Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-16, 15:25   #1921
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczyny mam problem, ponad 3 tygodnie temu zlozylam zamowienie na truskawce, pieniadze zostaly zabrane z mojego konta, na rachunku karty kredytowej transakcja rowniez widniala, jedniak przysylki widac nie bylo........zdziwilo mnie to i skorzystalam z mozliwosci podgladu gdzie przesylka sie podziewa, a tam informacja, ze zaplata jest nadal nierozstrzygnieta

wyslalam maila ponad 3 dni temu i zero odzewu, czy ktos mial podobna sytuacje?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 15:42   #1922
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

dostalam mojego magika

swiezutki z tego roku no i super kryje moje podkowki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 15:44   #1923
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Czy ktoras z Was zamawiala ostatnio Lancome bambusa brązujacego? Jaka jest data produkcji/waznosci? Na trsukawce jest ten z rysunkiem bambusa a nowy Lancome jest z cherubinkiem. Krotko mowiac nie chcialabym kupic przeterminowanego kosmetyku. Do tej pory kupowalam tylko perfumy i pielegnacje Dermalogica (zawsze byla swieza), a tutaj czytam, ze sprzedaja kolorowke z 2002 roku (!!!)
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 16:15   #1924
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was zamawiala ostatnio Lancome bambusa brązujacego? Jaka jest data produkcji/waznosci? Na trsukawce jest ten z rysunkiem bambusa a nowy Lancome jest z cherubinkiem. Krotko mowiac nie chcialabym kupic przeterminowanego kosmetyku. Do tej pory kupowalam tylko perfumy i pielegnacje Dermalogica (zawsze byla swieza), a tutaj czytam, ze sprzedaja kolorowke z 2002 roku (!!!)
Bambus to limitowanka z 2006 albo 2007 roku. Mój jest z drugiej połowy 2006.
A cherubinek jest chyba tegoroczną limitowanką, więc produkowany w 2007-2008. Ogólnie bambus moim zdaniem nadaje lepszy kolor niż cherubinek
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 16:23   #1925
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dzieki chise.

To ja jeszcze pomarudze
Ciesze sie, ze okazalo sie, ze nie mam swira . Moja mama jak widzi moj kuferek z kosmetykami to zawsze powtarza, ze mam nierówno pod sufitem.
A teraz widze, ze moje zbiory w porownaniu ze zbiorami wielu z Was sa raczej skromne

Szukam cienia do powiek w kolorze opalizująco szarym albo błyszczacym zimnym bezu. Generalnie dobrze mi w chlodnych odcieniach (jestem naturalna blondynka z niebiesko-zielonym oczami i blada cera).
Mozecie mi poradzic cos co mozna upolowac na truskawce?
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 16:52   #1926
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Właśnie czytałam i sama juz nie wiem zamierzam zamówić jakiś tusz na truskawie , ale za duzo sie naczytałam np na KWC dziewczyny bardzo chwala YSL a znowu na innym portalu przeczytałam , że producent dużo tylko obiecuje, że wcale nie daje on porządanego teatralnego efektu rzęs. Sama wiem jak to jest z tymi tuszami ja np przez długi czas stosowałam Volume Shocking Loreala z grzebyczkiem i był dla mnie rewelecyjny miałam rzęsy jak firany , ale obecnie nie mam możliwosci kupowania go za granica(jak kupilam go parokrotnie w Polsce to porażka, poprostu inny efekt nie ma juz tych pieknych długich rzęs tylko zwykle bez żadnego super efektu ) więc chciałabym cos nowego znależc ktory by dawal podobny efekt. A inne dziewczyny mówiły ze on jest beznadziejny dlatego chciałabym zobaczyc jeśli to jest możliwe zdjecia rzęs bez tuszu i z tuszem
mi się wydaje, że nie ma jednego tuszu, który wszystkim podpasuje. ja skreślam lancome, bo szybko wysycha - każdy. skreślam diorshow - bo łzawią mi oczy, a on płynie gęstą, czarną smugą. skreślam Estee Lauder, bo magnascopic jest mocno średni i ma tak wyprofilowaną szczoteczkę, że tusz odbija się na powiece. Do teatralnych rzęs zostaje: YSL vollume effet oraz HR lash queen albo cętki.
YSL jest bardzo porządnym tuszem, czerń jest głęboka, fiolet też jest niezły. efekt teatralnych rzęs jest po tygodniu, jak lekko podeschnie. później może zostawiać owadzie nóźki, bo ma jakieś drobne włókienka przedłużające rzęsy, ale wystarczy złapać palcem i nie ma. ogólnie techniką można zrobić bazując na tym tuszu niezłe rzęsiska, ale trochę też trzeba się namachać. HR jest również bardzo porządna i jestem z niej zadowolona, musiałam coś zmienić, bo ysl używałam niezmiennie od 2 lat, też dlatego, że kupowałam na lotnisku w dwupakach. polecam jeden z dwóch.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 17:30   #1927
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

a mogłabys umieścic fotki jak wyglądaja rzęsy bez a jak z tymi tuszami?
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 17:43   #1928
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że nie ma jednego tuszu, który wszystkim podpasuje. ja skreślam lancome, bo szybko wysycha - każdy. skreślam diorshow - bo łzawią mi oczy, a on płynie gęstą, czarną smugą. skreślam Estee Lauder, bo magnascopic jest mocno średni i ma tak wyprofilowaną szczoteczkę, że tusz odbija się na powiece. Do teatralnych rzęs zostaje: YSL vollume effet oraz HR lash queen albo cętki.
Layla79, czy testowałaś podkład Shiseido Lifting Foundation ? Bo ja próbowałam przez 3 dni (miałam próbkę) Rewelka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 17:55   #1929
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Zaglądam Lipku, co najwyżej cicho siedzę
A paczemu? Nie lubisz z nami rozmawiać

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
APEL do osob zagladajacych na watek zdobyczny Tru http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=248633
W tym watku tylko i wylacznie wklejamy zdjecia, a nie dyskutujemy na temat kosmetykow - wszelkie dyskusje, pytania i odpowiedzi prosze kierowac na ten watek, tamten jest poswiecony wylacznie zdjeciom i posty bez fotek sa usuwane przez moderatora.
Prosze tez osoby udzielajace sie na watku zdobycznym i wklejajace tam zdjecia o podawanie pelnych nazw wraz z kolorami kosmetykow - pomoze to poruszac sie po watku i szybko odnajdywac potrzebne zdjecia, z zalozenia watek ma sluzyc ukazaniu "realnych" kolorow i wygladu kosmetykow bez tej katalogowej sztampy, ktora mozna znalezc na necie.
Z gory dziekuje
Przyjęto do wiadomości

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem, ponad 3 tygodnie temu zlozylam zamowienie na truskawce, pieniadze zostaly zabrane z mojego konta, na rachunku karty kredytowej transakcja rowniez widniala, jedniak przysylki widac nie bylo........zdziwilo mnie to i skorzystalam z mozliwosci podgladu gdzie przesylka sie podziewa, a tam informacja, ze zaplata jest nadal nierozstrzygnieta

wyslalam maila ponad 3 dni temu i zero odzewu, czy ktos mial podobna sytuacje?
Pisz do skutku, nie przejmuj się ilością maili. W końcu odpiszą

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że nie ma jednego tuszu, który wszystkim podpasuje. ja skreślam lancome, bo szybko wysycha - każdy. skreślam diorshow - bo łzawią mi oczy, a on płynie gęstą, czarną smugą. skreślam Estee Lauder, bo magnascopic jest mocno średni i ma tak wyprofilowaną szczoteczkę, że tusz odbija się na powiece. Do teatralnych rzęs zostaje: YSL vollume effet oraz HR lash queen albo cętki.
YSL jest bardzo porządnym tuszem, czerń jest głęboka, fiolet też jest niezły. efekt teatralnych rzęs jest po tygodniu, jak lekko podeschnie. później może zostawiać owadzie nóźki, bo ma jakieś drobne włókienka przedłużające rzęsy, ale wystarczy złapać palcem i nie ma. ogólnie techniką można zrobić bazując na tym tuszu niezłe rzęsiska, ale trochę też trzeba się namachać. HR jest również bardzo porządna i jestem z niej zadowolona, musiałam coś zmienić, bo ysl używałam niezmiennie od 2 lat, też dlatego, że kupowałam na lotnisku w dwupakach. polecam jeden z dwóch.


Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
a mogłabys umieścic fotki jak wyglądaja rzęsy bez a jak z tymi tuszami?
Chyba nie może, aparat nadal zepsuty
Layla sknerzy na naprawę - woli wydać na Tru
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 17:59   #1930
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
A paczemu? Nie lubisz z nami rozmawiać


Przyjęto do wiadomości


Pisz do skutku, nie przejmuj się ilością maili. W końcu odpiszą






Chyba nie może, aparat nadal zepsuty
Layla sknerzy na naprawę - woli wydać na Tru
Bo wpadałam, nadrabiałam zaległości i już musiałam lecieć dalej Guaranko. A lubię Was jak mało kogo.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 18:16   #1931
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
a mogłabys umieścic fotki jak wyglądaja rzęsy bez a jak z tymi tuszami?
no co Ty, że tak niby oko pokazać? co Ty.. ja siem wstydzę
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Layla79, czy testowałaś podkład Shiseido Lifting Foundation ? Bo ja próbowałam przez 3 dni (miałam próbkę) Rewelka
moja mama ma ten podkład, ja nie lubię gęstych, tylko lekkie nawilżające, ale u niej rzeczywiście ekstra mi się wydawał mocno kremowy, ale dawno go testowałam i nie pamiętam
Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Chyba nie może, aparat nadal zepsuty
Layla sknerzy na naprawę - woli wydać na Tru
pewnie, wielki sknerek ze mnie
a'propos, słuchajcie wśród tych pędzli smashboxa jest jeden ekstra - typ kabuki na długim kiju, po prostu rewelacja do bronzera, bardzo równomiernie można go wmasować w skórę i efekt jest super naturalny. do różu to taki sobie, ma chyba za mało włosia, ale do cieni - jeden duży do jasnych i jeden - mixer - takich mi brakowało czekam jeszcze na shimmerka od Alkapone, będzie pewnie jutro
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 18:21   #1932
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

a do shimmerka jaki bylby dobry? bo ja sie musze zaopatrzyc i dlatego pytam.posiadam jak na arzie tylko dwa do cienie z Sephory:jeden do sypkich a drugi do cieni w kremie i obydwa mi pasuja
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 19:29   #1933
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość


Pisz do skutku, nie przejmuj się ilością maili. W końcu odpiszą
chyba tak zrobie, mam nadzieje, ze moje pierwsze zakupy nie skoncza sie tego typu porazka
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 19:36   #1934
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

[quote=Layla79;8243489]no co Ty, że tak niby oko pokazać? co Ty.. ja siem wstydzę

ale napewno nie ma czego proszę pokarz oczko
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 19:52   #1935
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że nie ma jednego tuszu, który wszystkim podpasuje. ja skreślam lancome, bo szybko wysycha - każdy. skreślam diorshow - bo łzawią mi oczy, a on płynie gęstą, czarną smugą. skreślam Estee Lauder, bo magnascopic jest mocno średni i ma tak wyprofilowaną szczoteczkę, że tusz odbija się na powiece. Do teatralnych rzęs zostaje: YSL vollume effet oraz HR lash queen albo cętki.
YSL jest bardzo porządnym tuszem, czerń jest głęboka, fiolet też jest niezły. efekt teatralnych rzęs jest po tygodniu, jak lekko podeschnie. później może zostawiać owadzie nóźki, bo ma jakieś drobne włókienka przedłużające rzęsy, ale wystarczy złapać palcem i nie ma. ogólnie techniką można zrobić bazując na tym tuszu niezłe rzęsiska, ale trochę też trzeba się namachać. HR jest również bardzo porządna i jestem z niej zadowolona, musiałam coś zmienić, bo ysl używałam niezmiennie od 2 lat, też dlatego, że kupowałam na lotnisku w dwupakach. polecam jeden z dwóch.
To dobrze, bo ja właśnie zamówiłam cętki i mam nadzieję na lux rzęsy

P.S. Może ktoś wie co się dzieje z kosmetykami HR w Polsce?
W Sephorze ich nie ma w Empicu też nie... Nie zaglądałam do Douglasa, ale hallooo, co się dzieje.???

Gdzie nie pytam to "już nie mamy HR" jest tylko w Arkadii. ponoć...
Czyżby jakaś perfumeria dostała na nią wyłączność? Bo ja chciałam wczoraj kupić tusz i w końcu zamówiłam na truskawce, bo nie chciało mi się jechać do Arkadii...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 20:01   #1936
Holly8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 47
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Hmm... nie wiecie może jak często mozna spodziewac sie dostaw kolorówki diora??? Bo nie moglam sie zdecydowac i wykupili mi wszystkie co ladniejsze kolorki blyszczykow
Holly8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 20:03   #1937
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem, ponad 3 tygodnie temu zlozylam zamowienie na truskawce, pieniadze zostaly zabrane z mojego konta, na rachunku karty kredytowej transakcja rowniez widniala, jedniak przysylki widac nie bylo........zdziwilo mnie to i skorzystalam z mozliwosci podgladu gdzie przesylka sie podziewa, a tam informacja, ze zaplata jest nadal nierozstrzygnieta

wyslalam maila ponad 3 dni temu i zero odzewu, czy ktos mial podobna sytuacje?
Sprawdź, czy wysłałaś maila na adres orders@strawberrynet.com i podałaś nr zamówienia, zwykle odpisują dość szybko
edit. no i wiadomość nie jest w spamie

Edytowane przez jolla11
Czas edycji: 2008-07-17 o 07:53
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 20:20   #1938
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

zamówiłam hypnose. Jutro wypróbuję , ale zdjęcia nie zrobię bo rano za mało czasu . Postaram się w ciągu dnia się obfotografować z tuszem i bez, a rzęsy mam raczej kiepskie a lubię mocno wytuszowane. Do tej pory na "umalowaną" wyglądałam po uzyciu loreala z białą bazą.
O tuszu ze srebrnymi drobinkami opowiadała kiedys Ania Orłowska w TVN STYLE on zostawia tylko drobinki i rzęsy połyskują, jesli to ten tusz bo ona nie podaje nigdy nazw kosmetyków
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 20:39   #1939
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczyny, a jak to jest z kolorówką Kanebo na truskawce? Czaję się na transparentnego sypańca, ale coś bida z tym...Kupowałyście może coś tej marki na tru?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 21:17   #1940
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
zamówiłam hypnose. Jutro wypróbuję , ale zdjęcia nie zrobię bo rano za mało czasu . Postaram się w ciągu dnia się obfotografować z tuszem i bez, a rzęsy mam raczej kiepskie a lubię mocno wytuszowane. Do tej pory na "umalowaną" wyglądałam po uzyciu loreala z białą bazą.
O tuszu ze srebrnymi drobinkami opowiadała kiedys Ania Orłowska w TVN STYLE on zostawia tylko drobinki i rzęsy połyskują, jesli to ten tusz bo ona nie podaje nigdy nazw kosmetyków
Chyba chodzi drobinki to ma je Hypnose, ale ONYX dokładniej ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...robinkami.html
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 21:23   #1941
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Bambus to limitowanka z 2006 albo 2007 roku. Mój jest z drugiej połowy 2006.
A cherubinek jest chyba tegoroczną limitowanką, więc produkowany w 2007-2008. Ogólnie bambus moim zdaniem nadaje lepszy kolor niż cherubinek
Nie wydaje Ci sie, ze jest lekko pomaranczowy? Sprawdzalam go, ale tylko na dloni, i wydaje mi sie, ze wpada w pomarancz...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 21:23   #1942
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Chyba chodzi drobinki to ma je Hypnose, ale ONYX dokładniej ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...robinkami.html
Tylko, że ja mam Onyxa #011 i on jest megaczarny, zero drobinek. Chodzi mi o wersję Silver #013, któy rzeczywiście chyba daje srebrną poświatę...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 21:29   #1943
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Holly8 Pokaż wiadomość
Hmm... nie wiecie może jak często mozna spodziewac sie dostaw kolorówki diora??? Bo nie moglam sie zdecydowac i wykupili mi wszystkie co ladniejsze kolorki blyszczykow
Tego nie wie nikt
Trzeba mieć refleks
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 21:34   #1944
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
To dobrze, bo ja właśnie zamówiłam cętki i mam nadzieję na lux rzęsy

P.S. Może ktoś wie co się dzieje z kosmetykami HR w Polsce?
W Sephorze ich nie ma w Empicu też nie... Nie zaglądałam do Douglasa, ale hallooo, co się dzieje.???

Gdzie nie pytam to "już nie mamy HR" jest tylko w Arkadii. ponoć...
Czyżby jakaś perfumeria dostała na nią wyłączność? Bo ja chciałam wczoraj kupić tusz i w końcu zamówiłam na truskawce, bo nie chciało mi się jechać do Arkadii...
wiesz, to rzeczywiście ciekawostka, bo parę miesięcy temu wycofali HR ze strefy wolnocłowej nie wiem, o co kaman, ale podejrzewam spisek Chińczyków

Cytat:
Napisane przez Holly8 Pokaż wiadomość
Hmm... nie wiecie może jak często mozna spodziewac sie dostaw kolorówki diora??? Bo nie moglam sie zdecydowac i wykupili mi wszystkie co ladniejsze kolorki blyszczykow
dostawy są raz na dwa tygodnie, we wtorek o godz. 15.00, wtedy dowożą jakiś barwnik i rozpoczynają nową produkcję. także zazwyczaj w jednym czasie z różnych firm są np. błyszczyki różowe, potem jest dostawa pomarańczowych. generalnie idzie to taśmowo, w zależności od tego, jaki barwnik dostarczą, taki kolor ukręcą. tak to wygląda w skrócie
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 22:09   #1945
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Nie wydaje Ci sie, ze jest lekko pomaranczowy? Sprawdzalam go, ale tylko na dloni, i wydaje mi sie, ze wpada w pomarancz...
Na mojej skórze był pomarańczowy.


Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny http://pl.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=81438 czy któraś wie, jak ten wriant kolorystyczny prezentuje się na rzęsach? Czy on jet całkiem srebrny czy może ma jakieś drobiny, brokat? Można to gdzieś u nas w perfumeriach oblookać?
Ten tusz ma wyraźne srebrne, migoczące drobinki Jest cudny, ale ja polecam nakładanie go jako drugą warstwę na czarny lub inny ciemny. Dlatego, że sam kolor tego tuszu daje taki szarawy, dość jasny efekt. Nałożony na czarny jest boski Ale efekt raczej wieczorowy.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 22:10   #1946
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Na mojej skórze był pomarańczowy.




Ten tusz ma wyraźne srebrne, migoczące drobinki Jest cudny, ale ja polecam nakładanie go jako drugą warstwę na czarny lub inny ciemny. Dlatego, że sam kolor tego tuszu daje taki szarawy, dość jasny efekt. Nałożony na czarny jest boski Ale efekt raczej wieczorowy.
Przepadłam Serenitku. No cóż, będę klikać. Bo ja kocham błyszczeć, a i okazje w sierpniu będą.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 22:29   #1947
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Przepadłam Serenitku. No cóż, będę klikać. Bo ja kocham błyszczeć, a i okazje w sierpniu będą.
W takim razie na pewno Ci się spodoba Ukryciorku Kurczę, też mnie kusi...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 22:33   #1948
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Layla, powiedz, czy generalnie polecasz te pedzle Smashboxa? sa warte swojej ceny? jestes zadowolona? czy lepiej zainwestowac np. w pedzle sephory i zebrac zestawik??
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 23:14   #1949
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Layla, powiedz, czy generalnie polecasz te pedzle Smashboxa? sa warte swojej ceny? jestes zadowolona? czy lepiej zainwestowac np. w pedzle sephory i zebrac zestawik??
napewno są bardzo dobrej jakości, ale brakuje wśród nich pędzla do pudru, jest kabuki na kiju za to. bardzo ładna oprawa i dobra jakość i takie pędzle, które mi potrzebne. ale cenowo średnio to wygląda. tak myślę, że lepiej samemu jednak zebrać komplet
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 23:32   #1950
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
napewno są bardzo dobrej jakości, ale brakuje wśród nich pędzla do pudru, jest kabuki na kiju za to. bardzo ładna oprawa i dobra jakość i takie pędzle, które mi potrzebne. ale cenowo średnio to wygląda. tak myślę, że lepiej samemu jednak zebrać komplet
a wiec jednak...

dziekuje za rade
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.