Fryzuurka! rady i porady:) <foto> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 16:16   #1
DaIsY17
Przyczajenie
 
Avatar DaIsY17
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 21
Talking

Fryzuurka! rady i porady:) <foto>


Tak... Oto ja, wiem, że nie wyszłam nazbyt korzystnie na zdjęciach, ale proszę o małą radę jeżeli chodzi o moje włosy. W przyszłym tygodniu idę do fryzjera i nie wiem jak teraz będzie z moja grzywką. A raczej już można powiedzieć o grzywie:P chciałabym, żeby została dłuższa, żebym mogła ją upiąć do góry. Bardzo proszę o jakąś rade... pozdrowionka

Ps
mam nadzieję, że zdjątka się załadowały:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1.JPG (29,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie2.JPG (24,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie3.JPG (20,4 KB, 34 załadowań)
DaIsY17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 19:39   #2
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Fryzuurka! rady i porady:) <foto>

Fajna jest grzywka na drugiej fotce!!
zaczesana do góry nie wygląda tak fajnie jak zaczesana na bok
takie jest moje skromne zdanie
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 20:07   #3
NesHi
Raczkowanie
 
Avatar NesHi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdzież na płd:)
Wiadomości: 102
GG do NesHi
Dot.: Fryzuurka! rady i porady:) <foto>

2 zdjęciue najlepsze....mnie się b. Twoja obecna fryzurka podoba
NesHi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 20:53   #4
DaIsY17
Przyczajenie
 
Avatar DaIsY17
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzuurka! rady i porady:) <foto>

ooo dziękuje za odp! Właśnie normalnie mam grzywkę jak na 2, na zdjęciu 3 utrwaliłam jak grzywka mi się układa (a raczej nie układa:P jeżeli ją wezmę na bok. Natomiast pierwsze to jest prowizoryczne upięcie do góry (czyt. trzymanie łapą). Zastanawiam się czy nie zrobić jej na prosto lub tak, żeby ładnie wyglądała zaczesana na bok...? Aha i jeszcze mam pytanie co do koloru... Zwykle farbuje na brązy, nie wiem czemu na zdjęciu wyszło to tak rudo-czerwono-miedziano:P Co proponujecie, jeżeli chodzi o kolor??
DaIsY17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 23:22   #5
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Fryzuurka! rady i porady:) <foto>

moim zdaniem powinnas zostawic tak jak jest na drugiej fotce tylko troszeczke skrocic grzywke minimalnie..
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 23:35   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Fryzuurka! rady i porady:) <foto>

Myslę, że grzywka jak na fotce nr 2 jest idealna dla Ciebie. Jesli chodzi o kolorek ten , który posiadasz jest dobry , ale jednoczesnie mogłabys spróbowac z ciemniejszymi brązami bez refleksów kasztanowych albo np z czekoladką
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:41   #7
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Fryzuurka! rady i porady:) <foto>

potwierdzam! fryzurka z 2 fotki to jest to! mozesz delikatnie skrocic grzywke ale z reszta nie szalej bo teraz jest super
__________________

'Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć
bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy...
On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, że to Ty...'

wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 10:33   #8
DaIsY17
Przyczajenie
 
Avatar DaIsY17
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzuurka! rady i porady:) <foto>

No to zostaję przy grzywce 2, tylko pójdę ją troche skrócić bo ciężko coś zobaczyć przez nią:P kolorek napewno zmieniam i myślę o czekoladzie tylko nie wiem jeszcze jakiej... Jeszcze muszę troche poszukać odpowiedniego odc. Kiedyś kupiłam sobię z Loreala jasny kasztan bo byłam ciekawa jak wyjdzie. Na opakowaniu tam gdzie są te kolorki przed i po; dopasowałam moją barwe włosów i wyszło, że będą lekko rozjaśnione. Po farbowaniu miałam na głowie czarną wronę i myślałam, że się zabije... Wszystkiego przestrzegałam, czas i w ogóle... Dlatego też jestem uczulona na farby z loreala. A wy, jakich farb używacie??
DaIsY17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 10:54   #9
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Fryzuurka! rady i porady:) <foto>

Cytat:
Napisane przez DaIsY17
No to zostaję przy grzywce 2, tylko pójdę ją troche skrócić bo ciężko coś zobaczyć przez nią:P kolorek napewno zmieniam i myślę o czekoladzie tylko nie wiem jeszcze jakiej... Jeszcze muszę troche poszukać odpowiedniego odc. Kiedyś kupiłam sobię z Loreala jasny kasztan bo byłam ciekawa jak wyjdzie. Na opakowaniu tam gdzie są te kolorki przed i po; dopasowałam moją barwe włosów i wyszło, że będą lekko rozjaśnione. Po farbowaniu miałam na głowie czarną wronę i myślałam, że się zabije... Wszystkiego przestrzegałam, czas i w ogóle... Dlatego też jestem uczulona na farby z loreala. A wy, jakich farb używacie??
Musisz wziąść poprawkę , że żadna farba, bez właściwości rozjaśniajacych nie rozjasni włosków nawet o ton i jesli masz ciemniejsze włoski od farby to farba jeszcze to podkreśli
Jeśli chodzi o mnie mając ciemne włosy ( takie brazowo-czarne lub czarne) stosowałam Wella Safira, teraz kiedy mam jasne wróce pewnie do Garnier.Ale pamiętaj , że to kwestia indywidualna, mozesz polubic farbę , która dla innych jest nie do zniesienia i odwrotnie
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.