Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2005-10-16, 23:18   #1
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 37

Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy


Witam na waszym forum.

Planujê zmieniæ kolor w³osów. Jestem ju¿ zdecydowana ¿e bêdzie to rudy, ewentualnie z paroma blond pasemkami. Z tego co wiem aby uzyskaæ czysty kolor rudo¶æ potrzebny jest do¶wiadczony i dobry fryzjer, który wie jak odbarwiæ ciemny w³os i przygotowac do rudego. Mój naturalny kolor w³osów to ciemny blonu/jasny br±z z po³o¿on± farb± ciemny br±z tak jak na zdjêciu. Chcia³abym aby¶cie poradzi³y mi na co powinnam zwrócic uwagê u fryzjera, a mo¿e kto¶ zna jakiego¶ dobrego w Szczecinie? Po drugie chcia³abym aby¶cie mnie wspar³y w mojej decyzji poniewaz bedzie to dla mnie radykalna zmiana.

A i jeszcze moze ktos ma zdjêcia rydych fryzurek na zgape ?
Z góry dziêki.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (61,9 KB, 1423 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg br±z2.jpg (106,4 KB, 1196 za³adowañ)
iness.m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-10-17, 07:38   #2
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 4 369
Dot.: z br±zu na rudy - poradzcie proszê !

Rudy???? jesets tego pewna??chyba ze taki jak ma marie kate bo calu rudy nie bedzie taki efektowny
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 988_878272651_olsen_H224356_L.jpg (42,8 KB, 1477 za³adowañ)
__________________

Ju¿ Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza¿u



DUKAM
czuczenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-10-17, 08:12   #3
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomo¶ci: 1 456
Dot.: z br±zu na rudy - poradzcie proszê !

zgadzam siê...w takim "zwyczajnym" rudym bêdziesz wygl±da³a nienaturalnie...a taki pomieszany troszkê z blondem, torszkê z brazem bêdzie lepszy....chocia¿ ja bym CIê widzia³a w jakim¶ ciep³ym, ale innym kolorku...mo¿e czekoladka? albo ciemny blond....
__________________

I proszê Ciê Aniele Stró¿u mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi siê ¿ycie...
Strobiluska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-10-17, 11:55   #4
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 355
GG do As!a
Dot.: z br±zu na rudy - poradzcie proszê !

Oj, ale na pewno nie rób tego sama. Koniecznie fryzjer. Ja mam naturalnie kasztanowe w³osy, ale farbowa³am je na br±z, pó¼niej postanowi³am wróciæ do naturalnego koloru. Zrobi³am to sama, farb± ze sklepu. Wyszed³ tak paskudny kolor, ¿e modli³am siê, ¿eby siê zmy³.
As!a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-10-17, 20:29   #5
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: z br±zu na rudy - poradzcie proszê !

Ju¿ wszysko postanownione. Fryzjer umówiony na czwartek.
Czy 150 z³ to nie za du¿o za farbowanie na rudo ???
iness.m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-10-17, 20:41   #6
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 5 742
Dot.: z br±zu na rudy - poradzcie proszê !

Ja siê zrobilam z ciemnego br±zu na rudo sama Ju¿ którys raz z kolei, bo lubiê te "powroty". Wysz³o ok, jestem zadowolona, mo¿e to ju¿ kwestia wprawy ¯ycze powodzenia, koniecznie wklej zdjêcia
__________________
Na sta³ê w USA[nie udzielam siê ju¿ na forum, wiêc proszê do mnie nie pisaæ, opcja pw zosta³a wy³±czona.]

Edytowane przez Lovisa
Czas edycji: 2005-10-17 o 21:06
Lovisa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-10-17, 21:00   #7
madonek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 588
Dot.: z br±zu na rudy - poradzcie proszê !

Cze Iness!Rudy w zmyslowa czerwien w miekkich lokach jestem na tak.Rowniez inna wersja lata dwudzieste fryzka i platynowy blond .Rowniez sportowo w pelni emocji pocieniowanie wlosow w towarzystwie jasnoorzechowych i popielatych pasemek wykaze Twoje inne kolejne piekne oblicze.O ton jasniejszy podklad ,albo mi komp nawala ...pozdr
madonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 11:29   #8
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: z br±zu na rudy - poradzcie proszê !

Narazie bêdzie czysty rudy kolor. Bez ¿adnych dodatków i pasemek. Napewno po odbarwianiu bêde musia³a je po¿adnie od¿ywiæ. My¶le ¿e zajmie mi to oko³o 1-2tyg. Potem planuje na³ozyæ delikatne cieniutkie blond pasemka (patrz nowy kolor Brodki) no i zagêszcze wlosy naturalnymi pasemkami w kolorze rudego wiec razem bedzie to wygl±dac jak balejage (tak sie pisze?).

Ju¿ siê nie moge doczekaæ

Madonek to nie podk³ad! To s³oneczko mi gêbusie troszke przypali³o za mocno jak w aucie je¿dzi³am z otwatrym szyberdachem
iness.m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-22, 09:46   #9
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 263
Z br±zu na rudy

Strasznie mi siê podoba kolor L'oreala nr 6,46 ciemny blond miedziano-czerwony, tylko nie wiem czy jest sens go wypróbowaæ. Miesi±c temu farbowa³am w³osy u fryzjera farb± profesjonaln± równie¿ L'oreala, teraz zamarzy³ mi siê kolor miedziany. Mam br±zowe w³osy i teraz nie wiem czym uzyskaæ rudy odcieñ, ale tak ¿eby w³osy nie sta³y siê ciemniejsze. Wiem, ¿e s± farby rozja¶niaj±ce, ale podobno dzia³aj± tylko na naturalnych w³osach. Np. Feria L'oreala te¿ ma ciekawe odcienie rudego, ale ba³abym siê rezultatu koñcowego tzn. odrost w innym kolorze, a reszta w³osów ciemniejsza.

Mam pytanie, czy komu¶ uda³o siê przej¶æ z br±zu w rudy, bez uprzedniej dekoloryzacji, czy kto¶ u¿ywa³ koloru ciemny blond miedziano-czerwony? Z za³±czonego obrazka wynika, ¿e kolor powinien z³apaæ na br±zie, ale jak jest naprawdê?
Ewentualnie czy mog³yby¶cie mi poleciæ farby w odcieniach rudo¶ci, które fajnie wychodz± na br±zowych w³osach? Bêdê wdziêczna.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg excellence_creme_2_loreal.jpg (25,7 KB, 1157 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg paleta_6_46.jpg (26,4 KB, 692 za³adowañ)
izanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-22, 16:47   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Z br±zu na rudy

Cytat:
Napisane przez izanna Poka¿ wiadomo¶æ
Strasznie mi siê podoba kolor L'oreala nr 6,46 ciemny blond miedziano-czerwony, tylko nie wiem czy jest sens go wypróbowaæ. Miesi±c temu farbowa³am w³osy u fryzjera farb± profesjonaln± równie¿ L'oreala, teraz zamarzy³ mi siê kolor miedziany. Mam br±zowe w³osy i teraz nie wiem czym uzyskaæ rudy odcieñ, ale tak ¿eby w³osy nie sta³y siê ciemniejsze. Wiem, ¿e s± farby rozja¶niaj±ce, ale podobno dzia³aj± tylko na naturalnych w³osach. Np. Feria L'oreala te¿ ma ciekawe odcienie rudego, ale ba³abym siê rezultatu koñcowego tzn. odrost w innym kolorze, a reszta w³osów ciemniejsza.

Mam pytanie, czy komu¶ uda³o siê przej¶æ z br±zu w rudy, bez uprzedniej dekoloryzacji, czy kto¶ u¿ywa³ koloru ciemny blond miedziano-czerwony? Z za³±czonego obrazka wynika, ¿e kolor powinien z³apaæ na br±zie, ale jak jest naprawdê?
Ewentualnie czy mog³yby¶cie mi poleciæ farby w odcieniach rudo¶ci, które fajnie wychodz± na br±zowych w³osach? Bêdê wdziêczna.

Miêdzy brazem a rudym nie ma bardzo wielkiej ró¿nicy, nie musisz od razu dekoloryzowac w³osów, wystarczy rozjasniæ ( jesli br±z nie jest bardzo ciemny wystarcza np 2, 4 tony, wtedy zamiast rozja¶niacza mo¿esz u¿yæ farby blond rozja¶niaj±cej np z serii wella wellaton czy londa),.Jednak je¶li nie masz wprawy wykonaj zabieg u fryzjera.

¯adna farba ruda nie bedzie widoczna na br±zowych w³osach, chyba, ¿e masz jasny br±z,a wybrana rudo¶c bêdzie przynajmniej o ton ciemniejsza. Jesli br±z jest ciemny uzyskasz jedynie pewien rodzaj po¶wiaty. po farbach rozja¶niaj±cyhc, które maj± nadac kolor rudy na br±zowych w³osach mo¿esz spodziewaæ siê nieciekawych efektów, poniewa¿ s± one przeznaczone dla w³osów naturalnych a nie farbowancy.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-22, 18:56   #11
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Z br±zu na rudy

Cytat:
Napisane przez Mariti Poka¿ wiadomo¶æ
Miêdzy brazem a rudym nie ma bardzo wielkiej ró¿nicy, nie musisz od razu dekoloryzowac w³osów, wystarczy rozjasniæ ( jesli br±z nie jest bardzo ciemny wystarcza np 2, 4 tony, wtedy zamiast rozja¶niacza mo¿esz u¿yæ farby blond rozja¶niaj±cej np z serii wella wellaton czy londa),.Jednak je¶li nie masz wprawy wykonaj zabieg u fryzjera.

¯adna farba ruda nie bedzie widoczna na br±zowych w³osach, chyba, ¿e masz jasny br±z,a wybrana rudo¶c bêdzie przynajmniej o ton ciemniejsza. Jesli br±z jest ciemny uzyskasz jedynie pewien rodzaj po¶wiaty. po farbach rozja¶niaj±cyhc, które maj± nadac kolor rudy na br±zowych w³osach mo¿esz spodziewaæ siê nieciekawych efektów, poniewa¿ s± one przeznaczone dla w³osów naturalnych a nie farbowancy.
Dziêki za odpowied¼. Szkoda, jestem zawiedziona. My¶la³am, ¿e da siê tak zrobiæ, ¿e jedn± farb± uzyskam zamierzony efekt.
Zrobi³am dzisiaj w sklepie przegl±d farb Garnier 100% color, te¿ maj± wybór rudo¶ci, ale zastanawia mnie dlaczego z ty³u na opakowaniu, gdzie s± przedstawione efekty farbowania wynika, ¿e te kolory ³api± na ciemnych w³osach i ma³o tego-wcale nie s± ciemniejsze?
izanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 18:59   #12
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Z br±zu na rudy

Izanna mnie te¿ to zastanawia
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-23, 09:37   #13
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5 870
Dot.: Z br±zu na rudy

Wszystko zale¿y od tego jaki jest ten naturalny br±z. Je¶li jest bardzo ciemny,to po na³o¿eniu farby wyjdzie jakie¶ bordo.
Ja mia³am w³osy w kolorze jasnego kasztanu z rudawym po³yskiem. Pofarbowa³am w³osy farb± wella Safira ¿ar rubinu i efekt by³ taki jak chcia³am. Potem zawsze farbowa³am Safira na ró¿ne odcienie czerwieni i zawsze kolor wychodzi³.
Ostatnio pofarbowa³am w³osy nie drogeryjn± farb± Framesi na odcieñ rudo-czerwony i te¿ wszystko ³adnie wysz³o.
Benek23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-23, 10:33   #14
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Z br±zu na rudy

Tak siê sk³ada, ¿e mam raczej ¶redni br±z, a na dodatek kolor nie jest równomierny, farba siê zmywa i miejscami s± ja¶niejsze i ciemniejsze partie.
Skusi³abym siê na Brillance Luminance ognist± czerwieñ, ma nawet niez³e opinie na KWC, jest to odcieñ rozja¶niaj±cy, tylko jak dla mnie to kolor zbyt czerwony, ja wolê co¶ bardziej podchodz±cego pod mied¼.

Farbowa³y¶cie mo¿e t± farb±, albo Feri± L'oreala, bo z tego co siê orientujê te¿ ma jakie¶ odcienie rozja¶niaj±ce?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg schwarzkopf.jpg (21,4 KB, 503 za³adowañ)
izanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-23, 12:43   #15
posh77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Z br±zu na rudy

Ratunku,nie psuj brazu!! Miedz i rudosc to horror,ja od lat wracam co brazu i niesttey mam tyle pigmentu czerwonego,ze wlasnie mam kolory jak te co tu wklejacie z farb,zaraz ide na 3 balejaz ( i nie wiem czy kiedys zobacze zimny kolor jak maja modeli i aktorki
posh77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-23, 12:54   #16
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Z br±zu na rudy

Izanna mnie te¿ to interesuje... Jestem ciekawa jak ta farba wysz³aby na spranych ciemnobr±zowych w³osach... Na razie niestety nie mogê zaryzykowaæ i sprawdziæ, bo jestem na etapie poprawiania kondycji moich w³osów, ale mo¿e w czerwcu siê skuszê Wiadomo, wakacje = idealny pretekst
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-23, 13:25   #17
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Z br±zu na rudy

Cytat:
Napisane przez posh77 Poka¿ wiadomo¶æ
Ratunku,nie psuj brazu!! Miedz i rudosc to horror,ja od lat wracam co brazu i niesttey mam tyle pigmentu czerwonego,ze wlasnie mam kolory jak te co tu wklejacie z farb,zaraz ide na 3 balejaz ( i nie wiem czy kiedys zobacze zimny kolor jak maja modeli i aktorki
Ja w sumie ³atwo uzyska³am zimny br±z. Po prostu w listopadzie zafarbowa³am w³osy Garnier 100% color ciemny szatyn, w³osy wysz³y czarne, ale po czterech miesi±cach ³adnie siê spra³y, bez czerwonych refleksów. Dopiero moja ostatnia wizyta u fryzjera przed miesi±cem zepsu³a ca³y efekt, fryzjerka u¿y³a farby L'oreala w odcieniu czekolady, twierdz±c przy tym, ¿e w³osy wyjd± mi ja¶niejsze. Niestety tak jak siê spodziewa³am mia³am w³osy w kolorze du¿o ciemniejszym, ni¿ wtedy kiedy zasiada³am w fotelu u fryzjera. Teraz maj± du¿o cieplejszy odcieñ.
izanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-23, 20:00   #18
posh77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Z br±zu na rudy

o kurde co za pech,szok!! mi od farbowania zawsze wylazily cieple,dopiero jeden madry fryzjer pow,ze mam tyle pigmentu czerwonego,ze szok
plus to#### pallette i inne,farbowalam wszystkim.
Moze uda Ci sie zapuscic swoje .Powodzenia!!!
posh77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-06, 21:36   #19
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomo¶ci: 945
GG do Katka20
z br±zu na rudy

Zamarzy³ mi siê kolor rudy... nie taki zwyk³y tylko ognisty, czysta rdza ? nie wiem jak go okreslic dokladniej;] nie wiem czy wyjdzie na moich w³osach- ciemny br±z. Pytanie brzmi: czy musze koniecznie rozjasniac wlosy ? i jakim szamponem je pofarbowac(jak najmniej niszczacym wlosy) ? bo farba absolutnie nie wchodzi w gre. Prosze o rady
Katka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 10:17   #20
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomo¶ci: 945
GG do Katka20
Dot.: z br±zu na rudy

no ej... nikt nie wie? co o tym myslicie?
Katka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-07, 10:22   #21
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: z br±zu na rudy

musisz uzyc trwalej farby
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-07, 12:33   #22
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomo¶ci: 945
GG do Katka20
Dot.: z br±zu na rudy

a ja chcialam tego uniknac.... zeby sprobowac szamponem a nie farba bo wiadomo chodzi mi tez o odrosty zeby nie miec z tym problemu pozniej
Katka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-07, 12:38   #23
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: z br±zu na rudy

Cytat:
Napisane przez Katka20 Poka¿ wiadomo¶æ
a ja chcialam tego uniknac.... zeby sprobowac szamponem a nie farba bo wiadomo chodzi mi tez o odrosty zeby nie miec z tym problemu pozniej
szampony koloryzujace nie rozjasniaja wlosow, tylko co najwyzej przyciemniaja. szampon co najwyzej moze Ci zafundowac miedziane refleksy, ale wlosy nadal pozostana ciemne
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-02, 10:05   #24
ubudzibi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 7
Wink z ciemnych w jasno-rude

Moj naturalny kolor to "mysi blond", od pó³ roku farbuje w³osy na ró¿ne odcienie br±zu. Teraz chcia³abym mieæ jasno-rude, ale jak to zrobiæ ¿eby na moich ciemnych wlosach wysz³y jasne a nie miedziane? Najpierw chyba muszê je rozjasniæ, ale jak± farb± to zrobiæ? My¶la³am o brillance luminance, l¶ni±cy br±z, ta farba powinna rozjasniæ moje ciemne w³osy a na takich rudy powinien ju¿ wyj¶c lepiej... Tylko czy to siê uda? Mo¿e powinnam u¿yæ czego¶ innego do rozja¶nienia w³osów?
ubudzibi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-02, 10:08   #25
kasandria
Raczkowanie
 
Avatar kasandria
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: z ciemnych w jasno-rude

a mo¿e rozja¶niacz joanny? ja z moich ciemnych w³osów z chodzi³am tym w³a¶nie preparatem do blondu
kasandria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-02, 13:55   #26
ubudzibi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: z ciemnych w jasno-rude

A czy rozja¶niacz nie niszcze w³osów bardziej ni¿ farba? I jak d³ugo po jego u¿yciu musze czekaæ ¿eby móc ufarbowac w³osy?
ubudzibi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-02, 14:22   #27
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wiza¿:)
Wiadomo¶ci: 573
Dot.: z ciemnych w jasno-rude

rozja¶niacze strasznie niszcz± wlosy bardziej ni¿ farba ale mo¿esz potem u¿ywaæ maseczki regeneruj±ce które troszke wzmocni± w³osy
*sweet dreams* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-02, 16:55   #28
ubudzibi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: z ciemnych w jasno-rude

moje w³osy i tak s± zniszczone i ca³y czas u¿ywam jakich¶ "wzmacniaczy" dlatego te¿ szukam alternatywnego sposobu zamiast rozja¶niacza, jaka¶ farba specjalnie do ciemnych wlosów... poza brillance luminance nie znam zadnej, a ta ma ma³y wybór kolorów. Co wiêc zrobic...?
ubudzibi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-07, 16:46   #29
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Z ciemnego brazu na rudy...

Witajcie..tak sie ostatnio zastanawiam ile czasu by zajelo zeby spokojnie zejsc z ciemnego brazu do rudego mniej wiecej takiego odcienia..oze cut ciemniejszego http://www.style-hair-magazine.com/i...haircolor4.jpg ?

farbuje wlosy juz dlugo ale jakos mam ochote na cos jasniejszego i nie pytam sie czy by i pasowalo tylko ile czasu to zajie oczywiscie biorac pod uwage farbowanie u fryzjera zeby wlosow nie popalic w zaciszu domowym
mam nadzieje ze ktoras z was miala takie przejscia z koloryzacja i wie ile to zajmie zeby wlosow zbytnio nie zniszczyc
wiem ze troche dziwne pytanie ale mieszkam teraz za graica a tu fryzjer straszlwie drogi i badziewny wiec miej wiecej musze wiedziec na ile urlop sobie wziac
pokaze wam moje zdjecie zebyscie ialy rozeznanie jaka mam dlugosc(teraz zapuszczam ) i kolor

http://img.photobucket.com/albums/v7.../pic2836mn.jpg
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-11, 17:58   #30
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Jedna dekoloryzacja i farbowanie, wszystko za jednym razem i bez problemu uzyskasz rude w³osy.
kokuryu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.