 25 chusteczek (4,99e, full)
- NO-AD - Balsam po opalaniu z wyciągiem z aloesu, witaminami A, C i E, o zapachu kokosowym. Do stosowania na całe ciało oraz twarz po każdej ekspozycji na słońce. Pojemność produktu to 100ml (4,99e, full) PIĘKNIE PACHNIE KOKOSEM
- Max Factor - Masterpiece Max High Volume & Definition Mascara, miniaturka ma 5,3ml natomiast produkt pełnowymiarowy 7,2ml i kosztuje 15,99e.

Natomiast z wcześniejszego pudełka jestem bardzo zadowolona :
- Yves Saint Laurent - Mascara Volume Effet Faux Cils Shocking, próbka ma 2ml. Pełnowymiarowy tusz ma 6,4ml i kosztuje ok. 30e
- Indola - Innova Hydrate Bi- Phase Conditioner - Odżywka do włosów, miniaturka ma 50ml natomiast oryginalny wymiar to 250ml i cena ok. 14,25e.
- Essie - Lakier do paznokcie (9,99e, full)
- Robert Piguet - Trzy próbki perfum (Fracas, Bandit i Baghar). Każda fiolka ma po 8ml, natomiast pełnowymiarowe perfumy mają po 100ml i kosztują ok. 125e każde.
- H2O PLUS - SPA Hand and Nail Cream - bezzapachowy krem do rąk i paznokci z morskimi ekstraktami, wyciągiem z jedwabiu, witaminą E i aloesem. Miniaturka ma 15ml natomiast krem pełnowymiarowy 244ml i kosztuje ok. 16e.

koszt 12,50 e.
Szczerze zazdroszczę U Ciebie próbka tuszu Yves Saint Laurent a u Nas Yves Rocher Nie no padłam i nie mogę wstać!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:18   #1589
agave
Rozeznanie
 
Avatar agave
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 781
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja też jestem średnio zadowolona. W sumie to akurat jedyną rzeczą, którą na pewno zużyję jest tusz-aczkolwiek oczywiście "ekskluzywność" YR jest dyskusyjna. Spray do włosów jest bardzo ciekawy. Krem na pewno wypróbuję-choć sądząc po składzie to pewnie mi nie posłuży. Róż jest koszmarnie pomarańczowy-czy to na pewno na policzki A mydełko strasznie śmierdzi-czy tylko moje ma taki fatalny zapach, którym na dodatek przeszły wszystkie inne produkty?

A jak zwykle z pudełka podoba mi się pudełko W jednym mam małe lakiery (naila-rzeczywiście szkoda, że te duże się nie mieszczą), w drugim cienie i róże, w najnowszym zamieszkały już ozdoby do włosów. Przydałoby mi się jeszcze więcej tych pudełek
__________________
mój frywolitkowy wątek
agave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:21   #1590
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

jedynym boxem z ekskluzywną zawartością było pierwsze pudełko.
ja już GB dziękuję.
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.