Jasny podkład - zbiorczy - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 09:35   #1291
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CER

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Dwa najbardziej neutralne, jaśniutkie beże, jakie udało mi się znaleźć, to Burżuj 10 godzin snu 71 i IsaDora Sheer to Cover 49.
Z wysokiej półki Diorskin Sculpt 010.
mam pytanie, który z tych podkładów jest najjaśniejszy? testowałam diorskin sculpt 010 i był niestety za ciemny:-(
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 10:17   #1292
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CER

Cytat:
Napisane przez fugeela Pokaż wiadomość
xxjustixx, zgadzam się z moją przedmówczynią.Mam dokładnie ten sam problem - a raczej miałam
Trzeci dzień mam Bourjois 10 hour sleep effect, odcień 71 i jest niesamowity,a już naprawdę straciłam nadzieję że produkują coś wystarczająco jasnego dla mojej cery.
Jego magia polega na tym,że jest tak jasny iż jedynie wygładza cerę i wyrównuje jej koloryt,nie robi natomiast maski,jest lekko kryjący.Mama obejrzała mnie dziś z bliska i powiedziała,że nigdy by nie zgadła że mam na twarzy podkład.Z kolei wczoraj podsłuchałam jak sąsiadka mówi do mamy,że mam śliczną cerę (kończę leczenie trądziku i bez podkładu mam przebarwienia).Więc mogę go polecić
A na dodatek jeszcze ślicznie pachnie (jak dla mnie, bo ktoś tu kiedyś narzekał na jego zapach).

Cytat:
Napisane przez Chadzidza Pokaż wiadomość
mam pytanie, który z tych podkładów jest najjaśniejszy? testowałam diorskin sculpt 010 i był niestety za ciemny:-(
Z tych trzech to IsaDora.
Kolejność stopnia jasności jest taka: IsaDora --> Burżuj --> Dior

Dla mnie Sculpt był zasadniczo w sam raz, zwłaszcza przy cieniutkiej warstewce nakładanej pędzlem, ale jednak coś tam musiało nie grać do końca kolorystycznie, bo jednak było go ciut widać, a tego nie lubię. Może po prostu jego treściwa konsystencja zawiniła. W sumie to i dobrze, jaka oszczędność że nie trzeba go kupować
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 13:57   #1293
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CER

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość


Z tych trzech to IsaDora.
Kolejność stopnia jasności jest taka: IsaDora --> Burżuj --> Dior

Dla mnie Sculpt był zasadniczo w sam raz, zwłaszcza przy cieniutkiej warstewce nakładanej pędzlem, ale jednak coś tam musiało nie grać do końca kolorystycznie, bo jednak było go ciut widać, a tego nie lubię. Może po prostu jego treściwa konsystencja zawiniła. W sumie to i dobrze, jaka oszczędność że nie trzeba go kupować
Dzięki)
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 17:38   #1294
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fugeela Pokaż wiadomość
Nanomi, Mary Kay wygląda jak mój ideał. Nie nadaje koloru marchewki ani świnki.. Dziś będę miała Bourjois 10 hours sleep effect odcień 71, jeśli będzie za ciemny to pomyślę o Mary Kay.
A jak Mary Kay będzie za ciemny to się załamię albo zamieszkam w solarium

Ech,ciężkie jest życie bladziochów..ale i tak nie będę się opalać,nigdy!
Rzeczywiście jest dość neutralny, jest też barrrrdzo kryjący, nie potrzebuję aż takiego krycia od podkładu, bo mam dobry korektor zresztą w bardzo podobnym odcieniu do MK. Mogę polecić paletkę czterech korektorów - ten jaśniejszy beż, szczegółnie w połączeniu z zielonym to moje wybawienie. Nie zapycha, kryje, trzyma się, nie zmienia koloru. W razie potrzeby można go rozsmarować zamiast nakładać punktowo, bo jest kremowy i nie podkreśla porów tak jak np. Dermablend (który jest swoją drogą rownież za ciemny i mnie zapychał, na szczęście miałam tylko próbkę).
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:20   #1295
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Czy któraś z was używała najjaśniejszego odcienia tego nowego podkładu Isadory? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24159 Muszę przyznać, że wygląda zachęcająco, a jego 1 recenzja jest pozytywna.

Edytowane przez annemon
Czas edycji: 2008-05-06 o 22:51 Powód: wstawiam jeszcze raz link
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:32   #1296
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CER

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A
Z tych trzech to IsaDora.
Kolejność stopnia jasności jest taka: IsaDora --> Burżuj --> Dior
a czy burżuj jest bardziej kryjący niż isa dora?
bo przyznam, że isa dora jest dla mnie zbyt przejrzysta, a jak nałożę drugą warstwę to już staje sie o jakieś pół tonu za ciemna... wiec tak kombinuje - może po prostu zdecydować się na burżuja i się nie gimnastykować z nakładaniem iluś tam warstw, bo sie maskowo robi...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:05   #1297
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CER

Annemonie, jakiś błąd wyskakuje w Twoim linku, ale sprawdziłam "na piechotę" na KWC podkład IsaDory z jedną recenzją, i tego jeszcze nie miałam. Nawet go nie widziałam nigdzie do tej pory.

Ruda, niestety nie - Burżuj jest co najmniej równie mało kryjący, co IsaDora przy jednej warstwie, jeśli nawet nie mniej. On właściwie niczego nie ukryje.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 20:23   #1298
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CER

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość

Ruda, niestety nie - Burżuj jest co najmniej równie mało kryjący, co IsaDora przy jednej warstwie, jeśli nawet nie mniej. On właściwie niczego nie ukryje.
dzięki ale to okropne - czyli dalej szukam czegoś co będzie podobne w odcieniu i w tonacji, ale będzie bardziej kryjące...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:34   #1299
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CER

To już tylko wysoka półka pozostaje Ci do przeczesania. Na średniej czegoś takiego nie ma Gosh 11 lepiej kryje, ale jest sporo ciemniejszy no i bardziej chłodnawy, Lasting Performance 100 ciemnieje, a wszystko inne jest ciemne z samej swej natury.
Ale może ten True Match W1 bez pompki?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 22:55   #1300
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CER

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Annemonie, jakiś błąd wyskakuje w Twoim linku, ale sprawdziłam "na piechotę" na KWC podkład IsaDory z jedną recenzją, i tego jeszcze nie miałam. Nawet go nie widziałam nigdzie do tej pory.
Wstawiłam linka jeszcze raz. Co do nowego podkładu Isadory, to na razie jakiś czas temu widziałam tylko jego reklamę w jakiejś drogerii. Spróbuję go poszukać, a może nawet zdobyć próbkę.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:10   #1301
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CER

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
To już tylko wysoka półka pozostaje Ci do przeczesania. Na średniej czegoś takiego nie ma Gosh 11 lepiej kryje, ale jest sporo ciemniejszy no i bardziej chłodnawy, Lasting Performance 100 ciemnieje, a wszystko inne jest ciemne z samej swej natury.
Ale może ten True Match W1 bez pompki?
ten z pompką był dobry w odcieniu, ale tez leciutki... to znaczy za leciutki na moja pryszczową buźkę ale im jaśniejszy, tym lepiej, bo bezkarnie można nałożyć kilka warstw, więc chyba spróbuje z tym bez pompki na all
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 18:04   #1302
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Niestety tym razem IsaDora się nie popisała. Najjaśniejszy High Performance All-day Foundation to taki klasyczny sand...
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:13   #1303
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Niestety tym razem IsaDora się nie popisała. Najjaśniejszy High Performance All-day Foundation to taki klasyczny sand...
Szkoda, w takim razie nie mam po co starać się o próbkę. Dzięki za info.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 17:47   #1304
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Nie wiem czy komuś sie przyda ale właśnie przed chwila postanowiłam zrobić próbki moich podkładów na kartce i ręce, jako że zawszy korzystam przy wyborach odcieni ze zdjęć innych wizażanek a od siebie nie dałam żadnego;-) Strasznie ciemnie sie na kartce wydają, więc zrobiłam też zdjęcie kartki i ręki. Najbardziej zbliżone do siebie i najjaśniejsze to Buff Colorstya (kryjący) i Avon rozświetlająco- antystresowy (lekko kryjący) oraz Lasting Performance 101 Max Factor (ale wpada delikatnie w róż i ciemnieje).
Moja ręka wydaje się strasznie czerwona jednak skórę na twarzy mam w żółtym odcieniu + czerwone plamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg całość.JPG (58,7 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podkłady.JPG (74,1 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podkłady cd.JPG (73,0 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ręka.JPG (45,3 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ręka+k.JPG (29,2 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ręka+kartka.JPG (79,2 KB, 187 załadowań)
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 17:50   #1305
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dodatkowo dwa pudry w kamieniu Oriflame:
T-balance (najjaśniejszy kolor "light/medium")
Jedwabisty "Light"
Oba pudry są podobnie jasne z tym że T-balance ma bardziej "brudny" odcień.
Jedwabisty "Light" położony obok Colorstaya "Buff" ma niemal identyczny odcień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pudry oriflame.JPG (101,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ori bez lampy.JPG (32,0 KB, 40 załadowań)
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 18:10   #1306
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Nie wiem czy komuś sie przyda ale właśnie przed chwila postanowiłam zrobić próbki moich podkładów na kartce i ręce, jako że zawszy korzystam przy wyborach odcieni ze zdjęć innych wizażanek a od siebie nie dałam żadnego;-) Strasznie ciemnie sie na kartce wydają, więc zrobiłam też zdjęcie kartki i ręki. Najbardziej zbliżone do siebie i najjaśniejsze to Buff Colorstya (kryjący) i Avon rozświetlająco- antystresowy (lekko kryjący) oraz Lasting Performance 101 Max Factor (ale wpada delikatnie w róż i ciemnieje).
Moja ręka wydaje się strasznie czerwona jednak skórę na twarzy mam w żółtym odcieniu + czerwone plamy
Dzięki za zdjęcia Właśnie używam Revlona Buff, dla cery suchej i normalnej. Wolałabym chyba Ivory (jest jeszcze jaśniejszy), ale i tak się pewnie trochę opalę, więc nie będzie widać
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:30   #1307
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Nie wiem czy komuś sie przyda ale właśnie przed chwila postanowiłam zrobić próbki moich podkładów na kartce i ręce (...)
Świetna robota aliś! Dzięki
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:06   #1308
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Aliś Jesteś genialna !!!
Teraz już jestem pewna co do Revlona i Affiniotone Maybelline. Dzięki !
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:15   #1309
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Tylko Affinitone jest jednak ciemniejszy od revlona. Zawsze używam Colorstaya Buff, ale teraz posmarowałam buzie 2 razy kremem brązującym i Affinitone mi pasuje (podkradam mamie;-) Affinitone na pewno jest jasniejszy od dwufazowego maybellina i bardziej ciepły, na zdjęciach to ten drugi wyszedł jasniej. Oba są jednak wpadaja w żółty kolor.
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 07:27   #1310
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Czy któraś z Was używa podkładu silikonowego firmy Hean?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22391
Zainteresował mnie dlatego że ma bardzo jasny odcień, nie wpadający w róż

ale na KWC tylko 3 opinie, troche boje sie zapychania ze względu na te silikony w składzie
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 10:10   #1311
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Aliś, bladolica społeczność dziękuje Ci za cenny wkład w analizę porównawczą jasnych podkładów!

BTW sporo już było podobnych fotek, ale pałętają się w różnych miejscach wątku i trudno do nich dotrzeć. Więc warto by je wyłuskać i linki umieścić w pierwszym poście wątku. Co prawda założycielka chyba już na wizaż nie zagląda, ale pewnie ktoś z modów też mógłby to zrobić, jakby mu na PW podesłać te linki.
Ja w każdym razie będę szukać tych rozproszonych zdjęć.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 11:37   #1312
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Tylko Affinitone jest jednak ciemniejszy od revlona. Zawsze używam Colorstaya Buff, ale teraz posmarowałam buzie 2 razy kremem brązującym i Affinitone mi pasuje (podkradam mamie;-) Affinitone na pewno jest jasniejszy od dwufazowego maybellina i bardziej ciepły, na zdjęciach to ten drugi wyszedł jasniej. Oba są jednak wpadaja w żółty kolor.
Ja jeszcze nie używałam ani jednego ani drugiego, ale mam ochotę wypróbować. Revlona kupię w ciemno na Allegro, a Affinitona odleję sobie próbkę z testera w drogerii. Ciekawa jestem tego efektu nawilżenia i wygładzenia Affinitona, bom ja suchotnik.
Aktualnie używam Personal Match z Avonu w odcieniu nude i muszę powiedzieć, że mi BARDZO odpowiada, ale mam ochotę wypróbowac coś nowego.
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 22:37   #1313
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

bardzo fajny wątek właśnie poszukuję bardzo jasnego, kryjącego podkładu do cery tłustej.. niestety wszystko co widziałam w sklepach jest za ciemne.. żółte albo różowe .. może wiecie czy jest jakiś podkład w kolorze podobnym do korektora Astor 001?
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 10:48   #1314
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: JAKIE PODKŁADY (nie rózowe ani nie pomarańczowe) POLECACIE DO BARDZO JASNEJ CER

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Podbijam, żeby się pochwalić, ale przede wszystkim podziękować za podpowiedź Racheli
Gdyby nie Ona, nigdy nie zwróciłabym uwagi na IsaDorę Sheer to Cover 49, bo byłam przekonana, że odcienie wszystkich IsaDor są analogiczne. Tymczasem S toC 49 to śliczne jasne cudo!!! Jaśniejsze nie tylko od IsaDory Hydralight 59, ale również od Burżuja 71, który do tej pory był moim najjaśniejszym podkładem na stanie.
Chyba znalazłam swój ideał Jeszcze zobaczymy, jaki będzie pod względem właściwości, ale kolorystycznie to strzał w 10!

Rachelo kochana
Ojej, przeoczyłam zupełnie ten wątek, a tu taka miła wiadomość Cieszę się, że Tobie też IsaDora pasuje. Dla mnie połączenie nr 49 z białym pudrem jest idealne.



---

O bogowie, dotarłam do zdjęć podkładu Borghese i zbieram koparę. Piękny!
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 11:03   #1315
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane fotki podkladu Borghese.

http://us.strawberrynet.com/productD...6840&CatgId=15

Jest najjasniejszym podkladem z jakim mialam przyjemnosc i najbardziej neutralnym bezem. Przy nim Oriflame Porcelain to zoltek a True Match C1 rozowa swinka Ma bardzo lejaca konsystencje, co jest troche dziwne, bo to podobno podklad do skory normalnej i suchej, a te sa czesto kremowe. Kryje srednio, acz dla mnie wystarczajaco. Na zdjeciu czwartym moj czerwony polik mazniety podkladem, na piatym ten sam polik juz z podkladem i cienka warstwa pudru Lucicity 06. Na szostym moj naturalny kolor cery.
Na razie mi pasuje, musze go potestowac dluzej, bo dostalam doslownie 1/2 godz. temu Aha, podkreslil mi troche skorki kolo nosa, ale ja sie kwasze intensywnie ostatnio.
Podsumowujac - mysle, ze za ta cene warto wyprobowac, bo nic jasniejszego chyba nie istnieje (no, moze poza bialym Armanim )

bede Cie do konca zycia ubóstwiac za dorzucenie jego próbki do wymiany jest idealny
jak tylko dorwę cały, koniec z rozjaśnianiem podkładów
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 17:05   #1316
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

szkoda tylko, ze ten borghese ma filtr
Integral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 17:22   #1317
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
szkoda tylko, ze ten borghese ma filtr
Dlaczego szkoda?
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 18:41   #1318
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

bo z tego co wiem, to filtrow nie powinno sie laczyc, a ja na codzien sie filtruje 50+ LRP
Integral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 18:53   #1319
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Moge prosic posiadaczke podkladu Borghese o sklad ?Bede wdzieczna

Co do filtrow to nie miesza sie preparatow z filtrem roznych firm a jedynie w jej obrebie a podklad na pewno nie ma takiego filtra,ktory by skutecznie chronil.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 11:35   #1320
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Dodatkowo dwa pudry w kamieniu Oriflame:
T-balance (najjaśniejszy kolor "light/medium")
Jedwabisty "Light"
Oba pudry są podobnie jasne z tym że T-balance ma bardziej "brudny" odcień.
Jedwabisty "Light" położony obok Colorstaya "Buff" ma niemal identyczny odcień.
Ja mam ColorStay Ivory (najjaśniejszy), który kolorem idealnie mi pasuje, ale niestety bardzo słabo kryje
Mam też ten puder Oriflame jedwabisty o którym piszesz i kolor light jest na mojej buzi jaskrawożółty, okropność!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.